ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 19:47   #2041
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wystarczy, ze niektorzy zawsze ją mają Ja nie musze.

paprif, moim zdaniem to oczywiste, ze zaden moderator nie sledzi Naszego watku. Jest/sa wsrod Nas osoba/osoby, ktore notorycznie zglaszaja posty.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Purku, dopoki nie atakujesz w tym watku pewnych osob to nie dostaniesz
No na pewno jest taka osoba..no ale nic z tym nie zrobimy, smutno tu bez dziewczyn Szatan, Sweet

Ja zaatakuje Gwiazde Dostane coś
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 19:49   #2042
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
No na pewno jest taka osoba..no ale nic z tym nie zrobimy, smutno tu bez dziewczyn Szatan, Sweet

Ja zaatakuje Gwiazde Dostane coś
To jest po prostu irytujące, że zgłasza, a potem jakby nigdy nic tutaj pisze... śmiech na sali.
Jak tak dalej pójdzie to wątek nam padnie, ale chyba o to tej osobie chodzi.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 19:50   #2043
Koszkaa
Zadomowienie
 
Avatar Koszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 485
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Co to za zmiana, znaleźć Was nie mogłam !

Dopiero do domu wróciłam, kupiłam sobie dwie pary butów, potem odwiedziłam przyjaciółkę no i jestem

Na mieście miałam ciekawą przygodę z moją głupotą Jadę z koleżanką i tak rozmawiamy i ona mówi, że musi coś załatwić w banku (akurat to bank, w którym pracuje mój Tż), no to mówię, że zadzwonię do niego i spytam. Dzwonię, ale mnie odrzucił. Pomyślałam, że pewnie jeszcze to jego szkolenie trwa, bo mówił, że mają szkolenie.
To trudno, jedziemy dalej. Stoję na światłach, patrzę jedzie samochód Tżta No to ja rura i jadę za nim, ale trafiłam na czerwone a on pojechał dalej i go zgubiłam. To dzwonię drugi raz, znowu mnie odrzucił Napisał smsa, że ma szkolenie. No nic, mówię, oszukuje mnie.
Ale że nie chciałam wyjść na desperatkę to napisałam smsa ,,jesteś w pracy samochodem?"
i meritum, odpisał ,,niestety nie jestem"
Czyli tym samochodem jechał jego brat, a Tż grzecznie siedział na szkoleniu

Wiem wariatka ze mnie, ale nie przyznam mu się do tego, bo uzna mnie za nienormalną, już ostatnia moja akcja była na tyle głupia, że starczy jak na razie.
__________________
,,Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze.
Żyć swoim życiem nie jest egoizmem"- Anthony de Mello
Koszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 19:53   #2044
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Koszkaa Pokaż wiadomość
Co to za zmiana, znaleźć Was nie mogłam !

Dopiero do domu wróciłam, kupiłam sobie dwie pary butów, potem odwiedziłam przyjaciółkę no i jestem

Na mieście miałam ciekawą przygodę z moją głupotą Jadę z koleżanką i tak rozmawiamy i ona mówi, że musi coś załatwić w banku (akurat to bank, w którym pracuje mój Tż), no to mówię, że zadzwonię do niego i spytam. Dzwonię, ale mnie odrzucił. Pomyślałam, że pewnie jeszcze to jego szkolenie trwa, bo mówił, że mają szkolenie.
To trudno, jedziemy dalej. Stoję na światłach, patrzę jedzie samochód Tżta No to ja rura i jadę za nim, ale trafiłam na czerwone a on pojechał dalej i go zgubiłam. To dzwonię drugi raz, znowu mnie odrzucił Napisał smsa, że ma szkolenie. No nic, mówię, oszukuje mnie.
Ale że nie chciałam wyjść na desperatkę to napisałam smsa ,,jesteś w pracy samochodem?"
i meritum, odpisał ,,niestety nie jestem"
Czyli tym samochodem jechał jego brat, a Tż grzecznie siedział na szkoleniu

Wiem wariatka ze mnie, ale nie przyznam mu się do tego, bo uzna mnie za nienormalną, już ostatnia moja akcja była na tyle głupia, że starczy jak na razie.

Ty to masz czasem akcje jak z serialu całe szczęście, że zachowałaś zimną krew, i spytałaś o to auto
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:06   #2045
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Koszka, rozwalasz mnie maksymalnie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:06   #2046
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
To jest po prostu irytujące, że zgłasza, a potem jakby nigdy nic tutaj pisze... śmiech na sali.
Jak tak dalej pójdzie to wątek nam padnie, ale chyba o to tej osobie chodzi.
No jest..miejmy nadzieję, że dalej to się dziać nie będzie..a osoba która donosi no cóż..nie skomentuję..Mogłaby przestać donosić, bo nieciekawie się robi..jak tu przyszłam, można było pogadać o wszystkim, pośmiać się..posypały się bany za wygwiazdkowane przekleństwa, a teraz w sumie nie wiem za co, bo ja nie wiem o co cho z tym kompotem..
Wątek nie padnie, bo będziemy go podtrzymywać my
Tylko, że ta osoba mogłaby powiedzieć o co jej chodzi

Koszka Ty powinnaś po tyłku dostać

Edytowane przez PurBlanka
Czas edycji: 2010-07-06 o 20:08
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:07   #2047
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
2 butelki
a jaki taniec ?
Nowoczesny.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:08   #2048
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ty to masz czasem akcje jak z serialu całe szczęście, że zachowałaś zimną krew, i spytałaś o to auto


Koszka ale akcje odwalasz szok
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:09   #2049
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Koszka Ty masz lepsze przygody niż w "Modzie na sukces"
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:11   #2050
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
No jest..miejmy nadzieję, że dalej to się dziać nie będzie..a osoba która donosi no cóż..nie skomentuję..Mogłaby przestać donosić, bo nieciekawie się robi..jak tu przyszłam, można było pogadać o wszystkim, pośmiać się..posypały się bany za wygwiazdkowane przekleństwa, a teraz w sumie nie wiem za co, bo ja nie wiem o co cho z tym kompotem..
Wątek nie padnie, bo będziemy go podtrzymywać my
Tylko, że ta osoba mogłaby powiedzieć o co jej chodzi
Po pierwsze mogłaby napisać "Tak, to ja donoszę...."
...albo "Paprif idź stąd bo mnie wkurzasz i znajdę na Ciebie coś"
Jeśli źle się będzie działo to ja odejdę... nie chcę pisać tutaj o swoich sprawach skoro są tutaj takie osoby.
Smutne to się robi... ale przecież od czegoś się to zaczęło.
Sweet i Szatana pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Koszka Ty masz lepsze przygody niż w "Modzie na sukces"
To prawda

Mam taki mały apel do dziewczyn podczytujących: mogłybyście się wypowiedzieć co sądzicie o tych banach ? Jak myślicie co będzie dalej ?
Piszecie, że czytacie wątek od którejś tam części... jesteście na bieżąco, znacie nasze sytuacje.

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2010-07-06 o 20:13
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:18   #2051
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

wiedziałam, że to wszystko z TŻ jest za piękne dalej nic do niego nie dociera uważa, że to w porządku, że mnie olewa od wczoraj
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:23   #2052
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Po pierwsze mogłaby napisać "Tak, to ja donoszę...."
...albo "Paprif idź stąd bo mnie wkurzasz i znajdę na Ciebie coś"
Jeśli źle się będzie działo to ja odejdę... nie chcę pisać tutaj o swoich sprawach skoro są tutaj takie osoby.
Smutne to się robi... ale przecież od czegoś się to zaczęło.
Sweet i Szatana pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------


Mam taki mały apel do dziewczyn podczytujących: mogłybyście się wypowiedzieć co sądzicie o tych banach ? Jak myślicie co będzie dalej ?
Piszecie, że czytacie wątek od którejś tam części... jesteście na bieżąco, znacie nasze sytuacje.
Dokładnie..nie lepiej powiedzieć po prostu, że się kogoś nie lubi, nie czytać, nie odpowiadać na posty tej osoby, ugadać się, że jest wzajemna ignorancja..takie skarżenie to w przedszkolu było Tylko wtedy wiedziałyśmy za co jesteśmy karane..a tu jest problem
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:24   #2053
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to wszystko z TŻ jest za piękne dalej nic do niego nie dociera uważa, że to w porządku, że mnie olewa od wczoraj
a porozmawialas z nim szczerze?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:25   #2054
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to wszystko z TŻ jest za piękne dalej nic do niego nie dociera uważa, że to w porządku, że mnie olewa od wczoraj
Ehh ja Ci moge jedynie poradzic, zebys sie klocila sie z TZ przez telefon, gg, itp. Najlepiej by bylo (jesli macie te mozliwosc), zebyscie sie spotkali i wszystko wyjasnili. Bez zadnych niedomowien, prosto z mostu powiesz mu co Ci lezy na sercu. Nie warto liczyc na to, ze on sie domysli co Ci jest.
Faceci tacy po prostu sa, nie warto rzucac im podtekstow, bo zwykle nie zrozumieja, a my sie obrazamy niepotrzebnie.

Ojj na pewno tak nie uwaza, zreszta pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, ze Cie olewa.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:25   #2055
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Po pierwsze mogłaby napisać "Tak, to ja donoszę...."
...albo "Paprif idź stąd bo mnie wkurzasz i znajdę na Ciebie coś"
Jeśli źle się będzie działo to ja odejdę... nie chcę pisać tutaj o swoich sprawach skoro są tutaj takie osoby.
Smutne to się robi... ale przecież od czegoś się to zaczęło.
Sweet i Szatana pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------


To prawda

Mam taki mały apel do dziewczyn podczytujących: mogłybyście się wypowiedzieć co sądzicie o tych banach ? Jak myślicie co będzie dalej ?
Piszecie, że czytacie wątek od którejś tam części... jesteście na bieżąco, znacie nasze sytuacje.
Ja to bym miała apel do wszystkich zazdrośnic udzielających się.
Mandy, Madame, Madeira, Cholerka, Janis itd itp?
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:25   #2056
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to wszystko z TŻ jest za piękne dalej nic do niego nie dociera uważa, że to w porządku, że mnie olewa od wczoraj
Olej go też.. Nie rozumiem facetów..może sam zauważy, że źle robi..
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:26   #2057
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ja mam ochotę komuś właśnie delikatnie mówiąc wpie..........
Mam takiego nerwa i doła zarazem, że żyć się odechciewa
Nic nie wiem, nie wiem co dalej ze swoim zyciem, znowu się zaczęło. Być może to stres przed obronowy, ale mi jest naprawdę ciężko,a najgorsze jest to, że nikt mi pomóc nie może tylko ja sama...


Ech, mnie też wkurza to donoszenie, bo jestem pewna, że żaden moderator nasz tak strasznie nie pilnuje, co więcej bardzo dziwne, że obie laski i Sweet i Szatan, które nie ukrywajmy trzymały sztamę dostają bana, po krótkim czasie, tym bardziej, że powód jak dla mnie był hm... bez sensu.


__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:28   #2058
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ja tez to widze podobnie jak Wy dziewczyny...:
"Pani Moderator, a ona, o ta, niedobra (tu wstawic nick), na mnie napisala brzydkie rzeczy, o tu, niech Pani zobaczy, pokaze Pani, w ktorym poscie"

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Gwiazda, ale co jest? Nie za bardzo wiem czego to wszystko dotyczy
Jak mozesz, to pisz co jest grane
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:30   #2059
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ehh ja Ci moge jedynie poradzic, zebys sie klocila sie z TZ przez telefon, gg, itp. Najlepiej by bylo (jesli macie te mozliwosc), zebyscie sie spotkali i wszystko wyjasnili. Bez zadnych niedomowien, prosto z mostu powiesz mu co Ci lezy na sercu. Nie warto liczyc na to, ze on sie domysli co Ci jest.
Faceci tacy po prostu sa, nie warto rzucac im podtekstow, bo zwykle nie zrozumieja, a my sie obrazamy niepotrzebnie.

Ojj na pewno tak nie uwaza, zreszta pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, ze Cie olewa.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
a porozmawialas z nim szczerze?
Tłumaczyłam, pisałam na 20 różnych sposobów, łopatologicznie przede wszystkim i nic
Normalnie zaraz zadzwonię ze stacjonarnego i takie bluzgi polecą że poczuje co to znaczy mnie wkur***
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:31   #2060
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tez to widze podobnie jak Wy dziewczyny...:
"Pani Moderator, a ona, o ta, niedobra (tu wstawic nick), na mnie napisala brzydkie rzeczy, o tu, niech Pani zobaczy, pokaze Pani, w ktorym poscie"

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Gwiazda, ale co jest? Nie za bardzo wiem czego to wszystko dotyczy
Jak mozesz, to pisz co jest grane
No to dalej Mandy, Madame, Cholerka, wypowiadałyście się do tej pory i co ? Teraz cisza ?
Na pewno czytacie.
Mandy poszła na randkę... także potem napisze co i jak.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę komuś właśnie delikatnie mówiąc wpie..........
Mam takiego nerwa i doła zarazem, że żyć się odechciewa
Nic nie wiem, nie wiem co dalej ze swoim zyciem, znowu się zaczęło. Być może to stres przed obronowy, ale mi jest naprawdę ciężko,a najgorsze jest to, że nikt mi pomóc nie może tylko ja sama...


Ech, mnie też wkurza to donoszenie, bo jestem pewna, że żaden moderator nasz tak strasznie nie pilnuje, co więcej bardzo dziwne, że obie laski i Sweet i Szatan, które nie ukrywajmy trzymały sztamę dostają bana, po krótkim czasie, tym bardziej, że powód jak dla mnie był hm... bez sensu.


Ja tak jak Nafi nie kminię troszkę o co kaman...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:35   #2061
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tez to widze podobnie jak Wy dziewczyny...:
"Pani Moderator, a ona, o ta, niedobra (tu wstawic nick), na mnie napisala brzydkie rzeczy, o tu, niech Pani zobaczy, pokaze Pani, w ktorym poscie"

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Gwiazda, ale co jest? Nie za bardzo wiem czego to wszystko dotyczy
Jak mozesz, to pisz co jest grane
Dokładnie to znowu mam dylematy co do dalszego studiowania. Złożyłam już papiery na tą oligo, na prywatną uczelnię, po rozmowach z kuzynką, przekonała mnie do tego i owego, wyjaśniła moje wahania itp. Pomogła mi sporo. Dzisiaj się wszystko obudziło. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Z jednej strony jak pisała mi Pur jestem zdania by robić to co się lubi i mieć satysfakcję. Z drugiej strony boję się o moją przyszłość po pedagogice, bo wiadomo jakie są realia. Realia są też takie, że teraz w sumie nie wiadomo co wybrać, co da super przyszłość. W dużej mierze trzeba mieć szczęście i znajomości Takie tam mnie smęty znowu wzięły, czy czasem nie rzucić pedagogiki w pieruny, zacząć coś całkiem odmiennego, nie wiem tylko co, czy to ma sens, 3 lata jakby stracone. Przeraża mnie też fakt, że idąc na tą inną uczelnię, będę sama (co prawda mam znajomą co też idzie) ale to Pur jest moją przyjaciółką, zostanę sama, bez niej, szanuję jej wybór, ale boję się, że się rozejdziemy.

Ech... Przepraszam za majaczenie

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Oj dziewczyny czego nie rozumiecie, jestem w czarnej

__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:35   #2062
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

też nie wiem o co z tymi banami chodzi
E.J. nie wiem o co poszło ale nie kłóćcie się przez telefon to nic nie da... bluzgi tez nie
spokojnie, spokojnie, spokojnie: najlepiej coś w rodzaju "Kochanie wiem że Ty nie chcesz źle i nigdy byś świadomie mnie nie zranił ale czuję się ignorowana..."
a tak w ogóle to nikt mnie nie przywitał
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:37   #2063
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
też nie wiem o co z tymi banami chodzi
E.J. nie wiem o co poszło ale nie kłóćcie się przez telefon to nic nie da... bluzgi tez nie
spokojnie, spokojnie, spokojnie: najlepiej coś w rodzaju "Kochanie wiem że Ty nie chcesz źle i nigdy byś świadomie mnie nie zranił ale czuję się ignorowana..."
a tak w ogóle to nikt mnie nie przywitał
Ja Ciebie witam
Wilczyco już mną tak trzęsie z nerwów że nie wytrzymam zaraz
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:40   #2064
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Siema WILKU !

__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:40   #2065
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dokładnie to znowu mam dylematy co do dalszego studiowania. Złożyłam już papiery na tą oligo, na prywatną uczelnię, po rozmowach z kuzynką, przekonała mnie do tego i owego, wyjaśniła moje wahania itp. Pomogła mi sporo. Dzisiaj się wszystko obudziło. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Z jednej strony jak pisała mi Pur jestem zdania by robić to co się lubi i mieć satysfakcję. Z drugiej strony boję się o moją przyszłość po pedagogice, bo wiadomo jakie są realia. Realia są też takie, że teraz w sumie nie wiadomo co wybrać, co da super przyszłość. W dużej mierze trzeba mieć szczęście i znajomości Takie tam mnie smęty znowu wzięły, czy czasem nie rzucić pedagogiki w pieruny, zacząć coś całkiem odmiennego, nie wiem tylko co, czy to ma sens, 3 lata jakby stracone. Przeraża mnie też fakt, że idąc na tą inną uczelnię, będę sama (co prawda mam znajomą co też idzie) ale to Pur jest moją przyjaciółką, zostanę sama, bez niej, szanuję jej wybór, ale boję się, że się rozejdziemy.

Ech... Przepraszam za majaczenie

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Oj dziewczyny czego nie rozumiecie, jestem w czarnej

Ja uważam, że lepiej mieć 3lata do tyłu ale robić to co jest w dzisiejszych czasach opłacalne- nie znaczy też nieciekawe/złe/nudne/trudne.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:42   #2066
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dokładnie..nie lepiej powiedzieć po prostu, że się kogoś nie lubi, nie czytać, nie odpowiadać na posty tej osoby, ugadać się, że jest wzajemna ignorancja..takie skarżenie to w przedszkolu było Tylko wtedy wiedziałyśmy za co jesteśmy karane..a tu jest problem
Ja myślę, że gdyby Szatanica i Sweetish posłuchały moderatora po pierwszych ostrzeżeniach, i skończyły się bawić w takie publiczne naśmiewanie się, to by problemu nie było bo to one mają problem z ignorowaniem postów osób, których nie lubią.

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Ja to bym miała apel do wszystkich zazdrośnic udzielających się.
Mandy, Madame, Madeira, Cholerka, Janis itd itp?
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę komuś właśnie delikatnie mówiąc wpie..........
Mam takiego nerwa i doła zarazem, że żyć się odechciewa
Nic nie wiem, nie wiem co dalej ze swoim zyciem, znowu się zaczęło. Być może to stres przed obronowy, ale mi jest naprawdę ciężko,a najgorsze jest to, że nikt mi pomóc nie może tylko ja sama...


Ech, mnie też wkurza to donoszenie, bo jestem pewna, że żaden moderator nasz tak strasznie nie pilnuje, co więcej bardzo dziwne, że obie laski i Sweet i Szatan, które nie ukrywajmy trzymały sztamę dostają bana, po krótkim czasie, tym bardziej, że powód jak dla mnie był hm... bez sensu.


Ja generalnie mam tę całą sytuację w nosie bo jak mi ktoś przeszkadza, to go zwyczajnie ignoruję, chyba, że widzę, że w moją stronę lecą złośliwości.

Ale podejrzewam, że żadna z was nie potrafi się postawić na miejscu Madame, na którą Szatanica i Sweetish, i kilka innych dziewczyn chyba też (nie śledzę sytuacji aż tak bardzo) wyraźnie się uwzięły, bo cośtam. Gdyby to was tak wyśmiewano w co drugim poście, to ciekawa jestem, czy byście siedziały cicho, czy szukały pomocy u moderatora

I, jak widać, moderator uznał, że to wcale nie jest takie haha-śmieszne. Bo na wizażu zasady są takie, że jak Ci czyjeś posty nie pasują, to je ignorujesz. A nie dokuczasz, czepiasz się, i rzucasz aluzjami co trzeci post.

Taki jest mój pogląd na tę sprawę chociaż tak naprawdę, to nie interesuje mnie ta cała sprawa za bardzo, bo nie dotyczy bezpośrednio mnie.

Edytowane przez cholernarejestracja
Czas edycji: 2010-07-06 o 20:45
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:45   #2067
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja uważam, że lepiej mieć 3lata do tyłu ale robić to co jest w dzisiejszych czasach opłacalne- nie znaczy też nieciekawe/złe/nudne/trudne.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:45   #2068
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ja myślę, że gdyby Szatanica i Sweetish posłuchały moderatora po pierwszych ostrzeżeniach, i skończyły się bawić w takie publiczne naśmiewanie się, to by problemu nie było bo to one mają problem z ignorowaniem postów osób, których nie lubią.




Ja generalnie mam tę całą sytuację w nosie bo jak mi ktoś przeszkadza, to go zwyczajnie ignoruję, chyba, że widzę, że w moją stronę lecą złośliwości.

Ale podejrzewam, że żadna z was nie potrafi się postawić na miejscu Madame, na którą Szatanica i Sweetish, i kilka innych dziewczyn chyba też (nie śledzę sytuacji aż tak bardzo) wyraźnie się uwzięły, bo cośtam. Gdyby to was tak wyśmiewano w co drugim wątku, to ciekawa jestem, czy byście siedziały cicho, czy szukały pomocy u moderatora

I, jak widać, moderator uznał, że to wcale nie jest takie haha-śmieszne. Bo na wizażu zasady są takie, że jak Ci czyjeś posty nie pasują, to je ignorujesz. A nie dokuczasz, czepiasz się, i rzucasz aluzjami co trzeci post.

Taki jest mój pogląd na tę sprawę chociaż tak naprawdę, to nie interesuje mnie ta cała sprawa za bardzo, bo nie dotyczy bezpośrednio mnie.
Wszystko ładnie i pięknie... ale ja tylko dodam, wszystko od czegoś się zaczęło.
Od czego ?
Chyba te co się orientują co się dzieje w wątku to wiedzą.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:47   #2069
Koszkaa
Zadomowienie
 
Avatar Koszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 485
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Janis no to ładnie Powodzenia życzę w takim razie i nie patrz, że młodszy itd jak dziewczyny pisały, baw się
Udanego wieczoru dzisiaj również (oby przyszedł ).

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ty to masz czasem akcje jak z serialu całe szczęście, że zachowałaś zimną krew, i spytałaś o to auto
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Koszka, rozwalasz mnie maksymalnie
Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość

Koszka Ty powinnaś po tyłku dostać
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość


Koszka ale akcje odwalasz szok
Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Koszka Ty masz lepsze przygody niż w "Modzie na sukces"
No przestańcie, ja wiedziałam, że mogłabym scenariusz do telenoweli napisać, ale wyszłam z tego z twarzą!! To jest chyba najważniejsze.
Ale co ja poradzę, że moja wyobraźnia tak działa, jeszcze w takich nagłych sytuacjach to już w ogóle
I nie chce dostać po tyłku, bo przemyślałam sprawę, zanim zrobiłam z siebie idiotkę!
Już widzę, jakby on się ze mnie śmiał, jakbym mu o tym powiedziała Ale nie mogę tego zrobić, bo jeszcze się mnie bać zacznie, jak ja takie schizy mam

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to wszystko z TŻ jest za piękne dalej nic do niego nie dociera uważa, że to w porządku, że mnie olewa od wczoraj
Ale w jaki sposób Cię olewa? Że nie zainteresował się tą sprzeczką z siostrą?
Myślę, że on nie zdaje sobie sprawy, że to dla Ciebie takie ważne i dąży do tego, żeby jak najszybciej zakończyć ten temat i żeby było dobrze...
Proponowałabym zawiesić ten temat i powrócić do niego, jak się spotkacie.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę komuś właśnie delikatnie mówiąc wpie..........
Mam takiego nerwa i doła zarazem, że żyć się odechciewa
Nic nie wiem, nie wiem co dalej ze swoim zyciem, znowu się zaczęło. Być może to stres przed obronowy, ale mi jest naprawdę ciężko,a najgorsze jest to, że nikt mi pomóc nie może tylko ja sama...


Ech, mnie też wkurza to donoszenie, bo jestem pewna, że żaden moderator nasz tak strasznie nie pilnuje, co więcej bardzo dziwne, że obie laski i Sweet i Szatan, które nie ukrywajmy trzymały sztamę dostają bana, po krótkim czasie, tym bardziej, że powód jak dla mnie był hm... bez sensu.


Co się dzieje kochana?


Co do tego donoszenia, to wiadomo też mi się to nie podoba, jeśli to faktycznie prawda. Jeśli komuś nie odpowiadają czyjeś wypowiedzi, niech włączy ignora. Po co psuć na siłę atmosferę w wątku.
Ta osoba w ogóle powinna się wstydzić za takie dziecinne akcje na jakimś forum, jakby rzeczywiście o nie wiadomo jakie rzeczy chodziło. Śmieszy mnie takie zachowanie szczerze mówiąc, chyba się komuś nudzi.
__________________
,,Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze.
Żyć swoim życiem nie jest egoizmem"- Anthony de Mello
Koszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:47   #2070
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
No niestety takie mam zdanie.
Nie ma co owijać w bawełnę, pisać o powołaniu do takiej, a nie innej pracy.
Kocham dzieci= mogłabym pracować w przedszkolu... ale za jakie pieniądze ?
Pensja ludzi po studiach, dziennych, mgr jest czasami TRAGICZNA...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.