Proźba!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 09:27   #1
gaba03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15

Proźba!!!


Witam! Mam probę. Ale może zacznę od początku. Zawsze byłam bardzo wysportowaną dziewczyną, sport był dla mnie bardzo ważny, zresztą jest do tej pory, chciałam zająć się nim na poważnie, zostać sportowcem, ale półtora roku temu doznałam nieprzyjemnej kontuzji kolana, która dwókrotnie się odnowiła. Wszystko legło w gruzach, chyba złapałam lekką depreche. Teraz patrze na to wszystko inaczej, ale wtedy było kiepsko, groziła mi operacja. Dziś niejestem jeszcze w pełni sprawna, ale brakuje mi już naprawde niewiele. Największy problem tkwi chyba we mnie, musze przestać się bać, ze znowu skręce kolano, ale nie o to tu chodzi. Wszyscy zawsze mówili mi ze mam piękną, sportową sylwetke, byłam z niej dumna. Ale w czasie mojego leczenie przytyłam dwa kilo, a mięśnie nie były już takie jak przedtem. Zamiast poczekać aż będe mogła znowu ćwiczyć i wrócić do stanu przed wypadku zaczełam się odchudzać z niezbyt dobrym rezultatem. Schudłam zbyt dużo i teraz musze przytyć jeszcze jakieś 2, 3 kilo. Chciałam prosić o pomoc przy ułożeniu mi codziennych ćwiczeń, które mogłbym wykonywać w domu przez jakieś 30-45 min. Niestety na więcej nie mam czasu bo dojeżdżam do szkoły i w domu jestem dopiero około 16, 17, a nauki mam bardzo dużo. Mogę powiedzieć, ze biegam w soboty i niedziele po 4km na stadionie. Chciałabym choć po części wrócić do mojej dawnej sylwetki przed wakacjami, bo w czasie ich trwanie bedzie już dużo łatwiej, będe miała dużo czasu na sport, którego obecnie nie mam zbyt wiele Jeszcze raz prosze o pomoc. Z góry wielkie dzięki
gaba03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:49   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Proźba!!!

Czy ustaliłaś z lekarzem lub rehabilitantem powrót do ćwiczeń?
Czy kolano jest już zupelnie w porządku?
Czy są jakieś pzreciwskazania lekarskie ( nie możesz robić przysiadów itp.)?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 16:33   #3
gaba03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proźba!!!

Lekarz zezwolił na powrót do ćwiczeń, jednak nie wolno wykonywać mi na razie wszystkich ćwiczeń. Jeszcze w pełni nie zginam kolana, tzn. gdy siadam tak aby dotknąć pośladkami pięty wtedy odczówam ból i "ciągnięcie" w mięśniach. Na pewno nie wolno wykonywać mi przysiadów, ani żadnych tego typu ćwiczeń.
gaba03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.