Wesele bezalkoholowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 11:45   #91
lokata83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Powiem tak, że jeżeli była by to osoba mniej ważna w tym dniu, bo nie oszukujmy się ale rodzice młodej pary są także na tak zwanym cenzurowanym i trudniej jest wykręcić sie od wypicia, to pewnie tak bardzo bym się nie martwiła i nie miała dylematu. bo jak wujek odmówi napicia się to nikt na to uwagi nie zwróci. a wiadomo jak to jest rodzina sie zapoznaje to najlepiej po kieliszku.
lokata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:49   #92
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez lokata83 Pokaż wiadomość
Powiem tak, że jeżeli była by to osoba mniej ważna w tym dniu, bo nie oszukujmy się ale rodzice młodej pary są także na tak zwanym cenzurowanym i trudniej jest wykręcić sie od wypicia, to pewnie tak bardzo bym się nie martwiła i nie miała dylematu. bo jak wujek odmówi napicia się to nikt na to uwagi nie zwróci. a wiadomo jak to jest rodzina sie zapoznaje to najlepiej po kieliszku.
no rozumiem że będzie jej ciężko bo pewnie każdy będzie chciał z nią wypić
a może by się wykręcić że jakieś leki bierze czy coś
w sumie to jej sprawa że nie pije ale wiem jacy ludzie potrafią być nachalni byle by z nimi tylko wypić "jednego"
a rozmawiałaś z nią jak ona to widzi? kiedy planujecie to wesele?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:07   #93
lokata83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no rozumiem że będzie jej ciężko bo pewnie każdy będzie chciał z nią wypić
a może by się wykręcić że jakieś leki bierze czy coś
w sumie to jej sprawa że nie pije ale wiem jacy ludzie potrafią być nachalni byle by z nimi tylko wypić "jednego"
a rozmawiałaś z nią jak ona to widzi? kiedy planujecie to wesele?
Nie rozmawiałam jeszcze bo planujemy dopiero w przyszłym roku jesienią wesele...przypuszczam że powie że mam sie nie martwić i nie przejmować bo tak jak mówisz z jej powodu nie bedzie chciała odmawiać 50 osobą alkoholu. najpierw wybiorę się chyba porozmawiać z terapeutą lub kimś podobnym jak ugryźć ten temat. bardzo dziekuję T'ai za wsparcie.
lokata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:10   #94
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez lokata83 Pokaż wiadomość
Nie rozmawiałam jeszcze bo planujemy dopiero w przyszłym roku jesienią wesele...przypuszczam że powie że mam sie nie martwić i nie przejmować bo tak jak mówisz z jej powodu nie bedzie chciała odmawiać 50 osobą alkoholu. najpierw wybiorę się chyba porozmawiać z terapeutą lub kimś podobnym jak ugryźć ten temat. bardzo dziekuję T'ai za wsparcie.
daj spokój
ja nie mam takiej sytuacji, ale może ta wizyta u terepeuty by zapytać co sądzi jest dobrym pomysłem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:14   #95
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Witam
Postanowiłam troche odswiezyc watek bezalkoholowego wesela, bo 13.08.11. zostałam na takie zaproszona, ale gdybym przez przypadek sie o tym nie dowiedziala, dopiero na sali czekała by na mnie na niezbyt mila wiadomośc. Jakos sceptycznie do tego podchodze, ida do kuzyna, ale jego przyszla zona jest dziwna, to wlasnie jej pomysl, nie rozumiem dlaczego taki? Sama nie pije i jej do tego nie ciągnie, ani jej rodzine. Jest kosciołowa, bo w wieku 3o lat jest dziewica. Coż troche jakbym spotkala mamuta, ale oki. Najbardziej jednak zastanawiam sie czy isc na ten kinderbal czy jakos sie jeszcze wiwinąc? Nie jestem pijakiem, ale wesela sa swietne jak odrobinke ja zakropimy...a takie? To poprostu kinderbal, szczerze to nie wiem....myslicie ze bedzie koszmarnie? wymigac sie? w koncu o braku alkoholu powiedzili juz po potwierdzeniu zaproszenia i dowiedzialam sie przez przypadek. Uwazam ze to nie ładnie, narzucac komus swoja wole, ale z drugiej strony zawsze to 2000 w kieszeniu, prawda?
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:51   #96
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Witam
Postanowiłam troche odswiezyc watek bezalkoholowego wesela, bo 13.08.11. zostałam na takie zaproszona, ale gdybym przez przypadek sie o tym nie dowiedziala, dopiero na sali czekała by na mnie na niezbyt mila wiadomośc. Jakos sceptycznie do tego podchodze, ida do kuzyna, ale jego przyszla zona jest dziwna, to wlasnie jej pomysl, nie rozumiem dlaczego taki? Sama nie pije i jej do tego nie ciągnie, ani jej rodzine. Jest kosciołowa, bo w wieku 3o lat jest dziewica. Coż troche jakbym spotkala mamuta, ale oki. Najbardziej jednak zastanawiam sie czy isc na ten kinderbal czy jakos sie jeszcze wiwinąc? Nie jestem pijakiem, ale wesela sa swietne jak odrobinke ja zakropimy...a takie? To poprostu kinderbal, szczerze to nie wiem....myslicie ze bedzie koszmarnie? wymigac sie? w koncu o braku alkoholu powiedzili juz po potwierdzeniu zaproszenia i dowiedzialam sie przez przypadek. Uwazam ze to nie ładnie, narzucac komus swoja wole, ale z drugiej strony zawsze to 2000 w kieszeniu, prawda?
To chyba jej wybór a twój komentarz jest nie na miejscu
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:38   #97
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Witam
Postanowiłam troche odswiezyc watek bezalkoholowego wesela, bo 13.08.11. zostałam na takie zaproszona, ale gdybym przez przypadek sie o tym nie dowiedziala, dopiero na sali czekała by na mnie na niezbyt mila wiadomośc. Jakos sceptycznie do tego podchodze, ida do kuzyna, ale jego przyszla zona jest dziwna, to wlasnie jej pomysl, nie rozumiem dlaczego taki? Sama nie pije i jej do tego nie ciągnie, ani jej rodzine. Jest kosciołowa, bo w wieku 3o lat jest dziewica. Coż troche jakbym spotkala mamuta, ale oki. Najbardziej jednak zastanawiam sie czy isc na ten kinderbal czy jakos sie jeszcze wiwinąc? Nie jestem pijakiem, ale wesela sa swietne jak odrobinke ja zakropimy...a takie? To poprostu kinderbal, szczerze to nie wiem....myslicie ze bedzie koszmarnie? wymigac sie? w koncu o braku alkoholu powiedzili juz po potwierdzeniu zaproszenia i dowiedzialam sie przez przypadek. Uwazam ze to nie ładnie, narzucac komus swoja wole, ale z drugiej strony zawsze to 2000 w kieszeniu, prawda?
Pewnie, że nie iść

Po co parze młodej tacy goście
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 18:25   #98
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie iść

Po co parze młodej tacy goście
O, dokładnie to samo chciałam napisać
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 08:23   #99
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Nie kwestionuje tego,ze jest dziewica, ale znam ja troszke, i wiem od mlodego jakie rzeczy potrafi wydziwiac..wiec....ale chodzi tu o wesele, ktore bedzie stypą, bo polacz dwie rodziny, tylko dlatego nie chce isc, ale pojde, moze nie bedzie tak zle, jednak wkurza mnie, ze mlodzi narzucaja komus swoje poglądy i uwazaja gosci za pijaków, nie dac im alkoholu, bo sie upija. Wiem,ze kosciol pochwala takie wesela, ale jest to meczarnia dla ludzi. Coz bedzie to wyzwanie....
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:10   #100
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Wesele bezalkoholowe

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Nie kwestionuje tego,ze jest dziewica, ale znam ja troszke, i wiem od mlodego jakie rzeczy potrafi wydziwiac..wiec....ale chodzi tu o wesele, ktore bedzie stypą, bo polacz dwie rodziny, tylko dlatego nie chce isc, ale pojde, moze nie bedzie tak zle, jednak wkurza mnie, ze mlodzi narzucaja komus swoje poglądy i uwazaja gosci za pijaków, nie dac im alkoholu, bo sie upija. Wiem,ze kosciol pochwala takie wesela, ale jest to meczarnia dla ludzi. Coz bedzie to wyzwanie....
Współczuje młodej parze
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 14:04   #101
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Wesele bezalkoholowe

droga Autorko wątku, jesteś tu jeszcze? mieliście już te wspaniałe wesele?
my o takim marzyliśmy, ale nie dalo sie przekonać rodziców (wiec w ramach "zgniłego" kompromisu będzie piwo, wino i nalewka taty na wiejskim stole).
napisz jak poszlo i w ogóle
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.