Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 11:59   #4531
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Moje nie farbowane od roku włosy, został jasne konce po blond farbie i od lata....
Wlosy od spodu duzo ciemiejsze...Pytanie! Czy wyrównać
kolor czy zostawic az naturalnie całe sie wyrównają kolorem ?
zostawić! bardzo ładne włoski, ja bym nie kombinowała

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
teraz jak takk na siebie patrze, to mi się wydaje, że mam trochę bardziej jasne i w popiel wpadające (ale takich nie mogła mi zrobić, by nie były zielone) ale mówiła, że robi mi ciemniejsze, bo i tak się rozjaśnią, więc jestem dobrej myśli Tu się zgodzę -moja fryzjerka jest bardzo fajna i skubana młoda -24 lata ale ma talent, chodzę do niej od półtora roku jakoś i zawsze wychodzę zadowolona.
ślicznie wyszło - oby sie nie sprał za mocno i za szybko i zgrał ładnie z odrostem :,
a taka fryzjerka to skarb prawdziwy! ze świecą takich szukać
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:11   #4532
okaleczona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
GG do okaleczona
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam was jestem nowa i też chcę wrócić do swojego kolorku tym bardziej że drażni mnie ten ala balejaż-rozjaśniacz. Niestety nie zorientowałam się że robi to praktykantka. Ostatni raz farbowane przed 22 maja i myślę by nałożyć jakiś kolorek by tak sie nie różniły. Jakiej najlepiej farby wybrać i jakiego koloru (zielona jestem w tym temacie a nie chce by włosy były zrobione). A oto one.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300001.jpg (98,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300002.jpg (101,5 KB, 62 załadowań)
okaleczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:45   #4533
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny!! Dorwałam jantara! Szłam dzisiaj przez centrum handlowe w ktorym jest apteka DOZ i chociaz widzialam ze na ich stronie ta odzywka nie jest dostepna poszlam zobaczyc a noz sie trafi. Wchodze patrze radical stoi, rozgladam sie jest i mgielka uv z jantara patrze obok a tam szukana odzywka! Rzucilam sie na polke, zlapalam ja i pomyslalam, mam! Ha! Jest moja
Jak wroce do domu to od razu zaczynam kuracje
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:15   #4534
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Moje nie farbowane od roku włosy, został jasne konce po blond farbie i od lata....
Wlosy od spodu duzo ciemiejsze...Pytanie! Czy wyrównać
kolor czy zostawic az naturalnie całe sie wyrównają kolorem ?
Lepiej zostaw. Nie ma co włosów niszczyć.
Ps. Mam podobny naturalny kolor do Twojego
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:14   #4535
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Moje nie farbowane od roku włosy, został jasne konce po blond farbie i od lata....
Wlosy od spodu duzo ciemiejsze...Pytanie! Czy wyrównać
kolor czy zostawic az naturalnie całe sie wyrównają kolorem ?
Ja bym nie ruszała, zazdroszczę roczku

Cytat:
Napisane przez okaleczona Pokaż wiadomość
Witam was jestem nowa i też chcę wrócić do swojego kolorku tym bardziej że drażni mnie ten ala balejaż-rozjaśniacz. Niestety nie zorientowałam się że robi to praktykantka. Ostatni raz farbowane przed 22 maja i myślę by nałożyć jakiś kolorek by tak sie nie różniły. Jakiej najlepiej farby wybrać i jakiego koloru (zielona jestem w tym temacie a nie chce by włosy były zrobione). A oto one.
Witaj wybierz jakiś odcień o ton albo dwa ciemniejszy od Twojego, bo jeśli miałaś zniszczone i rozjaśniane włosy farba może się bardzo "wypierać". Albo może w ogóle nic nie ruszaj i zostaw włoski w spokoju? Jak od 22 maja to już kawał czasu, raz dwa zleci i będzie rok.
Czesz się może w koka, a na większe wyjścia stosuj szamponetki?
Ja żałuje każdego cm który zmarnowałam chociażby właśnie "wyrównywaniem koloru".

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;31551170]Dziewczyny!! Dorwałam jantara! Szłam dzisiaj przez centrum handlowe w ktorym jest apteka DOZ i chociaz widzialam ze na ich stronie ta odzywka nie jest dostepna poszlam zobaczyc a noz sie trafi. Wchodze patrze radical stoi, rozgladam sie jest i mgielka uv z jantara patrze obok a tam szukana odzywka! Rzucilam sie na polke, zlapalam ja i pomyslalam, mam! Ha! Jest moja
Jak wroce do domu to od razu zaczynam kuracje [/QUOTE]

Gratulacje


W końcu widzę odrost swój piękny i popielaty. Niby dobrze, że wtedy wyrównałam kolorki i pofarbowałam włosy bo nie będę się musiała męczyć a jednak mi szkoda jak pisałam każdego zmarnowanego cm.
Chciałam Wam pokazać mój 1,5-2 cm odrost nie wiem dokładnie ile, ale zrezygnowałam bo wstyd z takim maluchem... (od farbowania minął miesiąc 3stycznia) Być może pokaże się za miesiąc-dwa jeśli chodzi o zdjęcia.
Teraz wysmarowałam skalp i włosy olejkiem Sesa i przywróciłam kurację drożdżową ale póki co tylko na 1 pełny miesiąc. Obawiam się, że od tego się tyje, a już na pewno brzuch pęcznieje a ja bym chciała zgubić 4-6 kg mimo, że każdy mówi "z kości na ości" ale cóż, moje ciało i to ja mam się dobrze w nim czuć W sumie jak zgubię oponkę i trochę tyłek a raczej uda to będzie w sam raz.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:42   #4536
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dbajmy o włoski dziewczyny jaka byłam zadowolona jak mogłam wyjasnić TŻtowi że włosy mi się na deszczu nie spuszyły bo są odżywione i nie łykają już wody
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:49   #4537
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
dbajmy o włoski dziewczyny jaka byłam zadowolona jak mogłam wyjasnić TŻtowi że włosy mi się na deszczu nie spuszyły bo są odżywione i nie łykają już wody
Też tak bym chciała
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 20:56   #4538
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez shavo Pokaż wiadomość
Ponad rok temu zaczełam farbować włosy. Z ciemnego brązu zrobiłam hibiskus, a później używałam farby syoss - intensywna czerwień (kolor i tak był ciemniejszy). Następnie u fryzjera rozjaśniłam włosy i od jakis 10 miesiecy farbuje na miedziane odcienie czerwieni. Postanowiłam teraz wrócić do naturalnego koloru. Czy będę w stanie osiagnać swoj naturalny kolor kupując farbę zbliżoną do naturalnego koloru? Jeżeli wymagana jest wizyta u fryzjera, to czy muszę mieć odrosty wg których fryzjer dobierze naturalny kolor? Prosze o pomoc ;]
Osiagnac swoj naturalny kolor kupujac farbe nie jest bardzo trudne, wiele dziewczyn trafilo w idealny odcien, problemem jest raczej to, ze jazda farba bedzie sie wyplukiwac, a w ten sposob kolor bedzie sie zmieniac oddalajac sie coraz bardziej od koloru, ktory chcemy miec na wlosach. Jesli zdecydujesz sie na wizyte u fryzjera to w sumie sytuacja jest bardzo podobna, farba moze zaczac sie wyplukiwac, pprzez co przestanie byc podobna do wybranego koloru, a odrosty oczywiscie musza byc, prawdopodobnie im dluzsze tym lepiej, zeby fryzjerka miala po czym zdecydowac jaki kolor dobrac. Powodzenia
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:08   #4539
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dzisiaj mam takie jakieś załamanie... tęskno mi za dawnymi włosami, wszędzie dręczą mnie piękne blondy
Źle się czuje w takim kolorze jakim mam, ale wytrzymam bo wiem, że moje naturalki są dużo ładniejsze, z tym że to kolor farbowańców mam ochotę rozjaśnić.
Wiem, że to chwilowa "głupota" kaprys czy krysys... Oby dzielnie przeczekać ten kryzys a potem jakoś dam radę...
Tak poza tym to humor mam nawet dobry, może jakaś muzyka i się podniosę.
Bo wiecie pewnie same, a te które nie wiedzą niech czytają uważnie:
Nie samo czekanie na naturalki jest tragiczne, nie kilka, kilkanaście czy kilkaset dni,
a chwile, momenty a czasami poszczególne dni w których dopada nas taki kryzys są tragiczne.
To taki wredny chwilowy przypływ i jeżeli go nie opanujemy i np. zafarbujemy/rozjaśnimy włosy to początkowo jest okey, ale potem znów żałujemy ale wtedy już nie da się nic zrobić a jedynie zacząć od nowa.
Więc nie warto się łamać i zamierzam sobie wmawiać to samo i tego się trzymać...
A jutro może zakupy jakieś na poprawienie humoru
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-01-12 o 18:13
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:25   #4540
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli, trzymaj sie tez mam czasem takie mysli, ale nie chce marnowac tego co juz mam
teraz staram sie za bardzo nie przygladac swoim wlosom hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:39   #4541
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam takie jakieś załamanie... tęskno mi za dawnymi włosami, wszędzie dręczą mnie piękne blondy
Źle się czuje w takim kolorze jakim mam, ale wytrzymam bo wiem, że moje naturalki są dużo ładniejsze, z tym że to kolor farbowańców mam ochotę rozjaśnić.
Wiem, że to chwilowa "głupota" kaprys czy krysys... Oby dzielnie przeczekać ten kryzys a potem jakoś dam radę...
Tak poza tym to humor mam nawet dobry, może jakaś muzyka i się podniosę.
Bo wiecie pewnie same, a te które nie wiedzą niech czytają uważnie:
Nie samo czekanie na naturalki jest tragiczne, nie kilka, kilkanaście czy kilkaset dni,
a chwile, momenty a czasami poszczególne dni w których dopada nas taki kryzys są tragiczne.
To taki wredny chwilowy przypływ i jeżeli go nie opanujemy i np. zafarbujemy/rozjaśnimy włosy to początkowo jest okey, ale potem znów żałujemy ale wtedy już nie da się nic zrobić a jedynie zacząć od nowa.
Więc nie warto się łamać i zamierzam sobie wmawiać to samo i tego się trzymać...
A jutro może zakupy jakieś na poprawienie humoru
tylko nie kupuj żadnej blond farby;-)

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

dziewczyny a znacie może cos fajnego do układania krótkich włosów? mam scięte na "bob" i tak własciwie uzywam pianki do układania ale srednio jestem z niej zadowolona. może polecicie cos?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:18   #4542
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam takie jakieś załamanie... tęskno mi za dawnymi włosami, wszędzie dręczą mnie piękne blondy
Źle się czuje w takim kolorze jakim mam, ale wytrzymam bo wiem, że moje naturalki są dużo ładniejsze, z tym że to kolor farbowańców mam ochotę rozjaśnić.
Wiem, że to chwilowa "głupota" kaprys czy krysys... Oby dzielnie przeczekać ten kryzys a potem jakoś dam radę...
Tak poza tym to humor mam nawet dobry, może jakaś muzyka i się podniosę.
Bo wiecie pewnie same, a te które nie wiedzą niech czytają uważnie:
Nie samo czekanie na naturalki jest tragiczne, nie kilka, kilkanaście czy kilkaset dni,
a chwile, momenty a czasami poszczególne dni w których dopada nas taki kryzys są tragiczne.
To taki wredny chwilowy przypływ i jeżeli go nie opanujemy i np. zafarbujemy/rozjaśnimy włosy to początkowo jest okey, ale potem znów żałujemy ale wtedy już nie da się nic zrobić a jedynie zacząć od nowa.
Więc nie warto się łamać i zamierzam sobie wmawiać to samo i tego się trzymać...
A jutro może zakupy jakieś na poprawienie humoru
co prawda to prawda te momenty są najcięższe tylko jeżeli ktoś nie mówię o Tobie ale jak się złamie ktoś to później jeszcze bardziej będzie się źle czuć że nie dało się rady :/ ja ostatnio mam kryzys w układaniu włosów powykręcane we wszystkie strony ale popielęgnuje i będzie dobrze
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:37   #4543
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja ostatnio tez coraz czesciej mam takie mysli zeby utlenic wlosy...po niedawnym przyciemnieniu czuje sie taka szara, nijaka ale z 2 strony jak pomysle ze juz niedlugo rok stuknie od niefarbowania to dostaje motywacji no i w koncu szkoda zmarnowac taki odrost. Licze tylko na lato i sloneczko, ktore rozjasni moje wloski Trzymajmy sie i badzmy silne dziewuszki
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:42   #4544
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Macie przepiękne odrościki kochane ^_^

Ja się już nie udzielam ale was obserwuje.... O_o

Moje rosną dalej...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:09   #4545
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
dziewczyny a znacie może cos fajnego do układania krótkich włosów? mam scięte na "bob" i tak własciwie uzywam pianki do układania ale srednio jestem z niej zadowolona. może polecicie cos?
A próbowałaś nie używać niczego? Mój bobek najładniej wygląda jak się go tylko wyprostuje i delikatnie spryska lakierem wygładzając odstające końcówki.

Dziś tak siedzę i też dostałam kryzysu nie wiem, czy nie żałuję przyciemnienia... Jakieś takie miedziane refleksy widzę przy samej głowie (tam, gdzie właśnie miałam odrost) i strasznie mnie to denerwuje
Znacie jakiś sposób na usunięcie rudego refleksu??? Powiedzcie, że znacie...

Wczoraj aż płakałam, bo potwornie pokruszyły mi się włosy, z tego zdenerwowania zaczęłam je sobie wyrywać i potem myślę, co mi właściwie odbiło... Ale to mnie akurat tylko motywuje do tego, by już nic nie robić... I rozważam obcięcie mojego boba na krótką fryzurkę jakąś... żeby mi się nie sypały
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:20   #4546
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat --> ja będę ścinać bo miałam kiedyś pare razy rozjasniane do platyny, potem mimo pofarbowania na czerń i ta mi się kruszyły. Na czubku głowy chyba najlepiej to widać, mam tylko naturalki, czarne końce po prostu odpadły. Nie chcę straszyć, ale tak to bywa. Ale ja miałam bardzo zepsute... Teraz zostało trochę sianka, więc pójde ściąć, najwyżej będę wyglądać jeszze bardziej chłopięco nie mam nic przeciwko temu...

na RUDOŚCI (nie żółć) może choć nie musi pomóc NIEBIESKA płukanka. wiesz, miałam ciemny blond (farbowany), zaczął rudzieć, dałam tę płukankę i zrobił się chłoooooodny piękny odcień a gdy wypróbowałam już na naturalnych odrostach (raczej jasny blondzik), stały się szare
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:46   #4547
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jaj któraś odważy się ściąć na chopaka albo na łyso to ja chce zobaczyć zdjęcia!
^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:52   #4548
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tez coraz czesciej mam takie mysli zeby utlenic wlosy...po niedawnym przyciemnieniu czuje sie taka szara, nijaka ale z 2 strony jak pomysle ze juz niedlugo rok stuknie od niefarbowania to dostaje motywacji no i w koncu szkoda zmarnowac taki odrost. Licze tylko na lato i sloneczko, ktore rozjasni moje wloski Trzymajmy sie i badzmy silne dziewuszki
ja tez z utesknieniem czekam na slonce

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziś tak siedzę i też dostałam kryzysu nie wiem, czy nie żałuję przyciemnienia... Jakieś takie miedziane refleksy widzę przy samej głowie (tam, gdzie właśnie miałam odrost) i strasznie mnie to denerwuje
Znacie jakiś sposób na usunięcie rudego refleksu??? Powiedzcie, że znacie...

Wczoraj aż płakałam, bo potwornie pokruszyły mi się włosy, z tego zdenerwowania zaczęłam je sobie wyrywać i potem myślę, co mi właściwie odbiło... Ale to mnie akurat tylko motywuje do tego, by już nic nie robić... I rozważam obcięcie mojego boba na krótką fryzurkę jakąś... żeby mi się nie sypały
sprobuj plukanka lub niebieskim szamponem (np Joanny).

widze ze Twoje wlosy bardzo dostaly w kosc po blondzie...
jak bardzo sie krusza to pewnie nie bedzie wyjscia jak obciac...


a ja mam babyhair w moim kolorze
tylko wlasnie nie pamietam co stosowalam na samym poczatku, po czym mogly mi urosnac hehe

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jaj któraś odważy się ściąć na chopaka albo na łyso to ja chce zobaczyć zdjęcia!
^_^
byl chyba taki watek w ktorym dziewczyna sciela wlosy bo byly tak bardzo zniszczone i zapuszczala od 0

ja mialam krotkie fryzury i niestety wiem ze mi nie pasuja
ale wiosna planuje wieksze ciecie, jakies 10 cm
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:07   #4549
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
dbajmy o włoski dziewczyny jaka byłam zadowolona jak mogłam wyjasnić TŻtowi że włosy mi się na deszczu nie spuszyły bo są odżywione i nie łykają już wody
Ciekawe, nie wiedzialam, ze istnieje taka zaleznosc. W zasadzie pamietam, ze jak mialam naturalne wlosy to zawsze mi sie puszyly ale w zasadzie uzywalam tylko waxa raz na jakis czas. Sprawdze czy teraz tak bedzie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tez z utesknieniem czekam na slonce
Toz to slonce przeciez niszczy i wysusza wlosy!

Ivonea widzialam twoje wlosy w innym watku, sliczne i jakie dlugie! z tego co pamietam, to zapuszczalas od kwietnia 2010? dobrze mysle?

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-01-13 o 10:34
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 10:20   #4550
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat123 jak się bardzo kruszą to chyba najlepiej ściąć, bo już lepsza krótka fryzura niż takie wystrzępione niewiadomoco na głowie.....
a na rudy refleks możesz spróbować płukanki niebieskiej
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:27   #4551
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;31592045]
Toz to slonce przeciez niszczy i wysusza wlosy!
[/QUOTE]

mniej niz farba
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:54   #4552
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jaj któraś odważy się ściąć na chopaka albo na łyso to ja chce zobaczyć zdjęcia!
^_^
oooo otak!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:09   #4553
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

witajcie! Mam swoje naturalne włosy od czerwca 2012,muszę przyznać,że warto zapuszczać,włoski sa zupełnie inne! Trzymam za was kciuki dziewczyny!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:12   #4554
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;31592045]

Ivonea widzialam twoje wlosy w innym watku, sliczne i jakie dlugie! z tego co pamietam, to zapuszczalas od kwietnia 2010? dobrze mysle?[/QUOTE]

A w sumie to jakoś w czerwcu je ścięłam.. albo w maju.. ale rok się zgadza ^_^ jeszcze 18 dni i stukną mi 2 lata odkąd nie farbuje włosów ^_^

Na razie najdłuższe moje włosy mają około 35-36 cm, a najkrótsze 25 cm.
w sumie to jestem na półmetku mniej więcej tego czego chciałam, marze o 60-70cm hyhy
Niestety jeszcze będzie mnie czekało wyrównanie więc znowu trza będzie podciąć. Ale czekam aż te krótkie osiągną około właśnie 30-35cm ^_^.
I niech sobie rosną :P
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:17   #4555
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kat --> ja będę ścinać bo miałam kiedyś pare razy rozjasniane do platyny, potem mimo pofarbowania na czerń i ta mi się kruszyły. Na czubku głowy chyba najlepiej to widać, mam tylko naturalki, czarne końce po prostu odpadły. Nie chcę straszyć, ale tak to bywa. Ale ja miałam bardzo zepsute... Teraz zostało trochę sianka, więc pójde ściąć, najwyżej będę wyglądać jeszze bardziej chłopięco nie mam nic przeciwko temu...

na RUDOŚCI (nie żółć) może choć nie musi pomóc NIEBIESKA płukanka. wiesz, miałam ciemny blond (farbowany), zaczął rudzieć, dałam tę płukankę i zrobił się chłoooooodny piękny odcień a gdy wypróbowałam już na naturalnych odrostach (raczej jasny blondzik), stały się szare
a jak mocno będziesz ścinać??? Masz jakąś fajną fryzurkę na oku?
Ja mam też właśnie w podobny stanie i najgorsze jest to, że mi całe długie włosy odpadają nigdy więcej rozjaśniania

Muszę się przejść za tą płukanką a ona przypadkiem nie rozjaśnia włosów? Bo fioletowa rozjaśnia
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jaj któraś odważy się ściąć na chopaka albo na łyso to ja chce zobaczyć zdjęcia!
^_^
na łyso i na chłopaka to nie
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tez z utesknieniem czekam na slonce



sprobuj plukanka lub niebieskim szamponem (np Joanny).

widze ze Twoje wlosy bardzo dostaly w kosc po blondzie...
jak bardzo sie krusza to pewnie nie bedzie wyjscia jak obciac...


a ja mam babyhair w moim kolorze
tylko wlasnie nie pamietam co stosowalam na samym poczatku, po czym mogly mi urosnac hehe
Oj dostały dostały... Teraz tak myślę, że mogłam poczekać jednak jeszcze z farbowaniem blondu na ciemno, może nie byłoby tak źle aż...
Łudzę się, że zaraz przestaną odpadać mi po kawałku

Ja też chcę babyhair
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 jak się bardzo kruszą to chyba najlepiej ściąć, bo już lepsza krótka fryzura niż takie wystrzępione niewiadomoco na głowie.....
a na rudy refleks możesz spróbować płukanki niebieskiej
Tylko ciekawe co na to mój TŻ... (wielki przeciwnik krótkich włosów)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:32   #4556
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat --> może taką jak w załączniku, nieco krótkszą, chodzi mi głównie o ścięcie boków, bo niestety w tym miejscu mam najbardziej poniszczone (efekt ciągłego farbowania, no i nie ścinałam, bo chciałam mieć za wszelką cenę boba)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_krotkie008.jpg (14,4 KB, 21 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:18   #4557
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jaj któraś odważy się ściąć na chopaka albo na łyso to ja chce zobaczyć zdjęcia!
^_^
chętnie bym to zrobiła, ale nie czuję się dobrze w krótkich.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:44   #4558
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kat --> może taką jak w załączniku, nieco krótkszą, chodzi mi głównie o ścięcie boków, bo niestety w tym miejscu mam najbardziej poniszczone (efekt ciągłego farbowania, no i nie ścinałam, bo chciałam mieć za wszelką cenę boba)
o, śliczna może też się skuszę? Nie jesteś z Zielonej Góry, ani okolic, co? hehe
Ja właśnie coś takiego też myślałam -krótkie boki, nieco dłuższy tył...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:41   #4559
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
witajcie! Mam swoje naturalne włosy od czerwca 2012,muszę przyznać,że warto zapuszczać,włoski sa zupełnie inne! Trzymam za was kciuki dziewczyny!

hej. a może pokażesz nam zdjecie swoich wlosków?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

własnie juz znalazłam fotke twoich wloskow. śliczne!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:56   #4560
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja wam mogę pokazać jak się ścięłam na chłopaka to było ponad rok temu jak od nawrotu anemii wypadało mi dużo włosów. Pokażę wam włosy przed ścięciem, po i teraz
25644_1352068916194_1065517559_1059981_953731_n.jpg SDC14354.jpg 398700_2784909056302_1065517559_2913651_336546871_n.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.