Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 19:24   #1141
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dzisiaj powinnam dostac okres...i zrobilam ponownie test ciazowy (wczesniej wyszedl mi wynik ujemny), dzisiaj tez

wiec na pewno nie jestem w ciazy

dwa testy w odstepach ponad tygodniowych chyba daja 100% pewnosc

uff, teraz czekam na okres...pewnie sie spozni przez ten stres
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:43   #1142
pleasechangemyname
Raczkowanie
 
Avatar pleasechangemyname
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 214
Dot.: Wątpliwości :|

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
nie jesteś w ciąży, nie martw się. wszystko będzie dobrze, i wiem że można nawet 100 razy przeczytać ulotkę, a i tak się martwić, ale możesz bezpiecznie uprawiać seks, po to masz tabletki
No i właśnie tego doświadczam...muszę się od tego przyzwyczaić,że mogę

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Działają od pierwszego opakowania, chociaż ja usłyszałam od pewnej pani ginekolog, że trzeba uważać "na zakrętach" - tak sie wyraziła..... nie pytajcie jednak o co jej mogło chodzić....

może jakiś trójkąt bermudzki gdzie tabletki nie działają ?


Dzięki dziewczyny za pomoc
pleasechangemyname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:33   #1143
prosze o pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: ratunku!!!! czy moge byc w ciazy??

skoro mam miesiaczke a plemniki sie nie wydostały to co powietrze mnie zapłodnilo???

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

prosze was nie straszcie mnie bo ja juz nie mysle o zadnej przyjemnosci tak sie boje a byłam u lekarza miesiac po tym i pow. ze wszytsko jest ok
prosze o pomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:41   #1144
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ratunku!!!! czy moge byc w ciazy??

Cytat:
Napisane przez prosze o pomoc Pokaż wiadomość
skoro mam miesiaczke a plemniki sie nie wydostały to co powietrze mnie zapłodnilo???

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

prosze was nie straszcie mnie bo ja juz nie mysle o zadnej przyjemnosci tak sie boje a byłam u lekarza miesiac po tym i pow. ze wszytsko jest ok
przeciez nikt nie pisze ze cos Cie zaplodnilo...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:46   #1145
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
A jak długie masz zazwyczaj cykle?
co 28 dni... nigdy wcześniej... fakt, czasami gdy mam dość stresujący miesiąc przesuwa mi się o kilka dni...ale to naprawdę kilka dni.
Gin. stwierdził, że torbiel opóźnia okres... wszyscy dookoła uspokajają... no to czekam na okres...
Jeszcze jedno, miałam robione standardowe badanie: usg domaciczne... wiem, że u mojej koleżanki gin. od razu powiedział po tym badaniu, że ma dni płodne itd...
Chciałam się zapytać, czy gdyby cokolwiek się "zaczęło dziać" to takie badanie by to wykryło ?
Gin. mnie uspokajał ale sama już nie wiem... ;/ Głupieje ... ;|

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2009-06-04 o 21:55
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:06   #1146
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
co 28 dni... nigdy wcześniej... fakt, czasami gdy mam dość stresujący miesiąc przesuwa mi się o kilka dni...ale to naprawdę kilka dni.
Gin. stwierdził, że torbiel opóźnia okres... wszyscy dookoła uspokajają... no to czekam na okres...
Jeszcze jedno, miałam robione standardowe badanie: usg domaciczne... wiem, że u mojej koleżanki gin. od razu powiedział po tym badaniu, że ma dni płodne itd...
Chciałam się zapytać, czy gdyby cokolwiek się "zaczęło dziać" to takie badanie by to wykryło ?
Gin. mnie uspokajał ale sama już nie wiem... ;/ Głupieje ... ;|
I przy współżyciu tylko w tym 30 dniu cyklu (gdy normalnie masz cykle 28 dniowe) latałaś po pigułkę "po"? Nie dziwie sie, że gin nie chciał ci wypisać recepty, bo prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w 30 dniu cyklu jest zerowe. Jeśli brałaś pigułkę "po" to mogłaś sobie tylko organizm rozregulować na własne życzenie i nie dziw sie, że ci się miesiączka spóźnia...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:20   #1147
pipistrelloOoO
Przyczajenie
 
Avatar pipistrelloOoO
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam, wszystkie forumowiczki kochane kobitki, chciałabym zasięgnąc waszej opinii. Może któraś mogłaby mi pomoc? Mianowicie, zastanawiam się czy mogę byc w ciąży. Okres mi sie spoźnił dodatkowo trwał 2,5 dnia zamiast około 6 dni. W sumie trudno nazwac to okresem ponieważ nie było to normalne krwawienie, bardziej brązowy kolor niż czerwony. Nigdy nie miałam aż tak krótkiego okresu. Piersi mnie bolą - co nie powinno się zdarzyc bo zawsze bolą mnie tylko przed okresem i w trakcie.
Współżyję z chłopakiem często i nigdy się niezabezpieczamy (niekończy we mnie)- jeśli bedzie dzidzia to bedzie jesli nie to nie
Jak myślicie jak duże jest prawdopodobieństwo że zaszłam?
pipistrelloOoO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 10:40   #1148
Maargott
Raczkowanie
 
Avatar Maargott
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 212
GG do Maargott
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez pipistrelloOoO Pokaż wiadomość
Witam, wszystkie forumowiczki kochane kobitki, chciałabym zasięgnąc waszej opinii. Może któraś mogłaby mi pomoc? Mianowicie, zastanawiam się czy mogę byc w ciąży. Okres mi sie spoźnił dodatkowo trwał 2,5 dnia zamiast około 6 dni. W sumie trudno nazwac to okresem ponieważ nie było to normalne krwawienie, bardziej brązowy kolor niż czerwony. Nigdy nie miałam aż tak krótkiego okresu. Piersi mnie bolą - co nie powinno się zdarzyc bo zawsze bolą mnie tylko przed okresem i w trakcie.
Współżyję z chłopakiem często i nigdy się niezabezpieczamy (niekończy we mnie)- jeśli bedzie dzidzia to bedzie jesli nie to nie
Jak myślicie jak duże jest prawdopodobieństwo że zaszłam?
Bardzo duże!!! Kup test ciążowy, wtedy będziesz wiedziała ....
Pozdrawiam .
__________________
Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony

>60 59 58 57 56 55... <
Maargott jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:47   #1149
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
I przy współżyciu tylko w tym 30 dniu cyklu (gdy normalnie masz cykle 28 dniowe) latałaś po pigułkę "po"? Nie dziwie sie, że gin nie chciał ci wypisać recepty, bo prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w 30 dniu cyklu jest zerowe. Jeśli brałaś pigułkę "po" to mogłaś sobie tylko organizm rozregulować na własne życzenie i nie dziw sie, że ci się miesiączka spóźnia...
Ogólnie nie chcą przepisywać tej pigułki...wiadomo duża dawka hormonów. Wiem, ale już i tak jest po fakcie ;/
Ostatnio miałam dość stresujące życie i właśnie okres nie był równo co 28 dni..... ale np. co 29,30, 31... takie poślizgi kilkudniowe były...
Gin. u którego byłam na wizycie od razu wypisał receptę. Wcześniej latałam po przychodniach i nie chcieli. Miałam jeszcze rozmowę tel. z jedną panią gin., która stwierdziła, że JUŻ mogę być w ciąży
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:17   #1150
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ogólnie nie chcą przepisywać tej pigułki...wiadomo duża dawka hormonów. Wiem, ale już i tak jest po fakcie ;/
Ostatnio miałam dość stresujące życie i właśnie okres nie był równo co 28 dni..... ale np. co 29,30, 31... takie poślizgi kilkudniowe były...
Gin. u którego byłam na wizycie od razu wypisał receptę. Wcześniej latałam po przychodniach i nie chcieli. Miałam jeszcze rozmowę tel. z jedną panią gin., która stwierdziła, że JUŻ mogę być w ciąży
No, ale USG wykluczyło ciążę?
A poślizgi 28-31 dni są zaliczane jako regularny okres - i mieszczą sie w normie.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:26   #1151
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
No, ale USG wykluczyło ciążę?
A poślizgi 28-31 dni są zaliczane jako regularny okres - i mieszczą sie w normie.
Pisałam, że miałam robione usg domaciczne... sama widziałam bo gin. pokazywał mi co i jak na monitorze... oprócz torbieli na jednym jajniku nic tam nie widziałam ani on ani ja....... a czy można tak szybko wykryć ? Facet mnie raczej uspokajał...
Czyli wszystko raczej ok... wiem, że wzięcie tej tabletki przesunie okres... ale gin. twierdził, że powinnam mieć plamienia itd... chyba jednak ja takich skutków ubocznych nie mam....

EDIT: tak stos. był tylko i wyłącznie tego 30 dnia cyklu...

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2009-06-05 o 11:41
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 11:29   #1152
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: ratunku!!!! czy moge byc w ciazy??

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Proszę Cię, nie pisz takich bredni. Tabletki wzięte w 2-5 dc zabezpieczają po 7 dniach. Wzięte pozniej od kolejnego opakowania. /quote]
To nie są brednie Emi, najwyraźniej nie masz pojęcia, jak naprawdę działają pigułki. Owszem tak jest w ulotce i trzeba się tego trzymać, ale prawda jest taka, że w prawie każdym przypadku pigułki dają zabezpieczenie po 7 dniach, warunek jest taki, że musi być do owulacji więcej jak 7 dni. Także koleżanka ma szanse, że w ciąży nie będzie.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:57   #1153
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Jezus, pomocy:/

edit; pomyłka.

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2009-06-05 o 11:59
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:15   #1154
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: ratunku!!!! czy moge byc w ciazy??

[QUOTE=nicko;12624845]
Cytat:

To nie są brednie Emi, najwyraźniej nie masz pojęcia, jak naprawdę działają pigułki. Owszem tak jest w ulotce i trzeba się tego trzymać, ale prawda jest taka, że w prawie każdym przypadku pigułki dają zabezpieczenie po 7 dniach, warunek jest taki, że musi być do owulacji więcej jak 7 dni. Także koleżanka ma szanse, że w ciąży nie będzie.
A możesz podac źródło swojej wiedzy na ten temat? Bo nie wiem skąd to się wzięło.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:39   #1155
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Pisałam, że miałam robione usg domaciczne... sama widziałam bo gin. pokazywał mi co i jak na monitorze... oprócz torbieli na jednym jajniku nic tam nie widziałam ani on ani ja....... a czy można tak szybko wykryć ?
Z tego co pisałaś to ta ginekolog (z która rozmawiałaś przez telefon) myślała, że możesz być w ciąży z wcześniejszych cykli chyba (?) i to na 100% byłoby już widać na USG. Natomiast jeśli stosunek był tylko 30dnia cyklu to opóźnienie @ jest na bank przez torbiel + tabletkę "po" zażytą wg mnie zupełnie niepotrzebnie.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:43   #1156
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Z tego co pisałaś to ta ginekolog (z która rozmawiałaś przez telefon) myślała, że możesz być w ciąży z wcześniejszych cykli chyba (?) i to na 100% byłoby już widać na USG. Natomiast jeśli stosunek był tylko 30dnia cyklu to opóźnienie @ jest na bank przez torbiel + tabletkę "po" zażytą wg mnie zupełnie niepotrzebnie.
Dziękuję za odpowiedź, także w spokoju czekam na okres ...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:25   #1157
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

jest okres, juhuu
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:35   #1158
kinga98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
pytanie?????????

czy plemniki moga przedostac sie przez majtki i czy bede w ciazy jezeli moj chlopak dostal wytrysku na moje majtki??
prosze o szybka odpowiedz
kinga98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:41   #1159
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: pytanie?????????

koronkowe czy bawełniane ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 16:46   #1160
dzejdi26
Przyczajenie
 
Avatar dzejdi26
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Northampton
Wiadomości: 9
Dot.: pytanie?????????

mogą przedostać sie przez majtki...
__________________
żebyś miał wiele takich poranków lata...
dzejdi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:08   #1161
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pytanie?????????

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;12629734]koronkowe czy bawełniane ?[/quote]




koronkowe maja wieksze dziurki...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:19   #1162
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
co 28 dni... nigdy wcześniej... fakt, czasami gdy mam dość stresujący miesiąc przesuwa mi się o kilka dni...ale to naprawdę kilka dni.
Gin. stwierdził, że torbiel opóźnia okres... wszyscy dookoła uspokajają... no to czekam na okres...
Jeszcze jedno, miałam robione standardowe badanie: usg domaciczne... wiem, że u mojej koleżanki gin. od razu powiedział po tym badaniu, że ma dni płodne itd...
Chciałam się zapytać, czy gdyby cokolwiek się "zaczęło dziać" to takie badanie by to wykryło ?
Gin. mnie uspokajał ale sama już nie wiem... ;/ Głupieje ... ;|


Nie pisze tego żeby cię straszyć.
Moja koleżanka po tabletce "po" nie dostała okresu, bo była w ciąży (a właściwie to jest).
Najpewniej to zrobić test ciążowy.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:32   #1163
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: pytanie?????????

na pewno już jesteś w ciąży... i urodzisz obcego
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:34   #1164
kinga98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: pytanie?????????

z śliskiego materiału a i mnialam wkladke higieniczna
kinga98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:05   #1165
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: pytanie?????????

Cytat:
Napisane przez kinga98 Pokaż wiadomość
z śliskiego materiału a i mnialam wkladke higieniczna

czyli rozumiem, że satynowe
obstawiałabym, że ciąża jest bardzo prawdopodobna ale ta wkładka nie daje mi spokoju
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:09   #1166
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: pytanie?????????

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
czyli rozumiem, że satynowe
obstawiałabym, że ciąża jest bardzo prawdopodobna ale ta wkładka nie daje mi spokoju

jak śliski materiał to plemniki miały istną zjeżdżalnie...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:19   #1167
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cześć dziewczynki, postanowiłam dołączyć się do waszego wątku Otóż nie ma chyba nic gorszego niż czekanie na okres, przeglądanie internetu i doszukiwanie się coraz to nowych objawów ciąży Aż mi się śmiać chce z samej siebie ale na moją paranoję nic nie działa
A było tak: dwa tygodnie temu, spałam u chłopaka... było wino i zabawy - nie uprawialiśmy seksu a palce miał suche, jego członek kiedy znalazł się w pobliżu moich ud również był suchy (bo go co jakiś czas dotykał i sprawdzał czy napewno-tak to głupie ale przezorny zawsze zabezpieczony). Dni płodne miałam parę dni wcześniej
Na następny dzień włączyła się moja paranoja, którą mam zawsze po jakimkolwiek intymnym spotkaniu z chłopakiem(to dlatego dalej jestem dziewicą) i stwierdziłam, że nigdy więcej nie chce przeżywać takiej paranoi i idę po tabletki.
Tydzień temu byłam u ginekologa, która po raz pierwszy zbadała mnie wziernikiem i nie wiem czy nie pozbawiła mnie błony dziewiczej bo później zauważyłam, że mam krew na majtkach - niewielka ilość. Jeden dzień byłam spokojna, że napewno nie jestem w ciąży a później zaczęło się wertowanie internetu i czytanie, że "tak wcześnie ginekolog nie jest w stanie stwierdzić ciąży" i znowu paranoja:
- odbija mi się więc na pewno jestem w ciąży
- dużo jem(jestem przed okresem+ sesja=duży apetyt) ale nie, napewno jestem w ciąży
- nie powiększyły mi się piersi, nie są wrażliwsze, ale na pewno jestem w ciąży
- dziwnie przed okresem nie bolą mnie piersi (zwykle nie zauważałam na ile dni przed zaczynały boleć)- jestem w ciąży
- trochę pobolewa mnie brzuch jak przed okresem ale to jeszcze za wcześnie więc na pewno jestem w ciąży(myśle, że boli ze strachu przed ciążą)
- nie mówiąc już o tym, że codziennie sprawdzam mojej szyjki macicy i porównuje z opisami w internecie
- a teraz najlepsze urojenie: krew po wizycie u ginekologa na pewno jest objawem implantacji zarodka - jestem w ciąży
To jest na prawdę śmieszne ale mojej głowie się nie da tego wytłumaczyć. Co jak co ale jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś zaszedł w ciążę beż stosunku - najżywotniejsze plemniki są w spermie, która wydostaje się podczas wytrysku w dodatku pod sporym ciśnieniem które "odwala" za nie, część drogi do jajowodu. Poza tym jądra po coś produkują taką ilość plemników Jeden plemnik wprowadzony do pochwy nie ma najmniejszych szans zapłodnić komórki jajowej - zginie po drodze - musi być ich sporo żeby jeden mógł wygrać. Nie mówiąc o tym, że każda minuta spędzona poza organizmem np na ręce osłabia ich żywotność i zdolność do zapłodnienia (nie złośćcie się o ten wywód - uspokajam sama siebie)
-Od okresu zaczynam brać tabletki, żeby już więcej nie przeżywać takich stresów- czekam na okres trzymajcie kciuki
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:50   #1168
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: pytanie?????????

no jak sliskie to faktycznie była szybka przejażdżka, id latego musisz zrobić test ciążowy, ale bądź przygotowana na najgorsze

Zapłace każdą cenę żebyś na zawsze był mój

WAKACJE !!!

czas zrobić coś ze sobą
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:54   #1169
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: pytanie?????????

polecam na przyszłość bieliznę z lateksu
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:02   #1170
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

kobieto, mam to samo xD niepokalane poczecie xD nie schizuj! czekaj cierpliwie na okres
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.