Gradówka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 01:28   #1
vangok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Gradówka?


Witam, od kilku tygodni mam na oku (po prawej stronie) dziwną, twardą narośl. Oto zdjęcie : http://images41.fotosik.pl/264/762c7b9128b84be0.jpg .
Zastanawiam się co to może byc i jak to wyleczyć. Chcę się wybrać do okulisty, ale są straszne kolejki. Oko trochę mnie swędzi. Nie czuję natomiast bólu, czy innych dolegliwości. Poczytałam trochę w internecie i wstępnie zdiagnozowałam u siebie gradówkę. Czy ktoś wie co to może być? Będę wdzięczna za poradę. Zaczynam się niepokoić tą sytuacją.
vangok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:42   #2
candy201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Gradówka?

Tak wygląda to właśnie na gradówkę. Ja na twoim miejscu wybrałabym się do okulisty szybko bo w niektórych przypadkach może być niebezpieczne dla spojówki. Zapisz się do prywatnego albo jedź na ostry dyżur. Dostaniesz na to maść, albo Tobradex.
__________________
Sklep z biżuterią artystyczną - Modna biżuteria - Modne kolczyki.
www.anka-bizuteria-sklep.pl
candy201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:35   #3
brb33e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gradówka?

tak,to prawdopodobnie jest gradówka. moja mama to miała,poszła z tym do lekarza, na początku masowała to i przykladala np buteleczke z gorąca woda+jakas tam maść. ale to nie pomogło, więc po prostu jej to usunęli. nic nie bolało, miała maks 2 dni troszke sina powieke, ale teraz juz to nie powraca
brb33e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 00:19   #4
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Gradówka?

podziwiam... robi się coś na oku, dzień, drugi nie schodzi to ja bym biegła do lekarza - w końcu to oko, a oko ma się tylko jedno (no teoretycznie dwa), więc nie nalezy bagatelizowac, a autorka spokojnie żyje sobie i pisze post na forum zamiast 'stanąc' w tej kolejsce do lekarza
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.