Promocja w Sephorze - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 14:37   #1951
taktoja1
Raczkowanie
 
Avatar taktoja1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: A gdzieś tam...
Wiadomości: 65
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
a ja z kolei zauważyłam inną zależnośc, czasem zdarza mi się wpasc do sephory czy douglasa bez makijażu i wyjściowego odzienia (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi - zwłaszcza latem, no make-up, kiecka, włosy w kucyk, taka wersja "po domu") no i jak wtedy reagują panie? ani nie podejdą, a jak już podjdą to z taką wyżsżością traktują człowieka a na czole wypisane mają "przecież i tak nic nie kupisz sieroto" wk***** mnie takie coś, bo nie zawsze mam potrzebę bycia odpicowaną
A no właśnie, właśnie- wczoraj miałam stylizację na sierotke Marysie Kiedyś przyszłam "odpicowana" to się opędzić nie mogłam- podchodziły wszystkie po kolei, jedna nawet dwa razy Wale sephore
__________________
Podpisu nie będzie.

Edytowane przez taktoja1
Czas edycji: 2010-10-12 o 06:24 Powód: pomyłka
taktoja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:49   #1952
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja również udałam się dziś na dzień VIPa Rozterki powyżej, ale zdecydowałam się na zakup pudru Clinique i starych meteorytów. Ruch w cholerę. Nikt do mnie podszedł mimo że jak sierota nie wyglądałam chyba A sorki- raz podeszła kobitka jak chwyciłam za blotter w celu potestowania womanity i czegoś tam jeszcze.

Na półkach nie znalazłam tego, co chciałam- pudru Clinique niet, meteory tylko nowa wersja. Może gdzieś były pochowane, ale tgo nie dane mi było się dowiedzieć. Zaoszczędziwszy 250 zł opuściłam tenże przybytek
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:42   #1953
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
good idea

A bo mi się przypasło, a ja karzełek jestem, 45 kg będzie dla mnie jak znalazł. Dobrze się czuję z taką wagą. Poza tym piersi nie mieszczą mi się już w żaden stanik, który mam.



kiedy ja tyle bede wazyla
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:50   #1954
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość



kiedy ja tyle bede wazyla
Spoko, spoko, mnie też nie idzie. Na razie z tych 51 to się niebezpiecznie robi 52
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:24   #1955
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Spoko, spoko, mnie też nie idzie. Na razie z tych 51 to się niebezpiecznie robi 52
Marigold tyle to ja wazylam hoho przed ciaza
teraz juz tylko czarna plama
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:24   #1956
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez marigold19 Pokaż wiadomość
ja również udałam się dziś na dzień vipa :d rozterki powyżej, ale zdecydowałam się na zakup pudru clinique i starych meteorytów. Ruch w cholerę. Nikt do mnie podszedł mimo że jak sierota nie wyglądałam chyba :d a sorki- raz podeszła kobitka jak chwyciłam za blotter w celu potestowania womanity i czegoś tam jeszcze.

Na półkach nie znalazłam tego, co chciałam- pudru clinique niet, meteory tylko nowa wersja. Może gdzieś były pochowane, ale tgo nie dane mi było się dowiedzieć. Zaoszczędziwszy 250 zł opuściłam tenże przybytek
starych meteorytów nie ma już w sprzedaży...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:19   #1957
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

byłam wczoraj w Sephorze (galeria Magnolia we Wrocławiu), ogólnie to nigdy tam chyba jeszcze nie kupowałam, ale trafiłam na bardzo miłą panią, brałam trzy produkty Clinique korzystając ze zniżki i dostałam jeszcze do tego SUPER kosmetyczkę z miniaturkami - dwa kremy, krem pod oczy, mini tusz do rzęs i szminkę w kolorze Red-y to Wear dawno nie widziałam równie ładnej czerwieni! pani nawet nie chciała smsa widzieć tylko kartę więc pewnie info jest na koncie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 23:15   #1958
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj w Sephorze (galeria Magnolia we Wrocławiu), ogólnie to nigdy tam chyba jeszcze nie kupowałam, ale trafiłam na bardzo miłą panią, brałam trzy produkty Clinique korzystając ze zniżki i dostałam jeszcze do tego SUPER kosmetyczkę z miniaturkami - dwa kremy, krem pod oczy, mini tusz do rzęs i szminkę w kolorze Red-y to Wear dawno nie widziałam równie ładnej czerwieni! pani nawet nie chciała smsa widzieć tylko kartę więc pewnie info jest na koncie
Ta kosmetyczka powinna być dołączana do zakupu kosmetyków Clinique za min, 195,00 więc tak do końca nie była to dobra wola konsulantki a raczej narzucona promocja- w tych książeczkach byla informacja o tym Tzn to ze akurat Ci ją dała to dobra wola- bo mogła powiedzieć ze juz nie ma albo czekać aż sie ewentualnie upomnisz
Mam ją również oraz 4 kosmetyczki z miniaturami ESTEE LAUDER- w każdej z nich jest: 10 ml double wear light 3.0, idealist 7 ml, minitusz sumptuous, szminka i 7 ml daywear plus
I co sie okazuje? ze mam 40 ml podkladu, który w Sephorze kosztuje kolo 145 zl, 28 ml idealista- 30 ml kosztuje 240 zl, 4 tusze- cena pełnowymiarówki to ok 120 zl, szminka mi nie odpowiada- brzydki brudny ciemny podchodzący w cegłe róż- naprawdę trudno opisać ten kolor- straszny no i daywear plus- super krem o ślicznym ogóraskowym zapachu
ZA TO KOCHAM SEPHORE))
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:36   #1959
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ta kosmetyczka powinna być dołączana do zakupu kosmetyków Clinique za min, 195,00 więc tak do końca nie była to dobra wola konsulantki a raczej narzucona promocja- w tych książeczkach byla informacja o tym Tzn to ze akurat Ci ją dała to dobra wola- bo mogła powiedzieć ze juz nie ma albo czekać aż sie ewentualnie upomnisz
Mam ją również oraz 4 kosmetyczki z miniaturami ESTEE LAUDER- w każdej z nich jest: 10 ml double wear light 3.0, idealist 7 ml, minitusz sumptuous, szminka i 7 ml daywear plus
I co sie okazuje? ze mam 40 ml podkladu, który w Sephorze kosztuje kolo 145 zl, 28 ml idealista- 30 ml kosztuje 240 zl, 4 tusze- cena pełnowymiarówki to ok 120 zl, szminka mi nie odpowiada- brzydki brudny ciemny podchodzący w cegłe róż- naprawdę trudno opisać ten kolor- straszny no i daywear plus- super krem o ślicznym ogóraskowym zapachu
ZA TO KOCHAM SEPHORE))
no racja, czasami nie daja tych dodatkowych rzeczy.
Ostatnio kupowalam czekoladowy zel i maslo sephorowe- pani dala mi kilka probek i w ogole byla bardzo mila, pozniej kupowalam Genifique Lancome i nie dostalam nic
wiec zalezy na kogo sie trafi
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:15   #1960
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

ja w sephorach katowickich jak dostane jakąś biedną próbkę zapachu to jest zaszczyt. rachunek mój wynosi 500zł a dostaję probkę zapachu.. męskiego, bo jestem z chłopakiem!;/ albo listek cieni do powiek marki Sephora. W Sephorze w Galerii Krakowskiej wydałam coś 400zł kupowałam diora/guerlaina - dostalam wannę z sephory (bo poprosiłam - nie było problemu) i całą tą wannę napełniły mi próbkami! byłam w szoku! a co najlepsze nie prosiłam o nie, daly mi chyba z 10 fiolek zapachów, tusze do rzęs 2, próbki kremów guerlaina i mase innych rzeczy. A, i z racji tego, że kupowałam gornopółkowe kosmetyki, nie dostałam ani jednej próbki marki sephora. Aż się chce w takiej seohorze robić zakupy;D
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:21   #1961
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja w sephorach katowickich jak dostane jakąś biedną próbkę zapachu to jest zaszczyt. rachunek mój wynosi 500zł a dostaję probkę zapachu.. męskiego, bo jestem z chłopakiem!;/ albo listek cieni do powiek marki Sephora. W Sephorze w Galerii Krakowskiej wydałam coś 400zł kupowałam diora/guerlaina - dostalam wannę z sephory (bo poprosiłam - nie było problemu) i całą tą wannę napełniły mi próbkami! byłam w szoku! a co najlepsze nie prosiłam o nie, daly mi chyba z 10 fiolek zapachów, tusze do rzęs 2, próbki kremów guerlaina i mase innych rzeczy. A, i z racji tego, że kupowałam gornopółkowe kosmetyki, nie dostałam ani jednej próbki marki sephora. Aż się chce w takiej seohorze robić zakupy;D
A co to jest ta wanna ? Robiłam kilka razy duże zakupy i nic mi o żadnych wannach nie wiadomo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 11:34   #1962
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja muszę pochwalić Bielską sephorę bo wybrałam się tam raz na zakupy z moją córką a ona już wie do czego służą testery. I ja zamiast robić zakupy to próbowałam ją wyczyścić z kolejnego pudru brązującego i podeszły dwie konsultantki. Jedna zajęła się mną a druga moją córką. Po 10 min spokoju przypomniałam sobie, że gdzieś tu było moje dziecko i jest podejrzanie spokojnie. Podchodzę do jednego regału a ona siedzi na podłodze z panią z sephory, wokół nich pełno jakiś błyszczyków i perfumetek dla dziewczynek i moja córa spokojnie się mazia i wącha. Myslałam, że umrę ze śmiechu
No i oczywiście zażyczyła sobie perfumetkę truskawkową
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2010-10-12 o 11:44 Powód: literówka
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:39   #1963
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A co to jest ta wanna ? Robiłam kilka razy duże zakupy i nic mi o żadnych wannach nie wiadomo
to takie plastikowe wanienki, do których wkładamy akcesoria łazienkowe
często są w zestawach kąpielowych
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:42   #1964
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to takie plastikowe wanienki, do których wkładamy akcesoria łazienkowe
często są w zestawach kąpielowych
Aaaaaa, o to chodzi Myślałam, że jakieś specjalne wanienki na gratiski
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:07   #1965
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ta kosmetyczka powinna być dołączana do zakupu kosmetyków Clinique za min, 195,00 więc tak do końca nie była to dobra wola konsulantki a raczej narzucona promocja- w tych książeczkach byla informacja o tym Tzn to ze akurat Ci ją dała to dobra wola- bo mogła powiedzieć ze juz nie ma albo czekać aż sie ewentualnie upomnisz
Mam ją również oraz 4 kosmetyczki z miniaturami ESTEE LAUDER- w każdej z nich jest: 10 ml double wear light 3.0, idealist 7 ml, minitusz sumptuous, szminka i 7 ml daywear plus
I co sie okazuje? ze mam 40 ml podkladu, który w Sephorze kosztuje kolo 145 zl, 28 ml idealista- 30 ml kosztuje 240 zl, 4 tusze- cena pełnowymiarówki to ok 120 zl, szminka mi nie odpowiada- brzydki brudny ciemny podchodzący w cegłe róż- naprawdę trudno opisać ten kolor- straszny no i daywear plus- super krem o ślicznym ogóraskowym zapachu
ZA TO KOCHAM SEPHORE))
ooo widzisz, a ja się podniecałam.... choć w sumie pewnie i tak o połowie takich promocji nie wiedziałam kiedyś tam jak były... a później masz od groma miniatur na allegro...
tak czy siak pani była super, pobiegła do tego zaplecza aż się za nią kurzyło! milutka!

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja w sephorach katowickich jak dostane jakąś biedną próbkę zapachu to jest zaszczyt. rachunek mój wynosi 500zł a dostaję probkę zapachu.. męskiego, bo jestem z chłopakiem!;/ albo listek cieni do powiek marki Sephora. W Sephorze w Galerii Krakowskiej wydałam coś 400zł kupowałam diora/guerlaina - dostalam wannę z sephory (bo poprosiłam - nie było problemu) i całą tą wannę napełniły mi próbkami! byłam w szoku! a co najlepsze nie prosiłam o nie, daly mi chyba z 10 fiolek zapachów, tusze do rzęs 2, próbki kremów guerlaina i mase innych rzeczy. A, i z racji tego, że kupowałam gornopółkowe kosmetyki, nie dostałam ani jednej próbki marki sephora. Aż się chce w takiej seohorze robić zakupy;D
tak, to jest fajne jak dostajesz próbki marki Sephora... jak kupuję szminkę Chanela czy nie wiem, tusz Clinique, do szafy Sephory nawet nie podchodząc to chyba znaczy że nie jestem zainteresowana... Z Sephory lubię bronzer bo jest naprawdę dobrej jakości ale to wszystko... kiedyś mnie pani baaaardzo usilnie namawiała na błyszczyk czy szminkę, już nie pamiętam - ale ja mam swoje hity i kity i niestety nie dałam się! a i tak nadal uważam, że najśmieszniejsze jak dostaję krem 60+ (mam 25 lat i wyglądam na max tyle)... a jak zwracam uwagę że mi to jeszcze długo nie będzie potrzebne to pani uprzejmie mnie informuje że Mamie mogę dać... Nie dość że moją mamę od 60tki dzieli ponad dekada, to jeszcze gdyby sama czegoś szukała to by sama poszła do Sephory. Powinni mieć jakiś profil klienta, jakiej pielęgnacji używa, jakiej kolorówki itp... i dobierać te próbki jakoś..
Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić Bielską sephorę bo wybrałam się tam raz na zakupy z moją córką a ona już wie do czego służą testery. I ja zamiast robić zakupy to próbowałam ją wyczyścić z kolejnego pudru brązującego i podeszły dwie konsultantki. Jedna zajęła się mną a druga moją córką. Po 10 min spokoju przypomniałam sobie, że gdzieś tu było moje dziecko i jest podejrzanie spokojnie. Podchodzę do jednego regału a ona siedzi na podłodze z panią z sephory, wokół nich pełno jakiś błyszczyków i perfumetek dla dziewczynek i moja córa spokojnie się mazia i wącha. Myslałam, że umrę ze śmiechu
No i oczywiście zażyczyła sobie perfumetkę truskawkową
super! i to jest właśnie profesjonalna obsługa!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:03   #1966
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ooo widzisz, a ja się podniecałam.... choć w sumie pewnie i tak o połowie takich promocji nie wiedziałam kiedyś tam jak były... a później masz od groma miniatur na allegro...
tak czy siak pani była super, pobiegła do tego zaplecza aż się za nią kurzyło! milutka!


tak, to jest fajne jak dostajesz próbki marki Sephora... jak kupuję szminkę Chanela czy nie wiem, tusz Clinique, do szafy Sephory nawet nie podchodząc to chyba znaczy że nie jestem zainteresowana... Z Sephory lubię bronzer bo jest naprawdę dobrej jakości ale to wszystko... kiedyś mnie pani baaaardzo usilnie namawiała na błyszczyk czy szminkę, już nie pamiętam - ale ja mam swoje hity i kity i niestety nie dałam się! a i tak nadal uważam, że najśmieszniejsze jak dostaję krem 60+ (mam 25 lat i wyglądam na max tyle)... a jak zwracam uwagę że mi to jeszcze długo nie będzie potrzebne to pani uprzejmie mnie informuje że Mamie mogę dać... Nie dość że moją mamę od 60tki dzieli ponad dekada, to jeszcze gdyby sama czegoś szukała to by sama poszła do Sephory. Powinni mieć jakiś profil klienta, jakiej pielęgnacji używa, jakiej kolorówki itp... i dobierać te próbki jakoś..

super! i to jest właśnie profesjonalna obsługa!
pod względem próbek mam podobnie, jestem niewiele po dwudziestce, a zawsze zostaję uraczona czymś na zmarszczki... ostatnio pierwszy raz usłyszałam "to raczej dla mamy, nie pani"... często też podczas zakupów dostaję męskie próbki, bo stoję z chłopakiem...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:26   #1967
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
no racja, czasami nie daja tych dodatkowych rzeczy.
Ostatnio kupowalam czekoladowy zel i maslo sephorowe- pani dala mi kilka probek i w ogole byla bardzo mila, pozniej kupowalam Genifique Lancome i nie dostalam nic
wiec zalezy na kogo sie trafi
irsin kochana ja to sie modle zeby snieg nie spadl..jesli chodzi o wage

jak mozesz opisz mi wrazenia po zastosowaniu Genifique

ja np. z TŻ nie chodze juz do Sephory bo zawsze jako gratisy dostawalam probki dla Niego ktorych on nie stosuje, perfumy tez sie gdzies walają po katach..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:44   #1968
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
irsin kochana ja to sie modle zeby snieg nie spadl..jesli chodzi o wage

jak mozesz opisz mi wrazenia po zastosowaniu Genifique

ja np. z TŻ nie chodze juz do Sephory bo zawsze jako gratisy dostawalam probki dla Niego ktorych on nie stosuje, perfumy tez sie gdzies walają po katach..

o, też proszę o info o Genifique, bo chciałabym mamie zakupić

w sytuacji kiedy mój chłopak robi zakupy, ja nie dostaję nic, mimo, że stoję obok, także nie wiem, gdzie tu logika
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:02   #1969
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Promocja w Sephorze

Oni chyba maja narzucone zestawy probek... raz w ciagu jednego dnia kupowalam 2 razy w tej samej sepho... raz spore zakupy a raz drobiazg... zestaw probek dostalam ten sam
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 14:28   #1970
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Nie opisze Wamw razen dziewczyny, bo kupilam na dniach VIP dla siostry juz jako prezent na Gwiazdke

wiec nie powiem Wam nic

ranko, ja tez sie balam sniegu - mialam jakies obsesje, ze sie przerwoce, poslizgne - wiec trzymam kciuki,zeby sniegu nie bylo jeszcze dlugo, dlugo/!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 16:15   #1971
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocja w Sephorze

ja sie boje bo moja obsesja jest to ze nie mam kurtki

ach szkoda z tym Genifique.. ja chcialam dla siebie, moze wydebie probki skads
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 16:44   #1972
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocja w Sephorze

Przeciez na KWC trochę opinii o Genifique jest, wieć czemu tam nie zajrzycie? Nie wspominając, ze swego czasu piałam peany nad tą linią. I dalej pieję! To jedyna seria, którą używam od dłuzszego czasu i jestem jej wierna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 16:46   #1973
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

widze że ostatnio tutaj tendencja na użalanie sie na panie konsltantki
ja Wam powiem że w niedziele sie nieźle wkurzyłam - ostatni dzień zniżki więc poleciałam po podkład lancome miracle na który sie strasznie napaliłam;
tłumów jakiś nie było; najczęściej jak chce sobie pooglądać to przyłażą panie namolne jak muchy i ani na minute nie zostawią; a jak konkretnie chciałam podkład - to żadnej sama musiałam szafe otwierać i koloru szukać - dziwnie sie czułam bo ochraniarz zaraz niby dyskretnie stanął w bezpiecznej odległości i patrzył mi na ręce co ja tam grzebie; no a jak miałam nie grzebać jak mi nikt podać nie chciał?
wkuta byłam
dostałam standartowy zestaw próbek czyli te jednorazowe 3 kroki clinique - jakoś zawsze je dostaje + łaskawie 5 ml maseczki clarinsa... ale jak sie spytałam o konkretną próbke na której mi zależało to pani spojrzała na mnie jak na ufo - i powiedziała że nie ma; ewidentnie sie nie chciało - bo tester na półce stał - skoro nie miała gotowych można było odleweczkę mini zrobić; nie to nie;

co ciekawe 3 dni wcześniej kupowałam mini zestaw biotherma ze zniżką za 23 zeta w innej sephorze i dostałam super zapach + próbkę korektora pod oczy;

nie ma reguły
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:21   #1974
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja sie boje bo moja obsesja jest to ze nie mam kurtki

ach szkoda z tym Genifique.. ja chcialam dla siebie, moze wydebie probki skads

Ja mialam serum z tej linii, przyjemne, ale nic szczegolnie pozytywnego z cera mi się nie zadziało
Natomiast o wiele bardziej podoba mi się podobny produkt HR w zielonym opakowaniu. Aplikacja przyjemniejsza, no i jak dla mnie miły zapach.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:39   #1975
wizazx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Promocja w Sephorze

A mnie denerwują takie nieodpowiedzialne matki, które do takiej Sephory biorą dzieciaka, do tego dzieciaka który nie potrafi się zachować. No dziewczyny! Jak mozna brac dziecko, ktore biega po sklepie z drogimi kosmetykami i maze sie testerami! A matka biega miedzy polkami i o Bozym swiecie zapomina;/ Nie masz się czym Agool chwalic,ze sobie po kilkunastu minutach przypomnialas nagle o dziecku. Zenuje mnie taka postawa.
I chciałabym dodac,że zadaniem Pani z obsługi jest doradzanie klientkom w sprawie kosmetyków a nie nianczenie dzieciaków
wizazx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:50   #1976
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez wizazx Pokaż wiadomość
A mnie denerwują takie nieodpowiedzialne matki, które do takiej Sephory biorą dzieciaka, do tego dzieciaka który nie potrafi się zachować. No dziewczyny! Jak mozna brac dziecko, ktore biega po sklepie z drogimi kosmetykami i maze sie testerami! A matka biega miedzy polkami i o Bozym swiecie zapomina;/ Nie masz się czym Agool chwalic,ze sobie po kilkunastu minutach przypomnialas nagle o dziecku. Zenuje mnie taka postawa.
I chciałabym dodac,że zadaniem Pani z obsługi jest doradzanie klientkom w sprawie kosmetyków a nie nianczenie dzieciaków
przepraszam Cię bardzo a jak "matka" nie ma co z dzieckiem chwilowo zrobić to co wtedy? ma nie kupować sobie kosmetyków? na wizazu z założenia jesteśmy grzeczni i nawet jak mamy poglądy rodem ze średniowiecza to je grzecznie i nie urażając nikogo wypowiadamy, nie mam dziecka i mam nadzieję że nie jesteś żadną konsultantką w Sephorze, Douglasie i tym podobnych bo chyba bym wyszła z siebie i stanęła obok jak bym się dowiedziała że sieć pozwala swoim pracownikom takie poglądy wyrażać na forum. Czytaj ze zrozumieniem, z opisu Agool wynikało, że Pani chyba też się dobrze przy tym "nańczeniu" bawiła... A mama, czyli Agool w tym przypadku, mogła w spokoju kupić co potrzebowała i zostawić swoje pieniądze tam.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 20:21   #1977
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

A propos dzieci w Sephorze - moja córka zgubiła tam swojego pierwszego mleczaka Musiałam zorganizować akcję ratunkową,bo postanowiła koniecznie go odnależć,włożyć pod poduszkę dla Wróżki Zębowej (wiadomo po co . Wszystkie Panie ze zmiany zgodnym chórem nałgały,że właśnie Zębowa Wróżka przed chwilą opuściła lokal!!! Że znalazła zęba i poleciała po kasę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 22:17   #1978
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez wizazx Pokaż wiadomość
A mnie denerwują takie nieodpowiedzialne matki, które do takiej Sephory biorą dzieciaka, do tego dzieciaka który nie potrafi się zachować. No dziewczyny! Jak mozna brac dziecko, ktore biega po sklepie z drogimi kosmetykami i maze sie testerami! A matka biega miedzy polkami i o Bozym swiecie zapomina;/ Nie masz się czym Agool chwalic,ze sobie po kilkunastu minutach przypomnialas nagle o dziecku. Zenuje mnie taka postawa.
I chciałabym dodac,że zadaniem Pani z obsługi jest doradzanie klientkom w sprawie kosmetyków a nie nianczenie dzieciaków
Jestem matką, jestem odpowiedzialną matką i zabieram ze sobą córkę do S. czy D. czy gdziekolwiek indziej jeśli jest ze mną. Owszem, nie spuszczam jej z oka, żeby mi nie zginęła, bo ma niespełna 6 lat, ale nie uważam, że niczego nie może tam dotknąć, bo S. to nie meczet, a kosmetyki na półkach to nie święte relikwie, których nie może dotknąć moje dziecko.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 23:04   #1979
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Promocja w Sephorze

Jeśli chodzi o próbki z sephory to bywa że przy zakupach za ponad 100 zł nie dostanę nic lub jeden tester jakiegoś zapachu. Kiedyś zrobiłam zakupy w D. z mamą za ponad 800 zł i dostałyśmy całą masę gadżetów (nawet torbę plażową) + zaproszenie na bezpłatny makijaż dla mnie i dla mamy. Różnie bywa, ja uwielbiam próbki i często ostatnio wychodzę lekko zawiedziona jak nic nie dostanę . Ostatnio mnie to zastanawiało czy te Panie przypadkiem nie zabierają dla siebie próbki garściami albo robią sobie odlewki z testerów. Nie uważam tego za zbrodnie bo powinny być świetnie zorientowane w kosmetykach, ale myślę że te kwestie mogą być naginane. w sumie trochę im zazdroszczę takiej pracy

Czy któraś z Was skorzystała z okazji przeceny kremu Clarins z 200 zł na 79 zł? Widziałam billboardy, ale zastanawiam się czy warto wydac nawet te 79 zł, zwłaszcza że mam kremiki, ale taka zniżka kusi ojjj kusi
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:06
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 23:05   #1980
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos dzieci w Sephorze - moja córka zgubiła tam swojego pierwszego mleczaka Musiałam zorganizować akcję ratunkową,bo postanowiła koniecznie go odnależć,włożyć pod poduszkę dla Wróżki Zębowej (wiadomo po co . Wszystkie Panie ze zmiany zgodnym chórem nałgały,że właśnie Zębowa Wróżka przed chwilą opuściła lokal!!! Że znalazła zęba i poleciała po kasę
genialne
widać że Panie w Sephorze są otwarte wobec dzieci, więc tym bardziej nie widzę problemu...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.