Trądzik i blizny ! : / - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-14, 12:19   #1
mateuusz62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7

Trądzik i blizny ! : /


Hej ... Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was brał taki zestaw na trądzik : Tetralysal differin oraz acne derm ? Byłem u dermatologa i on mi zapisał właśnie tabletki i differin i biore to gdzieś od 1,5 tygodnia a wczoraj kupiłem sobie acne derm bo podobno dobrze działa na przebarwienia i blizny które mi się porobiły : / . Od tego wszystkiego mam bardzo suchą skóre i mi się łuszczy i biorę krem nawilżający Iwostin. Brał ktoś z Was coś podobnego i mieliście jakieś efekty szybko ?
mateuusz62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:35   #2
BigGrove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 142
GG do BigGrove
Dot.: Trądzik i blizny ! : /

Ja stosowałem tylko Acne Derm. Lekarz przepisał mi najpierw Skinoren, który podrażniał mnie trochę, więc go zmieniłem na ten specyfik. Stosowałem go niecałe 3 miesiące i widziałem lekką poprawę, ale mam tak straszne przebarwienia i blizny, że to cud, że chociaż tyle pomogło. Stosowałem go tylko raz dziennie, bo do szkoły chodziłem i nie mogłem mieć czerwonej skóry, która lekko piekła.

Radzę Ci przez te wakacje stosować 2x na dzień, na świeżo umytą twarz, najlepiej zakup mydło siarkowe (w aptece 8.50), właśnie je używam i mam w gładką twarz i niweluje syfki, inne mydła, specyfiki, peelingi po prostu podrażniają cerę, a to jest mydło, którym nawet możesz myć włosy, jeśli zdarzają Ci się pryszcze w nich. Nie wysusza aż tak mocno, więc jest bardzo dobre. Co do leku, ja nie stosowałem filtrów, ale też ograniczałem słońce, choć Tobie radze je używać, bo lepiej dmuchać na zimne. Kremów nawilżających też nie używałem, a podobno również trzeba.

I jeszcze jedno, systematyczność, jeśli tego nie ma, nie wyleczysz trądziku, blizn i przebarwienia. Nigdy! Sam o tym wiem, bo też nie jestem systematyczny i nadal się z nim zmagam, już od ponad 4 lat.

Edytowane przez BigGrove
Czas edycji: 2011-07-15 o 09:37
BigGrove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:56   #3
martawhgkj
Przyczajenie
 
Avatar martawhgkj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik i blizny ! : /

Polecam tabletki : visaxinum , stosowałam 2 miesiące (zużyte 2 opakowania) i pozbylam się tego problemu, cena też nie jest jakaś wygórowana więc warto spróbować
martawhgkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 21:33   #4
mateuusz62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Trądzik i blizny ! : /

Ale Acne derm stosować 2 razy dziennie ?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Te tabletki działają także na przebarwienia i blizny ? : )
mateuusz62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 19:25   #5
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Trądzik i blizny ! : /

Cytat:
Napisane przez martawhgkj Pokaż wiadomość
Polecam tabletki : visaxinum , stosowałam 2 miesiące (zużyte 2 opakowania) i pozbylam się tego problemu, cena też nie jest jakaś wygórowana więc warto spróbować
wiesz, te tabletki mogą wspomóc kurację przeciwtrądzikową lub pomóc osobom, które mają mało krostek. jeśli ktoś ma duży problem z trądzikiem, to one są po prostu za słabe.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.