Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 14:39   #2041
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziękuję za opinie, od razu mi lepiej
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lucynko mi się podoba krój, kolor nie mój, ale Ty masz ciemny typ urody, więc na pewno będziesz świetnie wyglądać

A co z tamtą nieszczęsną sukienką z Allegro?Udało się odzyskać kasę?
tamtą odesłałam, po jakimś miesiącu dopiero dostałam zwrot kasy łącznie z przesylką, pokryłam tylko przesyłkę do sprzedajacej z powrotem, no i ona zasypywała mnie mailami, zeby zlikwidować jej neutralny komentarz który wystawiłam
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:52   #2042
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

karolina jak nie uda Ci się dorwać w dobrej cenie to ja chętnie mogę się podzielić, mam dwie butelki nieotwierane w zapasach..

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

jeeee nowe Waxy w promocji
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:15   #2043
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rzyrafko gratuluję zużyć. U mnie poleciał płyn do higieny intymnej Ziaja i mały lakier do włosów (na którego miejsce zakupiłam Elnett- nawet fajny, nie skleja tak mocno jak inne lakiery).Tym samym do wykonania planu pozostały 3 sztuki- na pewno dam radę
Też mam ellnetta- cuchnie wg mni eprzeokrutnie, o wiele bardziej pasowałm mi z linii Studio, bo można było jeszcze delikatniej go użyć. Własnie ta stopniowalność efektu mi sie podoba najbardziej- da radę też mega utrwalić fryz.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oj, szkoda, że musiał wracać.. A jak Wam się ostatnio układa?
Nadal (odpukać) bardzo dobrze jest Większych wpadek od dłuższego czasu nie zanotowałam, nie marudzi jak go gdzieś wyciągam- chociaż trochę się muszę pogimnastykować
dzięki ze pytasz
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Zużyłam dziś perfumetkę Sephory morelową.

Nikt nawet nie zauważył mojej sukienki
Mi też nie dawno poszła, bardzo ją lubiłam

co do kiecki- mi tak średnio podchodzi Ale ja mam do ciuchów dziwne podejście więc się nie przejmuj
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio coraz gorsze te gazetki.. myślałam, że będzie coś ciekawego z pielęgnacji aptecznej, ale nic dla siebie nie upatrzyłam
A ja widzę parę możliwości gdzie zgubić kasę Normaderm mój jest 20 zł tanszy, ten co mam ze stritkomu- a działa więc może nabędę i do tego Galenic mnie kusi to serum Aquapulpe. A dla mamy serie do wrażliwych cer Scheller lub Tołpa- akurat na prezent będzie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja czekam na promocję micela Sensibio, zostało mi pół buteleczki 125 ml tylko
Mi zistało 2 cm w butelce 250 ale oszczędzamy jak możemy

Ciocia już przyjechała
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:40   #2044
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mi tam się gazetka SP nawet podoba, coś może kupię jak skoczę w tamte rejony. Pewnie jakiś lakier Rimmel wpadnie, nie mam jeszcze pięknego Celebrity Bash a myślę o nim od dawna. Kusi mnie też szampon i odżywka HE z niebieskiej serii, ale nie wiem czy skuszę się na 400ml szamponu znowu, bo to jednak dużo a są na rynku nowości do testowania.


Właśnie testuję lakier Essence w kolorze Purple Diamond - srebrno-fioletowy, metaliczny; wygląda super. I z zapasów wyjęłam w końcu szampon i odżywkę John Frieda i masło kakaowe TBS. Mam już prawie pustą szafkę z zapasami i w poniedziałek kupię nowe Garnierki.


Byliśmy wczoraj z TŻem zobaczyć jak wygląda Wisła w centrum i trzeba przyznać, że robiło to wrażenie. A dzisiaj znajomi byli o krok od ewakuacji, ale nie wiem czy w końcu do niej doszło, chyba nie, bo media podają, ze sytuacja opanowana.


Czekam na Fakty i wracam potem do nauki, bo w poniedziałek ważny egzamin i odbędzie się niezależnie od powodzi zapewne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:34   #2045
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
tamtą odesłałam, po jakimś miesiącu dopiero dostałam zwrot kasy łącznie z przesylką, pokryłam tylko przesyłkę do sprzedajacej z powrotem, no i ona zasypywała mnie mailami, zeby zlikwidować jej neutralny komentarz który wystawiłam
Dobrze, że udało się odzyskać kasę a za ten numer to się raczej negatyw należał.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
karolina jak nie uda Ci się dorwać w dobrej cenie to ja chętnie mogę się podzielić, mam dwie butelki nieotwierane w zapasach..
Naprawdę?Jejku byłabym Ci wdzięczna bardzo! To mój niezbędnik absolutny. Jak się pojawi promocja to chyba zrobię spore zapasy.
Nie kuszą mnie żadne nowości, nie szukam zamiennika, więc zapasy mogę robić
Obecnie w ramach walki z miniaturami i próbkami zużywam 1 z 3 tubek mleczka do demakijażu Galenica. Jeju jak ja się odzwyczaiłam od mleczek I ile trzeba wacików zużyć, żeby wszystko w miarę dokładnie zmyć Nie, zdecydowanie nie zamieniam Sensibio na nic innego

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też mam ellnetta- cuchnie wg mni eprzeokrutnie, o wiele bardziej pasowałm mi z linii Studio, bo można było jeszcze delikatniej go użyć. Własnie ta stopniowalność efektu mi sie podoba najbardziej- da radę też mega utrwalić fryz.
A wiesz, że w ogóle nie zwróciłam uwagi na zapach? Widocznie nie jest dla mnie odrzucający
A jaką masz wersję, bo ja do włosów suchych i zniszczonych z nutriceramidami.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi tam się gazetka SP nawet podoba, coś może kupię jak skoczę w tamte rejony. Pewnie jakiś lakier Rimmel wpadnie, nie mam jeszcze pięknego Celebrity Bash a myślę o nim od dawna.
Gdyby nie to, że mam już wszystkie interesujące mnie z tej serii kolory (w tym również Celebrity Bash) to też bym się skusiła na jakiś, bo to ostatnio mój lakierowy hit

A ja zrobię sobie dziś chyba wieczór rolnika, zużyję jakąś maseczkę i wypróbuję w końcu 407-kę Bell
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:43   #2046
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

ice, jeszcze raz dziękuję za wczoraj.

Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:19   #2047
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Gdyby nie to, że mam już wszystkie interesujące mnie z tej serii kolory (w tym również Celebrity Bash) to też bym się skusiła na jakiś, bo to ostatnio mój lakierowy hit
Ja też je bardzo lubię i mam dopiero 3 kolory, więc jeszcze coś wybiorę. Poza Celebrity Bash podoba mi sie jeszcze taki jasny błyszczący róż, ale nie wiem, czy będę używać, więc waham się nad nim od pewnego czasu i nie mogę się zdecydować. Ale promocja może mnie przekona, bo jestem podatna niestety.

Nie mogę się skupić na nauce.

W ogóle to bierze mnie od nowa lakieromania. Ograniczyłam ilość moich buteleczek do trzydziestukilku, ale mam taki straszny głód nowych kolorów... Chcę potestować China Glaze (wybrałam sobie 2 kolory na Allegro i jak mi coś wpłynie na konto to kliknę), ich matujący topcoat, Essie i Zoyę. I znaleźć wiosenną kolekcję Bell Glam Wear. I Revlon ma fajne kolory. I Rimmel w promocji w SP. Chyba głupieję od tego deszczu i naukowego zamknięcia w domu.


Emuś
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 19:25   #2048
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Naprawdę?Jejku byłabym Ci wdzięczna bardzo! To mój niezbędnik absolutny. Jak się pojawi promocja to chyba zrobię spore zapasy.
Nie kuszą mnie żadne nowości, nie szukam zamiennika, więc zapasy mogę robić
Pewnie. Mam w zapasach dwie butelki 250 i 500 ml i świeżo otwartą 250, więc spokojnie mogę jedną z zapasów odstąpić.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:34   #2049
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.

Od razu były wyniki? Po co w ogóle poprawiałaś maturę?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:47   #2050
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
fuksja, kochanego masz TŻta, dobrze, że nie jesteś teraz sama i możesz na niego liczyć.
Gdyby nie on to nie wiem co bym sama z tym wszystkim zrobiła.
A sukienka bardzo ładna.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Fuksja cieszę się że jesteś zadowolona z tego lakieru Mi on jakoś nie pasował do niczego.
Ide dzisiaj do Re to popatrze tam na buty, chociaż mi buty już nie potrzebne do niczego
Jestem zadowolona bardzo, do tego super się go nakłada. A odcień pochwaliła nawet moja koleżanka, która zajmuje się paznokciami.

Ja już nie dorwałam tamtych sandałków z CCC w rozmiarze 39.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nadal (odpukać) bardzo dobrze jest Większych wpadek od dłuższego czasu nie zanotowałam, nie marudzi jak go gdzieś wyciągam- chociaż trochę się muszę pogimnastykować
dzięki ze pytasz
Bardzo się cieszę.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.


Wreszcie doprowadziłam się do jako-takiego stanu, depilacja woskiem, potem wzięłam długą gorącą kąpiel (co tam, cellulit rośnie radośnie ), wypeelingowałam, wybalsamowałam i czuję się o niebo lepiej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:50   #2051
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Od razu były wyniki? Po co w ogóle poprawiałaś maturę?
Wybiera(łam) się na drugi kierunek. Wyniki 30 czerwca, ale to nie ma znaczenia, bo potrzebuję ok. 95% a w jednym zadaniu straciłam 4%, reszty nawet nie liczę bo wiem, że pojedyncze błędy są.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 20:12   #2052
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wybiera(łam) się na drugi kierunek. Wyniki 30 czerwca, ale to nie ma znaczenia, bo potrzebuję ok. 95% a w jednym zadaniu straciłam 4%, reszty nawet nie liczę bo wiem, że pojedyncze błędy są.
Rozumiem. Aż tyle chętnych że trzeba 95%? W sumie to ja nie wiem jak teraz nabór wygląda. "Za moich czasów" zdawało się normalnie egzaminy na studia.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:20   #2053
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No niestety, aż tyle, a angielski w tym roku był podobno łatwy, więc mogą się progi jeszcze podnieść.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:44   #2054
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No niestety, aż tyle, a angielski w tym roku był podobno łatwy, więc mogą się progi jeszcze podnieść.
A co ma angielski wspólnego z francuskim? Zauważyłam że się martwisz że angielski był prosty ale nie wiedziałam czemu.....
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:01   #2055
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A wiesz, że w ogóle nie zwróciłam uwagi na zapach? Widocznie nie jest dla mnie odrzucający
A jaką masz wersję, bo ja do włosów suchych i zniszczonych z nutriceramidami.
Czerwony pasek ma, chyba na objętość jest
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.
Ale chyba lepiej poszło niż za pierwszym razem?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I Revlon ma fajne kolory.
O, mi też się podobają. A gdzieś widziałaś te pastele sezonowe??
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A co ma angielski wspólnego z francuskim? Zauważyłam że się martwisz że angielski był prosty ale nie wiedziałam czemu.....
Bo na wymarzony kierunek- romanistyka chyba () raczej przedmiotów ścisłych nie będą brali pod uwagę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:12   #2056
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bo na wymarzony kierunek- romanistyka chyba () raczej przedmiotów ścisłych nie będą brali pod uwagę
Tyle to ja wiem, tylko co ma wspólnego matura z angielskiego z romanistyką? Myślałam że żeby tam iść trzeba zdawać francuski na maturze.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:51   #2057
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A co ma angielski wspólnego z francuskim? Zauważyłam że się martwisz że angielski był prosty ale nie wiedziałam czemu.....
Chodzi o to, że prawie nigdzie nie biorą w rekrutacji pod uwagę konkretnego języka, tylko po prostu: język obcy nowożytny. Na większość filologii nawet.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bo na wymarzony kierunek- romanistyka chyba () raczej przedmiotów ścisłych nie będą brali pod uwagę
Oj rzyrafko, na romanistykę to ja się dostałam już dwa lata temu i absolutnie nie mam zamiaru jej studiować.

Czy poszło lepiej? Nie wiem. I nie ma to już znaczenia. Kierunek o którym myślałam też nie. Czuję się jak kupa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:17   #2058
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bry
Wolne dziś miałam, ale zleciało niewiadomo jak i kiedy, a w zasadzie nic sensownego nie zrobiłam. Fakt faktem, że znów spałam do 11 - niech w końcu wyjdzie słońce i zrobi się prawdziwa wiosna, bo się wykończę Mogłabym spać i spać i spać

Jedyne co mnie dziś cieszy to to, że w końcu kupiłam bluzkę do mojej turkusowej spódnicy. Co nie zmienia faktu, że na tym nie koniec poszukiwań kreacji komunijnej, bo jednak żadna moja marynarka nie pasuje do całości Że też musiałam tyle przytyć, że żadna kiecka nie wygląda dobrze. I że też dopiero wczoraj je przymierzyłam. A komunia w tą niedzielę

W ogóle to muszę w końcu kupić podkład, puder, termalkę i jak się okazało filtr. Jednak Antosiek mnie drażni tym denatem No i teraz zupełnie nie wiem co kupić Pomijam już fakt, że nie planowałam tego wydatku, ale z racji kwaszenia muszę. Co prawda Effaclar Duo skończy mi się pewnie lada dzień, ale potem chcę miejscowo dawać AcneDerm, więc nie ma innej opcji. Kiedyś używałam mleczka Klorane, ale teraz go nie ma Już prawie się zdecydowałam na Biodermę dla naczynkowców, a tu zonk, ona też ma denata Jeszcze nad mineralnym barwionym SVR myślę, ale dawno go nie miałam i już nie pamiętam czy będzie dobry na teraz czy dopiero jak moja twarz złapie coś słońca

A w ogóle to użyłam dziś samego brązerka (nooo, na bazę do minerałów co by krem zmatowić) i muszę przyznać, że nie wyglądam tak źle, ale że jednak widać i moje przebarwienia i jakieś drobne zaczerwienienia, to wolę siebie z podkładem No i póki co trochę za blade to moje cielsko i twarz się od niego odcina Trzeba by było się brązowić balsamami, ale mi się nie chce póki co.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba będę mieć wolny piątek Tzn. szefowa powiedziała, że mam sobie wolne zrobić, ale ja chcę dopiąć jedno szkolenie i wpadnę jednak z rana na chwilę do pracy. Nie mogłabym usiedzieć spokojnie w domu nie wiedząc czy wszystko jest ok
Pracoholik

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na Kulturze.
Gratuluję zazielenienia

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
co do kiecki- mi tak średnio podchodzi Ale ja mam do ciuchów dziwne podejście więc się nie przejmuj
Coś o tym wiem

A wracając do kiecki, to podoba mi się, że jest skromna i prosta, kolor też świetny, tylko te różyczyki nie dla mnie. Ale podejrzewam, że ubrana układa się lepiej niż wygląda solo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja widzę parę możliwości gdzie zgubić kasę Normaderm mój jest 20 zł tanszy, ten co mam ze stritkomu- a działa więc może nabędę i do tego Galenic mnie kusi to serum Aquapulpe. A dla mamy serie do wrażliwych cer Scheller lub Tołpa- akurat na prezent będzie
To jak kupisz już któreś serum dla mamy, to poproszę o fotę składu Szczególnie to Schellera mnie korci.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Obecnie w ramach walki z miniaturami i próbkami zużywam 1 z 3 tubek mleczka do demakijażu Galenica. Jeju jak ja się odzwyczaiłam od mleczek I ile trzeba wacików zużyć, żeby wszystko w miarę dokładnie zmyć Nie, zdecydowanie nie zamieniam Sensibio na nic innego
A ja to mleczko Galenica lubię, ale tylko do demakijażu oczu. Do twarzy mi go było szkoda, bo faktycznie za dużo wacików idzie. Zresztą ja rzadko zmywam twarz czymś innym niż żelem Cleanance. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio też się trochę przekonałam do miceli. Co prawda nie Sensibio, bo on mi zupełnie nie spasował , a Vichy. Ale doceniłam fakt, że jak chcę szybko zmyć tapetę z twarzy przed nałożeniem maseczki, to najdokładniej i najszybciej robi to micel

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No niestety, aż tyle, a angielski w tym roku był podobno łatwy, więc mogą się progi jeszcze podnieść.
A może się obniżą, kto wie. Próbować zawsze możesz, więc trzyma kciuki, żeby się jednak udało

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-19 o 22:19
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:36   #2059
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
co do kiecki- mi tak średnio podchodzi Ale ja mam do ciuchów dziwne podejście więc się nie przejmuj
No wiadomo, każdy ma inne upodobania
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A wracając do kiecki, to podoba mi się, że jest skromna i prosta, kolor też świetny, tylko te różyczyki nie dla mnie. Ale podejrzewam, że ubrana układa się lepiej niż wygląda solo.

A ja to mleczko Galenica lubię, ale tylko do demakijażu oczu. Do twarzy mi go było szkoda, bo faktycznie za dużo wacików idzie. Zresztą ja rzadko zmywam twarz czymś innym niż żelem Cleanance. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio też się trochę przekonałam do miceli. Co prawda nie Sensibio, bo on mi zupełnie nie spasował , a Vichy. Ale doceniłam fakt, że jak chcę szybko zmyć tapetę z twarzy przed nałożeniem maseczki, to najdokładniej i najszybciej robi to micel
No właśnie, trochę średnio wyszła na tym zdjeciu, kolor jest w rzeczywistości troszkę bardziej zielony, no i tu wyglada na taką cienką, a ma pod spodem 2 warstwy satyny, takiej grubszej, na wierzchu delikatny woal, który tak wiewa przy chodzeniu, a góra jest troszkę usztywniona, przez co ładnie się układa na biuście- na zdj. wygląda na taką cienką. Poza tym jest tak uszyta, ze przy obrotach nie podnosi się do góry i nie będzie mi widac majtek a dla mnie te róże to cała ozdoba Wrzucę kiedyś zdj. na sobie

Co do mleczka Galenica to ja zużyłam z przyjemnością, głównie do oczu bo świetnie sobie radził ze zmywaniem i nie szczypał nic a nic nawet jak się dostał do oka. I zauważyłam, ze jak go używałam to rzęsy były odżywione, nie wypadały i były dłuższe.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 23:11   #2060
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No właśnie, trochę średnio wyszła na tym zdjeciu, kolor jest w rzeczywistości troszkę bardziej zielony, no i tu wyglada na taką cienką, a ma pod spodem 2 warstwy satyny, takiej grubszej, na wierzchu delikatny woal, który tak wiewa przy chodzeniu, a góra jest troszkę usztywniona, przez co ładnie się układa na biuście- na zdj. wygląda na taką cienką. Poza tym jest tak uszyta, ze przy obrotach nie podnosi się do góry i nie będzie mi widac majtek a dla mnie te róże to cała ozdoba Wrzucę kiedyś zdj. na sobie
Z opisu wygląda jeszcze lepiej, a jeszcze jak jest bardziej w zieleń, to już w ogóle.
Tym chętniej zobaczę ją na Tobie.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do mleczka Galenica to ja zużyłam z przyjemnością, głównie do oczu bo świetnie sobie radził ze zmywaniem i nie szczypał nic a nic nawet jak się dostał do oka. I zauważyłam, ze jak go używałam to rzęsy były odżywione, nie wypadały i były dłuższe.
Dokładnie, ono ma zbawienny wpływ na rzęsy, i na okolice oczu ogólnie. Też miałam po nim bardzo ładne rzęsy Kiedyś się skuszę na całą dużą tubkę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 23:16   #2061
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oj rzyrafko, na romanistykę to ja się dostałam już dwa lata temu i absolutnie nie mam zamiaru jej studiować.

Czy poszło lepiej? Nie wiem. I nie ma to już znaczenia. Kierunek o którym myślałam też nie. Czuję się jak kupa.
aj tam no, nie pamiętam dokładnie na co teraz chciałaś zdawać

Nie poddawaj się, ja wierzę w zmiane wyniku do ostatniej chwili, nawet jak odbieram indeks to jeszcze zaklinam żeby ocena się zmieniła choć dobrze wiem jak mi poszło, bo tu niestety jestem realistką. Ale czasami to na prawde działa!!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W ogóle to muszę w końcu kupić podkład, puder, termalkę i jak się okazało filtr.

A w ogóle to użyłam dziś samego brązerka (nooo, na bazę do minerałów co by krem zmatowić) i muszę przyznać, że nie wyglądam tak źle, ale że jednak widać i moje przebarwienia i jakieś drobne zaczerwienienia, to wolę siebie z podkładem

Coś o tym wiem

To jak kupisz już któreś serum dla mamy, to poproszę o fotę składu Szczególnie to Schellera mnie korci.
A nie wystarczy jakiś gęściejszy korektor? Inglot ma w słoiczku jakies nowe, własnie o konsystencji gęstego kremu, kuszą mnie A mi tam się nie chce eksperymentować z pdkładami, wracam przy następnym zakupie do Revlonów. A właśnie, mze byś spróbowała Photoready? przewertowałam kwc i chwalą że nie jest maskowaty, lekko rozświetla- jak myślisz? I kiedyś sprawdzałam- mozna wybierać spośród kilku jasnych kolorków

Nic nie wiesz No dobra- trochę

z tej serii masz odlewkę kremu balansującego Schellera, pewnie nawet nie otworzyłaś jeszcze i już dawno zaschło
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do mleczka Galenica to ja zużyłam z przyjemnością, głównie do oczu bo świetnie sobie radził ze zmywaniem i nie szczypał nic a nic nawet jak się dostał do oka. I zauważyłam, ze jak go używałam to rzęsy były odżywione, nie wypadały i były dłuższe.
A ja mleczek nadal szczerze nienawidzę, ble

Chyba mi odwołali jutro zajęcia na uczelni znaczy czekam na smsa potwierdzającego od starościny ale pewnie juz śpi- a komunikat jest na stronie głównej wydziału więc zakładam, że mozna na nim polegać

A jutro ostatni odcinek CSI, nie będę miała juz co oglądać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 23:52   #2062
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A nie wystarczy jakiś gęściejszy korektor? Inglot ma w słoiczku jakies nowe, własnie o konsystencji gęstego kremu, kuszą mnie A mi tam się nie chce eksperymentować z pdkładami, wracam przy następnym zakupie do Revlonów. A właśnie, mze byś spróbowała Photoready? przewertowałam kwc i chwalą że nie jest maskowaty, lekko rozświetla- jak myślisz? I kiedyś sprawdzałam- mozna wybierać spośród kilku jasnych kolorków
Może i wystarczy, ale też musiałabym spróbować. Podobnie jak Revlona, bo po ostatnim Colorstayu boję się zapychania. A u mnie nie uświadczę ani Revlona ani pewnie tych nowych korektorów Inglota. Niby Inglota mamy, ale małego i nie wszystko tam jest Zresztą wtedy musiałabym kupić chyba jakiś lekko kryjący puder, a nie transparentny i też nie wiedziałabym jaki .
A ogólnie ten podkład z Vichy naprawdę mi przypasował - i kolor ma ładny, i lekki jest, i trwały Tylko cena nie bardzo. Najtaniej jest tu http://www.apo-discounter.pl/vichy-a...ad-p-7467.html ale trochę boję się tam zamówić, bo wysyłka idzie z Niemiec i nie wiem czy to rejestrowana czy nie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nic nie wiesz No dobra- trochę
No trochę w końcu wybrzydzasz na wszystko, co Ci pokazuję - od biżuterii, przez torebki aż do ciuchów Trudno Ci dogodzić

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
z tej serii masz odlewkę kremu balansującego Schellera, pewnie nawet nie otworzyłaś jeszcze i już dawno zaschło
Ano nie otworzyłam Ostatnio ciągle coś podejrzewałam a to o zapychanie a to o podrażnianie i jakoś tak zapomniałam potem

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja mleczek nadal szczerze nienawidzę, ble
Ja takich typowych gęstych i tłustych też nie. Ale to Galenicowe to taka emulsja właściwie Fajne jest, próbowałaś chociaż

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jutro ostatni odcinek CSI, nie będę miała juz co oglądać
Też właśnie mnie wczoraj olśniło, że wszystkie seriale się zaraz skończą i nie będzie co oglądać. Ale w sumie mam mnóstwo filmów na kompie, to może je w końcu wyoglądam i pokasuję, bo przydałoby się format zrobić, ale jak pomyślę o zgrywaniu tego wszystkiego, to mi się odechciewa
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 05:54   #2063
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Obudziły mnie rano wyjące syreny i straże, padało w nocy i znów gdzieś kogoś zalewa Dobrze, że jutro już piątek, bo jestem już wyczerpana psychicznie przez tą sytuację powodziową. Choć u mnie jest bezpiecznie to i tak ciągłe informacje o zalaniach i strach czy mi drogi nie zamkną wystarczyły żebym nie mogła spokojnie spać.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skopałam, no. I tyle. Nietrudno zresztą było.

A może jeszcze jest szansa, że się dostaniesz?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
J
W ogóle to bierze mnie od nowa lakieromania. Ograniczyłam ilość moich buteleczek do trzydziestukilku, ale mam taki straszny głód nowych kolorów...
O matko, dla mnie ilość 30 to już dużo
Wczoraj chciałam pomalować pazurki Bellem, ale coś mi chyba zgęstniał, bo ciężko się go nakładało. Zamiast się nakładać na paznokcie ciągnął się za pędzelkiem. W sumie dawno go nie używałam, więc możliwe, że zgluciał.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pracoholik

Oj chyba powoli zaczynam się tak zachowywać. Ale cóż poradzić na to, że nie mogę spokojnie siedzieć nie wiedząc czy na pewno wszystko mam zapięte na ostatni guzik? Mam nadzieję, że dziś wszystko już ustalę i jutro będę mieć spokojną głowę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 07:49   #2064
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja widzę parę możliwości gdzie zgubić kasę Normaderm mój jest 20 zł tanszy, ten co mam ze stritkomu- a działa więc może nabędę i do tego Galenic mnie kusi to serum Aquapulpe.
ja Normadermu już nie tknę, serum Galenica działało na mnie doraźnie, ot wysychało tworząc miłą powłoczkę, po zmyciu żadnego nawilżenia nie było jedynie krem do suchej twarzy jest cudowny, ale na razie mam Vichy, więc odpuszczę
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Obecnie w ramach walki z miniaturami i próbkami zużywam 1 z 3 tubek mleczka do demakijażu Galenica. Jeju jak ja się odzwyczaiłam od mleczek I ile trzeba wacików zużyć, żeby wszystko w miarę dokładnie zmyć Nie, zdecydowanie nie zamieniam Sensibio na nic innego
dla mnie było fajne, może nie na tyle, żeby kupić pełnowymiarowe, ale przyjemnie się używał0 - z tym, że jak tak jak MagJa, domywam twarz Cleanance
choć często się spotykam, że ktoś najpierw zmywa makijaż, potem żel, a twarz jeszcze traktuje micelem
u mnie kolejność micel -> żel
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W ogóle to muszę w końcu kupić podkład, puder, termalkę i jak się okazało filtr. Jednak Antosiek mnie drażni tym denatem No i teraz zupełnie nie wiem co kupić Pomijam już fakt, że nie planowałam tego wydatku, ale z racji kwaszenia muszę. Co prawda Effaclar Duo skończy mi się pewnie lada dzień, ale potem chcę miejscowo dawać AcneDerm, więc nie ma innej opcji. Kiedyś używałam mleczka Klorane, ale teraz go nie ma Już prawie się zdecydowałam na Biodermę dla naczynkowców, a tu zonk, ona też ma denata Jeszcze nad mineralnym barwionym SVR myślę, ale dawno go nie miałam i już nie pamiętam czy będzie dobry na teraz czy dopiero jak moja twarz złapie coś słońca
będę nudna, ale Avene jest bezkonkurencyjny i bezalkoholowy wrażliwej cerze nic się nie dzieje, a skłonności do naczynek też mam, dlatego dla mnie też ważne, aby nie miał alkoholu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 09:14   #2065
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

W sumie to mleczko Galenica faktycznie takie złe nie jest, bo nie tłuste i nie klei się. Ale jednak micel u mnie wygrywa za szybkość i efekt.
Pozostałe 2 miniatury zużyję tak jak piszecie tylko do oczu, choć przyznam, że dla mnie mógłby lepiej domywać, jednak Sensibio i tu jest nie do pobicia.
Ja też na ogół makijaż zmywam Cleanance, ale jeśli zmywam w ciągu dnia a nie chcę zmoczyć grzywki to używam samego micela na całość.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:47   #2066
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A może jeszcze jest szansa, że się dostaniesz?
Będę próbować.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 11:08   #2067
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, mi też się podobają. A gdzieś widziałaś te pastele sezonowe??
Nie widziałam, nie chodzę ostatnimi czasy po sklepach praktycznie wcale.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O matko, dla mnie ilość 30 to już dużo
No niby dużo, niby nie. Co jakiś czas pozbywam się nieużywanych, więc nie jest tak źle.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:01   #2068
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Zapomniałam. Nosku to ja jeszcze poszukam a jak nie znajdę to na pewno zapukam na PW

Ice a jakie masz kolory z Rimmela?
Ja mam 4 plus 2 do frencha. Ale moim faworytem jest Urban Purple.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:16   #2069
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Będę próbować.
Dobre podejście, nie można się na początku poddawać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:02   #2070
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa,

Obleciałam 5 Rossmannów w poszukiwaniu Chupa Chupsa Exotic Kiss, ale nigdzie nie było.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.