Lalique White - opinia kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 08:49   #1
classy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16

Lalique White - opinia kobiet


Kupiłem sobie Lalique White, butelka przyszła wczoraj. Trwałość jak na taki wysokich lotów świeżak jest dobra. Da mnie to jest bardziej jakby z większą klasą Chanel Allure Sport Cologne, właściwe to pokuszę się o stwierdzenie, że to naprawdę dobry zamiennik Chanela. Allure Sport Cologne do niedawana, obok jeszcze kilku innych zapachów, uważałem za najseksowniejszy zapach męski, świeży i pociągający. Lalique White jest troszeczkę inny, jak się rozwinie to czuć coś bardziej lekko (leciusieńko) ziołowego ale i bardziej jakby pudrowego? mlecznego? To są takie małe niuanse które normalnie nie wyczuje się na skórze, bo sam zapach nie jest tak mocny, jak to świeżak, czyli liczy się ogólny odbiór - całości, ale te akordy "zielne" nadają mu charakteru. Chanel jest bardziej prosty, tzn. cytrynka i cytrynka (i to super dosłowna), a tutaj jest jeszcze obok cytrynki też dosłownej coś zielonego i mlecznego. No słowem trzeba się samemu przekonać i porównać.

Napiszcie mi moje drogie Panie co sądzicie o tym Lalique White, też działa na was jak super sexy Chanel Allure Sport Cologne?

Bo dla mnie jest super, i na lato i na zimę, na randkę, do pracy WSZĘDZE i ZAWSZE poprostu White Lemon. Moim zdaniem chyba najlepsza cytryna da mężczyzn jak do tej pory.

P.S. A kupiłem trochę w ciemno...
classy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:42   #2
classy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lalique White - opinia kobiet

Żadna z kobiet tutaj nie zna tego zapachu? No, nie może być...

Już wiem jak go opisać skrótowo. Trochę się go już nawąchałem używając. Można go porównać do takiej bardzo odświeżającej cytrynowej gumy orbit,... no coś mniej więcej takiego.

Przebił wszystkie świeżaki jakie znam do tej pory. Wszystkie Chanel, selektywne: Laocosty, Bossy, YSL, Versace, Gucci i te znane i mniej znane zapachy, i nawet mój ceniony Creed. Ah chyba znalazłem swój zapach. Tak, najwyraźniej znalazłem. Szkoda tylko, że nie jest taki super trwały, ale i tak jest super.
classy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:10   #3
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Lalique White - opinia kobiet

Ci co znają wypowiedzieli się tutaj https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dt.html&next=1
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:45   #4
classy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lalique White - opinia kobiet

Recenzje jakie tam są do tej pory, napisane są przez mężczyzn. Mi chodziło o opinię kobiet.
classy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.