modelowanie sylwetki rozpoczęte! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 10:16   #1
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161

modelowanie sylwetki rozpoczęte!


Hej dziewczyny!!

Zakladam ten watek aby miec motywacje do pracy nad soba
Mam 173 cm wzrostu i waze 60 kg. Chcialabym schudnac 4 kg, ale najbardziej zalezy mi na utracie cm i wymodelowaniu ciala! Chce w koncu zobaczyc na sobie jakies miesnie, ktore sa teraz pokryte tluszczem
Zamierzam w miare mozliwosci jezdzic na rowerze. Codziennie bede cwiczyc 6 Weidera, krecic hula hopem i wykonywac cwiczenia na inne partie ciala.
Moze chcialby sie ktos przylaczyc, bo inne watki sa juz takie dlugie, ze mozna sie w nich pogubic
Aha, dieta - rezygnacja ze slodyczy, ok 1500 kcal czyli na spokojnie
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:32   #2
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Ja chętnie... wygląda na to, że mądrze podchodzisz do odchudzania... a ja mam dość osób, które chcą schudnąć głodząc się itp.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:41   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

mało kalori, proszę o rozpiskę diety, jeśli chcesz mięć umięśnione ciało to kłania się odpowiednio ułożony trening siłowy
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:59   #4
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Malo kalorii? Jakbym dala wiecej to chyba bym za bardzo nie schudla, a chcialabym jednak schudnac te 4 kg i dopiero zajac sie calkowicie miesniami i treningiem silowym Staram sie zeby w diecie bylo wiecej bialka i warzyw np dzis na sniadanie zjadlam 2 jajka na miekko i fasolke mamucia. Zaraz znow cos przekasze Troche mi sie ostatnio przytylo, a akurat z waga 56 najlepiej sie czulam. "Akcje" rozpoczelam juz wczoraj, wlasnie wychodze na rower.

Italiaanko, staram sie do tego podchodzic z glowa, bo kiedys narobilam sobie troche klopotow przez zbyt drastyczne odchudzanie.
Pozdrowionka!
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:05   #5
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Cytat:
Napisane przez raniaa Pokaż wiadomość
Malo kalorii? Jakbym dala wiecej to chyba bym za bardzo nie schudla, a chcialabym jednak schudnac te 4 kg i dopiero zajac sie calkowicie miesniami i treningiem silowym Staram sie zeby w diecie bylo wiecej bialka i warzyw np dzis na sniadanie zjadlam 2 jajka na miekko i fasolke mamucia. Zaraz znow cos przekasze Troche mi sie ostatnio przytylo, a akurat z waga 56 najlepiej sie czulam. "Akcje" rozpoczelam juz wczoraj, wlasnie wychodze na rower.

Italiaanko, staram sie do tego podchodzic z glowa, bo kiedys narobilam sobie troche klopotow przez zbyt drastyczne odchudzanie.
Pozdrowionka!
Co to znaczy zająć się całkowicie mięśniami bo nie rozumiem???
Ja waże 53 kilo i redukuję się na 1800, 1500 to naprawdę mało a im mniej kalorii tym szybciej spowalnia metabolizm i tym większe ryzyko jojo, ale zrobisz jak uważasz.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:36   #6
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Co to znaczy zająć się całkowicie mięśniami bo nie rozumiem???
Ja waże 53 kilo i redukuję się na 1800, 1500 to naprawdę mało a im mniej kalorii tym szybciej spowalnia metabolizm i tym większe ryzyko jojo, ale zrobisz jak uważasz.
W stwierdzeniu zajac sie tylko miesniami chodzilo mi o nie redukowanie masy ciala, moze troche dziwnie to napisalam.
Zreszta nie zamierzam byc taka rygorystyczna w diecie, licze wszystko na oko, bo wiem, ze tu raczej chodzi o nabranie lepszych nawykow zywieniowych. Przerabialam juz 1000 kcal i wiem, ze to nalwieksza zbrodnia dla organizmu, szczegolnie wtedy gdy sie trenuje (trenowalam wowczas lekkoatletyke). Dla mnie najwiekszym wrogiem sa slodycze, chipsy itp, ale 1 cukierka czekoladowego czy Big Milka sobie nie odmowie gdy mnie najdzie ochota. Sport za to uwielbiam wiec mysle, ze nie bedzie trudno
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:52   #7
anya9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Dołączam i ja Na razie jeszcze muszę przemysleć jakie ćwiczenia wykonywać i na jaką diete przejść ale niedługo zacznę. Więc będę tu wpadać. Powodzenia
anya9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 08:30   #8
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Cytat:
Napisane przez raniaa Pokaż wiadomość
W stwierdzeniu zajac sie tylko miesniami chodzilo mi o nie redukowanie masy ciala, moze troche dziwnie to napisalam.
Zreszta nie zamierzam byc taka rygorystyczna w diecie, licze wszystko na oko, bo wiem, ze tu raczej chodzi o nabranie lepszych nawykow zywieniowych. Przerabialam juz 1000 kcal i wiem, ze to nalwieksza zbrodnia dla organizmu, szczegolnie wtedy gdy sie trenuje (trenowalam wowczas lekkoatletyke). Dla mnie najwiekszym wrogiem sa slodycze, chipsy itp, ale 1 cukierka czekoladowego czy Big Milka sobie nie odmowie gdy mnie najdzie ochota. Sport za to uwielbiam wiec mysle, ze nie bedzie trudno
Bardzo rozsądne podejście.
Moja rada: ustal dietę na poziomie 1600 kcal ale do tego dołóż sobie 2 tzw. wolne posiłki do 400 kcal tzn. wolny posiłek to coś niezgodnego z dietą na co masz ochotę np. lodziki, kawałek pizzy.
Powodzenia

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2006-09-14 o 08:57 Powód: błąd
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 08:45   #9
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Raniaa, Pingwin ma na myśli to, że skoro chcesz ćwiczyć tyle, ile piszesz w pierwszym poście, to wydatek energetyczny będziesz miała całkiem spory. Jeżeli więc zejdziesz do poziomu 1500-1600 kcal, różnica pomiędzy zapotrzebowaniem a dostarczaną ilością kalorii przekroczy prawdopodobnie 15%, a tak być nie powinno - najskuteczniejsze odchudzanie jest przy deficycie ok. 10%, maksymalnie 15% (na krótką metę).
Jeżeli ten deficyt będzie większy, to możesz spowolnić przemianę materii, a w efekcie jakiś czas po pierwszym spadku wagi dopadnie Cię jojo.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:14   #10
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Pingwin i Midi, przekonalyscie mnie, niech bedzie 1800 kcal
Ide na rowerek
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:23   #11
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Cytat:
Napisane przez raniaa Pokaż wiadomość
Pingwin i Midi, przekonalyscie mnie, niech bedzie 1800 kcal
Ide na rowerek
Świetna decyzja, efekty będą bardzo fajne!!!
Pamiętaj, że nie jest ważna waga tylko spadające centymetry.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 11:57   #12
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

raniaa ja tez chce wymdelowac sylwetke i prz okazji schudnac ale troszke wiecej od Ciebie zycze powodzenia i milych cwiczen!!
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:21   #13
Balablu
Raczkowanie
 
Avatar Balablu
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 37
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

hej ja sie dołanczam!! Od dzis zaczne stopniowo CwiczyC na brzuchaw6, na posladki i na rozwiniecie miesni biustu i na plecy tylko nie wiem co?? ale cos znajde napewno i te kocia gimnastyke z forum ciekawe co mi z tego wyniknie!!! tylko mam problem jak mam ten trening ułozyć?? oh... ale chyba dopiero zaczne od jutra bo dzis mam starsznie jeszce duzo pracy!!
Balablu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:41   #14
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Anya9, dorcia_, Balablu, ciesze sie, ze sie przylaczacie
Przedwczoraj pomierzylam sie, a dzis zrobilam sobie fotki, zeby potem porownac z efektem koncowym, ale na razie nie zamieszcze, bo sie wstydze
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:44   #15
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Cytat:
Napisane przez raniaa Pokaż wiadomość
Anya9, dorcia_, Balablu, ciesze sie, ze sie przylaczacie
Przedwczoraj pomierzylam sie, a dzis zrobilam sobie fotki, zeby potem porownac z efektem koncowym, ale na razie nie zamieszcze, bo sie wstydze
tez tak robie )
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 16:58   #16
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Dorcia, a ile chcesz schudnac?
Ja niedlugo zamieszcze te swoje poczatkowe wymiary, bo mysle, ze przez to bede miala wieksza motywacje, tylko teraz zgubilam karteczke na ktorej to napisalam
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 14:19   #17
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: modelowanie sylwetki rozpoczęte!

Przyłaczę się
Nie zależy mi na kg, a na centymetrach- rozbija się to mniej więcej 4cm z bioder i 3-4 cm z nóg. Czasu na to dałam sobie dużo więc na spokojnie do grudnia.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.