Majowe Panny Młode - część II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 14:58   #691
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

renata858585 suknia sliczna izgadzam si elepiej stracic zaliczkę niż mieć fatalny zespół. my na szczęście nie mamy tego problemu bo robimy wesele bezalkoholowe i zatrudniamy wodzireja nota bene stary znajomy, świetnie prowadzą imprezy wszelkiego rodzaju wiec jak coś to polecam http://www.wodzirejetarnow.pl/
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:07   #692
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dokładnej nazwy nie pamiętam, coś od wariaty Dark jeśli sie orientujesz to z woli rakowej są.
A czemu wesele bezalkoholowe?
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:12   #693
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Pisała Amcizia, że należą do zrzeszenia katolickiego Moja koleżanka też miała (prawie) bezalkoholowe bo teść chciał koniecznie chociaż wino do obiadu by było podanie. Koledzy później bardzo narzekali, że nie mogli po świętować, chociaż w sumie to nie było wesele a obiad weselny.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:26
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:21   #694
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie jakas torebke na kosmetyki itp. na slub? Tzn, nie zeby z nia isc do oltarza, ale zeby miec z czym pozniej np. do lazienki chodzic? Czy wpakujecie to wszystko swiadkowej i juz?
chyba wrzucę w kosmetyczkę tylko i dam świadkowej albo mamie

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Ja jestem przed spotkaniem rodziców i nie wiem czy zrobić to teraz przed świętami czy dopiero w styczniu jak myślicie ?? strasznie się tego boję
teraz będzie z głowy
my mieliśmy pierwsze w listopadzie i całkiem całkiem wyszło
od 16 do 23 siedział u nas TŻ z mamą, było wesoło, troszkę alko poszło i w ogóle nie zdążyli poruszyć tematu wesela

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Nie slyszalam o takich bibulkach, a tez mam swiecaca cere... musze looknac w necie
polecam!! wypróbowałam pierwszy raz na weselu w sierpniu Mariona z pudrem (50szt za ok 10zł), przykładasz i cera rewelacyjna!
a że są z pudrem to w ogóle nie naruszają makijażu
lepsze to niż biegać z pudrem i pędzlem

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
czasami lepiej nie wiedziec za duzo wtedy czlowiek sie mniej denerwuje
a wy musicie isc na dni skupienia?



Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
my na szczęście nie mamy tego problemu bo robimy wesele bezalkoholowe
nie obraź się bo ja zawsze szczera ale nie wyobrażam sobie bezalkoholowego sądzę że jeśli wy macie takie zasady nie wyklucza tego żeby kupić chociaż kilku butelek wina dla gości (nie mówię o wódce)

brat TŻ-ta był na takim weselu i co?
goście rozlewali drinki na parkingu albo biegali do pubu na piwo
szczerze - to ja wolałabym postawić np wino a nie patrzeć jak dorośli przecież ludzie kryją się pod stołem z butelką



dziewczyny a avatary musicie jeszcze raz sobie załadować po prostu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:26   #695
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ojejku, a czy katlolicy pic nie moga ? Ja bylam na jednym weselu bez wodki.... mnie nie przeszkadzalo, bo i tak wole inne alkohole, ale ogolnie uwazam, ze jak sie zaprasza gosci, to trzeba ich tak podjac, aby byli zadowoleni. Jezeli ja np. nie jadlabym miesa, to jednak na weselu bym je podala: wiadomo, ja nie jem, ale moze ktos inny bedzie mial ochote Ale to tylko moje zdanie Kazdy ma prawo organizowac takie wesele, na jakie ma ochote

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

No, przyszla T'ai i od razu sie z nia zgadzam!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:29   #696
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Nie mogę się zgodzić z Monitą, ale to jest wasze wesele i zapewne przemyśleliście wszystkie za i przeciw.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:30   #697
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A u nas znowu śnieg sypie
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 15:38   #698
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Może i pisala wczesniej, ale nie było mnie z tydzien i jest tyle do nadrobienia że na razie nie dam rady.
Kurczę, bez alkoholu... nie każdy sie potrafi bawić bez. Nię mówię żeby się urżnąć w trupa, ale dla lekkiego humorku. Jakbym dostała zaproszenie na takie to bym poszla, ale o fajnej zabawie można chyba zapomniec. No i jak któraś z Was pisała, że na podobnym weselu goście ukrywali sie z alkoholem jak na studniówce
Nie wiem czy Komunię można porównywać, ale byłam na kilku bezalkoholowych i ludzie sie po prostu nudzili. Tylko nie naskoczcie zaraz na mnie że mam takie towarzystwo że bez alko ani rusz
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:40   #699
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

cenie szczerość i nie mam powodów czuc się urażona twoją wypowiedzią T'ai

ale nasze zdanie jest takie:

wychodzimy z założenia, że to nasz dzień i goście przychodzą dla nas a nie dla alkoholu, a poza tym u nas w rodzinie nie stanowi to żadnego problemu. od lat nie pijemy i zarówno w mojej jak i w TZ rodzinie alkohol nikomu do zabawy nie jest potrzebny, a nasi przyjaciele takze sa z oazy w większości, najwyżej dwum panom przyżenionym do rodziny (mężowie kuzynek) moga mieć jakieś ale, ale oni akurat mają tu najmniej do powiedzenia. rodzinie to nie przeszkadza bo ja już do 5 lat mówiłam że bede miec bezalkoholowe więc nikogo to nie dziwi.

rok temu byliśmy u przyjaciół na weselu bezalkholowym i było fantastycznie.

wesele bezalkoholowe jest tez nie lada wyzwaniem, bo na tradycyjnym da si gościom flaszke i sie rozkręcają, a takie bezalkoholowe wymaga bardzo dokładnego przemyslenia, aby sie nie nudzili i nie odczuwali braku alkoholu, dlatego mamy dwóch wodzirejów, będa prowadzic zabwy, tańce i inne rzeczy, więc myslę że bedzie wsapaniale. jeśli komuś ma niepasować to że nie ma alkoholu to nie musi przyhodzić, bo ślub i wesele jest dla nas i nasze zdanie i pomysł na ten dzień trzeba uszanować i przyjść dla nas a nie dla procentów.

oczywiście jeśli ktoś ma rodzinę, w której wie, że cos takiego nie przejdzie to też to całkiem inna sprawa, u nas nie ma tego problemu.

moi przyjaciele tez nie piją ale musieli zrobić wesele z alkoholem bo rodzina pani młodej a dokładnie ojciec się buntował, więc powiedziała że jeśli tata chce alkohol to sam niech go kupuje ona nie chce nawet go widzieć. Efekt był taki że rodzina piła, a młodzież nie i się wszyscy ich pytali skąd taka porządna niepijąca młodzież wzięli.

oczywiscie każdy robi według uznania nie mam nic przeciwko tradycyjnym weselom z alkoholem, ale to nie znaczy że ja tak musze mieć, jakoś zawsze lubilam robić inaczej niż wszyscy. My robimy wesele takie o jakim marzylismy i jakie jest zgodne z naszymi przekonaniami i zasadami. Myśle że nikt nie będzie sie nudził i wszyscy sie fanastycznie wybwią.

Monita oczywiscie ze katolicy mogą pic alkohol tylko z umiarem, bo alkohol to jak nóż mozna nim ukroic kromke chcleba i mozna zabic wiec wszystko zależy od człowieka.

my należymy do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, której celem jest modlitwa, świadectwem i abstynencją od alkoholu modlić się za uwikłanych w różne nałogi. My ofiarujemy Bogu rezygnację z czegoś co jest względnie neutralne dla człowieka, aby ktoś bliski mogł wyzwolic się ze swojego nałogu, i to wielu ludziom pomaga, to taki specyficzny wyraz miłości do boga i drugiego człowieka. Na prawde ludziom to pomaga, są tego owoce, wiele ludzi wychodzi dzieki temu z nałogów. Moja intencja też się spełnia

Edytowane przez Amcizia
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:55
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:40   #700
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A my zaraz spadamy do poradni...

Co do wesel alkoholowych czy też nie... Heh każdy robi tak jak chce Ja w każdym razie nie byłam nigdy na bezalkoholowych. Może i dobrze
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:41   #701
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ojejku, a czy katlolicy pic nie moga ? Ja bylam na jednym weselu bez wodki.... mnie nie przeszkadzalo, bo i tak wole inne alkohole, ale ogolnie uwazam, ze jak sie zaprasza gosci, to trzeba ich tak podjac, aby byli zadowoleni. Jezeli ja np. nie jadlabym miesa, to jednak na weselu bym je podala: wiadomo, ja nie jem, ale moze ktos inny bedzie mial ochote Ale to tylko moje zdanie Kazdy ma prawo organizowac takie wesele, na jakie ma ochote

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

No, przyszla T'ai i od razu sie z nia zgadzam!


nawet na komunii byłam w maju i podano winko do obiadu (nikt się nie napił, nikt nie przesadził, w końcu dorośli ludzie jesteśmy)

ja nie jestem jakąś tam wielką "pijaczką" ale osobiście nie wyobrażam sobie bawić się od tej 16 czy 17 do rana bez żadnego alkoholu

dla mnie to jest trochę na zasadzie "bo ja nie uznaję, takie mam zasady to inni też muszą tak zrobić i się podporządkować"
ale to tylko moje zdanie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 15:44   #702
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No tak, jak masz znajomych i rodzinę gdzie taki numer przejdzie to jak najbardziej. Jak nie piją(nie tylko na weselach) to i może problemu alkoholowego nie ma. Zdziwiona jestem bo po prostu nie znam takich ludzi dzięki wizażowi poznajemy troche świata i może uczymy sie też tolerancji dla innego(innego od naszego). A masz juz swoja suknię? jak juz pisalam jestem do tyłu z postami.
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:46   #703
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Amcizia no to chociaż fajnie że jakieś zabawy szykujecie itd

bo ja to bym pewnie poszła na takie wesele ale bym wzięła flaszkę do torebki i tyle

i u nas w rodzinie by to nie przeszło

aczkolwiek do mnie goście też nie przychodzą dla alkoholu

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:47
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:55   #704
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dzisiaj idziemy do kucharek, chyba menu będziemy ustalać. Wydawało mi sie że mielismy płacić 27zl od talerzyka a Pani mówi że 24zł miła niespodzianka.
Uc iekam, do jutra
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:58   #705
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny sorki, że tak was wydrę z tej alkoholowej dysputy Chciałabym przeprowadzić ankietę ile z was będzie malowała się sama a ile idzie/zamawia makijażystkę i ile za nią płacicie?
Bo widzicie mam problem, lubię sposób w jaki sama się maluję, jednak moja skóra bardzo się przetłuszcza i nie potrafię ładnie pomalować sobie policzków. Makijażystki chcą ok 130-1500zł za makijaż i prawie tyle samo za próbny Nie chcę oddać się w ręce jakiejś babki bez próbnego bo nie wiem jak mnie wymaluje. Z drugiej strony jakbym sama się malowała na wesele musiałabym kupić jakies bazy pod makijaż , preparaty na zwężanie porów, jakieś cienie, puder itp. (nie liczę bibułek i pudru transparentnego które i tak kupię)
Boje się, że wydam kupę kasy na makijażystę a i tak będę musiała latać się pudrować, matowić itp
Mam jeszcze czas mogę sobie poćwiczyć robienie makijażu i brązu na policzki, ale na zdjęciach fajnie wygląda jak PMka jest malowana i ma takie piękne rzęsy. A właśnie te chciałabym doklejać wszystko jedno czy będę sama się malowała czy nie.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:11   #706
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya ja idę do kosmetyczki swojej próbowałam ją na wesele kuzyna, 50 zł wzięła
malowała mnie o 9 rano, wesele było do 5 rano
po północy nie wyglądały już tak dobrze cienie ale i tak długo się trzymało uważam
co do podkładu - używałam tylko bibułek o których pisałam wyżej i było ok

ja już mam ją sprawdzoną po prostu i jej ufam
na mikrodermabrazję też się wybiorę do niej przed weselem

myślę że jakbym była makijażystką profesjonalną to bym się sama umalowała, ale w innym wypadku chyba nie
jak masz obawy to zacznij sobie wypróbowywać makijaże u różnych wizażystek
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:12   #707
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

renata858585 mam gdzieś na wczśniejszej stronie podawałam linka do zdjecia, bo mam problem z dodawaniem zdjec do postów

takaya ja zamierzam skorzystać z makijażystki, bo nie lubie się malowaćm i jakos więcej niz tusz do rzęs i podkład to już za duże wyzwanie dla mnie a w tym dniu trzeba jakos wyglądać. tylko nie znam jeszcze żadnej dobrej i nie mam pojecia ile biorą u nas w tarnowie, ale chcialabym taka, któa zrobi delikatny naturalny makijaz a nie jakis mocny bo ogolnie nie lubie makijazu a ciezki i mocny to juz całkiem, mysle zobaczyc jak moja kuzynka teraz w swieta bedzie wymalowana i jak cos to wezme namiary od niej
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:20   #708
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
bo nie lubie się malowaćm i jakos więcej niz tusz do rzęs i podkład to już za duże wyzwanie dla mnie a w tym dniu trzeba jakos wyglądać.
ja na co dzień to w ogóle się nie maluję
i jakoś średnio mi to idzie szczerze mówiąc
podkład w płynie to od wielkiego święta normalnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:30   #709
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny M?ode - cz??? II

Amcizia, rozumiem i szanuję to, że Wy nie pijecie alkoholu z różnych względów, po prostu uważam, że tak samo ktoś mógłby powiedzieć, że wogóle nie postawi jedzenia na stół, bo on jest na diecie, a goście powinni przyjść dla niego, a nie dla jedzenia Wiadomo, że goście przychodzą do nas i dla nas, ja po prostu uważam, że zarówno jedzenie, jak i alkohol są dla ludzi, wszystko z umiarem oczywiście, i zachowując kulturę. Ale tak jak mówisz, to Wasze wesele i macie prawo zrobić, tak jak się Wam podoba

Takaya, ja także bardzo długo zastanawiałam się co do makijayżstki i myślałam, aby samej się umalować, ale wkońcu zdecydowałam sie na profesjonalistę, z kilku względów:

- makijaż ślubny jest makijażem fotograficznym i potrzebne są do niego kosmetyki nieodbijające światła, a także specjalne podkłady, kamuflarze i utrwalacze (ma być bardzo trwały), są to kosmetyki, których później bym nie zużyła pewnie a wydała na nie kupę kasy
- denerwowałabym się bardzo, że coś mi nie wyjdzie tego dnia, wolę spokojnie być malowaną
- makijażystka wie, jak wymodelować twarz, aby wydobyć z niej to, co najładniejsze (np. optycznie zmienjszyć, czy wyszczyplić nos, wyszczuplić lub zaookrąglić twarz, powiększyć lub pomniejszyć oczy, itp.), ja natomiast już na tym się nie znam, mimo iż na codzień wykonuję pełny makijaż

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-12-01 o 18:37
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 17:09   #710
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita ja też właśnie podobnie myślę, że takie specjalistyczne kosmetyki są drogie i później nie będę ich używać. Ja w sumie teraz na co dzień też się nie maluję bo mi się nie chce Pracuję z samymi facetami to po co
Tyle,że moim zdaniem 300zł za makijaż + próbny i jakieś tam zmatowienie TŻta aby się nie świecił to pieruńsko dużo a do tego jeszcze fryzura no masakra

Ta'i jakbym miała biegać na próbny do kilku babek to bym zbankrutowała, bo najmniej liczą sobie stówę

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-01 o 17:21
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:37   #711
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Hmm, muszę dowiedzieć się jak mnie podliczą:
  • makijaż
  • manicure
  • oczyszczanie twarzy
  • fryzura (i chyba próbna)
Chyba zbankrutuję
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:40   #712
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Monita ja też właśnie podobnie myślę, że takie specjalistyczne kosmetyki są drogie i później nie będę ich używać. Ja w sumie teraz na co dzień też się nie maluję bo mi się nie chce Pracuję z samymi facetami to po co
Tyle,że moim zdaniem 300zł za makijaż + próbny i jakieś tam zmatowienie TŻta aby się nie świecił to pieruńsko dużo a do tego jeszcze fryzura no masakra

Ta'i jakbym miała biegać na próbny do kilku babek to bym zbankrutowała, bo najmniej liczą sobie stówę
mogę dać Ci namiar na dziewczynę która mnie malowała za próbny wzięła 50 a za ślubny 100 z przyjazdem do mnie
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:47   #713
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Monita ja też właśnie podobnie myślę, że takie specjalistyczne kosmetyki są drogie i później nie będę ich używać. Ja w sumie teraz na co dzień też się nie maluję bo mi się nie chce Pracuję z samymi facetami to po co
Tyle,że moim zdaniem 300zł za makijaż + próbny i jakieś tam zmatowienie TŻta aby się nie świecił to pieruńsko dużo a do tego jeszcze fryzura no masakra

Ta'i jakbym miała biegać na próbny do kilku babek to bym zbankrutowała, bo najmniej liczą sobie stówę
co do makijażu to albo pojde do kosmetyczki tylko niewiem czy w niedziele znajde jakos i to jest jeszcze dlugi wekend albo kuzynka TZ jak przyjedzie na slub to mnie wymaluje bo ma swoj salon wiec mysle ze da rade

a co do wesela bez alkoholowego to szanuje taka decyzje tez myslelismy o tym bo ja wogole nie pije wodki bo jakies tam babskie alkohole to czasami a TZ to w mlodosci juz nadrobil limit alkoholu nie no zartuje ale tez nie pije no ale sie nie odwazylismy i zostala opcja z alkoholem

a co do sniegu to jak tak do rana bedzie sypac to z domu rano nie wyjde tak nawala ze masakra
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:49   #714
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Blekitka podaj Dostałam namiary od Agnes na dziewczyne, która za czesanie z malowaniem za MP i świadkową chce 400zł, ale wolę robić fryzurę w salonie niż w domu.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:52   #715
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Byliśmy w tej poradni Laboga dobrze,że Babkom bagażnik zamarzł gdzie miały materiały To pogadały se tylko pół godzinki Dali jakieś broszurki, film mamy obejrzeć na za miesiąc ta i 70 zł... A temperaturę niech se same mierzą!

A tak mi się spać chciało
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:56   #716
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Byliśmy w tej poradni Laboga dobrze,że Babkom bagażnik zamarzł gdzie miały materiały To pogadały se tylko pół godzinki Dali jakieś broszurki, film mamy obejrzeć na za miesiąc ta i 70 zł... A temperaturę niech se same mierzą!

A tak mi się spać chciało

a ja na siostry wesele sie czesalam u mojej sprawdzonej fryzjerki i chyba z pol godziny mi wlosy robila i wziela 15zl normalnie mi szczena opadla a jak zawsze chodzilam na balejaz a mam wlosy za lopatki to placilam 40 zl a robia bardzo dobrze

70zl za co????
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2010-12-01 o 18:07
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:00   #717
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Hehe nie ma się z czego śmiać jest nad czym zapłakać
A mój TŻ ostro studiuje broszurki co dostaliśmy. Niech czyta-jak coś On będzie odpowiadał A i powiedział,że On mi będzie codziennie temp. mierzył Chyba zdurniał już całkiem
Hehe nic lecę póki co będę wieczorkiem

A u nas uuu śnieżek pada i zaspy robi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:02   #718
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

U nas na szczęście nie pada i dobrze, bo w poniedziałek to paraliż był a jutro szykuje się powtórka dziś za to temperatura odczuwalna po 18 spadła poniżej -20 zimno jak cholera!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:10   #719
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
U nas na szczęście nie pada i dobrze, bo w poniedziałek to paraliż był a jutro szykuje się powtórka dziś za to temperatura odczuwalna po 18 spadła poniżej -20 zimno jak cholera!
To mało powiedziane, dzisiaj założyłam 3!!!pary rękawiczek.

Nie mam kiedy zrobić tych zdjęć welonu na mnie , ale jak zrobię to wstawię. Tylko jest taki długi że trochę boję się go zakładać żeby nie zniszczyć lub nie pobrudzić.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-12-01 o 18:13
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:39   #720
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Hehe nie ma się z czego śmiać jest nad czym zapłakać
A mój TŻ ostro studiuje broszurki co dostaliśmy. Niech czyta-jak coś On będzie odpowiadał A i powiedział,że On mi będzie codziennie temp. mierzył Chyba zdurniał już całkiem
Hehe nic lecę póki co będę wieczorkiem

A u nas uuu śnieżek pada i zaspy robi
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.