Trądzik - cz. 3 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 19:17   #1921
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja mam, ale ciemnieje mi na twarzy, więc do makijażu go nie używam, ale jest świetny punktowo na pryszcze Lepiej się goją.
to super azapycha??
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:17   #1922
Tuff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
teraz mam zasadę:jeśli się wahasz czy wyjść z domu czy nie- wychodź. ZAWSZE mi to wychodziło na dobre. A to kogoś fajnego poznałam, a to coś fajnego przeżyłam. Oczywiście nie polecam wychodzić kiedy z cerą jest naprawdę źle... bo to też wypróbowałam. wtedy myślę tylko o tym, a całą frustrację wyładowuję na bliskich osobach-przyjaciołach itd. Dlatego jeśli mam naprawdę meeega wysyp- nie wychodzę. Dla dobra innych. natomiast jeśli cera jest taka sobie, ale nie tragiczna- czym prędzej gdzieś się ulatniam.
podpisuje się pod tym w całości. Nie można zamykać się w domu - trzeba wyjść do ludzi. Jeśli wyglądałam tragicznie spotykałam się z przyjaciółkami, które nie zwracały uwagi na moją twarz, gdy było lepiej i/lub czułam, że leki zaczęły działać (a brałam różne przez te ok5lat - od robionych maści, płynów, pilingów, przez tetralisal i homeopatie z dietą włącznie, a kończę na dzień dzisiejszy na aknenorminie) bawiłam się.

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Poznałam fajnych chłopakówJeden z nich najwyrazniej mnie polubił-nie mowie , że coś więcej,ale na dobry początek wystarczy wciąż się do mnie uśmiechał, prawił komplementy, pomagał mi. A i ja przy nim czułam się super- tak radośnie i swobodnie. niestety , jest pewien problem- nie mam do niego namiarów tzn. mogę zdobyć, ale jak to zrobić, żeby nikt się nie pokapował o co mi chodzi?
Ja ci mogę napisać różne rady:
1) jeśli czujesz coś to zdobądź jego numer i napisz do niego jakąś niezobowiązującą wiadomość - coś w stylu: jak tam po wakacjach itp. A jak się pokapuje to co? Może jest nieśmiały i sam nie chciał zrobić pierwszego kroku?
2) nie robisz nic, traktujesz to jako wakacyjną znajomość
3) nie robisz kroku żadnego, ale masz nadzieje na to, że on sam się odezwie. Jeśli tego nie robi przechodzisz z tym do porządku dziennego i niedługo poznajesz kolejnego chłopaka. Jeśli odnajdzie cię? Ty decyduje co dalej.
U mnie to wyliczanka 2 lub 3, zależy od chłopaka. Chodź czasami żałuje, że sama nie wyszłam z inicjatywą powielam cały czas ten sam schemat. A to wszystko dla tego, że jestem wobec nowo poznanych nieśmiała, bojąca się oceny na podstawie wyglądu.

A tak w ogóle to witam. I trzymam kciuki za każdego walczącego z trądzikiem (tym widocznym i nie)
__________________
"Często mówi się, że niezależnie od prawdy, ludzie widzą to, co chcą zobaczyć.
Niektórzy mogą zrobić krok w tył i zobaczyć, że cały czas patrzą na ten sam obrazek"

Tuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:21   #1923
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
to super azapycha??
Mnie nie zapchał na szczęście, ale oczywiście kogoś innego mógłby. Ale prędzej wysuszy skórę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:19   #1924
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
wielkie dzieki za podpowiedzi z glinką, ja uzywalam kiedys i widzialam poprawe

Nie wiem czy słyszałyście/uzywałyście kozieradke? Polecila mi ja pani ze sklepu zielarskiego, podobno corka jej znajomej dowiedziała się o niej w Finlandii i od tej pory robiła sobie regularnie maseczki. Zeszły jej wszystkie plamki po wyciskaniu i etc.
O nie słyszałam o czyms takim. Ale spróbuje bo mam duzo kozieradki w domu.Piję/jem ją poniewaz reguluje hormony, jest antyandrogenna czy tam estrogenna, ale teraz musze troche przystopowac bo normalnie unosi sie ze mnie won kozieradki doslownie jak powącham bluzke wieczorem to czuc kozieradką
U mnie znowu taki wysyp, ze szkoda... do tego zrobilam sobie skorupe zamiast twarzy
Mam nadzieje ze chociaz wyjazd mi się uda
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:21   #1925
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

Girls jakich peelingów enzymatycznych używacie? Możecie coś polecić w większym opakowaniu?

Zalecono mi FLosLek co tydzień ale to jest małe i drogie.

Czy taki peeling ma się pienić czy nie ma się pienić? :P
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:33   #1926
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Girls jakich peelingów enzymatycznych używacie? Możecie coś polecić w większym opakowaniu?

Zalecono mi FLosLek co tydzień ale to jest małe i drogie.

Czy taki peeling ma się pienić czy nie ma się pienić? :P

Ziaja Calma HLC jest fajny. Też mały, ale na długo starcza, bo tego się nie daje bardzo dużo Jeszcze się nie spotkałam z pieniącym się peelingiem :P nie ma się pienić
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:48   #1927
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Toman te peelingi się nie pienią, po prostu nakładasz grubszą warstwę na skórę, jak krem. Bardzo dobre recenzje [KWC] ma peeling ziaji pro. Kupisz chyba tylko na allegro i dość drogawy jest.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-09-03 o 11:55
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 11:52   #1928
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Dot.: Trądzik - cz. 3

.
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50

Edytowane przez lullaby97
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:54
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:55   #1929
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

a macie jakies pomysly jak uregulowac blyszczenie twarzy po lecie?
moja sie strasznie swieci Gdzies czytalam ze wysuszona cera wytwarza 2 razy więcej sebum i ja ja widocznie tak wysuszylam na tych wczasach;/
koszmar normalnie myslalam zeby przemywac ja wywarem z szalwi albo rumianka? myslicie ze to cos pomoze?
a uzywala ktoras z was pudru rimmel stay matte?chcialam sobie kupic i wybrubowac ale nie wiem do konca czy jest sens Podobno ,,nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów'' chcialam spojrzec na sklad ale oczywiscie niegdzie go nie ma na opakowaniu tez
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:16   #1930
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lullaby97 Pokaż wiadomość
Dziękuje emulsja ma przyspieszyc regenerację naskórka, czyli te czerwone plamki, które mi pozostawały mają się rozjasnic
Byłam dzisiaj własnie po tą emulsję, poszperałam w googlach i znalazłam same dobre opinie, podaję link do strony o tej emulsji : http://aloes.com.pl/pielegnacja,skor...,aloesowa.html
Oprócz tego, pani u której byłam poleciła mi przemywac (ale nie pic, tak jak na wielu stronach piszą) buzię srebrem koloidalnym; link- http://www.suplementydiety.pl/index.php?id=3
Więc od dziś dochodzą mi te dwa nowe preparaty, o efektach będę was oczywiście informowac
Aloes ogólnie łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, rany szybciej się goją, więc przypuszczam, że może być dobry efekt. O srebrze koloidalnym już wcześniej czytałam. Są nawet mydełka do mycia buzi ze srebra. Koleżanka używała, ale zero efektów. Jest tanie chyba 3zł. Napisz jak tam efekty po tym srebrze ok?
Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
a macie jakies pomysly jak uregulowac blyszczenie twarzy po lecie?
moja sie strasznie swieci Gdzies czytalam ze wysuszona cera wytwarza 2 razy więcej sebum i ja ja widocznie tak wysuszylam na tych wczasach;/
koszmar normalnie myslalam zeby przemywac ja wywarem z szalwi albo rumianka? myslicie ze to cos pomoze?
a uzywala ktoras z was pudru rimmel stay matte?chcialam sobie kupic i wybrubowac ale nie wiem do konca czy jest sens Podobno ,,nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów'' chcialam spojrzec na sklad ale oczywiscie niegdzie go nie ma na opakowaniu tez
Tak to prawda, że skóra wysuszona produkuje jeszcze więcej sebum. Zacznij nawilżać skórę to raz. Dwa - ze świeceniem fajnie sobie radzi glinka i maseczka perfecty. Tu masz link. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-termalna.htm Sama ostatnio ją sobie zakupiłam po przeczytaniu tak wielu pozytywnych opinii.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:37   #1931
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Dot.: Trądzik - cz. 3

.
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50

Edytowane przez lullaby97
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:54
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 13:29   #1932
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

ja przez dlugi czas stosowalam serie ze srebrem A.T.W zel do mycia ,tonik i krem i powiem ze efektow zabardzo nie widzialam
produkty ok ale jak wiekszosc nie dzialaja
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 13:58   #1933
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lullaby97 Pokaż wiadomość
o mydełkach z nanosrebrem czytałam też, zresztą i na forum była o nim mowa. ja mam te srebro w sprayu, rozpylam na twarz, chwilkę odczekuje i osuszam.
I jak efekty? dlugo stosujesz?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:19   #1934
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

tez bylabym zainteresowana tym srebrem w sprayu moze w tym moim zestawie bylo go za malo i dlatego nic nie pomoglo

Edytowane przez gogela
Czas edycji: 2010-09-03 o 14:27
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:19   #1935
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
a macie jakies pomysly jak uregulowac blyszczenie twarzy po lecie?
moja sie strasznie swieci Gdzies czytalam ze wysuszona cera wytwarza 2 razy więcej sebum i ja ja widocznie tak wysuszylam na tych wczasach;/
koszmar normalnie myslalam zeby przemywac ja wywarem z szalwi albo rumianka? myslicie ze to cos pomoze?
a uzywala ktoras z was pudru rimmel stay matte?chcialam sobie kupic i wybrubowac ale nie wiem do konca czy jest sens Podobno ,,nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów'' chcialam spojrzec na sklad ale oczywiscie niegdzie go nie ma na opakowaniu tez
ja zakupilam kiedys ten puder, mial mnie matowac ale nie wyszlo mu tak wiec zawsze dodaje do niego na wierzch skrobie i razem to nawet ok. ja pomimo ze skore bardzo nawilzam, teraz prawie nie stosuje zadnych masci, tak tylko na noc 2-3 razy w tyg, a skora mi sie swieci ze hej....a jak jest goraco to cos strasznego...lepiej juz jest jak naloze podklad....rady nie ma na ta skore

maseczke z Perfecty z gruszka i glinka polecam, ja uzywam tylko tej. najlepiej kupic cala tubke, ale ciezko ja dostac, ja widzialam tlyko w takich zwyklych drogeriach, rossman ma same saszetki, tez natura, ale w rossmanie tansze i czesto w promocji , jedna ok 1.35
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2010-09-03 o 15:22
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 18:07   #1936
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

kasiam187 czym nawilżasz buzię, że z przetłuszczającą się skóra nie możesz sobie poradzić? Aż tak mocno jest tłusta?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:48   #1937
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ufff... jestem znowu. Kolejna awaria komputera opanowana.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
i mam jeszcze pytanie do Olki...dalej leczysz sie hormonalnie czy juz odstawilas te tabletki co bralas?
Od 2 miesięcy nie biorę leków hormonalnych (tabsów, ani innych). Musiałam zrobić przerwę, bo mam problemy z krążeniem i zrobić usg nóg. Przy okazji miałam sprawdzić jak będzie wyglądać sytuacja z miesiączkami i cerą. Teraz we wrześniu mam wizytę u lekarza i zobaczymy co dalej. Z cerą po odstawieniu nie jest wyraźnie gorzej. Ale moja zawsze w lato się "wycisza", a trądzik atakuje jesienią.
Mimo wszystko i tak powinnam brać hormony ze względu na pco. Tylko te przeklęte krążenie... Mam skierowanie na badanie, ale boję się iść, bo jak wyjdzie źle, to nie będę mogła brać leków. Wszystkie objawy pco (w tym trądzik) powrócą. Ja się chyba wtedy zastrzelę.

A tak przy okazji to i wam się pochwalę (w realu już wszystkim się chwaliłam): otóż mam praktyki w kancelarii, napisałam parę dni temu wniosek do prokuratury o zmianę środka zapobiegawczego (tj. aby chłopak mógł zgłaszać się na komendę raz, a nie 4 razy w tygodniu), ładnie go umotywowałam i... udało się! Wiem że to takie głupstwo, ale sprawiło mi mnóstwo radości. Chyba odnajduję się w przyszłym zawodzie.

Aha. Mam jeszcze jedne kłopot (podałam to pytanie na wątku o wypadaniu włosów, ale tu też zapytam, a nuż wiecie). Wspominałam już wcześniej o tym, że lecą mi włosy. Muszę zacząć brać jakiś lepszy suplement (dotychczasowy chyba nie pomaga). Tylko jest taki problem, że wszystkie tabletki mają w składzie wit. B12. A mnie po wszystkich preparatach z tą witaminą wysypuje. Nie znacie może takiego suplementu na włosy, który by jej nie miał? Nie chcę ryzykować, bo nie to, że i tak mogę być łysa, to jeszcze trądzik się nasili. Ehhh...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:51   #1938
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

a próbwoiałąs kurację do włosów, Joanna, Rzepa?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:00   #1939
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 3

Właśnie jestem w trakcie tej kuracji. Bo Radical nie pomógł.
Wiem że moje problemy z włosami wynikają z problemów hormonalnych, ale jakiś suplement dodatkowo nie zaszkodzi. Chciałabym na któryś się zdecydować, ale wszędzie jest te parszywe B12!
Wiem, że nie miejsce tutaj na tego typu zagwozdki, ale jakbyście wiedziały o jakimś suplemencie na włosy bez b12 - poratujcie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 20:31   #1940
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w trakcie tej kuracji. Bo Radical nie pomógł.
Wiem że moje problemy z włosami wynikają z problemów hormonalnych, ale jakiś suplement dodatkowo nie zaszkodzi. Chciałabym na któryś się zdecydować, ale wszędzie jest te parszywe B12!
Wiem, że nie miejsce tutaj na tego typu zagwozdki, ale jakbyście wiedziały o jakimś suplemencie na włosy bez b12 - poratujcie.
hmmm
ja z czystym sumieniem moge polecic Ci super tabletki ktore naprawde mega wzmacniaja wlosy po 2 tyg brania mialam wyrazny efekt!!!
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...roducts_id=891
Do tego rownoczesnie z tabletkami polecam myc wlosy szamponem z tej firmy (koszt okolo16zl), najlpeszy efekt jest jak sie stosuje te razem tabletki i szampon ale jesli nie pasowalby ci ich sklad to chociaz ten szampon wyprooobuj bo jest naprawde swietny (ja te kombinacje stsowalam po 3 mjiesiecznej serii konskich dawek lekow na borelioze)Wlosy wypadaly mi w tym okresie garsciami do tego stopnia ze jak poszlam do fryzjerki by zrobila mi kilka pasemek to odmowila bojac sie ze zostane lysa po zabiegu!!!
I slyszalam ze sa teraz nowe te tabletki ze zamiast 4 (max dawka) je sie jedna ktora zawiera tyle wszystkiego co te 4 i cena jest za 60 tabloetek bardzo zblizona wiec zamiast na 15dni nowe starczaja na 60

Edytowane przez kalaaga
Czas edycji: 2010-09-03 o 20:34
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:32   #1941
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Olka - polecam Ci smarować włoski olejkiem rycynowym albo naftą kosmetyczną [np. firmy Anna]. Recenzje ma genialne. Poza tym jeśli chodzi o suplementy to polecam Humavit skrzyp z pokrzywą.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:06   #1942
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Trądzik - cz. 3

tak tak!
Ja robie maseczke na włosy
-nafta kosmetyczna
-cytryna
-zółtko
i włosy są cud miód

Mi by sie przydal jakis dobry specyfik na wagry..
Oplaca sie chodzic do kosmetyczki na zabiegi oczyszczajace? Była ktoras z was?
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 00:36   #1943
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ufff... jestem znowu. Kolejna awaria komputera opanowana.



Od 2 miesięcy nie biorę leków hormonalnych (tabsów, ani innych). Musiałam zrobić przerwę, bo mam problemy z krążeniem i zrobić usg nóg. Przy okazji miałam sprawdzić jak będzie wyglądać sytuacja z miesiączkami i cerą. Teraz we wrześniu mam wizytę u lekarza i zobaczymy co dalej. Z cerą po odstawieniu nie jest wyraźnie gorzej. Ale moja zawsze w lato się "wycisza", a trądzik atakuje jesienią.
Mimo wszystko i tak powinnam brać hormony ze względu na pco. Tylko te przeklęte krążenie... Mam skierowanie na badanie, ale boję się iść, bo jak wyjdzie źle, to nie będę mogła brać leków. Wszystkie objawy pco (w tym trądzik) powrócą. Ja się chyba wtedy zastrzelę.

A tak przy okazji to i wam się pochwalę (w realu już wszystkim się chwaliłam): otóż mam praktyki w kancelarii, napisałam parę dni temu wniosek do prokuratury o zmianę środka zapobiegawczego (tj. aby chłopak mógł zgłaszać się na komendę raz, a nie 4 razy w tygodniu), ładnie go umotywowałam i... udało się! Wiem że to takie głupstwo, ale sprawiło mi mnóstwo radości. Chyba odnajduję się w przyszłym zawodzie.

Aha. Mam jeszcze jedne kłopot (podałam to pytanie na wątku o wypadaniu włosów, ale tu też zapytam, a nuż wiecie). Wspominałam już wcześniej o tym, że lecą mi włosy. Muszę zacząć brać jakiś lepszy suplement (dotychczasowy chyba nie pomaga). Tylko jest taki problem, że wszystkie tabletki mają w składzie wit. B12. A mnie po wszystkich preparatach z tą witaminą wysypuje. Nie znacie może takiego suplementu na włosy, który by jej nie miał? Nie chcę ryzykować, bo nie to, że i tak mogę być łysa, to jeszcze trądzik się nasili. Ehhh...
klask i:
Ja coś takiego poczułam, jak wysterylizowałam dwa na wpół bezdomne kocurki (z mojego linka w podpisie), takie spełnienie W takich chwilach trądzik to pikuś, człowiek czuje się jak all-american hero Mógłby góry przenosić

Co do włosów, to odpisałam w wątku o wypadających, wzięłam już Xyzal dziś, więc nie mam siły powtarzać Też mi wypadają i w zasadzie nic nie pomaga, jak skończy mi się wszystko, co biorę w tej chwili na trądzik, to spróbuję Vitapilu, bardzo dobrze działa na wypadanie, ale zawiera tą paskudną, syntetyczną wit. b12...
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:04   #1944
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Trądzik - cz. 3

Hej wam!

ja od 10-ciu lat walcze z trądzikiem, zaczoł sie jak zaczeło się dojrzewanie. na twarzy miałam wszystko co możliwe, zaskórniki, ropne...no dosłownie wszystko!

ostatnio brałam antybiotyk, smarowałam się kwasami i na dodatek jeszcze na noc był Duac gel..
trwało to 2 miesiące i właściwie widziałam różnicę (pryszcze zeszły, a ja zauważyłam że przez te wszystkie lata dorobiłam się kilku pieprzyków na policzkach tylko ich nie widziałam bo byłam obsypana pryszczami)

no ale ostawiłam antybiotyk i spodziewałam się wielkiego wysypu. troche mnie wysypało ale zaraz potem tak jakby się uspokoiło. już od 2och tygodni nic nie wyskoczyło, właśnie dziś się zorientowałam! i pisze w dość ciężkim szoku

jeszcze co 2-3 dni wspomagam się Duac gel, ale zostały tylko przebarwienia...ten ciężki trądzik zniknoł ot tak sobie?
dodam że już bylam zdesperowana i przygotowywałam się na kurację IZOTEKEM,

kurczę...mam nadzieję ze to już koniec mojej walki
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 15:19   #1945
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
tak tak!
Ja robie maseczke na włosy
-nafta kosmetyczna
-cytryna
-zółtko
i włosy są cud miód

Mi by sie przydal jakis dobry specyfik na wagry..
Oplaca sie chodzic do kosmetyczki na zabiegi oczyszczajace? Była ktoras z was?
o tak! ta maseczka na wlosy jest swietna tylko trzeba pamietac ze naklada sie ja na suche wlosy a potem zmywa szamponem a mi sie kiedys pomylilo i najpierw umylam wlosy potem nasmarowalam i splukalam woda nie moglam dojsc cemu one sa tak strasznie tluste
jesli chodzi o oczyszczanie twarzy ja bylam kilka razy to zalezy od kosmetyczki od jednej wyszlam z twarza masakryczna! ale jak podleczylam buzie dermatolog kazala mis ie wybrac do swojej zaufanej i slicznie mi twarz oczyscila nawet sladu nie bylo
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:04   #1946
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Trądzik - cz. 3

Szukam jakiejś tańszej alternatywy dla płynu micelarnego BIODERMY. Żeby równie dobrze oczyszczało, nie zapychało (!) i było tańsze niż Bioderma, bo na chwilę obecna jej cena jest dla mnie za wysoka
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:20   #1947
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Iwona z perfecty plyn micelarny podobno dobry, kosztuje 10-12zł w rossmanie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:56   #1948
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
kasiam187 czym nawilżasz buzię, że z przetłuszczającą się skóra nie możesz sobie poradzić? Aż tak mocno jest tłusta?

HUmektan lub Cetaphil..i naprawde nie widze zeby moja skora byla przesuszona, bo nie ma czym


Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ufff... jestem znowu. Kolejna awaria komputera opanowana.



Od 2 miesięcy nie biorę leków hormonalnych (tabsów, ani innych). Musiałam zrobić przerwę, bo mam problemy z krążeniem i zrobić usg nóg. Przy okazji miałam sprawdzić jak będzie wyglądać sytuacja z miesiączkami i cerą. Teraz we wrześniu mam wizytę u lekarza i zobaczymy co dalej. Z cerą po odstawieniu nie jest wyraźnie gorzej. Ale moja zawsze w lato się "wycisza", a trądzik atakuje jesienią.
Mimo wszystko i tak powinnam brać hormony ze względu na pco. Tylko te przeklęte krążenie... Mam skierowanie na badanie, ale boję się iść, bo jak wyjdzie źle, to nie będę mogła brać leków. Wszystkie objawy pco (w tym trądzik) powrócą. Ja się chyba wtedy zastrzelę.

ehhh informuj nas tu nabierzoaco jak tam u ciebie z cera bo mnie to bardzo ciekawi, gdyz sama jestem na hormonach i chce wkrotce odstawic,bo jednak boje sie skutkow ubocznych w pozniejszych latach... ale tez boje sie ze jak odstawie cholerstwo wroci, a jestt tak dobrze teraz

Idz na badanie !!! bo to o Twoje zdrowie chodzi, a z tradzikiem dawalas rade do teraz i dasz rade dalej

A tak przy okazji to i wam się pochwalę (w realu już wszystkim się chwaliłam): otóż mam praktyki w kancelarii, napisałam parę dni temu wniosek do prokuratury o zmianę środka zapobiegawczego (tj. aby chłopak mógł zgłaszać się na komendę raz, a nie 4 razy w tygodniu), ładnie go umotywowałam i... udało się! Wiem że to takie głupstwo, ale sprawiło mi mnóstwo radości. Chyba odnajduję się w przyszłym zawodzie.

gratulacje
!!!
Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Iwona z perfecty plyn micelarny podobno dobry, kosztuje 10-12zł w rossmanie.
POlecam !!
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2010-09-04 o 17:58
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:04   #1949
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

No to powinnaś własnie miec nawilzonego buziaka tak, jak mowisz. To moze cos matujacego glinka czy cos.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:07   #1950
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Chyba kupię sobie sok z aloesu do przemywania buzi..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.