preejakulat i domniemana ciaza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 18:58   #1
wendy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

preejakulat i domniemana ciaza?


od kilku dni gnębi nas problem możliwej przyszłej ciąży... mimo iż nie doszło do stosunku (nigdy wcześniej też go nie było) to pozostaje jakaś niepewność a im więcej się czyta na różne tematy, tym większe są wątpliwości... tego dnia ja dotykałam członka chłopaka a on mnie poniżej pasa, nie było wytrysku, jednak przez moment na ręce chłopaka pojawił się preejakulat (w malej ilości), zorientowałam się, że w tej cieczy też mogą być plemniki, dlatego zwróciłam uwagę, chłopak przetarł tylko niedbale ręke... nie wiem czy coś na niej zostało czy nie, trudno powiedzieć... a później ręka z powrotem powęrdowała do moich narządów... po pieszczotach poszłam do łazienki, by zmyć to, co w razie czego mogło zostać (uwaga tylko taka ze nie miałam palca w pochwie). sama miałam swego czasu problemy natury endokrynologicznej, zażywalam hormony, nie mam jednego jajnika, mój cykl był wcześniej nieuregulowany, teraz wszystko jest w normie... mam 30-32 dniowy cykl, a w momencie pieszczot wypadał mi 15 dzień cyklu, więc sądzę, że mogłyby to być dni płodne, dlatego tak się boję... mimo iż jestem pozbawiona jednego jajnika, to ten, który został, radzi sobie już bardzo dobrze i mam okres co miesiąc, jak każdy. moje główne pytanie to takie czy jeśli trochę cieczy zwanej preejakulatem dojdzie w jakiś sposób do pochwy (w zaistniałej wyżej sytuacji) to możliwe jest zapłodnienie w czasie dni płodnych? bo jak czytałam to badania naukowe dowodzą, że występują w niej plemniki (czasem martwe, czasem nie zdolne do ruchu ale jakieś prawdopodobieństwo jest). dodam jeszcze ze od dzisiaj zaczeły mnie jeszcze bolec piersi... (tj. 20 dzień mojego cyklu). czytając różne fora i opinie ludzi już sama nie wiem czy to za wcześnie w razie ciąży czy nie... bo zawsze bolały mnie przed okresem... różnica jest taka ze teraz jakby bolały cale. czy to możliwe, żebym po takich pieszczotach była w ciąży?
prosze o obiektywna ocene tej calej sytuacji bo kazda nasza ocena jets wynikiem coraz wiekszego stresu... niby smieszne ale zawsze istnieje jakies ryzyko i prawdopodobienstwo... a do czasu zrobienia jakiegos testu mozna zwariowac. naprawde zwariowac.
wendy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:33   #2
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

teoretycznie ten plyn nie zapladnia, tym bardziej ze go wytarl i palca do srodka nie wkladal
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 13:32   #3
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

a plemniki się przecież nie teleportują....
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 13:39   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

Jezuuuu... to jakaś choroba zbiorowa jest...

Nie było stosunku, nie było wytrysku, nie było nawet palca w pochwie, a kobietę bolą piersi jak na ciążę... Ja się zabiję.

Preejakulat nie zapładnia.
Brak seksu nie zapładnia.
Brak wytrysku nie zapładnia.
Palec nie zapładnia.

Nie wiem co mam jeszcze napisać. Płakać mi się chce.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:50   #5
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

kropka nie płacz teraz będzie tylko gorzej, wakacje w końcu... dzieci powyjeżdżały na wakacje, wrócą i będzie tu 10x więcej pytań tego typu...
A może by tak gdzieś napisać jak NIE MOŻNA zajść w ciąże? jakiś neon albo baner, albo artykulik chociaż?
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 23:18   #6
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

juz nie wiem co jest gorsze... czy panikowaie w stylu zaszlam w ciaze przez palec czy twierdzenie ze stosunek przerywany jest swietna metoda antykoncepcji... z jednej skrajnosci w druga :|
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:07   #7
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
kropka nie płacz teraz będzie tylko gorzej, wakacje w końcu... dzieci powyjeżdżały na wakacje, wrócą i będzie tu 10x więcej pytań tego typu...
A to mnie pocieszyłaś...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 07:33   #8
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

Jak wrócą to pójdą do szkoły i mam cichą nadzieję, że zajmą się nauką..
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:50   #9
wendy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

nauka mnie czeka dopiero przy najbliższej sesji ;]
wendy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:52   #10
Nataleczka16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 40
Dot.: preejakulat i domniemana ciaza?

Dziewczyny mam problem... 8 dnia cyklu doszlo do dziwnej sytuacji. Moze panikuje, nie wiem. Członek mojego chłopaka znalazł sie z tyłu mujego ciała. Nie doszlo do włożenia go w tylna częśc ciała jedynie o otarcie się o nią raz. W tym samym czasie chłopak z dwa razy dotknał mojej pochwy jendka nie wkladal głeboko palcy jedynie tak podotykal. Czy jest mozliwośc zeby doszlo do ciąży? Nie doszlo do wytrysku wcale jednak boje się ze był preejakulat. Czy po takim lekkim dotknieciu i nie włozeniu nawet członka od tyłu jest mozliwosc?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Bo boję się ,ze dotknął mojego tylnego miejscia lub swojeo członka na którym byl preejakulat i przeniósł go na palcach
Nataleczka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.