Prawy jajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 20:26   #1
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136

Prawy jajnik


Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia i od kilku dni mam tak że boli mnie prawy jajnik są to nasilające się bóle albo chwilami jest tak jakby ktoś próbował wbijać szpilki w jajnik ... Mam pytanie czym może to mniej więcej spowodowane?

Z góry dziękuję za odpowiedz bo jest to dla mnie bardzo ważne.
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 22:50   #2
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: Prawy jajnik

Konkretnie to ciężko jest odpowiedzieć na takie pytanie bo nikt tu nie jest lekarzem żeby to stwierdzić.Czasem jajnik boli przy owulacji (przynajmniej ja tak miałam).Nie napisałaś żadnych konkretnych rzeczy typu który to dzień cyklu na przykład? Czy możesz mieć teraz owulacje? Czy jest możliwość że jesteś w ciąży?
Nie było też nic na temat jak długo ten ból się utrzymuje?Jeśli długo to radzę jednak iść do gina.
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:17   #3
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prawy jajnik

Wiem że konkretnie jest ciężko odpowiedziec ale chciałabym od bardziej doświdczonych osob dowiedziec sie mniej wiecej co mogłoby powodowac taki bol, być może ktoś się z czymś takim spotkał. Bóle są od jakiś 3dni. Dzien cyklu dzisiaj jest 18-sty dzien. Miesiaczkuje regularnie co 30dni. Ciąża raczej jest wykluczona gdyż partner nie zakonczył we mnie , natomiast różnie to bywa i chyba odrobina jakby się dostała to też jest możliwosc?
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:41   #4
LadyM25
Raczkowanie
 
Avatar LadyM25
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 241
Dot.: Prawy jajnik

No to jeżeli boli Cię od 3 dni, czyli od 15 d.c. to może być to owulacja . Najlepiej idź do ginekologa i się przebadaj.
LadyM25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:27   #5
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prawy jajnik

A mogło dojść do zapłodnienia ?
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:08   #6
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: Prawy jajnik

Zgadzam się z LadyM25, że to może być owulacja.
Jeśli nie stosujecie żadnego zabezpieczenia tylko stosunek przerywany to jest możliwość zapłodnienia.Chociaż na jakiekolwiek objawy i tak byłoby o wiele za wcześnie, więc stawiam na tą owulację.
Jak pisałam Ci wcześniej też zawsze podczas owulacji miałam takie bóle własnie w prawym jajniku.
tylko każda z nas jest inna i to może być to ale i nie musi, więc raczej radzę wizytę u ginekologa.
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:37   #7
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prawy jajnik

Właśnie wizyte u ginekologa mam za tydzien wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc ... no niestety przerywany stosunek byl. Kurcze szczerze powiem ze sie troche boje.
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 20:17   #8
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: Prawy jajnik

Nie wpadaj w panikę tylko spokojnie poczekaj do wizyty.Gin Cię przebada i wszystko wyjaśni.
Trzymam kciuki
Daj znać po jak poszło
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:07   #9
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prawy jajnik

Picachu dam na 100% znać co i jak ze mną obiecuje . Bo niestety już popadam w paranoje nie wiem jakiś lęk jest we mnie. Ale mam nadzieję że to może tak o po prostu ból sam z siebie albo coś że to nie jest związane z ciążą.
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 23:38   #10
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Prawy jajnik

Od kiedy stosunek przerywany jest metodą antykoncepcyjną? >.> Boże, widzisz, a nie grzmisz. Ile w ten sposób dzieciaczków się porodziło. Może na przyszłość będziesz miała nauczkę.

A co do jajnika - to nie musi być zawsze owulacja. Mnie czasem pobolewa przy antykach, a jeszcze przed nimi zdarzały się ukłucia nie zawsze wypadające na owulację.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:24   #11
yellow tweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Prawy jajnik

dlaczego sie tak czepiacie stosunku przerywanego? każdy ma prawo się kochać jak chce. a co do bólu jajnika to zdarzylo mi sie kiedys i lekarz powiedzial, ze po prostu moglam byc nierozluzniona odpowiednio i to dlatego. mialam usg i nic nie wykrylo.
yellow tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 19:20   #12
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prawy jajnik

Picachu byłam u lekarza w czwartek miałam usg, co do ciąży powiedziała że to za wcześnie by coś wykryć i po miesiączce jak ją dostane mam zrobić na wszelki wypadek test ciążowy, ale powiedziała że nie powinnam się martwić. Na jajniku też nie ma żadnych zmian ani żadnych guzków itp. Więc jest wszystko dobrze, chodzi o to że pewnie nie byłam dobrze rozluźniona podczas stosunku albo nie wiem może zbyt mocno się kochałam z partnerem.

yellow tweet masz racje większość bóli jest spowodowanych złym rozluźnieniem mięśni itp .

No i nie wiem czemu większość się czepia stosunku przerywanego, gdzie pewnie tak też się kocha większość osób z partnerami ale nie ma zamiaru się do tego przyznać .
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.