PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 09:35   #661
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy się przelewa czy nie, to mniejsza. Chociaż dzisiaj to się chyba nikomu nie przelewa. Chodzi raczej o trochę oszczędności (w razie jakby co), możliwość zorganizowania wyprawki, pójścia na wychowawczy czy zorganizowania opieki nad dzieckiem do wieku przedszkolnego.

Jak starcza na życie dwójki ludzi i parę groszy zostaje, to starczy i na troje. Wg mnie.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------


Ano właśnie. Bida z nędzą w tym temacie.

Ja nawet nie mam takiego wyboru. Mój mąż płaci alimenty na syna z 1go małżeństwa. A jego zarobki w Oplu ciągle spadają...
Po opłatach i ratach zostałoby nam na życie dla trójki jakieś 400zł i to zakładając, że nic nie kosztuje nas samochód, nawet paliwa... I zakładając, że nie mam zwierząt.
Nawet nie mogę sobie pogadać o bezcennych chwilach, bo wystarczyłoby żeby któreś z nas było chore i nie mamy nawet na sam chleb. A gdzie tam pieluchy, butelki, śpiochy...
Mój tez płaci alimenty , do tego kosmicznie wysokie , na szczęście juz nie długo , bo szlag mnie czasem trafia . pieniadze niestety nie ida w całości na dzieci
Moja tesciowa też chora zajmie się małym ale na krótko nie ma siły go nosić , a on wazy prawie 12kg zresztą mi samej cięzko nosić takiego klocka . No właśnie fajnie by było miec kaskę w zapasie , bo wiem że się przydaje . Tak jak wam pisałam przykładowo niedawno młody miał kaszel katar itp. poszłam do apteki i ponad 80zł poszło . pieluchy to wydatek ok 100zł miesiecznie ( dwie paczki pampków ) mi tak akurat wyszło że karmiłam krótko - bebilon 300zł miesięcznie . Teraz soczki , kaszki itp. Ciuszki kupuję w ciucholandach , bo szkoda mi na nowe .. ale i tak kaska leci.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczynki - wpadam powiedziec ze zyje po burzy ktora wczoraj ogarneła nasz blok w ktorym mieszkamy - powiem tylko tyle ze swiat zwariował inaczej okreslic sie nie da tego co sie dzieje, zeby sąsiadów we własne problemy mieszac i to na skale awantury klatkowej to juz jakies mega nieporozumienie ... w efekcie zostalismy bez prądu ktory został odłoaczony przez sasiada w dobrej wierze co by towarzycho rozgonic do domu hehee ... było ciemno i głosno tylko zal mi tych ludzi ktorych cała akcja zastała w windzie miedzy pietrami


....
Wiem ,ze to nie jest śmieszne , ale nie mogłam się powstrzymać:hahah a:

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie w sobotę nadejdzie wieeeeelki dzień Niby powinnam świetować heheh, zobaczymy co z tego wyjdzie

Madziu , kochana
Oj nie martw się Ta 30 to tylko w dowodzie , ważne na ile się czujesz

Miłego dzionka
U mnie od rana głośno koszą trawe , sąsiad dom podnosi i piłuja jakies blachy .. no wściec się można normalnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:40   #662
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witam,
Dziewczyny czy miałyscie do czynienia z pasem wyszczuplajacym bądż majtkami wyszczuplajacymi? Musze ukryć brzuszek wystajacy.
Czytałam na forum rózne informacje ale w zasadzie to sprzeczne.
Nie wiem czy pas byłby lepszy czy majtki takie wysokie pod cycki.Boję sie ,ze majtki bedą sie zsuwać.
Moze któraś z Was takie ujstrojstwo ma i moze coś konkretnego polecić?
Mam parę typów:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...807823#gallery
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699875046
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=707043365
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=702520478

Ja też już po 30-stce i jaakos to olewam.Zresztą depresje mam z inengo powodu.Z braku ciaży.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:03   #663
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Hej Słoneczka Moje ,

jest tu ktoś jeszcze kto mnie pamięta?

Miramejku kochany, jaki Kubuś jest przecudowny i przesładki, wielkie gratulacje Kochana

Madzia, cudowne wiadomości, wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz swojego maluszka tulić w ramionach

Ściskam mocno wszyskie nowe Dziewczynki i tulam mocno wszystkie weteranki...

Nie zdążyłam wszytkiego przeczytać, bardziej "przekartkowałam" poprzednią część wątku i początek tej, ale gratuluję wszystkim, które ujrzajy w tym czasie dwie kreseczki na teści i tym wszyskim, które już owe dwie kreseczki w postaci bobasa tulą w ramionach .

Najlepsze, choć bardzo spóźnione życzenie urodzinowe dla Agi, Niki i Kasi co się trzydziestką przejmuje , ja własnie przekroczyłam magiczne 33... nic się nie zmieniło... nawet mi zmarszczek nie przybyło .
Imniennie spóźnione życzenie spełnienia tych najskrytszych marzeń dla wszystkich Anuś... my raz w roku świętujemy, więc zawse wiadomo kiedy
Oczywiście wszyskim pozostałym jubilatkom i solenizantkom, które w czasie mojeje nieobecności świętowały życze siły i odwagi, żeby bezwzględu na przeciwności walczyły i nidgy się nie poddawały i oby spełniły się ich najskrytsze marzenia

w kwesti formalnej proszę Cię Dorotko o zmianę: ostatnia @ 28.07

__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:07   #664
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

DAF!!!!!!!!!

Oczywiście, że cię pamiętamy!!!!! co słychać u Ciebie!!!???
Nawet nie wiesz jak często co raz to któraś na wątku wspominała, że się nie odzywasz...

__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:11   #665
falbala
Raczkowanie
 
Avatar falbala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szkocja-perth/polska-warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

hej dziewczyny byloam na urlopie w pl, wiec sie nie odzywalam od ponad miesiaca... bazylko zmien mi prosze date ostatniej @ na 29 lipca... NIESTETY JUZ 5 MCY MAJSTRUJEMY DZIDZIE I NIC NAM NIE WYCHODZI, CHYBA POWINNAM POJSC DO LEKARZA, JAK MYSLICIE??
falbala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:19   #666
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
DAF!!!!!!!!!

Oczywiście, że cię pamiętamy!!!!! co słychać u Ciebie!!!???
Nawet nie wiesz jak często co raz to któraś na wątku wspominała, że się nie odzywasz...



poprawię się, obiecuję

niestety nawarstwiło sie wszystko jak to w życiu... albo nie dzieje się nic, albo dzieje wszystko... mieliśmy trochę problemów i w pracy i w domu... trochę nieporozumień, trochę fochów ... nie było różowo tyle powiem, ale chyba co najgorsze juz za nami... mam taką nadzieję, zostało trochę spraw do wyprostowania, ale to już chyba nam nie zagraża
poza tym chyba tez potrzebowałam troszkę wyciszenia, oderwania się od spraw brzuszkowo-dzieciowych... każdy czasem ma takie chwile...
ale już jestem, strasznie za Wami tęskniłam i nawet w czasie największego natłoku spraw starał się choć pobieżnie poczytać co u Was słychać...

widziałam Nikuś Twoje działa, jak pięknie przygotowałś pokoik dla Lenki, cudo... Ty też pięknie wyglądasz, podglądałm Cie na NK... śliczny brzunio, proszę Lenkę pogłasiać od e-ciotki Daf
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:24   #667
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka Moje ,

jest tu ktoś jeszcze kto mnie pamięta?

Daf jak dobrze cie widziec

Madziu gratuluje wizyty i piekengo widoku fasolki i bijacego serduszka Zobaczysz - juz niedlugo nie bedzie fasolki tylko maly rozrabiak

Kropka widze, ze zastanawiasz sie nad decyzja, ktora ja podjelam kilka lat temu wyjezdzajac do Chin do mojego tz'ta (wtedy tylko faceta...).
Tak sobie mysle, ze jednak prace znalezc latwiej niz milosc i zaufanie drugiej osoby wiec czy nie jest to warte zaryzykowania..?
W piatek mielismy nasza 5 rocznice bycia razem, ktora pokryla sie z moimi 26 urodzinami wiec przy okazji prosilabym Konczitke o zmiane wieku na Liscie... 5 lat...i nigdy bym nie pomyslala, ze moge byc tak szczesliwa jak jestem teraz


Dzisiaj zaczelismy 29 tydzien wiec do rozpakowania tylko 9 tygodni juz...
I oto My wczoraj...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04152.jpg (47,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopie von DSC04174.jpg (117,2 KB, 53 załadowań)
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 10:32   #668
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość


poprawię się, obiecuję

niestety nawarstwiło sie wszystko jak to w życiu... albo nie dzieje się nic, albo dzieje wszystko... mieliśmy trochę problemów i w pracy i w domu... trochę nieporozumień, trochę fochów ... nie było różowo tyle powiem, ale chyba co najgorsze juz za nami... mam taką nadzieję, zostało trochę spraw do wyprostowania, ale to już chyba nam nie zagraża
poza tym chyba tez potrzebowałam troszkę wyciszenia, oderwania się od spraw brzuszkowo-dzieciowych... każdy czasem ma takie chwile...
ale już jestem, strasznie za Wami tęskniłam i nawet w czasie największego natłoku spraw starał się choć pobieżnie poczytać co u Was słychać...

widziałam Nikuś Twoje działa, jak pięknie przygotowałś pokoik dla Lenki, cudo... Ty też pięknie wyglądasz, podglądałm Cie na NK... śliczny brzunio, proszę Lenkę pogłasiać od e-ciotki Daf
Daf, rozumiem, że potrzebowałaś troszkę czasu. to jasne. widzę, że przetrwaliście jakiś kryzysowy czas. najważniejsze, że powoli wszystko wraca na właściwe tory. i bardzo się cieszymy , że wróciłaś!!!


Dziękuję za komplementy brzuszek głaskam od e-ciotki!


KARENINKO!

wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzinek!!!! pięknie wyglądasz!!!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:33   #669
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
Dziewczyny czy miałyscie do czynienia z pasem wyszczuplajacym bądż majtkami wyszczuplajacymi? Musze ukryć brzuszek wystajacy.
Czytałam na forum rózne informacje ale w zasadzie to sprzeczne.
Nie wiem czy pas byłby lepszy czy majtki takie wysokie pod cycki.Boję sie ,ze majtki bedą sie zsuwać.
Moze któraś z Was takie ujstrojstwo ma i moze coś konkretnego polecić?
Mam parę typów:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...807823#gallery
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699875046
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=707043365
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=702520478

Ja też już po 30-stce i jaakos to olewam.Zresztą depresje mam z inengo powodu.Z braku ciaży.
Jedna zmoich koleżanek kiedyś kupiła takie cudo i marudziła że się roluje po bokach ale nie pamiętam zupełnie co to była za firma . A takie gacie czasem nie lepsze ?



Karenina - piękny brzuszek
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:42   #670
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Pięknie wyglądasz Kareninko

jak ten czas szybciutko leci... Nika już 32 tydzień, Ty już 28... a dopiero co cieszyłyście się z dwóch kreseczek...

Kropeczko, ja myślę, ze dla miłości warto dużo zaryzykować... czasem bywa lepiej, czasem gorzej, tak jak u nie ostatnio, ale przetrwaliśmy, myślę, że w części daltego, że byliśmy blisko... gdyby dzieliły nas setki kilometrów mogłoby już nie być NAS, łatwiej wtedy odpuścić...
praca jeśłi nie ta to będzie inna, może na początku gorsza, a może właśnie dużo lepsza i ciekawsza...
o miłości raczej ciężko tak powiedzieć... jeśli juz nam się przydażyła to warto za nią podążać i dbać o nią każdego dnia...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:57   #671
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Kareninko ślicznie wyglądasz, i ten brzusio ....
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 11:21   #672
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Kropeczko, ja myślę, ze dla miłości warto dużo zaryzykować... czasem bywa lepiej, czasem gorzej, tak jak u nie ostatnio, ale przetrwaliśmy, myślę, że w części daltego, że byliśmy blisko... gdyby dzieliły nas setki kilometrów mogłoby już nie być NAS, łatwiej wtedy odpuścić...
praca jeśłi nie ta to będzie inna, może na początku gorsza, a może właśnie dużo lepsza i ciekawsza...
o miłości raczej ciężko tak powiedzieć... jeśli juz nam się przydażyła to warto za nią podążać i dbać o nią każdego dnia...
Cześć kochanie, fajnie że jesteś. Cieszę się, że do przodu i już lepiej, więcej wrażeń nam tu nie trzeba.

Nie wiem czy łatwiej... mój mąż wyjechał zły na mnie, że jestem przeciw i nie było różowo. Ale teraz gdy mija drugi miesiąc, zaczyna mu być brak czegoś, zamęcza mnie sms'ami, rozmowami na gg wieczorem i różnymi dziwnymi tekstami, których nie chcę cytować. Niektórzy potrzebują być blisko, inni chyba na odległość wpadają na ważne rzeczy.

Nie wierzę w miłość po grób... on też nie, być może stąd nasze dylematy.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Kropka widze, ze zastanawiasz sie nad decyzja, ktora ja podjelam kilka lat temu wyjezdzajac do Chin do mojego tz'ta (wtedy tylko faceta...).
Tak sobie mysle, ze jednak prace znalezc latwiej niz milosc i zaufanie drugiej osoby wiec czy nie jest to warte zaryzykowania..?
W piatek mielismy nasza 5 rocznice bycia razem, ktora pokryla sie z moimi 26 urodzinami wiec przy okazji prosilabym Konczitke o zmiane wieku na Liscie... 5 lat...i nigdy bym nie pomyslala, ze moge byc tak szczesliwa jak jestem teraz
Gratuluję roczniczki, kochanie.

Do Chin... A dopiero co mówiłam TŻ, że jakby nie spięcia między nami, to bym za nim do Chin pojechała... Muszę bardziej uważać co mówię.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez falbala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny byloam na urlopie w pl, wiec sie nie odzywalam od ponad miesiaca... bazylko zmien mi prosze date ostatniej @ na 29 lipca... NIESTETY JUZ 5 MCY MAJSTRUJEMY DZIDZIE I NIC NAM NIE WYCHODZI, CHYBA POWINNAM POJSC DO LEKARZA, JAK MYSLICIE??
Dopiero, dopiero 5 miesięcy.

Do lekarza na pewno nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
Dziewczyny czy miałyscie do czynienia z pasem wyszczuplajacym bądż majtkami wyszczuplajacymi? Musze ukryć brzuszek wystajacy.
Czytałam na forum rózne informacje ale w zasadzie to sprzeczne.
Ja się nie znam, ale czytałam że takie wyższe majty są lepsze niż te takie niby gorsety. Te gorsety kończą się pod biustem, gdzie jest szerzej niż w pasie i podobno lubią się rolować w dół.

Gdzieś na wątku o figurze po ciąży też o takich pasach i majtach pisano. Ktoś tam chwalił.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:28   #673
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

[QUOTE=kropka75;13681130]Cześć kochanie, fajnie że jesteś. Cieszę się, że do przodu i już lepiej, więcej wrażeń nam tu nie trzeba.

Nie wiem czy łatwiej... mój mąż wyjechał zły na mnie, że jestem przeciw i nie było różowo. Ale teraz gdy mija drugi miesiąc, zaczyna mu być brak czegoś, zamęcza mnie sms'ami, rozmowami na gg wieczorem i różnymi dziwnymi tekstami, których nie chcę cytować. Niektórzy potrzebują być blisko, inni chyba na odległość wpadają na ważne rzeczy.

Nie wierzę w miłość po grób... on też nie, być może stąd nasze dylematy.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

łatwiej wypowiedzić niektóre rzeczy, ale czy łatwiej żyć? nie sądzę... może ten przerywnik wpływnie wbrew pozorom pozytwywnie na Was... pojedziesz do męża albo on wróci do Ciebie i będziecie bardzo, bardzo szczęśliwi az po grób, czego życzę Wam z całego serca...
Najlepszym przykładem chyba jestem ja z moim B... choć może w innym trochę znaczeniu bo nas nie rozdzieliła praca i wyjazd tylko zdrada i kłamstwa...
rozeszliśmy się na dosyć długo... jedno i drugie o krok od ołtarza z kimś innym... i co? wróciliśmy do siebie i poukładaliśmy sobie wszystko od początku, nie zawsze jest różowo bo tak byc po prostu nie może, ale jest fajnie... choć czasem zatłukłabym go normalnie tłuczkiem do mięsa tak mnie wkurza ale ciągniemy ten NASZ wózek razem i jakoś dajemy radę...
w miłośc az po grób to ja też nie wierzę, z biegiem lat łączą nas po prostu inne rzeczy, miłośc się zmienia i tylko od nas samych zależy jak i w co... może w przyjaźń, przywiązanie, szacunek... ale może się zmienić i w nienawiśc i żal...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:42   #674
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Madziu kochana ciesze sie ze u Was wszystko dobrze kochana!!!!!
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:49   #675
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
KARENINKO!

wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzinek!!!! pięknie wyglądasz!!!
Dziekuje za zyczenia i komplementy

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Karenina - piękny brzuszek


Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz Kareninko

jak ten czas szybciutko leci... Nika już 32 tydzień, Ty już 28... a dopiero co cieszyłyście się z dwóch kreseczek...
Dziekuje Oj leci ten czas... juz niedlugo wiadomo co...

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Kareninko ślicznie wyglądasz, i ten brzusio ....


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Gratuluję roczniczki, kochanie.

Do Chin... A dopiero co mówiłam TŻ, że jakby nie spięcia między nami, to bym za nim do Chin pojechała... Muszę bardziej uważać co mówię.


Oj do Chin do Chin...
A w milosc po grob tez nie wierze...wystarczy mi, ze jest dobrze tu i teraz i staram sie zrobic tak, zeby "jutro" bylo jak najlepsze...co ma byc to i tak bedzie...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:20   #676
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
Dziewczyny czy miałyscie do czynienia z pasem wyszczuplajacym bądż majtkami wyszczuplajacymi? Musze ukryć brzuszek wystajacy.
Czytałam na forum rózne informacje ale w zasadzie to sprzeczne.
Nie wiem czy pas byłby lepszy czy majtki takie wysokie pod cycki.Boję sie ,ze majtki bedą sie zsuwać.
Moze któraś z Was takie ujstrojstwo ma i moze coś konkretnego polecić?
Mam parę typów:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...807823#gallery
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699875046
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=707043365
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=702520478

Ja też już po 30-stce i jaakos to olewam.Zresztą depresje mam z inengo powodu.Z braku ciaży.

to ja odrazu napisze - nie polecm z psióła przerabiałysmy ten temat i było to wielka porazka ale w zeszłym roku zafundowała sobie wyszczupajace body i powiem ze efekt był fajnusi bez spadania i podciagania


Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka Moje ,

jest tu ktoś jeszcze kto mnie pamięta?

Miramejku kochany, jaki Kubuś jest przecudowny i przesładki, wielkie gratulacje Kochana

Madzia, cudowne wiadomości, wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz swojego maluszka tulić w ramionach

Ściskam mocno wszyskie nowe Dziewczynki i tulam mocno wszystkie weteranki...

Nie zdążyłam wszytkiego przeczytać, bardziej "przekartkowałam" poprzednią część wątku i początek tej, ale gratuluję wszystkim, które ujrzajy w tym czasie dwie kreseczki na teści i tym wszyskim, które już owe dwie kreseczki w postaci bobasa tulą w ramionach .

Najlepsze, choć bardzo spóźnione życzenie urodzinowe dla Agi, Niki i Kasi co się trzydziestką przejmuje , ja własnie przekroczyłam magiczne 33... nic się nie zmieniło... nawet mi zmarszczek nie przybyło .
Imniennie spóźnione życzenie spełnienia tych najskrytszych marzeń dla wszystkich Anuś... my raz w roku świętujemy, więc zawse wiadomo kiedy
Oczywiście wszyskim pozostałym jubilatkom i solenizantkom, które w czasie mojeje nieobecności świętowały życze siły i odwagi, żeby bezwzględu na przeciwności walczyły i nidgy się nie poddawały i oby spełniły się ich najskrytsze marzenia

w kwesti formalnej proszę Cię Dorotko o zmianę: ostatnia @ 28.07

daf jak dobrze Cie widziec - chyba Cie przyciagnelam bo marudzilam ostatnio ze sie nie pokazujecie tu
ciesze sie ze przetrwaliscie razem ciezki czas teraz bedzie juz tylko lepiej


Cytat:
Napisane przez falbala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny byloam na urlopie w pl, wiec sie nie odzywalam od ponad miesiaca... bazylko zmien mi prosze date ostatniej @ na 29 lipca... NIESTETY JUZ 5 MCY MAJSTRUJEMY DZIDZIE I NIC NAM NIE WYCHODZI, CHYBA POWINNAM POJSC DO LEKARZA, JAK MYSLICIE??
falbala 5 miesiecy to jeszcze nie długo ale oczywiscie mozna umowic sie do gina i zrobic hormonki, usg dla wlasnego spokoju

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczelismy 29 tydzien wiec do rozpakowania tylko 9 tygodni juz...
I oto My wczoraj...
kareninko wygladasz slicznie - z brzusiem Ci do twarzy

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Kapuściane Pole




aankaa78 (Anna, 30 lat)~~~~~~~~~ @ 20.06
ania p (Anna, 27 lat) ~~~~~~~~~~~~@ 29.07 Warszawa
agabil1 (Agnieszka, 33lata)~~~~~~~ @ 20.07 Łódź
asia_stan (Asia, 36 lat)~~~~~~~~~~ @ 20.05 lubuskie
Bazylia 222 (Agata, 27 lat)~~~~~~~@ 02.07
Coralady (Nela 28 lat)~~~~~~~~~~~@ 25.06 Malopolska

Dafreen (Anna, 33 lata)~~~~~~~~~~ @ 28.07 Warszawa
Darianna25 (Daria, 31 lat)~~~~~~~ @ 10.08 Croydon U.K.
Dra (Daria, 22 lata)
~~~~~~~~~~~~~ @ 14.07Wlkp
edzia (Edyta 31lat)~~~~~~~~~~~~~~ @ 19.07 Kraków-Roma
Falbala (Basia 26 lat)~~~~~~~~~~~~ @29.07
golgie ( 29 lat)~~~~~~~~~~~~ @19.07 Wrocław
gragu (Grażyna, 29 lat) ~~~~~~~~~~ @ 01.03
Jagda26 (Jagoda 26 lat)~~~~~~~~~~ @ 24.02
KBKatarynka (Kasia 25lata)~~~~~~~@ 26.07
Kasia23 (Kasia, 29 lat)~~~~~~~~~~~~@ 10.08 Świnoujście
ka_ro_li_na (Karolina 24lata)~~~~~~@29.07
Konczita ( Dorota, 25 lata)~~~~~~~~ @ 19.07 Śląsk
Malami82 (Agnieszka 28 lat)~~~~~~~@ 11.07
Melisanka (Ania, 23 lata)~~~~~~~~~ @ 31.01 Königsbach starania zawieszone
Migavka (Joanna, 29 lat)~~~~~~~~~~@ 29.03 mazowsze
Olivka_7 (Aneta, 25 lat)~~~~~~~~~~ @ 03.08 Kraków
Ryba82, (Iza, 27 lat)~~~~~~~~~~~~~@04.03 Częstochowa
stokrotka_to_ja (Justyna, 25 lat)~@ 09.08
velluto (Agnieszka 30 lat)~~~~~~~~~@ 29.07

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Są dwie kreski II... obecnie: 13

Syla (Sylwia 29 lat) t.p. 08.08.2009 ??? lub ???
Adaikaka (Aneta 22 lata) t.p. 27.08.2009 ??? lub ???
Evuncia (Ewa 28 lat) t.p. 12.09.2009 Olivka lub Maksymilian
DDosiek (Dorota, 24 lata) t.p. 12.09.2009 Nadia
Tequillla (Gosia, 29 lat) t.p.25.09.2009 Basia lub Staś
biedroneczkaolga(Olga, 25 lat)t.p. 25.09.2009 Dominik Stanisław
Malin30 (Magda 32 lata) t.p. 07.10.2009 ??? lub Janek
Symbio ( Agnieszka 33 lat) t.p. 17.10.2009 ??? lub ???
Karenina19 (Kamila, 25 lat) t.p.05.11.2009Andre
Kachula27 (Kasia, 29 lat)~~ t.p. 08.11.2009 ???
Tarasia (Agata, 26 lat) ~~ t.p. 15.12.2009Nila
Pomarnczka
( Gosia 27lat)~~~
t.p. 04.02.2010 ??? lub ???

Madziwnia (Magda, 24lata)t.p. 27.03.2010 ??? lub ???
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-11 o 13:37
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:25   #677
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dziękuję Dorotko ,

mam nadzeje, że chwilowo wszystko co złe za nami przed nam tylko to co dobre

jeszcze mała zmiana u mnie... mam już 33 lata
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:44   #678
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Dziękuję Dorotko ,

mam nadzeje, że chwilowo wszystko co złe za nami przed nam tylko to co dobre

jeszcze mała zmiana u mnie... mam już 33 lata

juz zmieniłam
jakie plany wakacyjne ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:50   #679
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz Kareninko

jak ten czas szybciutko leci... Nika już 32 tydzień, Ty już 28... a dopiero co cieszyłyście się z dwóch kreseczek...

Kropeczko, ja myślę, ze dla miłości warto dużo zaryzykować... czasem bywa lepiej, czasem gorzej, tak jak u nie ostatnio, ale przetrwaliśmy, myślę, że w części daltego, że byliśmy blisko... gdyby dzieliły nas setki kilometrów mogłoby już nie być NAS, łatwiej wtedy odpuścić...
praca jeśłi nie ta to będzie inna, może na początku gorsza, a może właśnie dużo lepsza i ciekawsza...
o miłości raczej ciężko tak powiedzieć... jeśli juz nam się przydażyła to warto za nią podążać i dbać o nią każdego dnia...
Daf, czas pędzi jak szalony, aż niedowiary....

cholera, Daf, dobrze to napisałaś....naprawdę dobrze.


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Cześć kochanie, fajnie że jesteś. Cieszę się, że do przodu i już lepiej, więcej wrażeń nam tu nie trzeba.

Nie wiem czy łatwiej... mój mąż wyjechał zły na mnie, że jestem przeciw i nie było różowo. Ale teraz gdy mija drugi miesiąc, zaczyna mu być brak czegoś, zamęcza mnie sms'ami, rozmowami na gg wieczorem i różnymi dziwnymi tekstami, których nie chcę cytować. Niektórzy potrzebują być blisko, inni chyba na odległość wpadają na ważne rzeczy.

Nie wierzę w miłość po grób... on też nie, być może stąd nasze dylematy.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


Gratuluję roczniczki, kochanie.

Do Chin... A dopiero co mówiłam TŻ, że jakby nie spięcia między nami, to bym za nim do Chin pojechała... Muszę bardziej uważać co mówię.
Kropeczko, nie trzeba wierzyć w miłośćpo grób, by taką miłość spotkać. Zresztą ja zawsze powtarzam, że miłość nie zawsze wystarczy . Potrzeba jeszcze przyjaźni , szacunku, dobrej woli, umiejętności kompromisu i kilku innych rzeczy, by powstał dobry trwały związek.
Wiele elementów miłości z czasem się zmienia, jedne słabną, jak namiętność, drugie rosną w siłę...
Ryzykować warto. Jeśli się naprawdę kocha.

A Tż myślę, że zrozumiał co jest ważne, kiedy to coś nagle zaczęło być daleko i nieosiągalne...nie od dziś wiadomo, że czasem doceniamy rzeczy dopiero gdy je tracimy...

jak się wykłócam z moim mężem i się obrażę i siedzę sama w pokoju , czasem nachodzi mnie myśl i wspomnienie jak to było, gdy byliśmy daleko od siebie i dałabym wszystko za jedną minutę z nim. i wtedy już mi przechodzi ochota na marnowanie czasu na głupie kłótnie, bo wraca świadomość tego, co ważne.



Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość

łatwiej wypowiedzić niektóre rzeczy, ale czy łatwiej żyć? nie sądzę... może ten przerywnik wpływnie wbrew pozorom pozytwywnie na Was... pojedziesz do męża albo on wróci do Ciebie i będziecie bardzo, bardzo szczęśliwi az po grób, czego życzę Wam z całego serca...
Najlepszym przykładem chyba jestem ja z moim B... choć może w innym trochę znaczeniu bo nas nie rozdzieliła praca i wyjazd tylko zdrada i kłamstwa...
rozeszliśmy się na dosyć długo... jedno i drugie o krok od ołtarza z kimś innym... i co? wróciliśmy do siebie i poukładaliśmy sobie wszystko od początku, nie zawsze jest różowo bo tak byc po prostu nie może, ale jest fajnie... choć czasem zatłukłabym go normalnie tłuczkiem do mięsa tak mnie wkurza ale ciągniemy ten NASZ wózek razem i jakoś dajemy radę...
w miłośc az po grób to ja też nie wierzę, z biegiem lat łączą nas po prostu inne rzeczy, miłośc się zmienia i tylko od nas samych zależy jak i w co... może w przyjaźń, przywiązanie, szacunek... ale może się zmienić i w nienawiśc i żal...
Daf, widzisz....już wiem dlaczego nam tu Ciebie tak brakowało
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:02   #680
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
juz zmieniłam
jakie plany wakacyjne ?
jeśli chodzi o mnie to chyba odległe niestety.... mam tyle pracy, że odwołali mnie z urlopu, którego nawet dobrze nie zaczęłam... może na poczatku wrzesnia gdzie uda nam się jeszcze poodpoczywać chociaż troszę... na razie staram się chociaż czasem w weekend trosze odsapnąć. w ten bylismy na mazurach w iławie... takie urokliwe małe miasteczko, a ceny 1/3 tego co w warszawie i nad morzem... popływalismy motorówką, poopalalismy się i nastąpił taki przyjemny reset systemu

Nikuś
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:16   #681
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez falbala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny byloam na urlopie w pl, wiec sie nie odzywalam od ponad miesiaca... bazylko zmien mi prosze date ostatniej @ na 29 lipca... NIESTETY JUZ 5 MCY MAJSTRUJEMY DZIDZIE I NIC NAM NIE WYCHODZI, CHYBA POWINNAM POJSC DO LEKARZA, JAK MYSLICIE??

No jak byłaś w Pl to mogłaś do ginka zajzec.Ja tak zawsze robię bo lekarze w uk są do kitu.

Konczito ja mam sukienkę bez ramiączek i taki gorset o jakim mówisz nie zda egzaminu.
Proszę zmianę @ 10.08 no mam juz 31 lat.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:25   #682
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mnie to chyba odległe niestety.... mam tyle pracy, że odwołali mnie z urlopu, którego nawet dobrze nie zaczęłam... może na poczatku wrzesnia gdzie uda nam się jeszcze poodpoczywać chociaż troszę... na razie staram się chociaż czasem w weekend trosze odsapnąć. w ten bylismy na mazurach w iławie... takie urokliwe małe miasteczko, a ceny 1/3 tego co w warszawie i nad morzem... popływalismy motorówką, poopalalismy się i nastąpił taki przyjemny reset systemu

Nikuś
z urlopu cię odwołali? masakra! mam nadzieję, że poodpoczywacie gdzieś we wrześniu...


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No jak byłaś w Pl to mogłaś do ginka zajzec.Ja tak zawsze robię bo lekarze w uk są do kitu.

Konczito ja mam sukienkę bez ramiączek i taki gorset o jakim mówisz nie zda egzaminu.
Proszę zmianę @ 10.08 no mam juz 31 lat.
oj tam już...dopiero!!!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:36   #683
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No jak byłaś w Pl to mogłaś do ginka zajzec.Ja tak zawsze robię bo lekarze w uk są do kitu.

Konczito ja mam sukienkę bez ramiączek i taki gorset o jakim mówisz nie zda egzaminu.
Proszę zmianę @ 10.08 no mam juz 31 lat.
a no tak ... to moze cos mega wysokiego z dobra gumeczka co by nie zjezdzało .... juz Ci zmieniam

laseczki ja słyszałam ze po 30 stce dopiero zaczyna sie zycie wiec nie marudzic mi tu !
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:47   #684
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

niestety, pracuję w takiej branży że teraz mielismy bardzo duży ruch w biznesie ... nie mogli dac sobie rady beze mnie i się jakoś sensownie zorganizować... niestety nie przekłada się to w żadnym wypadku na kasę

ja tam też tak uważam... życie zaczyna się po 30... a potem po 40, po 50, po 60 i tej własnie wersji będę się trzymała
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:50   #685
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

musze sie wam pochwalic - dzisiaj odebrałam moje prawko i tz pozwolił mi wrocic autkiem do domku ... oczywiscie troche marudził ze nie jego styl jazdy ale był w szoku ze nie gasł mi i ładnie dojechalismy do domku
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:56   #686
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
musze sie wam pochwalic - dzisiaj odebrałam moje prawko i tz pozwolił mi wrocic autkiem do domku ... oczywiscie troche marudził ze nie jego styl jazdy ale był w szoku ze nie gasł mi i ładnie dojechalismy do domku

gratki Kochana , zdolna Dziewczynka jesteś to i samochodzik dobrze jeździ
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:22   #687
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
musze sie wam pochwalic - dzisiaj odebrałam moje prawko i tz pozwolił mi wrocic autkiem do domku ... oczywiscie troche marudził ze nie jego styl jazdy ale był w szoku ze nie gasł mi i ładnie dojechalismy do domku
no kochana, jak to mówią: pierwsze koty za płoty!

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
niestety, pracuję w takiej branży że teraz mielismy bardzo duży ruch w biznesie ... nie mogli dac sobie rady beze mnie i się jakoś sensownie zorganizować... niestety nie przekłada się to w żadnym wypadku na kasę

ja tam też tak uważam... życie zaczyna się po 30... a potem po 40, po 50, po 60 i tej własnie wersji będę się trzymała
oooo właśnie! bardzo dobrze gadasz!

zresztą dziewuszki! co to ma za znaczenie ile mamy lat w głupich papierach! liczy się na ile się czujemy
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:33   #688
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
gratki Kochana , zdolna Dziewczynka jesteś to i samochodzik dobrze jeździ
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
no kochana, jak to mówią: pierwsze koty za płoty!

zresztą dziewuszki! co to ma za znaczenie ile mamy lat w głupich papierach! liczy się na ile się czujemy
ale sie ciesze ze mam prawko

a ja dzisiaj jestem spiaca i jakies kolki mnie łapią
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:55   #689
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
musze sie wam pochwalic - dzisiaj odebrałam moje prawko i tz pozwolił mi wrocic autkiem do domku ... oczywiscie troche marudził ze nie jego styl jazdy ale był w szoku ze nie gasł mi i ładnie dojechalismy do domku

O to super.Jak to każdy facet - musi komentować.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:12   #690
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
ale sie ciesze ze mam prawko

a ja dzisiaj jestem spiaca i jakies kolki mnie łapią

a może to fasolka tak Cie śpiochuje ? oby, oby

ja tam nieustająco czuję się na 26 lat, czasem tylko jak moja córka mówi do mnie "mamo" to przez chwilę czyję się starsza.... ale to tylko chwila... ogólnie małolat jestem
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.