Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 22:19   #1381
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja to bym w ogóle kupiła parę pigmentów z założenia na pół, albo i mniej, bo do końca świata ich nie zużyję. Chciałabym mieć wreszcie takie Melon, Old gold, Tan. Nie muszę mieć nawet słoiczków oryginalnych. Jakby któraś z Was była chętna na takie zakupy z dzieleniem, to dajcie znać, chętnie się przyłączę (mogę nawet być kupującą).
A tak przy okazji - skusiłam się dziś na koralowy cień z Big Bounce (Reward Yourself), wiem, wiem, że ma być okropny w aplikacji. Miły chłopak w galmoku stanowczo zapowiedział mi, żeby używać ich wyłącznie jako bazy pod cienie, pokazał, jak fajnie się łączy z Paradisco i podbija jego kolor. Do tego wzięłam Expensive Pink we wkładzie - testowane na dłoni razem wyglądają super i faktycznie dłużej siedziały na niej niż sam cień w kamieniu. Obaczym, potestuję.
Corii, pytałaś o limitowane pędzelki - ja mam zestaw dooczny z Venomous Villains i bardzo sobie chwalę, a bez puchatego 224 nie wyobrażam sobie już aplikacji korektora i sypańca pod oczy czy na strategiczne miejsca. Są krótsze gdzieś o 1/5, ale w niczym mi to nie przeszkadza.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Mam cerę mieszaną, z klasycznie błyszczącą strefą T i suchymi polikami.
Pytałam - mama zachwycona, ale głuptas oszczędza go i użyła zaledwie parę razy, bo jej szkoda. W każdym razie jak dla niej wystarczająco wyrównuje cerę i nie brudzi ubrań, nawet w tym upale. No i jest miło leciutki. Odcieni faktycznie 7, coś głupio zapamiętałam. Podejrzewam, że próbkę zrobią bez problemu - jeśli tylko mają testery danego odcienia.
Ja bym chciała trochę Melona, najchętniej w oryginalnym pojemniczku (brakuje mi dwóch do back2mac)

Poza tym bardzo chętnie Vanilla - może któraś z Was chciałaby odsypkę połowy lub więcej?

Naked, Neo Orange, Blue Brown też chętnie


Fakt, ich się nie zużyje do końca życia Choć ostatnio podosypywałam sobie pigmenty do pudrów i się zrobiły rozświetlające, w sumie fajnie wyszło

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poka, poka oba nabytki Czy Luna jest białolśniąca? Podobna do High Beam z Benefitu? (wiem, że Benefit różowy, chodzi mi o poziom błysku).Ja po szybkim mazaniu po łapie nie widziałam większej różnicy między nią a Pearl, a ma być spora.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Czy to znaczy, że już możemy Melona na 3 podzielić? ))
i ja, i ja! jeśli można
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:53   #1382
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja bym chciała trochę Melona, najchętniej w oryginalnym pojemniczku (brakuje mi dwóch do back2mac)

Poza tym bardzo chętnie Vanilla - może któraś z Was chciałaby odsypkę połowy lub więcej?

Naked, Neo Orange, Blue Brown też chętnie
Mi by się Vanilla i Naked i może Melon przyadały... Jakby co to
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 23:03   #1383
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O jezu, jeszcze pytasz? Jasne I dziękuję z góry !
A co ja Tobie moge w zamian dać? Mam taki ciemny pigment matowy ciemna sliwka - w taki sloiczku próbkowym sephory, zostało mi jakies 1/5 tego pojemniczka, chcesz? Nie wiem jak sie ten pigmak nazywa [COLOR="Silver"]
Ależ proszę Burnt Burgundy zapewne, przyjmę chętnie Napisz mi tylko na PW swój adres

Ja bym była chętna na 1/4 Melona i Naked
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 23:57   #1384
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A mogę jeszcze spytać jaki masz typ cery?
Jasne, podpytaj, im więcej opinii tym lepiej



Ze mną jest dokładnie tak samo
Chociaż i tak lepszy kolor (idealnie dobrany) dają mi podkłady mineralne (tzn. jeden konkretny )


Wiadomo, jest to krem tonujący, więc ja nie szukam mocnego krycia . To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco .
Ciekawe czy można dostać próbkę takiego kremu .
Ja go też uwielbiam, krycia nie potrzebuję i nie lubię, tam gdzie trzeba ląduje korektor. Fajnie się trzyma, nie ciemnieje, naturalnie wygląda. A cerę mam mieszaną.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz ze korektor aplikujesz 224? Na ten pomysł w zyciu bym nie wpadła
Najlepszy edo korektora pomysł niezastąpionych Pixiwoo

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-06-07 o 00:01
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 01:23   #1385
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ze mną jest dokładnie tak samo
Chociaż i tak lepszy kolor (idealnie dobrany) dają mi podkłady mineralne (tzn. jeden konkretny )


Wiadomo, jest to krem tonujący, więc ja nie szukam mocnego krycia . To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco .
Ciekawe czy można dostać próbkę takiego kremu .
A jaki mineralny, jeśli można spytać?

Próbkę można - to znaczy ja dostałam bez problemów w Krakowskim MAC - u nawet zbytnio o nia nie prosząc, wystarczyło, że się przyznałam, iż jestem alergikiem i większość kosmetyków mnie uczula - i dostałam nie tylko ten konkretny, ale i kilka innych do przetestowania.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth, dziękuje
Jak sobie kupisz to się pochwal wszystkimi nabytkami Ciekawam na co sie skusisz jeszcze
A i mam nadzieje, ze wstawisz jakies zdjecia makeupowe z Paradisco
Przyznam się na pewno, ale dopiero wieczorem, bo wczorajsze jutro to na prawdę dziś wypada - coś ostatnio zakręcona jestem, jakbym egzystowała w innej strefie czasowej...

Makijażami sie niestety nie pochwale, bo nie ma jak ich uwiecznić - ani cyfrówki, ani nawet komórki, by sfotografować - wiem, ostatni Mohikanin ze mnie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Brun to wszakże prawie jak Burn

Skusiłaś mnie totalnie.

Ja nakładam pigmaki najczęściej(to znaczy jak na razie jednego pigmaczka jakiego się dorobiłam) Sigmą E55,ale chodzi mi po głowie E60 i MAC 239.

Naked super jest

Kupiłam dziś Tan (bosssski,uwielbiam takie kolory).Ma świetną konsystencję taką "tłustą",łatwo się nakładą.To mówię ja,która jeszcze na premierze Surf Baby zarzekała się,że pigmenty ją nie ekscytują.Hipokr yzja totalna.
Ech, ta moja tendencja do literówek...

Ano - Naked genialny, tak elegancko rozświetla powiekę!

A teraz jeszcze Tanem kusicie, tudzież Melonami i inną egzotyką! Gdyby nie fakt, że ja słoiczek do końca życia będę wykańczać i jeszcze pewnie potencjalne dzieci i wnuki się nań załapią - już planowałabym kolekcję. A tak - będę sobie intensywnie powtarzać, iż nie potrafię ich wciąż nakładać, więc nie warto
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 07:25   #1386
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ależ proszę Burnt Burgundy zapewne, przyjmę chętnie Napisz mi tylko na PW swój adres
Chyba trafiłąs w sedno kolorem
na pw juz napisałam
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Najlepszy edo korektora pomysł niezastąpionych Pixiwoo
Aaa to pixiwoo za tym stoją! aaa chyba bede musiała wypróbowac, chociaz szkoda mi troche pędzla do cieni uzyc do korektora


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ile kosztuje teraz pigment w słoiku? 90?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-07 o 07:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 09:28   #1387
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Najlepszy edo korektora pomysł niezastąpionych Pixiwoo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba trafiłąs w sedno kolorem
na pw juz napisałam


Aaa to pixiwoo za tym stoją! aaa chyba bede musiała wypróbowac, chociaz szkoda mi troche pędzla do cieni uzyc do korektora
Corii - dokładnie też tak myślałam ale jak patrzyłam jak im wychodzi efekt niczym spod photoshopa, to wreszcie się przełamałam (tak, tak- aż przełamywać sie musiałam, bo już z góry niepotrzebnie zakładałam, że tylko upapram pędzel). Naprawdę różnica, bo korektor jest jakby w mniejszej ilości nałożony, co daje naturalniejszy efekt, a z drugiej strony równocześnie krycie jest idealne. Wydaje się sprzeczne, ale naprawdę tak jest. Ja jak zwykle zastosowałam zamiennik (wilk syty i owca cała), bo akurat dostałam od sigmy podróżne dwa odpowiedniki pędzla MACowego i idealnie się jeden z nich nadaje.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fakt, ich się nie zużyje do końca życia Choć ostatnio podosypywałam sobie pigmenty do pudrów i się zrobiły rozświetlające, w sumie fajnie wyszło
Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Makijażami sie niestety nie pochwale, bo nie ma jak ich uwiecznić - ani cyfrówki, ani nawet komórki, by sfotografować - wiem, ostatni Mohikanin ze mnie

A teraz jeszcze Tanem kusicie, tudzież Melonami i inną egzotyką! Gdyby nie fakt, że ja słoiczek do końca życia będę wykańczać i jeszcze pewnie potencjalne dzieci i wnuki się nań załapią - już planowałabym kolekcję. A tak - będę sobie intensywnie powtarzać, iż nie potrafię ich wciąż nakładać, więc nie warto
Ufff, to nie tylko ja zostałam na tym świecie jak ostatnia niedojda i archeologiczny cud, że do tej pory nie zainwestowałam w przyzwoity aparat a telefonem to jakbym nie cyknęła, to mi wychodzi tak, że nawet ja kolorów nie poznaje
co do żużywania pigmentów. Jak już wychodziły stare opakowania i udało mi sie przez kochanych Pomocników (dziękuję Wam wszystkim ) upolować kilka pudełeczek i między innymi trafiły mi się kolory vanilla, lovely lily i mój absolutny ulubieniec circa plum, to moja siostra pukała się w głowę. Za to dziś (zdarzało mi się malowac nimi dosłownie codziennie i jeszcze korzystała siostra) to z jednego z opakowań vanilki zostało może ok 1/10, więc dla chcącego nic trudnego
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 09:36   #1388
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Corii - dokładnie też tak myślałam ale jak patrzyłam jak im wychodzi efekt niczym spod photoshopa, to wreszcie się przełamałam (tak, tak- aż przełamywać sie musiałam, bo już z góry niepotrzebnie zakładałam, że tylko upapram pędzel). Naprawdę różnica, bo korektor jest jakby w mniejszej ilości nałożony, co daje naturalniejszy efekt, a z drugiej strony równocześnie krycie jest idealne. Wydaje się sprzeczne, ale naprawdę tak jest. Ja jak zwykle zastosowałam zamiennik (wilk syty i owca cała), bo akurat dostałam od sigmy podróżne dwa odpowiedniki pędzla MACowego i idealnie się jeden z nich nadaje.
A już myślałam, ze tylko ja jakiś dziwak jestem i mi szkoda pędzli
A w sumie mam podobny zamiennik z Inglota - to go wykorzystam do prób korektorowych, a nuz się nada?
tylko jakie korektor rozprowadzały nim siostry pixiwoo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:33   #1389
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w sumie mam podobny zamiennik z Inglota - to go wykorzystam do prób korektorowych, a nuz się nada?
tylko jakie korektor rozprowadzały nim siostry pixiwoo?
Ten z Inglota do ciężkich (czyli mam na myśli bardzo gęste) korektorów takich jak Studio Sculp jest odrobinę zbyt, hmmm, miękki? rozczapierzony? w każdym razie nakłada się nawet w porządku i skutecznie, ale jednak gdyby był trochę mniej wyginająco-się-elastyczny, byłoby idealnie A Pixiwoo nakładają nim Studio Finish.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:34   #1390
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Mi by się Vanilla i Naked i może Melon przyadały... Jakby co to
Vanillę bym chciała wypróbować...kupiłam, ale cień pigment muszę pomacać chociaż w tej chwili ze środkami cienko u mnie, ale może za jakiś czas niedługi ehh
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:46   #1391
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ten z Inglota do ciężkich (czyli mam na myśli bardzo gęste) korektorów takich jak Studio Sculp jest odrobinę zbyt, hmmm, miękki? rozczapierzony? w każdym razie nakłada się nawet w porządku i skutecznie, ale jednak gdyby był trochę mniej wyginająco-się-elastyczny, byłoby idealnie A Pixiwoo nakładają nim Studio Finish.
Dziękuję
ja mam właśnie Studio Finish, no sprawdzę, jak to się będzie operowało Inglotem i korektorem
Jak nie mi nie podpasuje, to najwyzej poświęce 224
A siostry Pixiwoo na większe partie twarzy ten korektor rozblendowywaly?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 10:57   #1392
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
ja mam właśnie Studio Finish, no sprawdzę, jak to się będzie operowało Inglotem i korektorem
Jak nie mi nie podpasuje, to najwyzej poświęce 224
A siostry Pixiwoo na większe partie twarzy ten korektor rozblendowywaly?
Głownie pod oczami: przed makijażem oka albo po, żeby dodać efekt fotoszopa Nie pami,ętam jak z np. zaczerwienieniami i takimi tam nieciekawymi zjawiskami, ale do punktowego nakładania chyba używały innego pędzla : )
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:08   #1393
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czy Luna jest białolśniąca? Podobna do High Beam z Benefitu? (wiem, że Benefit różowy, chodzi mi o poziom błysku).Ja po szybkim mazaniu po łapie nie widziałam większej różnicy między nią a Pearl, a ma być spora.
Ja wprawdzie nie Burn , ale też mam Lunę (już w połowie zużytą).
Kupując Lunę porównywałam ją dość wnikliwie z Pearl i wg mnie różnica jednak jest dość zauważalna. Luna jest zdecydowanie zimniejsza, srebrzysto - biała, a Pearl ma odcień złotawy, cieplejszy, choć równie lśniący. U mnie różnica była widoczna zwłaszcza po aplikacji na szczyty kości policzkowych.
Poza tym mam też High Beam z Benefitu i na moje oko między nim a Luną też różnica jest znaczna. Wg mnie HB daje bardziej naturalną poświatę, a Luna przy okazji daje więcej koloru - zmrożonej bieli. To mój subiektywny osąd, ale HB wydaje mi się łatwiejszy w aplikacji, nad Luną muszę się bardziej napracować. W mniejszych ilościach nakładam ją albo palcami albo pędzelkiem 224, a jak chcę uzyskać łagodniejszy efekt - to "skunksem" (tak polecała Aga z wrocławskiego MAC'a).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:17   #1394
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
ja mam właśnie Studio Finish, no sprawdzę, jak to się będzie operowało Inglotem i korektorem
Jak nie mi nie podpasuje, to najwyzej poświęce 224
A siostry Pixiwoo na większe partie twarzy ten korektor rozblendowywaly?
one generalnie mają świetne cery, więc na ogól pod oczami, ale pamiętam jak w którymś z filmików Nic nakładała też na brodę by zakryć ciążowe przebarwienia, a potem blendowała.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:20   #1395
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Głownie pod oczami: przed makijażem oka albo po, żeby dodać efekt fotoszopa Nie pami,ętam jak z np. zaczerwienieniami i takimi tam nieciekawymi zjawiskami, ale do punktowego nakładania chyba używały innego pędzla : )
Jeszcze raz dziękuję

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
one generalnie mają świetne cery, więc na ogól pod oczami, ale pamiętam jak w którymś z filmików Nic nakładała też na brodę by zakryć ciążowe przebarwienia, a potem blendowała.
O tak, cery to one mają całkiem całkiem, a ja mam sporo takich roznych przebarwierń, zaczerwienień etc, ze musze nie punktowo, ale na większe partie korektor nanosić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:20   #1396
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Przy okazji wrzucam moje wczorajsze szaleństwo Wybierałam cienie na zasadzie 'o, ładny, o, nie mam takiego, chcę!', ale wyszło na to, że wszystkie występują w tym temacie non-stop
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maczek1.jpg (41,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maczekk2.jpg (50,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maczek3.jpg (44,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maczek4.jpg (38,6 KB, 47 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:23   #1397
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucam moje wczorajsze szaleństwo Wybierałam cienie na zasadzie 'o, ładny, o, nie mam takiego, chcę!', ale wyszło na to, że wszystkie występują w tym temacie non-stop
A gdzie opis co jest co z wkładów?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:25   #1398
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A gdzie opis co jest co z wkładów?
Nie ma czym zaskakiwać
1: Paradisco, Expensive Pink, Woodwinked, Cranberry
2: Vex, Trax, Patina, Girlie

__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:26   #1399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Nie ma czym zaskakiwać
1: Paradisco, Expensive Pink, Woodwinked, Cranberry
2: Vex, Trax, Patina, Girlie

Nie chodzi o zaskakiwanie, tylko Ordnung muss sein
I gratruluje nabytków W sumie rózowo u Ciebie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 11:28   #1400
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie chodzi o zaskakiwanie, tylko Ordnung muss sein
I gratruluje nabytków W sumie rózowo u Ciebie
Bo niewiele pomarańczowo-różów pasuje mi w Inglocie, więc trzeba było coś wymyślić A teraz idę próbować!
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:34   #1401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Bo niewiele pomarańczowo-różów pasuje mi w Inglocie, więc trzeba było coś wymyślić A teraz idę próbować!
Powiem Ci, ze wg mnie MAC ma najładniejsze różwo-pomarańczo-brzoskwinie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:42   #1402
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze wg mnie MAC ma najładniejsze różwo-pomarańczo-brzoskwinie
I przeciętne brązy, dodałabym do obserwacji kolorystycznych poczynionych na gorąco
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:55   #1403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
I przeciętne brązy, dodałabym do obserwacji kolorystycznych poczynionych na gorąco
Wcale nie takie przeciętne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:10   #1404
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wcale nie takie przeciętne
Przyjrzałam się dość dokładnie i doszłam do wniosku, że nie trudno o zamienniki, nie tylko kolorystyczne, ale nawet jeśli chodzi o potencjalną trwałość, więc póki co postoję

A pierwsza próba za mną, jestem zachwycona Expensive Pink, Cranberry i Brack Tied : )
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:20   #1405
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O, dzięki za tak wyczerpujące info o CCB. To znaczy, że nie dla mnie zimna Luna, a powinnam rozważyć złotawą Pearl. Mam Hush i kocham, ale nie do każdego makijażu/ różu pasuje, więc i Pearl mi się przyda (Ha! tak się usprawiedliwia kolejne wydatki, no nie?).
Słuchajcie, czy ja mam się na poważnie zająć zakupem/ podziałem pigmentów? Nie potrzeba do tego jakiejś bardziej kompetentnej/ uprawnionej osoby?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:24   #1406
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy ja mam się na poważnie zająć zakupem/ podziałem pigmentów? Nie potrzeba do tego jakiejś bardziej kompetentnej/ uprawnionej osoby?
Kupujesz pigmaki i dzielisz? to ja bym chciała sie dołaczyć Kcem Neo Orange ( o ile to nie wersja pro) razem ze sloikiem, wystarczy mi połowa, albo troszkę mniej

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Przyjrzałam się dość dokładnie i doszłam do wniosku, że nie trudno o zamienniki, nie tylko kolorystyczne, ale nawet jeśli chodzi o potencjalną trwałość, więc póki co postoję

A pierwsza próba za mną, jestem zachwycona Expensive Pink, Cranberry i Brack Tied : )
Expensive Pink, to jeden z moich ulubionych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:49   #1407
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No, chciałabym kupić pigmaki, ale boję się dzielić, aaaa! Ma ktoś wagę superdokładną, jak to zrobić??? Potrzebuję porady!
Expensive Pink wygląda cudnie na koralowym Bounce, chciałam tak przy okazji napisać. Siedzi mi na oku od 8 rano do teraz, NIC się nie roluje i nie osypuje - Christina z Temptalii chyba je tylko solo testowała, prawda? Oceniała je jako bazy na solidne B, z tego co pamiętam. Czuję że ten jagodowy też będzie mój. Już go widzę pod Stars'n'Rockets, mniam...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:56   #1408
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No, chciałabym kupić pigmaki,
Najda cxzy moge sie przyłączyć na połówke Naked
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:04   #1409
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tak, jasne, Olu. Wieczorem podsumuję ilości i chętnych - zobaczymy, ile i czego połówek mamy do dzielenia, ok?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:16   #1410
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, jasne, Olu. Wieczorem podsumuję ilości i chętnych - zobaczymy, ile i czego połówek mamy do dzielenia, ok?
To nei zapomnij pliz o polowce neo orange ze sloikiem dla mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.