Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 19:13   #4951
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

madzienka79 Ja tez mialam boba wiec mam rozne dlugosci ale wszedzie jest taki sam przyrost: ponad 1 cm na tydzien
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:15   #4952
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
madzienka79 Ja tez mialam boba wiec mam rozne dlugosci ale wszedzie jest taki sam przyrost: ponad 1 cm na tydzien
a masz naturalny kolor czy jakaś farba?
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:17   #4953
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
madzienka79 Ja tez mialam boba wiec mam rozne dlugosci ale wszedzie jest taki sam przyrost: ponad 1 cm na tydzien
Ale fryzjerka ci je wyrownala jakos? Zawsze mialam przod dluzszy wiec te krotsze wloski nie maja szans dogonic tych dluzszych ale kazde tez rosna po cm, dopiero jak je wyrownam beda mialy te sama dlugosc.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:22   #4954
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

ja właśnie zapuszczam by te najkrótsze miały jakąś sensowną długość i wtedy pójdę wyrównać jakbym teraz poszła wyrównać to wróciłabym z bobem do domu no a tego nie chcę
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:23   #4955
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

blondyna789 nie caly miesiac temu farbowalam wlosy na kolor przyblizony do mojego naturalnego-jako,ze nie chce juz farbowac a zapuszczam wlasne

madzienka79 Nic nie wyrownywalam, zostawiam narazie zeby rosly a jak beda dluzsze to wtedy je ciachne na jedna dlugosc, albo i nieee... zalezy jak bede wygladac. Bo teraz mam tak jakby pocieniowane.
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:27   #4956
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Ja gdybym chciala juz teraz moje wlosy wyrownac musialabym tez sciac je radykalnie.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
blondyna789 nie caly miesiac temu farbowalam wlosy na kolor przyblizony do mojego naturalnego-jako,ze nie chce juz farbowac a zapuszczam wlasne

madzienka79 Nic nie wyrownywalam, zostawiam narazie zeby rosly a jak beda dluzsze to wtedy je ciachne na jedna dlugosc, albo i nieee... zalezy jak bede wygladac. Bo teraz mam tak jakby pocieniowane.
Myslalam, ze podcinalas wloski miesiac temu, pisalas o fryzjerce, ze sciela ci tyle ile chcialas wiec stad wywnioskowalam.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Ja sie zdecyduje na cieniowanie.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:30   #4957
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Podcinalam koncowki ale nie rownalam ich do jednej dlugosci, chyba zle sie wyrazilam :P Zamotana jakas juz jestem...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 19:31   #4958
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
blondyna789 nie caly miesiac temu farbowalam wlosy na kolor przyblizony do mojego naturalnego-jako,ze nie chce juz farbowac a zapuszczam wlasne
pytam, bo jestem dosłownie o krok od zamówienia tego cudotwórczego specyfiku o nazwie Nisim a mam farbowane... tzn odrost robię średnio co 1,5 miesiąca i się zastanawiam ale skoro Ty farbowałaś i tak super zadziałał to myślę, że i u mnie nie będzie problemu.. no chyba, że będę mieć wyjątkowego pecha hehe
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:32   #4959
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

blondyna789 nie martw sie, dziala na farbowane i badz dobrej mysli
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:38   #4960
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

no będę... chyba zrezygnuję z jakiejś nowej bluzki i zainwestuję no oby mi to na zdrowie wyszło
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:41   #4961
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
U nas w szkole jest zakaz noszenia kurtek/płaszczy ze sobą. Trzeba więc oddawać je do szatni. Szatnia to pomieszczenie z wieszakami oraz okienko w którym najczęściej jedna osoba odbiera i wydaje okrycia wierzchnie. W efekcie króluje zasada: "kto silniejszy ten ma kurtkę pierwszy". Jest wpychanie, można nawet nieźle oberwać, kotłownia dosłownie. Ile razy przez to nie zdążyłam na autobus! W drugiej klasie tylko raz w tygodniu kończyłam lekcje wcześniej,o 14:10. Autobus mój odjeżdża o 14:20. Droga na przystanek zajmuje około 4-5 minut, dość szybkim marszem. Ale przez tą szatnię zdążyć na niego-niemożliwe. Chciałam nosić sobie kurtkę w reklamówce , to się okazało, że dyrektor sprawdza takie reklamówki i odsyła do szatni oraz jako gratis uwaga.Szkoda, ze nie obchodzi nikogo jak nosimy torby ze strojem na wf, albo książkami typu "Potop".
To kiepsko macie :/ Ten zakaz to ma być jakiś sposób zapobiegania wagarom? Jak ktoś będzie chciał pójść, to i tak pójdzie, a po kurtkę wróci później. U mnie jest tak, że każda klasa ma osobny boks z ławką i wieszakami. Niby dobre rozwiazanie, ale czasami minie 10 minut zanim nauczyciel raczy zejść i powiedzieć woźnej, żeby otworzyła drzwi. Całe szczęście, że jeszcze nie muszę jeździć autobusem do szkoły, mam 10 minut spacerkiem.

Anariel, to Ty i Twoje włosy w avku?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 19:48   #4962
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

też w liceum mieliśmy taką szatnie :/ była zamknięta na czas lekcji i dopiero na przerwie można było odebrać kurtki. później jeszcze wprowadzili system anty-wagarowy i przy odbiorze kurtki trzeba było mówić która klasa... woźny sprawdzał plan lekcji czy już skończyliśmy zajęcia i ewentualnie wydawał kurtkę cały system dało się oczywiście obejść odbierając kurtkę po lekcjach, a wcześniej wagarując.. albo po prostu dając lewe zwolnienie

nie wiem po cholerę wymyślają takie udziwnienia...
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:59   #4963
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

aanika niestety nieee To jest to do czego daze
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:18   #4964
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
czekam na adres, to prześle Tobie jedną połowę a Motylkowi drugą
juz wysyłam, wcześniej wizaz zrobił mi psikusa
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:30   #4965
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Witajcie dziewczyny! Mogę do Was dołączyć?

Po 4-5 latkach noszenia krótkich fryzurek, farbowanych na jaśniutki blond, stęskniłam się za dłuższymi włoskami. Więc postanowiłam zapuścić moje włosięta Obecnie mam włoski do ramion, a chciałabym mieć tak do połowy plecków. No i też zdecydowałam się zmienić kolorek na brązik. Zrobiłam go dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Przez to tym bardziej marzą mi się długie włoski
__________________


Edytowane przez mysza007
Czas edycji: 2009-08-18 o 20:32
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:42   #4966
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Witamy

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Znowu serwer nawala
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:22   #4967
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Kochane tak produkujecie te posty, że lada chwila będziemy mieć kolejną część wątku
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:33   #4968
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Ogłaszam konkurs na nazwę czwartej części niech wygra najlepszy!
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:43   #4969
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Ale wy produkujecie postów...tylkokilka stron przejrzałam bomiwizaż starsznie muli
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Dymka, ja mam to samo. Wczoraj nie znalazłam sudocremu, posmarowałam dernilanem, skoro mi tak ładnie na buzi złuszczył, to jest jednak kwas salicylowy. Dziś znów tak zrobię. i na razie będę musiała jakoś na trochę, przestać tam usuwać włoski, aż to dojdzie do normy.
łączę się w bólu - odwyk to chyba jedyne wyjście
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a to nie jest bolesne?
jest, ale można zastosować krem znieczulający, poza tym depilacja też boli a tukilka zabiegów i względny spokój. I podobno najlepiej działa przy ciemnych włosach
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
no powtórzę raz jeszcze - szczęściara z Ciebie!

ja niestety najgorsze geny odziedziczyłam po rodzinie taty - włochy i pocenie w tym to przoduję
moja mamuśka w życiu nie ogoliła nóg, bo przysięgam, ma może z 5 włosków na krzyż i w dodatku białych! masakra... i jak by tego było mało to prawie się nie poci.. a ja... dramat..
te geny :/ ja mam domieszkę ormiańską - niby siódma woda po kisielu, ale jak się trochę opalę to czasem mnie pytają czy Polką jestem w sumie je lubię, ale tego fragmentu łańcucha odpowiedzialnego za owłosienie poza głową chętnie bym się pozbyła
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
nic nie rób.. daj im dalej spokojnie rosnąć moje antenki są mega grube, ciemne i silne w porównaniu z resztą włosów nic z nimi nie robię, mimo że sobie sterczą
też mam antenki i doprowadzają mnie do szału...położyćsię nie chcą...niech rosnąjak najszybciej
Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wąchałam je w Rossmannie . Akurat teraz mam jeszcze żel pod prysznic, ale jak się skończy, to wezmę tego zielonego Blubela. Ale ja mogę używać każdego żelu i nic mi się po nich nie dzieje, więc przy zakupie kieruję się tylko zapachem.

Mam jeszcze takie pytanie - co robicie z włosami na noc? Ja ostatnio zauważyłam, że po tym słynnym ananasie mam spuszone i szorstkie włosy. Z kolei jeśli śpię z rozpuszczonymi, to rano są powywijane we wszystkie strony (bo pocieniowane).
Co do Blubelków - posiadam fioletowego. Na początku się zakochałam, ale później zapach zaczął mnie denerwować i mama wykończyła. Chyba tylko czekoladowe zapachy mi się nie nudzą, a Blubelek zaskakująco wydajny był i zapach jakiś trwały mi się wydawał - do teraz mi na gąbce pachnie.

W ogóle co za dzień dzisiaj miałam. Mamie jakiś czas temu wbił się kleszcz, wyciągnęla ale się babrało, a wczoraj pojawił się rumień. Stwierdziłam żeto borelioza (oglądało się Housa ) i zawiozłam ją do lekarza. Najpierw rodzinny, później specjalista ze szpitala chorób zakaźnych potwierdzili moją diagnozę, więc teraz biedna mamusia jest na antybiotykach :/
A później rozwalałam murek w piwnicy kilofem (nie mam pojęcia skąd w domu wziął się kilof, ale bardzo się przydał) mam 2 bąble na dłoniach, na koniec uderzyłam się w paznokieć i strasznie boli, a jutro na bank będę mieć zakwasy, ale murek przegrał z kretesem bo niby kryzys w kraju, rosnące bezrobocie, ale na znalezienie murarza nie ma najmniejszych szans za parę dni zdam wam jeszcze relację z czyszczenia komina

A jutro w ramach urodzinowego rozpieszczania się jadę do Auchan Lorysa upolować Co jeszcze kupić? Glorię?
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 22:08   #4970
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Dojezdza do Londynu? A wiec moje dane o poroscie wlosow w cm 18.07 mialam tyle samo co ty 34cm pisalam ci o tym, dnia 12.08.2009
przod( mam najdluzszy):39cm
tyl najdluzszy to 37cm
Dzis jest juz prawie 40 cm dokladnie 39.5 dlugosc z przodu
tyl 37.5. Jestes o 5 milimetrow lepsza. Ale jak na moja anemie i niedobory zelaza przyrost jest niezly.
Teraz mi szkoda obcinac tych wlosow ale musze je wyrownac bo kazdy odstaje w inna strone.
Anariel a ty masz na calej dlugosci rowny pomiar?
Madzienka, Anariel, ja też chcę taki porost jak wy na te moje durne włochy nic nie działa, rosną 1 cm./mies. i koniec , jakby keidyś urosły 4 cm w miesiąc to chyba bym oszalała ze szczęścia: cry:
Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
To byl zart, podpis widze doskonale. Ja to pisze piesni pochwalne.
Widzę ze wzięłaś pod uwag sugestię podpisu
Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Mogę do Was dołączyć?

Po 4-5 latkach noszenia krótkich fryzurek, farbowanych na jaśniutki blond, stęskniłam się za dłuższymi włoskami. Więc postanowiłam zapuścić moje włosięta Obecnie mam włoski do ramion, a chciałabym mieć tak do połowy plecków. No i też zdecydowałam się zmienić kolorek na brązik. Zrobiłam go dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Przez to tym bardziej marzą mi się długie włoski
Witamy a czym farbujesz? ciepły kolor czy zminy? ja w sumie zrobiłam tak samo jakieś 9 mies. temu z długich jasny blond przeszłam na bobka a teraz zapuszczam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:08   #4971
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Kochane tak produkujecie te posty, że lada chwila będziemy mieć kolejną część wątku
to samo pomyślałam nawet jak wracałam od Tż-a to zastanawiałam się czy przypadkiem już nie ma IV części
Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
ja mam domieszkę ormiańską - niby siódma woda po kisielu, ale jak się trochę opalę to czasem mnie pytają czy Polką jestem

A jutro w ramach urodzinowego rozpieszczania się jadę do Auchan Lorysa upolować Co jeszcze kupić? Glorię?
uuu to musisz mieć cudowną urodę oj ile ja bym za taką dała
koniecznie kup Glorię duuuużo Glorii
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:14   #4972
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Co do Blubelków - posiadam fioletowego. Na początku się zakochałam, ale później zapach zaczął mnie denerwować i mama wykończyła. Chyba tylko czekoladowe zapachy mi się nie nudzą, a Blubelek zaskakująco wydajny był i zapach jakiś trwały mi się wydawał - do teraz mi na gąbce pachnie.
Ja Wam polecam żel dla ciężanych Babydream, jest absolutnie genialny jak dla mnie - nie mam SLSów, dobrze czyści i nie wyszusza ( i nafta nim dobrze schodzi) a i nie ma zapachu
Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
W ogóle co za dzień dzisiaj miałam. Mamie jakiś czas temu wbił się kleszcz, wyciągnęla ale się babrało, a wczoraj pojawił się rumień. Stwierdziłam żeto borelioza (oglądało się Housa ) i zawiozłam ją do lekarza. Najpierw rodzinny, później specjalista ze szpitala chorób zakaźnych potwierdzili moją diagnozę, więc teraz biedna mamusia jest na antybiotykach :/
Rozminęłaś sie z apowołaniem - powinnaś zostać lekarzem

A tak ogólnie to się pochwale - widziałam sie dziś z kumpela i ona stiwerdizła ze mam fajnie włosy ułożone - a ja nic z nimi nie robiłam, same się tak ułożyły jednak nieużywanie prostwonicy robi swoje
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:44   #4973
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

viki ten opis to zrobilam z mysla o Tobie
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:50   #4974
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

W leb sobie strzele z tym dzisiejszym wizazem :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:53   #4975
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

nie strzelaj.. wizaż też chce mieć wakacjones a ja wymaziałam jeszcze bardziej włosy olejem kokosowym i idę zaraz spać i śnić o 4cm przyroście
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:54   #4976
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Ja ide tez sobie olejek kokosowy walnac, a co? :P Buziaki
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 23:09   #4977
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

dobranoc
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 06:39   #4978
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cały wieczór nie mogłam się zalogować!
Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
To kiepsko macie :/ Ten zakaz to ma być jakiś sposób zapobiegania wagarom? Jak ktoś będzie chciał pójść, to i tak pójdzie, a po kurtkę wróci później. U mnie jest tak, że każda klasa ma osobny boks z ławką i wieszakami. Niby dobre rozwiazanie, ale czasami minie 10 minut zanim nauczyciel raczy zejść i powiedzieć woźnej, żeby otworzyła drzwi. Całe szczęście, że jeszcze nie muszę jeździć autobusem do szkoły, mam 10 minut spacerkiem.
Nie mam pojęcia po co jest
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
też w liceum mieliśmy taką szatnie :/ była zamknięta na czas lekcji i dopiero na przerwie można było odebrać kurtki. później jeszcze wprowadzili system anty-wagarowy i przy odbiorze kurtki trzeba było mówić która klasa... woźny sprawdzał plan lekcji czy już skończyliśmy zajęcia i ewentualnie wydawał kurtkę cały system dało się oczywiście obejść odbierając kurtkę po lekcjach, a wcześniej wagarując.. albo po prostu dając lewe zwolnienie

nie wiem po cholerę wymyślają takie udziwnienia...




Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
łączę się w bólu - odwyk to chyba jedyne wyjście

jest, ale można zastosować krem znieczulający, poza tym depilacja też boli a tukilka zabiegów i względny spokój. I podobno najlepiej działa przy ciemnych włosach

Co do Blubelków - posiadam fioletowego. Na początku się zakochałam, ale później zapach zaczął mnie denerwować i mama wykończyła. Chyba tylko czekoladowe zapachy mi się nie nudzą, a Blubelek zaskakująco wydajny był i zapach jakiś trwały mi się wydawał - do teraz mi na gąbce pachnie.


A jutro w ramach urodzinowego rozpieszczania się jadę do Auchan Lorysa upolować Co jeszcze kupić? Glorię?
Venitę kup koniecznie!http://www.allegro.pl/item716805021_...l.html#gallery

Ja Bluble uwielbiam

Ciemne włosy, no idealnie dla mnie...Kasa, kasa, kasa.


Dziewczyny, ja tez chętnie wymienię Bingo z kompleksem algowym. Na wypróbowanie, po 240g (pudełko po Glorii). Wymienię na inną maskę do włosów, najchętniej Kallosa, bo już go z rok nie miałam.
Jeśli któraś z Was będzie chętna to będzie bardzo fajnie


A tym, które lubią dr House polecam ten serial:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/category/175
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-08-19 o 06:40
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 07:05   #4979
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Mogę do Was dołączyć?

jasne

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Kochane tak produkujecie te posty, że lada chwila będziemy mieć kolejną część wątku


czekam co mi odp Dorus, czy jej pasuje co napisalam

uzylam wczoraj bingo z glinką - efekt jest ok, są gładkie. jestem zadowolona.
Po lorysie jest chyba wiekszy połysk
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 07:28   #4980
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Jagoda, dawno Cię nie było



Dziewczyny, mam bluzkę, która ma trochę za duży dekolt. Mama znalazła dzisiaj w szafie taki koronkowy golfik, za cyc, z przeznaczeniem,żebym założyła go pod bluzkę i sama nie wiem , mama mówi, ze ok,a mi jakoś tak chyba niezbyt pasuje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka.jpg (148,5 KB, 43 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.