Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 21:05   #5041
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
ja jestem jednak zwolenniczką "zwyczajnej" mowy :P
Mi się zdarza przekląć jak się zezłoszczę, czasem aż mi wstyd. Próbuję się oduczyć. A tak poza tym to mówię chyba po polsku a nie po polskiemu
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:11   #5042
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Mi się zdarza przekląć jak się zezłoszczę, czasem aż mi wstyd. Próbuję się oduczyć. A tak poza tym to mówię chyba po polsku a nie po polskiemu
ja klnę jak szewc, czasami.....ale tez zaczynam nad tym panować. Nie klnę jak jest przy mnie mała....no....prawie..... bo jak np uderzę się o krzesło w malutkiego paluszka to...(!!!!!!!!)

Nie używam za to dziwnych slangów (np tych o których mowa była wcześniej)
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:21   #5043
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
ja klnę jak szewc, czasami.....ale tez zaczynam nad tym panować. Nie klnę jak jest przy mnie mała....no....prawie..... bo jak np uderzę się o krzesło w malutkiego paluszka to...(!!!!!!!!)

Nie używam za to dziwnych slangów (np tych o których mowa była wcześniej)
Ja się najadłam wstydu ostatnio w sklepie. Robienie zakupów spożywczych z moim TŻem jest gorsze niż z 2-latkiem. W życiu nic nie ugotował poza wodą na herbatę, ale zawsze wie lepiej, co trzeba kupić. Wzięłam do koszyka włoszczyznę do rosołu. A on: 'a co to? a po co to? a ja nie będę tego jadł, a ja nie lubię pora, a ja nie lubię pietruszki'. Spokojnie tłumaczę, że rosół się robi na włoszczyźnie i się potem jej nie je, bo ona ma tylko nadać smak. A on zabiera tą włoszczyznę z koszyka i zamienia na kilo marchewek. Znowu spokojnie tłumaczę, że na marchewkach rosołu mu nie ugotuję. A ten swoje: 'z marchewką będzie dobry, z tamtym czymś nie będę jadł, seler był syfiasty'. W końcu straciłam nerwy i nakrzyczałam na niego, że mnie wkur..., bo ja chyba ja lepiej wiem, z czego jest rosół i że ja pier... i może sam sobie ugotować ten rosół, skoro nawet nie da mi spokojnie zrobić zakupów. Momentalnie patrzyło na mnie pół sklepu. Ale gdyby mieli takiego TŻa jak ja to może by zrozumieli
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:33   #5044
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ja się najadłam wstydu ostatnio w sklepie. Robienie zakupów spożywczych z moim TŻem jest gorsze niż z 2-latkiem. W życiu nic nie ugotował poza wodą na herbatę, ale zawsze wie lepiej, co trzeba kupić. Wzięłam do koszyka włoszczyznę do rosołu. A on: 'a co to? a po co to? a ja nie będę tego jadł, a ja nie lubię pora, a ja nie lubię pietruszki'. Spokojnie tłumaczę, że rosół się robi na włoszczyźnie i się potem jej nie je, bo ona ma tylko nadać smak. A on zabiera tą włoszczyznę z koszyka i zamienia na kilo marchewek. Znowu spokojnie tłumaczę, że na marchewkach rosołu mu nie ugotuję. A ten swoje: 'z marchewką będzie dobry, z tamtym czymś nie będę jadł, seler był syfiasty'. W końcu straciłam nerwy i nakrzyczałam na niego, że mnie wkur..., bo ja chyba ja lepiej wiem, z czego jest rosół i że ja pier... i może sam sobie ugotować ten rosół, skoro nawet nie da mi spokojnie zrobić zakupów. Momentalnie patrzyło na mnie pół sklepu. Ale gdyby mieli takiego TŻa jak ja to może by zrozumieli
pokładam się normalnie, moitor oczywiście spolułam

Twój TŻ jest bossski W ogóle wyobraziłam sobie tą sytuację
Takowe widziałam nie raz, dlatego teraz pierniczę to, ze mnie ponosi, a swoją droga poniosło mnie dziś jak podjechaliśmy do gina, bo strasznie lało, wszedzie mokro, pies w samochodzie, ja otwieram drzwi a ten debil ładuje się w kałużę (pies oczywiście). Ja go z łokcia(żeby nie wyskoczył, samochód mamy trzydrzwiowy) i mówie "zostań synek zostań" i tak ze 2 minuty a mój TŻ siedzi.....mój gin koło nas zaparkował, ja się z psem szarpię az w końcu mówie przez zaciśniętę zęby (ale niezbyt cicho) "weźmiesz k*****wa tego psa czy ma ze mną na wizyte iść???" No i w końcu przytrzymał psa, bo bym sie nigdy nie wygramoliła....

potem podjeżdża po wizycie (miał mi podrzucić parasolke ) i robi mi aferę, ze próba już trwa a ja mam telefon wyłączony. Mało tego wziął parasol, który nawet wyglądu nie ma, miałam go wyrzucić 2 tygodnie temu...ale on nie zauważył bidny, ze tam wszystkie druty sterczą
Powiedziałam mu, ze mniej zmoknę w kapturze niż pod tym parasolem i zeby jechał jak tak bardzo mu sie spieszy. Foch. Idę. Jedzie. Na wstecznym. Otwiera szybę i mówi, ze mnie podwiezie, a ja głupia pinda zamiast wsiąść to idę w tych strugach deszczu. jestem okropna....wiem....ale jak mnie ktoś urazi to koniec....łachy bzzz... :P
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:36   #5045
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
pokładam się normalnie, moitor oczywiście spolułam

Twój TŻ jest bossski W ogóle wyobraziłam sobie tą sytuację
Takowe widziałam nie raz, dlatego teraz pierniczę to, ze mnie ponosi, a swoją droga poniosło mnie dziś jak podjechaliśmy do gina, bo strasznie lało, wszedzie mokro, pies w samochodzie, ja otwieram drzwi a ten debil ładuje się w kałużę (pies oczywiście). Ja go z łokcia(żeby nie wyskoczył, samochód mamy trzydrzwiowy) i mówie "zostań synek zostań" i tak ze 2 minuty a mój TŻ siedzi.....mój gin koło nas zaparkował, ja się z psem szarpię az w końcu mówie przez zaciśniętę zęby (ale niezbyt cicho) "weźmiesz k*****wa tego psa czy ma ze mną na wizyte iść???" No i w końcu przytrzymał psa, bo bym sie nigdy nie wygramoliła....

potem podjeżdża po wizycie (miał mi podrzucić parasolke ) i robi mi aferę, ze próba już trwa a ja mam telefon wyłączony. Mało tego wziął parasol, który nawet wyglądu nie ma, miałam go wyrzucić 2 tygodnie temu...ale on nie zauważył bidny, ze tam wszystkie druty sterczą
Powiedziałam mu, ze mniej zmoknę w kapturze niż pod tym parasolem i zeby jechał jak tak bardzo mu sie spieszy. Foch. Idę. Jedzie. Na wstecznym. Otwiera szybę i mówi, ze mnie podwiezie, a ja głupia pinda zamiast wsiąść to idę w tych strugach deszczu. jestem okropna....wiem....ale jak mnie ktoś urazi to koniec....łachy bzzz... :P
Widzę, że z Was takie aparaty jak z nas Idę do łóżeczka, dobrej nocy. Miło mi było Cię dziś poznać troszkę bliżej
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:39   #5046
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Widzę, że z Was takie aparaty jak z nas Idę do łóżeczka, dobrej nocy. Miło mi było Cię dziś poznać troszkę bliżej
dobranocka

a mój G to taki troche przytupaniec. ja jestem we wszystkim strasznie szybka, a on wiecznie myśli....
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym

Edytowane przez Sarasfati
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:40
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:44   #5047
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Sarasfati moja droga Skoro jesteś ciekawa, to Ci powiem Spójrz na mój avatar. Człowiek w nim nazywa się Elijah Wood...może kojarzysz, jak nie, to napisz, wyjaśnię Ci Od listopada roku 2010 ma on Twittera i od tego czasu marzyłam, żeby do mnie napisał. I dzisiaj buuuum!!!!! Napisał na moje konto ( http://twitter.com/#!/JadisG ) i na konto fanowskie, które mu założyłam. Cholerka, to najpiękniejszy dzień w moim życiu JEEEEEEEEEEEEE <333333 Jak są jeszcze jakieś pytania, to pisz
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON


Edytowane przez Pani_Wood
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:45
Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 21:48   #5048
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Sarasfati moja droga Skoro jesteś ciekawa, to Ci powiem Spójrz na mój avatar. Człowiek w nim nazywa się Elijah Wood...może kojarzysz, jak nie, to napisz, wyjaśnię Ci Od listopada roku 2010 ma on Twittera i od tego czasu marzyłam, żeby do mnie napisał. I dzisiaj buuuum!!!!! Napisał na moje konto ( http://twitter.com/#!/JadisG ) i na konto fanowskie, które mu założyłam. Cholerka, to najpiękniejszy dzień w moim życiu JEEEEEEEEEEEEE <333333 Jak są jeszcze jakieś pytania, to pisz

kojarzę choćby z Władcy Pierścieni. To taka miłość twoja?? tzn z avatara nie poznałam, dopiero jak napisałaś że to on... :P
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym

Edytowane przez Sarasfati
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:49
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:52   #5049
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
No i fotki usze w nich porządek zrobić, bo nie moge się niczego doszukać :P

mam ten problem, ze przez te wszystkie lata mam chyba 4 zdjęcia z moim TŻ a to wszystko dlatego, ze sami sobie nie robimy , a jak jesteśmy na imprezie to jest to impreza na której G gra i on jest na scenie a ja gdzieś tam :P
fajna z Was para

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dziś już chyba się nie pokażę...
Trzymajcie jutro kciuki! Zaczynamy o 9, ale nie wiem, o której kończymy... Trzymajcie mocno


Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
Nie używam za to dziwnych slangów (np tych o których mowa była wcześniej)
ja nic nie zrozumiałam z tych tekstów co wymieniałaś wcześniej


~~
nie kupiłam pękacza jednak, bo nie było
a specjalnie wyciągałam mamę do drogerii, żeby i ona się obkupiła :d
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:53   #5050
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
Ja z kolei jestem roztrzepańcem "flower power" A ta pierwsza fotka to taka pokoncertowa gdzie TŻ odreagowuje stres :P


magnetyczna uroda....hmmmm...tyle osób mi to mówi, ze chyba zacznę w to wierzyć Mój tż z kolei mówi, ze ja to taki elfik jestem :P
Ojej nie wyglądasz na roztrzepańca masz spokojną i przyciągającą urodę,po prostu masz to "coś",jakoś tak Cię odbieram

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
mojego mężulka biora na oddział chirurgiczny będą go usypiać i usuwać trzy zęby które ma ukryte głęboko w szczęce , jak tego nie usunie to będą mu się robić torbiele i szczękościski
łojeje

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
mi z kolei każdy mówił, ze przypomniam Jodie Foster cos wtym jest
no faktycznie...masz coś z niej

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Może to jej urok, może to Avon

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
hahaha:

odważę sie napewno...tylko nie wiem kiedy...


dziewczynki ja mam do was pytanie....troche mi głupio....może ja już stara jestem...ale ostatnio ciągle czytam np o facetach" JP"
"wracałem do domu na autopilocie", albo "wyświetliłem się wczoraj na mieście", albo "wywaliłem wczoraj 3 kopeczki"...do szczęscia mi to niepotrzebne...ale za moich czasów
nie mam pojęcia co to znaczy,normalnie chińszczyzna
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dziś już chyba się nie pokażę...
Trzymajcie jutro kciuki! Zaczynamy o 9, ale nie wiem, o której kończymy... Trzymajcie mocno
od 9 do nieskończoności:d ziekuje-kwiatek:

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Mi się zdarza przekląć jak się zezłoszczę, czasem aż mi wstyd. Próbuję się oduczyć. A tak poza tym to mówię chyba po polsku a nie po polskiemu
oj ja to klnę jak szewc (krawcowa) ale głównie w pracy,babki klną to sobie czasem popuszczamy i jest wesoło przy moim facecie za 11 lat chodzenia może 3 razy się mi wyrwało,przy rodzicach nigdy,więć to tylko w pracy

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ja się najadłam wstydu ostatnio w sklepie. Robienie zakupów spożywczych z moim TŻem jest gorsze niż z 2-latkiem. W życiu nic nie ugotował poza wodą na herbatę, ale zawsze wie lepiej, co trzeba kupić. Wzięłam do koszyka włoszczyznę do rosołu. A on: 'a co to? a po co to? a ja nie będę tego jadł, a ja nie lubię pora, a ja nie lubię pietruszki'. Spokojnie tłumaczę, że rosół się robi na włoszczyźnie i się potem jej nie je, bo ona ma tylko nadać smak. A on zabiera tą włoszczyznę z koszyka i zamienia na kilo marchewek. Znowu spokojnie tłumaczę, że na marchewkach rosołu mu nie ugotuję. A ten swoje: 'z marchewką będzie dobry, z tamtym czymś nie będę jadł, seler był syfiasty'. W końcu straciłam nerwy i nakrzyczałam na niego, że mnie wkur..., bo ja chyba ja lepiej wiem, z czego jest rosół i że ja pier... i może sam sobie ugotować ten rosół, skoro nawet nie da mi spokojnie zrobić zakupów. Momentalnie patrzyło na mnie pół sklepu. Ale gdyby mieli takiego TŻa jak ja to może by zrozumieli


Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
ale jak mnie ktoś urazi to koniec....łachy bzzz... :P
ja taka sama jestem,jak fochnę to nic mnie nie przekona,i trzyma mnie foch długo,wrrr na szczęście focham coraz rzadziej

to ja też w stronę łóżeczka już spoglądam,dobrej nocy i jutro proszę być na forum
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:55   #5051
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
kojarzę choćby z Władcy Pierścieni. To taka miłość twoja?? tzn z avatara nie poznałam, dopiero jak napisałaś że to on... :P
No normalne, że mogłaś nie poznać, bo to już od WP 11 lat minęło.
Tak! Nie bijcie za to, zrozumcie człowieka...czyli mnie

EDIT:

O kurnik, znowu napisał! Chce czytać moje wiersze! O.O to jakiś sen chyba.

PS. Przepraszam wszystkich za to wszystko bardzo.
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON


Edytowane przez Pani_Wood
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:01
Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 22:02   #5052
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
fajna z Was para







ja nic nie zrozumiałam z tych tekstów co wymieniałaś wcześniej


~~
nie kupiłam pękacza jednak, bo nie było
a specjalnie wyciągałam mamę do drogerii, żeby i ona się obkupiła :d
Dzieki jamapi. Znajmoi mówią, ze jesteśmy jak rodzina Adamsów :P ale tak raczej pozytywnie

Ja tez nie rozumiałam tych testów, muz=siał mi gość tłumaczyć

Ja musze upolowac pekacza....tylko boję się troche, bo mam szeroką płytkę....żeby nie pogorszyć....gdzie byłas po niego??

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ojej nie wyglądasz na roztrzepańca masz spokojną i przyciągającą urodę,po prostu masz to "coś",jakoś tak Cię odbieram


łojeje


no faktycznie...masz coś z niej

[/B]


nie mam pojęcia co to znaczy,normalnie chińszczyzna


od 9 do nieskończoności:d ziekuje-kwiatek:



oj ja to klnę jak szewc (krawcowa) ale głównie w pracy,babki klną to sobie czasem popuszczamy i jest wesoło przy moim facecie za 11 lat chodzenia może 3 razy się mi wyrwało,przy rodzicach nigdy,więć to tylko w pracy






ja taka sama jestem,jak fochnę to nic mnie nie przekona,i trzyma mnie foch długo,wrrr na szczęście focham coraz rzadziej

to ja też w stronę łóżeczka już spoglądam,dobrej nocy i jutro proszę być na forum
oj ja bardzo jestem impulsywna ale dobrze mi z tym (o ile nie chodzi o sprawy poważne). Co do fochowania to ja tez już rzadziej.....ale właśnie fochuję, bo dzwoniłam do G gdzie jest (miał byc prawie godzinę temu) a on dalej na próbie no i jak tu fochami nie szastać

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
No normalne, że mogłaś nie poznać, bo to już od WP 11 lat minęło.
Tak! Nie bijcie za to, zrozumcie człowieka...czyli mnie
mogłam nie poznac, bo jakos tak.....nie interesuje się nim na codzień....
Bić też nie będę bo przeca każdy swoje halo ma



Moja Melka właśnie się obudziła...ide do niej a ta na łóżku siedzi, nóżki zwieszone, patrzy na mnie i pyta "A gdzie jest moja mamusia". Siadam koło niej i mówię, że jestem i zeby poszła spać, a ona do mnie "Babciu nie żartuj tylko dzwoń do mamy"


kupię sobie fioletową serie Anew.....koniecznie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:09   #5053
TheViolet
Raczkowanie
 
Avatar TheViolet
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 115
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Pani_Wood wooow, szacuneczek dziewczyno Elijah Wood... Zakochałam się w jego oczach kiedy pierwszy raz obejrzałam "władcę pierścieni"....:P W sumie to już mi przeszło ale i tak Ci zazdroszczę

TheViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:17   #5054
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Pani_Wood wooow, szacuneczek dziewczyno Elijah Wood... Zakochałam się w jego oczach kiedy pierwszy raz obejrzałam "władcę pierścieni"....:P W sumie to już mi przeszło ale i tak Ci zazdroszczę

chyba stara jestem, bo jakoś nie mogę zatrybić o co chodzi
ja nie poznałam tego Pana ani po zdjęciu ani po nazwisku
widocznie nie jest mi ta wiedza do szczęścia potrzebna

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
Moja Melka właśnie się obudziła...ide do niej a ta na łóżku siedzi, nóżki zwieszone, patrzy na mnie i pyta "A gdzie jest moja mamusia". Siadam koło niej i mówię, że jestem i zeby poszła spać, a ona do mnie "Babciu nie żartuj tylko dzwoń do mamy"


kupię sobie fioletową serie Anew.....koniecznie


co do pękacza - polowała na viperę, ale już nie było
pękacz, który pęka wzdłuż płytki krzywdy nie zrobi szerokiej płytce, a nawet ją wizualnie zwęży
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:24   #5055
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
chyba stara jestem, bo jakoś nie mogę zatrybić o co chodzi
ja nie poznałam tego Pana ani po zdjęciu ani po nazwisku
widocznie nie jest mi ta wiedza do szczęścia potrzebna





co do pękacza - polowała na viperę, ale już nie było
pękacz, który pęka wzdłuż płytki krzywdy nie zrobi szerokiej płytce, a nawet ją wizualnie zwęży
Może A oglądałaś Władcę Pierścieni?

Ja pękacza nigdzie dostać w Białym nie mogę. W sklepach nikt o nich nie słyszał nawet. A efekt pękacze mają cudny.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Pani_Wood wooow, szacuneczek dziewczyno Elijah Wood... Zakochałam się w jego oczach kiedy pierwszy raz obejrzałam "władcę pierścieni"....:P W sumie to już mi przeszło ale i tak Ci zazdroszczę

Heh, fajnie Ja Władcę Pierścieni obejrzałam 22 Maja 2009 i to od tej pory
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON


Edytowane przez Pani_Wood
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:26
Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:27   #5056
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Może A oglądałaś Władcę Pierścieni?

A ja pękacza nigdzie dostać w Białym nie mogę

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------


Heh, fajnie Ja Władcę Pierścieni obejrzałam 22 Maja 2009 i to od tej pory
A nie ma na stoisku Vipery w Galerii Białej?;>
Ew. Inglot eż w Białej i Alfie?
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:30   #5057
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
A nie ma na stoisku Vipery w Galerii Białej?;>
Ew. Inglot eż w Białej i Alfie?
Byłam tydzień temu to kobieta mówi, że nie słyszała o czymś takim
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON

Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:31   #5058
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Byłam tydzień temu to kobieta mówi, że nie słyszała o czymś takim
Jak zwykle Białystok 100 lat za murzynami
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:47   #5059
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Jak zwykle Białystok 100 lat za murzynami
hihi, ja też z tych stron.. ale pękaczy nie szukam po galeriach, kupuję na all...

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Może A oglądałaś Władcę Pierścieni?
Heh, fajnie Ja Władcę Pierścieni obejrzałam 22 Maja 2009 i to od tej pory
słodka jesteś, aż miło , staram się dzielić Twoje podniecenia dnia dzisiejszego ,życzę miłego pisania z E.W.
dziś mnie zaskoczyłaś zmianą avatara bo chyba do wczoraj byłaś króliczkiem i nie mogłam się przyzwyczaić najpierw
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 22:50   #5060
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Jak zwykle Białystok 100 lat za murzynami
Haha dobre
U Nas we Wrocku to gdzie nie zapytam o pękacza:"Ach tak pękacze...no były ale nie ma..."chyba po 3sztuki na sklep dostają

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
hihi, ja też z tych stron.. ale pękaczy nie szukam po galeriach, kupuję na all...

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------


słodka jesteś, aż miło , staram się dzielić Twoje podniecenia dnia dzisiejszego ,życzę miłego pisania z E.W.
dziś mnie zaskoczyłaś zmianą avatara bo chyba do wczoraj byłaś króliczkiem i nie mogłam się przyzwyczaić najpierw
Mi strasznie Pani Wood poprawiła nastrój tylko tak trochę staro się poczułam nie mając idoli...przypomniało mi się jak czekałam na autograf Kasi Kowalskiej pod Empikiem z 2 godziny
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 23:00   #5061
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość

słodka jesteś, aż miło , staram się dzielić Twoje podniecenia dnia dzisiejszego ,życzę miłego pisania z E.W.
dziś mnie zaskoczyłaś zmianą avatara bo chyba do wczoraj byłaś króliczkiem i nie mogłam się przyzwyczaić najpierw
Haha, dzięki Zgadza, do wczorajszego wieczora miałam w avatarze królika-Gandalfa Coś mnie podkusiło jednak, by zmienić, szósty zmysł

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Haha dobre
U Nas we Wrocku to gdzie nie zapytam o pękacza:"Ach tak pękacze...no były ale nie ma..."chyba po 3sztuki na sklep dostają

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------


Mi strasznie Pani Wood poprawiła nastrój tylko tak trochę staro się poczułam nie mając idoli...przypomniało mi się jak czekałam na autograf Kasi Kowalskiej pod Empikiem z 2 godziny
No cóż...chyba sobie poczekam z deczka na te pękacze
Haha, miło mi A tam, staro zaraz...
Jak będę mieć ze 50 lat i "Ewu" w avatarze to sobie się ze mnie pośmiejecie i poprawicie nastrój dopiero
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON

Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 23:11   #5062
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Mi strasznie Pani Wood poprawiła nastrój tylko tak trochę staro się poczułam nie mając idoli...przypomniało mi się jak czekałam na autograf Kasi Kowalskiej pod Empikiem z 2 godziny
qrcze... ja chyba też nie mam już idoli .. zaraz sobie powspominam jakich miałam ileś lat temu .. jak coś przypomnę to się pochwalę

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Jak będę mieć ze 50 lat i "Ewu" w avatarze to sobie się ze mnie pośmiejecie i poprawicie nastrój dopiero
oj tam oj tam

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Haha, dzięki Zgadza, do wczorajszego wieczora miałam w avatarze królika-Gandalfa Coś mnie podkusiło jednak, by zmienić, szósty zmysł
sorki, pytam bo nie wiem... królik Gandalf to jakiś znany?? słynny?? królik
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 06:25   #5063
selulita
Raczkowanie
 
Avatar selulita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 266
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

[QUOTE=zalotnica83;2798754 8]Haha dobre
U Nas we Wrocku to gdzie nie zapytam o pękacza:"Ach tak pękacze...no były ale nie ma..."chyba po 3sztuki na sklep dostają

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Ja też tylko słyszę, że już nie ma, że w hurtowniach są braki, nawet tych najdroższych nie ma.
selulita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:38   #5064
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Może to jej urok, może to Avon


Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Wracanie na autopilocie to u nas wracanie po pijaku, kiedy nie pamiętasz jak wróciłaś, ale jednak wróciłaś.
super, nie znalam tego
ale tekstami wczoraj sypalyscie:cojest :
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:07   #5065
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

witam z rana dzisiaj w końcu normalna letnia pogoda kawka w ogrodzie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:17   #5066
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
witam z rana dzisiaj w końcu normalna letnia pogoda kawka w ogrodzie
myślisz, że skończyła się już nasza "pora deszczowa" ?? u mnie nie pada, ale słoneczka nie ma ;(

to ja też idę po kawę - brakuje tu u nas emotka z kawą dymiącą, tak jak na gg jest
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:25   #5067
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
myślisz, że skończyła się już nasza "pora deszczowa" ?? u mnie nie pada, ale słoneczka nie ma ;(

to ja też idę po kawę - brakuje tu u nas emotka z kawą dymiącą, tak jak na gg jest
mam taką nadzieję, że chociaż pare dni będzie bez deszczu
jak będę piła następną kawe to zrobię foto

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

teoretycznie wątek nam się skończył
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:28   #5068
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Jak będę mieć ze 50 lat i "Ewu" w avatarze to sobie się ze mnie pośmiejecie i poprawicie nastrój dopiero
a ja wole Orlando Bloom'a tez od WP
bo Wood to dla mnie troche taki hobbitowaty, a Legolas to elf tak sie kiedys wkrecilam w ten klimat, ze jak gralismy w RPG to zawsze mialam przy sobie lembasy, ktore uzdrawialy wszystkicha ten co prowadzil gre caly czas krzyczal na mnie, ze tu lembasy nie pomoga i mam dac spokoj
A! a moj Gabrys urodzil sie z jednym uszkiem takim zwezonym ku gorze, jak elf
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:28   #5069
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
teoretycznie wątek nam się skończył
co Ty?? ten chyba nie ma ani właściciela, ani regulaminu jak tamten.. pewnie dobijemy spokojnie do miliona (chociaż tak będziemy milionerkami, bo jako Avonówki to raczej nie )
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:34   #5070
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
co Ty?? ten chyba nie ma ani właściciela, ani regulaminu jak tamten.. pewnie dobijemy spokojnie do miliona (chociaż tak będziemy milionerkami, bo jako Avonówki to raczej nie )
no to gafę strzeliłam, myślałam, że to dotyczy wszystkich wątków
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.