Szampony Pantene ProV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-24, 10:20   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Szampony Pantene ProV


Jestem ciekawa,czy komuś służą tak wspaniale reklamowane szampony.Mam gęste,półdługie ,farbowane włosy,które po umyciu tym cudem do włosów normalnych i zastosowaniu odżywki wyglądają jak sfilcowane i wszystko swędzi.To już nie pierwszy raz,przeciwłupieżowy zaostrzył mi łupież...może jestem uczulona.
Chętnie kupowałabym szampony Loreala,te Kerastase,które sprzedają salony fryzjerskie,ale ok 50 zł za szampon,to trochę dużo
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 10:25   #2
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Szampony Pantene ProV

Kupiłam ostatnio szampon Pantene ProV oczyszczający - taki przezroczysty. Używam sporo żelu i lakieru i pomyślałam, że warto czasem porządnie oczyścić kudełki z resztek. Nie dostałam łupieżu, włoski mi się nie sfilcowały ani nic złego się z nimi nie stało - jestem z tego szamponu zadowolona. Ale to chyba bardzo indywidualna sprawa. A takie objawy, o jakich piszesz, miałam po tym żółtym szamponie Welli, chyba Viva czy jakoś tak. Koszmar.
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 12:26   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Szampony Pantene ProV

moje wlosy po Pantene są sliczne, sprężyste i błyszczące. dziewczyny poleciły mi odżywkę z tej serii i również jest suuuuuper.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:07   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szampony Pantene ProV

Ja niestety nie mam szczescia do produktow Pantene proV. Po ich stosowaniu zauwazylam, ze zaczelo mi wypadac wiecej wlosow. Wszystko wrocilo do normy po odstawieniu - widocznie moje wlosy nie tolerowaly jakiegos skladnika. Zgodze sie jednak, ze polysk i miekkosc jest.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:17   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szampony Pantene ProV

I dla mnie ten szampon okazał się bardzo nieodpowiedni. Zaraz po wysuszeniu włosy wyglądały jakby właśnie potrzebowały umycia- były ciężkie, oklapnięte i zwisały jak strąki.
Dobór szamponu i wygląd włosów po jego użyciu to kwestia bardzo indywidualna.
Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego popołudnia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:29   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Szampony Pantene ProV

U mnie reakcja na ten szampon wyglądała tak jak u Anny - strąki. Natomiast pocieszę Cię, że z profesjonalnymi cudami spod marki L'Oreala jest podobnie - trzeba znaleźć "swój" (mam spore i kosztowne doświadczenia w tym względzie). Moge też powiedzieć, że komplet L'Oreala Elseve do włosów farbowanych ( szampon+odżywka+maseczka) to wg mnie nieco tylko łagodniejsza forma profesjonalnego produktu VitaminoColor (powiedzmy, że efekty widzisz po 3-cim myciu, a nie zaraz po 1-szym), a bardzo dobrze sprawdziły mi się także produkty z serii Gliss-Kur Szwartzkopfa do włosów farbowanych (używałam też serii do włosów suchych i zniszczonych, również OK.)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 23:30   #7
Shadea
Przyczajenie
 
Avatar Shadea
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Szampony Pantene ProV

Ja bardzo lubię kosmetyki Pantene pro-v. Jesli mówimy o szamponach to ten z serii Lśniący kolor jest beznkonkurencyjny. Na moich farbowanych włosach śweitnie się sprawdza- łatwo sie rozczesuja, błyszczą. Poza tym moja siostra wygrała dzieki tym kosmetykom wyjazd do SPA z kobieteria.eu, wiec mam dobre skojarzenia jesli chodzi o tę markę
__________________
Gdy otworzysz oczy wydaje ci się już, że widzisz.
Shadea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 09:27   #8
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Szampony Pantene ProV

Miałam kiedyś Pantene do loków i fal. Efekt? Po umyciu włosy wyglądały gorzej niż po. Absolutnie mi nie pasował. Potem się jeszcze dowiedziałam, że kosmetyki Pantene są testowane na zwierzętach więc już nie próbowałam innych szamponów tej firmy. Generalnie jestem na nie, po tym co przeszłam z tym szamponem do loków. Przez cały czas się łudziłam, że pomoże. Nie pomógł.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:46   #9
gwiazdeczkaxl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szampony Pantene ProV

z przykrością muszę stwierdzić, że się zawiodłam ładny opis szamponu i odżywki pantene proV i co... nic... zamiast pięknych, grubych, lśniących, długich włosów, czekało mnie codzienne mycie, jeszcze większe wypadanie włosów a i tak juz miałam dość spory z tym problem, także mojej starszej cioci nie pomół więc jestem na nie... na szczęście już się uporałam z tymproblemem który pozostawiło pantine )
także nie polecam
gwiazdeczkaxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 11:11   #10
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Szampony Pantene ProV

mi odpowiada seria "pełna kontrola"
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.