Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 19:29   #5041
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

espero - ja mam tak ustawione - Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) utwory literackie sygnowane nazwiskiem (bądź pseudonimem) stanowią własność autora i są chronione prawami autorskimi."
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:29   #5042
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Adrjah ma cudowne przepisy, to fakt Ślinka leci jak się patrzy na te potrawy

Pralkę zdecydowanie do kuchni, jeśli ma zapchać łazienkę. Chociaż ja miałam przygotowane miejsce w kuchni, ale ktoś tak wymierzył że żadna pralka ładowana od przodu nie mogła wejść, a do ładowanej od góry musiałabym blaty rozcinać, więc kupiłam ladowaną od góry i zmieściła się w łazience w kącie pomiędzy prysznicem i bidetem

Esp - no z kim nie rozmawiam, to mówi że paszport pokazuje tylko i wyłącznie slużbom granicznym, bo zdjęcia się wstydzi Ja wyszłam jakoś tak kwadratowo, z miną kogoś dotkniętego poważną chorobą :/ I taka twarz się wielka wydaje :/


Paulinka - niefajnie, kasa za miesiąc w plecy :/ Nie można się z właścicielką jakoś dogadać?

Mall - cóż, widać trafiłyśmy na podobne egzemplarze tych Reeboków ^^ wstyd buty zdjąć, jak bozię kocham w zyciu nie miałam problemów z nieprzyjemnym zapachem stóp, a przy tych butach mi samej robiło się słabo :/

Maddie - ale tak bez powodu? I to nic nie oznacza? Kobito, wątek na intymnym trza napisać!


Mad - a co powiesz na mój luz do okresu przed świętami?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:30   #5043
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Patrzcie co wczoraj z dziećmi robiłam
Pisanki suuuuuuper !!!

Ya
, a Ty to w tym jasno niebieskim, czy w "zakazanym kolorze" sweterku?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:37   #5044
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

Pralkę zdecydowanie do kuchni, jeśli ma zapchać łazienkę. Chociaż ja miałam przygotowane miejsce w kuchni, ale ktoś tak wymierzył że żadna pralka ładowana od przodu nie mogła wejść, a do ładowanej od góry musiałabym blaty rozcinać, więc kupiłam ladowaną od góry i zmieściła się w łazience w kącie pomiędzy prysznicem i bidetem
Mój stary się pluje, że kuchnia jest od gotowania, i nie chce zapachu płynu do prania itd.... Kurde, wiecie co ja na weekend zrobie jakiś taki projekcik i Wam pokaże, bo to co innego jak ię widzi

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Pisanki suuuuuuper !!!

Ya
, a Ty to w tym jasno niebieskim, czy w "zakazanym kolorze" sweterku?
Proszę panią, ja jestem operator kamery
Jak zwykle zresztą. Ja mało fotogeniczna jestem
A pisanki robione najstarszą metoda, tzw. batikiem - nie wiem czy poprawnie napisałam

Ja na chwile mykam do kuchni, jakaś świnia zostawiła cały zlew brudnych naczyń
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).

Edytowane przez _Ya
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:39
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:39   #5045
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

kobitki ogladam sobie Zmierzch ( chcialam zweryfikowac czym to sie tak wszyscy dzis emocjonuja)
podoba mi sie na maxa...(poza pewnymi ujeciami) ta chemia miedzy nimi..jakby milosc byla pierwotna ządzą ...urwa az mi sie cos przypomina



wlasnie zaczeli latac po drzewach..ona siedzi mu na barana wiec juz mniej mi sie podoba
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:42
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:50   #5046
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Mój stary się pluje, że kuchnia jest od gotowania, i nie chce zapachu płynu do prania itd.... Kurde, wiecie co ja na weekend zrobie jakiś taki projekcik i Wam pokaże, bo to co innego jak ię widzi
Ya, no dobra, to powiem, ja mam pralkę w kuchni... nie ma i nigdy nie było zapachu proszku do prania, bo po prostu jest zamknięty w pojemniku, potem wsypuję dawkę i włączm pranie.
Poza tym kuchnia jest u mnie bardziej oddalona od sypialni niż łazienka, więc mogę włączyć ja na noc i spokojnie spać.

W kuchni także są inne chemiczne środki.... groźniejsze dla zdrowia niż proszek do prania.

W wielu krajach pralki do prania stoją w kuchniach, jest to o wiele wygodniejsze.



Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
kobitki ogladam sobie Zmierzch ( chcialam zweryfikowac czym to sie tak wszyscy dzis emocjonuja)
podoba mi sie na maxa...(poza pewnymi ujeciami) ta chemia miedzy nimi..jakby milosc byla pierwotna ządzą ...urwa az mi sie cos przypomina


No własnie skończyłam oglądać "Twilight" (Zmierzch) na DVD.... no ten Edward to śrenio ciekawy, ta panienka kompletnie bez wyrazu.... a historia... za słodka, najbardziej podobał mi się James.... no ale go już nie ma.
Niektóre tylko fragmenty, te pełne pasji są ciekawe... no drugi raz go nie będę już oglądać.

Kolory w filmie niebiesko - zielone z czerwonymi elementami.... sztuczne jak cholera.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:51
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:50   #5047
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Śliczne
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 19:50   #5048
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Westalko,dzięki za linka.Skusze się,któregoś dnia na tego pewnie pysznego murzynka. W ogóle jakie są tam fajne przepisy.
Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość

Jezu przepadłam na tym blogu... Czekoladowe chmurki są tym czego teraz potrzebuję
Dziewczyny, jeszcze Lullaby ma świetne przepisy (i zdjęcia wypieków ).
Tutaj jest Jej stary blog, do nowego dostęp jest zastrzeżony.

Ya, oo, pisanki - faajne.
Uczysz plastyki/techniki?
__________________
żartowałam!








Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:53
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:53   #5049
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Paulinowspółczuje , to musi być bardzo męczące

Oj jest męczace i to bardzo.Przyzwyczaiłam sie o tyle o ile do bólu przyzwyczaic sie moznaWczesniej nie raz juz mi łzy ciurkiem leciały z tej bezsilnosci teraz juz "twardsza"jestem
Równiez wspołczuje


Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Rzuć beretem i zaklep go sobie w następnej części



Muszę się pochwalić - TŻ, sam z siebie, kupił mi woka Jutro będzie wielkie testowanie

Kulkami bede rzucac w osobe która bedzie chciała mnie uprzedzic


Moj ostatnio przytaszczył mi pudło wielkie do domu...z garnkamiDzien wczesniej widział jak z wywieszonym jezorem obserwowałam je na wystawie sklepowej


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
o facc.to faktycznie masz problem.
ciekawe,czy nie da się baby ubłagać na połowe kwoty .
spróbowac warto


ja tez źle się czuję.
połozyłam się na godzinkę.
ta godzinka urosła w trzy.nie słyszałam telefony (3 nieodebrane połączenia) 1 sms-a.a jak wstałam to myślałam,że już ranek.
ciekawe do której w nocy będę sie szwendać.


Moze byc z nia problem jesli chodzi o to o czym mówisz,napewno sie nie zgodzi.Mam juz inny pomysł


Ja ci powiem czym dla mnie skonczyło sie takie spanie ostatnioO 1 w nocy zaczełam buszowac na wizazu a skonczyłam jak witała sie EvaCzyli tak pi razy oko o 7


Ya piękne pracezdradz mi tajemnice i powiedz jak oni robili te pisanki.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik

Edytowane przez paulina150528
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:56
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:59   #5050
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Dziewczyny, nie wiem czy Rei się zgodzi (można zapytać poprzez PW), może któraś z nas założy część III, bo mi coś pachnie, że mod długo nie będzie się interesował (bo my w środku pogaduchy i nie będzie chciał przeszkadzać). Co o tym myślicie?
Bo Rei pewnie zajęta jest i nie wiadomo czy w tym tygodniu będzie
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:10   #5051
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
No tak...
A te Czary Mary Goka mnie zaciekawiły, na jakim kanale to leci i czy w Polsce dostępne
Dostępne jak najbardziej - na TVN Style
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 20:13   #5052
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze Lullaby ma świetne przepisy (i zdjęcia wypieków ).
Tutaj jest Jej stary blog, do nowego dostęp jest zastrzeżony.
Ponieważ trochę miałam z nią spięć w wątku książkowym, postanowiłam zakopać topór wojenny i skorzystać z jej przepisów. Bardzo mi sie podobały! Tylko składników trzeba dać 2, a nawet 3x więcej, bo ona do ciast używa małych blaszek, a i rezultat to 2 minuty jedzenia jak dla mnie W każdym bądź razie warto!

____________

U mnie też w kuchni nie czuć zapachu proszku. Do prania.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:16
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:14   #5053
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A w ogóle glany rządzą
No ba! A zaraz po glanach Vansy ^^ (ostatecznie moga byc Adio, DC, albo Etnies)

Paulina, gorzej jezeli marzeniem niedzwiedzia, a dokladniej jego skryta fantazja seksualna jest podduszanie...
A to cisnienie, to mozesz miec wysokie wiesz od czego? Od nerek. Ja trafilam za pierwszym razem do szpitala z krwotokiem z nosa i nadcisnieniem... okazalo sie ze krwotok wina cisnienia, zas cisnienie wina zap. nerek. (i przy okazji wykryli polowe dodatkowych chorobsk :P) Wiem ze wstawiaja tez czasem w udo jakies rurki zeby cisnienie bylo nizsze. ide umierac (uch... paulina, ja juz z toba o schorzeniach kobiecych cyklicznych nie gadam) ogladajac reaper (podobno cos jak dead like me) i skladajac ciuchy...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:19
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:19   #5054
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ponieważ trochę miałam z nią spięć w wątku książkowym, postanowiłam zakopać topór wojenny i skorzystać z jej przepisów. Bardzo mi sie podobały! Tylko składników trzeba dać 2, a nawet 3x więcej, bo ona do ciast używa małych blaszek, a i rezultat to 2 minuty jedzenia jak dla mnie W każdym bądź razie warto!

____________

U mnie też w kuchni nie czuć zapachu proszku. Do prania.
wiem, też daję więcej składników

Malla, a co piekłaś?
Ja tylko kokosanki, ale były prze boskie.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:30   #5055
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Ya - mam pralkę w kuchni i jest git.
Moja mamcia ma pralkę w kuchni a lodówkę w przedpokoju przy wejściu do kuchni. Jest to dobre rozwiązanie i nie ma korków przy świętach. Tzn. są, ale wynikają z koszmarnej malości kuchni, ale jakby jeszcze wstawić tam lodówkę to koszmar, za to pralka ladnie weszla i jest git!

Dobra...zwijam klębek bo znów zaśpię jak dziś. Mam od wtorku takiego śpika calymi dniami, że jestem zupelnie jak ogluszony świąteczny karp...nawet ziewam jak karp....
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:31   #5056
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Westalka - nie pamiętam, to było jakieś 2 lata temu, ale 2x na święta korzystałam z jednych z pierwszych przepisów z wątku...

Szpiegu - Vansy miałam przez całe liceum, przetarł mi się materiał na pięcie i zaczęło drapać to coś pod spodem. Zapłaciłam naprawdę mało za nie (oryginalne, nie jakieś Wiansy), a trzymały się świetnie.

DariaKom - cieszę się, że wszędzie jest git
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:34   #5057
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Westalka - nie pamiętam, to było jakieś 2 lata temu, ale 2x na święta korzystałam z jednych z pierwszych przepisów z wątku...

Szpiegu - Vansy miałam przez całe liceum, przetarł mi się materiał na pięcie i zaczęło drapać to coś pod spodem. Zapłaciłam naprawdę mało za nie (oryginalne, nie jakieś Wiansy), a trzymały się świetnie.

DariaKom - cieszę się, że wszędzie jest git
Co to za śmiacie się ze mnię, hę?

Co do Vansów to pamiętam, że chadzalam w nich już chyba pod koniec podstawówki, fajne byly...

Dobra...trzeba przyznać wprost JAK PRALKA JEST W KUCHNI TO JEST GIT! I TEGO SIĘ TRZYMAJMY, nawet jakby w zamian lodówka miala być w przedpokoju, albo w piwnicy hihihi

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:36
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:41   #5058
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Ja też jestem niedospana, może dlatego,że w weekend parapetówkę zorganizowaliśmy a ja gotowałam i szykowałam.
Wniosek: następnym razem: zrobię grilla, dwie sałatki i żadnych wygibasów przy kuchni
niektórzy nie są w stanie wysiłków docenić
W między czasie kupiliśmy mebel salonowy elegancki narożnik i w dodatku okazyjnie niebiosa nam sprzyajają.
A pralkę mam w kuchni. Jest jeden minus: moje dziecię baaaaardzo lubi ten sprzęt.

Wczoraj popełniłam gafę miesiąca, poszłam do pracy choć miałam spotkanie (też zawodowe i gdzie indziej), który myślałam,że odwołaliśmy.
Tymczasowo nadal jestem bezrobotna i sobie tylko zleconka wyrabiam czasami (tak jak wczoraj) i szukam pracy porządnej, necik jest więc będzie łatwiej.
Znając życie to będzie ostatni post w tym wątku... zamkną nas wkrótce..
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:42
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:43   #5059
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Co to za śmiacie się ze mnię, hę?

Co do Vansów to pamiętam, że chadzalam w nich już chyba pod koniec podstawówki, fajne byly...

Eva podobala mi sie chemia miedzy bohaterami.(dobrze wykreowana).Pattison moim zdaniem prezentowal sie swietnie..i lubie taka kolorystyke blizsza mi jest anizeli dvdowskie quality typu Fast & the Furious
btw ta laska faktycznie niemrawa skątowni ja chyba wytrzasneli
James tez ie bardzo mi sie podobal bardziej juz Jacob badz doktorek

chyba siegne po ksiazke nawet

a propo vansow ..jakos nigdy nie moglam sie przekonac do nich..takie hmm bezplciowe troche sa...za to blizny po glanach mam dalej
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 21:02   #5060
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Pan Patison i Pani Cukinia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:06   #5061
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pan Patison i Pani Cukinia

no wlasnie co za durne nazwisko...kurde nigdy nie jadlam patisonow
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:12   #5062
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Maddie,super. Wok to świetna sprawa,bo również posiadam.
Jeszcze chyba nie jadłam nic przyrządzonego w woku, ale wierzę na słowo

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Zapraszam Pisanki super!

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Maddie - ale tak bez powodu? I to nic nie oznacza? Kobito, wątek na intymnym trza napisać!
Właśnie myślę nad tytułem

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
kobitki ogladam sobie Zmierzch ( chcialam zweryfikowac czym to sie tak wszyscy dzis emocjonuja)
podoba mi sie na maxa...(poza pewnymi ujeciami) ta chemia miedzy nimi..jakby milosc byla pierwotna ządzą ...urwa az mi sie cos przypomina



wlasnie zaczeli latac po drzewach..ona siedzi mu na barana wiec juz mniej mi sie podoba
Mi się też film podobał, czym jestem lekko zażenowana (patrz poniżej)

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
No własnie skończyłam oglądać "Twilight" (Zmierzch) na DVD.... no ten Edward to śrenio ciekawy, ta panienka kompletnie bez wyrazu.... a historia... za słodka, najbardziej podobał mi się James.... no ale go już nie ma.
Niektóre tylko fragmenty, te pełne pasji są ciekawe... no drugi raz go nie będę już oglądać.

Kolory w filmie niebiesko - zielone z czerwonymi elementami.... sztuczne jak cholera.
Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Kulkami bede rzucac w osobe która bedzie chciała mnie uprzedzic
Obiecuję więcej nie wcinać się w kolejkę
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:13   #5063
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Hmm, dostałam na nk różę od profilu, który ma zero danych, zero zdjęć, zero znajomych, nazwiska nie kojarzę ni cholera, czyżby ktoś z facetów z którymi się kiedyś spotykałam sobie o mnie przypomniał?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:15   #5064
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Aniko - Moja babcia ma na działce patisony, smakują jak cukinia albo dynia. Dobre do nadziewania, bo się nie rozwalają..
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:16
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:20   #5065
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Dziewczyny, bardzo dziekuję za porady, już wiem co dodać, żeby było groźniej
Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

Pralkę zdecydowanie do kuchni, jeśli ma zapchać łazienkę. Chociaż ja miałam przygotowane miejsce w kuchni, ale ktoś tak wymierzył że żadna pralka ładowana od przodu nie mogła wejść, a do ładowanej od góry musiałabym blaty rozcinać, więc kupiłam ladowaną od góry i zmieściła się w łazience w kącie pomiędzy prysznicem i bidetem

Esp - no z kim nie rozmawiam, to mówi że paszport pokazuje tylko i wyłącznie slużbom granicznym, bo zdjęcia się wstydzi Ja wyszłam jakoś tak kwadratowo, z miną kogoś dotkniętego poważną chorobą :/ I taka twarz się wielka wydaje :/
Tak, to dokładnie ten sam efekt choroba umysłowa...

Pralka nie pasuje do eleganckiej łazienki, więc przychylam się do umieszczania jej w kuchni

Luna, udalo Wam się jakoś dogadać w sprawie przemalowywania na magnolię?

Przyszło pismo z banku, że od 1 maja zmieniają prowizję za przelewy (nawet do tego samego banku) z 50 groszy na 8zł!!!!
Aż nie chce mi się wierzyć...
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:28   #5066
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

ide w kimono.dobrej nocki moherki
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:33   #5067
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Dobranoc Aniko
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:37   #5068
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Przyszło pismo z banku, że od 1 maja zmieniają prowizję za przelewy (nawet do tego samego banku) z 50 groszy na 8zł!!!!
Aż nie chce mi się wierzyć...

Z jakiego banku? I wszystkie, elektroniczne też?


Dobranoc Ani
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:51   #5069
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Z jakiego banku? I wszystkie, elektroniczne też?


Dobranoc Ani
no ja do tej pory płaciłam 1 zl od przelewu,ale ostatnio staram się iść z postępem i płacić przez net.
czekam tylko na mojego "pana i władcę",żeby pojechał ze mna i podpisał papiery.
już nigdy nie wezmę ślubu ,bo to ogranicza

EVA, link w lubie.

wicie co? spac mi się chce.
mam dość tego przedwiośnia
dobranoc
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:52   #5070
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

To nie mój bank. Założę się, że to koszt przelewów w oddziale. Żaden bank nie pozwoliłby sobie na takie przekręt w kanałach elektronicznych.

PS. Mam konta w 3 bankach i przelewy za 0 zł
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.