Grzybica pochwy - wątek zbiorczy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 11:13   #4981
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie, ale czy w czasie okresu miałyście jakieś dolegliwości zwiazane z grzybicą? Pytam się bo w czwartek zaczeły występować u mnie pierwsze objawy, w niedziele dostalam okres i nic nie czuję. Teraz sie zastanawiam czy w ogóle coś mi jest :/
Podbijam moje pytanie. Macie jakieś dolegliwości w czasie okresu i w ogóle poźniej?
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 12:02   #4982
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aklim Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jakieś trzy tygodnie temu byłam u gina z problemem swędzenia wejścia do pochwy oraz żółtą wydzieliną. Dostałam tabletki doustne, które brałam przez tydzień i globulki pimafucin, które miałam stosować przez 6nocy. Jestem już prawie drugi tydzień po kuracji i nadal mam żółtawą wydzielinę, jednak bez innych objawów. Zastanawiam się, czy to normalne....? Dwa dni temu byłam na kolejnej wizycie i przez pół roku dwa razy w tygodniu mam brać provag. Czy te tabletki spowodują, że zniknie mi niechciany kolor wydzieliny? Boję się, że ta infekcja nie została do końca wyleczona.. I ostatnie pytanie: Czy grzybica ma wpływ na spóźnianie się okresu? Proszę o odpowiedź....
może się dzieki temu preparatowi wydzielina unormować, ale jak w najbliższym czasie nadal będzie nie taka, jak być powinna to zgłoś się do ginekologa. może wtedy warto by posiew zrobić z tego co wiem, to nie powinna wpływać na brak okresu, ale często dziewczyny pisały, ze przez infekcje im się spóźniał

alkoni, powinno się brać lek osłonowy. na pewno Ci nie zaszkodzi, a wierz mi - lepiej nie ryzykować. jak nie chcesz, żeby Ci wyplywało to kup lacibios femina doustny

misiskuku, posiew z pochwy z antybiogramem. bez recepty możesz kupić probiotyki kobiece, maść clotrimazolum, zioła do podmywania, tantum rosa, albothyl (ale tego nie polecam)

TheFall, ja w czasie okresu też miałam zawsze swędzenie i takie mrowienie, ale mniej nasilone. czasami po okresie nawet mi przechodziło, ale i tak lepiej pójść do lekarza
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:57   #4983
aklim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź flybird
Jednak teraz mam trochę inny problem... Oprócz tej widzieliny zauważyłam popękaną i zaczerwienioną skórę. Jak już pisałam-jestem już po kuracji, ale wcześniej nie miałam popękanej skóry, dlatego nie smarowałam się żadnymi maściami. Czy clotrimazol załatwi całą sprawę? Zdążyłam już współżyć z chłopakiem i boję się, że te bakterie z zewnątrz dostały się do środka.. Jest tak jak przypuszczam? Będę musiała leczyć się od nowa? Nie wiem, czy znowu mam się zgłosić do gina :/
aklim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:56   #4984
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aklim Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź flybird
Jednak teraz mam trochę inny problem... Oprócz tej widzieliny zauważyłam popękaną i zaczerwienioną skórę. Jak już pisałam-jestem już po kuracji, ale wcześniej nie miałam popękanej skóry, dlatego nie smarowałam się żadnymi maściami. Czy clotrimazol załatwi całą sprawę? Zdążyłam już współżyć z chłopakiem i boję się, że te bakterie z zewnątrz dostały się do środka.. Jest tak jak przypuszczam? Będę musiała leczyć się od nowa? Nie wiem, czy znowu mam się zgłosić do gina :/
oczywiście że tak, i to jak najszybciej.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:26   #4985
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

:/ Miałam posiew i wszystko było ok ale po kilku dniach od stosunku zaczęły się upławy i i przy kolejnym stosunku pieczenie. Pięknie. Chyba partner był niedoleczony
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:30   #4986
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

a u mnie nic, nie swędzi już, nie piecze, nie ma upławów. Jedynie pobolewa mnie lewa warga, ale to po wspołżyciu. Nie wiem sama, chyba źle sie zdiagnozowałam i to nie grzybica. Lekarz osądzi.
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:06   #4987
princessa3006
Raczkowanie
 
Avatar princessa3006
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK/Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Witam....ja mam zestaw kłykciny+grzybica....jak to lekarz mnie pocieszyl chyba utajona ...poniewaz mam ja za kazdym razem kiedy ide na wizyte a nie mam zadnych objawow....ehhhh....niewe im co robic....najgorsze jest to ze podobno moga byc wtedy grzyby w przewodzie pokarmowym.....a ja juz tydzien mecze sie zbiegunka i bolem brzucha.....wczoraj lekarz powiedzial z emozliwe ze to od grzybicy zlapaly cos jelita.....ma ktoras z Was jakies doswiadczenie w tym temacie.....jestem zalamana
princessa3006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 11:48   #4988
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

ja też przypuszczam, że moja ciągła grzybica pochwy jest związana z grzybicą jelit.... dlatego postanowiłam spróbować nalewki czosnkowej... próbowała może któraś z Was kuracji tym specyfikiem?
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:05   #4989
princessa3006
Raczkowanie
 
Avatar princessa3006
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK/Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Co do nalewki to nieslyszalam...ale o aplikowaniu zabku czosnku na sznuraczku<niczym tampon> owszem ale ja sie nie zdecydowalam na taki zabieg.......podobno sa globulki dopochwowe na bazie czosnku.....
princessa3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:13   #4990
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

ale jeśli grzybica dotyczy też jelit to sam globulki dopochwowe nie pomogą... dlatego postanowiłam spróbować tą kurację tybetańską nalewką czosnkową... w sumie żadnych cudów nie oczekuję, bo jak do tej pory jeszzce nic mi nie pomogło
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:23   #4991
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
ale jeśli grzybica dotyczy też jelit to sam globulki dopochwowe nie pomogą... dlatego postanowiłam spróbować tą kurację tybetańską nalewką czosnkową... w sumie żadnych cudów nie oczekuję, bo jak do tej pory jeszzce nic mi nie pomogło
Nalewka na pewno nie zaszkodzi, a w końcu może pomóc. Czasami metody najprostsze i naturalne okazują się najlepsze. Sama wiem po sobie, bo brałam antybiotyki i nic nie pomagały.
A robiłaś sobie posiew? Bo ja gdy miałam żółtą wydzielinę to miałam E.Coli.
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 17:34   #4992
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
ja też przypuszczam, że moja ciągła grzybica pochwy jest związana z grzybicą jelit.... dlatego postanowiłam spróbować nalewki czosnkowej... próbowała może któraś z Was kuracji tym specyfikiem?
jak sie robi ta nalewke?probowalam raz zjesc kanapke z pokrojonym czosnkiem ale na wymioty mnie zbieralo,az taki ohydny on jest
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:30   #4993
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Nalewka na pewno nie zaszkodzi, a w końcu może pomóc. Czasami metody najprostsze i naturalne okazują się najlepsze. Sama wiem po sobie, bo brałam antybiotyki i nic nie pomagały.
A robiłaś sobie posiew? Bo ja gdy miałam żółtą wydzielinę to miałam E.Coli.
żaden lekarz mnie nie wysłał na posiew, a na własną rękę nie próbowałam, a może powinnam...

a co do przepisu to wystarczy wpisać w google: tybetańska nalewka czosnkowa
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:33   #4994
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
żaden lekarz mnie nie wysłał na posiew, a na własną rękę nie próbowałam, a może powinnam...
Poproś go sama o posiew, najlepiej z antybiogramem. Leczenie w ciemno jest bez sensu. A jak pisałam wcześniej, ta wydzielina nie wygląda mi na zwykłego grzybka, ale raczej jakąś bakterię. Jeśli się nie zgodzi na posiew zawsze można zrobić jeszcze prywatnie. Może i będzie kosztować, ale przynajmniej będzie można podjąć jakieś konkretne leczenie.
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:46   #4995
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dziewczyny... bralam antybiotyk na zapalenie gardla, od piatku dostaje zastrzyki juz na angine ropna.. ogolnie zle sie czuje, jestem slaba, temperatura podwyzszona.. zauwazylam wczoraj ze wargi mam strasznie takie suche i podraznione, bialy gesty sluz no i nawet odbyt jest ciemno rozowy.. straszny bol przy siadaniu, wzielam gynalgin dopochwowo na noc.. dzis rano mam jakby odparzenia w okol odbytu no i podraznienie i bol nie zniknely... zastrzyki koncze jutro... w nocy znow mialam goraczke, spotakala sie ktoras z was z czyms takim? odparzenie posmarowalam sudocremem.. ehhh boje sie a nie mam jak isc do ginka bo zle sie czuje..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:43   #4996
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dziewczyny... bralam antybiotyk na zapalenie gardla, od piatku dostaje zastrzyki juz na angine ropna.. ogolnie zle sie czuje, jestem slaba, temperatura podwyzszona.. zauwazylam wczoraj ze wargi mam strasznie takie suche i podraznione, bialy gesty sluz no i nawet odbyt jest ciemno rozowy.. straszny bol przy siadaniu, wzielam gynalgin dopochwowo na noc.. dzis rano mam jakby odparzenia w okol odbytu no i podraznienie i bol nie zniknely... zastrzyki koncze jutro... w nocy znow mialam goraczke, spotakala sie ktoras z was z czyms takim? odparzenie posmarowalam sudocremem.. ehhh boje sie a nie mam jak isc do ginka bo zle sie czuje..
Podrażnienie odbytu może być winą antybiotyku lub zastrzyków (one chyba też muszą być z jakimiś antybiotykiem). Kiedyś przy braniu jednego z antybiotyków miałam podobnie. Odbyt był mocno zaczerwieniony i bardzo swędział. Smarowałam to maścią na hemoroidy choć mało pomagało. Przeszło gdy skończyłam brać antybiotyk. Natomiast wydzielina to może być grzybica wywołana antybiotykiem, proponuję smarować się maścią Clotrimazol i udać się do ginekologa. Myślę, że nie powinno być problemów z wyleczeniem. Warto pamiętać by przy takim leczeniu brać jakieś probiotyki na florę w pochwie.
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 19:43   #4997
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Czy mogę mieć infekcje grzybiczną jeśli mam same upławy bez swędzenia? Pytam, bo zawsze towarzyszyło temu swędzenie
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 20:10   #4998
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Czy mogę mieć infekcje grzybiczną jeśli mam same upławy bez swędzenia? Pytam, bo zawsze towarzyszyło temu swędzenie
Myślę, że w niektórych przypadkach tak może być. Ja raz bardziej właśnie cierpiałam na upławy, nie było natomiast swędzenia. Moja kumpela zaś miała podobnie, ginekolog się wręcz zdziwiła, że nie rozdrapała się do tej pory, bo miała naprawdę zaawansowana grzybicę.

Edytowane przez nielegalnaa
Czas edycji: 2009-10-26 o 20:11
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 07:11   #4999
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

No właśnie, moja przyjaciółka zawsze jak cierpi na infekcję grzybiczą to nigdy ja nic nie swędzi tylko ma upławy. Zdziwiłam się, że bo to zawsze umieram z bólu i swędzenia a zauważyłam u mnie upławy więc trochę się przestraszyłam. Jestem teraz na stażu i nie mam kiedy iśc do lekarza
Dziewczyny jak jestem na stażu to co mam okazać w rejestracji...książeczkę rodzinną?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 10:37   #5000
princessa3006
Raczkowanie
 
Avatar princessa3006
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK/Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Libra skoro jestes na stazu mususz byc zarejestrowana w urzedzie pracy....wtedy ubezpieczenie masz wlasnie z urzedu.....chyba ze masz tak jak ja pomimo ze bylam zarejestrowana w up ubezpieczenie mialm od meza.....zaznaczylam w up ze rezygnuje z ich ubezpieczenia gdyz maz mnie ubezpiecza u siebie.......ja dzisiaj tez ide do lekarza.....okaze sie....az sie boje....
princessa3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:52   #5001
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

NO dobrze, ale zawsze pokazywałam książeczke ubezpieczeniową, a teraz z UP nic takiego nie mam. Uwierzą mi na słowo? Chyba podiwanie książeczkę rodzinną mojej mamy.
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 14:19   #5002
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

musisz mieć książeczkę ubezpieczeniową z PUP, dopytaj się muszą Ci taką wydać. mi też wcześniej nikt o tym nie wspomniał dopiero jak zbierałam dokumenty do pracy i przyszłam po zaświadczenie że jestem bezrobotna to się przypadkiem wydało że powinni mi taką dać
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 14:33   #5003
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Agnes, dziękuję, nawet nie wiedziałam
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 15:11   #5004
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam poważny problem Brałam antybiotyk na trądzik.Teraz go odstawiłam i wystąpiła drożdżyca :/ Zazwyczaj kiedy się tak działo pomagały glubulki Clotrimazolum,ale one są na receptę.Przeprowadziłam się do innego miasta,nie mam narazie dostępu do NFZ a na prywatną wizytę za bardzo mnie nie stać.Czy są jakieś globulki na drożdżycę bez recepty?I jeszcze jedno.Otóż za kilka dni dostanę okres i mam zacząć brać lek antykoncepcyjny Cyprest.Czy może on "odpędzić" tę przeklętą grzybicę?Pomóżcie
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 15:38   #5005
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam poważny problem Brałam antybiotyk na trądzik.Teraz go odstawiłam i wystąpiła drożdżyca :/ Zazwyczaj kiedy się tak działo pomagały glubulki Clotrimazolum,ale one są na receptę.Przeprowadziłam się do innego miasta,nie mam narazie dostępu do NFZ a na prywatną wizytę za bardzo mnie nie stać.Czy są jakieś globulki na drożdżycę bez recepty?I jeszcze jedno.Otóż za kilka dni dostanę okres i mam zacząć brać lek antykoncepcyjny Cyprest.Czy może on "odpędzić" tę przeklętą grzybicę?Pomóżcie
sama tego nie wyleczysz musisz isc do gina

najlepiej robic posiew bo tak naprawde" na oko" lekarz nie oceni czy jest to grzyb czy bakteria bo praktycznie objawy te same

ja choruje na to rok, co 2msc okolo 300zł :/ w siernpiu znow mialam grzyba i bakterie dzisiaj bylam na posiewie sprawdzic i powiedział ze znó cos nie tak..

niestety kobiety które mają z tym problemy łykac podczas brania antybiotyków i po lekach na grzybice albo nawet doraznie PROBIOTYKI I JESZCZE RAZ PROBIOTYKI !!!!!

polecam lactovaginal, lacibiosfemina i te takie..

wszystko przez to ze jest za mało tych 'dobrych bakterii" pałeczki kwasu mlekowego i wtedy wszystko "tam" przenika.. i się mnoży..

ja to chyba do konca zycia sie nie wylecze jak to mi dzisiaj powiedział gin"taka moja natura" no dziekuje bardzo, sex to juz dla mnie nie istnieje na basen nie chodze bielizna tylko bawełniania specjalne płyny do mycia
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:23   #5006
zubrzyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Witam serdecznie!
Piszę pierwszy raz, więc witam wszystkich serdecznie!
Także się borykam z problemem grzybicy, ale kiedyś czekając na wizytę do lekarza trafiła na ulotkę medykamentu, który także lekarz mi polecił na grzybicę. To cudo to FEMI VAXIN. Stosuje się to na 3 razy - 10 dni brania, 20 dni przerwy i tak w sumie 3 razy i już popierwszej części zauważyłam efekty. Jest to taki rodzaj szczepionki w tabletcer, która zawiera 4 najczęstszych sprawców zapaleń pochwy (tak pisze na opakowaniu).
Zawsze jak brałam antybiotyki, bez względu czy miałam leki osłonowe czy nie, miałam grzybicę. Ostatnio miałam anginę i nie biorąc nic na osłonę, nic mi się nie działo! pierwszy raz od kilku lat! nie ma żadnych objawów, ani zaczerwienie, ani swędzenia, ani pieczenie czy tez obrzydliwych i śmierdzących upławów. I mimo że nie podobała mi się cena, jak kupiłam w aptece ( zaplaciłam ok. 61zł), to sumując wydatki na leki i probiotyki, wyszło taniej, a skuteczniej.
Jak ktoś ma możliwość, proponuję spróbować.
Pozdrawiam!
zubrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:16   #5007
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Niestety kobiece infekcje nie są mi obce. Często choruję, antybiotyków tyle się nabrałam że dziwię się że wogóle mam jakąś odporność. W lipcu miałam ostra infekcję, globulek i maści lekarz mi przepisał. no i było ok. Potem na zatoki 3 tygodnie antybiotyk brałam i się zaczęlo, swędzenie, pieczenie, upławy, masakra i znów ginekolog i leki. łykam te osłonowe leki, kobiece probiotyki ale chyba mam tak zjechany od antybiotyków organizm ze na mnie te probiotyki nie działaja. za kilka dni skoncze brac globulki i powiem wam ze boje sie współżyc z TŻ. on też dostał maść od lekarza, ja sie boje jednak ze cos bedzie nie tak i znow te infekcje moje sie zaczna za kilka dni dostane okres i pewnie znów cos zalapie bo czesto po okresie tez mam jakies dolegliwosci
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:41   #5008
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

A może warto spróbować femivaxin? Ja już się łapie wszystkiego, tylko czy trzeba je brać jak jest się zdrowym czy chorym? Może któraś pomoże?
Swoją drogą pewnie dziewczyny które brały ten super środek, który zapobiega powrotowi nie zaglądają tutaj
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:55   #5009
princessa3006
Raczkowanie
 
Avatar princessa3006
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK/Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Witam....byłam wczoraj u lekarza....az nie wierze wreszcie po tylu miesiacach trafilam na lekarza.....SUUUUUUUUUUUP ER....powiedzial ze moja grzybica to zadna utajona tylko najzwyczajana w świecie grzybica.....przez 14 dni mam globulki dopochwowe i tabletki doustne....powiedzial ze najwazniejsze jest leczenie organizmu w srodku...doustnie.....o aldarze nawet nie chcial slyszec...podobno przereklamowana.....dał condylline...i jesli sie po tym zmniejsza troszke bedzie mozliwosc usuniecia reszty....a co do mojego torbiela tez ok....zwykla mala torbiel....wypelniona plynem....mam obserwowac ...narazie nic nie robic.....ufffff.....nie uwierzycie ale spedzilam u niego w gabinecie....godzine..... przebadal mnie chyba na przestrzał...zrobil usg.....i zaplacilam jak dla mnie" tylko" 70 zł <w porownamiu z innymi lekarzami naprawde moge powiedziec ze <tylko>>jesli grzybica nie przejdzie bede miec zrobiony posiew....az czuje sie taka lekka.....hhehe.....uswia domil mi ze kk to nie koniec swiata....ze co 4 osoba ma wirusa hpv.....tak mnie podbudowal ze łooooojjjj....
princessa3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 09:06   #5010
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

No to super od razu człowiekowi lżej na sercu
Ja idę w poniedziałek...pewnie będzie rutyna
A na hpv jak się można przebadać?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.