Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 09:10   #4951
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

ale jestem wk......
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:13   #4952
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja bym najchętniej na te wesele nie poszła, zaproszenie zostawiono nam u tesciów, dosłownie podrzucono nawet ich nie informując, że tam jest zaproszenie także dla nas. moi teściowie pewni, że zostaliśmy zaproszeni osobno nic nam nie mówili. w końcu ja się teścia zapytałam czy my też jesteśmy zaproszeni, on zdziwiony, że nic do nas nie dorarło przetrząsnął dom i okazało się, że jest i zaproszenie dla nas. nikt nie zadzwonił, żeby nas telefonicznie powiadomić, że zaproszenie zostało zostawione u tesciów. a jak my zapraszaliśmy to wielka obraza była jak prawie cały dzień u kogoś z jego rodziny nie posiedzieliśmy przy zapraszaniu. ale nic mojego tż nie mówię, bo to dla niego nie honor nie iść.
no to ja bym na bank nie poszła na to wesele raz nas kuzynka Tż tak zaprosiła!! i nie poszliśmy na to wesele bo co to za zaproszenie??zostawiła wszystkie u ciotki dla naszej rodziny!! Bo my do Nich jeździmy i wiedziała że zaproszenie od niej odbierzemy!! jak zaprosiła tak miała gości!!

Dziewczyny a myślicie że jakbym wysłała sms wyniki tych badań do tego lekarza to by mi odpowiedział?? co i jak??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:14   #4953
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

co gotujecie dzisiaj??? ja jestem strasznie słabowita dzisiaj i nic a nic mi się nie chce....
ej no to my przed południem dobijemy do końca!! 47 postów
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO

Edytowane przez Ania ania23
Czas edycji: 2011-09-13 o 09:15
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:15   #4954
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
co gotujecie dzisiaj??? ja jestem strasznie słabowita dzisiaj i nic a nic mi się nie chce....
ja miałam w planach zrobić gołąbki ale Tż nie kupił ani kapusty ani mięsa więc nei gotuję nic bo on i tak zje u teściowej

no właśnie gdzie INUTIL?? niech założy Nam nowy wątek
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-09-13 o 09:17
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:17   #4955
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

[/COLOR]ja bym najchętniej na te wesele nie poszła, zaproszenie zostawiono nam u tesciów, dosłownie podrzucono nawet ich nie informując, że tam jest zaproszenie także dla nas. moi teściowie pewni, że zostaliśmy zaproszeni osobno nic nam nie mówili. w końcu ja się teścia zapytałam czy my też jesteśmy zaproszeni, on zdziwiony, że nic do nas nie dorarło przetrząsnął dom i okazało się, że jest i zaproszenie dla nas. nikt nie zadzwonił, żeby nas telefonicznie powiadomić, że zaproszenie zostało zostawione u tesciów. a jak my zapraszaliśmy to wielka obraza była jak prawie cały dzień u kogoś z jego rodziny nie posiedzieliśmy przy zapraszaniu. ale nic mojego tż nie mówię, bo to dla niego nie honor nie iść.
w takim układzie odpuściłabym sobie to wesele. Co to ma być? od kiedy w taki sposób zaprasza się gości?! dla mnie to nie do pojęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!
jacy ludzie są durni!! słoma z butów wystaje!!!!



Ania, ja mam wczorajszą pomidorówkę
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:21   #4956
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
nic mojego tż nie mówię, bo to dla niego nie honor nie iść.
Mój jest taki sam. Nie lubię chodzić na wesela, bo to wydatki, picowanie się, zawsze mam stresa. Poza tym my już tak 9 lat chodzimy, a jakoś o swoim mój TŻ nie myśli

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a ja zapomniałam Wam się pochwalić że w niedzielę weszłam na wagę i mam 4kg mniej chyba dlatego że się stresowałam tymi badaniami
Pięknie!!!! Ale mówiłaś że nie masz apetytu i że mało jesz myślałam, że to ciążowo...

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
ale jestem wk......
Co Ci powiedzieli????
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:21   #4957
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
co gotujecie dzisiaj??? ja jestem strasznie słabowita dzisiaj i nic a nic mi się nie chce....
ej no to my przed południem dobijemy do końca!! 47 postów
Małż gotuje dziś obiadek - karkóweczka pieczona w ziołach, do tego przygotowane wczoraj buraczki zasmażane.

Apropo: Totuś, te buraczki to ja gotuję w skórkach, ściągam je jak ostygną, ścieram na tarce najdrobniejszej (żeby była paćka a nie nitki), wrzucam na patelnię z odrobinką masła, przyprawiam solą, pieprzem, "troszeczką" cukru, kapką octu, sokiem z cytrynki. Smażę je troszkę (zwykle tyle, ile zajmuje mi odpowiednie doprawienie czyli pewnie z 15 minut od momentu zagrzania ich i wsypania pierwszych przypraw). Na koniec zaprawiam troszkę mąką zwykłą (ale nie dużo, tylko tyle, żeby po talerzu nie pływały). Niektórzy dodają startą cebulę, jabłka ale pozostaję przy zubożonej wersji bo bardziej mi smakuje. Takie można jeść od razu z patelni albo zapasteryzować w słoiczkach Widzisz - pamiętałam
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:24   #4958
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Pięknie!!!! Ale mówiłaś że nie masz apetytu i że mało jesz myślałam, że to ciążowo...
tak mało jadłam ale to chyba przez ten stres związany z badaniami i wynikami


zadzwoniłam do tego endo podałam mu wyniki pow że są dobre i nic się nie dzieje!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-09-13 o 09:31
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:26   #4959
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

ah te nocki , kręce sie z boku na bok , to potem nie dziwota że drzemię w południe , hihih

postawiłam pranie , piję wodę

śniadanko dopiero po ósmej będę jeść.

popłaciłam rachunki z rana ,


Daria - i jak Twoje ciuszki po nocnych moczeniach?
Kochana trochę puściło ale to jeszcze nie ta biel jaką chcę. Powieszę to,wyschnie i za pare dni znowu wymoczę
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że uda mi się zrobić znów niespodziankę na święta tzn prezent dla Tż to byłby wymarzony prezent!!
Ja robiłam test dzień przed wigilią i był pozytywny,tak się cieszyłam,oprócz prezentu,rodzicom powiedziałam o ciąży,tak się cieszyli,że aż mama się popłakała,a później był płacz z innego powodu(#)
Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynywidze,że rozmawiacie o weselach,my tez mamy za 3 tyg wesele kuzynki i tez nie wiem ile mamy daća pozatym to moja sis idzie dzisiaj na ktg bo zostalo juz je 2 tyg. do porodu i będzie miała synka Kamila,ma już córcie Darie.
Córcia moja imienniczka Oby miała szybki poród A co do wesela to kompletnie nie wiem ile się daje. Uważam,że każdy daje tyle na ile go stać..
Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
ale jestem wk......
Co się stało??

Nita jeżeli mówisz o firankach "makaronach" tych grubszych nitkach to rozplączesz je. Ja też mam makarony i kiedyś zapomniałam je we woreczek włożyć i zrobił się jeden wielki kołtun ale rozplątywałam je od dołu i wkońcu się udało
A tak w ogóle Dzień Dobry
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:27   #4960
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Co Ci powiedzieli????
Wprowadzili sobie jakieś durne komputery, muszą się rozliczać z badań i wniosek taki - jak chodzę prywatnie do ginekologa, to i badania mam robić prywatnie!!! A mam tylko morfologię i mocz do zrobienia! No kpiny! To co, ja nie mogę już u swojego lekarza zrobić okresowych badań?! Nie no.... jak chodzę prywatnie do lekarza, to ja jestem w ch... bogata, co nie? Szkoda gadać... ze wszystkim robią pod górkę...
I jeszcze gburowato z fochem jakimś, że na tablicy jest to ogłoszone! No skandal, że w ogóle zajęłam cenne 2 minuty!
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:28   #4961
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
buraczki zasmażane.
Uwielbiam takie mama mi takie robi ona daje cebulkę.
Przepisznne.
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:30   #4962
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Co do pomagania mi w sprzątaniu to ja nie mam na kogo liczyć. Jak moja siostra była w ciąży to mama jeździła do niej to posprzątać, to okna umyć. Jak ja zagadywałam u mamy o oknach, że chyba umyję dopiero w styczniu to moja mama na to "NO TO TRUDNO UMYJESZ JE DOPIERO W STYCZNIU"!!!!!
Przykro mi, ehhh.
Moja za to przyjechała z bratową i mi umyły w sierpniu,
choć dziś w kuchni umyłam jeszcze raz i firankę wyprałam bo cudowne muchy zesr....ły
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:31   #4963
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Daria16071989 Pokaż wiadomość
Ja robiłam test dzień przed wigilią i był pozytywny,tak się cieszyłam,oprócz prezentu,rodzicom powiedziałam o ciąży,tak się cieszyli,że aż mama się popłakała,a później był płacz z innego powodu(#)
dzień dobry ja test robiłam w wigilię i Tż pojechał nawet do apteki po kolejny i kupił mi 2 więc 3testy zrobiłam i każdy był pozytywny tak się cieszyłam

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Wprowadzili sobie jakieś durne komputery, muszą się rozliczać z badań i wniosek taki - jak chodzę prywatnie do ginekologa, to i badania mam robić prywatnie!!! A mam tylko morfologię i mocz do zrobienia! No kpiny! To co, ja nie mogę już u swojego lekarza zrobić okresowych badań?! Nie no.... jak chodzę prywatnie do lekarza, to ja jestem w ch... bogata, co nie? Szkoda gadać... ze wszystkim robią pod górkę...
I jeszcze gburowato z fochem jakimś, że na tablicy jest to ogłoszone! No skandal, że w ogóle zajęłam cenne 2 minuty!
to jest POLSKA!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:32   #4964
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Dzień dobry! Mam nadzieję, że pogoda będzie dziś u nas lepsza i nie zasnę nad pracą.
akeneki praca nie zając, nie ucieknie. Odpoczywaj sobie. I powiedz, czy Ci piątek wieczór pasuje na spotkanie.
sofcia co się stało? Nie chcieli Ci dać skierowania?
Flower proponuję zostać przy piątku. 18:30 może być?
Neska szkoda, że nie możesz się spotkać . Za karę musisz przyjechać do mnie do UK.
Agatka co za wkurzająca sytuacja z tym endo! Dlaczego wcześniej Cię nie poinformowali?
Toto masz jeszcze te ciasteczka?

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
może jakiś nasz hymn wymyślimy?


Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
No to ja się wszystkie Baranki, Raczki, Koziorożce, bliźniaczki czuję Waszą PANIĄ...... Wasza Królowa Lwica
Mój Tż też lew

Jeżeli chodzi o wesela, to u nas panuje zwyczaj, że daje się tyle co za talerzyk, ale z jakąś górką. Zważywszy na ceny warszawskie, wychodzi to około 450-500 zł. Wielu moich znajomych, zamiast kopert dawało nam niewielkie prezenty i uważam to za fajny pomysł. Dostaliśmy np. 2 filiżanki w serduszka i zestaw do czekoladowego fondue.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:32   #4965
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Wprowadzili sobie jakieś durne komputery, muszą się rozliczać z badań i wniosek taki - jak chodzę prywatnie do ginekologa, to i badania mam robić prywatnie!!!!
Tak samo mi powiedziały i od tego czasu moja noga tam nie stanęła,
pomyślałam nie zbiednieję a one niech się .......!!!!
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:33   #4966
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a myślicie że jakbym wysłała sms wyniki tych badań do tego lekarza to by mi odpowiedział?? co i jak??
- nie wiem czy by odpisał ale pisanie smsa do lekarza czy pracodawcy uważam za nietakt
Chyba, że się tak z nim umawiamy.
Gratuluje zbicia wagi

Nita - wątpię, że ona nosi rozmiar 42, za szczupła jest

Berbie - my rok temu na ślub daliśmy znajomym 400 zł. A dojazd do nich kosztowal nas 200 zł więc droga to była impreza.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:35   #4967
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
I jeszcze gburowato z fochem jakimś, że na tablicy jest to ogłoszone! No skandal, że w ogóle zajęłam cenne 2 minuty!
Drugi raz w ciągu godziny nóż mi się w kieszeni otworzył.

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Dostaliśmy np. 2 filiżanki w serduszka i zestaw do czekoladowego fondue.
dzięki za podpowiedź na przyszłość
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:35   #4968
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Agatka co za wkurzająca sytuacja z tym endo! Dlaczego wcześniej Cię nie poinformowali?
to jest prywatna przychodnia i tam nikt nic nie wie jak chcesz się umówić do jakiegoś lekarza to masz wywieszone nr tel do nich albo na ulotce są i dzwonisz danego dnia w tedy co przyjmuje i się umawiasz!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:35   #4969
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
Apropo: Totuś, te buraczki to ja gotuję w skórkach, ściągam je jak ostygną, ścieram na tarce najdrobniejszej (żeby była paćka a nie nitki), wrzucam na patelnię z odrobinką masła, przyprawiam solą, pieprzem, "troszeczką" cukru, kapką octu, sokiem z cytrynki. Smażę je troszkę (zwykle tyle, ile zajmuje mi odpowiednie doprawienie czyli pewnie z 15 minut od momentu zagrzania ich i wsypania pierwszych przypraw). Na koniec zaprawiam troszkę mąką zwykłą (ale nie dużo, tylko tyle, żeby po talerzu nie pływały). Niektórzy dodają startą cebulę, jabłka ale pozostaję przy zubożonej wersji bo bardziej mi smakuje. Takie można jeść od razu z patelni albo zapasteryzować w słoiczkach Widzisz - pamiętałam
nie noo!!! ale mi smaka narobiłaś!!!
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:38   #4970
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie mama mi takie robi ona daje cebulkę.
Przepisznne.
ja też, ja też. Kiedy ja sobie takie zrobie

Dziś na obiad u mnie piersi z kurczaka na sałacie lodowej z pomidorem i ogórkiem w sosie pieczarkowym + ryż z zielonym groszkiem
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:39   #4971
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

sofciaa to po prostu skandal co oni robią! Zrób zdjęcie tej tablicy i napisz do Rzecznika Praw Pacjenta. Oni nie mają prawa odmówić Ci świadczenia!

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
to jest prywatna przychodnia i tam nikt nic nie wie jak chcesz się umówić do jakiegoś lekarza to masz wywieszone nr tel do nich albo na ulotce są i dzwonisz danego dnia w tedy co przyjmuje i się umawiasz!
Aha, to już rozumiem. Do endo ciężko się dostać, nawet prywatnie. Ale dobrze, że lekarz Ci odpowiedział i wyniki są w normie.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:39   #4972
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
- nie wiem czy by odpisał ale pisanie smsa do lekarza czy pracodawcy uważam za nietakt
Chyba, że się tak z nim umawiamy.
Gratuluje zbicia wagi
dzięki
Zadzwoniłam do niego i ładnie poprosiłam czy mogłby mi pow że wyniki są ok i pow że jest na urlopie ale żebym podała pow mu że bardzo mi zależy więc pow ok podałam i pow że wyniki są ok a ten wynik ft3 który mam za wysoki pow że może to być błąd labolatorium pewnie będę musiała zrobić jeszcze raz pójdę do niego w październiku i zobaczymy co powie wezmę ze sobą też wyniki poprzednie!

Ja na swój ślub przy proszeniu gości pow że zamiast kwiatów chcę coś do domu jakiś drobiazg i dostaliśmy dużo ręczników ściereczek,wazony,szklank i,filiżanki,kubki to co się przydaje
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:40   #4973
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Sofcia,a Tobie to powiedział lekarz czy Panie z recepcji??
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:41   #4974
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
sofciaa to po prostu skandal co oni robią! Zrób zdjęcie tej tablicy i napisz do Rzecznika Praw Pacjenta. Oni nie mają prawa odmówić Ci świadczenia!
- niestety ale chyba to nic nie da, tak jest wszędzie. Musiałby iść do internisty na kase chorych i poprosić o skierowanie na te badania i wtedy by jej zrobili.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:47   #4975
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Sofcia ja bym weszła do gabinetu do rodzinnego lekarza.On musi Ci dać skierowanie bez żadnego gadania! A Panią w recepcji bym powiedziała,że mają mnie pocałować w du..pe!!
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:48   #4976
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
- niestety ale chyba to nic nie da, tak jest wszędzie. Musiałby iść do internisty na kase chorych i poprosić o skierowanie na te badania i wtedy by jej zrobili.
Cudowna polska rzeczywistość. Trzeba walczyć o zmianę tej sytuacji, nagłaśniać takie bzdury. Tylko kto ma na to czas, siły i zdrowie?
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:48   #4977
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Mój maluszek podskakuje wbrzusiu bo ma czkawkę.
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:49   #4978
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez Daria16071989 Pokaż wiadomość
Sofcia,a Tobie to powiedział lekarz czy Panie z recepcji??
Moja lekarka. Wcześniej przecież wypisała mi tyle skierować i to na najróżniejsze VDRL-y i jakieś inne... a teraz problem stanowiła głupia morfologia i mocz... ech...
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:52   #4979
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Moja lekarka. Wcześniej przecież wypisała mi tyle skierować i to na najróżniejsze VDRL-y i jakieś inne... a teraz problem stanowiła głupia morfologia i mocz... ech...
Tak jak Sheh napisała,niema ona prawa odmówić Ci świadczenia!! Ale bym tam z nią pojechała!! Hałas by był na cały ośrodek zdrowia!!
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:56   #4980
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.V

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Moja lekarka. Wcześniej przecież wypisała mi tyle skierować i to na najróżniejsze VDRL-y i jakieś inne... a teraz problem stanowiła głupia morfologia i mocz... ech...
tak, NFZ zrobi Ci nawet najdroższe badania pod warunkiem, że masz skierowanie od lekarza państwowego

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Cudowna polska rzeczywistość. Trzeba walczyć o zmianę tej sytuacji, nagłaśniać takie bzdury. Tylko kto ma na to czas, siły i zdrowie?
- niestety, dlatego ja z tym nie walcze tylko wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie i ta firma mnie umawia na wizyty i badania.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Daria16071989 Pokaż wiadomość
Tak jak Sheh napisała,niema ona prawa odmówić Ci świadczenia!! Ale bym tam z nią pojechała!! Hałas by był na cały ośrodek zdrowia!!
ale właśnie że mają w tej sytuacji. Skoro lekarz prywatny nie ma podpisanej umowy z NFZ to dlaczego NFZ ma płacić za badania pacjentek tego lekarza - logiczne
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.