Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 12:21   #1201
agrafka76
Raczkowanie
 
Avatar agrafka76
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mniejsza wielkopolska
Wiadomości: 68
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez dortis1 Pokaż wiadomość
Witam . Mam pytanie czy wiecie czy takie firanki mają być wycinate w miejcu gdzie sąte zrobione kwiaty czy wszywane są tasmy i jest to ściągane . Podpowiewdzcie bo nie mogę sobie wyobrazić jak to jest zrobione .
Może ten szkic Ci rozjaśni sytuację . Zdjęcie autorstwa Terkul52 znalezione na jej fotosiku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58ec106fc1f454d3med.jpg (48,8 KB, 250 załadowań)
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno;
agrafka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:46   #1202
t4sik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Na pierwszym zdjęciu to tylko firana podciągnieta do gory a na drugim zdjeciu musisz wyciąc zęby powodzenia
t4sik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:22   #1203
dortis1
Raczkowanie
 
Avatar dortis1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Bardzo dziekuję za popowiedzi , ta druga firanka to tak myślałam że trzeba ja wyciąść ale nie byłam pewna co do tej pierwszej , jeszcze raz dziękuję.
dortis1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:03   #1204
mariasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Drapowana firanka . Pomocy!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
właśnie po wielu poszukiwaniach znalazłam informacje jak sie szyje takie firany, zasłony i uszyłam .Co o tym sądzicie ???
witam śliczni pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

cześć super ci wyszło ja teą bym chciała taką podpowiedz pozdrawiam
mariasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:12   #1205
Celina2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

DZIEWCZYNY MAM PROBLEM Z USZYCIEM WODY
otóż wiem że wykrój to trapez, i tak robię ale... jak wszywan taśmę marszczącą "bok trapeza" póżniej góra trapeza później bok trapeza drugi to przy łączeniu boku z górą zostaje mi taki cycek materiału taki dzyndzel nie układa się to tak jak na zdjęciach gotowych pięknych lambrekinów typu woda... co robię źle??????? Proszę o poradę
Celina2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 07:43   #1206
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Zrób zakładkę, symetrycznie z obu stron żeby powstała linia prosta i wtedy wszywaj w tasmę
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 13:24   #1207
agnes28RSl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
GG do agnes28RSl
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Witam
Czytam i czytam i już się pogubiłam w tych poradach bo nie widzę zdjęć które chwalicie nie wiem z jakiego powodu nie wyświetlają mi się.Mam więc pytanie odnośnie" nieszczęsnej wody "ile potrzebuję materiału na okno jeżeli po zmarszczeniu chciałabym aby wyszło wysokość 120cm i długość 180cm?Proszę o ewentualnie inne propozycje na mejla papyk5@interia.pl Z góry bardzo dziękuję
agnes28RSl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 09:47   #1208
ladytak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Ja też mam ten sam problem bo nie widzę ani jednego zdjęcia ,co mam zrobić żeby je wyświetlić.bardzo jestem ciekawa tych prac bo poszukuję jakiegos fajnego pomysłu na uszycie firan z lambrekinem do pokoju nastolatki
ladytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 00:30   #1209
limonka49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Witajcie! Bardzo cieszę się, że znalazłam takie forum. Podziwiam wasze prace, są super!Przejrzałam 30 stron rad dotyczących szycia lambrekinów, mam nadzieję, że uda mi się coś fajnego uszyć. Pozdrawiam wszystkich Barbara.
limonka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:11   #1210
t4sik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Drogie kolezanki aby zobaczyc zdjecie kazda osoba musi byc zalogowana na tym forum
t4sik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:46   #1211
cocinele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

hej dziewczyny możecie mi pomóc chciałabym uszyć firanke tego typu co na zdjeciu lecz nei wiem jak sie do niej zabrac i jak ja skroic a potem upiąc prosze o pomoc 1474113915.jpg
cocinele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 18:52   #1212
ladytak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Środek firanki to prostokąt wycięty z dołu w łuk który można oblamować a potem kilka centymetrów od brzegu zrobić fastrygę którą należy mocno ściągnąć i związać
ladytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:13   #1213
ladytak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

A oto szkic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0737.jpg (35,9 KB, 229 załadowań)
ladytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:50   #1214
cocinele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

dzieki wielkie !!!
cocinele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:12   #1215
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

hej dziewczyny
nakupiłam sobie kilkadziesiat metrow woalu i gladkiego i kreszowanego i teraz bede kombinowac jak przystroic nimi okna.. ale potrzebuje pomocy bo to dla mnie nowy temat..
po pierwsze musze dokupic jeszcze tasme marszczaca a niewiem jaką..
ołówek? smok? rownomarszczacą?
sprzedawca polecil mi tasme smok..ale nie wiem czy bedzie faktycznie ladna.. bo mi chodzi o geste marszczenie ale by na dole firanek byly tez widoczne faldki a nie porobily się "brzuchy"..
chodzi mi by uzyskac efekt jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/woal-kresz-bialy-i...html?source=oo

jaka tam moze byc uzyta tasma? jaką polecacie dla takiego efektu?

proszę o pomoc
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:03   #1216
arek25087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
jak uszyć lambrekin

witam

na forum piszę pierwszy raz(w imieniu mamy)

pytanie pojawiało się na forum ale czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak uszyć lambrekin o takim kształcie:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1169542102

proszę o bardziej szczegółowe dane typu wykrój itd...

bardzo proszę o odpowiedź
arek25087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:25   #1217
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: jak uszyć lambrekin

Cytat:
Napisane przez arek25087 Pokaż wiadomość
witam
na forum piszę pierwszy raz(w imieniu mamy)
pytanie pojawiało się na forum ale czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak uszyć lambrekin o takim kształcie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1169542102
proszę o bardziej szczegółowe dane typu wykrój itd...
bardzo proszę o odpowiedź
Po co zakładać nowy temat jak wątek na ten temat istnieje i jest cała masa wiadomości w nim https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139467
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 23:11   #1218
beatagraczyk33
Raczkowanie
 
Avatar beatagraczyk33
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 48
Dot.: jak uszyć lambrekin

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
Po co zakładać nowy temat jak wątek na ten temat istnieje i jest cała masa wiadomości w nim https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139467
witam ja właśnie jestem w trakcie szycia znajomej lambrekin wodę. sobie już szyłam i wyszła nieźle kiedyś zamieszczę zdięcie ale teraz mam stresa czy wyjdzie taka jaką sobie ona chcę ?? a więc tak bierzemy nitkę zawieszamy z jednego końca karnisza i drugiego. tą nitką robimy poprostu taki zarys tego lam... mierzymy cm. ile jest na środku czyli od karnisza do wiszącej nitki zapisujemy następnie mierzymy całą dł naszej nitki to będzie podstawa naszego trapezu. i np dł nitki 200 cm a dł na środku karnisza w dół do nitki np. 90 cm to to 90 cm robimy razy 2 plus jakieś 30 50 cm. wycinamy taki trapez i szyjemy lamówka na dole podstawy a taśma po bokach i środku.proponuję na środku pomuc sobie szpilkami i taśme dopiero wszyć żeby nie zjeść sobie zębów ) oczywiście to jest jedna taśma. nie przecinamy nie wiem czy pomogłam ale się starałam. a ten trapez ma wyglądać na surowo dół 200 cm dł jakieś 220 cm. odpisz czy mama zakumała pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
nakupiłam sobie kilkadziesiat metrow woalu i gladkiego i kreszowanego i teraz bede kombinowac jak przystroic nimi okna.. ale potrzebuje pomocy bo to dla mnie nowy temat..
po pierwsze musze dokupic jeszcze tasme marszczaca a niewiem jaką..
ołówek? smok? rownomarszczacą?
sprzedawca polecil mi tasme smok..ale nie wiem czy bedzie faktycznie ladna.. bo mi chodzi o geste marszczenie ale by na dole firanek byly tez widoczne faldki a nie porobily się "brzuchy"..
chodzi mi by uzyskac efekt jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/woal-kresz-bialy-i...html?source=oo

jaka tam moze byc uzyta tasma? jaką polecacie dla takiego efektu?

proszę o pomoc
sprzedawca dobrze polecił to jest najlepsza taśma )) jak będę mogła to pomogę pytaj. ja też jestem w trakcie szycia ;P hi hi tylko coś się wyrobić nie mogę pozdrawiam możesz pytać w meilu graczyk44ola33@wp.pl pozdrawiam
beatagraczyk33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:21   #1219
azumia
Raczkowanie
 
Avatar azumia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 45
Thumbs up Dot.: jak uszyć lambrekin

[QUOTE=beatagraczyk33;2606 7674]witam ja właśnie jestem w trakcie szycia znajomej lambrekin wodę. sobie już szyłam i wyszła nieźle kiedyś zamieszczę zdięcie ale teraz mam stresa czy wyjdzie taka jaką sobie ona chcę ?? a więc tak bierzemy nitkę zawieszamy z jednego końca karnisza i drugiego. tą nitką robimy poprostu taki zarys tego lam... mierzymy cm. ile jest na środku czyli od karnisza do wiszącej nitki zapisujemy następnie mierzymy całą dł naszej nitki to będzie podstawa naszego trapezu. i np dł nitki 200 cm a dł na środku karnisza w dół do nitki np. 90 cm to to 90 cm robimy razy 2 plus jakieś 30 50 cm. wycinamy taki trapez i szyjemy lamówka na dole podstawy a taśma po bokach i środku.proponuję na środku pomuc sobie szpilkami i taśme dopiero wszyć żeby nie zjeść sobie zębów ) oczywiście to jest jedna taśma. nie przecinamy nie wiem czy pomogłam ale się starałam. a ten trapez ma wyglądać na surowo dół 200 cm dł jakieś 220 cm. odpisz czy mama zakumała pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------


WOW-witam wszystkie panie,wlasnie przegladalam stronke w poszukiwaniu odpowiedzi...i ...mam-bardzo dziekuje za podpowiedz rowniez dla mnie -tak sprobuje z ta nicia-jeszcze raz dziekuje,pozdrawiam!:cmok :
__________________
azumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 08:24   #1220
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: jak uszyć lambrekin

Cytat:
Napisane przez beatagraczyk33 Pokaż wiadomość
sprzedawca dobrze polecił to jest najlepsza taśma )) jak będę mogła to pomogę pytaj. ja też jestem w trakcie szycia ;P hi hi tylko coś się wyrobić nie mogę pozdrawiam możesz pytać w meilu graczyk44ola33@wp.pl pozdrawiam

dziekuje pieknie za odpowiedz..

kolejne pytania pewnie sie zrodzą jak juz materialy przyjdą i w tedy zadam sobie pytanie co dalej.. najpierw myslalam o prostych poprostu ladnie namarszczonych firanach a teraz mnie kusi cos więcej tylko że ja do szycia sie tez nie zabiore pewnie bo mam malucha ktory w dzien spac nie chce wiec czasu malo ...ale sproboje mamę namowic na eksperymenty
a narazie obmyslam czy łączyc na oknach gladki woal z kreszowanym czy nie..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:59   #1221
beatagraczyk33
Raczkowanie
 
Avatar beatagraczyk33
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 48
Dot.: jak uszyć lambrekin

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
dziekuje pieknie za odpowiedz..

kolejne pytania pewnie sie zrodzą jak juz materialy przyjdą i w tedy zadam sobie pytanie co dalej.. najpierw myslalam o prostych poprostu ladnie namarszczonych firanach a teraz mnie kusi cos więcej tylko że ja do szycia sie tez nie zabiore pewnie bo mam malucha ktory w dzien spac nie chce wiec czasu malo ...ale sproboje mamę namowic na eksperymenty
a narazie obmyslam czy łączyc na oknach gladki woal z kreszowanym czy nie..
witaj ja bym raczej nie łączyła chyba że są różne kolory np. biały i zielony i td ale oba białe to raczej nie )) ale kwestia gustu. ja dzisiaj znowu nic nie ruszyłam jak coś uszyje to wam się pochwalę o ile będzie czym ;PP
__________________
ja

Edytowane przez beatagraczyk33
Czas edycji: 2011-04-04 o 09:56
beatagraczyk33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:27   #1222
misianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez malinowska agnieszka Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odzew i pomoc przy lambrekinie.Oto co udało mi sie uszyć.
WITAM! jestem nowa na forum. gratuluję pięknie wyszło. mam wielką prośbę Agnieszko czy mogłabyś mi wysłać meila krok po kroku jak szyłaś lambrekin. czy szyłaś z trapezu? mój e-mail natalkaslowik@interia.pl
dziękuję
misianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:34   #1223
misianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

WITAM!
Drogie Panie jestem pod wrażeniem waszych prac. dziś zabieram się za szycie lambrekinu, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie i pochwale się efektem końcowym.
pozdrawiam
misianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:31   #1224
misianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

a więc tak jak pisałam uszyłam i coś z tego wyszło. uszyłam pierwszy w życiu lambrekin ogólnie pierwszą firankę jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że uszyję jeszcze 2 lambrekiny i dam je po bokach co myślicie? proszę o opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00429.jpg (42,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00431.jpg (37,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00432.jpg (44,9 KB, 49 załadowań)
misianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:52   #1225
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez misianeczka Pokaż wiadomość
a więc tak jak pisałam uszyłam i coś z tego wyszło. uszyłam pierwszy w życiu lambrekin ogólnie pierwszą firankę jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że uszyję jeszcze 2 lambrekiny i dam je po bokach co myślicie? proszę o opinie
Super wyszło ,zdolniacha z ciebie.Brawo
Myślę jak ty żeby uszyć i dodać po bokach ,będzie delikatniej i całość nabierze zdecydowanie charakteru ,bardziej wyeksponuje okno ślicznie ubrane.
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:33   #1226
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez misianeczka Pokaż wiadomość
a więc tak jak pisałam uszyłam i coś z tego wyszło. uszyłam pierwszy w życiu lambrekin ogólnie pierwszą firankę jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że uszyję jeszcze 2 lambrekiny i dam je po bokach co myślicie? proszę o opinie
Widać dużo włożonej w tę dekorację pracy.
Ładnie udrapowane kwiaty. Lambrekin uszyty prawidłowo, ładnie się marszczy, ale...
Całość przesadzona, wygląda na niedokończoną. Można odnieść wrażenie, że szyta została z resztek tkaniny, jak gdyby zabrakło jej na resztę okna. Ta przerwa pomiędzy środkowym lambrekinem a zasłonami po bokach - jest wręcz irytująca jak dla mnie... (Powtarzam - jak dla mnie)
Moim zdaniem, za dużo tego wszytkiego, pełno "szmatek" w oknie, wiszących bez specjalnego planu rozmieszczenia, zamiast upiększać okno - tworzą nieład, bałagan na oknie.
Nieładnie wygląda również górny brzeg firanki, który wystaje zza lambrekinu.
Zasłony na przelotkach a lambrekin na kółkach.
Kwiaty, rozumiem jako ozdoba, ale po co, skoro sam lambrekin powinien nią być.
Kokardy na zasłonach (w dodatku niepasujące kolorystycznie) - nie zawsze więcej znaczy ładniej.
No i ten nieszczęsny, odkryty kaloryfer. Ja raczej starałabym się takie wątpliwej urody "sprzęty" ukryć.
Niestety, nie jestem zwolenniczką tego typu dekoracji. Nie ukrywam że wolę coś prostszego i eleganckiego. Jeśli już lambrekin, to może w takim wydaniu jak na zdjęciu. Czysto i schludnie, długa firana zakrywa kaloryfer.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a-1.jpg (30,0 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez iza73
Czas edycji: 2011-04-10 o 16:35
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:14   #1227
misianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

dlatego chcę to jeszcze dopracować ale chciałam się pochwalić tym, że udało mi się to uszyć umieszcze zdjęcie końcowe, ale nie mogę uszyć 2 lambrekinów,aby połączyć z zasłonami bo skończył mi się materiał i wtedy sciągne róże i upne nimi zasłony(były już gotowe). a co do kaloryfera to nie lubię jak mam zasłonięte okno. alę dziękuję za szczerość.
misianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 19:32   #1228
t4sik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

moje firaneczki
t4sik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:05   #1229
beatagraczyk33
Raczkowanie
 
Avatar beatagraczyk33
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 48
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

witam dziewczyny widzę że praca się udała gratuluje jak na pierwszy raz super a z jakiej pomocy kożystałaś ;?z nitki ? ja też się wziełam i uszyłam sobie i znajomej )) takie coś mi wyszło oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja praca 1.jpg (53,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja praca 2.jpg (28,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg woda anety.jpg (96,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja1.jpg (35,5 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg panel 2.jpg (32,9 KB, 72 załadowań)
__________________
ja
beatagraczyk33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 06:07   #1230
misianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez beatagraczyk33 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny widzę że praca się udała gratuluje jak na pierwszy raz super a z jakiej pomocy kożystałaś ;?z nitki ? ja też się wziełam i uszyłam sobie i znajomej )) takie coś mi wyszło oceńcie

Gratuluje pięknie korzystałam z waszej pomocy i rad i taśmy smok do wszycia. a wykrój to na oko bo nie wiedzialam dokładnie jak zmierzyc a tu mója nowa firaneczka w kuchni wczoraj uszyłam siedziałam do późnej nocy. oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00448.jpg (37,7 KB, 86 załadowań)
misianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 21:31:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.