Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 12:57   #1801
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mnie by zapchał na bank
też myślałam, że mnie zapcha, dlatego podeszłam do niego bardzo ostrożnie. i nie zapchał. więc nie ma co przesądzać bez sprawdzenia. poza tym polecam ten krem przy retinoidach, kiedy IMO powinno się stosować też coś natluszczającego.
przy "normalnym" stosowaniu faktycznie może być nie najlepszym wyjściem, wszak to krem dla cery dojrzałej.
choć mnie nie zapycha nawet teraz, kiedy użyję go na noc bez retinoidów. ale może moja cera nie wróciła jeszcze do "normalności" po kuracji, niemal rocznej, jakby nie było.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:59   #1802
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam wszystkich Czy stosował ktos może krem tonujący z Biodermy? Wydaje mi się, ale nie mam pewności, że mnie zapycha. Jakie są wasze doświadczenia?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:01   #1803
gosiula95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam. Mam 15 lat i od roku problemy z trądzikiem. Zaczeły się od nakładania pudru bez wczesniejszego nakladania zadnego kremu czy przemywania twarzy zelem.Potem pojawił się trądzik i do tej pory nie znika ;/.Mam cerę mieszaną.Na początku myslalam że jest tłusta bo bardzo mi się świeciła, wiec uzywalam Granier czysta skóra 3in1 przez 1 miesiac.To nie bardzo pomagalo pewnie temu że za krótko to używalam.W końcu poszlam do dermatologa i przepisał mi żel isotrex i doradził żebym stosowała rano krem pharmaceris trądzik normalizujący. Używam ich już pół roku razem z pudrem MissSporty antybakteryjnym
1)rano :przemywam twarz wodą, nakładam krem normalizujący pharmaceris tradzik i puder MissSporty
2)wieczorem:na zwilżoną twarz nakładam żel isotrex i czekam aż zaschnie.Po 10 minutach zmywam.
Bardzo proszę o radę, co robię nie tak? Zastanawiam się równiez nad kupnem żelu iwostin purritin do mycia twarzy i emulsji matującej z tej samej serii.
gosiula95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:22   #1804
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez gosiula95 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 15 lat i od roku problemy z trądzikiem. Zaczeły się od nakładania pudru bez wczesniejszego nakladania zadnego kremu czy przemywania twarzy zelem.Potem pojawił się trądzik i do tej pory nie znika ;/.Mam cerę mieszaną.Na początku myslalam że jest tłusta bo bardzo mi się świeciła, wiec uzywalam Granier czysta skóra 3in1 przez 1 miesiac.To nie bardzo pomagalo pewnie temu że za krótko to używalam.W końcu poszlam do dermatologa i przepisał mi żel isotrex i doradził żebym stosowała rano krem pharmaceris trądzik normalizujący. Używam ich już pół roku razem z pudrem MissSporty antybakteryjnym
1)rano :przemywam twarz wodą, nakładam krem normalizujący pharmaceris tradzik i puder MissSporty
2)wieczorem:na zwilżoną twarz nakładam żel isotrex i czekam aż zaschnie.Po 10 minutach zmywam.
Bardzo proszę o radę, co robię nie tak? Zastanawiam się równiez nad kupnem żelu iwostin purritin do mycia twarzy i emulsji matującej z tej samej serii.
wieczorem musisz dokłądnie umyć twarz - oczyiścić z resztek makijażu. Może sama woda nie wystarcza, powinnaś korzystać z jakiejś emulsji do mycia. Poza tym najważniejsze - NIE ZMYWAJ ISOTREXU! przecież on w ogóle nie ma czasu działać, powinien zostać na twarzy do rana, zmyj go rano jak wstaniesz.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:35   #1805
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez gosiula95 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 15 lat i od roku problemy z trądzikiem. Zaczeły się od nakładania pudru bez wczesniejszego nakladania zadnego kremu czy przemywania twarzy zelem.Potem pojawił się trądzik i do tej pory nie znika ;/.Mam cerę mieszaną.Na początku myslalam że jest tłusta bo bardzo mi się świeciła, wiec uzywalam Granier czysta skóra 3in1 przez 1 miesiac.To nie bardzo pomagalo pewnie temu że za krótko to używalam.W końcu poszlam do dermatologa i przepisał mi żel isotrex i doradził żebym stosowała rano krem pharmaceris trądzik normalizujący. Używam ich już pół roku razem z pudrem MissSporty antybakteryjnym
1)rano :przemywam twarz wodą, nakładam krem normalizujący pharmaceris tradzik i puder MissSporty
2)wieczorem:na zwilżoną twarz nakładam żel isotrex i czekam aż zaschnie.Po 10 minutach zmywam.
Bardzo proszę o radę, co robię nie tak? Zastanawiam się równiez nad kupnem żelu iwostin purritin do mycia twarzy i emulsji matującej z tej samej serii.
żel Isotrex to nie jest taki żel, jak Garnier czy coś innego do mycia, dlaczego go zmywasz?

poza tym - czego uzywasz do mycia twarzy rano, wieczorem? bo chyba nie samej wody?
koniecznie musisz używać tego pudru czy podkładu MissSporty? z doświadczenia wiem, że to nie pomaga w walce z trądzikiem - radziłabym zamiast tego na przykład korektor mineralny punktowo, a reszta cery niech odpoczywa - silny masz ten trądzik?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:52   #1806
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Viridian Pokaż wiadomość
Ja używałam sudocremu i bambino, oba mnie zapychały. Z serii babydream dla dzieci tylko wund- und schutzcreme mnie nie zapycha; ale on ma jako główny składnik olej słonecznikowy w odróżnieniu od pozostałych kremów. Jest ciężki i nadaje się tylko na noc, ale nawilża i działa przeciwzapalnie.

PS

Obecnie używam:
żel babydream + benzacne + krem babydream (po wchłonięciu się benzacne, oczywiście)
na noc i w tym zestawieniu działa bardzo dobrze.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...u-odparzen.htm

to ten krem babydream?

inne kremy babydream Cię zapychają czy inne w ogóle?

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-04-27 o 19:53
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:20   #1807
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Czy stosował ktos może krem tonujący z Biodermy? Wydaje mi się, ale nie mam pewności, że mnie zapycha. Jakie są wasze doświadczenia?
Ponawiam pytanie
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 20:25   #1808
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
A na KWC nie ma opinii?
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:39   #1809
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Są, ale tylko 2 podobne do moich spostrzeżeń. Myślałam, że może ktoś tu kojarzy jego skład czy działanie.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:54   #1810
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Czy stosował ktos może krem tonujący z Biodermy? Wydaje mi się, ale nie mam pewności, że mnie zapycha. Jakie są wasze doświadczenia?
moglabys dac link kwc o ktory krem chodzi?
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 21:07   #1811
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-tonujacy.htm
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 21:17   #1812
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Poproś o analizę składu w wątku, gdzie dziewczyny się tym zajmują Sprawdź tylko czy aby już nie został rozłożony na czynniki pierwsze
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 22:07   #1813
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A ja mam problem z makijażem. Mam przesuszoną skórę po antybiotykach, maściach i aktualnie acne dermie. Pod makijaż używam intensywnie nawilżającego kremu, ale to nie wiele daje. Używam tylko podkładów mineralnych z EDMu, jednak moja skóra po nich się jeszcze bardziej wysusza i robi się brzydka. Jak myślicie, czy mogę spróbować jakiegoś lekkiego nawilżającego podkładu? Niestety na nawilżanie mam czas i okazję tylko i wyłącznie rano przed makijażem...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 07:12   #1814
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A ja mam problem z makijażem. Mam przesuszoną skórę po antybiotykach, maściach i aktualnie acne dermie. Pod makijaż używam intensywnie nawilżającego kremu, ale to nie wiele daje. Używam tylko podkładów mineralnych z EDMu, jednak moja skóra po nich się jeszcze bardziej wysusza i robi się brzydka. Jak myślicie, czy mogę spróbować jakiegoś lekkiego nawilżającego podkładu? Niestety na nawilżanie mam czas i okazję tylko i wyłącznie rano przed makijażem...
Na Twoim miejscu spróbowałabym podkładu do cery wrażliwej toleriane lub minerałów Pixie i tutaj formuła Cover de Luxe (bardziej kremowa).
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:36   #1815
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam, mam nadzieję, że w odpowiednim wątku piszę ; )
Moim problemem są pojedyncze pryszcze, wągry, zaskórniki, a przede wszystkim blizny potrądzikowe.
Mam skórę suchą, wrażliwą, ale i naczynkową.
Dodam, że mam 20 lat.
Z kwasami zaczęłam około 3 lat temu, od lysanela activ, który świetnie działał na niespodzianki, ale naczynka po nim wariowały (w końcu miał AHA), potem przez długi czas miziałam się acne dermem, początkowo z dobrym efektem, wybielił mi przebarwienia, ale niestety blizn nie usunął, a stosowałam go bardzo długo, koło 2 lat, w między czasie benzacne punktowo (zużyłam jedno opakowanie) oraz przez 4 miesiące effaklar k (również bez efektów ; o )
Chwilowo od miesiąca moja skóra ma przerwę od kwasów,ale chciałabym zacząć coś stosować, tyle, że nie mam pojęcia co. Bo ze względu na naczynka dużo specyfików odpada, a niestety blizny są na policzkach, także mija się z celem.
Moja pielęgnacja teraz jest ograniczona do mycia żelem ziaja med do skóry trądzikowej, toniku acnosan soft i smarowania oliwą z oliwek na noc, gdyż wszystkie kremy, z którymi próbowałam się zapoznać zapychały mnie ; / o filtrach oczywiście nawet nie wspominam , gdyż to jest podstawa odkąd zaczęłam się kwasić ; ]
Czy mogę prosić o pomoc?
pozdrawiam ; )

Edytowane przez czmiel
Czas edycji: 2010-04-28 o 09:40
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:41   #1816
Fluo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 184
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam. A co powiecie na Rozex? Stosował ktoś? Faktycznie pomaga? Bo mam mieszane uczucia...
__________________
56<57<58<59<60<61<62<63<64<65


* Łapki precz od buzi!

22.08.2012 - drożdżopijaczka
Fluo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:45   #1817
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Czmiel, jak odstawie kwasy na lato to przerzucam sie na olej rokitnikowy. Zachwycił mnie ostatnio na tyle, ze taki własnie mam plan. Borykam sie zarówno z przebarwieniami jak i bliznami, i mam wrazenie że cera fajnie mi na niego reaguje. Może spróbuj, wiadomo że kazdy inaczej reaguje ale może akurat też dobrze Ci zrobi
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:48   #1818
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

a gdzie można kupić ten olej i jak go stosujesz?
przyznam, że wolałabym jednak coś mocniejszego do tego, ale olej pewnie też dobrze nawilża, więc mogłabym spróbować.

edit. już znalazłam ten olej na biochemii urody, ale jakoś się go obawiam i tego, że zażółca skórę bez rozcieńczania oraz tego, że stosowany daje złoty odcień skóry.
ja jestem blada i uwielbiam swoją jasną skórę.

Edytowane przez czmiel
Czas edycji: 2010-04-28 o 09:53
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:59   #1819
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez czmiel Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję, że w odpowiednim wątku piszę ; )
Moim problemem są pojedyncze pryszcze, wągry, zaskórniki, a przede wszystkim blizny potrądzikowe.
Mam skórę suchą, wrażliwą, ale i naczynkową.
Dodam, że mam 20 lat.
Z kwasami zaczęłam około 3 lat temu, od lysanela activ, który świetnie działał na niespodzianki, ale naczynka po nim wariowały (w końcu miał AHA), potem przez długi czas miziałam się acne dermem, początkowo z dobrym efektem, wybielił mi przebarwienia, ale niestety blizn nie usunął, a stosowałam go bardzo długo, koło 2 lat, w między czasie benzacne punktowo (zużyłam jedno opakowanie) oraz przez 4 miesiące effaklar k (również bez efektów ; o )
Chwilowo od miesiąca moja skóra ma przerwę od kwasów,ale chciałabym zacząć coś stosować, tyle, że nie mam pojęcia co. Bo ze względu na naczynka dużo specyfików odpada, a niestety blizny są na policzkach, także mija się z celem.
Moja pielęgnacja teraz jest ograniczona do mycia żelem ziaja med do skóry trądzikowej, toniku acnosan soft i smarowania oliwą z oliwek na noc, gdyż wszystkie kremy, z którymi próbowałam się zapoznać zapychały mnie ; / o filtrach oczywiście nawet nie wspominam , gdyż to jest podstawa odkąd zaczęłam się kwasić ; ]
Czy mogę prosić o pomoc?
pozdrawiam ; )
Dla naczynek bezpieczny jest PHA
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 10:12   #1820
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

czyli co np mogłabym kupić?
bo effaclar na mnie nie działał, a stosowałam go przez 4 miesiące, więc coś powinno się już dziać. ten nowy effaclar duo ma podzielone opinie, więc pewnie działałby na mnie tak jak poprzedni.
co jeszcze ma PHA? do kupienia w aptece
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:34   #1821
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez czmiel Pokaż wiadomość
czyli co np mogłabym kupić?
bo effaclar na mnie nie działał, a stosowałam go przez 4 miesiące, więc coś powinno się już dziać. ten nowy effaclar duo ma podzielone opinie, więc pewnie działałby na mnie tak jak poprzedni.
co jeszcze ma PHA? do kupienia w aptece
W aptece... nie mam zielonego pojęcia. Chyba tylko Neostrata ma gotowe produkty z Pha Nie wiem

Ale dużo dziewczyn korzysta z produktów z Biochemii Urody. Na Zrób Sobie Krem chyba też są.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:46
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:40   #1822
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

kosmetyki Neostrata dostanę w każdej aptece?
NeoStrata® Renewal - czy ten mógłby być do skóry naczynkowej? pięlegnacja przeciwzmarszczkowa się przyda ; d

z tego co widzę, ma petrolatum, który mnie zapycha, więc odpada; /
zresztą ceny przyjazne nie są.
a z biochemii urody co mogłoby być?
serum lemon dobrze działa?

Edytowane przez czmiel
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:47
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 12:23   #1823
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A ja mam problem z makijażem. Mam przesuszoną skórę po antybiotykach, maściach i aktualnie acne dermie. Pod makijaż używam intensywnie nawilżającego kremu, ale to nie wiele daje. Używam tylko podkładów mineralnych z EDMu, jednak moja skóra po nich się jeszcze bardziej wysusza i robi się brzydka. Jak myślicie, czy mogę spróbować jakiegoś lekkiego nawilżającego podkładu? Niestety na nawilżanie mam czas i okazję tylko i wyłącznie rano przed makijażem...
Może fluid Pharmaceris?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 12:23   #1824
kolorowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez czmiel Pokaż wiadomość
kosmetyki Neostrata dostanę w każdej aptece?
NeoStrata&reg; Renewal - czy ten mógłby być do skóry naczynkowej? pięlegnacja przeciwzmarszczkowa się przyda ; d

z tego co widzę, ma petrolatum, który mnie zapycha, więc odpada; /
zresztą ceny przyjazne nie są.
a z biochemii urody co mogłoby być?
serum lemon dobrze działa?
Witam!
Ja stosuje krem z filtrem z Biodermy AKN 40 i jest super. Polecam wszystkim. Nie zapycha porów, świetny dla cer tradzikowych.
kolorowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:20   #1825
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez kolorowana Pokaż wiadomość
Witam!
Ja stosuje krem z filtrem z Biodermy AKN 40 i jest super. Polecam wszystkim. Nie zapycha porów, świetny dla cer tradzikowych.
ja z kolei tego samego filtra NIE polecam - co do zapychania, nie mam pojęcia, gdyż nie udało mi się go nigdy stosować dłużej (choć po krótkim wyskakiwały mi małe krostki - ale nie mam 100% pewności że to po nim), wywołuje u mnie pieczenie, podrażnienie i zaczerwienienie cery... poza tym nie wchłania się do matu, zostawia nieprzyjemną warstwę i nie da się na niego nałożyć podkładu.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:31   #1826
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Może fluid Pharmaceris?
Mam go. Ale nie chce już używać ciężkich podkładów. A on do takich należy i jest taki tłusty...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:04   #1827
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Mam go. Ale nie chce już używać ciężkich podkładów. A on do takich należy i jest taki tłusty...

Mam ten am problem z suchymi skórkami. Dotychczas najbardziej byłam zadowolona z podkładu Smooth Result Maybelline, ale nie ma z niego jasnego beżowo-żółtego koloru i teraz go chyba nawet wycofują. Nawilżający jest też chyba fluid z firmy Euphora, na KWC ma bardzo dobre opinie, ale nigdzie poza internetem go niestety nie widziałam. Jak znajdziesz coś ciekawego, to daj znać. I mi fluid Pharmaceris też nie podpasował, był za bardzo kleisty.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:20   #1828
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A czym nawilżacie? Żeby nie zapychało. Ja mam ciagle z tym problem.

Ostatnio strasznieeee zapchał mnie CICALFATE Avene i teraz mam całą twarz usianą zaskórnikami, grudkami Do tego przesuszoną, bo próbowałam się ich pozbyć Lysalpha Active SVR. Do nawilżania używałam dotychczas Avene krem kojąco-nawilżający Clean AC (zapycha), Humektan (nie nawilża), AA krem intensywnie nawilżający do c. suchej (zapycha) i Babydream krem z tlenkiem cynku Calendulacreme (słabiutko nawilża).

I nadal mam ten wysyp, nie wiem jak sie tego pozbyć, a od czasu używania tego Cicalfate minęły jakieś 2 miesiące
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:28   #1829
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mam podobne spostrzeżenia odnośnie tych kremów. aktualnie używam happyderm l'oreala.wersja do cery suchej i wrażliwej.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:37   #1830
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam podobne spostrzeżenia odnośnie tych kremów. aktualnie używam happyderm l'oreala.wersja do cery suchej i wrażliwej.
i nie zapycha? dobrze nawilza?

Ja byłabym bardzo szczęśliwa gdybym w koncu znalazla 2 kremy dla siebie : nawilżający i jakiś dobry na krostki, tradzik. Żeby używać bez strachu, że za chwilę będę miała wysyp niespodzianek

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:39
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.