Jaki krem dla faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 11:59   #1
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka

Jaki krem dla TŻ ?


Dziewczyny, doradźcie. Mój TŻ spędza czas głównie pracując przed kompem, w wyniku czego ma zmęczoną cerę, pojawiaja się pierwsze zmarchy, zwłaszcza pod oczami i na czole (duzo rozmyśla ). Ogólnie-oczyska TŻ nie wyglądaja zbyt dobrze (cienie, zmarszczki na dolnej powiece), a cera wymaga odżywienia, nawilżenia, poprawianie kolorku no i przeciwzmarchowej ochrony. Dodam, że TŻ jest posiadaczem cery suchej i wrażliwej, ma 25 lat.

A pytania mam nastepujące- czym sie róznia kremy dla panów od kremów dla pań? Czy TŻ powinien używać tych "męskich", czy nie koniecznie? No i najwazniejsze- jakie specyfiki polecacie w tym konkretnym przypadku?
Bardzo prosze o rady.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 12:23   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Ja mysle,ze to on wtedy zabral ten krem i sie nim wsymarowal zeby byc pieknym i mlodym

Podbijam
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 12:29   #3
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Ale jak widać nie pomogło.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 12:31   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Tyle się napisałam i mi wcięło posta Jeszcze raz

Kosmetyki dla mężczyzn mają niby mocniejsze składy, bo przeznaczone są dla skór grubszych, niż kobiece, ale ile w tym prawdy, to nie wiem. Moim zdaniem, jest to kwestia marketingu, a te specyfiki różnią się opakowaniem, męskim zapachem i konsystencjami (faceci lubią żele i szybkowchłaniające się emulsje, nic tłustego).
Mój tato lubi kosmetyki Dermedic, ma całą serie i sobie ją chwali. Jego ostatnim odkryciem jest włoska marka Intessa- bardzo przyjemna, skuteczna i normalna cenowo (poszukaj na Esentii, maja ją też w Naturach).
Dla Twojego TŻ poszukaj czegoś z wit .C- rozjaśnia cerę, odszarza ją. Emelsje i żele będą zbyt lekkie, kup krem. Niech nie używa balsamów po goleniu i uważa na alkohol w składzie- w sumie dotczą go te same zasady, co kobie z sucha skórą. Od czasu do czasu delikatny peelig- na ten grubszy męski naskórek.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 12:55   #5
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Ok, ja mojego TŻ katuję (hehe bo jak kazdy chłop zawsze twierdzi, że za chwilę sie pokremuje) następujacymi rzeczami ( a opis dokładnie taki jak twój: lat 25, praca przed kompem, pierwsze zmarszczki, szara cera, wrażliwa, czasem aż wysuszona ):
-edukacja: niestety ale jak sie facetowi da jakis krem to czesto i tak bedzie go źle uzywał (tłuste nawali przed wyjściem na słońce a nawilzajace na mróz). U mnie sprawdziła się "łopatologia" i wyjasnienie czym się różni krem tłusty od nawilżajcego ( i że raz trzeba takie a innym razem taki) na przykładzie kromki chleba z masłem.
Potrzebujesz przeprowadizć taki cyrk (serio!!!): dwie kromki chleba, jedna smarujesz maslem a druga nie. Na obydwie wylewasz wodę i pokazujesz, jak przez ta kromke chleba (chleb to w tej prezentacji nasza skóra) przelatuje woda. Oczywiście na wylot przeleci przez nieposmarowana. Tłumaczysz: krem nawilzajacy (woda) wniknie głeboko w skóre. Ale na mrozie sie stanie: i tu wsadzasz kromke nasiaknieta woda do zmarazalnika na godzine. wiadomo co sie stanie. A skóra (kromka chleba) posmarowana maslem i polana woda, wsadzona do zamrazalnika.. wiadomo co, nic bo woda nie wsiakła. Tym sposobem rzekonałam, że zanim siegnie po krem rano niech chociaz spojrzy przez okno i oceni pogode, bo nie ma kremow idelanych.
-własnie, do meskiej cery wrazliwej nadją sie kosmetyki lekkie, zelowe, wodniste. Z dwoch powodów: raz, ze przy siedzeniu przed komputerem skóra traci najwiecj wilgoci a nie tłuszcz, dwa, ze statystyczny facet nie umie równomiernie rozprowadzic kremu po twarzy. Nie wiem, moze twój TŻ okarze sie bardziej uzdolniony, ale jak ja patrze jak moj facet sie kremuje to az mnie rece swędzą, żeby to zrobic za niego. Do gęstych kremów panowie się szybciej zniechęcaja (bo trudniej je rozprowadzc).

Nalezy tez pamietac, ze facet nie ma w zanadrzu pudru, aby zmatowic swiecąca twarz, więc szcegolnie ważne jest aby kosmetyki dla faceta nie byly tłustawe, nie zostawiały tłustej powłoki.
A co przemawia, za podstawieniem facetowi "meskich komstyków". W pewniem sposób ich skład. Zazwyczaj mają więcje magnezu, mniej substancji natłuszcających i tego, czego niby potrzebuje bardziej meska skóra. Podobno własnie panom szybciej robią się zmarszczki trwałe i dlatego mają specyfiki dla panów wiecej substancji przeciwzmarszczkowych.
Drugi powód to ich zapach. Zauważyam, że wieksozść panów żyje w głębokiej nieświadomości co do pojęc takich jak: hypoalergiczne, czy konserwanty w kosmetyce. Panowie lubia jak krem męsko pachnie i chętniej go używają.
Kolejny powód (z kategorii big brother is watching) to fakt, ze gdy twoj facet bedzie miał swój krem to:
-tobie przestanie ubywać twoich
-bedziesz wiedziala (po tępie znikania meskiego kremu) czy rzeczywiście go uzywa (ale jestem harpia!!!)
Kosmetyki for men, sa dość drogie, średnio parę-parenaście PLn drozsze niz krem o podobnym dziłaniu przeznaczony dla Pań. Moze wynika to z faktu, że kobieta kupuje ich więcej.

Dla mojego faceta sprawdza się: wszystko z serii AA for men. Łącznie z kosmetykami do ciała. Talk i żel do higieny intymnej (wiem zbaczam z tematu) ale to prawdziwa rewelacja.
Lubi też vichy for men, tam sa baodajże dwa kremy do wyboru (idz do apteki i poros próbki, powinni dac).
Uwielbia moja maseczke zelową AA (b. dobrze robi właśnie siedzącym długo przed komputerem).
Postaraj sie też przekonac swojego TŻ do uzywania peelingu. Informtycy cierpią na przesuszony, naskórek, wart regularnego usówania.
A może ktoś wie, jak skłonić faceta do używania czegoś ochronnego na usta zimą?
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 16:13   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Jak bylam w liceum to moi koledzy sobie sami zamawiali np z Avonu pomadki bezbarwne do ust wiec nie wiem jak przekonac.
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 16:54   #7
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez rzastin
Tyle się napisałam i mi wcięło posta Jeszcze raz

Kosmetyki dla mężczyzn mają niby mocniejsze składy, bo przeznaczone są dla skór grubszych, niż kobiece, ale ile w tym prawdy, to nie wiem. Moim zdaniem, jest to kwestia marketingu, a te specyfiki różnią się opakowaniem, męskim zapachem i konsystencjami (faceci lubią żele i szybkowchłaniające się emulsje, nic tłustego).
Mój tato lubi kosmetyki Dermedic, ma całą serie i sobie ją chwali. Jego ostatnim odkryciem jest włoska marka Intessa- bardzo przyjemna, skuteczna i normalna cenowo (poszukaj na Esentii, maja ją też w Naturach).
Dla Twojego TŻ poszukaj czegoś z wit .C- rozjaśnia cerę, odszarza ją. Emelsje i żele będą zbyt lekkie, kup krem. Niech nie używa balsamów po goleniu i uważa na alkohol w składzie- w sumie dotczą go te same zasady, co kobie z sucha skórą. Od czasu do czasu delikatny peelig- na ten grubszy męski naskórek.
Dziekuje rzastin za rady.

Własnie tez sie nad tym zastanawialam i o to pytalam, czy kosmetyki dla mezczyzn to tylko kwestia marketingu i innego zapachu, czy faktycznie maja one inne dzialanie niz "damskie"?

Mój męzczyzna tlustosciami nie gardzi, bo jego skora natychamisat spija wszelkie kremy, takze w gre wchodza nie tylko emulsje i zele.

Zainteresowaly mnie marki ktore wymianilas- czy dermedic i intessa prowadza serie specjalnie dla mezczyzn? Jak sie te produkty nazywaja, i czy jest tam cos silniejszego, z witaminka C? Sama wpadlam na pomysl ze ta witaminka C dobrze by mojemu TŻ zrobila, ale nie wiem gdzie jej szukac. Znam jedynie Active C LRP. Może ten by sie sprawdzil?

Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 17:02   #8
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Kotku Bury, Tobie równiez dziekuje za opinie. Na szczescie mój TŻ jest juz "wychowany", przeciwko kremikom nic nie ma, nie wybrzydza. Nie czepia sie zapachów, lubi te damsko-neutralne, wiec no-problem.

Co do Twoich sprytnych eksperymentow z kromka chleba- przypomina mi sie, ze nasz Basia wizażowa obalała kiedys mit na temat uzywania nawilzaczy w zimie. Tzn. wiadomo ze tresciwe kremy lepiej chronia skore bo zostawiaja na niej tlusta warstewke, lecz nawilzacze jej nie szkodza, nie "zamarzaja", gdyz zawarta w nich woda b. szybko wyparowuje, w ciagu kilku minut. No ale watek nie o tym...

Jak juz wspominalam moj TŻ na konsystencje i zapach kremu narzeka rzadko, wiec nie jest to moim problemem. Chodzi raczej o konkretne kosmetyki. TZ takze uzywa meskiego AA - balsamu i kremu nawilzajacego. Ale to dla niego zbyt marne nawilzenie i odżywienie. Może rozejrze sie za innymi produktami z tej serii...

A szminka- moj mezczyzna uzywa chap stick'a "med"- na spierzchniete usta. Nie musialam go do niczego namawiac, bo efekty tego kosmetyku mowia same za siebie. Zapach neutralny i opakowanie tez. Moze i Twoj sie przekona?

I jeszcze jedno pytanie- co pod oczy dla komputerowego maniaka???
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 17:16   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

vichy ma tez kosmetyki dla facetow-w takich metalowych tubkach.
http://www.vichyhomme.com/po/index1.html
np z magnezem i czysta witamina c
co do jakos sie nie wypowiadam,bo sama nie stosuje a TŻ nie mam
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 17:20   #10
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Dzieki Estelko! Choc przyznam szczerze ze ja do vichy jestem uprzedzona. No ale mozliwe ze wypróbujemy - jak cos t5o bedzie na ciebie i M. sie z Toba rozprawi osobiscie !
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 17:22   #11
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Hmm, wiem, że droższe marki sie wręcz reklamują, że dany kremik ejst pod oczy dla panów siedzących przed komputerem: lancome bodajże ma dośc rozbudowany system pielegnacji skóry dla facetów.

No zazdroszczę faceta co sie nie boi, że go krem ugryzie.
A 'kromke chleba" musiłam zademonstrowac, żeby sie nie nawilzał żelem Oceanic rano przed wyjściem z domu. jemu mocno szkodziło, dosatwał potem takcih czerwonych suchych, obumarłych plam na czole.

Pod oczy spróbuj coś z kolegenem. podobno babaki mają go w wskórze więcje (kwestie hormonalne), stąd tak szybko im sie nie robia bruzdy głebokie dookoła oczu.
ja jednak sądzę, że jednak dużo męskich kosmetyków ma skład wyprofilowany dla panów i nie jest to tylko kwestia zapachu i reklamy.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 17:25   #12
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

http://www2.lancome.com/_int/_en/catalog/productmen.aspx?prdcode=1 58032&categorycode=AXEMen ^F1_MSpecificCare&vname=n ame&

To ze strony lancome o zelu pod oczy dla facetów. Oni maja nawet w tej linni maseczki do twarzy dla panów.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:02   #13
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Mój tata był bardzo zadowolony z kremu pod oczy z Biothermu, z serii Homme a więc specjalnej dla facetów ( srebrne opakowania ) - to był krem odprężający, zmniejszający cienie i opuchliznę. Kosztuje 140 zł.
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:07   #14
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Hexa
Mój tata był bardzo zadowolony z kremu pod oczy z Biothermu, z serii Homme a więc specjalnej dla facetów ( srebrne opakowania ) - to był krem odprężający, zmniejszający cienie i opuchliznę. Kosztuje 140 zł.
Drogo dziewczynki, oj drogo
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:45   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Oj to niech M nie proboje bo nie chce zeby mi cos potem zrobil powiedzmy,ze to byla taka luzna propozycja a tak na serio to przejrzyj kWC,moze Oceanic albo YR?
Moze na noc cos intensywnie nawilzajacego-chocby dla pan,a na dzien cos lzejszego ochronnego dla panow?
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:50   #16
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Estella
Moze na noc cos intensywnie nawilzajacego-chocby dla pan,a na dzien cos lzejszego ochronnego dla panow?
Ot widzisz, dobrze prawisz, dobrze, i ja tak pomyslalam Zastanawiam sie tylko co pod te oczy paskudne mu kupic?

KWC juz przewertowalam oczywiscie. Natknelam sie tez w necie na serie "dermika extremale" dla panów. Może to by sie sprawdziło? Hmmm...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:52   #17
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

A Ty Estelko czym swego tatę maziasz, hę? Nie wierzę, że niczym.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 19:42   #18
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

A ja włąsnie weszłam na stronke sephory i onie też maja linię pielęgnacyjną dla mężczyzn.
Ciekawe czy dobra, próbował ktos?
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:51   #19
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Pralinka
A pytania mam nastepujące- czym sie róznia kremy dla panów od kremów dla pań? Czy TŻ powinien używać tych "męskich", czy nie koniecznie?
główne różnice:
- lekka, często żelowa konsystencja, szybkie wchłanianie sie bez sladu
- mocno, "męsko" perfumowane
- często spora zawartość alkoholu
- głównie tubki i opakowania z pompką, żadnych słoiczków

mam wrażenie, że również składy są uboższe w substancje aktywne (zawierają głównie lekką bazę i substancje zapachowe, a np. wyciągi roslinne, skłądniki łagodzące czy witaminy sa na szarym końcu skłądu o ile w ogóle są), ale nie sprawdziłam jeszcze pod tym kątem wszystkich męskich kosmetyków.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 22:51   #20
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Zainteresowaly mnie marki ktore wymianilas- czy dermedic i intessa prowadza serie specjalnie dla mezczyzn? Jak sie te produkty nazywaja, i czy jest tam cos silniejszego, z witaminka C? Sama wpadlam na pomysl ze ta witaminka C dobrze by mojemu TŻ zrobila, ale nie wiem gdzie jej szukac. Znam jedynie Active C LRP. Może ten by sie sprawdzil
Tak, Dermedic ma specjalna linię dla mężczyzn Menqlusiv, a ta Intessa to tylko męskie kosmetyki (poszperaj na Esentii, mają jedno i drugie). Jesli chodzi o Vichy, to jak juz pisałam, żadna rewelacja, lepiej kupić tańszego, a lepszego aptecznego polskiego Dermedica. Też myślałam o wit. C w o Active C LRP Ponoc jesli chodzi o wit. C, to można zaufać LRP, Eris, L'oreal (tak było napisane na forum Cena Urody).
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:55   #21
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jaki krem dla TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Pralinka
A Ty Estelko czym swego tatę maziasz, hę? Nie wierzę, że niczym.
Hehe moj tata niestety ma problemy ze skora i nie mazia sie kremami dla facetow,raczej jakimis masciami albo natluszczajacymi kremami.Kiedys uzywal z avonu multi boost i byl zadowlony.Mial tez te kremy z vichy,ale uzywal ich z taaaaaaaaaaaka czestotliwoscia ,ze nie da sie ich w ogole ocenic.

Staram sie nie przenosic mojej kosmetycznej obsesji na innych

Probowalam go namowic w sklepie na jakies kosmetyki dla facetow z clinique. Przyznam ze na poczatku byl zainteresowany,ale jak wyszlismy ze sklepu to sie skonczylo... :/

Wysmaruj M np. tym na dobranoc z avonu,zobacz jak sie wchlania-u mnie sie dobrze sprawdzal,z tym,ze ja nie mam bardzo bardzo przesuszonej skory.(a raczej nie mialam ). Zobacz czy dobrze nawilza jego skore,czy za malo i wtedy szukaj albo czegos mocniejszego albo zostan przy tym czym go wysmarowalas
A pod oczy sie nie wypowiadam bo w ogole nie uzywam

dla Ciebie i M, powodzenia w wyborze kremiku
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:21   #22
on27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Jaki krem dla faceta w wieku 27lat??

Witam ładnie! Mam problem z wyborem kremu odpowiedniego do mojej cery. Otóż, do tej pory stosowałem kosmetyki matujące , apteczne z Iwostin, Vichy, Avene itd. Od jakiego czasu jednak nie mam juz problemow z tradzikiem. Pojawiaja sie drobne krostki ale to nic wielkiego. Proszę o sugestie, pomoc, jakiego kremu powinienem teraz uzywac. Mam 27lat, drobne zmarszczki po oczami. Skora mieszana/tłusta, krem powinienen byc niekomedogenny z filtrami z profilaktyka antystarzeniowa. Moze byc cos aptecznego, bardziej profesjonalnego. Cena az tak nie ma znaczenia, zalezy mi przede wszystkim na jakosci. Fajnie gdybyscie podsunely jakies sugestie.
on27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:56   #23
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Jaki krem dla faceta w wieku 27lat??

Ja jestem bardzo zadowolona z kremu Biotherm Aquasource skin perfection, ale jak większość kremów Biotherm nie ma filtra, i dlatego latem ratuje się dodatkowo filtrem. Super jest też krem tonujący Kanebo, ale również bez filtra..

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

A tak na marginesie to typowy dla faceta hmm mój narzeczony jest bardzo zadowolony z Energy Shot'a Biotherm oraz Vichy Homme Hydra MagC mu odpowiadał, ale jak napisałam, mój Biotherm czasami tez mi podkrada
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:55   #24
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Jaki krem dla faceta w wieku 27lat??

Polecam także kosmetyki marki, która została stworzona wyłącznie dla mężczyzn - Lab Series.
Propozycje:
- Daily Moisture Defense Lotion - ma filtr SPF 15, zawiera także kwas hialuronowy dzięki czemu skóra jest nawilżona (a jak wiemy na źle nawilżonej cerze szybciej pojawiają się zmarszczki). Minimalizuje też oznaki starzenia, wygładza linie.
- Night Recovery Lotion - na noc, nawilża, naprawia i rewitalizuje skórę. Chroni przed widocznymi oznakami starzenia się skóry.
- Age Rescue Eye Therapy - krem pod oczy, zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Zwiększa elastyczność skóry. Redukuje widoczność linii i zmarszczek.

Można kupić w perfumeriach...na pewno Douglas, nie wiem też czy w Sephorze.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:00   #25
on27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki krem dla faceta w wieku 27lat??

ok, ciekawe propozycje, czekam na wiecej. a jak myslicie to musza byc kosmetyki typowo dla faceta, czy takie kobiece tez sie nadadza, zazwyczaj nie zwracalem na to uwagi ale z wiekiem jakos tak hehe
on27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:22   #26
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Jaki krem dla faceta w wieku 27lat??

Cytat:
Napisane przez on27 Pokaż wiadomość
ok, ciekawe propozycje, czekam na wiecej. a jak myslicie to musza byc kosmetyki typowo dla faceta, czy takie kobiece tez sie nadadza, zazwyczaj nie zwracalem na to uwagi ale z wiekiem jakos tak hehe
Niekoniecznie muszą być typowo dla faceta, aczkolwiek linie męskie różnią się od damskich niektórymi szczegółami. Np. typowo męski żel peelingujący będzie mocniejszy niż damski, a to ze względu na to, że mężczyźni mają około 2x grubszą skórę od kobiecej. Potrzebują też kosmetyków dodatkowo kojących podrażnienia związane z goleniem etc.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 00:47   #27
tomk132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Jaki krem dla faceta?

Witam,
mam 28 lat i chcialbym troche zadbać o skórę,
mam cere twarzy lekko zaczerwienioną, ale bardzo lekko, kiedys mialem kilka otwartych naczynek ktore dermatolog mi impulsem elektrycznym likwidowal, cera delikatna , przy zadrapaniu, mocniejszym dotknieciu czerwieni sie w tym miejscu,
Nie mam zupelnie pojecia co moglbym uzywac, czy jakis krem do cery naczynkowej ? czy jakis zwykly krem ? opcji jest bardzo duzo a ja zupelnie sie w tym nie orientuje, bardzo prosze o polecenie jakiegos dobrego kremu na poprawe cery ew, zapobiagajacy starzeniu, nie wiem

pozdrawiam i dziekuje za pomoc
tomk132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 13:20   #28
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Jaki krem dla faceta?

Witaj polecam Ci krem z serii Nivea,mój mąż ma wrażliwą skórę i używa kremu z lini Nivea for men sensitive bardzo sobie chwali
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.