Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 07:32   #1201
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
Pamcia a co ci się sniło? bo ja swój sen opowiedziałam wyżejteż horror
widzę że z fasolinki ranny ptaszek
śnił mi sie jakis potwór ktory zaatakowal nas w hotelu na wakacjach i co godzine pożerał jedna z osób, ale na szczescie szybko sie obudzilam i nie wiem co dalej...

no ja ostatnio jestem ranny ptaszek
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 07:40   #1202
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
śnił mi sie jakis potwór ktory zaatakowal nas w hotelu na wakacjach i co godzine pożerał jedna z osób, ale na szczescie szybko sie obudzilam i nie wiem co dalej...

no ja ostatnio jestem ranny ptaszek
jakieś noce horrorowe chyba tzn mi sie śniło to nad ranem może przez tą pogodę...
co robisz od 5 rano?
idę się wykapciać teraz będę za moment
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 07:47   #1203
melody_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 157
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

lameczka - dostałam dzięki

Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
to ja tez mialam taka taktye czyli kila kalkulatorow i porywana date najszesciej przypisywalam owulacji, ale niestety widze ze mam nieregularne cykle ostatni 31 teraz 29 wiec licze na szczescie, ziola tez mam ale pilam tylo raz bo zapomnialam ich zabrac ze soba na majowke wiec chyba jabym pila teraz to nic nie da, bede w next cyklu i zobaczymy.
Mnie też tak właśnie się robi, że dzień w tą dzień w tą... trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Witam witam
Nie było mnie, bo byłam na majówce w stolicy Fajnie było i pogoda też nawet dopisała oprócz porannego deszczyku...
Dziękuję wszystkim za gratulacje Dla pewności zrobiłam jeszcze 2 testy i oba pozytywne Teraz trzymam za Was kciuki dziewczynki Ale nadal nie mogę uwierzyć, że to prawda
Serdeczne gratulacje takie z całego serducha i dzięki za te kciuki

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
dziewczyny może wy mi pomożecie...

Jak wiecie zaczęłąm brać tabletki, wczoraj po wzięciu pierwszej mdliło mnie troche ale rano, więc tabletka zdążyła sie wchłonąć za to dziś po 10 min od wzięcia zaczęłamno i zwróciłam tą tabletkę... niewiem co teraz zrobić wziąść jeszcze jedną czy jak???
Nie jestem w temacie - jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Dzien doberek
Gdzie sie podziewacie laseczki, spicie jeszcze czy jak ja znow mialam pobudke o 5rano, ptaszki zaczely pieknie spiewac no i koniec spania a tak w ogole to sniły mi sie koszmary, jakies potwory itp...
a tak po za tym to mdli mnie od samego rana
Hejka ja też już jestem i nie mogłam się zwlec z łóżka dzisiaj przez to przesiadywanie w klubie do późnych godzin nocnych jakimś nałogiem się zrobiłam wizażu
__________________
Dreams can come true !! ))

Edytowane przez melody_
Czas edycji: 2010-05-05 o 07:49
melody_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 07:49   #1204
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
jakieś noce horrorowe chyba tzn mi sie śniło to nad ranem może przez tą pogodę...
co robisz od 5 rano?
idę się wykapciać teraz będę za moment
Nie no nie wstalam o 5rano, lezalam i drzemalam sobie, a wstalam razem z Tż o 7rano
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:02   #1205
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość

Nie jestem w temacie - jakie tabletki?

niestety na torbiel mysze brać przez 3-5 cykli tabletki antykoncepcyjne

ale dziewczyny chyba będe szłą zmienić całą noc nie spałm tylko
no i do tej pory mnie mdli kłuje i bóg wie co jeszcze... boje sie wziąść wieczorem kolejną tabletkę
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:04   #1206
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
aaaa tam gdzie ja pojdzie ci w kg i bedziesz wieeeelka moze mnie dościgniesz




witaj wiedzmo-czarownico
ja juz jestem wielka widzialas moe zdjecie na nk? a o kg sie nie martwie bo w pierwszej ciazy zeszlo mi wszystko przy porodzie i potem -7 jeszcze
czesc Torby ja nie moge spac w nocy...wstalam o 5
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:05   #1207
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ja juz jestem wielka widzialas moe zdjecie na nk? a o kg sie nie martwie bo w pierwszej ciazy zeszlo mi wszystko przy porodzie i potem -7 jeszcze
czesc Torby ja nie moge spac w nocy...wstalam o 5

Czesc torba
to tak jak ja , tez nie moge spac i obudzilam sie o 5rano a teraz oczy mi sie kleja i ciagle ziewam, a po za tym nie dobrze mi
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 08:10   #1208
melody_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 157
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Melabn - cześć torbo
Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
niestety na torbiel mysze brać przez 3-5 cykli tabletki antykoncepcyjne

ale dziewczyny chyba będe szłą zmienić całą noc nie spałm tylko
no i do tej pory mnie mdli kłuje i bóg wie co jeszcze... boje sie wziąść wieczorem kolejną tabletkę
Nie bierz tylko zmień, jesli nie możesz sie dzisiaj dostać do gina to odstaw. Wyraźnie Ci szkodzą. Ja tak miałam jak kiedyś brałam. Przepisala mi cilest, od którego wymiotowałam jak kot dalej niz widziałam cały czas mnie mdliło. Natychmiast miałam zmienione na novinette czy jakoś tak nie pamiętam nawet i od razu ulga
__________________
Dreams can come true !! ))

Edytowane przez melody_
Czas edycji: 2010-05-05 o 08:14
melody_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:53   #1209
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Wlasnie dzwonilam do przychodni i uprzejma pani powiedziala ze beta hcg ładnie sie podniosła i wychodzi 5-7tc ale nie podala ile to wychodzi, chyba z tego szczescia ubiore sie i pójdę odebrać

zaraz mykam jak wroce to napisze ile wynosi
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:58   #1210
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ja juz jestem wielka widzialas moe zdjecie na nk? a o kg sie nie martwie bo w pierwszej ciazy zeszlo mi wszystko przy porodzie i potem -7 jeszcze
czesc Torby ja nie moge spac w nocy...wstalam o 5
melabn ja też poproszę dane na nk

torby o 5 to ja jeszcze smacznie spałam i sniłam o laskach wilkołakach żadnym krwi i czegoś jeszcze:brzy dal:hihi mojego TŻ
ale powiem wam że też bym chciała budzić się o5 z takiego powodu jak wya tu rok do staranek buuu

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Wlasnie dzwonilam do przychodni i uprzejma pani powiedziala ze beta hcg ładnie sie podniosła i wychodzi 5-7tc ale nie podala ile to wychodzi, chyba z tego szczescia ubiore sie i pójdę odebrać

zaraz mykam jak wroce to napisze ile wynosi
: roza:CONGRATULATIONS:roza : : love:
NAPISZ NAPISZ JA TU WSUWAM SAŁATKE DIETOWĄ I CZEKAM


DZIEŃ DOBEREK LARWY
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!


Edytowane przez renata:)
Czas edycji: 2010-05-05 o 09:00
renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:59   #1211
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Witam Was Kochane!!!!:c mok: ja właśnie wrówiłam z wypadu majowego na którym na maksa odpoczęłam ( i dalej odpoczywam bo mam urlopik - tyle, że w domku) ale tego weekendziku majowego nigdy nie zapomnę, zwłaszczaa, że moje maleństwo się poruszyło i do dzisiaj daje o sobie znać!!!!!:j upi: wprawdzie nie są do kopniaki tylko bulgotanie w brzuszku i burczenie, ale juz się moj aniołek odzywa!!!!!!: jupi:

życzę tego każdej z Was tego uczucia, gdy pierwszy raz dzidzia się poruszy!!!! ( byłam pewna, że nie rozpoznam, kiedy to będzie ten pierwszy ruch, a tymczasem udało się!!!!!:jupi :
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 09:05   #1212
kamilkak90
Rozeznanie
 
Avatar kamilkak90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 659
GG do kamilkak90
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

melabn ja też chcę zobaczyć Cię na nk

kurcze źle się czuję dzisiaj, brzuch mnie pobolewa, nie wyspałam się, i jeszcze gardło mnie boli... nie mogę się piątku doczekać bo mam wizytę u lekarza i zobaczę moją fasolkę, pochwale się Wam jak będę miała fotkę już 12tc a mnie jeszcze mdłości i wymioty męczą... Co rano muszę do łazienki biegać już od mniej więcej 6 tyg.. masakra
__________________
[U]13.06.2009- Nasz ślub

20.11.2010- Nadia-nasza ukochana córeczka

Natanielek 13.09.2012- 1360g, 40cm- mój malusieńki synek
kamilkak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:09   #1213
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane!!!!:c mok: ja właśnie wrówiłam z wypadu majowego na którym na maksa odpoczęłam ( i dalej odpoczywam bo mam urlopik - tyle, że w domku) ale tego weekendziku majowego nigdy nie zapomnę, zwłaszczaa, że moje maleństwo się poruszyło i do dzisiaj daje o sobie znać!!!!!:j upi: wprawdzie nie są do kopniaki tylko bulgotanie w brzuszku i burczenie, ale juz się moj aniołek odzywa!!!!!!: jupi:

życzę tego każdej z Was tego uczucia, gdy pierwszy raz dzidzia się poruszy!!!! ( byłam pewna, że nie rozpoznam, kiedy to będzie ten pierwszy ruch, a tymczasem udało się!!!!!:jupi :
musi być wspaniałe uczucie
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:22   #1214
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Beta hcg 1021mIU/ml

Fasolka rosnie zdrowo
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:25   #1215
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cześć babole
Aleście się rozpisały
Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za gratulacje Dla pewności zrobiłam jeszcze 2 testy i oba pozytywne Teraz trzymam za Was kciuki dziewczynki Ale nadal nie mogę uwierzyć, że to prawda

Ciągle mówicie o tym klubie
Macie coś przeciwko żebym dołaczyła? Bo na razie zaproszenia brak...
Kochana,to uwierz Masz w sobie takiego malutkiego ludzika
A co do klubu to Ty tam powinnaś być,bo jesteś z nami długo,ale będziesz musiała sie częściej udzielać
Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
znikam bo rano do pracy... ostatnio się sama zmuszam do wstania bo budzik ignoruję hahahahaha
Ja to się zastanawiam jak ja będę wstawać do pracy.... To już za 10dni

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
moj pies probuje zlapac muche ale mu sie nieudaje i tak mlaska wargami

Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
Ja się przez 10 dni opiekowałam 10-letnim psiurem moich rodziców, którego uwielbiam i z którym 9 lat mieszkałam. Był u nas bo wyjechali na wczasy. Wczoraj wrócili i jak go odwiozałam to wyłam godzinę, że go nie mam w domu a Tż nie wiedział co ma powiedzieć jak patrzył na tę rozpacz ;|
No to tylko kupić psa pozostaje
Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
to dawaj chomika na smycz

Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam zwierzaki No z tym, że mamy nowy dom... wszystko nowe jest... i taki psiur na dzień dobry młody, niepokorny grozi demolką a moje psisko stare jest ułożone i bezproblemowe
Nie no idę! serio idę już sobie spać * do jutra
Mój młody,też mamy większość nowych rzeczy,bo mieszkanie po remoncie,ale odpukać nie mamy zniszczeń po psie Ma tyle zabawek,że nie ma czasu szukać sobie nowych zabaw
Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
miałam królika kiedyś.... miniaturkę ale krowy "dymał" wszystko co się ruszało albo też było maskotką...

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
Jak wiecie zaczęłąm brać tabletki, wczoraj po wzięciu pierwszej mdliło mnie troche ale rano, więc tabletka zdążyła sie wchłonąć za to dziś po 10 min od wzięcia zaczęłamno i zwróciłam tą tabletkę... niewiem co teraz zrobić wziąść jeszcze jedną czy jak???
Ja bym radziła nie brać,tylko zabezpieczyć się gumką dzisiaj w razie W... A jutro normalnie wziąć tabletkę następną
Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
że jakaś laska zamieniła się w potwora wilkołaka na która działał tylko olejek różany
a zamieniła się w niego bo ja byłam z TŻ a to ona chciała
skończyło się na tym że wyleciała za mną do ogrodu bo uciekłam i wmawiała wszystkim dookoła że jestem nienormalna a mój mózg sobie pomyślał że to jakis tandetny horror bo takie zakończenia już byłyi się obudziłam. TŻ oczywiście zabiła
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:33   #1216
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Izunia wzięłam wieczoraj jeszcze jedną... ale strasznie sie po nich czuje,wiem że to początek ale wcześniej jak bałam tabltki to tak nigdy nie było żeby wymiotować... w nicy jeszcze też zwymiotowałam i w ogóle oka nie zmrużyłam bo samego rana... mdli mnie do tej pory... musze zadzwonić do gin... tak dziwnie mnie kłuje brzuch coś w stylu kolki ale silniejsze... aż stać prosto nie mogę...

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Beta hcg 1021mIU/ml

Fasolka rosnie zdrowo
Rośnie Pamelko rośnie
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:35   #1217
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
no ja ostatnio jestem ranny ptaszek
To ja też muszę zajsć w ciążę,zeby wstawać rano Bo mam okropne z tym problemy
Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
jakimś nałogiem się zrobiłam wizażu

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
ale dziewczyny chyba będe szłą zmienić całą noc nie spałm tylko
no i do tej pory mnie mdli kłuje i bóg wie co jeszcze... boje sie wziąść wieczorem kolejną tabletkę
Idź zmień te tabletki,zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
NAPISZ NAPISZ JA TU WSUWAM SAŁATKE DIETOWĄ I CZEKAM
Jaką sałatkę???
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane!!!! ja właśnie wrówiłam z wypadu majowego na którym na maksa odpoczęłam ( i dalej odpoczywam bo mam urlopik - tyle, że w domku) ale tego weekendziku majowego nigdy nie zapomnę, zwłaszczaa, że moje maleństwo się poruszyło i do dzisiaj daje o sobie znać!!!!! wprawdzie nie są do kopniaki tylko bulgotanie w brzuszku i burczenie, ale juz się moj aniołek odzywa!!!!!!

życzę tego każdej z Was tego uczucia, gdy pierwszy raz dzidzia się poruszy!!!! ( byłam pewna, że nie rozpoznam, kiedy to będzie ten pierwszy ruch, a tymczasem udało się!!!!!
Cuuuudownie
Cytat:
Napisane przez kamilkak90 Pokaż wiadomość
kurcze źle się czuję dzisiaj, brzuch mnie pobolewa, nie wyspałam się, i jeszcze gardło mnie boli... nie mogę się piątku doczekać bo mam wizytę u lekarza i zobaczę moją fasolkę, pochwale się Wam jak będę miała fotkę już 12tc a mnie jeszcze mdłości i wymioty męczą... Co rano muszę do łazienki biegać już od mniej więcej 6 tyg.. masakra
Biedactwo
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Beta hcg 1021mIU/ml
Fasolka rosnie zdrowo

I niech tak rośnie do stycznia
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:37   #1218
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
Izunia wzięłam wieczoraj jeszcze jedną... ale strasznie sie po nich czuje,wiem że to początek ale wcześniej jak bałam tabltki to tak nigdy nie było żeby wymiotować... w nicy jeszcze też zwymiotowałam i w ogóle oka nie zmrużyłam bo samego rana... mdli mnie do tej pory... musze zadzwonić do gin... tak dziwnie mnie kłuje brzuch coś w stylu kolki ale silniejsze... aż stać prosto nie mogę...

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



Rośnie Pamelko rośnie
ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

a ty juz nie bierz tych pigulek bo sie wykonczysz lec do gina i zmien jak najszybciej
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:45   #1219
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Dzień dobry!
Jak sie macie laski?! jak nocka?U nas w miare spokojnie.
Pamelka- ale miałaś horrory- za duzo filmów?!
Sanderinka- ciacha byly kupione gotowe ciasto francuskie ja je tylko wypełniłam nutellą i wsadziłam do piekarnika.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 09:46   #1220
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Jak sie macie laski?! jak nocka?U nas w miare spokojnie.
Pamelka- ale miałaś horrory- za duzo filmów?!
Sanderinka- ciacha byly kupione gotowe ciasto francuskie ja je tylko wypełniłam nutellą i wsadziłam do piekarnika.
no wlasnie nie- ostatnio ogladam same komedie
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:47   #1221
kamilkak90
Rozeznanie
 
Avatar kamilkak90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 659
GG do kamilkak90
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

ale się boję piątku, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję czy wszystko ok... chyba przy każdym badaniu będę się stresować czy dobrze z moim bobaskiem...
__________________
[U]13.06.2009- Nasz ślub

20.11.2010- Nadia-nasza ukochana córeczka

Natanielek 13.09.2012- 1360g, 40cm- mój malusieńki synek
kamilkak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:56   #1222
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość
To ja też muszę zajsć w ciążę,zeby wstawać rano Bo mam okropne z tym problemy



Idź zmień te tabletki,zdecydowanie


Jaką sałatkę???

Cuuuudownie

Biedactwo


I niech tak rośnie do stycznia
sałatkę z jabłka papryki konserwowej pomidora szczypiorku i jogurtunawet dało się przeżyć...może coś schudnę

Pamcia pięknie rośnie jak na drożdżach
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:08   #1223
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Jak sie macie laski?! jak nocka?U nas w miare spokojnie.
A dobrze,tylko znów pochmurno u mnie...
A jak synek? w ogóle jak ma na imię?
Cytat:
Napisane przez kamilkak90 Pokaż wiadomość
ale się boję piątku, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję czy wszystko ok... chyba przy każdym badaniu będę się stresować czy dobrze z moim bobaskiem...
Będzie dobrze Nie stresuj się,bo maleństwu szkodzisz
Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
sałatkę z jabłka papryki konserwowej pomidora szczypiorku i jogurtunawet dało się przeżyć...może coś schudnę
Oj,ja bym takiej mieszanki chyba nie zjadła
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:08   #1224
melody_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 157
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Beta hcg 1021mIU/ml

Fasolka rosnie zdrowo
No) strasznie się cieszę

Cytat:
Napisane przez kamilkak90 Pokaż wiadomość
ale się boję piątku, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję czy wszystko ok... chyba przy każdym badaniu będę się stresować czy dobrze z moim bobaskiem...
Pewnie, że wszystko ok, nie ma innej opcji przecież

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
sałatkę z jabłka papryki konserwowej pomidora szczypiorku i jogurtunawet dało się przeżyć...może coś schudnę

Pamcia pięknie rośnie jak na drożdżach
mieszanka piorunująca chyba bym umarła


Izuś kotek hej dzięki za zaproszenie na nk niezła laska jesteś moja droga
__________________
Dreams can come true !! ))
melody_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:18   #1225
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Izuś -Synuś marudny dziś troszke a ma na imie Marcel.
Pamelko- ahhaa no ja oglądam horrory i sensacyjne a ostatnio mi sie sex cały czas śni..
Co do pogody to u nas ślicznie.. po obiadku na spacerek idziemy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:28   #1226
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
Izuś kotek hej dzięki za zaproszenie na nk niezła laska jesteś moja droga
Jesli ja laska,to co mam o Tobie powiedzieć??? MISS
A męża też masz przystojnego Piękna z Was para,i to jeszcze w takich miejscach na świecie
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:32   #1227
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Beta hcg 1021mIU/ml

Fasolka rosnie zdrowo
Gratuluję Kochana!!!!!! a takim razie dbaj mi o fasolkę ładnie i o siebie!!!!!teraz czekaj z niecierpliwością na pierwsze bulgotania i burczenia w brzuszku!!!!!!:cmok : niech twoje maleństwo rośnie zzdrowo!!!!!!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:42   #1228
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Gratuluję Kochana!!!!!! a takim razie dbaj mi o fasolkę ładnie i o siebie!!!!!teraz czekaj z niecierpliwością na pierwsze bulgotania i burczenia w brzuszku!!!!!!:cmok : niech twoje maleństwo rośnie zzdrowo!!!!!!
Thx
Kochana jestes dbam dbam, wlasnie wcinam buleczke z serkiem żółtym i sałatą i czekam z niecierpliwoscia na koniec Itrymestru
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:47   #1229
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Thx
Kochana jestes dbam dbam, wlasnie wcinam buleczke z serkiem żółtym i sałatą i czekam z niecierpliwoscia na koniec Itrymestru

w takim razie smacznego!!!! a I trymest minie ci tak szybko, że nawet się nie obejrzysz!!!!ja tez myslałam, ze będzie mi się dłużyło, a tymczasem niedługo zacznę 5 miesiąc!!!!!
a co o jedzenia to wysłaałam mojego męża po szparagi i ma mi się nie pojawiać w domu bez nich!!!!!hheheheh taką mam ochotę, że zaraz zwariuję!!!!!!!!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:58   #1230
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
wlasnie wcinam buleczke z serkiem żółtym i sałatą
a ja taka głodna jestem... nie wiem co się dzieje,ale ciągle głód czuję
A wczoraj zjadłam kolację po raz pierwszy od nie wiem kiedy 3 jajka na miękko i kilka kanapeczek... i głodna dalej byłam...
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
tymczasem niedługo zacznę 5 miesiąc!!!!!
Już 5 miesiąc???
Zanim się obejrzymy to nam napiszesz,że rodzisz i zdjęcie maleństwa pokażesz
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.