W co się ubrać na Uczelnie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:06   #31
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
o dobrze że się taki wątek pojawił bo też się nad tym zastanawiałam

W ogóle te całe "studia" mnie przerażają :P wydaje się że to już wszyscy tacy dojrzali, poważni ludzie, a ja taki roztrzepaniec tam pójdę :P

A jak z ubiorem na co dzień? Ja np. zazwyczaj chodzę tak na luzie- jeansy,t-shirt,bluza,adidaski. Nie noszę się zbyt elegancko, kobieco dlatego boję się że będę wyglądać jak dzieciuch :haha: w związku z tym, powiedzcie jak to jest na co dzień
Nie masz się czego bac, pomyśl przeciez to beda głównie ludzie w twoim wieku, wię czemu mieliby byc tak strasznie poważni

Na co dzien zdecydowanie na luzie tylko zamień plecak na torebke
Jak zaczynałam to tez biegałam na uczelnie w adidaskach (zreszta jak wszyscy ) po jakims czasie sie troche "wyrobilismy"
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:24   #32
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

dokladnie jak wyzej, nie ma sie czego bac, ja nadal chodze z plecakiem i biegam w adidasach na uczelnie, ludzie nie sa jacys powazni, z czasem sie kazdy wyrabia, jak sobie przypomne poczatki to mi sie smiac chce
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:03   #33
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

dobre w studiach jest to, że każdy jak tam idzie na pierwszy rok to jest takim rozstrzepanicem i ja taka byłam i reszta ludzi... wszyscy tacy wiesz - właśnie jeansy, dizwne kolory, nic do siebie nie pasuje - mało kto miał w ogóle jakis styl... i mniej więcej to odróżnia pierwszy rok od innych ;d

teraz idę na drugi i jestem zupełnie inna w stych kwestia i nie chodzi o to, że się jakoś nagle wszyscy zaczynają ubierać elegancko - nie, dalej są jeansy, t-shrity - tylko, że teraz to wszystko jest ze smakiem jakimś takim, każdy ma tam jakiś swój styl dopracowany, dopieszczony

nie martwcie się dziewczyny dokładnie - będa tam osoby w waszym wieku i beda rownie wystraszone co wy : ) ale do odwaznych swiat nalezy wiec spokojnie idzcie na zajecia tak jak zazywczaj chodzicie, nie spinajcie sie zbytnio po prostu idzcie z usmiechem na twarzy zdarzycie sie w to wszystki wkrecic nawet jezeli poki co czujecie sie mega roztrzpane
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:04   #34
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

U mnie na uczelni na rozdanie indeksów dla pierwszego roku wszyscy przyszli elegancko ubrani moze z 3% osób nie miało czarno-białych zestawów, więc ogolnie radziłabym eleganckie spodnie + biała bluzka ewentualnie ciemnogranatowe lub czarne rurki
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:16   #35
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Thumbs down Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

Cytat:
Napisane przez MIRACLE33 Pokaż wiadomość
Może to i głupie pytanie ale czy na zaocznych też trzeba raczej elegancko się ubrać???Bo moja siostra mówiła że ona praktycznie odrazu wykłady miała na pierwszym zjeździe!I już w ogóle zmieszana jestem...
....
jestem na zaocznych. od rana do 14 mam wykłady a o 15 inaugurację. mam za daleko żeby lecieć i się przebrać więc od rana będę w białej bluzce, na to czarną marynarkę zarzucę, czarne rurki i jakieś botki...może założę granatowe a może jasno-beżowe...trudno, muszę to jakoś połączyć:/
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 13:56   #36
MIRACLE33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

...

Edytowane przez MIRACLE33
Czas edycji: 2011-10-07 o 19:13
MIRACLE33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:40   #37
cappucino_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 17
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

Dobra, a ja mam trudniejszą kwestię co do inauguracji roku. 10:30 mam rozdanie indeksów a 12:30 muszę być w pociągu i czeka mnie siedem godzin jazdy.
Marynarkę noszę z reguły więc góra ok, ale czy mogę założyć ciemne rurki i kozaki do łydki, a pod spodem mieć normalną koszulkę?
Ogółem nie uśmiecha mi się wracanie z galowymi spodniami i koszulą, a tym bardziej jazda w nich i wysokich butach (które potem trzeba będzie przywieść z powrotem o_o).
Walizka mała i jak najlżejsza bo musze sobie sama poradzić (mam godzinę kolejką na uczelnie, potem z uczelni jakieś pół godziny na dworzec o_o).
Czy w takiej sytuacji mogę czuć się usprawiedliwiona?
cappucino_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 19:22   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: W co się ubrać na Uczelnie?

Ja w takiej sytuacji bym w ogóle nie szła, indeks odebrała z dziekanatu i tyle, no ale jak tam chcesz

Wiesz, Ty sama przed sobą się możesz usprawiedliwić, ale nikt z tych ludzi, przed którymi się pokażesz nie będzie wiedzieć, że masz podróż pociągiem przed sobą. A czy im taki akurat strój będzie odpowiadał, zwisał czy przeszkadzał, to już zależy od nich.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.