W³osy z fioletow-szarym blaskiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-03, 21:47   #1
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 39

W³osy z fioletow-szarym blaskiem


Ostatnio farbowa³am w³osy farb± garniera w kolorze 111 superrozjasniaj±cy bardzo bardzo jasny popielaty blond. odrosty mia³am w kolorze ciemny blond a reszte w³osów by³a koloru spranego ciemnego blondu z platyny. Chcê spowrotem wróciæ do blondu i dlatego wykona³am ten zabieg. do fryzjera nie posz³am, poniewaz ¿aden w moim mie¶cie nie chcia³ sie podj±c. Obecnie na g³owie mam odrosty ¿ó³te, a reszte w³osów w kolorze takim siwym jest widoczna po¶wiata taka siwo fioletowa. Co zrobiæ by zniwelowaæ ten szary odcieñ? Czy mog³abym ufarbowaæ w³osy farb± loreala w kolorze stokholm? Kiedy mogê ufarbowaæ w³osy zeby nie zrobi³y siê niebieskie? która farba by³aby lepsza? moze te które umie¶ci³am w za³±czniku by³yby dobre? próbowa³am te¿ farby wellaton w kolorze 11/1 b.jasny popielaty blond i w³osy w ogóle sie nie rozja¶ni³y;/
michalinafist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-03, 23:39   #2
martini±tko
Zadomowienie
 
Avatar martini±tko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

nie sztokholm - to odcien popielaty, tylko poglebi fioletowy odcien. Powinnas uzyc jakiegos zlotego blondu, zloty zniweluje fiolet i wyjdzie neutralny blond.
martini±tko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 02:02   #3
hotshopaholic
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4
Talking Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

Cytat:
Napisane przez martini±tko Poka¿ wiadomo¶æ
nie sztokholm - to odcien popielaty, tylko poglebi fioletowy odcien. Powinnas uzyc jakiegos zlotego blondu, zloty zniweluje fiolet i wyjdzie neutralny blond.

Taaak... I nastapi niezgodnosc refleksów czego efektem bedzie `brudny kolor` albo jeszcze lepiej, zielonkawa po¶wiata

Co¿ za cenna rada martiniatka
hotshopaholic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 08:39   #4
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

dziewczyny maja racje, stokholm odpada....mi udalo sie zlikwidowac ten szary odcien po stokholmie, gdy nalozylam szamponetke palette sloneczny blond lub miodowy blond. trzymalam ja 5 min, aby tylko zlapaly zoltawy odcien.zabieg trzeba bedzie powtarzac, ale ja wolalam to wyjscie niz farbe....
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 08:58   #5
martini±tko
Zadomowienie
 
Avatar martini±tko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

Cytat:
Napisane przez hotshopaholic Poka¿ wiadomo¶æ
Taaak... I nastapi niezgodnosc refleksów czego efektem bedzie `brudny kolor` albo jeszcze lepiej, zielonkawa po¶wiata

Co¿ za cenna rada martiniatka
proponuje zapoznac sie z kolem kolorów. Innego sposobu nie ma, jesli znasz to sie z nami podziel
martini±tko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 21:16   #6
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

dzi¶ u¿y³am farby LONDA 01 s³oneczny blond. w³osy nabra³y super blasku. odrosty siê trochê rozjasni³y a co najwazniejsze nie ma ju¿ odcienia fioletu, tylko mam ³adny z³ocisty odcieñ. Farba nie zniszczy³a mi w³osów i s± nawet b³yszcz±ce, a poleci³a mi j± fryzjerka. jestem bardzo zadowolona pozdrawiam i dziêkuje za wszystkie rady. dobrze ze napisa³y¶cie ze po sztokholmie mog± zrobiæ siê równie¿ fioletowe, bo mia³am zamiar nastênym razem kupiæ w³asnie ten odcieñ.
michalinafist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-05, 11:00   #7
hotshopaholic
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4
Red face Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

Cytat:
Napisane przez martini±tko Poka¿ wiadomo¶æ
proponuje zapoznac sie z kolem kolorów. Innego sposobu nie ma, jesli znasz to sie z nami podziel
Kolo kolorów znam doskonale. Jesli mieszamy refleksy x1, x2 lub inne ch³odne bezpo¶rednio z refleksami ciep³ymi x3, x4, to efektem moze byæ kolor brudny, matowy a w najlepszym przypadku zgni³o zielony.

Jesli znasz nomenklature profesjonalnych produktów do koloryzacji, powinna¶ o tym wiedzieæ i mieæ jakie¶ pojêcie. Jednak rozmowy o farbach ze sklepów pozostawiam Wam. Ja trzymam poziom koloryzacji L`Oreal Professionnel i Joico.

Pozdrawiam Sklepowe Koloryzacje.
hotshopaholic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 23:40   #8
haruki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy z fioletow-szarym blaskiem

Skad ja to znam...sama juz przechodzilam przez wszystkie wspomniane wyzej kolory "uboczne" (ze zgnilocostamzielonym lacznie). I zeby smiesznie bylo nie ja to sobie zrobilam ale profesjonalni fryzjerzy w bardzo profesjonalnym salonie za bardzo profesjonalna kwote...poprawiane byly 4 razy (cud ze nie zostalam lysa) z efektem takim ze po tygodniu poszlam do innej fryzjerki ktora za 60 zl(!) doprowadzila moja glowe do ludzkiego stanu.
Nie ma co sie czarowac, ze wyjdzie Ci jednolity kolor chyba ze po kilku farbowaniach i na pewno nie popielatymi odcieniami bo one beda "szarzyc" wlosy stad nazwa popielaty. Pozostaja Ci dwie opcje- rozjasnic wlosy jasnym blondem (jasniejszym niz kolor ktory obecnie masz bo inaczej moze wyjsc rudo-zielonawy nie wiadomo co) ale uwazaj ze zlotymi odcieniami bo tez wychodza rude, a jezeli nie jestes szczesliwa posiadaczka mocnych wlosow to polecam szamponetki- sa bezpieczne, nie wyjdzie "brudny" kolor i dodatkowo nie zniszczy wlosow. W takich awaryjnych sytuacjach pomocne sa szamponetki Marion (bez wody utlenionej i amoniaku bodajze za 5-6 zl). Po kilku uzyciach kolor troche sie utrwala ale po jakims czasie schodzi calkowicie (u mnie to bylo 4-6 miesiecy). No ale to wszystko zalezy od struktury Twoich wlosow- jednym pasuje dana farba/szamponetka a innym wrecz przeciwnie itp. Poprobuj szamponetkami, nakladaj je na jedno pasemko i sprawdzaj. Jest tyle firm i odcieni, zawsze to lepsza alternatywa od farb i w razie porazki zawsze sie zmyje (oczywiscie te bez wody utlenionej).
haruki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.