Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 20:19   #3931
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Po 4 tygodniu, czyli ok. 29 grudnia. Gin. kazała mi chociaż 4 tyg. odczekać, bo dziecko duże i żeby się wszystko zagoiło. Ale namawia mnie po 6 tyg. czyli po połogu. Ale chyba nie wytrzymam tego jak widzę tą swoją oponę i dupsko
ja tez odliczam czas az zaczne cwiczyc ale poczekam te 6tyg jednak.
Ciagle boje sie swojego krocza ale obejrzalam je w lusterku! a to juz wyczyn! zle nie wyglada, w sumie wyglada jakby szycia nie bylo.
Ale np mam ciagle obawe przed przytulankami z Tztem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:28   #3932
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

kurcze, ja to sie cofam chyba w rozwoju i pieluch nie umiem zakladac, uzywam rozm 2 od dawna, ta sama firma a otworzylam nowa paczke i ciagle sie przesikuje, jak dojdzie ulewanie to czasem 6 zmian ubranek dziennie idzie czy moze te pampki juz za male? Ale to 3-6 a mlody kolo 4 wazy
za duże
zmieniaj najpóźniej jak się da pieluchy. Ja ze starszym chyba ponad miesiąc na 1 jechałam. Teraz zapowiada się dłużej, bo mniejszy jest.

co do termometru to ja mam Thermoflash LX
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:36   #3933
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Mój Mały smykuś tej nocy pomylił dzien z nocą i odwrotnie.
Masakra tak sie budził i nie miał zamiaru spać tej nocy.
u nas to samo było. Noc koszmarna, a dzień to by przespała

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
dziewczyny po cc, co zrobic z ta oblesna falda brzucha nad blizna?
pokochać?
chociaz mam nadzieje, że moja jeszcze trochę zniknie, bo wisi jeszcze ze spodni sprzed ciąży

Edytowane przez mszpilka
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:41
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:59   #3934
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja tez odliczam czas az zaczne cwiczyc ale poczekam te 6tyg jednak.
Ciagle boje sie swojego krocza ale obejrzalam je w lusterku! a to juz wyczyn! zle nie wyglada, w sumie wyglada jakby szycia nie bylo.
Ale np mam ciagle obawe przed przytulankami z Tztem.
Ja nawet nie chcę patrzeć, wystarczy, że czuję jeszcze blizny pod palcami przy myciu do starych albo się przyzwyczaiłam, albo jakoś zniknęły a te wydają mi się większe. A o seksie to ja nawet nie myśle Kompletnie nie mam ochoty. Tzn. mąż miał, ale ja się dotknąć nie dam Najpierw muszę schudnąć to może mi ochota przyjdzie Po pierwszej ciąży to seks uprawiałam dopiero po 4 miesiącach
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:28   #3935
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Tuszka, jesli chcesz kupic medeli mini electric to najdrozszy jest silniczek z zasilaczem. a to nie ma kontakto z mlekiem matki. Do tego za grosze kupujesz lejek, membrane z zaworkiem i te czesc scalajaca butelke, lejek i silniczek. Te czesci kupisz niwe i bedzie OK. jesli chodzi o ilosc botelek, to medela ma takie specjalne do przechowywania pokarmu, sa tanie, bo ok. 5,50/szt. Kup tyle ile potrzebujesz, dobrze trzymac np. 2-3 zamrozone a reszte na biezaco uzywac.

dziewczyny po cc, co zrobic z ta oblesna falda brzucha nad blizna?
Sozaa, aż tyle części trzeba dokupić? Że lejek i membrane z zaworkiem to rozumiem, ale że silniczek?

A jakie smoczki do tych butelek?

I gdzie te części mogę dokupić za grosze? Bo pewnie w Świecie Dziecka tanie nie będą

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
za duże
zmieniaj najpóźniej jak się da pieluchy. Ja ze starszym chyba ponad miesiąc na 1 jechałam. Teraz zapowiada się dłużej, bo mniejszy jest.

co do termometru to ja mam Thermoflash LX
Mój tż też zakupił 2, niby wagowo się zgadzało, ale 'nogawki' w pieluchach są za szerokie i wylatywała połowa w nogawki :/ Dlatego wróciliśmy do 1.


A jak z tymi pasami poporodowymi? Mój brzuch już się prawie cały wchłonął, ale skóra jest sflaczała i nie wygląda zbyt sexownie. A właśnie, lepszy pas, czy wysokie majty?

Coś mi się dzisiaj na zadawanie pytań zebrało, sorry
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:42   #3936
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

tuszka, jak kupisz laktator uzywany, to juz masz silniczek i zasilacz. wymien sobie tylko te plastikowe czesci, bo to one maja kontakt z mlekiem. oprocz lejka i membrany z zaworkiem to tam jest jeszcze taki lacznik, no chyba ze on jest w zestawie z lejkiem? membrana z zaworkiem medeli kosztuje ok. 10 pln, lejek z tym lacznikiem pewnie tez nie sa drogie, bo to sam plastik. a do butelek pasuja tradycyjne smoczki, Canpol na 100% pasuje.
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:05   #3937
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez tuszka Pokaż wiadomość
Czyli jak kupię używany laktator i nową część do zasysania, to powinno być bezpiecznie i higienicznie, tak? Jakie laktatory polercacie? Chyba te Medeli są niezłe, prawda? Ile wtedy potrzeba butelek? I jakie smoczki? Potrzebuję czasami ściągnąć mleko, by gdzieś spokojnie wyjść i zostawić małego z Tż'tem.

Udało mi się obciąć małemu paznokcie!!

Franek upodobał sobie zasypianie na naszych klatkach piersiowych... i tak potrafi spać i spać, odłoży się go do łóżeczka i za 10 min dziecko wybudzone.

Mały jutro skończy 3 tyg. Mówicie, że szczepi się dopiero po 6 tyg. ? NNa szczęście mamy znajomą, która jest przedstawicielem handlowym w firmie medycznej i załatwi nam ciut taniej te szczepionki
tuszka moj juz sypia w lozeczku (jak odczekam odpowiednio dlugo z odlozeniem, zeby zasnal dobrze) Jaki masz materac? Synio nie chcial lezec na kokosowej stronie, na gryce juz lepiej, i jeszcze musialam mu zrobic takie ''gniazdo'' z kolderki i wtedy bylo mu przytulnie i spal
ale dlugo mi zajelo, zanim doszlam o co mu chodzi

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

oolong zuzylam 3 paczki po 94sztuki dwojek i dopiero teraz tak sie przesikuje, wiec za duze raczej nie sa
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 22:23   #3938
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Moja mala wysypalo na buzce,glowce,szyi i troche na dekolcie.Myslalam,ze to moze potowki,bo byly najpierw na szyi,dekolcie i troche na skroniach,ale wyczytalam w necie,ze to moze byc albo alergia albo tradzik.We wtorek przychodzi polozna,mam nadzieje,ze cos na to poradzi.
A do tego czasu na wszelki wypadek wyeliminuje calkiem te slodycze i mleczne produkty.A kupilam sobie pare fajnych jogurcikow...
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:30   #3939
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
tuszka, jak kupisz laktator uzywany, to juz masz silniczek i zasilacz. wymien sobie tylko te plastikowe czesci, bo to one maja kontakt z mlekiem. oprocz lejka i membrany z zaworkiem to tam jest jeszcze taki lacznik, no chyba ze on jest w zestawie z lejkiem? membrana z zaworkiem medeli kosztuje ok. 10 pln, lejek z tym lacznikiem pewnie tez nie sa drogie, bo to sam plastik. a do butelek pasuja tradycyjne smoczki, Canpol na 100% pasuje.
Dzięki Sozaa

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
tuszka moj juz sypia w lozeczku (jak odczekam odpowiednio dlugo z odlozeniem, zeby zasnal dobrze) Jaki masz materac? Synio nie chcial lezec na kokosowej stronie, na gryce juz lepiej, i jeszcze musialam mu zrobic takie ''gniazdo'' z kolderki i wtedy bylo mu przytulnie i spal
ale dlugo mi zajelo, zanim doszlam o co mu chodzi

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

oolong zuzylam 3 paczki po 94sztuki dwojek i dopiero teraz tak sie przesikuje, wiec za duze raczej nie sa
Muffinka, jak odczekam odpowiednio długo, ale nie za długo, z odłożeniem, to śpi w łóżeczku. Materac już przekładałam, nie wiem na jaką stronę, ale na tą bardziej delikatną. Do tego położyłam miękki kocyk na materacu, z którego zrobiłam takie wałeczki po bokach. Więc ma mięciutko. Myślę, że po prostu lepiej mu się śpi, gdy czuje ciepło i bicie serca. Z godzinę temu został wykąpany, nakarmiony i i zasnął... odłożyłam do łożeczka i pobudka po 20 min, dojadł jeszcze, przysnął i zaniosłam do łożeczka, tam się przebudził, więc go głaskałam po głowce ( a za ścianą sąsiadom łożko skrzypi i jakieś jęki odchodzą) i na wpółśpiącego zostawiłam. Póki co jest cisza, albo przysypia albo już zasnął



No to jeszcze jedno pytanie: jakie sterylizatory i podgrzewacze polecacie?

Edytowane przez tuszka
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:47
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 07:27   #3940
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Mala ulewa na potege,normalnie sie pociac mozna;/
druga Oliwia...non stop zaprzeproszeniem zazygana,po kazdym jednym papu;/

kochana u mnie Maja ma "dni" ulewania lub nie... zazwyczaj w dzień, kiedy zostawię ją z mamą bo lece załatwić i ściagam pokarm, który szamie z butli zalicza się do ulewanych... wczoraj jadła butle o 15 i do 21.30 przebierałam ją 3 razy bo co zjadła za chwile wsio ulewała...


zastanawiam sie tylko czy to normalne?!?! bo położna jak była pow. ze jak będzie dalej ulewać trzeba będzie jej coś podać... staram się karmić ją w pionie, ale właśnie zauważyłam to ulewanie w dni butelkowe... co za dziecię

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
My jak wrócili zjadał 70, potem 80, teraz juz 90 i czasem mu mało. Kurde nie chce go zapaśc jak mi chce jeść np po 2 godzinach to daje mu herbatki 20,30 ml i czasem jest spokój a czasem wycie dalej.

ja słyszałam że 3tyg dziecię to już i 120 powinno zjadać... moja też czasem 90 styka, a czasem mało (mówie o akcjach butelkowych, bo tak to nie wiem ile z cycka ściąga)... ale akurat ja się ciesze ze je, bo ta kruszyna w ciuszki 50 wchodzila, a teraz powoli dojrzewa do 56

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Czesc
My z Zośką się docieramy, ale....Piersi pogryzione przez tego małego złośnika, w nocy bebilon 20ml idzie w uzycie, bo ma 3 godz przerwy w spaniu, ale potem 5h spokoju.

dont worry jak pojawi się już ten pokarm właściwy, to on podgaja sutki, więc przestanie boleć a narazie trzeba zaciskać ząbki :P

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ad.1. Mi zdejmowała moja gin. a koleżance położna

Ad.2. Ja mam ogromne sadło oponę Zamówiłam dzisiaj hula hop i zamierzam ćwiczyć. Po tamtej ciąży brzuch mi się "wchłonął" w 3 tygodnie, teraz wyglądam jak w początkach ciąży Załamka. Trzymam dietę i odliczam czas aż będę mogła zacząć ćwiczyć.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Wykąpałam małą, nakarmiłam, śpi chyba albo grzecznie leży ale jest ulana i muszę ją przebrać, a tak mi się nie chce, zmęczona jestem

Mój mąż dzisiaj powiedział: jeszcze 2 lata bez trzech tygodni i będzie można się wyspać

hahahahahhaha... dowcipniś z tego męża

przyznam ze ja czasem też myśle ze zła matka ze mnie, bo nie zawsze wszystko od razu robie... wczoraj po 3 ulaniu to czekałam i czekałąm az ją przebrałam, bo sił nie miałąm kolejny raz przebierać... ale po chwili żal mi było że ona w mokrym leży, bo i ja bym nie chciala i sie zmobilizowałam, a potem--- wyrodna matka, ze od razu nie przebrała chyba hormony jakos buzują

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Po 4 tygodniu, czyli ok. 29 grudnia. Gin. kazała mi chociaż 4 tyg. odczekać, bo dziecko duże i żeby się wszystko zagoiło. Ale namawia mnie po 6 tyg. czyli po połogu. Ale chyba nie wytrzymam tego jak widzę tą swoją oponę i dupsko

a jakie ćwiczenia??? bo przyznam że po cc to troche boje się brzuszki itepe robić...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 08:47   #3941
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Po 4 tygodniu, czyli ok. 29 grudnia. Gin. kazała mi chociaż 4 tyg. odczekać, bo dziecko duże i żeby się wszystko zagoiło. Ale namawia mnie po 6 tyg. czyli po połogu. Ale chyba nie wytrzymam tego jak widzę tą swoją oponę i dupsko

SEONA może i ma racje lekarz. Ja sie napewno wstrzymam żeby chociaż połóg przejsc normalnie.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Tuszka, jesli chcesz kupic medeli mini electric to najdrozszy jest silniczek z zasilaczem. a to nie ma kontakto z mlekiem matki. Do tego za grosze kupujesz lejek, membrane z zaworkiem i te czesc scalajaca butelke, lejek i silniczek. Te czesci kupisz niwe i bedzie OK. jesli chodzi o ilosc botelek, to medela ma takie specjalne do przechowywania pokarmu, sa tanie, bo ok. 5,50/szt. Kup tyle ile potrzebujesz, dobrze trzymac np. 2-3 zamrozone a reszte na biezaco uzywac.

dziewczyny po cc, co zrobic z ta oblesna falda brzucha nad blizna?

Ja bede ćwiczyc od połowy stycznia, bo chyba innej rady nie ma.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ja nawet nie chcę patrzeć, wystarczy, że czuję jeszcze blizny pod palcami przy myciu do starych albo się przyzwyczaiłam, albo jakoś zniknęły a te wydają mi się większe. A o seksie to ja nawet nie myśle Kompletnie nie mam ochoty. Tzn. mąż miał, ale ja się dotknąć nie dam Najpierw muszę schudnąć to może mi ochota przyjdzie Po pierwszej ciąży to seks uprawiałam dopiero po 4 miesiącach

O kurde jak długo :roll eyes:

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez tuszka Pokaż wiadomość
Dzięki Sozaa



Muffinka, jak odczekam odpowiednio długo, ale nie za długo, z odłożeniem, to śpi w łóżeczku. Materac już przekładałam, nie wiem na jaką stronę, ale na tą bardziej delikatną. Do tego położyłam miękki kocyk na materacu, z którego zrobiłam takie wałeczki po bokach. Więc ma mięciutko. Myślę, że po prostu lepiej mu się śpi, gdy czuje ciepło i bicie serca. Z godzinę temu został wykąpany, nakarmiony i i zasnął... odłożyłam do łożeczka i pobudka po 20 min, dojadł jeszcze, przysnął i zaniosłam do łożeczka, tam się przebudził, więc go głaskałam po głowce ( a za ścianą sąsiadom łożko skrzypi i jakieś jęki odchodzą) i na wpółśpiącego zostawiłam. Póki co jest cisza, albo przysypia albo już zasnął



No to jeszcze jedno pytanie: jakie sterylizatory i podgrzewacze polecacie?

Sterylizator to mam garnek z woda a podgrzewacz to zima na grzejnik
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 09:39   #3942
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

co do ulewanie, ktoras z was pisala ze nie przebiera zawsze dziecka tylko jak jest mokra badz smierdzi--KUR moja zawsze jest mokra i smierdzi!
Oliwia miala dokladnie tak samo, idzie z nimi joba dostac....
gdyby lekko ulewala tez bym jej nie przebierala...

W nocy bolal ja chyba brzusio,prezyla sie meczyla biedna, stekala ,dostala sab simplex i poszla lulu.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:49   #3943
karolinka_12
Raczkowanie
 
Avatar karolinka_12
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 165
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam dołączamy sie do grona ulewających. Wczoraj Tomek przechodzi,la smego siebie co zjadł to mu sie ulało nawet po 1,5 godziny i to nie zależnie czy mu sie wcześniej odbiło czy nie a jak mu sie ulało to uznał że jest stratny i chciał znowu jeść i znowu sie ulało. i tak w koło. Na razie staram sie go przebierać na bieżąco bo mam wrażenie ze kataru dostał wiec nie chcę go doziębić MASAKRA W łóżeczku pod głową ma podwójną pieluchę a i to potrafi przemoczyć jak uleje a jeszcze gazy ma wiec jak sie pręży to ulewa jeszcze bardziej ... na razie pomaga mu espumisan
__________________
Tomasz 21.11.2011 g 17.00

3080g 50 cm i ciągle rośnie
2 t.ż. - 3600g
3 t.ż. -4160g
6 t.ż. -5330g/59 cm
13 t.ż. - 6500/65 cm
20 t.ż.-7300/67 cm
26 t.ż,-8300/~72 cm i ciągle rośnie
http://suwaczki.maluchy.pl/li-57299.png
karolinka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:53   #3944
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

To i ja dołączę się do grona ulewających Alek ulewa na potęgę... ale jak dostanie z butelki to dużo mniej. Przy cycku on się denerwuje i łyka sporo powietrza. Nie umiem go opanować
to jest tak: je spokojnie, ciągnie sobie, patrzy mi w oczy... a potem nagle nerwówka. Nie wiem dlaczego, może mleko wtedy inaczej zaczyna mu lecieć??
I woli pić z lekko twardego cycka niż miękkiego więc jak wydoi trochę i cyc zmieknie to się wkurza
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:53   #3945
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

karolinka u nas jest to samo, juz jest 7 poduszka w uzyciu,dobrze ze mam posciele i takie plaskie poduchy po Oliwii,od razu piore nakaloryfer i jak wyschnie akurat do zmiany
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:57   #3946
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

hej,ja właśnie wróciłam z usg, zbadał mi ilość wód płodowych i jest prawidłowo,ulżyło mi.Ale niestety dziecko jest raz owinięte pępowiną jestem w 38 tyg i 5 dniu ciąży a waga dziecka to około 3400g, ciekawa jestem jaka duża się urodzi i jak ja ją urodze w ogóle hehe mam mały brzuch i biedna wogóle nie ma miejsca, strasznie ciasno ma w swoim domku, ułożona główką w dół.Słodziutko wystawiała cały czas języczek i takie całuski robiła hehe ale to zleciało dopiero małą fasolkę widziałam a teraz już się nie mieści na usg...

swoją drogą to chyba tylko ja jeszcze z brzuszkiem na wątku jestem
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:59   #3947
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Fallen przykro mi, ze corcia owinieta jest pepowina co w takiej sytuacji? Rodzi sie naturalnie mimo wszystko?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:04   #3948
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

powiedział że niema przeciwwskazań do porodu naturalnego ale gdyby coś w trakcie porodu zaczęło się dziać np. zanikało tętno to szybciej mogą podjąć decyzje o cesarskim cięciu...martwi mnie to, nie chciałabym żeby moje dziecko było podduszone,mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...ciąża to jeden wielki czas niepokoju
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:06   #3949
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
powiedział że niema przeciwwskazań do porodu naturalnego ale gdyby coś w trakcie porodu zaczęło się dziać np. zanikało tętno to szybciej mogą podjąć decyzje o cesarskim cięciu...martwi mnie to, nie chciałabym żeby moje dziecko było podduszone,mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...ciąża to jeden wielki czas niepokoju
na pewno wszystko bedzie dobrze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 10:24   #3950
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cześć Dziewczyny
Żyję i mam się dobrze Coś z netem mieliśmy problemy, a w dodatku mieliśmy nalot rodzinny przez weekend

Byłam u ginka i wszystko ok uf

Postaram się Was nadrobić.

My mieliśmy straszną noc. Małą pobolewał brzuszek, bączki szły jak u starego chłopa , nie płakała, ale coś tam marudziła. Więc jak w nocy obudziła się na karmienie to 3h nie spała.. eh A winowajcą może być kotlet rybny, smażoy, na który się skusiłam dwa dni temu...
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:24   #3951
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hejka
Nie bylo mnie parę dni, bo dopadł nas szał świątecznych zakupów

W skrócie powiem, że wszystko ok.
Wodniaczek się wchłania, kontrola za 3 miesiące. Bioderka super, kontrola za 2 mące.

Mogę się dołączyć tylko, do tego co pisałyście, o dzieciach które się prężą.
Niby się nie denerwuję, a czasami ma takie napady jakby miał zatwardzenie, robi się czerwony, wygina we wszystkie strony, nie mam pojęcia co to może być, ale przy kolejnej wizycie na pewno się zapytam...

Dziś rano mieliśmy troche histerii. Michaś z godzinę kwękał i nic nie pomagało. W końcu chciałam iśc z nim na spacer i położyłam go na brzuszku aby naszykować ciuchy, a on zasnoł w najlepsze i sobie pruka
więc wynika z tego, że go zagazowało ....
Jak wstanie najwyżej pójdziemy na spacer....

Idę doczytywać braki ...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:42   #3952
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ja sie tylko pochwale, ze odebralismy kolejne wyniki na toksoplazmoze i Aleksander juz na 100000% jest calkowicie zdrowy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:46   #3953
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Moja mala wysypalo na buzce,glowce,szyi i troche na dekolcie.Myslalam,ze to moze potowki,bo byly najpierw na szyi,dekolcie i troche na skroniach,ale wyczytalam w necie,ze to moze byc albo alergia albo tradzik.We wtorek przychodzi polozna,mam nadzieje,ze cos na to poradzi.
A do tego czasu na wszelki wypadek wyeliminuje calkiem te slodycze i mleczne produkty.A kupilam sobie pare fajnych jogurcikow...
Olusia to tak jak u mojej niuni z tą wysypką. U nas okazała się alergia pokarmowa - nie mogę jeść mleczka krowiego i wszystkiego co zawiera laktozę np. jogurty, budyń, czekolada, wafelki, prawie wszystkie biszkopty (tylko jedne te tzw. kocie języczki mogę jeść)... No i mleko modyfik. musi byś specjalne.
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:51   #3954
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
W nocy bolal ja chyba brzusio,prezyla sie meczyla biedna, stekala ,dostala sab simplex i poszla lulu.
Darusia, juz jej dajesz Sab Simplex? Kurcze, moja miala wczoraj straszny dzien, tez sie prezyla i puszczala baki, juz myslelismy ze noc z glowy, zostawilismy ja w swoim lozku a ta spala od 23 do 5.00 pol godziny na zmiane pieluchy i nocne karmienie i spala do 8.00 Ale dzis to samo, jak przysnie to na 10 minut i znow budzi sie z placzem i sie prezy...

Chcialam jej dac Bobotic, ale tam jest napisane ze od 28 dnia, Sab Simplex tez mam.

Dzis odwiedzi nas polozna to sie zapytam czy moge jej cos dac.
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:14   #3955
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Hejka
Nie bylo mnie parę dni, bo dopadł nas szał świątecznych zakupów

W skrócie powiem, że wszystko ok.
Wodniaczek się wchłania, kontrola za 3 miesiące. Bioderka super, kontrola za 2 mące.

Mogę się dołączyć tylko, do tego co pisałyście, o dzieciach które się prężą.
Niby się nie denerwuję, a czasami ma takie napady jakby miał zatwardzenie, robi się czerwony, wygina we wszystkie strony, nie mam pojęcia co to może być, ale przy kolejnej wizycie na pewno się zapytam...


Dziś rano mieliśmy troche histerii. Michaś z godzinę kwękał i nic nie pomagało. W końcu chciałam iśc z nim na spacer i położyłam go na brzuszku aby naszykować ciuchy, a on zasnoł w najlepsze i sobie pruka
więc wynika z tego, że go zagazowało ....
Jak wstanie najwyżej pójdziemy na spacer....

Idę doczytywać braki ...

ja pytałam w pt lekarza jak na wizycie był... Powiedzała babka ze niemowlaczki nie maja jeszcze rozwinietego do konca ukladu trawiennego i stad to prezenie i wyginanie ( ja jej to opisałam jakby chcialo własnie zrobic kupkę a nie mogło)... wiec sie nie stresuje

moja na brzuszku nie lbi chyba... od razu zaczyna płakać... nie wiem jak ją przyzwyczaić ... i nauczyc...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:21   #3956
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Hejka
Nie bylo mnie parę dni, bo dopadł nas szał świątecznych zakupów

W skrócie powiem, że wszystko ok.
Wodniaczek się wchłania, kontrola za 3 miesiące. Bioderka super, kontrola za 2 mące.

Mogę się dołączyć tylko, do tego co pisałyście, o dzieciach które się prężą.
Niby się nie denerwuję, a czasami ma takie napady jakby miał zatwardzenie, robi się czerwony, wygina we wszystkie strony, nie mam pojęcia co to może być, ale przy kolejnej wizycie na pewno się zapytam...

Dziś rano mieliśmy troche histerii. Michaś z godzinę kwękał i nic nie pomagało. W końcu chciałam iśc z nim na spacer i położyłam go na brzuszku aby naszykować ciuchy, a on zasnoł w najlepsze i sobie pruka
więc wynika z tego, że go zagazowało ....
Jak wstanie najwyżej pójdziemy na spacer....

Idę doczytywać braki ...
Hej Bahamadia

I jak z tymi tabl Azalia?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:41   #3957
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej

Mojemu synkowi też się zdarza ulewać. Dopiero teraz poznałam co to jest. Polusia moze z 2-3 razy ulała i to troszeczke. Ale u nas to mu sie ulewa jak mam wrażenie, że się przejadł Bo czasem je- juz widze, ze nie moze, a dalej szuka cyca. I za chwile ulewanko

Ja dziś pomalowałam paznokcie i zaczynam wracac do swiata zywych. Rana po cc sie ladnie goi, tylko mnie swedzi ale dół oszczedzony więc to jest plus cesarki i taka skąpa @ Z Polusia po sn prawie 4 tyg miałam @ a szwy ciagnely mnie dwa tyg, wiec siedziec nie mogłam ani chodzić. To była męczarnia. Teraz czuję się jak nowo narodzona.


A wlasnie mamusie po CC bedziecie uzywac jakiejs masci na blizny? Moj tz mowi, ze jego kolega po jakims wypadku uzywal jakiejs i nie ma sladu po bliznach chcialabym, aby ta blizna byla jak najmniej widoczna
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:59   #3958
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam mamusie.
My już po chrzcinach Jasiu prawie cała ceremonię przespał, więc odbyło sie bez wrzasków Teraz odpoczywamy.
Mam pytanko, bo chciałabym kupić małemu jakąś karuzele i matę edukacyjną. Macie może jakieś sprawdzone, które warto kupić?
A tak na marginesie - również dołączam sie do mam, których dzieci ulewają ;/
__________________

wymianka
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:03   #3959
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

sozaa Oliwia dostawala ss jeszcze wczesniej i nic jej nie bylo.
Jak ma ja bolec, ma sie meczyc i plakac to wole podac.
Podobnie herbatke koperkowa tez juz troszke daje jak widze ze pryknac nie moze,a jest napisane ze od miesiaca niby.
To co maja te biedactwa zrobic?miesiac sie meczyc??;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:13   #3960
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witajcie po weekendowo

Dołączam się też do mam co dzieci ulewają (widzę że większość) ale moja nie ma jeszcze tak źle raz lub dwa tylko musiałam ją przebierać a takto jej po brodzie i szyi leci i zdążę wytrzeć

A i też mam problem z karmieniem bo w jednej pierś od początku Lilce się nie podobała i nie chciała jeść z niej więc miałam w niej coraz mniej mleka a teraz prawie w niej nie mam. Karmię cały czas jedną na razie daje radę za dwie nawet jak często karmię. Mam nadzieję że się to nie zmieni

W czwartek wykupuję bilet lotniczy 4 lutego z malutką lecimy do Polski na 3 tyg już nie mogę się doczekać chociaż z drugiej strony będę tęsknić za tż on nie ma już urlopu i nie może z nami lecieć
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.