jakie perfumy na każdą porę roku?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 22:47   #1
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770

jakie perfumy na każdą porę roku??


witam wszystkie Wizażanki. Przed chwilką się zalogowałam na Forum Wizaż.pl ponieważ mam ogromny problem. Chcę kupić sobie perfumy na każdą porę roku ale... No właśnie ,żeby były niezbyt popularne oraz zawierały w sobie zapach piżma i tym podobne oraz owocowe. Byly zmysłowe, kobiece, ciepłe, swieże, trwałe ale nie duszące, pudrowe, zbyt kwiatowe. czy możecie mi pomóc?
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 07:56   #2
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Całoroczne perfumy to dla mnie Cerruti Image. Mogę ich używać zawsze i wszędzie niezależnie od pogody, jest jak kameleon. Ma w sobie wszystko co wymieniłaś, może tylko poza zmysłowością, ma w sobie wręcz męski pierwiastek.
Innym dla mnie całorocznym i już mniej uniwersalnym (bo nie nadaje się na upały) jest Neblina YR. Subiektywna to opinia, bo dla niektórych jest lekko duszący, wszystko zależy jak się go odbiera.
Joop! All about Eve też mogłam używać okrągły rok. Ale niestety w yej chwili nie jest dostępny, jedynie w niektórych internetowych perfumeriach albo na Allegro.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 08:19   #3
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Moim zdaniem zbuy wiele wymagan jednoczesnie.
Jak mają być ciepłe, zmysłowe i kobiece to niemoga być swieze.
Jak są ciepłe i zmysłowe to racezj nie na lato.
Jak sa swieze to odpada uzywanie w zimie.
Zapach z pizmem zadko kiedy zawieraja nuty owocowe.

Moze podzielimy to na kategorie zmysłowe kobiece ciepłe na jesien i zimę oraz swierze na wiosna lato.

Takimi zpachami zmysłowymi ciepłymi i kobiecymi są:
Le Basier du Dragon Cartiera, Shalimar Guerlaina, Madness Choparda, Mira Bai Chopard, Neonatura Cocon YR, Theorema Fendi, ETRO Ambra, ETRO Shaal Nur, L'Artisan (Ambre Extrim, Mur et Musc, NU YSL, Gucci Gucci eau de perfum (całoroczny)

Swierze nie kwaitowe i świerze z nutka owocową:
Be Delicius DKNY (Jabłko ale duzo osób uzywa), About eve Joop (jabłko), Bahiana, Ogródek Nilowy i Śródziemnomorski Hermes, Vicolo Fiori ETRO, Helioprope ETRO (całoroczny zapach), Feraud Feraud (ciut ciezszy całoroczny), Premier Figuier L'Artisan, Premier Figuier Extrime L'Artisan,
Eclat d' Arpage (świeze), SKIN Trussardi , Baby Doll YSL (delikatny słodki ciut owocowy totalnie całoroczny).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 08:34   #4
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Trudne zadanie, ale może się uda :
Truth
Sensations
D&G Feminine
Noa
Attraction
Lacoste pour Femme
Tresor ale woda toaletowa (nie perfumowana)
5th avenue
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:17   #5
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cerruti Image pachnie ździebko owocowo (grejpfrut) i ma piżmo. Miracle Lancome jest owocowy (liczi), kwiatowy i zawiera piżmo.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:23   #6
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

moze sie troszke zapędziłam w wymaganiach co do zapachu. zgadzam się z Eenax. ale chciałam coś ,żeby można było używać wiosna- lato- jesien- zima ale jednocześnie były oryginalne. to jest chyba najważniejsze dla mnie. wiekszosc z wymienionych to dosyć popularne zapach a ja chcę coś innego.....
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:37   #7
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Proponuję spróbować z Bvlgari Blv, które są fajnym ciepło-zimnym i uniwersalnym zapachem z pikantną nutką imbiru i słodką wanilią, do tego niezbyt popularnym
Mogę jeszcze polecić wibrujący, przestrzenny, świeżo-słodki Wish Pure Chopard z nutkami pralinek
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 09:59   #8
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Wsród tych co wymieniłam zawarłam zapachy nieczesto uzywane xczyli L'Artisany i ETRO.
Takche Mira Bai i Madness nie sa zapachami czestymi.
Malo kto uzywa Le basier du Dragon Cartiera, tak samo jak i nie spotykany jest ogródek Sródziemnomorski. Bahiane to nie znam osoby która uzywa za to znam kilka które by ja chciały uzywać (miedzy innymi ja).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:44   #9
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez Eenax
Wsród tych co wymieniłam zawarłam zapachy nieczesto uzywane xczyli L'Artisany i ETRO.
Takche Mira Bai i Madness nie sa zapachami czestymi.
Malo kto uzywa Le basier du Dragon Cartiera, tak samo jak i nie spotykany jest ogródek Sródziemnomorski. Bahiane to nie znam osoby która uzywa za to znam kilka które by ja chciały uzywać (miedzy innymi ja).
Oj tak Zakochałam się "zaocznie"

Myślę, że można polecić też piękny zapach - Cristobal Balenciaga Piękny, ciepły, słodki lecz nie ulepek Coś pięknego!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:56   #10
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Właśnie dziś uzgodniłyśmy z Evee, że na cały rok nadaje się... Tygrys Kenzo

Jako prawdziwego Białego Kruka używa go niezmiernie mało osób, jest ciepy, zmysłowy, szalenie oryginalny był nawet wtedy, gdy pełno go było w Sephorach Świeżość dyskusyjna, choć ten gorący sawannowy aromat traw i afrykańskich drzew... czemu nie?

Ja całorocznie używam OI - tyle że latem oszczędniej
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 12:26   #11
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

PI tez byloby dobre
tyle,ze to niby meskie
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 13:32   #12
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez evee
PI tez byloby dobre
tyle,ze to niby meskie
Ewo, dzięki Tobie przekonałam się, że pojęcie męskie-damskie jest względne wielce
Swego czasu przesłałaś mi Lovely bodajże w fiolce Van gilsa for men- zanim przeczytałam na liściku co z czym, zdążyłam poczęstować toskańską różą mojego męża
miał bidulek minę, juz wiem, dlaczego nie lubie nuty rózanej w perfumach, za grosz w nich męskości
Wracając do "adremu" to dla mnie całoroczne jest dolce vita, dune, l'istant edp , a z rzadko spotykanych - Helmut Lang, niby wanilia, a jednak na mnie zupełnie "wytrawna" i szorstka, kojarzę je raczej jako unisex, choć dla niektórych ponikąd ciepła wanilia i taki "pościelowy" zapach kojarzy się niejednoznacznie.
Warto jednak podjąć ryzyko i przetestowac perfumy i ...otoczenie. Ja mam tendencję do "gaszenia" zapachów, na mojej skórze wspomniany Tygrys ani trochę nie jest drapieżny i nieprzyjazny, podobnież ze wszystkimi cięższymi kalibrami. Nawet słynna niedościgniona EC ma już tylko "ogonek" a nie ogon
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:39   #13
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Ewo, dzięki Tobie przekonałam się, że pojęcie męskie-damskie jest względne wielce
Swego czasu przesłałaś mi Lovely bodajże w fiolce Van gilsa for men- zanim przeczytałam na liściku co z czym, zdążyłam poczęstować toskańską różą mojego męża
miał bidulek minę, juz wiem, dlaczego nie lubie nuty rózanej w perfumach, za grosz w nich męskości
masz bardzo cierpliwego i spokojnego meza , moj nie pozwala mi podejsc do siebie z jakas podejrzana fiolka lub nowym flakonem, najpierw sam musi obwachac
Czyzby mial jakies traumatyczne doswiadczenia?
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:47   #14
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

o, no własnie "podejrzana fiolka" nie była podejrzana, przynajmniej przeze mnie, wyciągłam, otworzyłam i chlup
Ot, chłopina przekonał się, że ufać najlepiej własnemu nosowi
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:54   #15
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Wracając do "adremu" to dla mnie całoroczne jest dolce vita, dune, l'istant edp , a z rzadko spotykanych - Helmut Lang, niby wanilia, a jednak na mnie zupełnie "wytrawna" i szorstka, kojarzę je raczej jako unisex, choć dla niektórych ponikąd ciepła wanilia i taki "pościelowy" zapach kojarzy się niejednoznacznie.
Warto jednak podjąć ryzyko i przetestowac perfumy i ...otoczenie. Ja mam tendencję do "gaszenia" zapachów, na mojej skórze wspomniany Tygrys ani trochę nie jest drapieżny i nieprzyjazny, podobnież ze wszystkimi cięższymi kalibrami. Nawet słynna niedościgniona EC ma już tylko "ogonek" a nie ogon
Dobrze opisałaś Langa.
Faktycznie Helmut jest lekko wytrawny, gdzieś próbuję się przebić słodkość, ale jest to raczej tło tego zapachu. Ociera się o unisex. Ciekawy, niejednoznaczny, warto przetestować co właśnie robię. A na drugiej łapce Westwood.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:07   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Jak dla mnie całorocznymi perfumami jest Angel Innocent. Dość świeży, soczysty, a jednocześnie słodki, zmysłowy, kobiecy, otulający.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:39   #17
misiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Pomadko, jaki zapach Westwood testujesz? Czy mogłabyś napisać coś więcej jak wypadly te testy? Czy Helmut Lang to zlożony czy prosty w odbiorze zapach. Jego ubrania są raczej ascetyczne i męskie w kroju. Czy zapach też?Pozrawiam
misiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:19   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez misiabela
Pomadko, jaki zapach Westwood testujesz? Czy mogłabyś napisać coś więcej jak wypadly te testy? Czy Helmut Lang to zlożony czy prosty w odbiorze zapach. Jego ubrania są raczej ascetyczne i męskie w kroju. Czy zapach też?Pozrawiam
Nie umiem za bardzo opisywać perfum, wyjdzie nieudolnie, ale postaram się je jakoś streścić.
Pachną jakbyś przechodziła koło apteki, to na samym początku jest taka nuta. Lang to zapach wytrawny, słodkość pobrzmiewa w tle [wanilia?] i moim zdanim nigdy nie wysuwa się na prowadzenie. Nie są one złożone i niesamowicie rozwijające się, nie należą do typowych świeżuchów, a trzymają się blisko skóry, raczej ciepłe.
NIe są to perfumy przebogate, majestatyczne, ale takie coś na miarę Cerruti Image-nie są podobne w nutach, chodzi mi o klasę zapachu.
Radzę przetestować zanim się je kupi w ciemno, bo Lang może się okazać rozczarowaniem...

Testowałam Westood Boudoire, no te to są perfumy z krwi i kości. Mocne, słodkawe, z mdłą nutą która mnie drażni i ujawnia się w ostatniej fazie rozwijania się perfum. Boudoire zbyt ciężkie na lato, chyba że w wersji mega oszczęnej 2 psiki i dość, bo inaczej otoczenie mdleję. Perfumy mocne, trwałe, na pewno nie do sklepu, a na jakieś extra przyjęcie. Wymagają oprawy... Przyciągają i odrzucają, konrtowersyjne.
Jeszcze je potestuję i walnę im recenzję na KWC.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:00   #19
misiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Dziękuję Pomadko. Co do wanilii byłam kiedyś b. ciekawa zapachu Serge'a Lutensa Bois de Vanille (na pewno napisałam to z błędem sorry). Po otrzymaniu próbki okazało się że to nie żadne drzewo waniliowe ale równie dobrze mogłabym się wysmarować olejkiem waniliowym do pieczenia ciasta. Efekt ten sam a cena dużo niższa. Nie lubię płaskich prostych zapachów. Mam wrażenie że Boudoir mimo, że może być męczący na dłuższą metę jest dużo ciekawszy niż Helmut. No ale każd z tych zapachów dobrze oddaje styl projektanta. Zapachy Westwood są bogate i złożone ale trochę męskie. Jej ostatni zapach Anglomania jest trochę jak Hypnotic Poison wymieszany z jakąś męską wodą , ale taką z charakterem z nutą juchtową i tytoniu. Niesamowity zapach. Nie jest łatwy do noszenia ale jaka to opowieść. Niektóre perfumy chciałoby się po prostu mieć żeby czasem sobie 'popodróżować'. Używanie ich bywa ryzykowne ze względu na otoczenie. Ludzie lubią miłe zapaszki, nie ekspansywne. No, są wyjątki ;-)
misiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 21:04   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez misiabela
Mam wrażenie że Boudoir mimo, że może być męczący na dłuższą metę jest dużo ciekawszy niż Helmut.
Zdecydowanie.
Mnie właśnie męczy w Boudoir ta mydlana-mdła nuta, ona ujawnia się tak w połowie trwania zapachu i jest niezbicie do końca... Aż do znudzenia.

Cytat:
Napisane przez misiabela
Jej ostatni zapach Anglomania jest trochę jak Hypnotic Poison wymieszany z jakąś męską wodą , ale taką z charakterem z nutą juchtową i tytoniu. Niesamowity zapach.
Teraz TY mnie zaciwkaiłaś tą Anglomanią. Muszę zdobić gdzieś próbkę.

Cytat:
Napisane przez misiabela
Ludzie lubią miłe zapaszki, nie ekspansywne. No, są wyjątki ;-)
Ja tam lubię jakieś dziwadła zapachowe ponosić... NIe sztuka zlać się nowością z perfumerii, sztuka odkryć stary zapach i nosić go odkrywać za każdym razem...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 02:19   #21
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

misiabela Helmut Lang , to zapach bardzo kobiecy, na mnie nuta wanilii ujawnia się dosyć silnie, do tego piżmo a w tle kwiaty, perfumy mają bardzo zmysłowe brzmienie, zapach jest wyrazisty ale nie meczący, dosyć oryginalny. W pierwszych akordach przypomina mi nieco ...Yalang & Vanilia Guerlain.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 08:56   #22
misiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Anglomania jest zapachem bardzo dobrze zharmonizowanym, "smooth" jak mówią anglicy, gladki bez żadnych nutek które się wybijają ale bardzo intensywnym i bogatym.Jednym z głównych składników jest róża ale zawiera też kwiat tytoniu.Baza orientalna z wanilią, chyba wetiwerem. Wyrażna jest nuta skóry, zamszu.Męskawa.Trwa godzinami. Oryginalny, raczej na zimę.Spodziewalam się bardziej kwiatowego zapachu ale muszę przyznać że jest bardzo w duchu Vivienne Westwood.
Muszę zdobyć Helmuta, chociaż odstraszyło mnie na początku stwierdzenie, że to zapach uniseks. Z tego co pamietam Ylang&Vanilia to cieply i zmmysłowy zapach.Sądzę, że czeka mnie przyjemna niespodzianka.
misiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:31   #23
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez misiabela
Muszę zdobyć Helmuta, chociaż odstraszyło mnie na początku stwierdzenie, że to zapach uniseks. Z tego co pamietam Ylang&Vanilia to cieply i zmmysłowy zapach.Sądzę, że czeka mnie przyjemna niespodzianka.
Ja kupiłam na Allegro , setkę można dostać za 100 zł.
50ml za 50-60 zł.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 12:26   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Perfumy caloroczne to wg mnie:

Sensations Jil Sander
Envy Gucci
Dolce vita
Couture Moschino
Very irresistible
Amarige Givenchy
Noa Cacharel
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:41   #25
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

hmm... ja nigdy nie robiłam takiego podział, po prostu pachnę tym zawsze na co mam w danym momencie ochotę. I szczerze wątpię czy będę robiła takie podziały. Dla mnie wszystkie zapachy są na cały rok Ale to jest tylko moje odczucie na ten temat
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:56   #26
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Cytat:
Napisane przez basia.plewik
D&G Feminine
Mam pytanie: jak odbierasz Feminine? Nie wiem czy z moją miniaturą jest coś nie tak czy rzeczywiście są podobne - zwłaszcza w początkowych i środkowych nutach - do Sun Moon Stars Lagerfelda... Tym bardziej, że za pierwszym razem odebrałam je zupełnie inaczej, źle, jako brzydkie i płytkie, a teraz od pierwszej chwili przypomniały mi SMS, które uwielbiam zresztą, ale nie mam niestety przy sobie i nie mogę wnikliwie porównać Oczywiście różnice są, zwłaszcza w ciężarze, ale ogólne wrażenie - bardzo podobne.

Aby nie zrobił się z tego całkiem off topic:
SMS uważam za całoroczne, zależne tylko od nastroju. Nie dogrzeją co prawda w mroźne zimowe wieczory, ale i nie wychłodzą. No i jeśli z moją miniaturą wszystko w porządku to wychodzi na to, że Feminine też jest całoroczny Bardzo wdzięczny.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 00:14   #27
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Na każdą pore roku ( całoroczne) jest moim zdaniem:
Coco Mademoiselle
Chanel19 edt
Envy
Noa
Hugo Woman ( czerwone)
Blue Ralph Lauren
Amarige
Eclat d`Arpege
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:59   #28
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jakie perfumy na każdą porę roku??

Extraordinary Avon - niedrogi - 69,9zł. w promocji za 50ml, śliczny zapach : ciepły, zmysłowy, o aromacie czekolady i róży
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.