test gimnazjalny - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 15:30   #4711
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: test gimnazjalny

DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:32   #4712
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: test gimnazjalny

ilustrowana inaczej - gratki :brawo:

Ja juz zamówiłam sobie powiadomienie smsem, i pojadę potem do szkoły. Ale jak juz bedę wiedziała
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:04   #4713
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
Gratuluję!
Jaki miałaś próg do klasy? Boże, boże, ja już nie wytrzymam bez tych wyników
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:06   #4714
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
A stres to będzie polegał u mnie głownie na tym, ile szczuplejszych lasek ode mnie będę widywać codzień w klasie
Skąd ja to znam...Liczę, że to będzie 100% wszystkich możliwych osób w szkole...haha...
Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
A mnie słuchajcie zablokowali system!
"Drodzy Użytkownicy,

W szkołach ponadgimnazjalnych trwa obecnie wprowadzanie oferty edukacyjnej i System pozostaje niedostępny dla Kandydatów. Zapraszamy Państwa w terminie rozpoczęcia rejestracji, podanym w harmonogramie.

Pozdrawiamy,
VULCAN"

Powie mi ktoś co się dzieje?
Może złą informację wyświetlili i powinno się wyświetlać to:
Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Drodzy Użytkownicy,

Obecnie trwa przydzielanie kandydatów do klas i System pozostaje niedostępny dla Kandydatów. Zapraszamy Państwa w terminie publikacji wyników, podanym w harmonogramie.

Pozdrawiamy,
VULCAN

...
Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
Grats!
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:27   #4715
Meliana13
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliana13
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 105
Dot.: test gimnazjalny

Też sobie zamówiłam wyniki smsem
A listy i tak zobaczę w piętek (dzień ogłoszenia przyjętych) bo pojadę wtedy do szkoły ze świadectwem i z wynikami egzaminu...
Meliana13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:36   #4716
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: test gimnazjalny

do mojej klasy trzeba bylo mieć 149/200 pkt. Ja mialam 155 i bylam 20 na liscie, na 29 osób
jezu, ale sie ciesze
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:37   #4717
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
Gratuluje!
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 16:40   #4718
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
brawowieelkie gratulacjie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:41   #4719
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
do mojej klasy trzeba bylo mieć 149/200 pkt. Ja mialam 155 i bylam 20 na liscie, na 29 osób
jezu, ale sie ciesze
Gratuluję
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:49   #4720
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: test gimnazjalny

gratulacje!!!
ja tez sobie smsa zamówiłam

boję się próg do mojej szkoły wynosi 125pkt, ja mam 127 i bardzo się stresuje
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:54   #4721
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Ja miałam 158pkt, a do klasy I wyboru osoba z najmniejszą liczbą pkt miała też 158, więc nie wiem po czym oni brali, że akurat ta osoba się dostała a nie ja ;/ no ale przynajmniej nie bede musiała kombinować zwolnienia z basenu.

poszłam sobie do mcdonaldsa i oczywiscie wstydu sobie narobiłam ;| bo tam wejście jest na przeciwko kas. i na drzwiach jest 'pchać' a ja nigdy nie wiem w którą stronę to się robi xD i zamiast pchać to ciągnę -.- i na kasie stał taki koleś, co już chyba z 5 razy jak byłam w mcdonaldsie i się męczylam z tymi drzwiami to on to widział ;d i dzisiaj też, ale sie uśmiechnął z daleka już xD no i zamówiłam se caffe latte (która była niedobra i tak;f) u niego i przy nim się popłakałam;/ bo akurat byłąm świeżo po wyjściu z tego lo do którego mnie nie przyjęli i nie chcieli wziąć nawet odwołania o ponowne rozpatrzenie ;/
ale wstyd ;/;/;/

potem pojechałam do tego drugiego lo gdzie mnie przyjęli i też w tramwaju się popłakałam ((
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:09   #4722
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: test gimnazjalny

pewnie brali pod wuage ktora miala wiecej z testu/ocen, czy co tam ustalili
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:22   #4723
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
A stres to będzie polegał u mnie głownie na tym, ile szczuplejszych lasek ode mnie będę widywać codzień w klasie
Hahah, skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
Gratuluję!!!

[QUOTE=bowszystkotoiluzjaj est;12923866]Ja miałam 158pkt, a do klasy I wyboru osoba z najmniejszą liczbą pkt miała też 158, więc nie wiem po czym oni brali, że akurat ta osoba się dostała a nie ja ;/ no ale przynajmniej nie bede musiała kombinować zwolnienia z basenu.QUOTE]
A jakie miałaś zachowanie? Może Ty bdb, a ona wz, dlatego....
A składałaś też zaświadczenie o wynikach z egzaminu z ang? Bo może to zaważyło... U nas w szkole tak straszyli, że to się też liczy, bla bla bla, że choć mówią, że nie, to i tak na to patrzą. I np. odemnie nie chcieli kopii tego papierka ile miałam pkt. Ba, nawet się nie pytali ile miałam z j. obcego! A mojej koleżance, która składała do innego LO chcieli ten papierek. Więc widocznie to zależy od szkoły

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
potem pojechałam do tego drugiego lo gdzie mnie przyjęli i też w tramwaju się popłakałam ((
Nie martw się Nie było po co płakać Ciesz się, że dostałaś się do LO drugiego wyboru, a nie np. trzeciego! Wiem, że to zawsze jest takie rozgoryczenie.... Ale nie ma co tracić łez
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:24   #4724
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: test gimnazjalny

bowszystkotoiluzjajest, przykro mi, że nie dostałaś się do swojego liceum z pierwszego wyboru, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Jeśli dobrze dobrałaś sobie szkoły w podaniu i ta, do której się dostałaś, nie jest jakąś przypadkową, to wszystko powinno być ok
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:25   #4725
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja miałam 158pkt, a do klasy I wyboru osoba z najmniejszą liczbą pkt miała też 158, więc nie wiem po czym oni brali, że akurat ta osoba się dostała a nie ja ;/ no ale przynajmniej nie bede musiała kombinować zwolnienia z basenu.

poszłam sobie do mcdonaldsa i oczywiscie wstydu sobie narobiłam ;| bo tam wejście jest na przeciwko kas. i na drzwiach jest 'pchać' a ja nigdy nie wiem w którą stronę to się robi xD i zamiast pchać to ciągnę -.- i na kasie stał taki koleś, co już chyba z 5 razy jak byłam w mcdonaldsie i się męczylam z tymi drzwiami to on to widział ;d i dzisiaj też, ale sie uśmiechnął z daleka już xD no i zamówiłam se caffe latte (która była niedobra i tak;f) u niego i przy nim się popłakałam;/ bo akurat byłąm świeżo po wyjściu z tego lo do którego mnie nie przyjęli i nie chcieli wziąć nawet odwołania o ponowne rozpatrzenie ;/
ale wstyd ;/;/;/

potem pojechałam do tego drugiego lo gdzie mnie przyjęli i też w tramwaju się popłakałam ((

Nie przejmuj się.

Możliwe, że ona po prostu była ostatnią osobą, którą mogli przyjąć i dla Ciebie zabrakło jjuż miejsca. Często w takiej sytuacji patrzą kto ma lepsze zachowanie, albo czy jest sierotą itd. Tak jest napisane na stronie "mojego" lo.



Ja mam niestety tylko 143 pkt a w tamtym roku próg do klasy, do której chcę iść wynosił 148 z tego co pamiętam... Boję się straaasznie.
Nie widzę siebie nigdzie indziej.
Dodatkowo do szkoły 2giego wyboru zawsze jest większy próg, więc tam na pewno nie pójdę, a do tej 3go wyboru nie chcę iść za bardzo
Ale co ja teraz mogę

Edytowane przez szaramieta
Czas edycji: 2009-06-24 o 17:26
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:32   #4726
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja miałam 158pkt, a do klasy I wyboru osoba z najmniejszą liczbą pkt miała też 158, więc nie wiem po czym oni brali, że akurat ta osoba się dostała a nie ja ;/ no ale przynajmniej nie bede musiała kombinować zwolnienia z basenu.

poszłam sobie do mcdonaldsa i oczywiscie wstydu sobie narobiłam ;| bo tam wejście jest na przeciwko kas. i na drzwiach jest 'pchać' a ja nigdy nie wiem w którą stronę to się robi xD i zamiast pchać to ciągnę -.- i na kasie stał taki koleś, co już chyba z 5 razy jak byłam w mcdonaldsie i się męczylam z tymi drzwiami to on to widział ;d i dzisiaj też, ale sie uśmiechnął z daleka już xD no i zamówiłam se caffe latte (która była niedobra i tak;f) u niego i przy nim się popłakałam;/ bo akurat byłąm świeżo po wyjściu z tego lo do którego mnie nie przyjęli i nie chcieli wziąć nawet odwołania o ponowne rozpatrzenie ;/
ale wstyd ;/;/;/

potem pojechałam do tego drugiego lo gdzie mnie przyjęli i też w tramwaju się popłakałam ((
ojeju no ale nie placz,nie warto
zobaczysz,w tym lo z 2 wyboru bedzie duzo fajniej i lepiej niz w tym z pierwszego.
A tamta osoba moze faktycznie byla sierota czy cos,w mojej szkole jest tak zapisane ze takie osoby maja pierwszenstwo.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:32   #4727
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
A jakie miałaś zachowanie? Może Ty bdb, a ona wz, dlatego....
A składałaś też zaświadczenie o wynikach z egzaminu z ang? Bo może to zaważyło... U nas w szkole tak straszyli, że to się też liczy, bla bla bla, że choć mówią, że nie, to i tak na to patrzą. I np. odemnie nie chcieli kopii tego papierka ile miałam pkt. Ba, nawet się nie pytali ile miałam z j. obcego! A mojej koleżance, która składała do innego LO chcieli ten papierek. Więc widocznie to zależy od szkoły
MIałam wzorowe. Z testu 90 pkt .. (w tym 47 pkt z polaka, a klasa którąm iałam na I miejscu to humanistyczno-prawna..)...
Miałam 6 z polskiego i z historii... ale 4 z wosu..:/ więc ten ktoś kto miał 158pkt, to widocznie albo miał więcej pkt z egzaminu,
albo miał 5 z polaka ale za to też 5 z wosu.....
A zaświadczenia z egz. z ang. nie składałam
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:40   #4728
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
MIałam wzorowe. Z testu 90 pkt .. (w tym 47 pkt z polaka, a klasa którąm iałam na I miejscu to humanistyczno-prawna..)...
Miałam 6 z polskiego i z historii... ale 4 z wosu..:/ więc ten ktoś kto miał 158pkt, to widocznie albo miał więcej pkt z egzaminu,
albo miał 5 z polaka ale za to też 5 z wosu.....
A zaświadczenia z egz. z ang. nie składałam
W takim razie ta przyjęta osoba musiała być jedną z tych:

" są grupy osób które mają pierwszeństwo przy rekrutacji. Oto one:

* sieroty, osoby przebywające w placówkach opiekuńczo - wychowawczych oraz osoby umieszczone w rodzinach zastępczych
* kandydaci o ukierunkowaniach i udokumentowanych zdolnościach, którym ustalono indywidualny program lub tok nauki
* kandydaci z problemami zdrowotnymi, ograniczającymi możliwości wyboru kierunku kształcenia ze względu na stan zdrowia, potwierdzonymi opinią publicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej"




Dziewczyny!

W jaki sposób zamówiłyście sobie powiadomienie o wynikach przez sms? Nie potrafię tego znaleźć, jedyne co piszą na kseonie po zalogowaniu to: O wynikach dowiesz się logując się na swoje konto, a także będziesz mógł sprawdzić wynik poprzez SMS.

Może to zależy od województwa?
Wolałabym jednak dostać smsa z wynikami, jestem pewna, że na stronę nie będę się mogła dostać przez przeciążenie

bowszystkotoiluzjajest: ooo, znalazłam jeszcze coś takiego: #

* Pytanie: Jakie zasady obowiązują w przypadku równej ilości punktów rekrutacyjnych zdobytych przez kandydatów?
* Odpowiedź: Pierwszeństwo mają, w podanej kolejności:
1. kandydaci, którzy uzyskali wyższą ocenę zachowania
2. kandydaci, którzy uzyskali wyższą liczbę punktów z egzaminu gimnazjalnego
3. kandydaci, którzy uzyskali wyższą liczbę punktów z części egzaminu gimnazjalnego, zbieżnej z rozszerzeniem programowym, profilem lub przyjętym kierunkiem kształcenia
4. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum uzyskali najwyższą średnią ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych (z zastosowaniem skali przeliczeniowej na punkty, tak jak przy czterech przedmiotach określonych przez szkołę, tj. 20 pkt. za ocenę celującą, 15 pkt. za ocenę bardzo dobrą itd.)
5. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z języka polskiego
6. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z języka obcego
7. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z punktowanego trzeciego przedmiotu

Edytowane przez szaramieta
Czas edycji: 2009-06-24 o 17:42
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:43   #4729
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
W takim razie ta przyjęta osoba musiała być jedną z tych:

" są grupy osób które mają pierwszeństwo przy rekrutacji. Oto one:

* sieroty, osoby przebywające w placówkach opiekuńczo - wychowawczych oraz osoby umieszczone w rodzinach zastępczych
* kandydaci o ukierunkowaniach i udokumentowanych zdolnościach, którym ustalono indywidualny program lub tok nauki
* kandydaci z problemami zdrowotnymi, ograniczającymi możliwości wyboru kierunku kształcenia ze względu na stan zdrowia, potwierdzonymi opinią publicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej"




Dziewczyny!

W jaki sposób zamówiłyście sobie powiadomienie o wynikach przez sms? Nie potrafię tego znaleźć, jedyne co piszą na kseonie po zalogowaniu to: O wynikach dowiesz się logując się na swoje konto, a także będziesz mógł sprawdzić wynik poprzez SMS.

Może to zależy od województwa?
Wolałabym jednak dostać smsa z wynikami, jestem pewna, że na stronę nie będę się mogła dostać przez przeciążenie

bowszystkotoiluzjajest: ooo, znalazłam jeszcze coś takiego: #

* Pytanie: Jakie zasady obowiązują w przypadku równej ilości punktów rekrutacyjnych zdobytych przez kandydatów?
* Odpowiedź: Pierwszeństwo mają, w podanej kolejności:
1. kandydaci, którzy uzyskali wyższą ocenę zachowania
2. kandydaci, którzy uzyskali wyższą liczbę punktów z egzaminu gimnazjalnego
3. kandydaci, którzy uzyskali wyższą liczbę punktów z części egzaminu gimnazjalnego, zbieżnej z rozszerzeniem programowym, profilem lub przyjętym kierunkiem kształcenia
4. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum uzyskali najwyższą średnią ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych (z zastosowaniem skali przeliczeniowej na punkty, tak jak przy czterech przedmiotach określonych przez szkołę, tj. 20 pkt. za ocenę celującą, 15 pkt. za ocenę bardzo dobrą itd.)
5. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z języka polskiego
6. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z języka obcego
7. kandydaci, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali wyższą ocenę z punktowanego trzeciego przedmiotu
Wyloguj się i powinna być na str. głównej informacja jak to zrobić.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:46   #4730
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
DOSTALAM sie do klasy z I preferencji!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


teraz trzymam za was kciuki!
Gratuluję!


BWTIJ nie smuć się już
Kurcze, dlaczego nie chcieli wykonać ponownego rozpatrzenia ?
Ja się na takie działanie już nastawiłam,jeśli nie dostanę się do szkoły pierwszego wyboru,bo do innej baardzo nie chcę iść
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:46   #4731
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

No wlaśnie tam niczego nie ma...
Albo jestem ślepa, co też jest możliwe

Trudno, może jakoś się dopcham przez internet
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:59   #4732
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
No wlaśnie tam niczego nie ma...
Albo jestem ślepa, co też jest możliwe

Trudno, może jakoś się dopcham przez internet
U mnie jak się wejdzie na stronę tego naboru elektronicznego to jest coś takiego
Cytat:
Szanowni Kandydaci, przypominamy, że informację o wynikach przydziału będzie można uzyskać poprzez:
  • listy zakwalifikowanych do przyjęcia wywieszone w szkołach,
  • komunikat w Systemie na stronie Kandydata dostępny bezpośrednio po zalogowaniu,
  • wiadomość SMS.
Aby uzyskać wiadomość SMS informującą o wynikach przydziału, należy pod numer 7116 wysłać SMS o treści:
WYNIK.KOS.NR_PESEL
Przykładowo, jeśli chcemy poznać wynik kandydata o numerze PESEL 89010123456, musimy wysłać SMS o treści: WYNIK.KOS.89010123456
Wyniki zostaną wysłane zgodnie z terminem ich publikacji.
Całkowity koszt skorzystania z usługi wynosi 1,22 zł (z VAT).
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:03   #4733
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: test gimnazjalny

ja zamiast KOS mam WAR, wiec to pewnie 3pierwsze literki miejscowości...
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:12   #4734
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
No wlaśnie tam niczego nie ma...
Albo jestem ślepa, co też jest możliwe

Trudno, może jakoś się dopcham przez internet
Nie wiem, skąd jesteś, ale w łódzkim CHYBA nie trzeba było sobie zamawiać takiej usługi. Przynajmniej ja nic takiego nie widziałam. No a teraz to strona już jest nieczynna .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:13   #4735
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

U mnie nigdzie nie ma czegos takiego, niestety.

Podejrzewam,że może pojawić się podobna informacja w dniu ogłoszenia wyników.
Co jest również bez sensu, bo ani nie będzie można sprawdzić wyników przez net, ani smsem, bo linie będą poprzeciążane...

Trudno, poooczeekam

Ale dzieki

serena(...) - jestem z lubelskiego . Najwyraźniej wszytsko, jak zwykle, zależy od województwa.

Edytowane przez szaramieta
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:14
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:14   #4736
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
BWTIJ nie smuć się już
Kurcze, dlaczego nie chcieli wykonać ponownego rozpatrzenia ?
Ja się na takie działanie już nastawiłam,jeśli nie dostanę się do szkoły pierwszego wyboru,bo do innej baardzo nie chcę iść
No właśnie ja specjalnie dziś do tego lo pojechałam, w deszczu i w ogóle.
Napisałam sobie takie ładne odwołanie, uargumentowałam i wszystko. Jeszcze moja koleżanka mi mówiła, że ona rok temu składała wniosek, żeby ją przyjęli na pierwsze wolne miejsce, chociaż się nie dostała. No i ją przyjęli.
A ja tu wchodzę do sekretariatu i pytam czy jest dyrektor, to babka mi powiedziała że "na wyjeździe"... i się pyta czy przyszłam odebrać papiery.To ja mówię, że własciwie nie, bo chciałam najpierw złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie mojego podania. I mówię, że miałam 158 pkt a osoba ostatnia na liście też tyle miała, i że mam napisane odwołanie, że zależy mi na nauce w tym LO i w ogóle. A ona mówi, że przykro jej ale niestety nie ma takiej możliwości. Oddała mi te kopie świadectwa. Poszłam do Mcdonaldsa (który jest obok tej szkoły), popłakałam się i tyle z tego mam

W sumie w tamtej klasie jest aż 7 olimpijczyków. Dwie osoby miały na bank 200pkt. Na 30 osób.
Gdybym miała 5 z wosu, albo 1 punkcik więcej z egz.gimn, to bym się dostała.....

No ale tam jest tylko 5 chłopaków, a w klasie do której sie dostalam 7 :P (ale różnica :P:P)....
poza tym tu mam gorszy dojazd.

ale cóż... przeżyję... ja po prostu mam pecha. Rok temu brałam udział w wojewódzkim konkursie, gdzie nagradzali 20 miejsc, a ja byłam 21

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:15
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:17   #4737
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: test gimnazjalny

iluzja - a nie ma u was dodatkowej rekrutacji? u nas już po tym jak każdy ma przywieźć oryginały papierów, będzie podane jakie wolne miejsca są (bywa, że parę osób rezygnuje jednak z nauki w tej szkole/klasie).
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:19   #4738
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
No właśnie ja specjalnie dziś do tego lo pojechałam, w deszczu i w ogóle.
Napisałam sobie takie ładne odwołanie, uargumentowałam i wszystko. Jeszcze moja koleżanka mi mówiła, że ona rok temu składała wniosek, żeby ją przyjęli na pierwsze wolne miejsce, chociaż się nie dostała. No i ją przyjęli.
A ja tu wchodzę do sekretariatu i pytam czy jest dyrektor, to babka mi powiedziała że "na wyjeździe"... i się pyta czy przyszłam odebrać papiery.To ja mówię, że własciwie nie, bo chciałam najpierw złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie mojego podania. I mówię, że miałam 158 pkt a osoba ostatnia na liście też tyle miała, i że mam napisane odwołanie, że zależy mi na nauce w tym LO i w ogóle. A ona mówi, że przykro jej ale niestety nie ma takiej możliwości. Oddała mi te kopie świadectwa. Poszłam do Mcdonaldsa (który jest obok tej szkoły), popłakałam się i tyle z tego mam

W sumie w tamtej klasie jest aż 7 olimpijczyków. Dwie osoby miały na bank 200pkt. Na 30 osób.
Gdybym miała 5 z wosu, albo 1 punkcik więcej z egz.gimn, to bym się dostała.....

No ale tam jest tylko 5 chłopaków, a w klasie do której sie dostalam 7 :P (ale różnica :P:P)....
poza tym tu mam gorszy dojazd.

ale cóż... przeżyję... ja po prostu mam pecha. Rok temu brałam udział w wojewódzkim konkursie, gdzie nagradzali 20 miejsc, a ja byłam 21

To dziwne.
Myślałam, że po prostu NIE MOŻNA odmówić komuś złożenia odwołania. Zresztą, nadal tak uważam. Zwłaszcza, że miałaś tyle samo pkt co osoba przyjęta na ostatnim miejscu.

Za to w lo mojej 1wszej preferencji ludzie mówili, ze w tamtym roku połowa klasy była przyjęta z odwołań, bo masa osób rezygnuje, idzie gdzieś indziej, przenosi się do innych klas w tej samej szkole i się robią miejsca. Mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie

Nie przejmuj się, na pewno nie tylko ty jesteś w takiej sytuacji. Coś mi się wydaje, że za kilka dni dołączę do grona płaczących
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:25   #4739
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
iluzja - a nie ma u was dodatkowej rekrutacji? u nas już po tym jak każdy ma przywieźć oryginały papierów, będzie podane jakie wolne miejsca są (bywa, że parę osób rezygnuje jednak z nauki w tej szkole/klasie).
Wątpię, czy ktoś zrezygnuje z nauki w tamtej szkole - oni tam mają najwyższy próg punktowy i w ogóle to podobno najlepsza szkoła w mieście, wysoki poziom i w ogóle, więc jak ktoś już wybrał tę szkołę, to z miejsca pewnie nie zrezygnuje.

Zresztą.....

Mama mnie pociesza :P I mówi, że w sumie dobrze, że się tam nie dostałam. Tzn, nie dobrze, ale juz trudno xD I że jak tam 7 olimpijczyków to pewnie byłby "wyścig szczurów", wszyscy będą chcieli być najlepsi i w ogole. A tam, gdzie się dostałam, to poziom zróżnicowany - najmniej było 129 pkt, a najwięcej 177, czyli jestem pośrodku. Średnia liczba pkt - 147. Czyli miałam 11 pkt więcej. Średnia z egz. - 79 pkt, 0 olimpijczyków, 27 świadectw z paskiem (na 30 xD)...
Więc pewnie poziom nauczania będzie taki w sam raz nie za wysoki i nie za niski

Mówi się trudno i żyje się dalej

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:27
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:30   #4740
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

Ja tam się będę cieszyć jak się dostane do szkoły z pierwszej preferencji, ale taka samo bądź jeszcze większa będzie radość jak będzie to szkoła drugiego wyboru

Ale macie racje - nie ma co płakać - trzeba znaleźć pozytywy sytuacji w jakiej się człowiek znalazł

Swoją drogą odbiegając od tematu co czemu akurat wybrałyście takie klasy i co planujecie po nich robić?

Edytowane przez Lavatia
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:59
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.