Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 12:07   #1561
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja od tygodnia używam tego serum i jestem bardzo zadowolona, bo tetraizopalmitynian askorbylu to jedyna postać wit c, którą mogę stosować na skórę. cera nie jest podrażniona, a ten olejek - w połączeniu z HA i linoeparolem to dla mnie idealna, natłuszczająco - antyoksydacyjna mieszanka pod filtr. jedyną wadą tego serum jest wstrętny, 'chwaściany' zapach pochodzący z zielonej kawy.
DZIĘĘĘĘĘĘKUJĘ Ci za tę opinię.

Zamówię i przetestuję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 13:00   #1562
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Witam! Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na BU

Mam cerę mieszaną z przesuszonymi partiami, zanieczyszczoną i rozszerzone pory, do tego zaczerwienioną, wrażliwą i naczynkową.

Zamówiłam m.in. tonik z kwasami AHA/BHA 10%. Zamierzam używać go max dwa razy w tygodniu jako kurację przez niedługi okres czasu i zastanawiam czy po użyciu tego toniku powinnam zaaplikować coś na twarz czy zostawić sam tonik i koniec. Czy on rzeczywiście nie wysuszy i nie podrażni mojej cery?
Dodam, że toniku będę używała wieczorem, zaś na codzień używam filtrów.
Przy cerze naczynkowej nie powinno się używać kwasów AHA, mogą bardzo podrażnić...
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 13:59   #1563
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Przy cerze naczynkowej nie powinno się używać kwasów AHA, mogą bardzo podrażnić...
Słyszałam (od mojej kosmetyczki), że przy rzadkim stosowaniu tych kwasów nie powinno dziać się nic złego. Przed chwilą przejrzałam pobieżnie informacje w internecie i rzeczywiście potwierdza się to co napisałaś. A w tym toniku kwasu mlekowego jest aż 8 %....
Zamówienie z tym tonikiem dopiero do mnie idzie (jutro powinno być) i nie wiem teraz czy mam spróbować go używać czy lepiej nie ryzykować.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 14:40   #1564
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Słyszałam (od mojej kosmetyczki), że przy rzadkim stosowaniu tych kwasów nie powinno dziać się nic złego. Przed chwilą przejrzałam pobieżnie informacje w internecie i rzeczywiście potwierdza się to co napisałaś. A w tym toniku kwasu mlekowego jest aż 8 %....
Zamówienie z tym tonikiem dopiero do mnie idzie (jutro powinno być) i nie wiem teraz czy mam spróbować go używać czy lepiej nie ryzykować.
A całą twarz masz naczynkową czy tylko konkretne partie? Bo ja np naczynka mam pod oczami, na nosie i polikach, ale myślę że na czole i brodzie nie mam takiego problemu.. Więc mogłabym tam stosować AHA tak myślę. Albo na plecy jak masz z nimi problem? Ale ja używam toniku BHA, a AHA nie ryzykowałam.

Ja też piszę pracę Jak Ci idzie?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 14:48   #1565
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Przy cerze naczynkowej nie powinno się używać kwasów AHA, mogą bardzo podrażnić...
Gorzka prawdo - jest watek dla naczynkowców - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97425

najlepszym rozwiazaniem jest witamina \C - serum z witaminą C -które wzmocni naczynka - oraz preparaty z kwasem PHA

o PHA - http://www.mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=989

o BHA - ktory dziala lagodniej niz AHA
- http://www.mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=988

kilka artykułów - http://www.cosmetic.pl/pro/index.php...30183233&katg=

jesli zamowienie idzie - czeka Cie pewnie wizyta w biochemicznym watku wymiankowym - tam mozesz wymieniac mazidelka
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-01-21 o 14:49
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 15:24   #1566
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Proszę o radę
mam cerę mieszaną , rozszerzone pory i zaskórniki chcę się ich ( choć trochę) pozbyć:
lepszy tonik BHA/AHA 10% czy BHA 2%
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 15:46   #1567
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

lalaith - problem z naczynkami mam jedynie na policzkach, ale tam też mam trochę pozostałości po trądziku w postaci przebarwień i blizn i zależało mi żeby tego toniku używać głównie na ten problem. Z plecami nie mam żadnych problemów.
OT: praca idzie dość powoli, tym bardziej, że sesja w pełni

carolinascotties - dziękuję za lekturę, myślałam, że sporo wiem na temat pielęgnacji mojej cery, ale widzę, że wiedzy nigdy za wiele. Serum z wit. C też sobie zamówiłam, a jak przyjdzie zamówienie to na biochemii na pewno napisze co zamówiłam i jak sprawują się te specyfiki. No i wszystkie znaki wskazują na to, że wizyta na wymiankowym tez mnie czeka.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass




Edytowane przez gorzka prawda
Czas edycji: 2010-01-21 o 15:50
gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 16:52   #1568
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
lalaith - problem z naczynkami mam jedynie na policzkach, ale tam też mam trochę pozostałości po trądziku w postaci przebarwień i blizn i zależało mi żeby tego toniku używać głównie na ten problem. Z plecami nie mam żadnych problemów.
OT: praca idzie dość powoli, tym bardziej, że sesja w pełni
Ja właśnie wszędzie tam gdzie mam naczynka mam pryszcze, dlatego zdecydowałam się na tonik BHA. Wymianka będzie rozsądnym rozwiązaniem.

Eithene jeśli nie masz wrażliwej albo naczynkowej cery to AHA/BHA - jest silniejszy, w przeciwnym razie BHA.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 16:57   #1569
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość

Eithene jeśli nie masz wrażliwej albo naczynkowej cery to AHA/BHA - jest silniejszy, w przeciwnym razie BHA.
nie jest wrażliwa, naczynkowa skoro silniejszy AHA/BHA to biorę, zależy mi na pozbyciu się zaskórników, jak pisałam, więc silniejszy może lepiej zadziała
dzięki za odpowiedź
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 17:07   #1570
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Przy cerze naczynkowej nie powinno się używać kwasów AHA, mogą bardzo podrażnić...
to ja już nic nie rozumiem
na BU przy toniku AHA różano mlecznym jest napisane:

Cytat:
Polecany dla cery suchej, delikatnej, wrażliwej, dojrzałej, zniszczonej, naczynkowej i mieszanej.
używam go i szczerze mówiąc zauważyłam że coś nie tak z naczynkami ale myślałam że po prostu skóra jest cieńsza więc bardziej je widać. teraz zmniejszyłam częstotliwość do aplikacji raz w tygodniu więc jest lepiej ale może powinnam w ogóle go wywalić?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 19:07   #1571
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny,

czy po toniku BHA/AHA 10% mogę coś jeszcze nałożyć? nawilżacz? żel hialuronowy?

Ukręciłam sobie dzis, ale mam go 1wszy raz i nie wiem jak się z nim obejść, żeby nie zrobić sobie szkody.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 21:52   #1572
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, czy pudry z BU nadają jakiś odcień? Bo ciężko jest na mnie znaleźć puder, gdyż blada jak ściana
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 21:59   #1573
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy pudry z BU nadają jakiś odcień? Bo ciężko jest na mnie znaleźć puder, gdyż blada jak ściana
Mam bambusowy z owsem i jedwabiem i nie nadaje zadnego koloru, jest transparentny, do tego nie osadza sie na wloskach, wiec daje ladny i naturalny efekt Polecam ten puder
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:10   #1574
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy po toniku BHA/AHA 10% mogę coś jeszcze nałożyć? nawilżacz? żel hialuronowy?

Ukręciłam sobie dzis, ale mam go 1wszy raz i nie wiem jak się z nim obejść, żeby nie zrobić sobie szkody.
Ag ja nakładam krem nawilżajacy lub hialuron i wszystko jest bardzo OK

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Mam bambusowy z owsem i jedwabiem i nie nadaje zadnego koloru, jest transparentny, do tego nie osadza sie na wloskach, wiec daje ladny i naturalny efekt Polecam ten puder
Podpisuję się pod tą opinią ALE używając bambusowego z jedwabiam trzeba uważać zeby nie przesadzić z iloscią. U mnie wówczas widać białą powłoczkę na twarzy Po prostu dobrze strzepnąć nadmiar z pędzla.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:12   #1575
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Sus dziękuję !! też tak będę robić w takim razie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:30   #1576
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ten z owsem zamierzam właśnie wziąć, za dużo opinii na temat pudru nie znalazłam. A jak się sprawdza na filtrze? Na mnie prędzej puder jest za ciemny niż za jasny, taka ze mnie biała kartka
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:38   #1577
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ten z owsem zamierzam właśnie wziąć, za dużo opinii na temat pudru nie znalazłam. A jak się sprawdza na filtrze? Na mnie prędzej puder jest za ciemny niż za jasny, taka ze mnie biała kartka
te pudry są białe, a w efekcie transparentne (choć ten z jedwabiem bieli jak się przesadzi z ilością) więc nie musisz się martwić o kolor, na filtrze (chodzi Ci o świecenie tak?) to różnie, w zależności od filtra i cery, ja się po kilku godzinach trochę błyszczę (babydream 50, cera mieszana, używam bambusowego z jedwabiem jako primer pod minerały)) ale nie jest tragicznie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:02   #1578
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a można gdzieś znaleźć opinie na temat tego z owsem pudru? szykuję się do zamówienia z BU i sie zastanawiam nad nim ,zwykły bambusowy z jedwabiem troszeczkę mnie bielił :/
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:14   #1579
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przepraszam jeśli piszę nie w tym wątku. ewentualnie proszę o przeniesienie -
Czy związku z tak niską jak jest teraz temperaturą , można zamawiać na BU? Potrzebuje tonik z kwasami i nie wiem co robić. Nie zaszkodzi taki mróz składnikom?
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 11:22   #1580
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli piszę nie w tym wątku. ewentualnie proszę o przeniesienie -
Czy związku z tak niską jak jest teraz temperaturą , można zamawiać na BU? Potrzebuje tonik z kwasami i nie wiem co robić. Nie zaszkodzi taki mróz składnikom?
nie zaszkodzi, w końcu większość i tak się trzyma w chłodnym miejscu. prędzej bym się bała w upały że gorąco zaszkodzi, ale przecież podczas transportu nie są wystawione na stały mróz czy upał.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:17   #1581
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
używam go i szczerze mówiąc zauważyłam że coś nie tak z naczynkami ale myślałam że po prostu skóra jest cieńsza więc bardziej je widać. teraz zmniejszyłam częstotliwość do aplikacji raz w tygodniu więc jest lepiej ale może powinnam w ogóle go wywalić?
Myślę, że cieńsza skóra po kwasach może być przyczyną rozognienia rumienia, ale kwasy AHA generalnie nie są polecane dla tego typu cery, więc lepiej nie ryzykować.
Może stosuj tylko na te partie twarzy, gdzie nie masz naczynek?
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:29   #1582
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Myślę, że cieńsza skóra po kwasach może być przyczyną rozognienia rumienia, ale kwasy AHA generalnie nie są polecane dla tego typu cery, więc lepiej nie ryzykować.
Może stosuj tylko na te partie twarzy, gdzie nie masz naczynek?
ale ja mam wszędzie to znaczy chodzi raczej nie o pękające naczynka co o z natury cienką i płytko unaczynioną skórę(może poza czołem) która przy tych kawasach jest jeszcze cieńsza i właśnie boję się że zaczną w końcu pękać i będę czerwona na stałe

liczyłam na to że mi przyspieszy regenerację skóry w miejscach gdzie mam ślady po wypryskach, bo mi się takie rzeczy goją nawet pół roku, nie mam nigdy więcej niż 2-4 niespodzianki w okolicach @ ale za to ślady po nich w duzej ilości i bardzo długo.

może punktowo na te ślady po prostu?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:36   #1583
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ale ja mam wszędzie to znaczy chodzi raczej nie o pękające naczynka co o z natury cienką i płytko unaczynioną skórę(może poza czołem) która przy tych kawasach jest jeszcze cieńsza i właśnie boję się że zaczną w końcu pękać i będę czerwona na stałe

liczyłam na to że mi przyspieszy regenerację skóry w miejscach gdzie mam ślady po wypryskach, bo mi się takie rzeczy goją nawet pół roku, nie mam nigdy więcej niż 2-4 niespodzianki w okolicach @ ale za to ślady po nich w duzej ilości i bardzo długo.

może punktowo na te ślady po prostu?
Obawiałabym się raczej tego, że zmiany "rumieniowe" będą z czasem bardziej aktywne i silniejsze - tzn. będziesz się częsciej, szybciej i dłużej czerwienić (a to nic fajnego - miałam tak kiedyś po kremie ze sterydami od dermatologa ).
A co do punktowego stosowania - możesz spróbować, ale ryzyko nadal jest.

Ja na Twoim miejscu pewnie tonik zużyłabym na czoło i ewentualnie na szyję, a na policzki spróbowała innych kwasów - PHA 6% lub BHA 2%

Sama PHA nie polecam (przynajmniej wersji z BU), bo mnie zapychał - przy używaniu pojawiały się czarne kropki na czole.

Co do BHA 2% na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero jest w drodze . Obawiam się, że mimo cery z bardzo sporadycznymi niespodziankami, przy używaniu go cała twarz zmieni się w podskórno-gulowe pobojowisko... no ale cóż - bez eksperymentu się nie dowiem jak na mnie działa
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:44   #1584
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, a przy cerze z zaskórnikami i rozszerzonymi porami polecicie AHA/BHA 10 %czy sam BHA 2 % , czytałam dużo ale ja już sama nie wiem który wziąć
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:34   #1585
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a przy cerze z zaskórnikami i rozszerzonymi porami polecicie AHA/BHA 10 %czy sam BHA 2 % , czytałam dużo ale ja już sama nie wiem który wziąć
Jeśli nie masz wrażliwej albo naczynkowej cery to AHA/BHA - jest silniejszy, w przeciwnym razie BHA.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:25   #1586
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

PHa zapchal? jak to mozliwe?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:24   #1587
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość

Ja na Twoim miejscu pewnie tonik zużyłabym na czoło i ewentualnie na szyję, a na policzki spróbowała innych kwasów - PHA 6% lub BHA 2%

Sama PHA nie polecam (przynajmniej wersji z BU), bo mnie zapychał - przy używaniu pojawiały się czarne kropki na czole.
nie sądzę żeby mnie PHA zapchał bo poza tym że inne kwasy to reszta taka jak w AHA, natomiast w BHA to jakoś mi się nie widzi ten glikol propylenowy, raczej nie mogę sobie pozwolić na większe wysypy przy takim tempie gojenia jak u mnie, w tej chwili mam gdzieś 20-30 sladów, mniejszych lub większych ale jednak. już prędzej sama bym jakiś tonik aspirynowy stworzyła
i tak chyba odstawie te kwasy i poczekam aż mi się naskórek odnowi.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:48   #1588
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a można gdzieś znaleźć opinie na temat tego z owsem pudru? szykuję się do zamówienia z BU i sie zastanawiam nad nim ,zwykły bambusowy z jedwabiem troszeczkę mnie bielił :/
nikt nie wiem ?????
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:13   #1589
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
nikt nie wiem ?????
Mam oba te pudry i hmmm zaden mnie nie bieli ale ten z owsem jakos bardziej mi pasuje
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:29   #1590
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
DZIĘĘĘĘĘĘKUJĘ Ci za tę opinię.

Zamówię i przetestuję
nie ma za co do zapachu tez się może przyzwyczaję
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.