Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 21:04   #2011
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

http://fitness.wp.pl/fitness/na-sportowo/art92.html tu jeszcze jest o tym krazeniu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:07   #2012
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam własnie, byłam kupic mamie prezent
kupilam jej w aparcie zestaw biżu, szczerze mowiac to nie chciało mi się zbyt wymyslac bo mialam tylko godzinkę a jest super i na pewno się ucieszy
przy okazji dorwałam dla siebie lakiery (to juz jakaś mania )
Ten co Snow ma, mocną malinę i sliczny żółty

Kitkulka-ciekawa jestem którą pomaranczkę wziełaś, bo widziałam ze 3 odcienie
jeden fajny żarówiasty ale nie wiem czy na co dzien bym się malowała
infa, napisz jak Ci się malowało tym żółtym, bo ja to mało nerwicy nie dostałam
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:11   #2013
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
infa, napisz jak Ci się malowało tym żółtym, bo ja to mało nerwicy nie dostałam
za✂✂✂isty jest
i kolor i wszystko oo tu jest ladnie pokazany kolorek
http://allegro.pl/essence-blossoms-l...588010253.html

ja maznełam sobie jedna łapke z ciekawosci i jak narazie jest git
tyle, że kładłam na lakier podkładowy-moze to jakies ułatwienie w malowaniu?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:11   #2014
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam własnie, byłam kupic mamie prezent
kupilam jej w aparcie zestaw biżu, szczerze mowiac to nie chciało mi się zbyt wymyslac bo mialam tylko godzinkę a jest super i na pewno się ucieszy
przy okazji dorwałam dla siebie lakiery (to juz jakaś mania )
Ten co Snow ma, mocną malinę i sliczny żółty

Kitkulka-ciekawa jestem którą pomaranczkę wziełaś, bo widziałam ze 3 odcienie
jeden fajny żarówiasty ale nie wiem czy na co dzien bym się malowała
świetne kolory

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
dobra dobra wierzę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:12   #2015
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Zdjęcie trochę rozmazane, fakt.
Ale w sumie jestem zadowolona.
Bałam sie o głowę ze mi wypali czy cos ale nie mam strupów ani nic i nie piekło mnie nic a nic.
Szkoda ze nie umiem sama sobie farbować z tyłu.
Ale farba naprawdę fajna, szkoda ze woda taka wysoka, no ale coś za coś.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:12   #2016
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Asia
ja mam z tej serii błękicik i się fatalnie malowało. Może ten pędzelek jakiś taki dupiasty i jakby konsystencja lakieru gęsta?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:15   #2017
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
za✂✂✂isty jest
i kolor i wszystko oo tu jest ladnie pokazany kolorek
http://allegro.pl/essence-blossoms-l...588010253.html

ja maznełam sobie jedna łapke z ciekawosci i jak narazie jest git
tyle, że kładłam na lakier podkładowy-moze to jakies ułatwienie w malowaniu?
rany, jakie mi się smugi robiły 3 razy malowałam, żeby było równo, więc zazdroszczę

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
ja mam z tej serii błękicik i się fatalnie malowało. Może ten pędzelek jakiś taki dupiasty i jakby konsystencja lakieru gęsta?
o, widzisz, to może nie moja wina
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:16   #2018
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
świetne kolory



dobra dobra wierzę
Nie no nie to ze ja cos truje Tak poszukałam bo w sumie sama bylam ciekawa bo nam od tylu lat o tym trabia ale nikt nie powiedzial czemu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:21   #2019
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no nie to ze ja cos truje Tak poszukałam bo w sumie sama bylam ciekawa bo nam od tylu lat o tym trabia ale nikt nie powiedzial czemu
heheh rozumiem ale dobrze, że napisałaś, powiedziałam Tż'owi to zdziwiony był bo trenował piłkę tyle lat a nikt mu tego nie powiedział
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:27   #2020
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
rany, jakie mi się smugi robiły 3 razy malowałam, żeby było równo, więc zazdroszczę

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



o, widzisz, to może nie moja wina
o shit, no ja dałam grubsza warstwe i rowno jest a wysechł raz dwa
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:47   #2021
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

come back

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a mnie się od razu skojarzyło



ja swojego regularnie kąpię i ma śliczną skórę, blyszczy się pieknie
czasami jak jest ciepło to samą wodą w ogrodzie go potraktuję i wszyscy zadowoleni

wiesz, ja nie mam wyjścia, bo nie mam takiej większej łąki, więc muszę nieść... gdzie by się nie załatwił, to zawsze u kogoś pod płotem, bo wokół same domki



wiesz co, to jest już taka chamówa, że szok zebrałabym i zaniosła właścicielowi na wycieraczkę, albo rozmazała na drzwiach
mam nadzieję że kiedyś ktoś ich tak urządzi

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaki fail..
Byłam w 3 rosmmanach dzisiaj.. i w 1 nie było tego lakieru a był z wibo identico ale z drobinkami jakimiś świecącymi.. miałam już go brać.. ale myślę.. a jak w innym rossmanie będzie ten lakier co chcę? jak nie będzie to bym wzięła ten wibo.. a pozostałych 2 rossmanach nie było ani jednego ani drugiego a już nie miałam siły wracać na miasto..
Pomijam, że dopiero wróciłam do domu i muszę jeszcze iść zjeść.. a ja dwa razy dziennie chciałam ćwiczenia robić ciekawe kiedy




Ja też





Wiesz.. dzieci to dzieci jak już muszą wrzeszczeć to trudno jakoś bym to zniosła ale jak biega wkoło i sypie piaskiem na mnie na twarz i całe ciało a rodzicielka ma to w dupie no to już mnie nosi..



Mnie tam od świętości daleko, ale nigdy nie zostawiam śmieci po sobie, ani w sztukach ani w liczbie mnogiej
Jak to jakiś papierek to wrzucam do torby jesli nie ma śmietnika a jak coś większego to biorę w łapke i ju







Ja też nabiał średnio toleruję.. jogurty jem, ale to te maleńkie raz dziennie to nic sie nie dzieje, ale tak poza tym to bida:/ mleka nie piję.. nawet z głupimi naleśnikami mam problem :/



To nawet nie chodzi o to czy to obrzydliwe czy nie, ale to wiesz niby tylko jeden pet.. ale takich ludzi jest setki i tych petów tez się mnoży.. a jakby każdy sprzątnął po sobie to o ile by było czyściej..
Nieraz jak podsypywaliśmy parawan to były jakieś kubki po piwie czy słomki, czy paczki po czipsach czy pety.. masakra :/

Ja to zawsze sobie myślę, tak "a u siebie w domu jakbym była to też bym taki syf zostawiła?" na pewno nie.. dlatego jak gdzieś jestem to tez nie zostawiam..





Ja Ci powiem tak.. jak wyszło, że należy po psiakach sprzątać to zaopatrzyłam się w takie urządzonko i miałam sprzątać.. nie dlatego by dostać karę.. po prostu myślałam, że jak wszyscy będą sprzątać to faktycznie będzie czyściej i fajniej..
Ze 3 dni sprzątałam ( a mój pies praktycznie przy każdym spacerze się załatwia..) i zrezygnowałam..
Po 1.. jak to się ma do bycia ekologicznym? tak chcą odchodzić od fiolowych torebek.. a w co ja sprzątam? przecież nie biorę w rękę i nie wyrzucam..
po 2.. może to zabrzmi głupio, ale w trawie takiej kupki nie widać i wcale nie czuć i ona szybko się rozłoży, a w takiej foliówce to to się będzie rozkładało i rozkładało i będzie je*ało tak, że nikt nie wytrzyma..
po 3.. okazało się, że można te kupki wyrzucać tylko do oznaczonych koszy, a do zwykłych śmietników nie wolno - wręcz jest to zabronione.. a u mnie takich koszy specjalnych nie ma.. to co? mam tak jak powiedziałaś brać to do domu i do kibla wyrzucać? albo do zsypu żeby wszystkim sąsiadom waliło - nie wspomnę, że jakbym jechała z tą kupą windą z jakimś sąsiadem to chyba bym się spaliła ze wstydu
Po 4 chodzą ludzie zbieracze i wygrzebują z koszy różne rzeczy.. no nie wyobrażam sobie by natknął się na tą kupę - z szacunku do nich (z różnych powodów grzebią w tych śmietnikach - nie wnikam, nie oceniam) no nie wyobrażam sobie tego po prostu...
No i po 5 chyba ostatnie.. jak pisałam sprzątałam kilka dnia - ja jedna jedyna na kilka bloków.. a pies załatwiał się w tym czasie kilka razy.. zapełniłam cały śmietnik tymi reklamówkami (plus śmieci które ludzie wyrzucali).. to gdyby wszyscy sprzątali jak ja to tam by trzeba było piramidki z tych fiolówek z kupami ustawiać to by dopiero wyglądało i śmierdziało w słonku..

Fajnie, że o tym myślą.. ale widać, że wymyślił to jakiś urzędas zza biurka który pewnie nawet nie ma psa - bo wykonanie bardzo kiepskie i pozostawia wiele do życzenia..
Kiedyś był podatek od psa.. na co on szedł przepraszam? Mogliby wrócić ten podatek i zatrudnić ludzi z takimi (nie wiem jak to się fachowo nazywa) odkurzaczami którzy sami się śmiali (w tv reportaz widziałam) nazywają je gównozjadki i problem foliówek i kup by się rozwiązał a przy okazji zatrudnienie by znalazło duża liczba osób



Ecia.. ale jedno woleć.. albo chcesz jasne i robisz podkład.. albo rezygnujesz z podkładu i masz ciemniejsze..
Zobacz.. ja mam problem, żeby dociągnąć do 9 poziomu.. a mi włosy się lepiej rozjasniają niż Tobie - więc u Ciebie to nie przejdzie
mnie też ponosi a staram się opanować lecz nie zawsze wychodzi

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja na plażę zawsze biorę jajka na twardo
co?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak, albo jak ja mówiłam złożyć wniosek, ze chce zdawać przed komisją - oni obiektywnie ocenią bez humorów i fochów jak tamta "pani"..
uważam że to lepszy pomysł niż składanie skarg i straszenie kuratorium bo mogą się zemścić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:54   #2022
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tez ostatnio tak u mnie bylo


No ostatnio takie fajne te włosy mam w dotyku Widac niby te połamane konce ale sa takie miluchne No i staram sie nawet jak cos mi nie pasuje znalezc cos fajnego i sie nie przejmuje



Co do tych zwierzaków, to fakt mi sie nie wydaje zeby psy kupy waliły do wody
Co do tego sprzątania to ja to powiem z punktu widzenia osoby trzeciej a nie właściciela bo psa nigdy nie miałam i nie wiem czy bede miec mimo ze kocham zwierzaki, ale ja jestem kociara po prostu A do wychowania psa bym miała za słaby charakter
No ale do rzeczy: z jednej strony no pies to obowiazek, jak sie go ma to trzeba brac odpowiedzialnosc za wszystko, nawet za jego kupy. Ale sama u siebie widze ze u mnie jest moze 1 smietnik w pobliżu. Ale o dziwo jakos kupek nie widze, czasem jakas na trawce gdzies jest I czasem sobie myśle o niektorych ludziach ze niech sobie wdepna w tą kupe to moze sie naucza zeby drogi nie skracac przez trawnik i trawy nie udeptywac No ale taka prawda
A miasta tez nie dbaja o to zeby wszedzie te kosze przeznaczone do wyrzucania odchodów byly. Jest po kilka w parkach i to tyle. Także ja rozumiem ze czasem ludzie nie sprzątają no bo jak? W reke i do kieszeni czy co?
Ale z drugiej strony... jak widze na srodku chodnika wielkiego kloca to az sie we mnie gotuje U nas np na starym miescie to cale chodniki są w psich kupach. I to przy kraweznikach przy kamieniach i na srodku normalnie. Ludzie w dupie mają. I tam to sie jedną ominie a w druga wdepnie bo sie skupiło na omijaniu pierwszej No ludzie kochani...
Też mialam kiedys sasiada co otwierał psu drzwi, pies zbiegał na podwórko, srał i wracał do domu

Jeszcze apropo kotów.. co mnie zawsze wkurza, gadanie ze koty smierdzą To ja sie pytam, czy ten człowiek kiedykolwiek kota na rękach miał. Wali koci mocz a nie kot I to bardziej kocura a nie kotki. A jak ktos kuwety nie sprząta, albo pozwala żeby w jednym domu 2 kocury przebywaly no to logiczne że mu smierdzi w calym domu.
A kot nie smierdzi (czasem mu z pyszczka wali jak sie rozedrze ), siersc kota jest bezzapachowa w wiekszosci, a czasem takim hmmm dzieckiem pachnie Życze wszystkim ludziom zeby tak smierdzieli jak koty. Serio, jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tym żeby kot smierdział.
Psy tez nie smierdza, tylko maja specyficzny zapach, i od razu jak sie wejdzie do kogoś do domu to czuć psa, ale przeciez to nie smród bo sie o psa nie dba tylko zapach siersci
jak się jeszcze raz zdarzy to normalnie pukam mu do drzwi i mówię żeby swoją kupę ze schodów zgarnął

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie widzisz bo ich wcale tak nie widać.. Kupa nie jest wielkości butelki 2 litrowej po Coli, żeby było widać
Nie no.. jeśli chodiz o takie na srodku chodnika to jest jakaś przeginka.. Mój co prawda jeszcze nie wpdał na tak genialny pomysł.. ale gdyby to zorbił to chocbym miała złapac w chusteczkę i wyrzucić to bym to zorbiła.. no bo jak tak na chodniku

A psy no tak :d mają specyficzny zapach
Yatta wybacz mi ale kupy na trawniku są właśnie ukryte i jak biegają dzieciaki to mogą wpaść w te kupy albo ktoś może wdepnąć ja bym się w✂✂✂✂iała jestem za tym żeby jednak ten przepis dopracowali i poustawiali te kosze na kupki bo faktycznie by było lepiej gdyby zbierane były tylko znowu ciekawe jak często będą te kupki zabierać bo pewnie będzie ✂✂✂ało fest
tak źle i tak

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja też albo schabowego z bułką
następna

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja sie z tym niestety spotykam dosc czesto Jeszcze pol biedy jak to jest jakis mały bobek, ale czasem to takie kupska wielkie że szok.
Raz widziałam faceta z wielkim srajacym psem wlasnie na chodniku To sie go zapytalam czy w domu na dywan sra


---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oczywiście jego odpowiedź tryskała inteligencją ?

Kiedyś mi babka zwróciła uwagę, że pies załatwia się na trawnik, i że z psem to do lasu.. a akurat tak się złożyło, że szliśmy do lasu na spacer więc mówię do tej Pani, że jakoś do tego lasu muszę przecież dojść, nie przefrunę, a psu przecież nie wytłumaczę żeby poczekał jak ma potrzebę, co mam mu tyłek korkiem zatkać?
To się zamknęła oburzona i poszła dalej


widzę wesoło było
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:58   #2023
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
domyślam się
a po pływaniu, jak człowiek zmachany to już w ogóle pewnie nosem wciągnąć można
trzeba wypróbować
na plaży wszystko inaczej smakuje
mi jakoś nigdy się w taki upał jeść nie chce na plaży jestem odmieńcem chyba

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yatta kolorek śliczny
ale Ty masz swoje jasne to też inaczej wygląda
uwierz,że nic mi nie jest, mój TŻ nosi zwykłe Baush&Lomby i zawsze mu kupowalam 3 miesięczne,a ostatnio gościu mi w sklepie mówi,że teraz to są miesięczne,bo tamte wycofali
TŻ nosi już 3 miesiące i nic mu nie jest
ojej ja bym nie ryzykowała tak skoro jest przeznaczenie na ile to lepiej nie nadużywać tego bo może to mieć później jakieś konsekwencje [COLOR="Silver"]

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-25 o 22:04
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:04   #2024
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nigdy nie mierzyłam ale jak będę w domku, to się pomierzę i Wam napiszę


ooo, bell, fajnie też lubię ich kosmetyki, ale niełatwo na nie trafić

miluchnego wieczorku kochana
no niestety niełatwo kiedyś pamiętam było łatwiej a teraz mi gdzieś poznikały

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej
ja w sumie na chwilkę tylko, muszę przygotować kolacyję bo tata Tż'ta ma wpaść wieczorem
Byłam dziś u mamy i dostałam perfumy moschino i love love a wczoraj o nich myślałam i ględziłam Tż'owi aaa i otworzyli u mnie nową drogerię HEBE faaajna jest jest tam essence, bell i inne, duuużo szamponów i odżywek, taniutkie perfumy mam bon do wykorzystania i jutro lecę po różności z Bell już dawno chciałam ale u siebie nigdzie nie mogłam znaleźć ich stosika. I kupię C10, w weekend farbowanko


mnie najbardziej w✂✂✂✂ia potłuczone szkło na plaży czy w wodzie!


bezczelność! a co im robią złego te zwierzaki jak ktoś chce wziąć psa ze sobą i będzie się nim zajmować to h*j im do tego Moja Monka rok temu uczyła się pływać


heheeh ja nic nie biorę bo w upale to i tak nie chce mi się jeść nigdy wtedy tylko zimneee piwko
i jak nauka pływania Monki?

potłuczone szkło to już jest ✂✂✂✂a przesada można zrobić sobie poważną krzywdę ludzie są bezmyślni

zimne piwko na słońcu i mam fazę
a z jedzeniem tak samo nie biorę a jak zachce się to kupię coś na miejscu loda albo coś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:08   #2025
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady ja Ciebie rozgrzeszam też mi się to zdarzyło, bo niestety tak jak pisałaś z koszami, poza tym to się nie myśli o tym "taki mały pecior, co on zaszkodzi", a jednak przeszkadza. Dobrze wiedzieć ... ale w odwecie, gdy weszłam do morza zobaczyłam pływającąwielką, ludzką kupę .-. !

Idę robić ciacho! Murzyn z proszku oł je aha oł je;d
o dziękuję
to Cie pokarało za tego peciora

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponoć żel miceralny Be Beauty z biedronki jest świetny do twarzy i nie wysusza produkuje go tołpa tylko z oczami sobie nie radzi.. ja jak będę tylko w biedro to kupię na pewno go
też o nim słyszałam ale choć mam biedronkę pod domem to mi do niej nie podrodze no chyba że po winko się wybiorę

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunsy są kozackie

Ejjj nie mam jutro co ubrac Wogole przez te strupy na pietach to połowy butow nie moge nosic i chodze w rozklapcianych balerinach bo inne to mnie nawet przez plastry uwieraja
I wlasnie przedziurawilam ostatnia pare skarpetek Trzeba bedzie chodzic boso
a co się stało?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:08   #2026
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


mam nadzieję że kiedyś ktoś ich tak urządzi
zawsze możesz sama się tym zająć
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:18   #2027
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
takie szybkie pochwalenie sie tymi bucikami o których wam tyle trąbiłam no a co do fotki to z wieczoru panieńskiego, z młoda oczywiście na fotce mina nie najlepsza, ale buty naprawiają wszystko
świetnie te buciki wyglądają

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam własnie, byłam kupic mamie prezent
kupilam jej w aparcie zestaw biżu, szczerze mowiac to nie chciało mi się zbyt wymyslac bo mialam tylko godzinkę a jest super i na pewno się ucieszy
przy okazji dorwałam dla siebie lakiery (to juz jakaś mania )
Ten co Snow ma, mocną malinę i sliczny żółty

Kitkulka-ciekawa jestem którą pomaranczkę wziełaś, bo widziałam ze 3 odcienie
jeden fajny żarówiasty ale nie wiem czy na co dzien bym się malowała
świetne lakiery
ja mam nadzieję że wzięła ten najładniejszy odcień czyli żaróweczkę 33N bodajże

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
za✂✂✂isty jest
i kolor i wszystko oo tu jest ladnie pokazany kolorek
http://allegro.pl/essence-blossoms-l...588010253.html

ja maznełam sobie jedna łapke z ciekawosci i jak narazie jest git
tyle, że kładłam na lakier podkładowy-moze to jakies ułatwienie w malowaniu?
faktycznie za✂✂✂isty

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zawsze możesz sama się tym zająć
nie dotknę tej kupy nawet w rękawiczce

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

to się rozpisałam pewnie nikogo już nie ma to sobie śpijcie Blondziaki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:49   #2028
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


nie dotknę tej kupy nawet w rękawiczce
w imię wyższych wartości, powinnaś
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 01:15   #2029
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Spicie juz Gwiazdy a ja samotnie tu pilnuje naszego wątku

noo jestem ciekawa ktory kolorek wzieła Kitkulka
własnie poszukałam, że ta bardziej zarówiasta to 33N a druga, bardziej pomidorowa 34N

aa i chyba znalazłam swoj poszukiwany odcien lososioso-pomaranczowy, zobaczcie same
Astor quick n go 351
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manhattan.jpg (11,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lak.jpg (31,2 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-05-26 o 01:42
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 07:32   #2030
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

hejo blondyneczki

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady ja Ciebie rozgrzeszam też mi się to zdarzyło, bo niestety tak jak pisałaś z koszami, poza tym to się nie myśli o tym "taki mały pecior, co on zaszkodzi", a jednak przeszkadza. Dobrze wiedzieć ... ale w odwecie, gdy weszłam do morza zobaczyłam pływającąwielką, ludzką kupę .-. !

Idę robić ciacho! Murzyn z proszku oł je aha oł je;d
masakra jakaś...

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
takie szybkie pochwalenie sie tymi bucikami o których wam tyle trąbiłam no a co do fotki to z wieczoru panieńskiego, z młoda oczywiście na fotce mina nie najlepsza, ale buty naprawiają wszystko
ślicznie wyglądają na nóżce

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

W ogóle teraz nie mam czasu na Wizaz, cały czas jestem zaganiana o czym zresztą już wiecie
Mój kolor po myciu wyglada tak jak na zdjeciu.
Trochę się szary wypłukał.
Odrost był spory i jestem zaskoczona ze tak dobrze go wzieło.
Słabo się odznacza od reszty czyli nie jest najgorzej.
Zdjęcie w pokoju pod lampą i kolor trochę przekłamany.
bardzo ładny kolorek

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
za✂✂✂isty jest
i kolor i wszystko oo tu jest ladnie pokazany kolorek
http://allegro.pl/essence-blossoms-l...588010253.html

ja maznełam sobie jedna łapke z ciekawosci i jak narazie jest git
tyle, że kładłam na lakier podkładowy-moze to jakies ułatwienie w malowaniu?
ładnyyy!!! też chcem

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Spicie juz Gwiazdy a ja samotnie tu pilnuje naszego wątku
noo jestem ciekawa ktory kolorek wzieła Kitkulka
własnie poszukałam, że ta bardziej zarówiasta to 33N a druga, bardziej pomidorowa 34N

aa i chyba znalazłam swoj poszukiwany odcien lososioso-pomaranczowy, zobaczcie same
Astor quick n go 351
proszę jakiego mam ochroniarza z bezsennością bardzo ładnie ten astor się prezentuję, ciekawe tylko jak na pazurkach
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:23   #2031
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

wlasnie wam pisalam referat ale moj cudowny net mi wszystko schrzanil
jakby mnie nie bylo- nie mam neta do odwolania...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:28   #2032
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Spicie juz Gwiazdy a ja samotnie tu pilnuje naszego wątku

noo jestem ciekawa ktory kolorek wzieła Kitkulka
własnie poszukałam, że ta bardziej zarówiasta to 33N a druga, bardziej pomidorowa 34N

aa i chyba znalazłam swoj poszukiwany odcien lososioso-pomaranczowy, zobaczcie same
Astor quick n go 351
o kuircze, ale fajne kolorki i lakier też fajniutki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie wam pisalam referat ale moj cudowny net mi wszystko schrzanil
jakby mnie nie bylo- nie mam neta do odwolania...
o kurczę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:55   #2033
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o kuircze, ale fajne kolorki i lakier też fajniutki

o kurczę
jesuuuu!!!
jaka jestem wsciekla co chwile mi sie wylacza i wlacza
to sprobuje jeszcze raz poki pamietam-
agatka- slicznie ci to c12 wyszlo i nie szukaj dziury w calym.
inf- lakierki super rozowy taki w moim stylu
iii... zapomnialam reszty
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:05   #2034
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kitka.. oglądasz rodzinkę?

ten maluch jest bbbooossskkkiii
tak kochana, poszłam oglądać rodzinkę oglądam co tydzień
chyba głównie ze względu na tego malucha
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

W ogóle teraz nie mam czasu na Wizaz, cały czas jestem zaganiana o czym zresztą już wiecie
Mój kolor po myciu wyglada tak jak na zdjeciu.
Trochę się szary wypłukał.
Odrost był spory i jestem zaskoczona ze tak dobrze go wzieło.
Słabo się odznacza od reszty czyli nie jest najgorzej.
Zdjęcie w pokoju pod lampą i kolor trochę przekłamany.
no i pięknie jest, nie masz co narzekać, pięknie wzięło
ja zaraz lecę myć łeb i fotki też porobię
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka-ciekawa jestem którą pomaranczkę wziełaś, bo widziałam ze 3 odcienie
jeden fajny żarówiasty ale nie wiem czy na co dzien bym się malowała
suuuuper lakiery

ja wzięłam perfect creamy & care 34 N
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
co?
że tak właśnie powiem JAJKO... na twardo nie wiem czemu, zawsze na plażę biorę
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
noo jestem ciekawa ktory kolorek wzieła Kitkulka
własnie poszukałam, że ta bardziej zarówiasta to 33N a druga, bardziej pomidorowa 34N
34 N
na 33 N była fajna, ona miała takie delikatne chyba rozświetlające drobinki o ile dobrze pamiętam ale niestety został tylko tester
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie wam pisalam referat ale moj cudowny net mi wszystko schrzanil
jakby mnie nie bylo- nie mam neta do odwolania...
oj
mój net też ma takie godziny, że się chrzani, nie wiem czemu, będzie trzeba zadzwonić do netowni i opierdzielić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:15   #2035
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Witajcie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
dobrze będzie zakwasy jak już to jutro Tobą zawładną
Nie mam zakwasów o dziwo - chyba jednak ta rozgrzewka coś dała

I dziękuję wam za rady odnośnie szyi

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam własnie, byłam kupic mamie prezent
kupilam jej w aparcie zestaw biżu, szczerze mowiac to nie chciało mi się zbyt wymyslac bo mialam tylko godzinkę a jest super i na pewno się ucieszy
przy okazji dorwałam dla siebie lakiery (to juz jakaś mania )
Ten co Snow ma, mocną malinę i sliczny żółty
Ten po lewo to nie jest przypadkiem wanna kiss?
Kusi ten żółty

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie wam pisalam referat ale moj cudowny net mi wszystko schrzanil
jakby mnie nie bylo- nie mam neta do odwolania...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:15   #2036
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Yatta to znaczy bardzo chciałabym takie jasne jak mam, bo uważam, że w takich mi najlepiej, ale doradź coś proszę, a najlepiej farbe, po której będę miała ładny popielaty blondzik, a nie żółc

Kotka tak zdałam polski 80%, angielski 75%
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:18   #2037
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

idę zrobić sobie jakiś OGAR i później wracam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:19   #2038
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Hej Hej

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

proszę jakiego mam ochroniarza z bezsennością bardzo ładnie ten astor się prezentuję, ciekawe tylko jak na pazurkach
hehe nie tyle z bezsennością, co z widmem sesji, niestety coraz bardziej to do mnie dociera

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie wam pisalam referat ale moj cudowny net mi wszystko schrzanil
jakby mnie nie bylo- nie mam neta do odwolania...
ojjj...
dzwon i ich opieprz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesuuuu!!!
jaka jestem wsciekla co chwile mi sie wylacza i wlacza
to sprobuje jeszcze raz poki pamietam-
agatka- slicznie ci to c12 wyszlo i nie szukaj dziury w calym.
inf- lakierki super rozowy taki w moim stylu
iii... zapomnialam reszty
noo różowy jest boski taki mocny, żywy
ale dziś maluje tym żółtym, kojarzy mi sie z wakacjami i plażą

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
suuuuper lakiery

ja wzięłam perfect creamy & care 34 N

34 N
na 33 N była fajna, ona miała takie delikatne chyba rozświetlające drobinki o ile dobrze pamiętam ale niestety został tylko tester

poka pokaaaa!!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:22   #2039
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Dzień dobry blondasy

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

tak
dzięki zamówię na allegro po wypłacie to będę testować
aaa jeszcze jedno pytanie... okulistka dała mi na lewe oko -2,25 i na prawe -2,00 a okulary mam obydwa szkła -2,5 czyli z tego co mówiła jatta powinnam mieć o 0,5 mniejsze od okularów to jakie brać?????

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

nie mam pojęcia
aha, to ciekawe

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

One są 2-tygodniowe
^
dzięki i przeczytaj pytanko powyżej


Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
takie szybkie pochwalenie sie tymi bucikami o których wam tyle trąbiłam no a co do fotki to z wieczoru panieńskiego, z młoda oczywiście na fotce mina nie najlepsza, ale buty naprawiają wszystko
super buciki

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam własnie, byłam kupic mamie prezent
kupilam jej w aparcie zestaw biżu, szczerze mowiac to nie chciało mi się zbyt wymyslac bo mialam tylko godzinkę a jest super i na pewno się ucieszy
przy okazji dorwałam dla siebie lakiery (to juz jakaś mania )
Ten co Snow ma, mocną malinę i sliczny żółty

Kitkulka-ciekawa jestem którą pomaranczkę wziełaś, bo widziałam ze 3 odcienie
jeden fajny żarówiasty ale nie wiem czy na co dzien bym się malowała
ładne lakiery... ten środkowy miałam w rece jak byłam w drogeri ale nie kupiłam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:23   #2040
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Witajcie



Nie mam zakwasów o dziwo - chyba jednak ta rozgrzewka coś dała

I dziękuję wam za rady odnośnie szyi


Ten po lewo to nie jest przypadkiem wanna kiss?
Kusi ten żółty

ja dziś póki co nie, ale zobaczysz jutro
ten od lewej 70 makes me walk
noo zółty jest mega!! chyba sobie jeszcze pistacjowy dokupie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.