Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 23:01   #181
cytryynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

witam
czy z własnego doświadczenia poleci mi ktoś jakiegoś fryzjera do trwałej - wielka burza loczków, szalone afro nigdy nie chodzilam do fryzjerów w łodzi, wiec bede wdzieczna za rady aa, i żeby cena nie była jednak przeogromna ;]
pozdrawiam
cytryynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:40   #182
zuckerwatte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam serdecznie. Poszukuję dobrego fryzjera, który potrafiłby wyczarować taką fryzurę, jaką zaprezentuje mu się na zdjęciu. Poszłam kiedyś do jednego zakładu fryzjerskiego wraz ze wcześniej wydrukowanym zdjęciem, i niestety, nie otrzymałam upragnionego efektu.
zuckerwatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 07:00   #183
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez zuckerwatte Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Poszukuję dobrego fryzjera, który potrafiłby wyczarować taką fryzurę, jaką zaprezentuje mu się na zdjęciu. Poszłam kiedyś do jednego zakładu fryzjerskiego wraz ze wcześniej wydrukowanym zdjęciem, i niestety, nie otrzymałam upragnionego efektu.
Pamiętaj,że fryzjer operacji plastycznych nie robi
zdjęcie musi być dokładne (najlepiej tył,boki i przód) włosy muszą mieć podobną strukturę no i długość optymalna...
zazwyczaj ludzie sugerują się bardziej osoba na zdjęciu niż kształtem fryzury

co sądzicie o farbach INOA
i o keratynowym prostowaniu włosów-która z was już sobie
robiła i jakiej firmy

a ja szukam dla siebie dobrego męskiego fryzjera/ke blisko centrum,Polesie(żadnego zmanierowanego geja) oczywiście full serwis z myciem i masażem i aby z degażówkami nie szalał za ostro...
obcina mnie znajomy już parę lat i chciałbym świeże spojrzenie na moją głowę

pozdrawiam dziewczynki
presto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 07:19   #184
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez presto Pokaż wiadomość
(...)
i o keratynowym prostowaniu włosów-która z was już sobie
robiła i jakiej firmy
ja robiłam sobie sama prostowanie keratyną ENCANTO - jest o tym cały wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025

ogólnie może być, z tym, że efekt faktycznie na włosach to utrzymuje się miesiąc-dwa. Domowym sposobem jeszcze ok, bo nie wychodzi specjalnie drogo 80-120zł, ale w salonie koszt jest 3, 4, 5x większy. Nie opłaca się
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:44   #185
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
. Prawda jest, ze w tym salonie niewiele ma sie do powiedzenia, bo po sprawdzeniu stanu wlosow Stanislaw sam decyduje co robimy, na szczescie w moim przypadku byl to strzal w 10.Aha i na sile wlosow mi nie scieli, zostawili dokladnie taka dlugosc jaka chcialam. Spedzilam w salonie 4,5 h i zostawilam 250 zl. Polecam
No własnie dlatego ja tam nie pójdę więcej. Byłam w wakacje, wtedy kiedy mogłam sobie pozwolić na 5h siedzenia na fotelu ale nie ma o tym mowy w ciagu roku. Ponadto, cena... cóż może bym ją przeżyła ale nie znoszę tej ciszy w salonie, nikt ze mną nie rozmawiał, nie mówił co i na ile nakładają. Rozumiem tą politykę ciszy ale bez przesady...

Obecnie mieszkam za granicą ale jak tylko jest okazja to idę do małego saloniku 'U Stefanii', niedaleko E.Leclerca. Nie jest to salon, który zaproponuje metamorfozę, ale na pewno nie skrzwydzi Aneta z Przemkiem bywało różnie. Ta kobieta naprawdę słucha i najberdziej podoba mi się to,że wiem z jakim efektem na głowie wyjdę. Jestem spokojna i wszystko trwa max. 2h.
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:49   #186
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A możecie coś powiedzieć o salonie Hair Project na piotrkowskiej przy katedrze? Bo kupiłam kupon na strzyżenie z modelowaniem i maską i zastanawiam się czego moge się spodziewać... Czy moge zaufać (chyba) p. Ewie czy nie bardzo? Mam cienkie włosy za ramiona i dylemat, bo nie chce ich bardzo ścinać, bo strasznie wolno mi rosną, a za rok mam wesele... (nie swoje ) A z kolei jakaś zmiana by się przydała... Bardzo prosze o jakiekolwiek opinie
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:36   #187
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez ungore Pokaż wiadomość
No własnie dlatego ja tam nie pójdę więcej. Byłam w wakacje, wtedy kiedy mogłam sobie pozwolić na 5h siedzenia na fotelu ale nie ma o tym mowy w ciagu roku. Ponadto, cena... cóż może bym ją przeżyła ale nie znoszę tej ciszy w salonie, nikt ze mną nie rozmawiał, nie mówił co i na ile nakładają. Rozumiem tą politykę ciszy ale bez przesady...

Obecnie mieszkam za granicą ale jak tylko jest okazja to idę do małego saloniku 'U Stefanii', niedaleko E.Leclerca. Nie jest to salon, który zaproponuje metamorfozę, ale na pewno nie skrzwydzi Aneta z Przemkiem bywało różnie. Ta kobieta naprawdę słucha i najberdziej podoba mi się to,że wiem z jakim efektem na głowie wyjdę. Jestem spokojna i wszystko trwa max. 2h.
Jak wyglądają ceny w tym salonie i jaka jest to dokładnie ulica?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 21:43   #188
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Chciałąm spytać, orientujecie się może czy w salonie "Lokers" na Zachodniej strzyże jeszcze Piotr Król? Słyszałam o nim wiele dobrego, chciałabym się wybrać.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:14   #189
lulu229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hair Project łódź ul Piotrkowska 273 lok 14 panią Ewę polecam!!!
lulu229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:23   #190
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Jak wyglądają ceny w tym salonie i jaka jest to dokładnie ulica?
pytasz o Stefanię czy o Stanisława Aneta pracująca u Stefanii chyba jest chwilowo na urlopie więc postanowiłam zaryzykować(nie iść jak zwykle do Przemka- on jest najbardziej oblegany) i umówić się do Tomka z Piotrkowskiej, dam znać przed Sylwestrem jak efekt.
Jeśli chodzi o Stefanię to jest Gibalskiego 3. Ceny.. za włosy za łopatki pół roku temu zapłaciłam 130zł za strzyżenie i farbowanie, cały kolor.
Stanisław -Narutowicza 32, za to samo plus pewnie jakieś odżywki i inne cuda na kiju 250zł ale to już pisałam powyżej.
powodzenia! napisz czy jesteś zadowolona.
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:54   #191
Reja13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 853
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Chciałąm spytać, orientujecie się może czy w salonie "Lokers" na Zachodniej strzyże jeszcze Piotr Król? Słyszałam o nim wiele dobrego, chciałabym się wybrać.
Wydaję mi się, że jeśli chodzi o mężczyzn to został tam tylko Pan Wiesław, a resztę stanowią kobiety, ale może upewnij się i zapytaj
Reja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 18:23   #192
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez ungore Pokaż wiadomość
pytasz o Stefanię czy o Stanisława Aneta pracująca u Stefanii chyba jest chwilowo na urlopie więc postanowiłam zaryzykować(nie iść jak zwykle do Przemka- on jest najbardziej oblegany) i umówić się do Tomka z Piotrkowskiej, dam znać przed Sylwestrem jak efekt.
Jeśli chodzi o Stefanię to jest Gibalskiego 3. Ceny.. za włosy za łopatki pół roku temu zapłaciłam 130zł za strzyżenie i farbowanie, cały kolor.
Stanisław -Narutowicza 32, za to samo plus pewnie jakieś odżywki i inne cuda na kiju 250zł ale to już pisałam powyżej.
powodzenia! napisz czy jesteś zadowolona.
Dzięki za info. Myślę, że pod koniec tygodnia zdam relacje, oby pozytywne..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 14:26   #193
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Reja13 Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że jeśli chodzi o mężczyzn to został tam tylko Pan Wiesław, a resztę stanowią kobiety, ale może upewnij się i zapytaj

Dziękuję Ci serdecznie. Właśnie obawiałam się, że P.Piotra tam nie spotkam. Nie ma go wśród ekipy na stronie internetowej salonu, ale zadzwonię, spytam. Jeszcze raz dziękuję.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:43   #194
Reja13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 853
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie. Właśnie obawiałam się, że P.Piotra tam nie spotkam. Nie ma go wśród ekipy na stronie internetowej salonu, ale zadzwonię, spytam. Jeszcze raz dziękuję.
Nie ma za co Obyś odnalazła gdzieś P. Piotra
Reja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 17:33   #195
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Kilkukrotnie podczas pobytu w Łodzi odwiedzałam już zakład fryzjerski "Emilka" na Retkinii i zawsze wychodzę zadowolona.

Jeśli ktoś szuka niedrogiego, solidnego fryzjera w Łodzi- Retkinii to polecam panią Agnieszkę z tego saloniku. Bardzo dobrze ścina, włosy długo się potem dobrze układają, doradza, ale niczego nie narzuca.
Za podcinanie włosów średnich z modelowaniem płacę 25zł.

ul. Armii krajowej 32A
strony internetowej chyba nie mają, ale w miarę łatwo do nich trafić.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:18   #196
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Ja niezmiennie polecam Anetę z salonu Mega Solar z Dąbrowskiego (róg Dąbrowskiego i Tatrzańskiej, pawilon Dąbrówka)
Ja mieszkam na Dąbrowie i już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmiany fryzury.. oczywiście większość salonów na Dąbrowie już "przeszłam" z marnym skutkiem i często opłakiwanym.. mam teraz włosy do ramion a bardzo bym chciała mieć krótką fryzurkę mam dość problematyczne włoski bo dużo za dużo na czubku nigdy nie weim co z nimi zrobic do tego się kręcą i często są przesuszone od prostownicy, wszyscy mi ich zazdroszczą a ja ciągle kręcę na nie nosem.. moim marzeniem jest taka fryzurka, czy Pani Anetka poradziłaby sobie z moimi włosami? do tej pory chodziłam do salonu na ul. Felińskiego/Kadłubka zaraz przy przystanku tramwajowym ale tylko na podcięcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85047a9830fa5e61597b65e178d45a55,12,1.jpg (33,0 KB, 7 załadowań)
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:31   #197
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Kochane! Sprawdziłam i Pan Piotr Król nadal strzyże w "Lokersie", tylko nie wiem czemu nie ma go w ekipie na stronie internetowej? W każdym razie umówiłam się na środę, zdam relację po powrocie.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:03   #198
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez morwa74 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na Dąbrowie i już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmiany fryzury.. oczywiście większość salonów na Dąbrowie już "przeszłam" z marnym skutkiem i często opłakiwanym.. mam teraz włosy do ramion a bardzo bym chciała mieć krótką fryzurkę mam dość problematyczne włoski bo dużo za dużo na czubku nigdy nie weim co z nimi zrobic do tego się kręcą i często są przesuszone od prostownicy, wszyscy mi ich zazdroszczą a ja ciągle kręcę na nie nosem.. moim marzeniem jest taka fryzurka, czy Pani Anetka poradziłaby sobie z moimi włosami? do tej pory chodziłam do salonu na ul. Felińskiego/Kadłubka zaraz przy przystanku tramwajowym ale tylko na podcięcie.
Myślę, że by sobie poradziła. Jak z moimi kudłami sobie radzi to myslę, że z Twoimi też najlepiej pójdź tam z tym zdjęciem i spytaj co o tym sądzi, bo Ona zawsze szczerze doradza. Jeśli uważa, że coś nie jest najlepszym pomysłem to mówi dlaczego i pozostawia Tobie decyzję Myślę, że warto. Ja się jeszcze nie zawiodłam
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:43   #199
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ok., dzięki, jutro dzwonię umówić wizytę
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 17:24   #200
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam. Czy któraś z Was korzystała już z usług w Domu Sztuki Jacka Olejniczaka, przy Piotrkowskiej 51?
Jestem ciekawa, czy warto udać się tam na jakieś pomysłowe cięcie z farbowaniem.
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:01   #201
LadyTambourine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Zdecydowanie polecam salon Jacka Olejniczaka. Ostatnio zaciągnęłam tam swoją mamę (opierała się ze względu na cennik), zapłaciła 190 (strzyżenie+farbowanie) ale wyglądała pięknie. Teraz oczywiście nie chce słyszeć o innym miejscu Ja wybieram się w przyszłym miesiącu... i powiem szczerze, że to jedyne miejsce do którego idę bez najmniejszej obawy o swój wygląd.
LadyTambourine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:08   #202
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez LadyTambourine Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam salon Jacka Olejniczaka. Ostatnio zaciągnęłam tam swoją mamę (opierała się ze względu na cennik), zapłaciła 190 (strzyżenie+farbowanie) ale wyglądała pięknie. Teraz oczywiście nie chce słyszeć o innym miejscu Ja wybieram się w przyszłym miesiącu... i powiem szczerze, że to jedyne miejsce do którego idę bez najmniejszej obawy o swój wygląd.
Ja też polecam ten salon. Przez ponad 2 lata chodziłam tam do Tomka i byłam bardzo zadowolona :tak:
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:45   #203
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A znacie może Bio Salon na Piotrkowskiej 182? Wykupiła wizytę na grouponie i chciałabym zasięgnąć opinii.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:41   #204
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Często Jacek Olejniczak jest pokazywany w programach tematycznych TVP ŁÓDŹ, nie pamiętam w który dzień. Stylizacje które pokazywał były bardzo udane.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:35   #205
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Zapomniałam kompletnie. Miałam napisać wrażenie po wizycie u P. Piotra Króla z salony Lokers. Jestem bardzo zadowolona. Mam grube włosy, które już mi bardzo ciążyły. Ponieważ sięgają sporo za łopatki, stały się ciężkie i przyklapnięte. Pan Piotr wysłuchał moich narzekań, a później sprawił, że wyszłam z lekką, fajna fryzurką. Mam włosy falowane. Układają się teraz naprawdę fajnie - skręcają się o wiele lepiej. Dostałam też fajne rady na temat pielęgnacji. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie polecam Pana Piotra.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 01:27   #206
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez LadyTambourine Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam salon Jacka Olejniczaka. Ostatnio zaciągnęłam tam swoją mamę (opierała się ze względu na cennik), zapłaciła 190 (strzyżenie+farbowanie) ale wyglądała pięknie. Teraz oczywiście nie chce słyszeć o innym miejscu Ja wybieram się w przyszłym miesiącu... i powiem szczerze, że to jedyne miejsce do którego idę bez najmniejszej obawy o swój wygląd.
Fakt efekt zawsze jest rewelacyjny (choć ostatnio kolor im nie wyszedł), to droga do tego efektu nie jest już taka miła. W tym salonie wszystkim zajmują się uczennice przyjęte na praktykę. Począwszy od mycia głowy, modelowania, kończąc na farbowaniu. Właściwy fryzjer zjawia się tylko na początku i na strzyżenie. i nie ma nic w tym złego, gdyby nie to, że na koniec płacę ponad 250zl za obsługę przez dziewczynkę, która szczotki do modelowania nie potrafi trzymać. Teraz pójdę do Wojewody i porównam te dwa salony
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 08:06   #207
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Zapomniałam kompletnie. Miałam napisać wrażenie po wizycie u P. Piotra Króla z salony Lokers. Jestem bardzo zadowolona. Mam grube włosy, które już mi bardzo ciążyły. Ponieważ sięgają sporo za łopatki, stały się ciężkie i przyklapnięte. Pan Piotr wysłuchał moich narzekań, a później sprawił, że wyszłam z lekką, fajna fryzurką. Mam włosy falowane. Układają się teraz naprawdę fajnie - skręcają się o wiele lepiej. Dostałam też fajne rady na temat pielęgnacji. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie polecam Pana Piotra.
Ile kosztowała usługa?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 11:38   #208
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Ile kosztowała usługa?
Długie włosy - 80 zł.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 12:43   #209
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Długie włosy - 80 zł.
Słyszałam już wiele pochlebnych opinii na temat salonu Lokers+Twoja, chyba się skuszę..
Do 'Stefanii' nie dotarłam z braku czasu a teraz znowu mam problem gdzie by się tu wybrać.. No cóż, w każdym razie, czy tu, czy tu, jak będzie 'po' to zdam relację.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:31   #210
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Słyszałam już wiele pochlebnych opinii na temat salonu Lokers+Twoja, chyba się skuszę..
Do 'Stefanii' nie dotarłam z braku czasu a teraz znowu mam problem gdzie by się tu wybrać.. No cóż, w każdym razie, czy tu, czy tu, jak będzie 'po' to zdam relację.
Ja jestem mocno rozczarowana tym salonem. Byłam u pana Wieśka i wyszłam z koszmarna fryzurą Za 80 zl spodziewałam sie czegoś więcej niż fryzury jaka miałam w 1 klasie podstawówki, która btw. w ogóle nie pasuje do kształtu mojej twarzy Nigdy tam nie wrócę
Była ze mną moja mama i ona tez nie jest zadowolona ze swojej fryzury
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.