Mam talent - część II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 08:14   #631
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Mam talent - część II

Najbardziej zaskoczył mnie Filipińczyk Martinez - uważam, że słusznie trafił do finałowej 3-ki.

Po Braciach Legun spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety utwór był taki sobie. Są zmanierowani racja, ale talent mają i tego nikt nie może im odmówić.

Zwycięzcą został Wyrostek i słusznie, choć nie był moim faworytem.

Występ Jessiki to porażka, nie poszło jej, natomiast Ania skopała piękną piosenkę i dalej śpiewała z manierą Amy Winehouse.

Zgadzam się co do oceny jury - Foremniak plecie co jej ślina na język przyniesie.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 08:31   #632
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez rapifen
co wy się tak czepiacie tej wycieczki nie zrozumiem tego.

Hm, bo to niesprawiedliwe?

Widzę, że zawiść przemawia Zal.

TVN nie dało mu tej wycieczki, zrobił to sponsor. I fajnie, że ktoś chciał pomóc. Ze względu chociażby na dziecko, które może pierwszy i ostatni raz zobaczy swoich dziadków.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Ja nie rozumiem zachwytow jury tą jessicą. DLa mnie glosu wcale imponującego nie ma. Wczoraj nawet fałszowała.

Zas zwyciezca Wyrostek...Fajnie, że wygrał. Chociaż nie spodziewałam się, że ludzie będą tak chętnie głosować za akordeonistą.Ja liczyłąm na AnięTeliczan.
Martinez ma nieodparty talent. ALe chyba nie zamierza spiewać. Chciał kasior na wyjzad, a dostał bilety
Bracia Legun mają talent, ale zgadzam sie tym co powiedział Kuba. Robią to mechanicznie i nie traktują tego jako pasji.... To widać. Na końcu przed ogłoszeniem wyników chłopaki obrażenie stali. Chyba zabolała ich opinia jury
Bracia legun zupełnie mnie nie zachwycili i nie uważam, że nalezala im sie ta nagroda.


Jeśli zrobią trzecią edycję zapewne będzie dużo kandydatów grajków na instrumentach. Skoro zwykły akordeon podbił serca publiki to czemu nie mógłby zrobić to inny instrument.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Najbardziej zaskoczył mnie Filipińczyk Martinez - uważam, że słusznie trafił do finałowej 3-ki.

Po Braciach Legun spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety utwór był taki sobie. Są zmanierowani racja, ale talent mają i tego nikt nie może im odmówić.

Zwycięzcą został Wyrostek i słusznie, choć nie był moim faworytem.

Występ Jessiki to porażka, nie poszło jej, natomiast Ania skopała piękną piosenkę i dalej śpiewała z manierą Amy Winehouse.

Zgadzam się co do oceny jury - Foremniak plecie co jej ślina na język przyniesie.
Też to zauważyłam. Nawet w tych samych momentach zaciągała identycznie jak Shined O'Conor.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
A ja nie lubię takich głosów. Wolę mocne rockowe Kwestia gustu, każdy ma inny. Żałuję, że do finału nie przeszła Anna Gogola, ale mam nadzieję, że jeszcze o niej usłyszymy bo brakuje takich głosów w Polsce, zwłaszcza po "stracie" Chylińskiej.
Nie zgodzę się Trzeba głębiej szukać, a znajdzie się mocniejsze brzmienia.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-12-06 o 08:18
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 10:23   #633
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość

TVN nie dało mu tej wycieczki, zrobił to sponsor. I fajnie, że ktoś chciał pomóc. Ze względu chociażby na dziecko, które może pierwszy i ostatni raz zobaczy swoich dziadków
Dokładnie. Martinez dostał wycieczkę od biura Itaka i wydaje mnie się, że nawet gdyby nie był w pierwszej trójce i tak by ją dostał. Też nie przepadam jak w programach typu u can dance, mam talent, czy wcześniej idol na siłę niektórzy "lansowali" się opowiadając jaką tragedię przeżyli wcześniej czy że są biedni, ale w przypadku Martineza uważam, że wycieczka bardzo mu się należała.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 10:40   #634
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Mam talent - część II

Z jednej strony... fajnie, że wygrał Wyrostek, a nie taki Patenciarz czy Jessica, bo facet jest skromny, sympatyczny, gra z prawdziwą pasją i nagroda należała mu się jak najbardziej. Ale z drugiej strony jestem wkurzona na maxa na jury w kwestii Legunów czy oni mają prawo oceniać ich po 3 występach? A Chylińska ma prawo zarzucać im marketing? Spojrzałaby najpierw na to, co sama robi, wydając płytę ociekającą komercją. Kolejny raz mam ochotę wyrzucić ją z jury . I zmieszać z błotem kogoś dlatego, że na co dzień słucha hip-hopu i ubiera się luźnie, a nie chodzi w worku pokutnym i nie słucha pieśni religijnych 24 godziny na dobę? Mają po 16 lat, a jury patrzy na nich przez pryzmat tego, co śpiewają. Wymagają od nich, żeby udawali takich starych malutkich. Moim zdaniem, jury wczoraj odstawiło cyrk na miarę Tańca z gwiazdami. Wychwalają i wzruszają się przez 2 występy, a potem nagle jak chorągiewka na wietrze oskarżają o marketing.
Ja w Legunach nie dostrzegłam żadnego fałszu i jak podobali mi się wcześniej, tak podobali mi się wczoraj.
Martinez wczoraj był świetny ! W półfinale chyba go nie doceniłam przez Golonkę, ale wczoraj był dla mnie jednym z faworytów i cieszę się, że dostał tą wycieczkę.
I pojawia się kwestia tego, co chyba już zostało w tym wątku wspomniane: 1 miejsce - nagroda, 2 miejsce - brak nagrody, 3 miejsce - nagroda porażka, twórcy programu się nie popisali.
Jessica spartoliła występ, Patenciarz mi się nie podobał, Kony lepszy w półfinałach, ale zgadzam się, że przystojny, jak Wyrostek i tak myślałam, że zrobi Prokopa i Hołownię. Kaczorex fajnie, Jadzia i Dominika właściwie powtórzyły półfinałowy występ, Ania bardzo dobrze, chyba najlepszy występ Kruk i Blacha... przyznam, że wielu elementów nie zaczaiłam, zorientowałam się tylko, że to chyba miała być jazda samochodem
No, podsumowując, ta edycja nie dorównała jednak poprzedniej. Teraźniejsza została zepsuta przez jury, strasznie się na nich zawiodłam. Ale uczestnicy byli nieźli
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:05   #635
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Mam talent - część II

Jessica- jury nie widzialo jak falszowala?!
Patenciarz- bez komentarza... Nie wiem, o co mu wgl chodzi...
Kaczorex
- ok, ale nie powala
Martinez- szok! Wczesniej go nie lubilam, ale wczoraj pokazal klase i widac, ze odnajduje sie w kazdym stylu
Kony- talent to to nie jest, ale smieszne bylo
Ania Teliczan- nawet fajne, ale troche przynudza...
Jadzia i Dominika- fajne, jednak pare elementow sie powtarzalo...
Akordeonista- szok. Super. Naprawde ma talent i widac, ze kocha to, co robi. Brak slow.
Bracia Legun- ladnie, jednak uwaam, ze nie powinni wygrac
Kruk i Blacha- nie podobali mi się

Uwazam, ze zasluzenie wygral Wyrostek. Bardzo mi sie podoba, jak gra.
Natomiast Foremniak mnie tak irytuje, ze...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:09   #636
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
Papryczkaa, to nie to, to jakaś starsza, śpiewana przez faceta piosenka. znana, to jakiś starszy przebój
powinni zrobić wykaz wszystkich piosenek, które wykorzystali w programie, dla takich jak ja
może Seal - kiss from a rose?
tzn. wiem że go puszczali po kimś tam wczoraj, ale nie pamiętam po kim, więc strzelam, może o niego Ci chodzi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:25   #637
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
może Seal - kiss from a rose?
tzn. wiem że go puszczali po kimś tam wczoraj, ale nie pamiętam po kim, więc strzelam, może o niego Ci chodzi
tak to to
dzięki wielkie
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 11:29   #638
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
tak to to
dzięki wielkie
nie ma za co ;] to jeden z moich ulubionych kawałków
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:31   #639
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - część II

Weźcie tą Foremniakową , bo takie komentarze wali że szok
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:36   #640
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Weźcie tą Foremniakową , bo takie komentarze wali że szok
ja już wole Foremniak od Wojewódzkiego :-0

Kaczorex najbardziej podobał mi się w eliminacjach, w finale za dużo Lipskego było.

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2009-12-06 o 11:57
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 12:14   #641
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Mam talent - część II

Cieszę się że Marcin wygrał należało mu sie. Braca L-odetchnęłam z ulga że nie wygrali, ale dziwne że jako II miejsce nie dostali nic, w tamtej edycji Klaudia Kulawik dostała coś. Kolejna edycja sie szykuje, ale czy ja wiem ? pewnie bedzie gorsza od tej
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 12:31   #642
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: Mam talent - część II

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=20135

widziałyście?
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 12:34   #643
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mam talent - część II

hahaha DDD o matko padłam
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 12:38   #644
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
boskie
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:15   #645
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
Dobre:hah aha:
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:01   #646
Margarettka
Raczkowanie
 
Avatar Margarettka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 223
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
a jakaś fajna, znana piosenka leciała chyba wtedy kiedy Anna schodziła ze sceny, wie ktoś jaka?
"Disappear" - Beyoncé

Cenię w ludziach twórczość, pomysłowość, pasję i energię - mój sms poszedł wczoraj na Kony'ego. Uważam, że zastrzyk finansowy przydałby mu się do realizacji wielkiego lalkowego show, na który z wieląa przyjemnością sama bym się wybrała.
__________________
"Though we travel the world to find the beautiful, we must carry it with us or we find it not." -Ralph Waldo Emerson
Margarettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:05   #647
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
nie bądź taka małostkowa(napisałam,że nie pamietam dokładnie) bo akurat to nie było myślą przewodnią mojej wypowiedzi
No rzeczywiście, taka drobna różnica między 100 tys. zł a 1 tys. $.

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
I pojawia się kwestia tego, co chyba już zostało w tym wątku wspomniane: 1 miejsce - nagroda, 2 miejsce - brak nagrody, 3 miejsce - nagroda porażka, twórcy programu się nie popisali.
Ile jeszcze razy w tym wątku ma zostać napisane, że wycieczka na Filipiny NIE MIAŁA nic wspólnego z twórcami programu?! Była to wyłącznie reklama dla biura Itaka i przy okazji miły gest z ich strony. Myślę, że Martinez dostałby wycieczkę bez względu na zajęte miejsce (no, chyba że by wygrał ).

Może mi ktoś powiedzieć kto w odcinku półfinałowym przeszedł z braćmi Legun?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:18   #648
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No rzeczywiście, taka drobna różnica między 100 tys. zł a 1 tys. $.


Ile jeszcze razy w tym wątku ma zostać napisane, że wycieczka na Filipiny NIE MIAŁA nic wspólnego z twórcami programu?! Była to wyłącznie reklama dla biura Itaka i przy okazji miły gest z ich strony. Myślę, że Martinez dostałby wycieczkę bez względu na zajęte miejsce (no, chyba że by wygrał ).

Może mi ktoś powiedzieć kto w odcinku półfinałowym przeszedł z braćmi Legun?
Z Legunami przeszedł Patenciarz, a jeśli chodzi o wycieczkę to nie uwierzę że twórcy dowiedzieli się o niej dzień przed finałem czy tego samego dnia. Mogli zrobić cokolwiek, żeby nie dopuścić do takiej niewygodnej sytuacji
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:10   #649
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Mam talent - część II

Ci z Itaki mogli po prostu zrobić tak. Wygra - nie dostanie biletów. Nie wygra - dostanie. Proste. A on i tak się bardziej cieszył chyba z tych biletów niż by wygrał Dla mnie fajna sprawa, wprost powiedział co chce i nie wiem czy chciał pojechać na uczuciach. Nie odniosłam takiego wrażenia (może nie skupiam sie zbytnio przed tymi filmikami).
Bracia L. mnie za to irytowali od samego początku. Cieszę się, że nie wygrali. Wyrostek - widać było, że robi to z pasją, oddaje się temu. A oni? Wyszli, "zaśpiewali" i zrobili to strasznie sztucznie.
Tak jak mówiłam, akordeonista wspaniały. Mnie urzekł i powalił.


Trochę się zawiodłam natomiast na Jesice. Ostatnio tak fajnie zaśpiewała, a tutaj totalnie zwaliła :/
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 15:37   #650
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o wycieczkę to nie uwierzę że twórcy dowiedzieli się o niej dzień przed finałem czy tego samego dnia. Mogli zrobić cokolwiek, żeby nie dopuścić do takiej niewygodnej sytuacji
Czyli co przepraszam, jakby Martinez miał 6. miejsce, to tvn powinien zadbać o to, by czwórka przed nim nienagrodzonych również coś dostała?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:53   #651
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mam talent - część II

A jakby np któraś z osób była niepełnosprawna fizycznie i wymagałaby czegoś i sponsor z dobrego serca tylko i wyłącznie zapewnił pomoc materialną, to niby czemu każdy ma ją dostać?
Sponsor sobie wybrał mógł nie wybierać wcale. Nie widzę w tym nic niewygodnego :p
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:01   #652
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Mam talent - część II

A według mnie Wyrostek nie powienien wygrać. Może i w finale dał dobry występ, ale za to w półfinałach i na castingu to była porażka. Już chyba bracia Legun byli lepsi.
Teliczan... brak słów. Jak tylko wyszła na scenę to ja wyszłam z pokoju. Tego się nie da słuchać i nie da się na nią patrzeć. Stała jak jakiś kołek i tak przynudzała że nie dałam rady tego oglądać. Dziewczyno jesteś młoda, więcej życia i uśmiechu!
Wg mnie najlepszy był Kaczorex, tylko on i Wyrostek dali lepszy występ niż w półfinałach. Reszta lepiej się zaprezentowała wcześniej.
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:37   #653
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - część II

Wg mnie powinien wygrać Kaczorex lub Kony . Dla mnie oni byli naj
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 17:16   #654
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Mam talent - część II

ja sie zawiodlam tym calym finalem:

najwieksza porazka byla jessica i kruk i blacha (dla mnie) Ja w ogole jej w tym finale nie widzialam, a ich tym bardziej. Moze tylko ja tak mam, ale siedzialam i nie moglam sie doczekac az skoncza;/

Najbardziej podobal mi sie kaczorex,konny i ania. i to na nią stawiałam. jej głos mi sie strasznie podoba..no ale coz.

marcin do mnie od poczatku nie przemawial, moze i pieknie,cudownie gra ale mi sie to po prostu nie podoba i uwazam ze pol polski jakby chcialo to by sie moglo tak samo nauczyc.

co do wycieczki naszego filipinczyka, cos tak czulam ze dostanie wyjazd;] i fajnie , niech sobie ma
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:43   #655
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
mi się właśnie ten Kony i jego uśmiech nie podoba,strasznie zmanierowany i zniewieściały..mówi ze straszną manierą w głosie i tak dziwnie wykrzywia usta:/ jak dla mnie antymęski i sztuczny jego talent też mnie nie powalił, modliłam się żeby nie wygrał. Zbyt duży showman ...za mało skromności i pokory, taki zniewieściały cwaniaczek.
tekst mojego taty:
"dobrze, że wygrał Wyrostek-taki swój facet, a nie jakaś ciota" - przytyk oczywiście do Konego
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:44   #656
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
aha nie polubiłaś ich, więc to marketing na pewno, tak?

ja nie polubiłam jessici , ale nie mówię, że tvn chce ją wypromować, nie polubiłam Ani Teliczan ale nie twierdzę, że ojciec ja prowadzi za raczke i uczy jak spiewac, nie polubilam konego ale nie insynuuję, że jego lalki robi za niego mama majsterkowiczka.
Moze korepetycje z czytania ze zrozumieniem by sie przydaly Twoja wypowiedz ma sie jak siodlo do swini..
Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, moje jest takie a nie inne- a to ze ich nie polubilam..to rowniez moja sprawa; )

ehh..ta dzisiejsza mlodziez
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-12-06 o 18:46
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:50   #657
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
-mysza-ty wiesz,jak mnie zastrzelić

cieszę się z wygranej marcina w finale ,mocno trzymałam za niego kciuki.dobry występ był filipińczyka,choć pojechał po sentymentach do hitu europe to wkomponował się w ten świat rockowy.cieszę się,że dostał wymarzoną wycieczkę,mam nadzieję,że bilet nie będzier w jedną stronę.
większość finalistów mnie zawiodła.
nie podobała mi się jessica,teliczan,kony jakoś,paternciarz mnie zawiódł,a kruka i blachy nie zrozumiałam.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-12-06 o 18:52
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:52   #658
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Mam talent - część II

Według mnie zwycięstwo jak najbardziej należało się Wyrostkowi - niby to "normalne" grać na instrumencie ale tyle życia i energii w to wkładał że aż chciało się patrzeć i słuchać. A oczy ma fenomenalne Co do Martineza jest cudowny! Pokazał,że w każdym stylu jest świetny. Najpierw Bocelli teraz rock - facet jest fenomenalny ! Umie śpiewać a przy tym jest szczery i prawdziwy. Aż mi łzy poleciały jak okazało się,że dostał wycieczkę...On był w szoku ale sam widok cieszącej się żony i córki ehh super! W finale zamiast Legun widziałabym Jadzie i Dominikę.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:02   #659
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Madaaa
Widzę, że zawiść przemawia Zal
Miałam na myśli, że niesprawiedliwe wobec Legunów, a nie wobec mnie Twój post to dopiero żal.
A niech sobie Martinezowi dadzą nawet milion złotych, tylko że uważam, że to było zaplanowane (zresztą jaki program na żywo nie jest ustawiony).
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:07   #660
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Mam talent - część II

A wyobrażasz sobie,że w chwili kiedy Martinez wszedł do trójki dzwoni Itaka i mówi "to my mu zasponsorujemy wycieczke!" ? Chyba to logiczne, że wcześniej było wszystko ustalone... Pewnie jeśli by nie wszedł to trójki to i tak by dostał...
Zresztą bardzo dobrze!
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 15:19:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.