Zenkowe pokusy :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 15:37   #181
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dziekuję Dimiti. Bardzo

Moj to byl na 100% taki jak Twój Pink
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:38   #182
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziekuję Dimiti. Bardzo

Moj to byl na 100% taki jak Twój Pink
ciesze sie, ze sie przydaly
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:42   #183
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dziękuję Wam wszystkim bardzo za pomoc:r oza::ro za::roz a::roza :
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:43   #184
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Hmmm. wydaje mi się, że macie jednak rację, czyli że to jest Pink. Może Kujawianko spytaj tę dziewczynę, czy jej koleżanka ma na pewno również Pink, a nie którąś z edycji pink, tzn Quartz, Oyster, Platinium.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:43   #185
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim bardzo za pomoc:r oza::ro za::roz a::roza :
Nie ma za co .
Jak dziewczyna bedzie sie rzucac i grozic Ci negatywem to zglos sie do mnie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:44   #186
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Hmmm. wydaje mi się, że macie jednak rację, czyli że to jest Pink. Może Kujawianko spytaj tę dziewczynę, czy jej koleżanka ma na pewno również Pink, a nie którąś z edycji pink, tzn Quartz, Oyster, Platinium.
wlasnie juz wczesniej to pisalam- mi sie wydaje, ze jej kolezanka ma ktoras edycje a ze w pierwszej czesci nazwy jest pink to moze myslala, ze to to samo co samo pink bo skoro sie roznia to albo jej kolezanka ma jakas edycje albo ma podrobke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:47   #187
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dim,
jak zwykle jesteś niezastąpiona
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 15:49   #188
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Dim,
jak zwykle jesteś niezastąpiona

dziekuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:54   #189
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

To musi być to, Dim Albo inna edycja, albo koleżanka ma podróbkę albo ta dziewczyna coś ściemnia.

A ja przy okazji grzebania w pudełku z kolorówką, przypomniałam sobie o 3 dawno zapomnianych różach, więc na dobre mi to wyszło
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:55   #190
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
To musi być to, Dim Albo inna edycja, albo koleżanka ma podróbkę albo ta dziewczyna coś ściemnia.

A ja przy okazji grzebania w pudełku z kolorówką, przypomniałam sobie o 3 dawno zapomnianych różach, więc na dobre mi to wyszło
wlasnie

a o jakich to?
przyznaj sie !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 16:11   #191
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

a dwa okrągłe chanelki Fresque i Pink Explosion oraz kultowy Orgasm, który leży u mnie zapomniany na dnie pudełka Miałam go używać latem, jak jestem bardziej opalona
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 16:16   #192
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Jak tylko kilka lat temu trafiłam na ten wątek to od razu wiedziałam, że Dymek to cudowna dziewczyna. I jak to zwykle u mnie bywa (szkoda, że to jedyny dar od Boga jaki mam) nie myliłam się co do człowieka

A cyrki z tym shimmerem mam za karę. Długo myślałam czy go sprzedać. Leżał nieużywany (szkoda mi było używać bo drogi ), a mi gotówka bardzo potrzebna. W końcu się zdecydowałam, a tu teraz nerwy jeszcze z tym związane.

btw. Macie jakieś swoje ulubione tańsze rozświetlacie od bb? Ja używam tego z Essence, ale po początkowych zachwytach już cieszy mnie troche mniej.
Mam też z benefita, elfa i max factora ale to klejuchy, a szukam czegoś w kamieniu w rozsądnej cenie. na kwc nic mi się w oczy nie rzuciło
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 16:25   #193
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
a dwa okrągłe chanelki Fresque i Pink Explosion oraz kultowy Orgasm, który leży u mnie zapomniany na dnie pudełka Miałam go używać latem, jak jestem bardziej opalona
nie no kto by pomyslal, ze o takich kosmetykach mozna zapomniec!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Jak tylko kilka lat temu trafiłam na ten wątek to od razu wiedziałam, że Dymek to cudowna dziewczyna. I jak to zwykle u mnie bywa (szkoda, że to jedyny dar od Boga jaki mam) nie myliłam się co do człowieka

A cyrki z tym shimmerem mam za karę. Długo myślałam czy go sprzedać. Leżał nieużywany (szkoda mi było używać bo drogi ), a mi gotówka bardzo potrzebna. W końcu się zdecydowałam, a tu teraz nerwy jeszcze z tym związane.

btw. Macie jakieś swoje ulubione tańsze rozświetlacie od bb? Ja używam tego z Essence, ale po początkowych zachwytach już cieszy mnie troche mniej.
Mam też z benefita, elfa i max factora ale to klejuchy, a szukam czegoś w kamieniu w rozsądnej cenie. na kwc nic mi się w oczy nie rzuciło
Ooo bardzo dziekuje za taki komplement nie spodziewalam sie


ja ostatnio uzywam z the body shop ich fal- shimmer waves. Kupilam poki co na ebayu odcien peach, bo takiego nie mialam, ale wyglada jak taki bez z odrobina lososia. Naturalnie wyglada i daje ciut mniejsze rozswietlenie od BB
na all widzialam kiedys jeszcze rozowy odcien i brazowy i kosztowaly ok 30zl z wysylka chyba nawet
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 16:28   #194
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Poddam się sesji samobiczowania

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-10-07 o 16:29
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:06   #195
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie nie wydaje, ze pomylka w fabryce jest czyms bardzo mozliwym- to jest droga kolorowka, dba o swoj wizerunek i wszelkie kosmetyki z wadami ( a taka pomylka by sie do takiej zaliczyla) sa niszczone i nie sa wypuszczane na rynek wiec tez nie sa w sprzedazy. Zadna porzadna marka nie wypuszcza swoich kosmetykow bez sprawdzenia i na pewno wszystko jest kontrolowane.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29837832]Owszem, wszystkie pomylki fabryczne nie powinny opuscic fabryki. Niemniej mozliwe, ze produkt z wada omylkowo przez kontrole jakosci przejdzie.[/QUOTE]

Dziewczyny a mi się wydaje, że Zenek i te innne strony typu Brigettes Boutique sprzedaje też takie właśnie "gorsze" kosmetyki, ktore w jakis sposob fabryke opuscily, no bo czasami są porysowane i bez pudełek itp.

Ale jestem z was dumna, kolejne śledztwo i sukces- sprawa Shimmera rozszyfrowana
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:08   #196
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Poddam się sesji samobiczowania
koniecznie! ja bede nadzorowac
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mi się wydaje, że Zenek i te innne strony typu Brigettes Boutique sprzedaje też takie właśnie "gorsze" kosmetyki, ktore w jakis sposob fabryke opuscily, no bo czasami są porysowane i bez pudełek itp.

Ale jestem z was dumna, kolejne śledztwo i sukces- sprawa Shimmera rozszyfrowana
hehe mi sie wydaje, ze te porysowane porysowane opakowania i poniszczone pudelka to moze byc wina przechowywania przez tru bo nie wiemy jak te ich hale pelne kosmetykow wygladaja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:15   #197
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

hehe mi sie wydaje, ze te porysowane porysowane opakowania i poniszczone pudelka to moze byc wina przechowywania przez tru bo nie wiemy jak te ich hale pelne kosmetykow wygladaja!
no co Ty, w klimatyzowanych magazynach na pewno nic sie nie moze zniszczyć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:27   #198
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
btw. Macie jakieś swoje ulubione tańsze rozświetlacie od bb? Ja używam tego z Essence, ale po początkowych zachwytach już cieszy mnie troche mniej.
Mam też z benefita, elfa i max factora ale to klejuchy, a szukam czegoś w kamieniu w rozsądnej cenie. na kwc nic mi się w oczy nie rzuciło
wielbię białą czekoladę bourjois
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:38   #199
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Kuszę nowość od Clarinsa Colour Definition 3D Radiance Face Powder - tegoroczna jesienna limitowanka. Dziś oglądałam w Douglasie i chyba muszę tam wrócić
Jelonki chyba cię ozłocę
dziś dostałam clarinsa
10 godzin przed komputerem, przeszło godzina w aucie (sumarycznie droga do roboty i wiadomo jak się wygląda
paczuszka na mnie czekała (dołożyli próbki )
i tak sobie popędzlowałam całą buźke
o rany cud miód się zrobił wogóle dzisiejszego dnia nie widac noooooo już go kocham
ale idę się umyc to makijaż musze zmyć niestety
zakup bardzo bardzo ale to bardzo udany
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 19:19   #200
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale to przed zakupem sie sprawdza kolor a jak nie ma jak spr to sie szuka swatchy a nie kupuje a pozniej ma pretensje, ze sie jej kolor nie podoba...
a w zdjecia na stronie producenta sie nie wierzy...niech poszuka swatchy w necie to zobaczy, ze to jest ten kolor, ktory powinien byc


wiesz co moze zdjecie producenta ja wprowadzilo w blad albo co? ale jak wszystkie informacje sa ok, pink na opakowaniu, z tylu itd to nie rozumiem jej pretensji...
jezeli kolezanka tez ma pink to maja to samo raczej, chyba, ze ma np pink quartz, platinum albo oyster to wtedy juz nie twoja wina bo to nie to samo i nazwa inna...
Mnie też się wydaje, że jej koleżanka ma Pink coś tam. Do dzisiaj też nie wiedziałam, że jest tyle tych shimmer bricków, myślałam że góra 4
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:40   #201
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie:pr osi:
Sprzedałam kupionego swego czasu na strawberry shimmera bobi browm. Dzisiaj otrzymałam maila od kupującej, że coś jej nie gra z kolorami
"Z zdziwieniem zauwazylam ze kolezanki Pink ma zupelnie inne kolory,weszlam tez na strone bobbi brwona i polskie strony i moj odcien to Rose w pudeleczku PInk.Nic z tego nie rozumiem dlatego zalaczam linki w ktorych widoczna bedzie roznica.Bede ogromnie wdzieczn za odpowiedz.
http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...002004462.html oraz http://www.bobbibrowncosmetics.c om/templates/products/mpp/index.tmpl?CATEGORY_ID=CA TEGORY22760"

Nie wiem o co chodzi
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Tak tak Allegrowiczka twierdzi, że ma kolor rose a na opakowaniu jest pink
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
bo jako pink go kupowałam i tak ma napisane na opakowaniu i na kartoniku
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale to przed zakupem sie sprawdza kolor a jak nie ma jak spr to sie szuka swatchy a nie kupuje a pozniej ma pretensje, ze sie jej kolor nie podoba...
a w zdjecia na stronie producenta sie nie wierzy...niech poszuka swatchy w necie to zobaczy, ze to jest ten kolor, ktory powinien byc
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ona pisała, że jej koleżanka ma PInk i stąd jej zakup, bo kolor u koleżanki jej się bardzo podobał. A tu zonk bo pink kupiony ode mnie jest inny i naprawde wyglada jak rose
Ja nie rozumiem tej dziewczyny, skoro na pudełku i na kasetce pisze że jest to Pink to na jakiej podstawie twierdzi ze to jest Rose?
Na podstawie zdjeć w necie?
Dim jak zwykle dobrze mówi
Przed zakupem w necie należy sprawdzić odcień na żywo w sklepie, ewentualnie dopytać Sprzedającego o dokładny kolor/odcień/nazwę a nie kupowac na hura
Na szybko znalazłam w kolekcji BB 4 odcienie z nazwą Pink: Pink, Pink Quartz, Platinum Pink, Pink Bronze.
Albo dziewczynie się po prostu nie podoba kosmetyk i coś kreci albo źle spojrzała na nazwkę shimmera kolezanki bo to moze być Pinkcośtam a nie sam Pink.


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jelonki chyba cię ozłocę
dziś dostałam clarinsa
10 godzin przed komputerem, przeszło godzina w aucie (sumarycznie droga do roboty i wiadomo jak się wygląda
paczuszka na mnie czekała (dołożyli próbki )
i tak sobie popędzlowałam całą buźke
o rany cud miód się zrobił wogóle dzisiejszego dnia nie widac noooooo już go kocham
ale idę się umyc to makijaż musze zmyć niestety
zakup bardzo bardzo ale to bardzo udany
Właśnie miałam prosić żebyś pochwaliła się puderkiem
Kończą mi się Nacresy Guerlaina i szukam czegoś co też zrobi mi photoshopa na twarzy
Mogłabyś go jeszcze potestowac w najbliższych i dać znać czy na pewno nie robi świnki ani nie wpada w pomarańcz

A w temacie Clarinsa to muszę stwierdzić ze kocham podkład Everlasting Foundation
Teraz jeszcze testuję Skin Illusion i też czuję ze to będzie hit

Jednak najbardziej kocham różowe jajo do nakladnia podkładów - ale nie beauty blender tylko Cosmopolitan Blend Perfection Sponge
Do kupienia na feelu za ok 25 zł (4.95 Ł) - dla tych co jeszcze nie wiedzą
Zero maski nawet przy cięzkich podkładach które mi wcześniej robiły solidną tapetę (Biotherm Aquaradiance, Vichy Dermablend).
Podkład jest idealnie rozprowadzony, mam wrażenie że wtapia się w skórę oraz ze dłużej się trzyma.
Zamówiłam sobie już 2 jaja na zapas
Jedyny minus jaki znajduje to tylko taki ze jajo trzeba po kazdym użyciu umyć co czasami nie jest takie łatwe no i zajmuje trochę czasu+ dodatkowo dochodzi zużycie wody i środka myjacego.
Ale takie minusy to pikuś przy efekcie jaki daje jajo

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2011-10-07 o 19:42
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:47   #202
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Też byłam w szoku widząc te shimmery w linku od James.

Arachnee, to ja chyba te czekoladke wypróbuje. Od dawna mnie kusiła
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:17   #203
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Właśnie miałam prosić żebyś pochwaliła się puderkiem
Kończą mi się Nacresy Guerlaina i szukam czegoś co też zrobi mi photoshopa na twarzy
Mogłabyś go jeszcze potestowac w najbliższych i dać znać czy na pewno nie robi świnki ani nie wpada w pomarańcz

A w temacie Clarinsa to muszę stwierdzić ze kocham podkład Everlasting Foundation
Teraz jeszcze testuję Skin Illusion i też czuję ze to będzie hit

Jednak najbardziej kocham różowe jajo do nakladnia podkładów - ale nie beauty blender tylko Cosmopolitan Blend Perfection Sponge
Do kupienia na feelu za ok 25 zł (4.95 Ł) - dla tych co jeszcze nie wiedzą
Zero maski nawet przy cięzkich podkładach które mi wcześniej robiły solidną tapetę (Biotherm Aquaradiance, Vichy Dermablend).
Podkład jest idealnie rozprowadzony, mam wrażenie że wtapia się w skórę oraz ze dłużej się trzyma.
Zamówiłam sobie już 2 jaja na zapas
Jedyny minus jaki znajduje to tylko taki ze jajo trzeba po kazdym użyciu umyć co czasami nie jest takie łatwe no i zajmuje trochę czasu+ dodatkowo dochodzi zużycie wody i środka myjacego.
Ale takie minusy to pikuś przy efekcie jaki daje jajo
no jajo oprócz psiej szczoty, uszatego stanika HICIORÓW wszechczasów to hicior też nad hiciorami
no ja wróciłam po 19 to już ciemno ale od razu się myziałam - fakt w świetle sztucznym nie widac czy nie wpada w pomarańcz czy róż ale nie wydaje mi się ożywiło mnie w momencie albo zfotoszopowało (jak zwał tak zwał rewelka)
jutro potestuję dokładnie (a mam długodystansową robotę przy komputerze na poniedziałek muszę coś skończyć a jestem w lesie - to akurat bedę sobie testować i patrzeć co i jak po ilus tam godzinach)
z tym że ja się BB-creamuję
podkłady już mnie nie kręcą już wcale

edit. : a i roller to tez hicior
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:42   #204
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cześć Dziewczynki

Jak się domyślam to wątek o tru. No to może Wy wiecie i mi powiecie dlaczego tam się zrobiło tak przeokrutnie drogo?! Puderek sypki chciałam kupić i aż padłam jak zobaczyłam cenę chanela sypkiego: £52 Dwa razy więcej niż w sklepie.


Pamiętam jak kiedyś, jeszcze kartą mojej Mamci, kupowałam pryzmy Givenchy- to były ceny. A teraz?

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-07 o 21:45
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:43   #205
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no co Ty, w klimatyzowanych magazynach na pewno nic sie nie moze zniszczyć

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Mnie też się wydaje, że jej koleżanka ma Pink coś tam. Do dzisiaj też nie wiedziałam, że jest tyle tych shimmer bricków, myślałam że góra 4

nie dosc, ze tyle ich jest to co jakis czas limitki wychodza

tiniaczek witaj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:47   #206
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość




nie dosc, ze tyle ich jest to co jakis czas limitki wychodza

tiniaczek witaj
No cześć
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:53   #207
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Jak się domyślam to wątek o tru. No to może Wy wiecie i mi powiecie dlaczego tam się zrobiło tak przeokrutnie drogo?! Puderek sypki chciałam kupić i aż padłam jak zobaczyłam cenę chanela sypkiego: £52 Dwa razy więcej niż w sklepie.


Pamiętam jak kiedyś, jeszcze kartą mojej Mamci, kupowałam pryzmy Givenchy- to były ceny. A teraz?
No coż, kryzys i Zenek przestał nas rozpieszczać

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no
edit. : a i roller to tez hicior
kurcze ale kusisz tym rollerem, zaczynam się łamać
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:32   #208
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Uprzejmie donoszę, że sprawa z allegrowiczką zakończona pozytywnie. Allegrowiczka przeprosiła, podziękowała i jest zadowolona
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:24   #209
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No coż, kryzys i Zenek przestał nas rozpieszczać
Ale żeby aż tak? To kto zdaniem tego sprytnego inaczej Zenka ma tam robić zakupy? Buractwo

No nic dam zarobić debenhamsowi. Chociaż punkty jakieś trzasnę
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:53   #210
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale żeby aż tak? To kto zdaniem tego sprytnego inaczej Zenka ma tam robić zakupy? Buractwo

No nic dam zarobić debenhamsowi. Chociaż punkty jakieś trzasnę
Liczy na to, że przyzwyczajone i uzależnione od jego oferty nie zauważymy, że ceny nagle zrobiły się wysokie i nie opłaca się kupować niestety nie docenia nas chyba
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.