Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 06:35   #4291
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim

Asiulek, normalnie się wzruszyłam niespodzianką Twojego Tzta
I trzymam kciuki mocno, żeby do Ciebie zadzwonili z pozytywną infomacją o pracy

Dziewczyny , ja dziś nie byłam w pracy, bo rano pojechaliśmy z TZ do Krakowa po samochód mojego szefa (zepsuł się w niedzielę, stał w serwisie, szef pojechał w delegację i nie miał go kto odebrać - padło na mnie ).
Ale powiem Wam, że masakra w ciapki - do KRK mam 150 km, a jechaliśmy prawie 4 godziny ... taki był korek po drodze, że szok ... i jak wracaliśmy to dalej był nie rozładowany, a wracaliśmy dalej - bo do Rzeszowa - i też ponad 4 godziny. TZ miał być na 15:00 w pracy, oczywiście nie zdążył, a na dodatek u nas w mieście też stał w korku pół godziny Koszmar..... wykończona jestem , a już sobie wyobrażam jak zmęczony jest mój TZ ...
Ja się strasznie wzruszyłam, poryczałam się
To mieliście cięzki dzień, wiem jak męczące są takie podróże, te nasze drogi i korki

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy


No to są duże szanse
Nie ma za co Dobrze będzie
Szanse są, ale na razie nawet nie myślę o tym, bo zwariować można

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
widzisz, poszło świetnie trzymam nadal kciuki oby wybrali Ciebie
ale piękna niespodzianka masakra, az się sama wzruszyłam

z tymi niespodziankami to u mojego tż'ta różnie bywa, potrafi być mega romantyczny, ale też czasami jak mi coś palnie i powie to klękajcie narody
Te wszystkie kciuki przyniosły mi szczęście
Wczoraj opowiedziałam sis TŻta jak ładnie się zachował, też miała łzy w oczach Mój TŻ tak jak i Twój się zachowuje, ale to chyba jednak większość facetów tak ma...
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:02   #4292
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no i bardzo bardzo fajnie że przyjdą
podejrzałam buty, bardzo ładne a i obcas też ładny ale do odważnych świat należy a co
Ha! no cóż, trzeba się dumnie jako ŻONA prezentować a co!

Ja mojemu tżtowi wczoraj prezent dałam........ dwu godzinna awanturę narmalnie coś we mnie pękło przez te nerwy moralniaka mam dzisiaj..... głupio mi jak cholera................:m ur:
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:09   #4293
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam

a mój TZ ma dzisiaj urodzinki sprawdzian dla żonki teraz jak je się wyprawi dzisiaj mamy gości imprezka się szykuje...

wczoraj przywieźli nam narożnik i jestem taka zadowolona nasz pierwszy poważny małżeński zakup
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:17   #4294
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Ha! no cóż, trzeba się dumnie jako ŻONA prezentować a co!

Ja mojemu tżtowi wczoraj prezent dałam........ dwu godzinna awanturę narmalnie coś we mnie pękło przez te nerwy moralniaka mam dzisiaj..... głupio mi jak cholera................:m ur:
no też tak mówiłam że musze być piękną żoną pierwszego dnia po ślubie, a co

nie martw się kochana, przeprosisz tż'ta i na pewno zrozumie i daj my jakiś drobiazg na dzień chłopaka choćby lizaka na pewno się ucieszy

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Witam

a mój TZ ma dzisiaj urodzinki sprawdzian dla żonki teraz jak je się wyprawi dzisiaj mamy gości imprezka się szykuje...

wczoraj przywieźli nam narożnik i jestem taka zadowolona nasz pierwszy poważny małżeński zakup
Wszystkiego naj dla Twojego tż
No żonka przygotuje świetną imprezke, pyszne jedzonko i będzie super
za narożnik

przed chwilką dzwonili od fotografa ze album jest do odbioru na 10 jestem umówiona z szefową ale zaraz po spotknaiu lece odebrać album, w sumie się ciesze a nawet nie wiem jak są fotki zrobione będą do bani to przyjde i będe marudzić
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:26   #4295
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam nasz asiulek po rozmowie

Ja dzisiaj w końcu po trzech dniach wyszłam z domu, bo się kurowałam. Pojechałam na zakupy i oczywiście nic dla siebie nie znalazłam Kupiłam parę pierdółek kosmetycznych i odebrałam leki z apteki. Niestety przez sezon chorobowy troszkę pieniędzy na to idzie

Teraz siedzę i walczę z CV. Od dzisiaj wdrażam w życie plan Każdego dnia będę wyszukiwać firmy z jakiejś branży i słać CV jak leci - czy szukają czy nie. Może coś się poszczęści
no bardzo dobry plan grunt to się porządnie zmobilizować


asiulek ja mam nadzieję że to Ty jednak dostaniesz tą pracę, trzymam mocno kciuki a Twój TŻ mega romantyczny jest fajną Ci niespodziankę zrobił

Martoolka tak to czasem bywa w związkach, my też mieliśmy jakoś w pierwszym miesiącu niefajne chwile ale porozmawialiśmy i TŻ zrozumiał pewne rzeczy i teraz między nami jest super, tego i Wam życzę, trzeba rozmawiać i o tych problemach, żalach, obawach też.

dziewcczyneczka fajny ten pomysł na imprezę, szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o tym żeby ktoś organizował coś takiego w Polsce, na zachodzie to bardzo popularne, no i w filmach


agawoo współczuję dnia straconego w korkach, ja wiem, że jak tylko zaczyna padać to droga z pracy do domu wydłuża się przeciętnie o jakieś 1h u mnie

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22389067]a jeszcze Wam powiem, że jak się paszport wymieni do 60 dni po ślubie to odliczają za pozostały okres ważności i płaci się mniej a jak już później to 140 zł i koniec.[/QUOTE]

no to będę musiała więcej zapłacić trudno, na razie nie wymieniam, moja ciocia była niedawno na Kubie z paszportem ze swojego panieńskiego nazwiska pomimo tego że od wielu lat jest mężatką

acelinka no to fajnie że zaczynasz nową pracę, mam nadzieję, żę będziesz z niej zadowolona

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Witam

a mój TZ ma dzisiaj urodzinki sprawdzian dla żonki teraz jak je się wyprawi dzisiaj mamy gości imprezka się szykuje...

wczoraj przywieźli nam narożnik i jestem taka zadowolona nasz pierwszy poważny małżeński zakup
wszystkiego najlepszego dla Twojego Męża
i gratuluję zakupu mebelka

ja się dzisiaj dowiedziałam, że jest dzień chłopaka i szczerze mówiąc to nie obchodzimy już od jakiegoś czasu tego święta, czasami obchodzimy dzień mężczyzny bo coś takiego też jest. A dzień chłopaka wydaje mi się takim świętem licealnym, gimnazjalnym, no ale nie wiem, może rzeczywiście zrobię TŻ towi jakąś niespodziankę, tylko nie mam weny
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:32   #4296
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość

asiulek ja mam nadzieję że to Ty jednak dostaniesz tą pracę, trzymam mocno kciuki a Twój TŻ mega romantyczny jest fajną Ci niespodziankę zrobił
Dziękuję za wsparcie
TŻ tym razem bardzo się postarał Ale nie będę mu mówić, jaki schwalony został, żeby nie usiadł na laurach
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:50   #4297
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
życzę, trzeba rozmawiać i o tych

acelinka no to fajnie że zaczynasz nową pracę, mam nadzieję, żę będziesz z niej zadowolona

ja się dzisiaj dowiedziałam, że jest dzień chłopaka i szczerze mówiąc to nie obchodzimy już od jakiegoś czasu tego święta, czasami obchodzimy dzień mężczyzny bo coś takiego też jest. A dzień chłopaka wydaje mi się takim świętem licealnym, gimnazjalnym, no ale nie wiem, może rzeczywiście zrobię TŻ towi jakąś niespodziankę, tylko nie mam weny
ja też mam taką nadzieję
ja zawsze zapominam o dniu chłopaka i też właśnie dopiero wczoraj przeczytałam na forum wiadomo ze dziwnie by było dawać z tej okazji jakieś mega prezenty ale jakiś drobiazg zawsze jest miło dostać w tatym roku 30 wrzesnia byliśmy na weselisku i jedna koleżanka przyniosła po lizaku dla swojego faceta i naszych ale mi było głupio że ja zapomniałam właśnie musze tej koleżance posłąć życzonka rocznicowe
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 11:27   #4298
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

a ja właśnie nadal nie mam pomysła na dzień chłopaka... muszę się wybrać do galerii i coś wymyślić...
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:32   #4299
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dziewczyny pomóżcie.....jestem po przepłakanej i nieprzespanej nocy.... zapuchnięta, niewyspana, z bólem głowy.... nie mogę się na niczym skupić.... a po pracy jedziemy do wodzireja, kamerzysty i fotografa....... mam przygotować rozpiskę pomysłów dla całej trójki, coś na nagranie ślubne, utwory itd...... a w głowie pustka.... nie mogę się wogóle na niczym skupić... podrzućcie jakieś pomysły... błagam..... gdzieś odpatrzyłam sobie na wątku że na nagranie filmowe na koniec wrzuce listę gości z nagłówkiem "wystąpili" czy coś.... póznej jakieś 3-4 utwory tam mam..... nie wiem czy dawać zdjęcia z dziecistwa..... błagam pomocy
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:43   #4300
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

zdjęcia z dzieciństwa fajna sprawa
ja w swoim filmie mam i bardzo to wzruszające i piękne
na prawdę warto

z ta lista gości pierwszy raz się spotykam ...
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:43   #4301
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.....jestem po przepłakanej i nieprzespanej nocy.... zapuchnięta, niewyspana, z bólem głowy.... nie mogę się na niczym skupić.... a po pracy jedziemy do wodzireja, kamerzysty i fotografa....... mam przygotować rozpiskę pomysłów dla całej trójki, coś na nagranie ślubne, utwory itd...... a w głowie pustka.... nie mogę się wogóle na niczym skupić... podrzućcie jakieś pomysły... błagam..... gdzieś odpatrzyłam sobie na wątku że na nagranie filmowe na koniec wrzuce listę gości z nagłówkiem "wystąpili" czy coś.... póznej jakieś 3-4 utwory tam mam..... nie wiem czy dawać zdjęcia z dziecistwa..... błagam pomocy
Spokojnie, nie denerwuj się Dobry pomysł na zakończenie filmu z wesela. My kamerzyście daliśmy na płytce kilka zdjęć ale z okresu naszego narzeczeństwa i parę piosenek naszych ulubionych. Może też wybierzcie kilka wspólnych fotek?
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 13:18   #4302
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Fotki z dziecinstwa moje jego no i wspolne nas jako pary przygotowalam bo moj DJ chcial zrobic pokaz.
Wyszlo swietnie. Te miny gosci jak nas malych berbeci zobaczyli - bezcenne.
Kamerzysta to nagral i potem dalam mu te same zdjecia i mam na poczatku filmu pare i potem wplecione w nagranie w miejscu gdy widac gosci patrzacych na pokaz.
Bardzo fajnie to wyglada!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:40   #4303
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
z tymi niespodziankami to u mojego tż'ta różnie bywa, potrafi być mega romantyczny, ale też czasami jak mi coś palnie i powie to klękajcie narody

Martoolko, każdy ma czasem gorsze dni, pogoda nie sprzyja teraz za bardzo nikomu, Ty jesteś zestresowana a dla tż'ta też to jest nowa sytuacja i też na pewno jest tym zestresowany
Dzięki U nas na szczęście już duuużo lepiej
Tak to z tymi chłopami bywa A niby to kobieta zmienną jest

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Ja mojemu tżtowi wczoraj prezent dałam........ dwu godzinna awanturę narmalnie coś we mnie pękło przez te nerwy moralniaka mam dzisiaj..... głupio mi jak cholera................:m ur:
Pogadaj z nim, przeproś i wszystko będzie ok

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a mój TZ ma dzisiaj urodzinki sprawdzian dla żonki teraz jak je się wyprawi dzisiaj mamy gości imprezka się szykuje...

wczoraj przywieźli nam narożnik i jestem taka zadowolona nasz pierwszy poważny małżeński zakup

Najlepsze życzonka dla TŻta
STO LAT


Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
Martoolka

ja się dzisiaj dowiedziałam, że jest dzień chłopaka i szczerze mówiąc to nie obchodzimy już od jakiegoś czasu tego święta, czasami obchodzimy dzień mężczyzny bo coś takiego też jest. A dzień chłopaka wydaje mi się takim świętem licealnym, gimnazjalnym, no ale nie wiem, może rzeczywiście zrobię TŻ towi jakąś niespodziankę, tylko nie mam weny
Dzięki
Mój to by najchętniej obchodził i dzień chłopca i dzień mężczyzny Tylko szkoda, że dnia dziewczynki nie ma

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Ale nie będę mu mówić, jaki schwalony został, żeby nie usiadł na laurach


Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.....jestem po przepłakanej i nieprzespanej nocy.... zapuchnięta, niewyspana, z bólem głowy.... nie mogę się na niczym skupić.... a po pracy jedziemy do wodzireja, kamerzysty i fotografa....... mam przygotować rozpiskę pomysłów dla całej trójki, coś na nagranie ślubne, utwory itd...... a w głowie pustka.... nie mogę się wogóle na niczym skupić... podrzućcie jakieś pomysły... błagam..... gdzieś odpatrzyłam sobie na wątku że na nagranie filmowe na koniec wrzuce listę gości z nagłówkiem "wystąpili" czy coś.... póznej jakieś 3-4 utwory tam mam..... nie wiem czy dawać zdjęcia z dziecistwa..... błagam pomocy
My mieliśmy na wstępie galerię zdjęć od dzieciństwa do narzeczeństwa (fotki, które wcześniej umieściliśmy w fotoksiążkach w ramach podziękowania dla rodziców) i galerię z pleneru. Do tego nastrojowa muzyczka (jak chcesz to podam Ci tytuły). Wyszło bardzo wzruszająco Foto dorzucił też galerię z podróży poślubnej. Na końcu mamy napisy końcowe: podziękowanie dla gości za przybycie i "wystąpili" - po lewej stronie ekranu tańczymy jakiś wolny taniec, a po prawej lecą te napisy. Na końcu mamy skrót z wesela na wesoło

A co dla wodzireja potrzebujesz? Konkursy? Piosenki? Zabawy?
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:48   #4304
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

my na początku filmu mamy przedstawienie" Panny Młodej, Pana Młodego, Świadków, Rodziców i Gości ( ale jest to jedno zdjęcie jak składają życzenia ) a na końcu mamy chyba podziękowanie dla rodziców i dla gości
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:25   #4305
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dziewczyneczka, tu byl jeszcze ten problem, że po drodze w łapczycy rozkraczyła się ciężarówka - facetowi strzeliły 2 opony, i nie miał zapasowych . Niestety nie było pobocza na tej drodze i zajmował jeden pas ruchu - i było wahadło. A Łapczyca generalnie słynie z gigantycznych korków, więc do tego dodaj jeszcze tą ciężarówkę - i masssakra
no chyba ze tak, u nas tylko po drodze jeden wypadek byl, ale na szczescie nie powazny
certina: ja tez szczerze mowiac nie bylam na takiej imprezce , ale szykuje sie fajna zabawa oni dlugo mieszkali za granica i moze to stamtad wzieli
agulaaabar: nie denerwuj sie tak nie ma czym, to ma byc najpiekniejszy dzien w zyciu i taki bedzie to zalatwianie jest takie czasochlonne , ale pozniej bedzie Ci brakowalo tego zlaatwiania. My mielismy zdjecia z dziecinstwa na takich stelazach porozwieszane na weselu , wszystkim sie podobalo
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:51   #4306
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

kupiłam na dzień chłopaka fajne bokserki i chyba się sama w nie ubiorę :P
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:02   #4307
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.....jestem po przepłakanej i nieprzespanej nocy.... zapuchnięta, niewyspana, z bólem głowy.... nie mogę się na niczym skupić.... a po pracy jedziemy do wodzireja, kamerzysty i fotografa....... mam przygotować rozpiskę pomysłów dla całej trójki, coś na nagranie ślubne, utwory itd...... a w głowie pustka.... nie mogę się wogóle na niczym skupić... podrzućcie jakieś pomysły... błagam..... gdzieś odpatrzyłam sobie na wątku że na nagranie filmowe na koniec wrzuce listę gości z nagłówkiem "wystąpili" czy coś.... póznej jakieś 3-4 utwory tam mam..... nie wiem czy dawać zdjęcia z dziecistwa..... błagam pomocy
moze już po fakcie ale my mamy tak: w czołówce są nasze zdjęcia z dzieciństwa i wspólne, potem fotki naszych rodziców i swiadków a na końcu mamy napisy końcowe - imiona i nazwiska gości i będe jeszcze wnioskować zeby na końcu dał kilka fotek z sesji przy jakieś fajnej muzyczce
Kochana nie załamuj się tak, zobaczysz że bedzie cudownie nawet jeśli coś nie bedzie tak jak chciałaś to nikt oprócz Was nie będzie o tym wiedział
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki U nas na szczęście już duuużo lepiej
Tak to z tymi chłopami bywa A niby to kobieta zmienną jest
cieszę się, że już lepiej
dokładnie, raz są jak aniołki a jak im palnie czasami to nic tylko ale chyba za to ich kochamy

Odebrałam album od fotografa daje mi babka album a ja sie pytam gdzie płytka, a ona na mnie patrzy jak ciele na malowane wrota grzecznie jej przypomniałam że na początku mówiła ze dają płytke z fotkami które wybraliśmy, to powiedziała że już nie dają bo jakis koleś zrobiłi afere o fotki (nie wiem dokładnie o co jej biegało) i że to jest ich dobra wola że tą płytke z fotami dają, bo archiwum jest ich własnością :/ może i miała racje, ale nie chce od nich wszystkich 600 zdjęć tylko 60 które wybraliśmy i defakto zapłaciliśmy. W końcu powiedziała że skoro obiecała to nam dadza tą płytke ale jesteśmy ostatnią parą której robią tą "przysługe" więc czeka mnie lub tż'ta jeszcze jedna wycieczka do fotografa po płytke. Zdjęcia ogólnie nawet fajnie wyszły, kilka nawet bardzo nam się podoba, o dziwo

guska, świetny pomysł
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:55   #4308
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
moze już po fakcie ale my mamy tak: w czołówce są nasze zdjęcia z dzieciństwa i wspólne, potem fotki naszych rodziców i swiadków a na końcu mamy napisy końcowe - imiona i nazwiska gości i będe jeszcze wnioskować zeby na końcu dał kilka fotek z sesji przy jakieś fajnej muzyczce
Kochana nie załamuj się tak, zobaczysz że bedzie cudownie nawet jeśli coś nie bedzie tak jak chciałaś to nikt oprócz Was nie będzie o tym wiedział

cieszę się, że już lepiej
dokładnie, raz są jak aniołki a jak im palnie czasami to nic tylko ale chyba za to ich kochamy

Odebrałam album od fotografa daje mi babka album a ja sie pytam gdzie płytka, a ona na mnie patrzy jak ciele na malowane wrota grzecznie jej przypomniałam że na początku mówiła ze dają płytke z fotkami które wybraliśmy, to powiedziała że już nie dają bo jakis koleś zrobiłi afere o fotki (nie wiem dokładnie o co jej biegało) i że to jest ich dobra wola że tą płytke z fotami dają, bo archiwum jest ich własnością :/ może i miała racje, ale nie chce od nich wszystkich 600 zdjęć tylko 60 które wybraliśmy i defakto zapłaciliśmy. W końcu powiedziała że skoro obiecała to nam dadza tą płytke ale jesteśmy ostatnią parą której robią tą "przysługe" więc czeka mnie lub tż'ta jeszcze jedna wycieczka do fotografa po płytke. Zdjęcia ogólnie nawet fajnie wyszły, kilka nawet bardzo nam się podoba, o dziwo

guska, świetny pomysł
Ale jaja, to co znaczy, że masz jedną kopię i nawet rodzicom nie można zrobić albumu albo zdjęcia w ramkę??? A jak mas zochotę sobie powiesić w sypialni nad łóżkiem to już nie możesz?? no paranoja! Ciekawe co Ci następni klienci na to bo ja bym się wściekła.
Dziś spotkałam naszego fotografa i powiedziałąm, że chcę wszystkie też te nieobrobione fotki i powiedział, że nie ma sprawy i da nam je w RAWach nwet więc sobie obrobię jak tylko będę chciała i duża rozdzielczość da nam możliwość wydrukowania chociażby fototapety jak będziemy mieli no to ochotę Tylko muszę go teraz pomolestować bo od czasu kiedy mówi, ze da do czasu kiedy to zrobi.... to trzeba go nekać.

no pomysł może się okazać fajny...:P
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:45   #4309
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć Mężatki i prawie-Mężatki
U mnie w końcu powinno byc trochę spokojniej więc mam nadzieję częścej tu zaglądać...
Dziękuję za ciepłe przywitanie po wakacjach Powoli przyzwyczajamy się do polskiego klimatu
Dużo ciszej tu niż kilka miesięcy temu... Nie wypełnimy chyba nawet tego wątku do końca ślubów

Asiulek wiesz już co z tą pracą? Czy mamy jeszcze trzymac kciuki?
Świetną niespodziankę Ci zrobił TŻ Ja takie uwielbiam

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a mój TZ ma dzisiaj urodzinki sprawdzian dla żonki teraz jak je się wyprawi dzisiaj mamy gości imprezka się szykuje...
Ja ten sprawdzian będę miała za kilka dni Jakbyś miała jakieś rady to czekam
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 21:13   #4310
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22411148]Ale jaja, to co znaczy, że masz jedną kopię i nawet rodzicom nie można zrobić albumu albo zdjęcia w ramkę??? A jak mas zochotę sobie powiesić w sypialni nad łóżkiem to już nie możesz?? no paranoja! Ciekawe co Ci następni klienci na to bo ja bym się wściekła.
Dziś spotkałam naszego fotografa i powiedziałąm, że chcę wszystkie też te nieobrobione fotki i powiedział, że nie ma sprawy i da nam je w RAWach nwet więc sobie obrobię jak tylko będę chciała i duża rozdzielczość da nam możliwość wydrukowania chociażby fototapety jak będziemy mieli no to ochotę Tylko muszę go teraz pomolestować bo od czasu kiedy mówi, ze da do czasu kiedy to zrobi.... to trzeba go nekać.
[/QUOTE]
no jasne, że moge sobie zrobić albumy dla rodziców, albo dla siebie foto na ściane, ale moge przecież zamówić u nich i bez problemu powiedziała, że będzie płytka to chce płytke i koniec kropka będe ich tak długo nękać i męczyć aż dostaniemy to, za co zapłaciliśmy
Fajnie, że Wy dostaniecie wszystkie fotki a ciekawe ile by chcieli za wykupienie archiwum u tego fotografa, musiałabym spytać może nie opłaca się z nimi kłócić i za pare z lotych moge mieć wszystkie fotki, ale znając życie to by sobie zaśpiewali kosmiczną sumke


mmmmmm witamy spowrotem
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:26   #4311
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Fajnie, że jesteś, juz myslałam, że zostałam tu sama
Ale macie z tym foto... dobrze, że dostaniecie jednak tą płytkę, będziecie mogli sobie wywołac co będziecie chcieli
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:33   #4312
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś, juz myslałam, że zostałam tu sama
Ale macie z tym foto... dobrze, że dostaniecie jednak tą płytkę, będziecie mogli sobie wywołac co będziecie chcieli
nom, powiedziała że mąż nagra i dostaniemy, mam nadzieję ze tak będzie
rzecywiście coraz mniejszy ruch na forum ale i ta już jest lepiej niż niedawno
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 06:39   #4313
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Cześć Mężatki i prawie-Mężatki
U mnie w końcu powinno byc trochę spokojniej więc mam nadzieję częścej tu zaglądać...

Asiulek wiesz już co z tą pracą? Czy mamy jeszcze trzymac kciuki?
Świetną niespodziankę Ci zrobił TŻ Ja takie uwielbiam
zaglądaj jak najczęściej
No właśnie nic jeszcze nie wiem, pojęcia nie mam ile to może potrwać. Moja koleżanka poszła na urlop, szkoda bo gdyby była w p-racy to coś może by się dowiedziała i nieoficjalnie mi przekazała. No ale kciuki jeszcze są mile widziane
TŻ postarał się bardzo, nie spodziewałam się
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nom, powiedziała że mąż nagra i dostaniemy, mam nadzieję ze tak będzie
rzecywiście coraz mniejszy ruch na forum ale i ta już jest lepiej niż niedawno
Jak nie będą chcieli dać Ci płytki to ich tam mol
Jest nas znacznie mniej na wątku, wielka szkoda, ja zżyłam się praktycznie ze wszystkimi dziewczynami.
Mój mały diabełek tak rozrabia, że nie mogę pisać, gryzie, skacze i wspina się na klawiaturę, ale cieszymy się, że kupiliśmy tego psiaka Może to śmiesznie brzmi i nie pasuje do psa, ale wniósł do naszego domu mnóstwo radości i uśmiechu
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:34   #4314
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22409283]kupiłam na dzień chłopaka fajne bokserki i chyba się sama w nie ubiorę :P [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Odebrałam album od fotografa daje mi babka album a ja sie pytam gdzie płytka, a ona na mnie patrzy jak ciele na malowane wrota grzecznie jej przypomniałam że na początku mówiła ze dają płytke z fotkami które wybraliśmy, to powiedziała że już nie dają bo jakis koleś zrobiłi afere o fotki (nie wiem dokładnie o co jej biegało) i że to jest ich dobra wola że tą płytke z fotami dają, bo archiwum jest ich własnością :/ może i miała racje, ale nie chce od nich wszystkich 600 zdjęć tylko 60 które wybraliśmy i defakto zapłaciliśmy. W końcu powiedziała że skoro obiecała to nam dadza tą płytke ale jesteśmy ostatnią parą której robią tą "przysługe" więc czeka mnie lub tż'ta jeszcze jedna wycieczka do fotografa po płytke. Zdjęcia ogólnie nawet fajnie wyszły, kilka nawet bardzo nam się podoba, o dziwo
My dostaliśmy prawie wszystkie fotki jakie zrobił (1300 zdjęć), powyrzucał tylko te całkiem nieudane

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no jasne, że moge sobie zrobić albumy dla rodziców, albo dla siebie foto na ściane, ale moge przecież zamówić u nich i bez problemu
No to się nie zdziwię jak płytka będzie miała zabezpieczenie, że nie będzie można jej przegrać

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
No ale kciuki jeszcze są mile widziane
No to trzymam cały czas

A ja coraz gorszy kaszel mam, do tego nos cały czas zapchany, gadam basem, a muszę dziś poprowadzić 2 lekcje bleeeh
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:50   #4315
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to trzymam cały czas

A ja coraz gorszy kaszel mam, do tego nos cały czas zapchany, gadam basem, a muszę dziś poprowadzić 2 lekcje bleeeh

Bierzesz coś na to przeziębienie? Dużo osób teraz choruje, odpukać ja na razie się 3mam, ale gardło zaczyna mnie piec
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:52   #4316
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
zaglądaj jak najczęściej
No właśnie nic jeszcze nie wiem, pojęcia nie mam ile to może potrwać. Moja koleżanka poszła na urlop, szkoda bo gdyby była w p-racy to coś może by się dowiedziała i nieoficjalnie mi przekazała. No ale kciuki jeszcze są mile widziane
TŻ postarał się bardzo, nie spodziewałam się

Jak nie będą chcieli dać Ci płytki to ich tam mol
Jest nas znacznie mniej na wątku, wielka szkoda, ja zżyłam się praktycznie ze wszystkimi dziewczynami.
Mój mały diabełek tak rozrabia, że nie mogę pisać, gryzie, skacze i wspina się na klawiaturę, ale cieszymy się, że kupiliśmy tego psiaka Może to śmiesznie brzmi i nie pasuje do psa, ale wniósł do naszego domu mnóstwo radości i uśmiechu
będe ich nękać i nachodzić
fajny taki piesek słodki na pewno jest przy nim weselej

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość


My dostaliśmy prawie wszystkie fotki jakie zrobił (1300 zdjęć), powyrzucał tylko te całkiem nieudane


No to się nie zdziwię jak płytka będzie miała zabezpieczenie, że nie będzie można jej przegrać

A ja coraz gorszy kaszel mam, do tego nos cały czas zapchany, gadam basem, a muszę dziś poprowadzić 2 lekcje bleeeh
no widzisz co fotograf to inne podejście do klienta i jego obsługi .. Jak się będe upierać to zaczne im gadać że to przecież dla nich reklama, jak dodam te fotki gdzieś i podpisze że ich studio robiło i powiem też ze odbitki to ja moge zamawić u nich () ale że chce dla gości zrobić prezentacje zdjęć z podkładem muzycznym itd i z enawet oge im tą prezentacje potem dać żeby pokazywali klientom niewiem coś wymysle chce tą płytke i już

to lecz się kochana czym prędzej zeby Ci się nie pogorszyło


ja wczoraj ustaliłam z szefową mój plan zajęć rozrzut przedszkoli mam niezły ale co tam jak trzeba śmigać autkiem to trzeba w poniedziałek zaczynam chyba najgorszym prszedszkolem bo podobno dyrektorka jest straszna i wszystkih prześwietla i potem mam jeszcze jedno takie przedszkole we wtorek gdzie też dyrektorka ma spore wymagania i przedemną byly tam super lektorka angielskiego a czy ja jestem taka super to nie wiem pożyjemy zobaczymy
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:04   #4317
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
będe ich nękać i nachodzić
fajny taki piesek słodki na pewno jest przy nim weselej

ja wczoraj ustaliłam z szefową mój plan zajęć rozrzut przedszkoli mam niezły ale co tam jak trzeba śmigać autkiem to trzeba w poniedziałek zaczynam chyba najgorszym prszedszkolem bo podobno dyrektorka jest straszna i wszystkih prześwietla i potem mam jeszcze jedno takie przedszkole we wtorek gdzie też dyrektorka ma spore wymagania i przedemną byly tam super lektorka angielskiego a czy ja jestem taka super to nie wiem pożyjemy zobaczymy
O wiele weselej, teraz się wcale nie nudzę Z dnia na dzień coraz większy z niego rozrabiaka. Wczoraj został sam w domu, nie na długo, jak wróciłam to zastałam go w swoim kapciu
Super jesteś super, żadna dyrektorka Ci nie straszna
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:18   #4318
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć dziewczyny... Dzięki za wszystkie rady i pomysły
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!

Ten babsztyl zaczął nam wciskać byle jakie podkłady na płytę, bylebyśmy już sobie poszli....... jak jest przedstawiłam naszą wizję, to ona na to że oni tak nie robią, tylko tak i zaczęła swoje....później że ta płyta może nam się będzie podobać ale innym nie..........a co mnie inny cholera obchodzą?!?!?!?!?!?! I można mówić i tłuc i tłumaczyć...... proszę ją o listę podkładów, żeby sobie wybrać....a ona do mnie że takowej nie ma, bo zawsze dają to samo..........nosz kur...!!
Później że nie chce mieć na płycie żadnych latających gwiazdek, różowych mgiełek i wogóle.... a ta mi wyskakuje, że ta płyta będzie grobowa jak z pogrzebu.......

Myslalam że ją pobije....... normalnie mi się wszystkiego odechciało, a co najlepsze, co 2 minuty powtarzała, że "oni robią wszystko tak jak chce młoda para" no właśnie kur... widzieliśmy.............. ....................
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:26   #4319
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... Dzięki za wszystkie rady i pomysły
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!

Ten babsztyl zaczął nam wciskać byle jakie podkłady na płytę, bylebyśmy już sobie poszli....... jak jest przedstawiłam naszą wizję, to ona na to że oni tak nie robią, tylko tak i zaczęła swoje....później że ta płyta może nam się będzie podobać ale innym nie..........a co mnie inny cholera obchodzą?!?!?!?!?!?! I można mówić i tłuc i tłumaczyć...... proszę ją o listę podkładów, żeby sobie wybrać....a ona do mnie że takowej nie ma, bo zawsze dają to samo..........nosz kur...!!
Później że nie chce mieć na płycie żadnych latających gwiazdek, różowych mgiełek i wogóle.... a ta mi wyskakuje, że ta płyta będzie grobowa jak z pogrzebu.......

Myslalam że ją pobije....... normalnie mi się wszystkiego odechciało, a co najlepsze, co 2 minuty powtarzała, że "oni robią wszystko tak jak chce młoda para" no właśnie kur... widzieliśmy.............. ....................
Masakra jakaś, co za podejście do klienta... Klient płaci to wymaga. Też bym się wkurzyła, nie da się dojśc z nimi do porozumienia? Mam nadzieję, że mimo wszystko będziecie zadowoleni, w końcu to jest bardzo ważne, pamiątka na całe życie. Cieszę się, że nam udało się trafić na świetnego faceta, który jest otwarty na każdą propozycję, a jeśli uzna że czegoś po prostu nie da się zrobić, albo nie będzie pasowało, to przedstawia swoje propozycje i zawsze można dojść do porozumienia. My daliśmy mu dużo swobody, i zdalismy się na jego pomysły, no ale widzielismy jego filmy i każdy z nich był i ciekawy i inny i co najważniejsze w dobrym guście. Próbujcie jeszcze jakoś się porozumieć, im sie pewnie po prostu nie chce wysilać
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:46   #4320
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Masakra jakaś, co za podejście do klienta... Klient płaci to wymaga. Też bym się wkurzyła, nie da się dojśc z nimi do porozumienia? Mam nadzieję, że mimo wszystko będziecie zadowoleni, w końcu to jest bardzo ważne, pamiątka na całe życie. Cieszę się, że nam udało się trafić na świetnego faceta, który jest otwarty na każdą propozycję, a jeśli uzna że czegoś po prostu nie da się zrobić, albo nie będzie pasowało, to przedstawia swoje propozycje i zawsze można dojść do porozumienia. My daliśmy mu dużo swobody, i zdalismy się na jego pomysły, no ale widzielismy jego filmy i każdy z nich był i ciekawy i inny i co najważniejsze w dobrym guście. Próbujcie jeszcze jakoś się porozumieć, im sie pewnie po prostu nie chce wysilać
Szczerze mówiąc to dalej nie wiem jak to będzie wyglądac....... bo za każdym razem jak powiedziałam, że to tamto siamto mi się nie podoba, to Pani coraz bardziej się obrażała..........a cholera jasna płaci się im ponad 2500zl! za taką kwotę to mogłaby sie już troche wysilic................:m ur:
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.