Scent Bar XXX - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 16:40   #4891
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dziękuję

i dziekuję Wam wszystkim- za kciuki i oddźwięk
Ju ja też trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze, musi
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
dzięki - tam zajrzeu bo boje sie w ciemno netowo - choć jak sie wnerwie to klikne
tylko czy oni majo tam z rękawkiem ? coś wątpię
okaze się jutro ciao

to w załączniku jest spoks - szłabym ale kurdeu nie wiem jaki ten materiał a ja no muszę dotknąć - materiał mnie nurtuje - nie widać czy śliski zimny cienki gruby czy się będzie fałdował czy piknie opłynie
fajna ta kiecka jak tam poszukiwania?
jak coś to ja odkryłam dziś jeszcze w Kato, na 3 maja sklep z wielką ilością kiecek
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kuffa, chuop ma focha na mnie i ze mnom nie gada. Wczoraj obejrzał sobie mojego instruktora i teraz jest ciężko zazdrosny. Drogi wizażu, czy z tym się jakoś walczy, czy samo przechodzi zazdrośnikowi?
nie no, nie czaję, mam nadzieję zę mu przejdzie bo to bardzo dziwne

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

a oto moja osobista big hole, w której już powstaje część pralni, pomieszczenie gospodarcze i dodatkowa część łazienki

widać doskonale jakie mam obecnie wyjście z domu takie drzwi do nikąd
aaale masz dziurę

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


A! I Gustaw powiedział dziś GUCIO po raz pierwszy!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Powoli przestaje mi zależeć ale wychodzi na to, że już prawie nie mam znajomych
A najlepsze jest to, że teraz ciągnie kasę od swojego nowego chłopa (a mojego eksa ) i jeszcze się kryguje, że och jej nie trzeba ohoho [:/
Albo byli razem w Hiszpanii (on z pracy, ona na dokładkę - utrzymywał ją czy raczej jego firma ją bezwiednie utrzymywała) i teraz ona pisze mi na gg, że nie jest w stanie wyskoczyć z kasy gdyż ponieważa przez ostatni miesiąc była w Hiszpanii
Nawet TŻ się wkurzył i mówi "to mogła tam sprzedawać banany".
Ja nieee mooogeee z tymi ludźmi...
ej no sory, ale ludziom na mózg pada chyba jak się ma długi to się nie jeździ tylko zbiera kasę żeby oddać...
nie odpuszczać na pewno! trzymam
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT



Idę dziś na Harrego do kina był ktoś już?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:49   #4892
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXX

Rejcz idzie...ciekawe czy kiec kupiła
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:55   #4893
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Idę dziś na Harrego do kina był ktoś już?
Człowiek aileenn nie był, ale jest żądny wrażeń

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Rejcz idzie...ciekawe czy kiec kupiła
Rejcz, poka kiecę!
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:57   #4894
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

fajna ta kiecka jak tam poszukiwania?
jak coś to ja odkryłam dziś jeszcze w Kato, na 3 maja sklep z wielką ilością kiecek
dzięki, to czy fajne się okaze - wkokufiłam sie - zamawiam ją - nie bedę się cackać - ja będzie do bani oddam i pójdę na tego 3 Maja - kurde znam 3 Maja dosyć dobrze i chyba wiem o który chodzi sklep ale może jeszcze inny - anyway po obluczeniu zdatności netowej - ruszę na drugą i ostatnią wyprawę

dzieki dziewczyny - tak Quiosque i Bolero miało fajne kiecki - tylko nic dla mnie - ale serio spoko loko jest wybór

w Orsayach i Cubusach zastałąm już tylko kurz po wyprzedaży

no ale generalnie jestem zorientowana w temacie i dzięki wczorajszym wskazówkom szłam jak burza - oszczędziłąm czas

jeny Redzia - jak ja Ci współczuję tych znajomych - jakby mi tak ktoś z moich pogrywał ze mną - nosz sobie nie wyobrażam - żal wielki

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

pokażeu jak będzie - nic ni ma

Ewuś na Harrego to bym se szła tyż - no ale wiadomo ( nie ma na zbytki ) tylko na kiecki i perfumy
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:06   #4895
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ma opóźnioną mowę- między 2 a 3cim rokiem życia jest okres konstuowania zdań i średnia ilość słów, którymi się dzieci poslugują w tym wieku to ok. 1000, tymczasem Gucio nie składa zdań wcale, nie ma prawie innych "słów" poza dwiema takimi samymi sylabami (typu hau hau, dzidzi) i czasem pojawiają się wyrażenia złożone z 2 słów (np. to tu), nie jest w stanie połączyć sylab- np. mówi "gu, gu", "cio, cio"- ale Gucio nie może
Unika powtarzania i nie spełnia żadnych poleceń, jeśli wydają Mu się nieciekawe- więc testy wyglądają tak, że pani mowi Mu"Zrób to czy tamto" a On ma własny pomysł i jakby był głuchy, wcale nie zwraca na to uwagi, nie utrzymuje też kontaktu wzrokowego i - co może być niepokojące, potrafi Go całkowicie pochlonąć jakieś zajęcie, które Go zafascynuje- typu zamykanie i otwieranie drzwi i wtedy traci kontakt ze światem zewnętrznym- podobno dzieci w Jego wieku nie koncentrują się na czymś tak mocno i to przez dlugi czas (np.parę godzin)
Poza tym biega, jakby każda część Jego ciała była oddzielnie- drastycznie odbiega od dzieci np. na placu zabaw, nawet dużo młodszych, co może wskazywać na zaburzenia napięcia mięśniowego...
Nikt mi co prawda nie mówi, że musi być coś nie tak, tylko, że należy to zbadać...
Ale jest pogodny, wesoły i sprawia wrażenie szczęśliwego...
Ju , potrzebny jest po pierwsze neurolog , po drugie logopeda , laryngolog i psycholog . Poproś pediatrę o skierowania do powyższych , bo testów jest dużo na różne rzeczy , się różne rzeczy różnymi sposobami bada .
Jeżeli jesteś w Wawie , spróbuj w szpitalu na Kopernika , tam mają jakąś taką przychodnię rehabilitacji ogólnorozwojowej , albo na Ożarowskiej . To są przychodnie/oddziały dzienne rehabilitacyjne , ale neurologów , logopedów i psychologów tam powinni mieć . Jest też dobra poradnia neurologiczno-psych. na Dzielnej 7 , długo się czeka , jak wszędzie , ale co zrobić . Przynajmniej w razie potrzeby będziesz mieć badania w ramach ubezpieczenia . I nie biegaj za dużo po prywatnych gabinetach , bo jeżeli potrzebne będzie jakieś leczenie - rehabilitacja , zabiegi itp , to prywatne lecznice i tak wszystkiego nie robią , a to co robią to za ciężkie pieniądze . Wiem , że zdrowie dziecka nie ma ceny , ale i tak w pewnym momencie trzeba zacząć liczyć się z kasą , zwłaszcza , jeżeli potrzebne jest jakieś dłuższe leczenie czy cóś .
A jeżeli to rzeczywiście jakiś autyzm w jakiejś formie , to diagnozowanie będzie długie i raczej nie zrobią tego prywaciarze .
Uściskaj Gucia za "Gucia" i bądź dobrej myśli
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:09   #4896
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
P. na wszelki zdemontował klamkę i zamek, bo stwierdził, że z rozpędu po pifie jeszcze wyjdzie przez drzwi do wieczności
co za przewidywalny chłopina - przy takim nie zginiesz - słodko Was zabezpieczył
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A! I Gustaw powiedział dziś GUCIO po raz pierwszy!
jest do przodu albo podczytuje wizaż

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tia... Jednak to prawda, że przyjaźnie przyjaźniami a kasa kasą.
Musimy ustalić z TŻtem wspólną wersję.
Jeszcze wesoło było jak mieszkali w tym łobcym, że tak powiem, mieszkaniu a nam wisieli za wynajem (na szczęście to oddali) i jakoś na tamtą chatę zawsze mieli kasę a nam oddać to już niekoniecznie.
Ech, życie, życie jest nowelą :brzydal:


oj taaaa

no comment - ważne tylko byś Ty i TEŻ wyartykułowali im kawę na ławę - bo wiadoma sprawa ze uczciwym ludziom takich rzeczy nie trzeba mówić i jest ot oczywiste więc nie wasz Job się o to prosić ale żenue odpierdalają więc lepiej doprowadzić do konfrontacji

no cóż niemiłę to ale jak oni lecą w kulki...
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:23   #4897
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXX

Jestem już w domu po pracymam ochotę palnąć sobie kulkę w łeb
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 17:28   #4898
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ale to przecie nie instruktorem, ino prowadzeniem samochodu


Właśnie można to zrobić wszędzie, nawet w tłumie ludzi (tzn chodzi mi o to, że nie potrzeba do tego odludnego miejsca, spotkania we dwoje, ino równie dobrze może być tysiące osób, dużo impreza ... i zawsze się może ktoś gdzieś zawieruszyć Rozumiecie co mam na myśli? )

powiem tak - z włąsnego doświadczenia - że jak ja sie kimś jaram i mam chcicę na kogś to nie tylko chuop ale i inni we mnie to widzą - bo mnie to nie mija - jestem inna niż jak sie nie jaram

a odniosłam do Ves - bo nie jarała sie ino jazdom mófiła o krzaczorach i ze fogle i tak mi przysżło na mysl że chuop jak zauważył odmianę w zachowaniu to se dorobił ideologię

tylko nieładnie sie zachowuje

bo mój chuop jak se dorobi to mu mówie tylko: "to se dorabiaj - Twój kłopot - chyba raczysz żartować że ja Ci sie bedę z romansów lub nieromansów tłumaczyć" - i on wie - oboje wiemy - że jest tak jak Spoo piszesz dokłądnie dla chcącego nic trudnego - ale rzucanie sie o coś czego nie ma a ktoś myśli ze jest jest żałosne conajmniej więc zazwyczaj buzia na kłódkę i żyje dalej - no co se będzie siare robił, w sensie no będzie sie rzucał a i tak nic nie wie - i sie nie dowie - sensu ni ma w tem

jest to ejdnak chyba jedyna płaszczyzna porozumienia miedzy nami

nie no może jeszcze jakaś jest


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
niestety



nooo



po schododrabinie przez piwnicę , dlatego taki problem z Fany teraz mam



raczej tak, chociaż teraz się waham, bo nie robi wrażenia b. chorej i podpiera się już tą łapą, i nie wiem, czy targanie po tych nieszczęsnych schodach, skarpie w błocie, upychanie do samochodu jej jeszcze bardziej nie zaszkodzi
Florencja jak księżniczka zamknięta w zamku na wieży

fajne tempo robót

i współczuję schododrabiny - mam taką u babci - no nie widzę na tym Fany - trza znosić

dobrze że jej mija - a obtłuczenia wiem jak długo i mocno bolą - nie chodziłam ponad tydzien przy potłuczonych piszczelach a po pół roku pies jak się ze mną witał i z radości z rozbiegu dobił do nóg to se klękłam

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 17:35
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:34   #4899
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Jestem już w domu po pracymam ochotę palnąć sobie kulkę w łeb

Dysponuję wirtualną siekierą do odcinania napierdalających głów - może być?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:38   #4900
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


Florencja jak księżniczka zamknięta w zamku na wieży
Taaa,nawet na smsy nie odpisuje Jak większość ludzi w Barze



To se pójdę na siłownię,a co!
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:43   #4901
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
no comment - ważne tylko byś Ty i TEŻ wyartykułowali im kawę na ławę - bo wiadoma sprawa ze uczciwym ludziom takich rzeczy nie trzeba mówić i jest ot oczywiste więc nie wasz Job się o to prosić ale żenue odpierdalają więc lepiej doprowadzić do konfrontacji

no cóż niemiłę to ale jak oni lecą w kulki...
Liczę na TŻta bo na szczęście ma chłopina gadane.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ej no sory, ale ludziom na mózg pada chyba jak się ma długi to się nie jeździ tylko zbiera kasę żeby oddać...
nie odpuszczać na pewno! trzymam
Albo przynajmniej się nie chwali, że się jeździ

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT
Jaką?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Co za patologia. W sensie zachowania i rozumowanie tamtej dwójki.
Z tego co mi sie kołacze po głowie to mieli mieszkanie za remont ale jakoś chyba niezbyt dobrze się z tej czesci remontowej wywiązywali.
Poza tym zadziwia mnie jak ludzie potrafią być kompletnie bez honoru.
A koleżankę to ty kopnij w zadek i tyle. Ona sie nie poczuwa do spłacenia długu to ty sie nie poczuwaj do wywiązania sie z obietnicy noclegu.
Masz rację, poza tym coś czuję, że chciałaby nocować u nas a za dnia widywać się z tym swoim (naszym ) ale obym się myliła bo już całkiem zwątpię w ludziuff. Niestety on mieszka z matką więc pomieszkiwanie u niego odpada.
A co do remontu i wynajmu to była zagmatwana historia, że już sama nie pamiętam, mieszkali trochę w naszym starym za kasę, trochę w nowym za remont i trochę w cudzym za nasze 1400 A remont rzeczywiście szedł jak krew z nosa.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 17:45   #4902
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Dysponuję wirtualną siekierą do odcinania napierdalających głów - może być?
Tak właśnie tego mi potrzebaodpiertolić sobie łeb









Idę spać
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:09   #4903
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Człowiek aileenn nie był, ale jest żądny wrażeń
nie omieszkam sie podzielić
fogóle to nie wiem czemu jest tylko wersja 3D bez możliwości wyboru ja nie kcem 3d, a muszę i przez to ze 3d bilet 5 zł droższy
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
dzięki, to czy fajne się okaze - wkokufiłam sie - zamawiam ją - nie bedę się cackać - ja będzie do bani oddam i pójdę na tego 3 Maja - kurde znam 3 Maja dosyć dobrze i chyba wiem o który chodzi sklep ale może jeszcze inny - anyway po obluczeniu zdatności netowej - ruszę na drugą i ostatnią wyprawę

dzieki dziewczyny - tak Quiosque i Bolero miało fajne kiecki - tylko nic dla mnie - ale serio spoko loko jest wybór

w Orsayach i Cubusach zastałąm już tylko kurz po wyprzedaży

no ale generalnie jestem zorientowana w temacie i dzięki wczorajszym wskazówkom szłam jak burza - oszczędziłąm czas

Ten sklep to jest chyba Echo, wydaje mi sie że od całkiem niedawna tam jest, kiedyś był gdzie indziej, tak zupełnie nie po drodze


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ewuś na Harrego to bym se szła tyż - no ale wiadomo ( nie ma na zbytki ) tylko na kiecki i perfumy

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Jestem już w domu po pracymam ochotę palnąć sobie kulkę w łeb
nie szczelaj, będziesz żałować


Zbieram sie do tego kina narka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:10   #4904
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXX

wzarło mi mega cytata

ves- ty sie zapytaj chuopa czy on tak serioserio jest przekonany ze cos z tym instruktorem i niech sie 10 razy zastanowi zamin odpowie-powinien go uderzyc absurd tej sytuacji jesli tylko uda sie zainicjowac proces myslowy

skarb
-ideu w ramiona tfe

ju-za Gucia

jesli mogę cos doradzic-sprobuj sie dostac do jakiejs kliniki dziecięcej-jak załapiesz pierwszy kontakt to oni cie dalej pokieruja w ramach kliniki-jak juz trafiłam z młodą do gastrologa w Prokocimiu to reszta diagnozy poszła bardzo sprawnie i juz nie było zadnego problemu ze skierowaniami na bardzo specjalistyczne badania i do wszelkich innych specjalistów

nie wiem kto chcial ksiazki w przedpokoju- wg mnie spoko pomysł, tylko te do pół metra od podłogi bedą "okopane" mogą sie brudzic i niszczyc

fogle to wrocilam z kolejnego objazdu okularowego i mam dosc

rachel- cos mowiłas ze bryle musisz kupic- teraz w vision exp. jest taka promo-ze kupujesz jedne łokulary to masz jeszcze 2 pary gratis-i moze te gratisowe wziąć inna osoba, nawet w innym miescie-tak ze warto sie grupowac w celu nabycia. ja tak kupuje z tatą

red- bym sie wkurzyła, aczkolwiek tez w realu mogłoby mi zabraknąć asertywności..niestety, zreszta tez mam taka osobe co pozycza i nie oddaje..ale to są drobne sumy-30,40 zł....ale i tak mnie to w✂✂✂✂ia ze nie oddaje...a co dopiero jak dług idzie w tysiące...no niejedna rodzina to ma tyle na cały miesiąć...

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2011-07-28 o 18:14
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:30   #4905
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Let me play the lion pięknym zapachem jest, składam dzięki Micielowi
cieszę się, że utrafion

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Fogle to będę mieć tatuaż
gdzie? jaki?

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
kufa chyba zrobię kasting barowy na stanik no bo kufa co to ma być, w ciągu ostatnich dni mierzyłam 8 wysyłkowych i parę stacjonarnych i kufa NIC!!!!! nic nie pasuje! za duże, za małe, nie ten kształt, w jednym modelu naprawdę nie wiem czy miska ce czy de bo obie pasują równie dobrze i zarazem równie źle a najlepsze jest w tym że stanik Freya Rio czerwony pasował na mój uprzednio większy cyc i dalej pasuje na cyc zmalały, z tym że kiedyś miał miskę ciut za małą a teraz ma ciut za dużą.. więc obecnie mam na stanie jeden dobry stanik na fiszbinach i dwa bezfiszbinowce
skąd ja to znam
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:35   #4906
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
i fszystkie włoski stoją Ci teraz demba?


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT
O! I było tak rozpaczać?

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ach, to dziś jest ten dzień. kolejny orgazm mój
Się biedna wykończysz

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
aaale masz dziurę


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
żenue odpierdalają więc lepiej doprowadzić do konfrontacji ...
I znowu to słownictwo

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Jestem już w domu po pracymam ochotę palnąć sobie kulkę w łeb
Nie ściemniaj, i tak nie masz pistoletu

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
... bo mój chuop jak se dorobi to mu mówie tylko: "to se dorabiaj - Twój kłopot - chyba raczysz żartować że ja Ci sie bedę z romansów lub nieromansów tłumaczyć"
Ale Twój jest dochodzący, a Ves ma stacjonarnego, to tak jakby mała różnica

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Dysponuję wirtualną siekierą do odcinania napierdalających głów - może być?
Aileenn...

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Taaa,nawet na smsy nie odpisuje Jak większość ludzi w Barze
A kogo masz jeszcze na myśli?









gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:41   #4907
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT
nie ma to jak barowe kciuki

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Jestem już w domu po pracymam ochotę palnąć sobie kulkę w łeb
ale dlaczemu

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Dysponuję wirtualną siekierą do odcinania napierdalających głów - może być?


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A co do remontu i wynajmu to była zagmatwana historia, że już sama nie pamiętam, mieszkali trochę w naszym starym za kasę, trochę w nowym za remont i trochę w cudzym za nasze 1400 A remont rzeczywiście szedł jak krew z nosa.
zakręcone to..
i faktycznie ze znajomymi ciężko się na takie kasowe tematy rozmawia najlepiej chyba znajomym nie pożyczać

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fogle to wrocilam z kolejnego objazdu okularowego i mam dosc
współczuję a te bez dołu nie mogą być?

acha, z tym vision express, nie wiem jak teraz ale kiedyś szkła robili od dupy strony, mam uraz

---
fogle to już dawno zauważyłam że żalenie się w barze pomaga, bo oto, ufaga ufaga, kupiłam stanik sama w to nie wierzę
poszłam nie wiedzieć czemu do marks & spencer, chodząc po stanikach uświadomiłam sobie że mam przecież teraz inny rozmiar i 32c nawet kilka było.. i jeden pasował idealnie, i ładny, nie pancerny i nie przezroczysty, i bez żadnych koronek i kukardek, i fajny ścisły obwód (chyba zaczęli robić ciaśniejsze, kiedyś takich nie mieli) i nic się nigdzie nie wrzyna, i na pierwszy dzień wyprzy trafiłam więc za cały komplet dałam 40 zeta
edit: ale żeby nie było że tak fajnie jest to ponarzekam sobie, bo to plandż, a ja halfcupa bym kciała
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2011-07-28 o 18:44
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:48   #4908
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

I znowu to słownictwo

Ale Twój jest dochodzący, a Ves ma stacjonarnego, to tak jakby mała różnica
1. no tak spsułam się, ciekawe po czemu

2. no taka ze nie mieszka ze mną pod jednym dachem ale mnie cheba kocho? co nie? czy nie? o bosz?
a może on chce żebym ja ten teges na boczku?

nie no, na serio to jest różnica - bo my nie "po słowie" ale chyba mu się podejście do tego after party nie zmieni ? chyba podejście ma stałe?

no nic to - mówię tylko swoje zdanie, mój punkt widzenia, luźna refleksja, Ves wie ( mam nadzieję) ze se słów mych do niczego brać nie musi - to som ot dyskusyje, dywagacje

Polly- no słyszałam o tem - ale koniec końców ktoś z kasy na te jedne wyskoczyć musi - a u mnie nikt nie poczebuje na gwałt no i to wesele w rodzinie troszkę budżeta pochłonie także jeszcze wyczymam - moze jesienią - ale dzięks za info

a może ja nie lubię okularów bo mi pierwsze moje jedyne źle dobrano - of kors początkowo byłam zachwycona ale za wonskie - widzeu oprawki zamiast paczeć na ten piękny swiat

ciekawe co u Madzika tak mię tera natchło

Kameno - gratuluję - ja dziś nawet sił nie miałam narzekac ale też nic a nic mi nie podejszło, i to od lat, rozumiem jaki to wkurf i bezsił - tym większa radocha z sukcesu

jednak musze łelkam tu de Katowice - niech dobierą

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 19:06
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:54   #4909
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. no tak spsułam się, ciekawe po czemu
Aura nie sprzyja Ja chodzę przymulony, jakbym się makowin napił (jak to moja babcia mawiała)

Cytat:
2. no taka ze nie mieszka ze mną pod jednym dachem ale mnie cheba kocho? co nie? czy nie? o bosz?
a może on chce żebym ja ten teges na boczku?

nie no, na serio to jest różnica - bo my nie "po słowie" ale chyba mu się podejście do tego after party nie zmieni ? chyba podejście ma stałe?


Cytat:
za wonskie - widzeu oprawki zamiast paczeć na ten piękny swiat
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 19:04   #4910
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aura nie sprzyja Ja chodzę przymulony, jakbym się makowin napił (jak to moja babcia mawiała)
u nas wczoraj nie sprzyjała - zasnełam koło 19stej na siedziąco na fotelu przy ludziach jak gadali - do mnie między innymi

ale cheba kolejny froncik z północy idzieu - tak tak widziałam ja u Was chmury - przyciska was do ziemi


co to ja miałam

aaaaaaaaaaaaaaaa, właśnie - perfumowo

szukając najtklubowych perfum - takich na nocny dancefloor - zatoczyąłm koło i trafiłam nutami na fragrantice na Delicious Night - które mam w szufladzie ( cheba jedyne japko bez japka)

i podoba mi się że po kolejnych testach - mimo ze coś mi sie spodobało to mieć nie muszę - uffff
Midnight in Paris i Burberry London for Men - choc ten drugi zakwalifikował sie do kolejnego testu cielesnego cfaniak, ale cheba jednak nie wróżę mu kariery

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 19:07
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:04   #4911
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXX

jezdem
fróciłam od siory
Kazała mi wzionć siostrzenicę na plac zabaw i tak siedziałam pół dnia na placu zabaw pośród wrzeszczących dziecioró i ciumkających mamusiek myśląc: "Co ja tu ✂✂✂✂a robię???"

Ja chcę znów do Bolkowa i do imprez i do anty-didów, chlańska i baletów do rana
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-28 o 19:06
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:05   #4912
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a może ja nie lubię okularów bo mi pierwsze moje jedyne źle dobrano - of kors początkowo byłam zachwycona ale za wonskie - widzeu oprawki zamiast paczeć na ten piękny swiat
ale jak za wonskie - wszerz czy góra-dól? bo ja też widzę oprawki, z każdej strony, nawet jak patrzę centralnie przed się to widzę oprawki ale nie przeszkadza mi to.. poza tym inaczej się raczej nie da? chyba że oksy jak Florencjowe przeciwsłoneczne na pół twarzy..?
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:09   #4913
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXX

przygotowałam kasting ostateczny-w albumie-prosze przeczytac szczegółowe wprowadzenie .
mam kokufa dosc juz sie własciwie zdecydowałam na te dzisiejsze-bo te wczorajsze mają brzydkie boki-z napisiorami , ale jak pacze na fotki to mnie wkokufia ten fragment ramki ktore jest ponizej zawiasów-te wczorajsze tego nie majo-w sklepie nie zwróciłam uwagi na to

rachel-co do bryli-to my mamy 1 na refundacje z zakładu pracy , to sie przy okazji jesezcze 2 pary zrefundują -mialam brac 2 pary...no ale i tak jedna mi jest trudno wybrac
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:10   #4914
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ale jak za wonskie - wszerz czy góra-dól? bo ja też widzę oprawki, z każdej strony, nawet jak patrzę centralnie przed się to widzę oprawki ale nie przeszkadza mi to.. poza tym inaczej się raczej nie da? chyba że oksy jak Florencjowe przeciwsłoneczne na pół twarzy..?
góra dół - da sie widzieć tak że Ci nie przeszkadzają, tak bym kciałą - a ja widzę nawet trochę znad oprawki
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:11   #4915
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXX

fogle to testłam aube pashmina-i sie rozczarowałam , lubie porzeczke jako jedyny owoc chyba,ale w połączeniu z cytrusami jest wyjątkowo mało ciekawe-w dodatku na mnie ten zapach nie przechodzi absolutnie zadnego rozwoju-stabilny jak głaz o składzie 50% cytrusa i 50% liscia porzeczki
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:14   #4916
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przygotowałam kasting ostateczny-w albumie-prosze przeczytac szczegółowe wprowadzenie .
mam kokufa dosc juz sie własciwie zdecydowałam na te dzisiejsze-bo te wczorajsze mają brzydkie boki-z napisiorami , ale jak pacze na fotki to mnie wkokufia ten fragment ramki ktore jest ponizej zawiasów-te wczorajsze tego nie majo-w sklepie nie zwróciłam uwagi na to

rachel-co do bryli-to my mamy 1 na refundacje z zakładu pracy , to sie przy okazji jesezcze 2 pary zrefundują -mialam brac 2 pary...no ale i tak jedna mi jest trudno wybrac
czy 2,3 i 4 to nie te same?

wiesz ja bez okularów

wszendzie ładnie - wręcz zanożyczkiscie - kurde tesz bym miała dylemat - sorrry ze nie pomogłam

ok dobrze widzeu ze te same- bo nie umiałam dojrzeć wprowadzenia

no to pomyslmy bo w drugich jest tesz łał - tak jak pisałam - w obu Ci ładnie i to bardzo
tylko że widzimy kilka różnych ujęć - ktoś na żywo lepiej by doradził ale pewnei juz masz głosy zebrane

chyba jednak nr 2 - coś mi sie widzi że już też zdecydowałaś ale wziać 2 pary an refundację z zakł pracy i problem rozwiązan

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 19:21
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:15   #4917
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
góra dół - da sie widzieć tak że Ci nie przeszkadzają, tak bym kciałą - a ja widzę nawet trochę znad oprawki
no jasne że widzę nad oprawką, i pod oprawką i obok oprawek tyż, po prostu jak się okulary nosi to się człowiek przyzwyczaja że trzeba obrócić całą głowę a nie tylko zezem spojrzeć


Polly, idę na kasting
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:22   #4918
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zresztą mam podejrzenia o łagodne zaburzenia autystyczne, natomiast NA SZCZĘŚCIE Gucio uwielbia chodzić do klubiku i nie unika dzieci no i jest bardzo empatyczny- każdego lubi pocieszyć albo pogłaskać
Hmm, u syna mojej kuzynki jest właśnie jakieś zaburzenie autystyczne, to się jakoś nazywa, ale właśnie qrcze nie pamiętam nazwy... A że Gucio lubi klubik i dzieci to bardzo dobrze



Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A! I Gustaw powiedział dziś GUCIO po raz pierwszy!




Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tak, znowu będziemy mogli wisieć na telefonie całymi godzinami!


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
yyyy, pięknie, i weź komuś pójdź na rękę
Powinniście powiedzieć że Was nie interesują ich relacje, ale pożyczali obydwoje , niech się dogadają i kasę oddają,
a Ona niech sobe hotel wynajmie , jak taka mądra, kurde, odpowiedzialności to nie, a dupę wsadzać do Ciebie to owszem,
zależy Ci Red na tej znajomości


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Powoli przestaje mi zależeć ale wychodzi na to, że już prawie nie mam znajomych
Się nie przejmuj

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
O kurka- nie ogarniam tego...
najpierw sama ze sobą ustal, czego dokładnie od nich chcesz, musisz to bardzo dokładnie wiedzieć- i niewazne, jak oni to załatwią między sobą i kto Ci to da- a potem egzekwuj.
Rozliczenie- jedno, znajomość- drugie.
To oni są nie ok, a nie Ty- pamiętaj!!!!


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
nie no, podłość ludzka nie zna granic, a Tobie to krfa z nieba kapie tak? masz wydatki , małe dziecko na utrzymaniu, nie stać Cię na hiszpanie, nie jesteś pierdlonym Caritasem, nie prowadzisz działalności charytatywnej, masz tylko 3 staniki, i nie odpuścisz zołzie tej kasy
W tym dwa za małe, a jeden za duży

Cytat:
Napisane przez winter76;28411089

[B
Red-[/B]w życiu bym tej zołzy na noc nie zaprosiła Powiedz jej,że nocowanie nieaktualne,za to dług i owszem


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziefczyny i chuopaku, dzięki za kciuksy , udało się klikłam flaszkę, taką jak mi podkupiono, o 5 zł taniej, Pani miała jeszcze jedną i wystawiła w opcji KT
Tak myślałam, że to jakiś flakon allegrowy albo skądinąd



Uprasowałam dziś mnóstwo rzeczy, uff . Czy ktoś jest ze mnie dumny?

Jak dobrze pójdzie to przy następnym podejściu uprasuje resztę... No a Flo tę resztę, którą jej wysłałam w pudłach
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:24   #4919
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXX

winiacza se kupiłam w promocji za 6,99 był, to się skusiłam
Tylko nie ffiem czy łotwierac już czy zostawić na sobotę

I generalnie łapię doła jak chooolera bo mi się znów imprez ciągłych chce
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-28 o 19:26
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:28   #4920
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XXX

Ogonie_, bierzta dzisiejsze!
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.