Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:34   #3841
Monika00883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

zabcia moja data to 6.10.2012 co prawda żako się udzielam bo moje przygotowania nie są jeszcze tak zaawansowane jak niektórych z Was (co mnie zaczyna przerażać bo boje się że się nie wyrobię) ale ja liczę na spontan i ostre działanie od nowego roku
Monika00883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:04   #3842
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Kurcze, ale fajnie "usłyszeć" miłe słowa o dniu ślubu miesiąc po
Odpowiadam po kolei:
- suknia to Jesus Peiro model 107 (z kieszeniami). Czułam się w niej wspaniale, jest baaaardzo wygodna. Wszystkich zachwyciły właśnie te kieszenie.
- tort zrobił dla nas często gęsto omawiany Piotrek Rydz, jest to mieszanka naszych i jego pomysłów. Kosztował bodajże 1200zł (masa marcepanowa niestety sporo podnosi koszty)
- kościół ubierała nam przekochana siostra Albina.
- bukiet robiła mi Anetka Wielgus. Zajęła się również poprawkami mojej sukni, człowiek orkiestra
- zdjęcia wykonał Albert Szponder, moi goście strasznie go polubili, przesympatyczny facet.

Apropo zdjeć - spróbuje teraz wrzucić te z sesji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sesja_2.jpg (89,0 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_1.jpg (139,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_5bw.jpg (103,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_8bw.jpg (97,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_14bw.jpg (95,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_9.jpg (89,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_20bw.jpg (142,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_25bw.jpg (144,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_21.jpg (182,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sesja_7.jpg (98,2 KB, 77 załadowań)
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:48   #3843
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Śliczne zdjęcia Takie "inne" niż te wszystkie w parku pod drzewkiem. Dlatego my wybraliśmy Huberta Burzawę, który robi bardzo podobne zdjęcia artystyczne
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:25   #3844
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

waniliowa sliczne zdjecia
ja chcialam jeszcze jeden plener po slubie bo tamte zdjecia mnie nie zadawalaly ale tz nie chcial
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:50   #3845
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

wanilliowa - slicznie sie prezentowalas

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Śliczne zdjęcia Takie "inne" niż te wszystkie w parku pod drzewkiem. Dlatego my wybraliśmy Huberta Burzawę, który robi bardzo podobne zdjęcia artystyczne
zgadzam sie H.Burzawa robi bardzo podobnie zdjecia nie wiem czy widzialas nasze zdjecia w jego wykonaniu?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 19:03   #3846
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
zgadzam sie H.Burzawa robi bardzo podobnie zdjecia nie wiem czy widzialas nasze zdjecia w jego wykonaniu?
Tak widziałam jak jeszcze link działał widziałam jeszcze zdjęcia trojga moich znajomych, którym Hubert robil zdjęcia i tez mi sie bardzo podobały Ja w sumie nie mam jeszcze pomyslu na sesje ale mam nadzieję, że wymyślimy wspólnie coś fajnego

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kupiliśmy bilety lotnicze na MAURITIUS Mąż koleżanki pochodzi właśnie z Mauritiusa i lecimy razem (my na wycieczkę przedślubną) Szkoda, że tam nie możemy mieć sesji...:/
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012

Edytowane przez Kingunia87
Czas edycji: 2011-09-22 o 19:28
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:46   #3847
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Wow, ciesze sie bardzo, że nasze zdjęcia zostały porównane do prac pana Burzawy, który jest dla mnie bezapelacyjnie najlepszy na tarnowskim rynku. Wybierając fotografa kierowaliśmy się czy fotograf ma "oko" i zdjęcia Alberta bardzo nam się podobały. Dodam jeszcze, że zdjęcia naszego kolegi z forum podobają mi się równie mocno.
Teraz już na osłodę zostaje mi tylko oczekiwanie na dzieło kamerzysty i skończy się

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kupiliśmy bilety lotnicze na MAURITIUS Mąż koleżanki pochodzi właśnie z Mauritiusa i lecimy razem (my na wycieczkę przedślubną) Szkoda, że tam nie możemy mieć sesji...:/
Super, wrzuciłam hasło na wujka google i powiem, że strasznie Ci zazdroszczę. Mauritius...hmmm... marzenie
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 21:22   #3848
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
- zdjęcia wykonał Albert Szponder, moi goście strasznie go polubili, przesympatyczny facet.

Apropo zdjeć - spróbuje teraz wrzucić te z sesji.
Mam pytanko czy to nie są Niedomice...? A jeżeli nie to mogę wiedzieć gdzie była robiona sesja?
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 21:34   #3849
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Strazaksam Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy to nie są Niedomice...? A jeżeli nie to mogę wiedzieć gdzie była robiona sesja?
Na Mleczarni robiona sesja Chyba się nie mylę Waniliowa
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 22:20   #3850
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Tak, to mleczarnia. Miały być Niedomice, ale nas Albert uświadomił, że tam już tylko komin się ostał.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 22:55   #3851
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Na Mleczarni robiona sesja Chyba się nie mylę Waniliowa
Łopatologicznie dążąc do celu ...a gdzie jest ta mleczarnia....
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 07:39   #3852
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Kurcze, ale fajnie "usłyszeć" miłe słowa o dniu ślubu miesiąc po
Odpowiadam po kolei:
- suknia to Jesus Peiro model 107 (z kieszeniami). Czułam się w niej wspaniale, jest baaaardzo wygodna. Wszystkich zachwyciły właśnie te kieszenie.
- tort zrobił dla nas często gęsto omawiany Piotrek Rydz, jest to mieszanka naszych i jego pomysłów. Kosztował bodajże 1200zł (masa marcepanowa niestety sporo podnosi koszty)
- kościół ubierała nam przekochana siostra Albina.
- bukiet robiła mi Anetka Wielgus. Zajęła się również poprawkami mojej sukni, człowiek orkiestra
- zdjęcia wykonał Albert Szponder, moi goście strasznie go polubili, przesympatyczny facet.
Apropo zdjeć - spróbuje teraz wrzucić te z sesji.
Dziękujemy, że się odważyłaś wrzucić zdjęcia

Sukienka jest śliczna! mi bardzo podobają się takie proste modele Francja elegancja
Jak smakował Wasz tort? cena powalająca, ale warto było z tego co widać zresztą nie był to mały tort, więc cena raczej adekwatna do wkładu.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 07:53   #3853
Fala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

A drogi jest ten fotograf?? ile bierzę za taką sesję, bo zdjęcia sliczne naprawdę

Ja mogę się pochwalić że ślub mamy 04.08.2012 r. w restauracji Dunajec w zgłobicach, zesół Fenix z Ilkowic a kamerzysta P. Paweł z os. 25-lecia w Tarnowie, foto to prawdopodobnie P. Beata Kulig z okolic Dębicy.

Proszę zapisać mnie w kalendarzu

Jeżli ktoś mógłby cokolwiek powiedziec na temat wybranej restauracji, foto lub kamerzysty to będę wdzięczna za każdą informację Pozdrawiam
Fala25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:11   #3854
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
A drogi jest ten fotograf?? ile bierzę za taką sesję, bo zdjęcia sliczne naprawdę

Ja mogę się pochwalić że ślub mamy 04.08.2012 r. w restauracji Dunajec w zgłobicach, zesół Fenix z Ilkowic a kamerzysta P. Paweł z os. 25-lecia w Tarnowie, foto to prawdopodobnie P. Beata Kulig z okolic Dębicy.

Proszę zapisać mnie w kalendarzu

Jeżli ktoś mógłby cokolwiek powiedziec na temat wybranej restauracji, foto lub kamerzysty to będę wdzięczna za każdą informację
Pozdrawiam
to ja sie wypowiem na temat restauracji
ja osobiscie nie bylam ale byl w tym roku najpierw brat a kilka tygodni pozniej szwagier
wiec brat wrocil z wesela i mowil ze strasznie malo jedzenia i okropnie malo miejsca do tanczenia
a szwagier wrocil przed polnoca z wesela i mowil ze obiadem nawet kobiety sobie nie pojadly a co dopiero mążczyzna i ze ogolnie straszna kicha

ja tylko sie wypowiedzialam co slyszalam
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:54   #3855
syska25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=ewka1368;29522243]jej jak mnie tu dlugo nie bylo
witam Was serdecznie
a jeszcze ktos pyutal o lokal w Janowicach
to ja bardzo polecam mialam tam wesele i jestem meeeeega zadowolona

mam pytanko do Ciebie ewka1368 , ja własnie w przyszłym roku mam wesele w Janowicach bardzo się z tego ciesze bo to był naprawde fart ze udało nam się zarezerwować bo tak naprawde do 2014 roku nie ma miejsc ... mogłabyś mi napisać co z kwestia opłat od dzieci bo w sumie powiedzieli nam ze normalnie tyle co od doresłego ale zastanawiam sie czy nie da sie czegoś wynegocjować a powiedz mi jeszcze czy miałaś obcję ze stołem szwedzkim i czy był wypasiony? a i podobno jest w tym lokalu płonące prosie heheh jak to wygląda i czy jest smaczne bardzo Cie proszę o wszelki wskazówki
syska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:47   #3856
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=syska25;29576962]
Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
jej jak mnie tu dlugo nie bylo
witam Was serdecznie
a jeszcze ktos pyutal o lokal w Janowicach
to ja bardzo polecam mialam tam wesele i jestem meeeeega zadowolona

mam pytanko do Ciebie ewka1368 , ja własnie w przyszłym roku mam wesele w Janowicach bardzo się z tego ciesze bo to był naprawde fart ze udało nam się zarezerwować bo tak naprawde do 2014 roku nie ma miejsc ... mogłabyś mi napisać co z kwestia opłat od dzieci bo w sumie powiedzieli nam ze normalnie tyle co od doresłego ale zastanawiam sie czy nie da sie czegoś wynegocjować a powiedz mi jeszcze czy miałaś obcję ze stołem szwedzkim i czy był wypasiony? a i podobno jest w tym lokalu płonące prosie heheh jak to wygląda i czy jest smaczne bardzo Cie proszę o wszelki wskazówki
syska a to Ci sie udalo z terminem ja rezerwowalam w 2009 na 2011 wiec mialas farta

nie mielismy stolu szweckiegoani prossiaka i w sumie jestem z tego zadowolona bo naprawde bylo tyle jedzenia ze szok i uwazam ze bylby to zbedny wydatek bo bardzo duzo jedzenia przywiezlismy do domu
kolega mial prosiaka i byl strasznie zadowolony

a Janowice to strzal w 10
kelner nam wodke roznosil butelki puste zostawial abysmy sprawdzili czy nie ukradl zadnej ale powiedzielismy aby sie nawet nie wyglupial i wyrzucal puste ze liczyc nie bedziemy
chyba mial na imie Marcin taki wysoki i nawet ta pani strasznie go chwalila ze strasznie uczciwy i mozna z czystym sumieniem mu powierzyc roznoszenie alkoholu
hm...chyba sie rozpisalam ale jestesmy z mężem MEGA zadowoleni
jesli masz tylko jakies pytania to pisz z checia odpowiem
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:55   #3857
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
to ja sie wypowiem na temat restauracji
ja osobiscie nie bylam ale byl w tym roku najpierw brat a kilka tygodni pozniej szwagier
wiec brat wrocil z wesela i mowil ze strasznie malo jedzenia i okropnie malo miejsca do tanczenia
a szwagier wrocil przed polnoca z wesela i mowil ze obiadem nawet kobiety sobie nie pojadly a co dopiero mążczyzna i ze ogolnie straszna kicha

ja tylko sie wypowiedzialam co slyszalam
Ja miałam wesele w tym roku w Dunajcu na dwóch salach, osobno do tanczenia, osobno do jedzenia. Wszyscy sie swietnie bawili i siedzilismy prawie do 6 rano Nie bralismy stołu wiejskiego i jedzenia spokojnie wystarczyło, bo jeszcze zabralismy pełno owocow, plackow, wedliny, miesa, salatek i pełno rzeczy ze stołu szwedzkiego i mielismy na poprawiny i jeszcze z poprawin nam zostało. Wiec czytam to i wydaje mi sie jakbys o innym lokalu pisała. Moze szwagrowi nie odpowiadało towarzystwo i stad tak szybo uciekł, bo chyba od tego gł0wnie zalezy czy sie siedzi na weselu czy nie. W kazdym badz razie ja moge jak najbardzije polecic ten lokal, a poza mna jeszcz pare dziewczyn z forum tez tam mialy w tym roku wesele i chyba żadna nie narzekala. Poza tym teraz po remoncie jest tam bardzo elegancko i nowoczesnie.
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 19:46   #3858
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
to ja sie wypowiem na temat restauracji
ja osobiscie nie bylam ale byl w tym roku najpierw brat a kilka tygodni pozniej szwagier
wiec brat wrocil z wesela i mowil ze strasznie malo jedzenia i okropnie malo miejsca do tanczenia
a szwagier wrocil przed polnoca z wesela i mowil ze obiadem nawet kobiety sobie nie pojadly a co dopiero mążczyzna i ze ogolnie straszna kicha

ja tylko sie wypowiedzialam co slyszalam
w gazecie jest wiecznie ogloszenie ze poszukuja szefa kuchni.ja miszkam nie daleko tego hotelu ale osobiscie bym tam nie zrobila wesela i moi znajomi rowniez bo byli i wiedza co tam sie dzieje.ale sa rowniez opinie na forum pozytywne,wiec nikomu nie dogodzi
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html

Edytowane przez rozowa1987
Czas edycji: 2011-09-23 o 19:48
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:40   #3859
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
Ja miałam wesele w tym roku w Dunajcu na dwóch salach, osobno do tanczenia, osobno do jedzenia. Wszyscy sie swietnie bawili i siedzilismy prawie do 6 rano Nie bralismy stołu wiejskiego i jedzenia spokojnie wystarczyło, bo jeszcze zabralismy pełno owocow, plackow, wedliny, miesa, salatek i pełno rzeczy ze stołu szwedzkiego i mielismy na poprawiny i jeszcze z poprawin nam zostało. Wiec czytam to i wydaje mi sie jakbys o innym lokalu pisała. Moze szwagrowi nie odpowiadało towarzystwo i stad tak szybo uciekł, bo chyba od tego gł0wnie zalezy czy sie siedzi na weselu czy nie. W kazdym badz razie ja moge jak najbardzije polecic ten lokal, a poza mna jeszcz pare dziewczyn z forum tez tam mialy w tym roku wesele i chyba żadna nie narzekala. Poza tym teraz po remoncie jest tam bardzo elegancko i nowoczesnie.
to az jutro z ciekawosci sie upewnie i zapytam brata albo szwagra jeszcze raz
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 21:27   #3860
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Strazaksam Pokaż wiadomość
Łopatologicznie dążąc do celu ...a gdzie jest ta mleczarnia....
Koło ciepłowni MPEC,wpisz na mapie google współrzędne 50.040108,20.986161 to będziesz widział dokładnie

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
A drogi jest ten fotograf?? ile bierzę za taką sesję, bo zdjęcia sliczne naprawdę
Cenowo wychodzi bardzo przyzwoicie muszę powiedzieć, wyślę Ci na priva ofertę, którą uaktualnił kilka miesięcy temu i na której oparty będzie kosztorys usługi dla nas.

Wypowiem się jeszcze na temat pieczonego prosiaka, bo też mieliśmy mieć, ale zrezygnowaliśmy.
Pan Wojtek z Sezamu przedstawił nam to tak - z prosiaka tak naprawdę mało się zje - głowa idzie do wyrzucenia i tak na dobrą sprawę tylko na zadzie jest porządne mięso, ale na pewno nie w ilości, żeby każdy porządnie spróbował. Inna kwestia -nie każdy lubi takie mięso... Koszt też niemały - od 500 zł w górę. Za niewiele większy koszt zamówiliśmy więc jako alternatywę stół wiejski z m.in. pierogami (goście byli zachwyceni, pierwszy raz mogli się pierogami na weselu poczęstować). Zastanówcie się więc czy prosiak ma być jako atrakcja (na pewno robi wrażenie) czy jako dodatkowy posiłek, bo jako to drugie raczej się nie sprawdzi...
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-09-23 o 21:44
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 23:56   #3861
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Wanilliowa Piękne fotki, widzę że klimat industrialny na fali
w tamtym roku do fabryki celulozy dało się jeszcze wejść, chociaż ryzykowaliśmy trochę bo rzeczywiście stan opłakany, na szczęście nic nam na głowy nie spadło

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
ja chcialam jeszcze jeden plener po slubie bo tamte zdjecia mnie nie zadawalaly ale tz nie chcial
Mimo że nasze zdjęcia się podobają jeszcze raz chętnie zrobiłabym sobie plener, może na następną rocznicę się uda ....założyć znów suknię.

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kupiliśmy bilety lotnicze na MAURITIUS Mąż koleżanki pochodzi właśnie z Mauritiusa i lecimy razem (my na wycieczkę przedślubną) Szkoda, że tam nie możemy mieć sesji...:/
O Ty jedna, ale masz dobrze

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Jeżli ktoś mógłby cokolwiek powiedziec na temat wybranej restauracji, foto lub kamerzysty to będę wdzięczna za każdą informację Pozdrawiam
Może ujawnią się dziewczyny które miały tam ślub(patrz kalendarz), z tego co pamiętam były zadowolone.Sama chciałam tam mieć swoje wesele gdyż pakiety były bardzo fajne, ale zniechęcił mnie mały parkiet(wesele miało być na 140 osób)
Edit: widzę że Diana odpisała
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 08:47   #3862
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=zaaaabcia;29568281]wanilliowa - slicznie sie prezentowalas



zgadzam sie H.Burzawa robi bardzo podobnie zdjecia nie wiem czy widzialas nasze zdjecia w jego wykonaniu?[/QUOTE


Hubert Burzawa robi śliczne zdjęcia ale przesadza z winietowaniem. To psuje całe zdjęcie.
wanilliowa - suknia piękna i piękne zdjęcia

Edytowane przez perelka27
Czas edycji: 2011-09-24 o 08:50
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:05   #3863
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczyny możecie mi coś opowiedzieć o lokalu w Mikołajowicach ? jak tam jest ? jak cenowo i w ogóle co wiecie o nim ;p
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:33   #3864
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi coś opowiedzieć o lokalu w Mikołajowicach ? jak tam jest ? jak cenowo i w ogóle co wiecie o nim ;p
Ja się mogę wypowiedzieć w sensie że ten sam właściciel ma lokal w Niedomiach i będe miała tam wesele. Ostatnio też znajomi byli w Mikołajowicach i kolejny raz słyszałam bardzo pochlebne opinie. W cenie 150 , może na przyszły być więcej masz wsio wszystko. Oprócz alkoholu oczywiście
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:12   #3865
Kasia_ekonomia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 242
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
Kasia_ekonomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:48   #3866
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

jednak dobrze pisalam chodzi o Dunajec w Zglobicach
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:28   #3867
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
Jak dla mnie , nie lubię jasnych garniturów szczególnie na ślub, jak już dodatki bordowe to wydaje mi się że lepiej wygląda to do ciemnego gajerku np http://www.we-dwoje.pl/kamizelka;slu...html?foto_id=2

Inka1985 Dzisiaj kolej na Ciebie Samych dobrych chwil w małżeństwie, dużo szczęścia!!!!
Czyżby kalendarz na 2011 zamknięty?
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:16   #3868
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

wanilliowa czy Twoja sukienka jest w kolorze ivory ?

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość
Hubert Burzawa robi śliczne zdjęcia ale przesadza z winietowaniem. To psuje całe zdjęcie.
Słuszna uwaga. Też na to zwróciłam uwagę, ale nie wiedziałam, że tak się to nazywa Pan B. za mocno przyciemnia brzegi kadru przez co centralna część zdjęć jest starsznie jasna :/ ale taki styl musi się podobać, bo fotograf ma dużą popularność. W każdym razie trzeba przyznać, że ujęcia robi genialne i bardzo oryginalne ma pomysły

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
Cześć ale sobie wymyśliła :P podrzuć jej parę zdjęć z neta (m.in. to co załączam) to może zmieni zdanie. Pewnie ma sukienkę ecru skoro wybiera taką kolorystykę. Aha czy Pan Młody się na taki strój zgadza?
Jeśli tak bardzo zależy jej na bordowych dodatkach to lepiej jakby wybrała mu ciemniejszy garnitur. Takie połączenie jak pokazała nemosek wygląda bardzo elegancko.

Inka1985 wszystkie dobrego na nowej drodze życia ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg style_frockcoate_silvergrey_lrg.jpg (51,6 KB, 60 załadowań)
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:03   #3869
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
wanilliowa czy Twoja sukienka jest w kolorze ivory ?
Nie ivory,ale blisko - złamana biel czyli bardziej pod delikatny krem.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:21   #3870
syska25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Kurcze, ale fajnie "usłyszeć" miłe słowa o dniu ślubu miesiąc po
Odpowiadam po kolei:
- suknia to Jesus Peiro model 107 (z kieszeniami). Czułam się w niej wspaniale, jest baaaardzo wygodna. Wszystkich zachwyciły właśnie te kieszenie.
- tort zrobił dla nas często gęsto omawiany Piotrek Rydz, jest to mieszanka naszych i jego pomysłów. Kosztował bodajże 1200zł (masa marcepanowa niestety sporo podnosi koszty)
- kościół ubierała nam przekochana siostra Albina.
- bukiet robiła mi Anetka Wielgus. Zajęła się również poprawkami mojej sukni, człowiek orkiestra
- zdjęcia wykonał Albert Szponder, moi goście strasznie go polubili, przesympatyczny facet.

Apropo zdjeć - spróbuje teraz wrzucić te z sesji.

jestem pod ogromnym wrażeniem dawno nie widziałam tak pieknej panny młodej , elegancja w każdym calu ... bardzo mi się podoba twoja fryzura proste włoski sprawdzają się najlepiej ... nie wyobrażam sobie Ciebie w innej fryzurze ... bo do tej bajecznej sukni prosta fruzurka jak najbardziej ok.... a i pan młody zasługuje na pochwałę oprócz naturalnej urody bardzo podoba mi się jego garnitur... moim zdaniem ciemny garnitur dla pana młodego sprawdza się lepiej niż jasny
syska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.