Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 08:54   #361
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
No mnie też niestety ciężko jest wziąć się za naukę, szczególnie, że ciągle myślę o ślubie . Tak bym chciała, żeby było już po obronie
mam to samo:P niby zmuszam się żeby siąść do nauki, ale i tak co chwila odpływam myślami zupełnie gdzie indziej dodatkowo źle działa na moją naukę to, że jestem teraz u rodziców i tu zawsze jest cos innego do zrobienia poza tym nie chce mi się już strasznie :P zupełnie inaczej, fajniej, przyjemniej, studiowało mi się na dziennych studiach i miałam chęć do nauki wtedy i miło wspominam swoją obronę 10 czerwca będzie już rok od obrony, echhhh, szybko minęło


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Co do parasolki to jeszcze nie myślałam,ale gdyby nie daj Boże i tfu tfu miało lać tak jak w tę soobtę,to pewnie coś by się przydało i pomysł z kolorową parasolką jest fajny Mamy też z Ikei dwa parasole-zielony w duże białe kropki i czarny w duże białe kropki- myślę,że też byłyby fajne

Co do nazwiska to biorę po mężu,ale będzie mieć tę samą liczbę liter i takie same dwie pierwsze litery i dwie ostatnie. Jedynie 3 w środku się różnią Ale i tak jego jest ładniejsze Więc z podpisem nie ma takiego problem,a parafka zostanie jaka była

Co do samochodu to my jedziemy cabrio, w środku kremowa skóra (nie ten sam co na zdjęciu,ale niemal identyczny).

A w ogóle to wczoraj kupiliśmy mojemu M. dwie koszule w odcieniu śmietankowym z kołnierzem włoskim (nadale się też do muszek a jest o tyle lepszy od łamanego,że nie widać pod nim paseczka od muszki), dwa garnitury ( w tym ślubny z Vistuli i jestem w nim zakochana), pasek i spinki do mankietów
Na wesele ma już,zabawne spinki na zmianę,no ale do Kościoła musi być elegancko
za zakupy

śliczne autko
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:08   #362
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
Tylko że u mnie w rodzinie jest tak że się zapewnia noclegi i płaci za nie... ale postawiłam na swoim (przynajmniej tak myślę) że tych do 50 km odwozimy

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Nie nie mamy poprawin(tzn. są ale w domu tylko takie dla najbliższych, domowników). Tylko że tak trochę głupio powiedzieć żeby oddali kasę.... szczególnie że u mnie tak już w rodzinie jest że sie płaci za te noclegi... ale dziękuje bardzo za wsparcie

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------


Tak wiesz każdy ma swoje przekonania, ale każdy się liczy także z kosztami. A jedna doba dla jednej osoby wynosi 60 zł a przenocuj sobie ok 20 osób ti robi koszty prawda? No chyba że się człowiek może nie liczyć z kosztami bo ma kasy jak lodu to inna sprawa, albo jak rodzice sponsorują wesele, bo jeśli samemu się za wszystko płaci to jest ciężko...

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


My właśnie zapewniamy transport do odwożenia busa na 9 osób więc nikt nie będzie musiał prowadzić sam...
Tak się wtrące o tych noclegach.
Ja jak bywałam na weselu gdzie dość daleko miałam to zawsze miałam zapewniony nocleg czy to w domu czy w lokalu, i sama postanowiłam też zapłacic za noclego. Oczywiście nie wszystkim ale mamy znajomych którzy po 200 i 300 kilometrow przejada więc głupio by było gdyby nie było tego noclegu. Moja rodzinka ma blisko do domu ale oczywiście transport zapewniamy natomiast rodzina Tż ma 80 kilometrów i dla nich mamy autobus który ich odwiezie: część do naszego domu na nolceg na a część wróci do siebie.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
My nie umieszczaliśmy żadnych wierszyków, ani o nic nie będziemy prosić Każdy przyniesie to, co będzie chciał nam podarować. Ale przyznam szczerze, że ucieszyłabym się z butelki wina czy książki zamiast kwiatów

My wkladalismy do zaproszeń karteczkę z wierszykiem:
Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami,
lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami,
więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki,
przynieście zamiast nich wino lub czekoladki
a to dlatego że poprostu nie ma co potem robić z tymi kwiatami. Pamiętam w tamtym roku po jednym z wesel moja mama miała bukiety slubne w całym domu bo ciotka na odchodne wciskała każdemu ile sie dało.
Więc wolimy cos na słodko bądź winko. Myslelismy jeszcze nad totkiem albo książkami ale nie wiem czy ktoś trafiłby w mój gust czyteliczy więc słodycze są bezpieczne

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Moja tez sie w nic nie wtraca. A raczej staje po mojej stronie. Ale sama widzisz ze czasaem to nic nie daje
Moja teściowa nie wtrąca się wogóle tylko cieszy się że się pobieramy, natomiast wtrącanie mojej mamy polega na mówieniu mi kogo to jeszcze wypada zaprosić na co jej grzecznie odpowiadam że nie będę wszystkich prosić których ona uważa bo nie mamy tyle kasy a sami płacimy za wesele. Oprócz tych gości to wspiera mnie we wszystkich pomysłach.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Napisze jeszcze o tym protokole bo ja stresowałam sie strasznie z racji tego że ksiądz służbista no i sytuacja u nas taka a nie inna (Tż miał już żonę i ma unieważnienie kościelne - oczywiście wszędzie adnotacje o tym są). Więc przyjeżdzamy przed czasem (bo podobno kolejki się zdarzają) a dobijamy się delikatnie do kancelarii. Otwiera proboszcz (wię ja pewnie zilona na twarzy się zrobiłam) ale mówię mu w jakiej sprawie. Nie zabardzo coś chciała nas wpuścić ale ok. Zaczął pisać no i doszło do aktu chrztu a tam wpis że był ślub ble ble. A on patrzy na mnie i patrzy, pewnie czy zdaję sobie sprawę że cos takiego jest. No ale nic nie skomentował i ruszył dalej. Nagle wpada jakiś gościu i mówi że juz juz i księdza zastępuję. Okazało sie że proboszcz to tak "grzecznościowo" nas przed czasem przyjął a ten gość to był ksiądz który normalnie powinien mieć dyzur w kancelarii.
No i jak ten drugi przejął sprawę to sie sytuacja trochę rozluźniła. Pyta mnie o kurs , no to ja daję, a do Tż :Pan to nie musi . Dalej stan cywilny - do Tż: Hmm, można wpisac że wolny . No i potem jeszcze pomylił się trzy razy przy wypisywaniu prośby o zapowiedzi dla Tż, nie dał nam kartek do spowiedzi bo sie skończyły i kazał się zgłośić około miesiąc przed.
Także było znośnie.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:19   #363
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

przyszły mi zaproszenia zamawiane na allegro są super takie jak zamawiałam i jeszcze zamawiałam naklejki na alkohol też przyszły takie jak chciałam
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:21   #364
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
przyszły mi zaproszenia zamawiane na allegro są super takie jak zamawiałam i jeszcze zamawiałam naklejki na alkohol też przyszły takie jak chciałam
pokażesz? (nie pamiętam czy wrzucałaś linka jakie zamawiasz )

jakaś dzisiaj cisza tu u nas

albo wszystkie dziewczyny na słoneczku, albo tak nauka wrze
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:27   #365
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:30   #366
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
bardzo fajne!
super skład wódki
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:40   #367
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
Bardzo ładne
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 17:58   #368
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
jakaś dzisiaj cisza tu u nas

albo wszystkie dziewczyny na słoneczku, albo tak nauka wrze
Yhy... w laboratorium od 8 rano siedzą coponiektóre
A na 20 jeszcze muszę na siłownie zdążyć...

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
zaproszenia bardzo ładne - zalatują mi tapetą z Leroya taką, co koło naszej leżała a naklejki na wódkę też fajowe. Przypomniało mi się naklejanie naklejek przed weselem mojej ciotki. Tak zamaszyście wszyscy naklejali (oczywiście po drodze testując), że każdy kolejny karton był coraz bardziej pokręcony.

A ja też się pochwalę. Przyszły nasze kieliszki z allegro. Facet jest niesamowity - przedwczoraj w nocy wysłałam mu wzór - do 2 nad ranem mailowaliśmy o poprawkach, wczoraj po południu Łoś dostał maila, że poszły, a dziś już dzwoniła teściowa przyszła, że są. Zdjęcie trochę mało eleganckie, ale dzięki temu mamy porównanie jakie są duże. Wyszło jak dla mnie ślicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0603.jpg (143,6 KB, 100 załadowań)
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:01   #369
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

super kieliszeczki
a z tym naklejaniem tych naklejek to zobaczymy jak równo wyjdzie u mnie
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:33   #370
aga-6
Raczkowanie
 
Avatar aga-6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
PS. Wrzucam obiecane zdjęcia fryzury. tylko do ślubu będę miała troszeczkę inaczej... będzie w połowie głowy "przerwa" na welon i może jakieś wkrętki z kryształkami będą ale ogólnie we fryzurze super się czułam
Bardzo ładna fryzurka, podobna do tego co ja planuje

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
a co do samochodu, to zajmował się tym mój TŻ, będzie to Warszawa mniej więcej taka jak na zdjęciu:
Rewelacja mi się podobała również czarna Warszawa, ale w okolicy brak, a nie bede sprowadzać samochód nie wiadomo skąd
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Co do samochodu to my jedziemy cabrio, w środku kremowa skóra (nie ten sam co na zdjęciu,ale niemal identyczny).
Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość

http://www.fotolandia.hrubieszow.info/limuzyna.htm mój będzie ten pierwszy złoty
Także super samochody dziewczyny
Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
Fajne naklejki, też się muszę za takimi rozejrzeć albo zawieszkami bo to jedna z nielicznych próśb mamy
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A ja też się pochwalę. Przyszły nasze kieliszki z allegro. Facet jest niesamowity - przedwczoraj w nocy wysłałam mu wzór - do 2 nad ranem mailowaliśmy o poprawkach, wczoraj po południu Łoś dostał maila, że poszły, a dziś już dzwoniła teściowa przyszła, że są. Zdjęcie trochę mało eleganckie, ale dzięki temu mamy porównanie jakie są duże. Wyszło jak dla mnie ślicznie
Ciekawe kieliszki, tylko nie wiem czy to ty pisałaś, w trakcie wesela będzie z nich pić tak? Dobrze pamiętam?
aga-6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:34   #371
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
na pewno będziesz musiała wyciągnąć nowy akt z pobraną opłatą, ja jak chciałam wyciągnąć swój do cywilniaka a urodziłam się 100 km od miejsca zamieszkania to pani podała mi nr konta na który mam wpłacić kasę i przysłali mi potem akt z adnotacją że opłata skarbowa była wpłacona na konto urzędu
Zobaczymy, mój odpis jest z tego samego USC co będzie ślub, więc pytałam i problemów robić nie powinni, bo jest to dokument bezterminowy, jeśli jest czytelny. W czwartek się okaże

Ja to się boję, że się zapocę jak będzie upał, w sumie to nie wiem nawet jaka ma być pogoda mniej więcej na początku sierpnia, myślę, że deszczu nie będzie

My samochód najprawdopodobniej pożyczymy od kogoś znajomego, bo jest parę fajnych autek do wyboru wśród kolegów Sama tylko muszę zadbać o przystrojenie, ale z tym raczej problemu też nie powinno być. Na allegro widziałam fajne strojenia.

U nas zaraz będzie 2 miesiące do ślubu i chciałabym żeby ten czas szybciej zleciał, już nie mogę się doczekać po prostu
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 19:07   #372
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Co do samochodu to my jedziemy cabrio, w środku kremowa skóra (nie ten sam co na zdjęciu,ale niemal identyczny).
fajne autko tylko kto je poprowadzi?? rzadko spotykane by młodzi sami siedzieli z przodu ale autko marzenie

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
świetne. Zastanawialiśmy się nad podobnymi zaproszeniami. To na dole to papier? Tłoczony? Mówisz, że ładnie wykonane? Hm.. może się skusimy

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A ja też się pochwalę. Przyszły nasze kieliszki z allegro. Facet jest niesamowity - przedwczoraj w nocy wysłałam mu wzór - do 2 nad ranem mailowaliśmy o poprawkach, wczoraj po południu Łoś dostał maila, że poszły, a dziś już dzwoniła teściowa przyszła, że są. Zdjęcie trochę mało eleganckie, ale dzięki temu mamy porównanie jakie są duże. Wyszło jak dla mnie ślicznie
Piękne, DUŻE tzn długaśne i świetny grawer gdybyśmy się zdecydowali na kieliszki, to może się uśmiechnę o rysuneczek ;P
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:29   #373
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Martita no mój TŻ będzie prowadzić,to jego marzenie

Ale skoro zmienił nam się plan dnia ślubu (o czym pisałam wcześniej ),to zapewne pojedziemy do Kościoła samochodem świadka (limuzyna Mercedesa, suuuper autko), a po ślubie przesiądziemy się do cabrio i pojedzie mój MĄŻ
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:52   #374
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Martita no mój TŻ będzie prowadzić,to jego marzenie

Ale skoro zmienił nam się plan dnia ślubu (o czym pisałam wcześniej ),to zapewne pojedziemy do Kościoła samochodem świadka (limuzyna Mercedesa, suuuper autko), a po ślubie przesiądziemy się do cabrio i pojedzie mój MĄŻ
BRAWO
to może to i jeszcze lepsze rozwiązanie i welon, który powiewa na wietrze chyba, że go nie będzie

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:53   #375
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

My właśnie myślimy o tym, żeby dogadać się co do dekoracji z inną parą, ale dopiero na początku lipca będziemy to ustalać.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:06   #376
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO
to może to i jeszcze lepsze rozwiązanie i welon, który powiewa na wietrze chyba, że go nie będzie

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
Właśnie welon będzie 3 metrowy i tren.Między innymi dlatego nie chcę jechać cabrio do ślubu-nie chce mi się bawić w podpinanie wszystkiego i potem znowu to odpinać,a jak będę po ślubie to już po prostu na amen podepnę ten tren i luuuuz

Zazdraszczam Wam czasem,że ktoś ślubuje przed Wami lub po Was. Macie mniejsze koszty.
A w Kościele mojego TŻa jest szał,jak są 2 śluby na miesiąc

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

My dzisiaj rozdaliśmy kolejne zaproszenia i znowu pomysł z wierszykiem o książkach zmiast kwiatów się spodobał. A najlepsze,że co dajemy koperty za zaproszeniami to wszyscy najpierw oglądają listę wymarzonych książek, a dopiero potem czytają zaproszenie. Śmiejemy się,że jak dostaniemy książki to będziemy wszystkim pożyczać
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:12   #377
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
W tym kościele, w którym będziemy brali ślub, przystrajaniem zajmuje się dobra znajoma mojej siostry, więc tym nie muszę się martwić. Po prostu już bliżej sierpnia wybiorę się do niej i coś wybiorę, a podobno ma trochę tych ozdób. Ona kasy nie chce ode mnie, no chyba że zechcę stroić kościół żywymi kwiatami, to wtedy będzie cena kwiatów. U mnie ołtarza się nie stroi specjalnie, bo i tak jest zawsze ozdobiony żywymi kwiatami.
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:13   #378
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

[/QUOTE]Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??[/QUOTE]


Do nas już w kwietniu jedna para dzwoniła, w sprawie ubioru kościoła i umówiliśmy się jakoś na lipiec a jeszcze niedawno dowiedziałam się, że koleżanka szwagierki też ma w tym samym dniu ślub, więc dochodzi jeszcze jedna para
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:20   #379
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol

Bardzo ładne. Robicie "złote" wesele"?

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Martita no mój TŻ będzie prowadzić,to jego marzenie

Ale skoro zmienił nam się plan dnia ślubu (o czym pisałam wcześniej ),to zapewne pojedziemy do Kościoła samochodem świadka (limuzyna Mercedesa, suuuper autko), a po ślubie przesiądziemy się do cabrio i pojedzie mój MĄŻ
Miałam napisać, ale zapomniałam... U mojej świadkowej było tak, że błogosławieństwo było rano, w normalnych ciuchach, a do kościoła jechali osobno i dopiero tam ją TŻ zobaczył - to jest też jakieś wyjście.

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO
to może to i jeszcze lepsze rozwiązanie i welon, który powiewa na wietrze chyba, że go nie będzie

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
U nas dekoracją zajmuje się stała pani i nie mamy na nią wpływu. Będą na pewno białe kwiaty pod ołtarzem i czerwony dywan.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 20:29   #380
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Do nas już w kwietniu jedna para dzwoniła, w sprawie ubioru kościoła i umówiliśmy się jakoś na lipiec a jeszcze niedawno dowiedziałam się, że koleżanka szwagierki też ma w tym samym dniu ślub, więc dochodzi jeszcze jedna para


i to ma sens
a Ci moi, to jakieś śpiochy straszne albo liczą, że Ci co są przed nimi (czyli my) udekorują sami a oni przyjdą już na gotowe

a u nas dywan mnie odstrasza - jest brązowy.. i jeszcze w jakieś szlaczki po brzegach.. powinien być w jednym kolorze.. najlepiej czerwony, żeby choć raz w życiu po takim przejść
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png

Edytowane przez martitaw
Czas edycji: 2011-05-31 o 20:32
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:31   #381
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO
to może to i jeszcze lepsze rozwiązanie i welon, który powiewa na wietrze chyba, że go nie będzie

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
u nas dekoracje sa skromne i my nie mamy wplywu jakie beda, kosciol jest stary drewniany i malutki wiec zakonnice ktore sie nim zajmuja nie chca go upiekszac w ozdoby bo sam w sobie jest piekny tylko zywe kwiaty na oltarzu beda z tego co wiem
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:33   #382
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

PAULA54
Kochana niedawno wklejałam, ale zrobię to jeszcze raz. Zdjęcie jest skopiowane z aukcji, nie oddaje swoje uroku

Moja obrona też jakoś na początku lipca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie31a-02.jpg (18,1 KB, 21 załadowań)
__________________





Edytowane przez BebiBebi
Czas edycji: 2011-05-31 o 21:34
BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:41   #383
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ja dziś tylko na chwilkę, bo muszę dopisać jeszcze parę zdań do pracy i uczyć się na kolokwium Dziś rozdaliśmy pierwsze dwa zaproszenia I za dwa tygodnie ruszamy z resztą, czeka nas kilka dalszych wycieczek
Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
http://www.wesela-sluby.com/aukcja5/...-kokarda--.jpg
w tym stylu mam zaproszenia, właściwie takie same tylko dane inne

http://www.phuimage.nazwa.pl/ALLEGRO...ejki/EAK60.JPG a takie mam naklejki na alkohol
Piękne zaproszenia i nalepki !! Twoimi kolorami przewodnimi są ecru i złoty ? Bo jeśli tak, to tak samo jak u nas
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Yhy... w laboratorium od 8 rano siedzą coponiektóre
A na 20 jeszcze muszę na siłownie zdążyć...


zaproszenia bardzo ładne - zalatują mi tapetą z Leroya taką, co koło naszej leżała a naklejki na wódkę też fajowe. Przypomniało mi się naklejanie naklejek przed weselem mojej ciotki. Tak zamaszyście wszyscy naklejali (oczywiście po drodze testując), że każdy kolejny karton był coraz bardziej pokręcony.

A ja też się pochwalę. Przyszły nasze kieliszki z allegro. Facet jest niesamowity - przedwczoraj w nocy wysłałam mu wzór - do 2 nad ranem mailowaliśmy o poprawkach, wczoraj po południu Łoś dostał maila, że poszły, a dziś już dzwoniła teściowa przyszła, że są. Zdjęcie trochę mało eleganckie, ale dzięki temu mamy porównanie jakie są duże. Wyszło jak dla mnie ślicznie
Piękne kieliszki Ja, kiedy znajdę chwilkę czasu, będę ozdabiać moje. Jak skończę, to się pochwalę, bo bardzo mi się mój pomysł podoba Widziałam kiedyś takie kieliszki, jakie chcę, były idealne, ale drogie, a dekoracja była tak prosta, że bez problemu wykonam ją sama

jusztyska, obym ja także za rok miło wspominała swoją obronę
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:07   #384
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Yhy... w laboratorium od 8 rano siedzą coponiektóre
A na 20 jeszcze muszę na siłownie zdążyć...


zaproszenia bardzo ładne - zalatują mi tapetą z Leroya taką, co koło naszej leżała a naklejki na wódkę też fajowe. Przypomniało mi się naklejanie naklejek przed weselem mojej ciotki. Tak zamaszyście wszyscy naklejali (oczywiście po drodze testując), że każdy kolejny karton był coraz bardziej pokręcony.

A ja też się pochwalę. Przyszły nasze kieliszki z allegro. Facet jest niesamowity - przedwczoraj w nocy wysłałam mu wzór - do 2 nad ranem mailowaliśmy o poprawkach, wczoraj po południu Łoś dostał maila, że poszły, a dziś już dzwoniła teściowa przyszła, że są. Zdjęcie trochę mało eleganckie, ale dzięki temu mamy porównanie jakie są duże. Wyszło jak dla mnie ślicznie
nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tego, że siedziałaś sobie w labie jeszcze trochę na bezrobociu i zapomnę jak się sieje bakterie

a kieliszki super bardzo mi się podobają!
my jeszcze nie wybraliśmy, ale TŻ chce z szerszym kielichem:P bo nie lubi z wąskich pić, chłopy

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
BRAWO
to może to i jeszcze lepsze rozwiązanie i welon, który powiewa na wietrze chyba, że go nie będzie

Ja sobie właśnie ucięłam pogawędkę z Parą, która ma ślub w tym samym dniu w tym samym kościele, myślałam, że może zrobimy wspólnie dekorację do kościoła lub złożymy się na coś.. i NIE MYŚLELI JESZCZE O TYM... a ja miałam pójść w czerwcu do Pani z kwiaciarni i potwierdzić termin i dogadać szczegóły, a u innej 2 miesiące temu już nie było mowy o robieniu większych dekoracji typu kościelne.. Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
hehe, no to nieźle...
ja jeszcze nie wiem, czy ktoś ślubuje w tym samym dniu co my... ale u nas i tak kosciół stroi siostra zakrysianka i to jej się płaci za kwiaty, więć kwestia dogadania się bardziej z siostrą
Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko na chwilkę, bo muszę dopisać jeszcze parę zdań do pracy i uczyć się na kolokwium Dziś rozdaliśmy pierwsze dwa zaproszenia I za dwa tygodnie ruszamy z resztą, czeka nas kilka dalszych wycieczek

jusztyska, obym ja także za rok miło wspominała swoją obronę
za zaproszenia

z pewnością będziesz miło wspominała ja bym chętnie znów usiadła przed moją komisją, chociaż stresowałam się straszliwie, w trakcie egzaminu tak się wyluzowałam, że aż się sama zdziwiłam tym w trakcie odpowiedzi

a u nas dziś TŻ odebrał obrączki przywiózł mi pokazać, ale zaraz zabrał, bo nie mogłam się napatrzeć :P i nie zdążyłam zrobić fotki
no ale najważniejsze, że w końcu są od razu poczułam, że to już coraz bliżej do ślubu
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:18   #385
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
za zaproszenia

z pewnością będziesz miło wspominała ja bym chętnie znów usiadła przed moją komisją, chociaż stresowałam się straszliwie, w trakcie egzaminu tak się wyluzowałam, że aż się sama zdziwiłam tym w trakcie odpowiedzi

a u nas dziś TŻ odebrał obrączki przywiózł mi pokazać, ale zaraz zabrał, bo nie mogłam się napatrzeć :P i nie zdążyłam zrobić fotki
no ale najważniejsze, że w końcu są od razu poczułam, że to już coraz bliżej do ślubu
Oj, mój też mi zabrał, ale zdążyłam zrobić zdjęcie Może jednak się uda zrobić fotkę, bo pewnie wszystkie chętnie je obejrzymy A są takie, jak chcieliście, jesteście zadowoleni ? Do mnie jeszcze nie dociera, że już mniej niż 3 miesiące
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:23   #386
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Oj, mój też mi zabrał, ale zdążyłam zrobić zdjęcie Może jednak się uda zrobić fotkę, bo pewnie wszystkie chętnie je obejrzymy A są takie, jak chcieliście, jesteście zadowoleni ? Do mnie jeszcze nie dociera, że już mniej niż 3 miesiące
tak, są dokładnie takie jakie chcieliśmy 6mm, żółte złoto w środku po bokach białe złoto, ale nie widać zbytnio różnicy między białym i zółtym, bo obydwa są błyszczące obrączki są bardzo klasyczne, tak jak chciałam, a TŻ chciał żeby było łączone złoto więc poszliśmy na kompromis w tej kwestii
jejku, ja już bym tak strasznie chciała żeby był sierpień
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:28   #387
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

właśnie zamówiłam tablice na auto z naszymi imionami i jak dobrze pójdzie to do kościoła i z kościoła na salę będzie prowadził mój TŻ ale

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
W ramach odpoczynku zrobiłam rachunek sumienia (posługując się listą wrzuconą na jakimś wątku przez jedną z Wizażanek - dzięki Ci dziewczyno, której nicka nie spamiętałam!):

Załatwione:
- sala + catering (tort, ciasta, stół wiejski)
- alkohol (wódka, piwo, wino po malutku kolekcjonujemy)
- dj
- fotograf na weselu, + dwie sesje "gratis" od znajomych
- kamerzysta
- samochód
- obrączki + grawer
- lista gości
- noclegi dla gości
- wybrać kościół
- godzina ślubu
- nauki przedmałżeńskie
- poradnia
- suknia
- buty x2
- garnitur
- koszula x2
- pasek
- skarpety
- makijaż próbny nie wiem czy będzie
- makijaż ślubny umówiony
- fryzura próbna pierwsza już za tydzień, druga początkiem sierpnia
- fryzura ślubna umówiona
- paznokcie zamówione :P
- podziękowania dla gości (ciasta od firmy cateringowej, wydrukowane karteczki do wrzucenia do środka od nas)
- zaproszenia rozdane
- dekoracja samochodu - w cenie samochodu razem z panem szoferem
- dekoracja sali
- bukiet zamówiony x2
- butonierka
- bukiet/stroik dla świadkowej
- butonierka dla świadka i dla tatusiów
- kurs tańca

Do załatwienia
- transport dla gości (PKS)
- bielizna moja
- welon dobiorę w salonie do sukni już, albo kupię na all
- podwiązka koniecznie niebieska
- biżuteria
- pończochy, conajmniej 2 pary
- bielizna Łoś
- kamizelka + musznik
- spinki do koszuli
- buty Łoś - wypatrzone, tylko kupić
- zabiegi Panny Młodej - poluję na grupony i inne takie :P
- księga gości lub duży plakat z miejscem na podpisy - jeszcze nie zdecydowaliśmy
- winietki - nie dla pojedynczego osobnika, tylko na cały stół typu 'tu siedzi rodzina taka i taka"
- plan usadzenia gości - powstanie taki +/- jak pojedziemy w czwartek lub piątek przed weselem rozstawiac stoliki
- regulamin wesela - jest już w projekcie menu - tylko wydrukować,
- podziękowania dla rodziców - chyba kupimy ramki elektroniczne
- zabawy weselne - do ustalenia z dj
- wybrać piosenkę na pierwszy taniec - wahamy się między dwoma typami
- ćwiczyć pierwszy taniec
- do sypania: ryż, pieniądze, bańki mydlane - kupimy i damy znajomym
- zawieszki na alkohol - podrukowane, tylko posklejać i podoszywać kokardki (zajmę się tym dopiero po obronie, chociaż tak mnie kusi...)
- dekoracja klatki/domu - tym się obiecała zająć mama, trzeba tylko kupić kwiaty i baloniki
- dekoracja kościoła - do ustalenia z pozostałymi parami biorącymi ślub w tym dniu,
- USC
- Kościół: protokół (spiszemy początkiem czerwca), zapowiedzi

Sporo tego się uzbierało. Ale najważniejsze, że na drugiej liście coraz mniej. A jak się już obronię, to ruszę z kopyta. Bo na razie się zmuszam, żeby poza pracą nic nie robić.

A jeszcze tak już na dobranoc ten wierszyk mojego Profesora z dziś. Całkiem przydatny :P
Ryby, drób i cielęcina lubią tylko białe wina.
Zaś pod woły, sarny, wieprze jest czerwone wino lepsze,
Ciasta, frukty i łakotki lubią wina bukiet słodki
a szampana wie i kiep można zawsze: po i przed!

ps. zmieniacie nazwisko po ślubie na mężowe? czy zostawiacie wasze?
Dobranoc!
i za resztę spraw

wczoraj byliśmy w USC - będę mieć nazwisko tylko po mężu
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2011-05-31 o 22:29
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:46   #388
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Ciekawe kieliszki, tylko nie wiem czy to ty pisałaś, w trakcie wesela będzie z nich pić tak? Dobrze pamiętam?
Tak, dzięki temu istnieje możliwość, że się nie spijemy na własnym weselu :P

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Piękne, DUŻE tzn długaśne i świetny grawer gdybyśmy się zdecydowali na kieliszki, to może się uśmiechnę o rysuneczek ;P
Spoko, Łoś znalazł gdzieś w necie i przerobił na wektory (czyli coś, co można grawerować )

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Czy Wy robicie coś wspólnie z innymi parami? Czy macie dekorację w cenie??
Jak pójdziemy spisywać protokół mam zamiar zostawić (lub zgarnąć) numer jeśli jakieś inne pary są w tym dniu (a raczej na pewno 2-3 wesela będą). I będziemy wtedy dzwonić

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
PAULA54
Kochana niedawno wklejałam, ale zrobię to jeszcze raz. Zdjęcie jest skopiowane z aukcji, nie oddaje swoje uroku

Moja obrona też jakoś na początku lipca
Już sobie przypominam. Bardzo ładne
To w lipcu będziemy sobie dopingować!

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Piękne kieliszki Ja, kiedy znajdę chwilkę czasu, będę ozdabiać moje. Jak skończę, to się pochwalę, bo bardzo mi się mój pomysł podoba Widziałam kiedyś takie kieliszki, jakie chcę, były idealne, ale drogie, a dekoracja była tak prosta, że bez problemu wykonam ją sama
No to czekamy, aż się zbierzesz i skończysz ciekawa jestem co tam wymyśliłaś

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tego, że siedziałaś sobie w labie jeszcze trochę na bezrobociu i zapomnę jak się sieje bakterie

a kieliszki super bardzo mi się podobają!
my jeszcze nie wybraliśmy, ale TŻ chce z szerszym kielichem:P bo nie lubi z wąskich pić, chłopy
Właśnie wróciłam. Na szczęście udało mi się wyrwać na półtorej godzinki na "chwilę relaksu". Ale musiałam jeszcze wrócić Z jednej strony nie lubię tego siedzenia po nocach, z drugiej mogę robić to, co tylko się wyrodzi w mojej łepetynie. Łącznie z pocztówkami świątecznymi bakteryjnymi .
Co do kieliszków - jedyny szeroki wzór, jaki widziałam to tzw. krokus. Nam się nie podobał do końca, bo trochę oklepany, a poza tym drogi. Ponad 100 zł same kielichy. Nasze wyszły 60 razem z przesyłką. A jeszcze je będziemy dekorować cyrkoniami i wstążkami (oczywiście muszą być połączone ). Będą śliczne
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 06:34   #389
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dzięki wszystkim za miłe słowa cieszę się , że się podoba

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
świetne. Zastanawialiśmy się nad podobnymi zaproszeniami. To na dole to papier? Tłoczony? Mówisz, że ładnie wykonane? Hm.. może się skusimy
tak papier tłoczony, jak to nazwała jedna z wizażanek taka tapeta wszystko fajnie z tymi zaproszeniami tylko kokardki muszę wiązać sama i jakoś mi to fikulaśnie wychodzi ale dam radę

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------


---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------



---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne. Robicie "złote" wesele"?


Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Piękne zaproszenia i nalepki !! Twoimi kolorami przewodnimi są ecru i złoty ? Bo jeśli tak, to tak samo jak u nas
tak przewodnim kolorem jest złoty często łączony własnie z ecru lub kremowym
__________________
szczęśliwa żona

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-06-01 o 06:36
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 06:49   #390
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Miałam dzisiaj koszmara ślubnego Śniło mi się, że fotograf nie przyjechał bo nie potwierdziłam że zawarta umowa jest dalej aktualna i pojechał na inny ślub. A ch ta moja wyobraźnia
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.