Jak chodzicie ubrane w domu ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 11:27   #31
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Dres albo jakieś stare ubrania w który nie wyszłabym na ulicę , tzn . dżinsy do tego jakaś bluza ..
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:29   #32
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja tez jestem dresiara Teraz mam spodnie dresowe i cieply polarek. Ogolnie stroj sportowy. Czasem jak mi sie bardzo nie chce przebierac to zdarza mi sie w tych spodniach wyskoczyc do pobliskiego sklepu - sek w tym ze mieszkam w centrum, a ten sklep kolo mnie to taki troche em i om i juz kilka razy spotkalam jakis wazniakow, ktorym bez obciachu mowilam dzien dobry w mojej sportowej kreacji

W lecie nosze bawelniane spodnice i topy na ramiaczkach. A na nogach klapki. W lecie raczje japonki, bo takie najbardziej lubie, a w zimie zwykle, bo mi zimno w stopy i zakladam skarpetki (najczesciej tez sportowe frotte).

Makijaz jak pomaluje sie raz to wiecej mi sie nie chce, wiec nie zmywam az pojde spac. No chyba, ze rano nigdzie nie wychodze to czasem w ogole sie nie maluje. Stad bardzo czesto makijaz po domu jednak mam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:29   #33
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Widzę że króluje dres
Ja też nie będę oryginalna i paraduje po domu w dresie zimą a latem spodenki i koszulka. A jak jestem sama latem to biegam w bieliźnie
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:32   #34
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W dzinsach i tschircie, lub takich 3/4 przylegających spodniach sportowych +tschirt
W lato na ogół w dzinsowej spódniczce i tschircie.
To sa na tyle normalne stroje, ze o ile się nie uświniłąm to bez problemu mogę w nich wyjśc do sklepu i ludzie nie uciekają.
Nie mam dresu, ale coraz cześciej myślę, zeby kupić właśnie do łażenia po domu.

Nie bardzo sobie wyobrażam siedzenie w domu w pracowych ciuchach choć nie muszę paradowac tam w garsonkach, białych bluzeczkach etc- już widzę co by było z rajstopami po pierwszym wskoczeniu kota na kolana, albo gładkimi sweterkami po tym, jak kot wskakuje mi na plecy i udeptuje ze szczescia - wszytko pozaciagane i podziórkowane pazurami
No i te kocie kłaki na wszystkim... ciuchy "wychodne" obsesyjnie wręcz chowam do szaf przed kotami, ich futrem i pazurkami które wszytko zaciągają.


A te panny co cały dzien siedzą w garsonce to nie wiem... chyba po prostu nic do roboty nie mają tylko na krzesle siedzą?
Jak w garsonce iśc z psem na spacer? Kota wyczesać? Z dzieckiem na plac zabaw? na zakupy do warzywniaka w garsonce i na szpilkach? Z męzem wieczorkiem na deptak na lody latem tez zasuwają w pracowych ciuchach
A po domu w tym gajerku i... w kapciach?, czy butów tez nie zmieniają do kompletu
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:34   #35
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Dom to jedyne miejsce, w którym nie wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach
W lecie noszę krótkie spodenki jak na wf, koszulki na ramiączkach zwykle i moje domowe japonki (kocham!)
Jak jest zimniej to t-shirt, długie spodnie lub krótkie + bawełniane rajstopy (np. dzisiaj^^), często grube skarpetki, teraz mam domowe baletki ze sweterka (tak jakby, urocze są)

Póki się nie przebiorę to czuję się źle. Nie potrafię odpoczywać (fizycznie, psychicznie) w jeansach.

Tak, w filmach i serialach ludzie chodzą po domu w butach i eleganckich koszulach, do tego budzą się nad ranem w pełnym make-upie
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:38   #36
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
albo gładkimi sweterkami po tym, jak kot wskakuje mi na plecy i udeptuje ze szczescia
Mi udeptuje moje gołe nogi
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:50   #37
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
najczęściej stare jeansy albo jeansy w których już ni chodzę, bluza albo jakiś t-shirt.

Dla mnie pierwszą rzeczą po powrocie do domu, jest zmycie makijażu i wskoczenie w domowe ciuchy właśnie.
Cytat:
Napisane przez Anna Julia Pokaż wiadomość
po domu chadzam ''wystrojona'' w dres, jakieś luźne bluzki/bluzy/topy/tuniki, stare sprane spodnie nie nadające się już na wyjście z domu , zdarza mi się założyć spódniczkę
jak wychodzę to w zależności od tego dokąd się wybieram,jaki mam humor, w jakich okolicznościach i z kim
Podpisuję się pod tym. Z reguły chodzę w tym, co już się za bardzo do ludzi nie nadaje - sprane, stare jeansy, zmechacone bluzy i tshirty, często w stroju na wf
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 11:55   #38
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W domu - jak najwygodniej.

Najczęściej krótka mini, do tego grube krótkie skarpety i jakaś bluza z kapturem/t-shirt.

W lecie krótkie bawełniane spodenki i topik, bose nóżki, bo nie lubię kapci
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:56   #39
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja chodzę podobnie jak Śmieszka

Zimą sprane jeansy, t-shirt na krótki rękawek do tego luźna bluza
Latem jakieś krótkie spodenki i do tego koszulka na krótki rękaw

Moja koleżanka w ogóle się nie przebiera w domu.Nie żebym widziała coś w tym złego ,ale odraża mnie kiedy widzę jak przychodzi ze szkoły,czochra się z psem po dywanie,ubrudzi,nie wypierze i na drugi dzień założy to samo...
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:01   #40
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Podobnie jak większośc chodze w dresie, jak wiem, że danego dnia nie bede wychodzic z domu to nawet się nie maluje, tylko wykorzystuję ten dzien na jakies maseczki albo peelingi.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:03   #41
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W tej chwili w ciepltukim golfie i jeansach bo jeszcze mam zimno w domu. A zawzyczaj w spodniach od dresu i bluzie, albo w moim ukochanym różowym szlafroczku i wełnianych skarpetkach do kolan . Ale to już bardziej wieczorem, po kąpieli. I obowiązkowo kapcie do tego. Nie lubię chodzić boso.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 12:06   #42
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja w legginsach,polowce i elfich kapciach
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:16   #43
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W domu chodzę w dresie i jakiejś starszej bluzce, a w lecie jakieś szorty lub leginsy. A niekiedy jak mam zajęcia wieczorem to zdarza mi się cały dzień w piżamie przechodzić
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:40   #44
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W starych jeansach i jakiejś bluzce albo swetrze, zwykle w czymś, co się już średnio nadaje "do ludzi" (chociaż gdybym wyszła w tych jeansach, to tragedia by się nie stała) i w grubych skarpetkach. Takich włochatych. Różowych
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:43   #45
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

dresy, koniecznie bawelniane...
teraz np jestem jeszcze kocem okryta bo mi zimno hehe
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:48   #46
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

dres
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:50   #47
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

dresik albo legginsy i jakas bluza, do tego jakies grube skarpetki- kapci nie nosze ;p z moja sklonnoscia do brudzenia sie wole sie przebierac, juz raz sobie zalatwilam po 2 dniach od kupna nowe spodnie przy smażeniu :|
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:51   #48
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Wracając do domu przebieram się w spodnie dresowe, t-shirt i starą bluzę. I to niekoniecznie ze względu na wygodę, a raczej dlatego, że zwyczajnie mi szkoda wyjściowych ciuchów na chodzenie po domu. Już sobie wyobrażam, jak powyciągałyby mi się jeansy, gdybym spędzała w nich cały dzień, a przed komputerem albo w fotelu siedzę w różnych dziwnych pozycjach sprzyjajacych rozciąganiu. A że luźniejszy dres jest wygodniejszy od obcisłych spodni, to swoją drogą. Jak mam gości, to przebieram się w coś ładniejszego.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:01   #49
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

jakiś polarek (jak jest tak zimno, nie ma dla mnie nic lepszego), dresiki bawełniane, zwykła koszulka i grube, puchate skarpetki. A latem- krótkie spodenki i coś na ramiączkach, żeby nie było żal jak się czymś upaćkam .
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 13:07   #50
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

teraz piszę do Was w spodniach dresowych (nie mam całego dresu, a spodnie nie są luźne "Workowate" tylko przyledające) i błuzce bawełnianej na długi rękaw. I skarpetki frotte też mam, ale cos mi za gorąco- piekne śłonko za oknem. Noszę też spodnie, kytórych juz nie zakładam do pracy, bez kantów i takie wygodne, albo dzinsowe rybaczki. NA góre t-shirt i sweter jak jest za zimno. Albo bluza brata. A latem sukienka- krótka, luźna, przewiewna, albo spodenki i koszulka. A jak wracałm do domu o 19 to juz mi sie nie chciało przebierać. Jedego jestem pewna- nie potrafie przchidzić cąły dzień w piżamach.

P.S. Panie w filmach są świetne, panowie w krawatach pod szyją też, i to chodzenie w butach przez cały dzień. W kozaczkach bo do spódnicy pasują. Kto te scenariusze pisze?
jomic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:22   #51
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja zawsze chodziłam po domu ubrania normalnie, w ciuchy w które szkole. Odkąd poszłam do liceum (mam tam mundurki - koszula plus krawat) przebieram się. Nie będe przecież chodzić po domu w koszuli
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:25   #52
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

zawsze się przebieram. luźne spodnie, bluzeczka jakaś i bluza kompletnie nie przywiązuję do tego wagi.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Wracając do domu przebieram się w spodnie dresowe, t-shirt i starą bluzę. I to niekoniecznie ze względu na wygodę, a raczej dlatego, że zwyczajnie mi szkoda wyjściowych ciuchów na chodzenie po domu. Już sobie wyobrażam, jak powyciągałyby mi się jeansy, gdybym spędzała w nich cały dzień, a przed komputerem albo w fotelu siedzę w różnych dziwnych pozycjach sprzyjajacych rozciąganiu. A że luźniejszy dres jest wygodniejszy od obcisłych spodni, to swoją drogą. Jak mam gości, to przebieram się w coś ładniejszego.

dokładnie
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:28   #53
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

A ja się wyłamię (w ogóle nie myślałam że tyle osób przebiera się po przyjściu do domu, jestem w szoku ), i w domu chodzę w tym, w czym poza domem, czyli w jeansowych rurkach, bluzce i ewentualnie sweterku. Jest mi w tym wygodnie i nie ma potrzeby, żebym się przebierała Przebieram się w stare spodnie i koszulkę, jeśli np. myję wannę, gotuję też w "codziennych" ciuchach, tylko wtedy zdejmuję sweter i zakładam fartuch.
Jeżeli muszę być ubrana poza domem jakoś formalnie bardziej, to zimą jadę tam (np. na egzamin) z formalnymi ciuchami w torbie, przebieram się w łazience, a po egzaminie z powrotem przebieram się w codzienne i w takich wracam do domu - straszny zmarźluch ze mnie, w cienkich spodniach jest mi zimno, a tego nie znoszę. A latem nie bawię się w przebieranki, przebieram się po powrocie, ale też w to, w czym zazwyczaj chodzę.

Naprawdę jestem w szoku czemu się przebieracie? Jest Wam niewygodnie w tym, co nosicie poza domem, z przyzwyczajenia? Czy co? fascynuje mnie to, bo mi by się nie chciało chyba
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:34   #54
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Jest jeden serial pokazujący autentyczny strój ,,po domu" - ,,Świat wg Kiepskich"
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:43   #55
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
A ja się wyłamię (w ogóle nie myślałam że tyle osób przebiera się po przyjściu do domu, jestem w szoku ), i w domu chodzę w tym, w czym poza domem, czyli w jeansowych rurkach, bluzce i ewentualnie sweterku.
Naprawdę jestem w szoku czemu się przebieracie? Jest Wam niewygodnie w tym, co nosicie poza domem, z przyzwyczajenia? Czy co? fascynuje mnie to, bo mi by się nie chciało chyba
No jak w domu gotuję (tłuszcz pryska nawet i na rękawy), pokładam się na kanapie (wszystko się gniecie) i łażą po mnie koty (sierść, drapanie) to jakżeby pracowe ubranie się nie niszczyło?
Poza tym kapcie bardziej pasują do dresu czy puchatego szlafroczka niż do "wyjściowego" ubrania
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:45   #56
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja też się przebieram w dresiki od razu po wejsciu do domu. To mój odruch od dzieciństwa. Nawet jak mam 1,5h przerwy między zajęciami i lece do domu, to sie przebieram.
Dlaczego? Hm... Nie umiem czuc się swobodnie w ciuchach >wyjsciowych<. Nie dałabym rady cały dzień przelatać w dzinsach lub w eleganckiej bluzce jeść kisiel. A i sprawa sklepu...oczywiscie sie NIE przebieram. Tak, wiem, że 'niewiadomo kogo moge spotkać', ale jestem zbyt leniwa na przebieranie się, żeby skoczyć na drugą strone ulicy po czipsy
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:46   #57
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

zimą/jesienią w spodniach dresowych i jakieś bawełnianej bluzce/swetrze, uwielbiam tez chodzic we flanelowej koszuli. natomiast jak jest cieplej, to krotkie spodenki i t-shirt.
przebieram sie od razu, jak przychodzę do domu. po przekroczeniu progu ciuchy, ktore mialam na sobie, od razu zaczynają mnie uwierać i czym prędzej muszę wskoczyć w coś wygodniejszego
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/




Edytowane przez lir391
Czas edycji: 2010-01-24 o 13:48
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:48   #58
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Przebieram się gdy siedzę w domu, jednak staram się wyglądać porządnie, tak żeby sie nie krępować gdy wpadną niezapowiedziani goście itp.. Ubieram się w wygodne ciuchy, ale bardzo ważne dla mnie jest to aby wyglądać w tym dość porządnie. W końcu z TŻ widzę się właśnie w domu gdy oboje wrócimy z pracy. Dla niego tez chce wyglądać ładnie, a wiadomo, w gajerku i szpilkach obiadu nie ugotuje
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:53   #59
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Jeszcze Graczykowie i buła i spóła - tam ludzie chodzili w miarę normalnie ubrani po domu
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:54   #60
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Naprawdę jestem w szoku czemu się przebieracie? Jest Wam niewygodnie w tym, co nosicie poza domem, z przyzwyczajenia? Czy co? fascynuje mnie to, bo mi by się nie chciało chyba
Szkoda mi ładnych ubrań, które zakładam gdy wychodzę ze znajomymi, na uczelnie czy ogólnie do ludzi. Po prostu. Kupuję sobie jeansy i sweterek nie po to by wypychać kolanami spodnie w domu. W domu często się czymś pobrudzę, siedzę na dywanie, "kulam się" z moim psem itp. Nie wyobrażam sobie tak "marnować" ubrań, które noszę poza domem. Im mniej coś mam na sobie tym mniej się niszczy- logiczne.

W domu chodzę albo w bieliźnie (latem ) jak wiem, że nikt mnie nie odwiedzi, albo w starych t-shirtach, spodenkach itp. Aktualnie mam stare jeansy i stary polar ale planuję kupić dres bo w jeansach jest niewygodnie.

Na początku znajomości z Tżtem jak przychodził do mnie to się ładnie ubierałam, teraz go witam bez makijażu i w stroju "domowym"- jest czysty i schludny więc nie uważam, że to zaniedbanie ale oznaka swobody wobec partnera i wygody.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.