Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 21:47   #3541
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Hej, Hej, hej Pamięta mnie tu jeszcze ktoś? Nie było mnie za czasów odkąd Iduś sprzedawała auto, a więc dawno temu Co u Was, nadal trwa szał na etorebki, w ogóle dalibyście streścić mi półtora wątku?
szał ostatnio mniejszy- i w związku z tym mało się dzieje

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Idzie, choć bardzo wolno ja budowa- Renia remont
a co u Ciebie? gdzieś Ty była, że nas olałaś, he?

i co klikasz?
a Ty co klikasz, hę?????
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:52   #3542
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Wysłalam dzisiaj CC . Charlie jutro poleci Twoja torba
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:04   #3543
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
zapisz komuś torby
fuksjową????

ja też nie dałam rady jej nie kliknąć

ale ja się sama będę musiała zabić
muszę przystopować, bo mam już więcej torebek niż lat a butów nie liczę nawet

jestem ciekawa czy mi się spodoba na żywo, mam komin w podobnym kolorze (chyba, bo nie wiem czy etorba nie przekłamuje ) klikaj, klikaj

nie mogę się doczekać czwartku, nawet na zajęcia nie idę tylko porywam brata i idziemy masz coś konkretnego na oku z H&M? mi się spodobała ta pomarańczowa marynarka, której zdjęcie wrzuciła fashion, ale nie wiem czy się uchowa do czwartku chciałabym też jakieś gładkie dłuższe tshirty, czarną spódnicę, jakąś bieliznę, może chustę, biżuterię najbardziej mi zależy na jakiś bazowych prostych rzeczach, bo czuję niedobór w mojej szafie
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:05   #3544
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Idzie, choć bardzo wolno ja budowa- Renia remont
a co u Ciebie? gdzieś Ty była, że nas olałaś, he?

i co klikasz?
Tak to już chyba jest z tymi remontami... ale lepsze to niż stanie w miejscu u mnie słychać aż za wiele, bardzo życie mi się skomplikowało do tego stopnia że od dzisiaj oficjalnie mogę powiedzieć że jestem pełne dwa tygodnie w domu. Z czego się cieszę strasznie. Wcześniej jeździłam od szpitala do szpitala, moja krew nistety jest jakaś do niczego... po drodze zawaliłam studia, a pieniądze idą na leki i badania itp Od dawna nic nie kupowałam dopiero dziś złożyłam pierwsze moje zamówienie na Katherine. Póki co staram się być dobrej myśli i tak powoli będę już tu wracać do Was
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
szał ostatnio mniejszy- i w związku z tym mało się dzieje

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------


a Ty co klikasz, hę?????
Tak ,mało się dzieje, a wątek sam się napisał... Jakieś zmiany na etorebce, albo ja jestem aż tak w tyle... na razie to ja bym się z chęcią pozbyła kilku etorebek
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:06   #3545
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wysłalam dzisiaj CC . Charlie jutro poleci Twoja torba
super
matka mnie zabije po raz drugi
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:11   #3546
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
muszę przystopować, bo mam już więcej torebek niż lat a butów nie liczę nawet

jestem ciekawa czy mi się spodoba na żywo, mam komin w podobnym kolorze (chyba, bo nie wiem czy etorba nie przekłamuje ) klikaj, klikaj

nie mogę się doczekać czwartku, nawet na zajęcia nie idę tylko porywam brata i idziemy masz coś konkretnego na oku z H&M? mi się spodobała ta pomarańczowa marynarka, której zdjęcie wrzuciła fashion, ale nie wiem czy się uchowa do czwartku chciałabym też jakieś gładkie dłuższe tshirty, czarną spódnicę, jakąś bieliznę, może chustę, biżuterię najbardziej mi zależy na jakiś bazowych prostych rzeczach, bo czuję niedobór w mojej szafie
czarli- ja już ją klikłam jakiś czas temu

tekst o przystopowaniu znam - powtarzam po każdym zamówieniu


ja się boję czwartku

mam upatrzoną z dawien dawna bluzeczkę i chcę bieliznę nabyć- ale czuję, że mogę źle skończyć zamiast dołożyć z 20-40 zł- dołożę więcej niż mam w kuponach

albo mnie zadepczą
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:13   #3547
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Monia ja?? Jestem obrażona na etorbę poczekam jeszcze ze dwa dni, jak nic nie dodzadzą, to pewnie se Mayę pod chojnę kliknę

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Tak to już chyba jest z tymi remontami... ale lepsze to niż stanie w miejscu u mnie słychać aż za wiele, bardzo życie mi się skomplikowało do tego stopnia że od dzisiaj oficjalnie mogę powiedzieć że jestem pełne dwa tygodnie w domu. Z czego się cieszę strasznie. Wcześniej jeździłam od szpitala do szpitala, moja krew nistety jest jakaś do niczego... po drodze zawaliłam studia, a pieniądze idą na leki i badania itp Od dawna nic nie kupowałam dopiero dziś złożyłam pierwsze moje zamówienie na Katherine. Póki co staram się być dobrej myśli i tak powoli będę już tu wracać do Was


Tak ,mało się dzieje, a wątek sam się napisał... Jakieś zmiany na etorebce, albo ja jestem aż tak w tyle... na razie to ja bym się z chęcią pozbyła kilku etorebek

Kochana ja trzymam ogromnie kciuki za Ciebie i Twoją krewkę Będzie dobrze, bądź dzielna, ogromnie dużo dobrych fluidów Ci ślę
Miałam kiedyś zły czas z moją krewą, straciłam miesiąc życia, ale okazało się później, że jest ok.

Bidulko

Co klikłaś z Katheriny? też parę dyszek zostawiłam tam ostatnio


martini. piszę to U

Edytowane przez NIKaP-n
Czas edycji: 2011-12-13 o 22:15
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:17   #3548
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Tak to już chyba jest z tymi remontami... ale lepsze to niż stanie w miejscu u mnie słychać aż za wiele, bardzo życie mi się skomplikowało do tego stopnia że od dzisiaj oficjalnie mogę powiedzieć że jestem pełne dwa tygodnie w domu. Z czego się cieszę strasznie. Wcześniej jeździłam od szpitala do szpitala, moja krew nistety jest jakaś do niczego... po drodze zawaliłam studia, a pieniądze idą na leki i badania itp Od dawna nic nie kupowałam dopiero dziś złożyłam pierwsze moje zamówienie na Katherine. Póki co staram się być dobrej myśli i tak powoli będę już tu wracać do Was


Tak ,mało się dzieje, a wątek sam się napisał... Jakieś zmiany na etorebce, albo ja jestem aż tak w tyle... na razie to ja bym się z chęcią pozbyła kilku etorebek
oj

mam nadzieję, że już lepiej - z tego co piszesz

studia nie zając,pieniądze to tylko pieniądze, ale stresik jest niefajny bardzo

trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
super
matka mnie zabije po raz drugi
czarli- jeszcze raz wczytałam się w Twoje oczekiwania haemowe- dużo ich:hahah a:
zabiją Cię po raz trzeci

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Monia ja?? Jestem obrażona na etorbę poczekam jeszcze ze dwa dni, jak nic nie dodzadzą, to pewnie se Mayę pod chojnę kliknę




Kochana ja trzymam ogromnie kciuki za Ciebie i Twoją krewkę Będzie dobrze, bądź dzielna, ogromnie dużo dobrych fluidów Ci ślę
Miałam kiedyś zły czas z moją krewą, straciłam miesiąc życia, ale okazało się później, że jest ok.

Bidulko

Co klikłaś z Katheriny? też parę dyszek zostawiłam tam ostatnio


martini. piszę to U
bardzo mądra decyzja
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:19   #3549
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Mam dla Was dobre wieści
Co do H&Mu.

Przez cały czas trwania promocji z kartami Avanti- normalnie będzie dokładany towar, zarówno po cenach normalnych, jak i promocje Mają dostawy towaru- bez zmian i wciąż towar będzie dokładany. Mam nawet grypsa, że lepiej się wybrać w sobotę po południu (mają ponoć większą dostawę na weekend), niż w czwartek, bo nie nadążą wykładać, jak się tłum w czwartek zwali

wracam pisać list do m.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:23   #3550
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Mam dla Was dobre wieści
Co do H&Mu.

Przez cały czas trwania promocji z kartami Avanti- normalnie będzie dokładany towar, zarówno po cenach normalnych, jak i promocje Mają dostawy towaru- bez zmian i wciąż towar będzie dokładany. Mam nawet grypsa, że lepiej się wybrać w sobotę po południu (mają ponoć większą dostawę na weekend), niż w czwartek, bo nie nadążą wykładać, jak się tłum w czwartek zwali

wracam pisać list do m.
czy to pewna wiadomość z partyzantki? nie od jakiegoś podwójnego agenta????:brzyd al:


całuję Was dobranockowo- mój zły humor osiąga szczyt właśnie:haha ha:
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:24   #3551
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Monia ja?? Jestem obrażona na etorbę poczekam jeszcze ze dwa dni, jak nic nie dodzadzą, to pewnie se Mayę pod chojnę kliknę




Kochana ja trzymam ogromnie kciuki za Ciebie i Twoją krewkę Będzie dobrze, bądź dzielna, ogromnie dużo dobrych fluidów Ci ślę
Miałam kiedyś zły czas z moją krewą, straciłam miesiąc życia, ale okazało się później, że jest ok.

Bidulko

Co klikłaś z Katheriny? też parę dyszek zostawiłam tam ostatnio


martini. piszę to U
Dzięki Nikuś przydadzą się tez jestem tym nieco podłamana ale teraz jest już trochę lepiej. Najgorzej jest jak to wszystko Cię przygniata w najmniej spodziewanym momencie i nie wiesz co robić...
W ogóle ta biżuteria jest naprawdę tak ładna jak na tych zdjęciach, zamówiłam kilka sów naszyjnik i kolczyki i inne drobiażczki, dużo się nie rozrzucałam na tyle ile chciałam

Pora już na mnie Dobranoc Wszystkim Maniaczkom
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:28   #3552
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
czy to pewna wiadomość z partyzantki? nie od jakiegoś podwójnego agenta????:brzyd al:


całuję Was dobranockowo- mój zły humor osiąga szczyt właśnie:haha ha:

Pewna Moni

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Dzięki Nikuś przydadzą się tez jestem tym nieco podłamana ale teraz jest już trochę lepiej. Najgorzej jest jak to wszystko Cię przygniata w najmniej spodziewanym momencie i nie wiesz co robić...
W ogóle ta biżuteria jest naprawdę tak ładna jak na tych zdjęciach, zamówiłam kilka sów naszyjnik i kolczyki i inne drobiażczki, dużo się nie rozrzucałam na tyle ile chciałam

Pora już na mnie Dobranoc Wszystkim Maniaczkom
Zawsze takie sprawy atakują wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy, z resztą, na takie akcje- zawsze jest zły czas Jestem dobrej myśli Kochana


Dobranoc idące spać za dnia
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:37   #3553
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
czarli- jeszcze raz wczytałam się w Twoje oczekiwania haemowe- dużo ich:hahah a:
zabiją Cię po raz trzeci
i tak pewnie znając siebie kupię coś co mi wpadnie w oko kurczę, staram się ostatnio planować zakupy, ale mi słabo idzie
na pewno chcę jakiś gładkie bluzeczki, coś z bielizny

nie, akurat za H&M mnie nie zabije, bo to nie kolejna torebka czy buty
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:47   #3554
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Monika ja uwazam, ze to Wy sie zmywacie gdy czujecie, ze sie zblizam na watek!
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:53   #3555
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Monika ja uwazam, ze to Wy sie zmywacie gdy czujecie, ze sie zblizam na watek!
Na pewno Hanulek, na bank tak jest
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:05   #3556
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Ja jutro odbieram Kristy
matka mnie zabije jak zobaczy kolejną torbę
myslałam, że już dawno z krychą śmigasz
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
uwielbiam przez kilkanaście dni moją playlistą było właśnie to co wkleiłaś, "hearts a mess" i "eyes wide open" (wszystko gotye) i tak leciało w kółko to samo . obecnie tłuke gutka/indios bravos
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
muszę przystopować, bo mam już więcej torebek niż lat a butów nie liczę nawet

jestem ciekawa czy mi się spodoba na żywo, mam komin w podobnym kolorze (chyba, bo nie wiem czy etorba nie przekłamuje ) klikaj, klikaj

nie mogę się doczekać czwartku, nawet na zajęcia nie idę tylko porywam brata i idziemy masz coś konkretnego na oku z H&M? mi się spodobała ta pomarańczowa marynarka, której zdjęcie wrzuciła fashion, ale nie wiem czy się uchowa do czwartku chciałabym też jakieś gładkie dłuższe tshirty, czarną spódnicę, jakąś bieliznę, może chustę, biżuterię najbardziej mi zależy na jakiś bazowych prostych rzeczach, bo czuję niedobór w mojej szafie
czarlińska, może być cięzko z pomarańczową marynara, ale jeżeli będzie tak jak mówi nika, to spoko
wczoraj w krakowskiej była tylko jedna sztuka w rozmiarze 44, w kazimierz 2x 38, 1x40 i 2x44, a w m1 zero, null...
.. cały czas babeczki podchodziły do nich. mają wzięcie
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
czy to pewna wiadomość z partyzantki? nie od jakiegoś podwójnego agenta????:brzyd al:


całuję Was dobranockowo- mój zły humor osiąga szczyt właśnie:haha ha:
dobranoc skarbie
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Monika ja uwazam, ze to Wy sie zmywacie gdy czujecie, ze sie zblizam na watek!
hanka bez garnka chyba coś w tym jest ( )

dobranoc wszystkim!

może jutro pojawią się odgrzewane kotlety :P
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:13   #3557
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
myslałam, że już dawno z krychą śmigasz

czarlińska, może być cięzko z pomarańczową marynara, ale jeżeli będzie tak jak mówi nika, to spoko
wczoraj w krakowskiej była tylko jedna sztuka w rozmiarze 44, w kazimierz 2x 38, 1x40 i 2x44, a w m1 zero, null...
.. cały czas babeczki podchodziły do nich. mają wzięcie
nie miałam kiedy odebrać, mam taki plan zajęć + praca, że nie wydalam
a to może i lepiej, nie odwiedzie mnie to od pierwotnej listy
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:29   #3558
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Na pewno Hanulek, na bank tak jest
Nikusia no sama zobacz! Monia sie wydobranockowala 20minut przed tym, ze napisalam posta
Daga tez idzie spac

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

hanka bez garnka chyba coś w tym jest ( )

dobranoc wszystkim!

może jutro pojawią się odgrzewane kotlety :P
Daga jak widac to sie doskonale sprawdza
Dobranoc

Bylam dzis w dwoch H&Mach i jakos nie powalila mnie na kolana ta wyprzedaz
Szkoda, ze nie przecenili bialo-czarnej marynarki.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-12-13 o 23:30
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 00:02   #3559
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dziewczyny, pozwole sobie wtracic sie z moim pytaniem
mianowicie skorzystalam z obnizki i kupilam dwie torebki:
Junie i Edie.
Nie bylo mnie w domu kiedy przyjechal kurier i paczke zostawil u sasiadow, wiec wiadomo - nie moglam sprawdzic przy nim zawartosci. Okazalo sie, ze w Edie, w zamku, brakuje tego "dzyndzelka" dzieki ktoremu latwiej rozpiac/zapiac zamek...
Macie jakies doswiadczenia w tej materii? Jest sens pisac maila i prosic o doslanie tej czesci, o ile taka by mieli?

I jeszcze jedno - jak ostatnio zamawialam torebke, to dostalam na kartoniku moj kod rabatowy, teraz jest tylko paragon i szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie mam odczytac kod, a chetnie bym sie nim podzielila
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 00:10   #3560
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwole sobie wtracic sie z moim pytaniem
mianowicie skorzystalam z obnizki i kupilam dwie torebki:
Junie i Edie.
Nie bylo mnie w domu kiedy przyjechal kurier i paczke zostawil u sasiadow, wiec wiadomo - nie moglam sprawdzic przy nim zawartosci. Okazalo sie, ze w Edie, w zamku, brakuje tego "dzyndzelka" dzieki ktoremu latwiej rozpiac/zapiac zamek...
Macie jakies doswiadczenia w tej materii? Jest sens pisac maila i prosic o doslanie tej czesci, o ile taka by mieli?

I jeszcze jedno - jak ostatnio zamawialam torebke, to dostalam na kartoniku moj kod rabatowy, teraz jest tylko paragon i szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie mam odczytac kod, a chetnie bym sie nim podzielila
Napisz do nich maila i popros o przyslanie nowej torebki. Muszą Ci wymienic skoro przysłali wadliwy produkt.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 07:56   #3561
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień doberek
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Ja chciałam taki pomarańczowy sweterek ażurowy krótki i szeroki z rękawem 3/4 ale nie było

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Dziewczyny jaka jest Wasza ulubiona świąteczna piosenka? ja bez bicia się przyznaję że wzruszam się ilekroć słyszę Band Aid- Do they know it's Christmas
ja chyba nie mam
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
proszę wklejałąm na wątku o H&M
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2621
mi tak sobie sie podoba i całe szczęście ale się ciesze że jesteście zadowolone
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

ale też na wątku HM piszą, że sprzedawcy do czwartku będą wyciagać z magazynu coraz to "nowe" rzeczy i dokładać to co zeszło bądzmy dobrej mysli.
aby dostać pieniądze na karte podarunkową wystarczy kupić byle co i zwrócić towar - wtedy dostaniesz zwrot na karte (wazną 2 lata) - tak powinno byc.. chyba, że ustalą, że przy zakupach z awanti zwroty nie wchodzą w gre
Aha a tego to ja juz nie dozytałam ale dziękuje za informacje i mam nadzieję że coś znajdę w ten piątek Juz nie moge się doczekać bardziej mnie ekscytują zakupy w H&M niz nowa dostawa na etorebce
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy, najwspanialszy obiekt ma dziewczynę

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------




Ja chętnie mogę zamówić jeszcze raz, sówki na pocieszenie




Myślę, że tak. Około 60 rzeczy
Kochana aż 60
a obiektem sie nie przejmój juz pisałam tego kwiatu jest pół światu głowa do góry i wiesz co dzisiaj ma dziewczyne a jutro może jej nie mieć
roxi wstaw zdjęcia tych wszystkich naszych rzeczy

Iduś mam jakiś dobry przepis na piernika albo ciasteczka piernikowe?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:03   #3562
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

od dłuższego czasu mam zamiar kupić moją pierwszą e-torebkę - czarną aidę

Jednak nie mogę się zdecydować :/ powiedzcie coś ma jej temat. Czy jest dobrze wykonana, czy się nie niszczy szybko i czy jesteście z niej zadowolone?

Mi się ta torebka podoba ale ja jej jeszcze nie kupiłam i myślę że jest nieźle wykonana
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Fashion Fajne zakupy sweterek śliczny
Szkoda że teraz nie dysponuję gotówką bo bym się do H&M przeszła





Moja ulubiona to oczywiście Rudolph The Red Nosed Reindeer Na prawdę fajna jest - taka swingowa




Fajne te nowości na Katherine Też jestem chętna na coś
(a jeszcze nawet nasza paczka nie dotarła )




Roxi olej to ! nie zamartwiaj się nim - nie zasłużył na Ciebie

aż 60 sporo tego
to tak jak ja
Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
|Po małych przejściach w końcu do mnie dotarły Margo i Vivien II

Jestem nimi oczarowana Od razu pourywałam metki, żeby czasem nie kusił mnie zwrot

Przy Vivien denerwuje mnie tylko to nieestetyczne wykończenie z tyłu, ale w sumie no big deal

A ilość kieszeni przy Margo Dla mnie chomika to rewelacja!!

Teraz wypchane się formują, bo przyszły lekkie flaczki

I uczę się otwierać Vivien Bo przyzwyczajona do suwaków i z dosyć długimi paznokciami mam z tym maleńki problem, ale to nic.

I załapałam e-torebkowego bakcyla, już kombinuję kiedy zamówię kolejną. Tym razem Flavia, Carla i Jamin


Ahh i tu moje pytanie, bo na stronie e- torebki pisze, że mój kod rabatowy powinien przyjść razem z moim pierwszym zamówieniem, czy to dotyczy też zamówień robionych z wykorzystaniem czyjegoś kodu rabatowego, czy nie?
Bo nie wiem czyj, ale czyjś wykorzystałam (6.12 wieczorem 21-22)
No i nie wiem.....
Jak tylko sie już wyprostuja torebki koniecznie wstaw zdjęcia bo ich nigdy dość
A o co do tego twojego nr kodu rabatowego napisz do nich maila czasem im się zdarza własnie nie wysłać karteczki chyba że wysłali ci maila jakiegoś z linkiem z osobistym kodem
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:28   #3563
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień średnio dobry
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:43   #3564
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Hej, Hej, hej Pamięta mnie tu jeszcze ktoś? Nie było mnie za czasów odkąd Iduś sprzedawała auto, a więc dawno temu Co u Was, nadal trwa szał na etorebki, w ogóle dalibyście streścić mi półtora wątku?
hej hej

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Hej, pewnie
Dorka Ci streści, Ona w tym dobra
a to dobre

To może spróbuje
Rybka nasza kochana miała stłuczkę i nie mogła przez to kupić torebeczek ale mało się do nas odzywa więc nawet nie wiem co tak dokładnie sie stało mam nadzieję że im nic takiego

Renie to chyba całkowicie remont pochłoną przed świetami (chyba chce z nim uporać się)

Iduś pracuje w pandorze i ma zniżkę na piękne koraliki zapewne juz cos sobie zakupiła ale jeszscze sie nie chwaliła

Martini trzymamy kciuki (ja nie wiem za co ale trzymam ) mam nadzieję że w czyms one pomogą

Roxi Daga pisały matirę oczywiście próbną i tak mi się wydaje że nieźle poszło
Aha i roxi robiła zamówienie z hutrowni katherine bo teraz tym się bardziej interesujemy
etorebka zrobiła naszą kochana Charal w bambuko (która aktualnie jest singlem i przeprowadza się ) miała byc dostawa 12.12 a to nie prawda bo jest juz po 12.12 a odgrzewanych kotlecików ani widi ani słychu

Moni balowała przez weekend i boi się swojego 5 letniego chrześniaka

Meggi sprzedała swoje mieszkanko i kupiła działeczkę i na wiosne będzie budować swój prywatny domek

Charli ma swoje pierwsze kolokwium za sobą może nie szczególnie jej poszło ale ja sie przyznam szczerze że ja swoje pierwsze kolokwium zawaliłam na całej lini ale za to później szło nawet lepiej niz nieźle

Kalinka ubrała choinke i ma remoncik w domku i piekła ciastka piernikowe z Tż

Dodeczka na nas się chyba obraziła

Losek piekła ostatnio piernika

Nika nasza kochan ostatnio stwierdziła że nie zamieniłaby w żadnym wypadku swojego małego chłopczyka na dziewczynkę Ostatnio szukała prezentu pod choinke i nie wiedziała co kupić i kusiła nas torebkami kolorowymi

Hanusia nie wiem co się u niej dzieje podejrzewam że szaleje w H&M

Danuti dalej sie męczy z dentystami
Moniuleczka Fashion czekają na dostawę na etorebce a tu dup....

Ankhax zauroczyły ja męskie torebki z zarze które naptawdę i mi sie spodobały

Izuś mało o niej nie zapomniałam kusiła nas lakierami do paznokci ale ja się nie skusiłam

w sumie świątecznie zrobiło sie na wątku kupujemy prezenciki

Jeśli kogos pominęłam bardzo za to przepraszam i prosze o poprawienie i upomnienie sie tyle pamietam bo przez tą naszą nie wyraźna zime moja pamięć szwankuje dobra ide do pracy tzn. jestem w pracy ale muszę cos zrobić
Wiem o kim zapomniałam o Domi przepraszam kochana - chyba kupiła vivien ... szarą jeśli dobrze przeczytałam
__________________


Edytowane przez dor1kaaaa
Czas edycji: 2011-12-14 o 08:47
dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:52   #3565
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość

Piękne mówisz to już się nie mogę doczekać
A sówek żadnych nie zamówiłam ale nadrobię przy kolejnym zamówieniu
a o jakiej bransoletce mówicie ? mogę linka?
i ja
Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nie zawiodę i będę nowym stałym klientem
i nowa stałą bywalczynią tego wątku

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
już myślałam, że tylko ja w tym zamówieniu byłam anty sówkowa
mowa o http://www.katherine.pl/bransoleta-100149-p-1735.html ładnie schodzi, zostało 25 sztuk, a przy zamówieniu było ponad 40
a ładna i ja na nią uwagi nie zwróciłam okulary musze sobi kupić cholercia
Ja też antysówkowa (oczywiście przy kolejnym zamówieniu nadrobię to)
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Ja też sówek nie brałam mam jeden naszyjnik z sówką i dotąd mi wystarczał ale może na kolczyki się skuszę jeszcze

A bransoletka świetna jak to możliwe że jej nie zauważyłam
może i ja kolczyki kupię
Kiedyś w orsay kupiłam i zgubił mi się jeden ubolewam do tej pory nad tym
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
dzisiaj miałam 2 i chyba dobrze poszło
znaczy kolosy


sowki mi się przejadły ale kilka innych pierdółek chcę
no i to jest najważniejsze

Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Maggie82 Margo mam niebieską. Cudna jest, bałam się, że bardzo będzie walić po oczach, ale nie jest najgorzej.

Proszę bardzo, oto zdjęcia. Robione parę minut temu, komórką, bo aparatu się jeszcze nie dorobiłam. Marzy mi się lustrzanka

To prawda, wciągnęło mnie
A karteczki z kodem nie dostałam. Napiszę mejla, chociaż jakoś niespecjalnie na tym kodzie mi zależy


Co do hurtowni Katherine, to ja sama dla siebie nakupiłabym tyyyyle, że hej! Spłukana jestem jak na razie
ładniusie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Ja jutro odbieram Kristy
matka mnie zabije jak zobaczy kolejną torbę

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień średnio dobry
A cóż się stało?
U mnie słonko świeci i od razu mi lepiej
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:59   #3566
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
i ja

i nowa stałą bywalczynią tego wątku


a ładna i ja na nią uwagi nie zwróciłam okulary musze sobi kupić cholercia
Ja też antysówkowa (oczywiście przy kolejnym zamówieniu nadrobię to)

może i ja kolczyki kupię
Kiedyś w orsay kupiłam i zgubił mi się jeden ubolewam do tej pory nad tym

no i to jest najważniejsze


ładniusie




A cóż się stało?
U mnie słonko świeci i od razu mi lepiej
A właściwie nic nowego, kiepski nastrój mam
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:03   #3567
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

witam


Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Maggie82 Margo mam niebieską. Cudna jest, bałam się, że bardzo będzie walić po oczach, ale nie jest najgorzej.

Proszę bardzo, oto zdjęcia. Robione parę minut temu, komórką, bo aparatu się jeszcze nie dorobiłam. Marzy mi się lustrzanka

To prawda, wciągnęło mnie
A karteczki z kodem nie dostałam. Napiszę mejla, chociaż jakoś niespecjalnie na tym kodzie mi zależy


Co do hurtowni Katherine, to ja sama dla siebie nakupiłabym tyyyyle, że hej! Spłukana jestem jak na razie

fajne torebeczki

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
chyba kliknę vivien...

klikaj - popieram

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Tak to już chyba jest z tymi remontami... ale lepsze to niż stanie w miejscu u mnie słychać aż za wiele, bardzo życie mi się skomplikowało do tego stopnia że od dzisiaj oficjalnie mogę powiedzieć że jestem pełne dwa tygodnie w domu. Z czego się cieszę strasznie. Wcześniej jeździłam od szpitala do szpitala, moja krew nistety jest jakaś do niczego... po drodze zawaliłam studia, a pieniądze idą na leki i badania itp Od dawna nic nie kupowałam dopiero dziś złożyłam pierwsze moje zamówienie na Katherine. Póki co staram się być dobrej myśli i tak powoli będę już tu wracać do Was


Tak ,mało się dzieje, a wątek sam się napisał... Jakieś zmiany na etorebce, albo ja jestem aż tak w tyle... na razie to ja bym się z chęcią pozbyła kilku etorebek

najgorzej to jak zdrowie siada , wiem coś o tym , jeszcze w tym kraju to nie można liczyć na dobrą i bezpłatną opiekę zdrowotną



Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Dzięki Nikuś przydadzą się tez jestem tym nieco podłamana ale teraz jest już trochę lepiej. Najgorzej jest jak to wszystko Cię przygniata w najmniej spodziewanym momencie i nie wiesz co robić...
W ogóle ta biżuteria jest naprawdę tak ładna jak na tych zdjęciach, zamówiłam kilka sów naszyjnik i kolczyki i inne drobiażczki, dużo się nie rozrzucałam na tyle ile chciałam

Pora już na mnie Dobranoc Wszystkim Maniaczkom
może jestem inna ale nie lubię biżuterii bo zwyczajnie mi przeszkadza

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień średnio dobry
dobry - u mnie słoneczny i ciepły
mam jechać na rtg i nie mogę się zebrać , w ogóle co za głupie zasady teraz wprowadzili - wczoraj musiałam zażyć chyba z 8 tabletek espumisanu i żołądek mnie boli
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:12   #3568
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
A właściwie nic nowego, kiepski nastrój mam

A powiedz mi czy będziesz miała w domku żywą choinke?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
witam


dobry - u mnie słoneczny i ciepły
mam jechać na rtg i nie mogę się zebrać , w ogóle co za głupie zasady teraz wprowadzili - wczoraj musiałam zażyć chyba z 8 tabletek espumisanu i żołądek mnie boli
aż 8
A ty chora jesteś? Cos się stało?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:22   #3569
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość

A powiedz mi czy będziesz miała w domku żywą choinke?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------


aż 8
A ty chora jesteś? Cos się stało?
Chyba nie będę miała wcale w tym roku święta mnie nie cieszą, poza tym jak już pisałam musze się wyprowadzić od tżta, więc czekają mnie święta na walizkach, chyba nie będę miała siły na choinkę
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:38   #3570
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość

A powiedz mi czy będziesz miała w domku żywą choinke?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------


aż 8
A ty chora jesteś? Cos się stało?

rtg odcinka lędźwiowego - chora nie chora a kręgosłup dokucza mi już ze 3 m-ce

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Chyba nie będę miała wcale w tym roku święta mnie nie cieszą, poza tym jak już pisałam musze się wyprowadzić od tżta, więc czekają mnie święta na walizkach, chyba nie będę miała siły na choinkę
charal współczuje ci - wiem co to wyprowadzki dlatego zawsze staram się nie mieć dużo rzeczy aby w razie czego wyprowadzi nie wzywać tira chociaż teraz gdzie tu mieszkam z Tż to na razie się nie zanosi na wyprowadzkę


co do choinek to ja właśnie umyłam pod prysznicem 2 sztuczne i chyba nie kupie żywej bo te sztuczne całkiem w porządku są - wolę za to 1 parę bucików kupić a choinka żywa niestety długo nie postoi - choć ma swój urok
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.