Fryzjer w Rzeszowie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 23:23   #691
Madziaaaaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Wiecei może ile kosztuje farbowanie włosów na króla augusta w vogue? Mam włosy do ramion, jeśli to zmieni cenę. P. Małgosia z goi ma kolczyka w nosie?
Madziaaaaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:45   #692
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

a możecie polecić jakiegoś fryzjera, który potrafi się obchodzić z kręconymi włosami i ich ścinaniem? ważne, żeby umiał ścinać kręcone włosy, bo często wychodziłam od fryzjerów z masakrą na głowie, w której wyglądałam jak księżyc w pełni a wszyscy fryzjerzy u których byłam to najchętniej by prostowali prostownicą albo na szczotce a ja chciałabym ściąć i od razu widzieć czy zrobiono to dobrze.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2010-09-06 o 18:47
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:22   #693
kozakinarzepy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

witam
przeczytałam cały wątek i mogę wypowiedzieć swoje zdanie

co do pana Romana z Piłsudskiego to swego czasu chodziłam tam, farbowała mnie dziewczyna i w sumie zadowolona byłam. Co do cięcia pana Romka to raz byłam zadowolona innym razem trochę mniej ale ogólnie mogę polecić

Następnie co do studia Goya to skuszona opiniami umówiłam się tam. Chciałam lekko przyciemnić blond włosy (miałam jasny balejaż) no i ściąc troche bo końce były zniszczone. PAni wybrała kolor ciemniejszy niż bym chciała ale w sumie dałąm się namówić. W ciągu wizyty pani przemiła i fajnie się rozmawiało. Kolor eyszedł troche inny niż na próbniku ale ogólnie mi się podobał. Niestety pani za krótko mnie ścięła mimo to że mówiłam nawet w trakcie że to za krótko. Efekt końcowy był ok do pierwszego mycia. Niestety fryzura nie dopasowana do moich falujących włosów, ciągle muszę prostować włosy bo inaczej wyglądam okropnie. No i cena mnie poraziła!!!!!!!!!!
Nie wiem czy jeszcze tam wrócę...
To było ze 2 miesiące temu

teraz kolor spłowiał i szukam jakiegoś dobrego fryzjera który ujednolici i doprowadzi kolor do porządku...

zastanawiam się nad tym całym Damianem a może polecicie jeszcze kogoś???

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Aha dodam jeszcze że raz odwiedziłam salon Vogua na Króla Augusta i raczej tam nie wrócę. Obsługiwała mnie pani w ciemnych włosach. Pierwsze co mnie zaskoczyło to brak zainteresowania po moim przyjściu pani rozmawiała z panem na zapleczu, wyszła i powiedziała że bardzo przeprasza ale wyskoczy tylko po bułkę do sklepu bo nie zdążyła rano. No i zlewka przez 10 min jak jej nie było, w końcu jak przyszła to owszem dobrze się mną zajęła ale chciałam zrobić odrost a to co wyszło na głowie to jakaś tragedia... nałożyła mi farbe a potem jeszcze jakieś coś do kolorowania i efekt- włosy szaro brudno brązowe!!!! widząc moją minę powiedziała że wyrównała ich koloryt i teraz wyglądają naturalnie i muszę pochodzić i się przyzwyczaić. 140 zł poszło w plecy a kto mnie widział pytał czy sama to robiłam
kozakinarzepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:55   #694
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a możecie polecić jakiegoś fryzjera, który potrafi się obchodzić z kręconymi włosami i ich ścinaniem? ważne, żeby umiał ścinać kręcone włosy, bo często wychodziłam od fryzjerów z masakrą na głowie, w której wyglądałam jak księżyc w pełni a wszyscy fryzjerzy u których byłam to najchętniej by prostowali prostownicą albo na szczotce a ja chciałabym ściąć i od razu widzieć czy zrobiono to dobrze.
Mam ten sam problem. Byłam u kilku fryzjerów i przyznam że Patryk ściął mi najlepiej, ale jak tylko wróciłam do domu musiałam wymyć włosy z tych wszystkich cud specyfików i ugnieść ze swoją pianką. Ze ścięcia byłam zadowolona, ale jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich naturalnych loków w salonie jak robię je sama w zaciszu domu xd. Dlatego zawsze po ścięciu proszę teraz o prostowanie (u kogo bym nie była) bo boję się wyjść na miasto jak straszydło z szopą na głowie ;]
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:59   #695
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ap-hope Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Byłam u kilku fryzjerów i przyznam że Patryk ściął mi najlepiej, ale jak tylko wróciłam do domu musiałam wymyć włosy z tych wszystkich cud specyfików i ugnieść ze swoją pianką. Ze ścięcia byłam zadowolona, ale jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich naturalnych loków w salonie jak robię je sama w zaciszu domu xd. Dlatego zawsze po ścięciu proszę teraz o prostowanie (u kogo bym nie była) bo boję się wyjść na miasto jak straszydło z szopą na głowie ;]
a ten Patryk to w którym salonie pracuje?
dzięki
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:38   #696
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

to ja też podłączam się do pytania co to za Patryk, który radzi sobie z kręconymi włosami i na ile wycenia swoje umiejętności? ;-)
thess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:29   #697
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

on pracuje u siebie, nie wiem jak jest teraz, bo brat mówił ze miał/ma remont. Tnie z ojcem. Są na Miłocińskiej za zajezdnią autobusową. Nie jest rozreklamowany, dlatego mało osób go zna.

ja wiem czy się zna. ja byłam zadowolona z cieniowania jakie mi zrobił. włosy mi się bardzo fajnie układały. nie ścina za krótko bo wie że się kręcone i tak podniosą. a i poprosiłam żeby mi też troszkę przerzedził i nie miałam takiego sianka. no ceni się tak ok 30 za ścięcie.
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 10:27   #698
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cześć dziewczyny
Pierwszy raz pisze cos na forum ale tez szukam ratunku. Mam juz dosc fryzjerskich wpadek az strach isc sie sciac teraz a chce zmienić dosyc bardzo moja fryzurke, dlatego mam pytanie ktore juz raz przewineło sie na forum tutaj ale zadnej odpowiedzi nie było wiec zapytam ponownie:
Czy znacie fryzjera w rzeszowie specjalizujacego sie we fryzurkach tupu emo? Mam włosy prawie do pasa i chciałabym nadac im inny kształt nie schodzac z długości
Prosze o pomoc
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:09   #699
saff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

witajcie a co myślicie o salonie Irmina's World na Krzyżanowskiego?
saff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:11   #700
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ap-hope Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Byłam u kilku fryzjerów i przyznam że Patryk ściął mi najlepiej, ale jak tylko wróciłam do domu musiałam wymyć włosy z tych wszystkich cud specyfików i ugnieść ze swoją pianką. Ze ścięcia byłam zadowolona, ale jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich naturalnych loków w salonie jak robię je sama w zaciszu domu xd. Dlatego zawsze po ścięciu proszę teraz o prostowanie (u kogo bym nie była) bo boję się wyjść na miasto jak straszydło z szopą na głowie ;]

Hm... no to może powinnaś zmienić fryzjera? bo jak mi Damian wymodeluje moje loczki po strzyżeniu to z dumą chodzę w nich po mieście;DDD
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:52   #701
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Czy naprawde nikt nie wie nic o tego typu cieciu w rzeszowie?
I mam jeszcze jedno pytanie Czy orientujecie sie dziewczyny jak jest w salonie na tulipanowej na zalesiu?
Poleciła mi go znajoma z pracy mam szukac czarnej mlodej szczuplej dziewczyny podobno bardzo fajnie scina
czy któras z was odwiedzila ten salon?
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 08:55   #702
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

dziewczyny wie któraś gdzie w Rzeszowie robią trwałą headline? taką unoszącą włosy u nasady?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:32   #703
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hm... no to może powinnaś zmienić fryzjera? bo jak mi Damian wymodeluje moje loczki po strzyżeniu to z dumą chodzę w nich po mieście;DDD
hehe no w sumie racja, ale póki co nie potrzebuję fryzjera.. :p z resztą miasto niedługo zmieniam, więc pewnie coś poszukam. A o Damianie się dużo za dużo nasłuchałam, gdzie się nie ruszę wszędzie p.Damian to i tamto, och ach ech ;p Ale podobno fajnie ścina więc ok
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:04   #704
marg2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 45
Dot.: polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja.

"polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja. "..............wyszedł mi super kolor, fakt, że trwało to długo, bo mam bardzo grube i długie włosy, ale było warto, tak dokładnej fryzjerki jeszcze nigdy nie miałam..rozjaśniła mi włosy, patrze odrosty blond, pomyślałam o kurde"............... itd
Jest to zwykła reklama i podejrzewam że napisała ją jedna z pracownic - która opisała co sama zrobiła z własnymi włosami ( teraz juz nie brunetka - ruda).
Owszem jest to nowy salon, urządzony bardzo skromnie, dziewczyny które tam pracują są bardzo miłe ale niestety nie mogę powiedziec o nich, że są profesjonalistkami. Po przeczytaniu w/w reklamy pokusiłam się i skorzystałam ale nie polecam go.
marg2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:04   #705
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja.

Witam! pisałam już na tym wątku, ale napiszę jeszcze raz Często zmieniałam fryzjerów, bo nigdy nie byłam do końca zadowolona, ale odkąd chodzę do Damiana, już nie mam problemu z wyborem fryzury. Pierwszy raz na tak długo zatrzymałam się u jednego fryzjera!
Zawsze miałam długie włosy, od paru lat takie do ramion i wiecznie zero pomysłu na fryzurę. Ale dzięki Damianowi wciąż ,mam coś nowego na głowie. Ostatnio nawet dałam mu wolną rękę i powiedziałam, że zamknę oczy i niech robi co chce. Dzieki niemu miałam juz na głowie ciekawe asymetryczne fryzury i odważyłam się ściąć na krótko.
Główną zaletą Damiana jest to, że po ścięciu nie wkładam dużo wysiłku w układanie włosów. Wystarczy umyć, wysuszyć i gotowe. To jest niesamowite. I zawsze jestem zadowolona.
Kolejną zaletą jest luźna atmosfera. Nie każdemu to odpowiada, a mi bardzo. Nie lubię wielkiego nadęcia u fryzjera.
Tylko ceny...
Są takie dni, miesiące, że chodzę zarośnięta, bo nie mam luźnych 50zł na fryzjera. O farbowaniu nie wspomnę, nigdy tego nie robiłam u fryzjera, bo to za droga impreza jak dla mnie. Radzę sobie sama.
Ale mogę polecić koloryzację L'oreala, bo od dawna kupuję tę farbę we fryzjerskim, włosy mam po niej zdrowsze niż przed farbowaniem. Tylko ciężko samemu dobrać kolor.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 08:28   #706
gcovalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja.

Może mi ktoś podać dokładny adres i kontakt do tego P.Damiana?

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź
gcovalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:33   #707
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Witam! pisałam już na tym wątku, ale napiszę jeszcze raz Często zmieniałam fryzjerów, bo nigdy nie byłam do końca zadowolona, ale odkąd chodzę do Damiana, już nie mam problemu z wyborem fryzury. Pierwszy raz na tak długo zatrzymałam się u jednego fryzjera!
Zawsze miałam długie włosy, od paru lat takie do ramion i wiecznie zero pomysłu na fryzurę. Ale dzięki Damianowi wciąż ,mam coś nowego na głowie. Ostatnio nawet dałam mu wolną rękę i powiedziałam, że zamknę oczy i niech robi co chce. Dzieki niemu miałam juz na głowie ciekawe asymetryczne fryzury i odważyłam się ściąć na krótko.
Główną zaletą Damiana jest to, że po ścięciu nie wkładam dużo wysiłku w układanie włosów. Wystarczy umyć, wysuszyć i gotowe. To jest niesamowite. I zawsze jestem zadowolona.
Kolejną zaletą jest luźna atmosfera. Nie każdemu to odpowiada, a mi bardzo. Nie lubię wielkiego nadęcia u fryzjera.
Tylko ceny...
Są takie dni, miesiące, że chodzę zarośnięta, bo nie mam luźnych 50zł na fryzjera. O farbowaniu nie wspomnę, nigdy tego nie robiłam u fryzjera, bo to za droga impreza jak dla mnie. Radzę sobie sama.
Ale mogę polecić koloryzację L'oreala, bo od dawna kupuję tę farbę we fryzjerskim, włosy mam po niej zdrowsze niż przed farbowaniem. Tylko ciężko samemu dobrać kolor.
Witam Cię, gdzie w Rzeszowie można kupić profesjonalnego loreala? bo mi kobieta na 3 maja we fryzjerskim powiedziała, że tylko na zamówienie i w dodatku mają straszne ceny;/ Ja póki co kupuje u siebie w Stalowej Woli Londę profesjonalną i też jestem bardzo zadowolona tylko, że ma małą paletę kolorów;/
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:40   #708
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: polecam K&S ul. św Michała Archanioła/ dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Witam Cię, gdzie w Rzeszowie można kupić profesjonalnego loreala? bo mi kobieta na 3 maja we fryzjerskim powiedziała, że tylko na zamówienie i w dodatku mają straszne ceny;/ Ja póki co kupuje u siebie w Stalowej Woli Londę profesjonalną i też jestem bardzo zadowolona tylko, że ma małą paletę kolorów;/

witaj, ja kupuję na matejki we fryzjerskim, albo na gałęzowskiego obok zielarskiego na rogu. Kosztuje ok 36zł +woda. Opłaca się kupić litrową butlę za ok.10zł, bo za małą 100ml płaci się ok.5zł.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:00   #709
Madziula296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziewczyny potrzebuje pilnie dobrego fryzjera który doradzi co do mojej buzki pasuje i ktory profesionalnie mnie obetnie ,mam ochte na duze zmiany lecz sama nie jestem pewna tej fryzury i potrzebuje porady fryzjera przez obcięciem zeby wychodzac z zalkadu znow nie plakala
Madziula296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 09:30   #710
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Madziula296 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pilnie dobrego fryzjera który doradzi co do mojej buzki pasuje i ktory profesionalnie mnie obetnie ,mam ochte na duze zmiany lecz sama nie jestem pewna tej fryzury i potrzebuje porady fryzjera przez obcięciem zeby wychodzac z zalkadu znow nie plakala
Wystarczy poczytać wątek i wszystko będziesz wiedziała.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:03   #711
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

ja w Rz polecam p. Jolę z salonu na ul.Podchorążych zaraz blisko szkoły
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:33   #712
_caroline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Marius w Reducie. Gosc chyba nienawidzi blondynek. Moze obcina fajnie, wedlug najnowszych trendow, ale farba sobie lapek nie brudzi. Przez jego chamskie teksty wiele klientek ucieklo mu z fotela.

Polecam salon Frizz na Osmeckiego 4F, pania Magde Pelen profeslonalizm, pierwszy raz bylam zadowolona z koloru i ze sciecia. Mila obsluga. Naprawde polecam. Ceny nie sa niskie, ale naprawde warto
Zgadzam sie pan mariusz na prawde potrafi zrobic wlosy idealnie ... korzystalam z jego uslug kilka lat jednak "brudna robote" zleca pracownikom no i jego podejscie w stylu jestem za***istym stylistą i w ogole nie interesuje mnie twoje zdanie i zrobie wszystko zeby zrobic tak jak sam chce ! bedac blondynka wyszlam praktycznie ruda i tak zakonczyla sie nasza wspolpraca ... pomijam juz kwestie tekstow conajmniej nie na miejscu w studunku do klijentek ... jesli macie silna psychike to polecam swietny fryzjer o paskudnym dominujacym charakterze ...

szukam nowego ...
_caroline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:40   #713
_caroline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Frankka Pokaż wiadomość
Dziewczęta a to z Mariusem?
z tego co pamiętam on w Reducie się znajduje?
zdecydowanie nie polecam !!! chyba ze lubisz jak ktos jest bezczelny obraza ciebie i pol rzeszowa i ma w d.... twoje zdanie... jesli uda ci sie go przekonac do zrobienia czegos w czym dobrze sie czujesz to zrobi to swietnie ... mi sie kilkakrotnie udalo ale ostatnim razem dalam sie namowic na jego wizje i z mojego naturalnego blondu wyszlam z rudą czupryną ... scina rewelacyjnie ale trzeba pilnowac dlugosci bo lubi krotkie wlosy .... podsumowujac : nie polecam !
_caroline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:45   #714
anutka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 228
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a możecie polecić jakiegoś fryzjera, który potrafi się obchodzić z kręconymi włosami i ich ścinaniem? ważne, żeby umiał ścinać kręcone włosy, bo często wychodziłam od fryzjerów z masakrą na głowie, w której wyglądałam jak księżyc w pełni a wszyscy fryzjerzy u których byłam to najchętniej by prostowali prostownicą albo na szczotce a ja chciałabym ściąć i od razu widzieć czy zrobiono to dobrze.
Podpinam się pod pytanie, zna ktoś takiego fryzjera? Mi też zawsze każdy fryzjer naklada różne pianki, lakiery, gumy, później suszy i układa na szczotce. W rezultacie wychodzę stamtąd z kapturem na głowie
anutka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:59   #715
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Moja koleżanka, która ma kręcone włosy, wyszła zadowolona z salonu DM studio na Okrzei. Widziałam ją po wizycie, włosy miała bardzo ładnie ułożone, nie prostowane, po prostu loki
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:08   #716
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Też tylko MD Studio i pan Damian;DDDD BTW ostatnio byłam w salonie w galerii Rzeszów. Nie polecam, tłumów brak, poszłam tylko dlatego, że nie chciało mi się czekać na wolne miejsce w MD. Ścinał mi młody chłopak. Spoko, bez szału na głowie jednak jego BARDZOOOO luźne podejście do klientki było odpychające. Fakt byliśmy w podobnym wieku, ale to go nie usprawiedliwiało, żeby rozmawiał ze mną jak z dobrą koleżanką, o wtrącaniu wulgaryzmów nie wspomnę. Więcej tam nie wrócę.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:44   #717
anutka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 228
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

A ile bierze ten Damian za ścięcie kręconych włosów za łopatki? Długo czeka się na wizytę?
anutka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:34   #718
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez anutka123 Pokaż wiadomość
A ile bierze ten Damian za ścięcie kręconych włosów za łopatki? Długo czeka się na wizytę?
Z tego co wiem od 50-60 zł. Nie więcej Nie wiem ile będziesz czekać, zadzwoń to się dowiesz.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:38   #719
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dm studio zostało przeniesione, nie ma go na Okrzei, o ile mi wiadomo, to teraz jest na ulicy Leszka Czarnego.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:55   #720
_caroline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Dm studio zostało przeniesione, nie ma go na Okrzei, o ile mi wiadomo, to teraz jest na ulicy Leszka Czarnego.

Nie to błędna informacja !
Dzisiaj byłam w DM studio u Damiana i wciąż jest na Okrzei I Gorąco polecam bo pierwszy raz wyszłam od fryzjera mega zadowolona z fryzury no i oczywiście z fryzjera świetny i po prostu czyta w myślach

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anutka123 Pokaż wiadomość
A ile bierze ten Damian za ścięcie kręconych włosów za łopatki? Długo czeka się na wizytę?
zapłaciłam 60 zł za ścięcie ( włosy za łopatki, ale proste )

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anutka123 Pokaż wiadomość
A ile bierze ten Damian za ścięcie kręconych włosów za łopatki? Długo czeka się na wizytę?
zapłaciłam 60 zł za ścięcie ( włosy za łopatki, ale proste ), na wizytę czekałam niecały tydzień
_caroline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.