Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 18:37   #1201
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Zanim nadrobię - pytanko do mam wprowadzających gluten - co, jak, kiedy?
WIem, że 2-3g/100g produktu, ale interesuje mnie jakimi produktami to wprowadzacie, no ogólnie. Bo jakos nie wiem, jak z Frankiem się do tego przymierzyć.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:37   #1202
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jak?
Czym rozdrabniacie? Bo ja to jabłko to pierw na tarce (ale wyszly taie nitki..) pozniej blenderem,ale za malo i nie lapalo, na koncu przez sitko

ja...słoiczek z bobowity... delikatna marchewka


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...

Dziewczyny...przepraszam tak chciałam Was poznać...
zdrówka dla Was kochani. Gosia mnie wczoraj zaczynało łapać.. ale 2 paracetamole ,septolete ,herbata z miodem i dziś lepiej


a u nas nocka znów super była...dziecko mi się naprawia
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:46   #1203
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Ignaś dlatego śpi w śpiworku, żeby nie dał rady się odkopać. A i tak szaleje i próbuje.
ojj śpiworek to zapomnij u mojej, spała w nim pierwsze 2tyg, potem było kopanie, płacz i w ogóle masakra ni huhuhu musi miec luźno

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej Kobitki

ja tak bez nadrabiania narazie... chciałam Wam tylko powiedzieć,że rok temu...dokładnie 17go stycznia zobaczyłam na teście 2 wyraźne kreski..

a dziś to moje małe szczęście już będzie miało jedzoniowo łyżeczkowy debiut..


aaaale mnie na sentymenty wzięło...czytałam Nasz wątek, mój irlandzki..to jak mi kibicowałyście i wogóle... i ryczę jak bóbr.. nawet teraz mam łzy w oczach

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE
a weź..... u mnie za 2dni też rok od II a dziś rok temu już coś podejrzewałam jutro kupiłam test, a pojutrze testowałam ehhh...jak to zleciało

Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
No podaje się dziecku o temp. 40st., ale pisało w instrukcji przygotowania żeby nie zalewać woda cieplejsza niż 60st. Przed podaniem oczywiście trzeba ostudzić...jak woda była cieplejsza.

U mnie to samo, od kilku dni kilka razy dziennie chwilowa histeria bez wyraźnego powodu.
az muszę sprawdzić bo wydaje mnie się, ze chyba zalewać tez się nie powinno cieplejsza niż 40st żeby nie zniszczyć tych pre- czy probiotyków.

i trochę mi ulżyło, ze Twoja tez ma takie napady, ale z drugiej dalej nie wiem od czego to może być


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
łooooooł, super powiedziałam mężowi, że jednak się da wygrać

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
moonik napisz mi prosze czy w Twoim przepisie sa jajka ??
nie ma


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...
bidule zdrowiejcie Małgoś ze Stefkiem tak właśnie myślałam że coś się nie odzywasz od rana a tu klops..

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

aaa Cotka brawo za jabłuszko! jaka była reakcja Filipka? i już Ci odp, ale ja tez chce na tej gwiazdkowej ucierać
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:52   #1204
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

idziemy kąpać...mam nadzieje,ze dzis da się uśpić moje dziecię bez histerii. dobrej nocki mamiszcza
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:07   #1205
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

(Nie)dziękujemy
Nie nadrobię. Chciałam poczytać, ale się coraz gorzej czuje.
Dobrej nocy Misiaki
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:15   #1206
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Uff nadrobiłam was wreszcie Cały dzień nie miałam neta
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć. Na szczepieniu nie płakał nic a nic, tylko stęknął przy ukłuciu Pytałam lekarza o te budzenie nocne nie z głodu i po raz drugi dostałam Debridat - to jest na ogólną poprawę pracy jelit i na trawienie i na ulewanie - zobaczymy co to da.
Poza tym przyznam się bez bicia że trochę boję się jutro jechać Jeszcze w domu głowę mi suszą, że po co, na co Jak drogi będą czarne to jedziemy, ale jak będzie sypać to dziewczynki wybaczcie ale chyba nie pojadę


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a teraz Wam jeszcze opowiem jaką mam cwaną córkę
dostała dziś nowe smoki i do buźki, i do butelek. No ale zajmijmy się tymi do buzi- jeden z krówką, drugi z pszczołą, z aventu i dałam jej do sprawdzenia czy będą pasować. I tak sobie ciumka, ciumka i nagle bach- złapała za rączkę, wyjęła z buzi, obróciła w ręce tak, że złapała za tę część co się do buzi wkłada i zaczęła podziwiać pszczółkę wiecie co padłam jak to zobaczyłam dałam jej drugiego, żeby sprawdzić czy będzie to samo- i co?- to samo zrobiła a i co najlepsze- jak już obejrzała z każdej strony te zwierzaki to odwróciła sobie smoka z powrotem właściwą stroną i włożyła do buzi
Udana jest Szymon ostatnio też wyjmuje sobie smoczka i wkłada z powrotem

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość

za szczepienie


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi te soczki dla dzieci to są jakieś specjalne czy można podawać takie jak my pijemy- Hortex'u np?
Tych normalnych ponoć nie wolno, bo mają dużo więcej cukru, lepiej te specjalne dla dzieci

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
Ja ważę tyle samo ile przed, ale wygląd niestety nie ten sam Brzuch po jedzeniu od razu wypycha mi do przodu, cycuchy obwisły, ale nie jest najgorzej

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...

Dziewczyny...przepraszam tak chciałam Was poznać...
Zdrówka dla was

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię - pytanko do mam wprowadzających gluten - co, jak, kiedy?
WIem, że 2-3g/100g produktu, ale interesuje mnie jakimi produktami to wprowadzacie, no ogólnie. Bo jakos nie wiem, jak z Frankiem się do tego przymierzyć.
Ja podaję jedną płaską łyżeczkę kaszki manny z Nestle na 200ml mleka - albo swojego albo mm, do tego dodaję 3 płaskie łyżeczki kleiku na lepsze spanko A za jakiś czas spróbuję tę kaszkę ze słoiczka podać

A i mam patent na "niechcenie butli" dzisiaj wyczaiłam - razem ze smoczkiem dałam Szymkowi do buzi mały palec z ręki - jak poczuł "ciało" to od razu zassał butlę Spróbuj może
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:21   #1207
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

kochane to jak w taka pogode sie boicie jechac, a Małgonia chora to jak chcecie spotkanie mozemy przełożyć weźie sie zastanówcie i jakby co dajcie znac, ja sie nei obra ze bo ja tam i tak jetsem w domku to wszystko zalezy od was

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

może faktycznie głupisa pore wybrałysmy na wycieczki
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 19:33   #1208
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kochane to jak w taka pogode sie boicie jechac, a Małgonia chora to jak chcecie spotkanie mozemy przełożyć weźie sie zastanówcie i jakby co dajcie znac, ja sie nei obra ze bo ja tam i tak jetsem w domku to wszystko zalezy od was

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

może faktycznie głupisa pore wybrałysmy na wycieczki

Wiesz, jak padła pierwsza propozycja to śniegu jeszcze nie było
Ale może faktycznie lepiej będzie jak to dziadostwo zniknie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:43   #1209
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
ja...słoiczek z bobowity... delikatna marchewka
U nas dzisiaj też, dzień drugi testowania i aż się wzdrygiwał, że niedobre. Ale paszczę otwierał i wsuwał .
A jutro mam nadzieję dokończy resztę.
A u Was jak smakowało?
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć. Na szczepieniu nie płakał nic a nic, tylko stęknął przy ukłuciu Pytałam lekarza o te budzenie nocne nie z głodu i po raz drugi dostałam Debridat - to jest na ogólną poprawę pracy jelit i na trawienie i na ulewanie - zobaczymy co to da.

Ja podaję jedną płaską łyżeczkę kaszki manny z Nestle na 200ml mleka - albo swojego albo mm, do tego dodaję 3 płaskie łyżeczki kleiku na lepsze spanko A za jakiś czas spróbuję tę kaszkę ze słoiczka podać

A i mam patent na "niechcenie butli" dzisiaj wyczaiłam - razem ze smoczkiem dałam Szymkowi do buzi mały palec z ręki - jak poczuł "ciało" to od razu zassał butlę Spróbuj może
Natko , to ja już nie wiem, kto jest wątkowym przodownikiem wagi . Jakiś skarb masz w tych cyckach chyba, trzeba je chronić i opatentować.
A ta kaszka manna to jakaś specjalna czy normalnie manna? A jak po niej z kupkami? Ja mam tylko tą ze słoiczka i nie wiem, czy ją można podać całą bo tam jest ta ilość 2/3gram na 100?
Spróbuję z tym patentem, ale wiesz, mi się wydaje, że on wie, do czego służy butla, tylko nie chce jej i już. Dziękuję kochana . dzisiaj cały dzień walczyłam z herbatkami i guzik.

Co tam jeszcze pamiętam..

Lau rozwaliła mnie opowieść o krojeniu nożem koopska, i też bym chciała wiedzieć, gdzie byli rodzice ?

Małgosia1983 zdróweczka dużo życzymy z Franiem , kuruj się , zdrowiej i szybciutko tutaj wracaj.

Danika - może Olga chciała się po prostu wczoraj poprzytulać do mamci , ja się rozczulam nad tym, chociaz Tobie pewnie nie było do śmiechu.

Cotka - brawa za pierwsze jabłka i konsekwencję w unikaniu słoiczków . Jaka reakcja Filipka?

Mój mąż - uwaga - kupił piżamki na 12-18 miesięcy . I dziwi się, czemu są wielkie na Franka .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:43   #1210
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wiesz, jak padła pierwsza propozycja to śniegu jeszcze nie było
Ale może faktycznie lepiej będzie jak to dziadostwo zniknie
no to zapytaj Acelinki i bedzie wszytsko jasne bo jakby co to Tusi trzeba dac znac
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:46   #1211
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Aha Martusia21 - jeśli słoiczek z owockami to chyba nie zastępuje karmienia, ale jak wejdziesz np. w zupki czy marcheweczkę z ziemniaczkami to na pewno tak.

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 19:54   #1212
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha Martusia21 - jeśli słoiczek z owockami to chyba nie zastępuje karmienia, ale jak wejdziesz np. w zupki czy marcheweczkę z ziemniaczkami to na pewno tak.

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
o i mnie si eto podoba klikłabym lubie to ale tu ni ema
ale napisałas bardzo mundre słowa
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:55   #1213
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

33kg Ancia, wow

A co do słoiczków, marchewkę i jabłko trzemy, ale bananek w słoiczku czeka na swój dzień
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:57   #1214
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

jestem kochane moje

ja tez caly dzien sie martwilam jak jutro dojade jak bedzie taka pogoda wiec moze faktycznie lepiej sie spotkac jak juz drogi beda czarne

Małgosia kuruj sie

mała dzis byla grzeczna mama mogła sie uczyc
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:04   #1215
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cotka moja mama mówiła, że jabłuszko można skrobać łyżeczką, ale nie wiem jak. A marchewkę to nie mam pomysłu jak utrzeć? surową?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:04   #1216
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

właśnie dostałam eska od natki, będe płakać
no ale może rzeczywiście będzie lepiej jak się spotkamy gdy śniegi stopnieją, będzie bezpieczniej
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:04   #1217
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
o i mnie si eto podoba klikłabym lubie to ale tu ni ema
ale napisałas bardzo mundre słowa
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:05   #1218
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ojj śpiworek to zapomnij u mojej, spała w nim pierwsze 2tyg, potem było kopanie, płacz i w ogóle masakra ni huhuhu musi miec luźno



a weź..... u mnie za 2dni też rok od II a dziś rok temu już coś podejrzewałam jutro kupiłam test, a pojutrze testowałam ehhh...jak to zleciało
u Nas ze śpiworkiem podobnie.. do Polski jeszcze go wzięłam..ale długo nie pospała teraz kołderka

no...zleciało...aż za szybko...



Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
idziemy kąpać...mam nadzieje,ze dzis da się uśpić moje dziecię bez histerii. dobrej nocki mamiszcza
daj znać jak było

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
(Nie)dziękujemy
Nie nadrobię. Chciałam poczytać, ale się coraz gorzej czuje.
Dobrej nocy Misiaki
zdrówka kochani jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Uff nadrobiłam was wreszcie Cały dzień nie miałam neta
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć.
8750 czy 7750 ??? bo podałaś tu i fb inne wagi ale i tak szacun normalnie...kawał Synala wyrósł

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj też, dzień drugi testowania i aż się wzdrygiwał, że niedobre. Ale paszczę otwierał i wsuwał .
A jutro mam nadzieję dokończy resztę.
A u Was jak smakowało?


Mój mąż - uwaga - kupił piżamki na 12-18 miesięcy . I dziwi się, czemu są wielkie na Franka .
hahaha nieźle Sara najpierw oczy jak 5zł.. i nie wiedziała za bardzo o co cho...bo to pierwszy raz z łyżeczki jedzonko.. po chwili.. zaczeła coś ciamkać... a po dwóch trzech namiastkach łyżeczkowych miała minę jakby "matka nie wiem co ty mi tu wciskasz..do jedzenia to jem ale dałabyś mi coś innego " i z miną łaskawca niemalże pociamkała jeszcze troszkę no ale 1/3 słoiczka poszła

no ciekawe czemu za duże.. ale chęci miał dobre

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.


A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
ja nie mam żadnych

klask i: za wagę.
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:07   #1219
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dobry wieczór!
żyję.. mąż też
u nas też zima zimna brrr...
ja to myślę że mnie to FATUM nie opuści.. ale tak sobie myślę że co mnie nie zabije to wzmocni .. chyba tak jakoś to szło.
Dzisiaj miałam rezonans magnetyczny na moje nieszczęsne kolano, wczoraj ustalili mi zabiegi rehabilitacyjne na koniec lutego i tak się bujam...
dzisiaj dostałam też wspaniałe pismo z mojej uczelni...
w grudniu przysłali mi że mnie skreślają z listy studentów (kompletnie nie rozumiem ich decyzji bo wysłałam pod koniec września do nich podanie z prośbą o przedłużenie sesji z powodu zagrożonej ciązy i porodu przez cc - przez to nie mogłam się stawić na dwa egz poprawkowe!) a wczoraj otwieram kopertę a tam wezwanie do zapłaty za 3 miesiące studiów (do momentu skreślenia) no i masakra... ciekawe skąd ja wezmę 1300zł
teraz niestety mam inne wydatki...
w czw jadę do dziekanatu zrobić aferę...
już się boję
w czw mamy mieć pierwszą kolędę na nowym M, ale co ja zrobię... tamta sprawa jest niestety wa żniejsza..szczególnie że mam 7 dni na odwołanie się od decyzji..

ja to mam zycie.. nie ma co..

Ancia: jak Ty to robisz że tak chudniesz?? ćwiczysz coś?
ja jak narazie schudłam tylko 16kg, ale od 4 dni jestem na diecie dukana i zobaczymy jakie będą efekty...

tak Wam już zazdroszczę podawania dzieciom papek, warzywek itp..
ciekawe czy nam pediatra pozwoli na włączenie ich do jadłospisu ze wzgl na tą skazę..
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 20:12   #1220
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj też, dzień drugi testowania i aż się wzdrygiwał, że niedobre. Ale paszczę otwierał i wsuwał .
A jutro mam nadzieję dokończy resztę.
A u Was jak smakowało?

Natko , to ja już nie wiem, kto jest wątkowym przodownikiem wagi . Jakiś skarb masz w tych cyckach chyba, trzeba je chronić i opatentować.

Chyba Szymon przoduje Moja mama i babcia i nasz pediatra też są w szoku, że mały tak rośnie na tej mojej "sinej wodzie" (określenie babci jak widziała kiedyś moje mleko w butli)

A ta kaszka manna to jakaś specjalna czy normalnie manna? A jak po niej z kupkami? Ja mam tylko tą ze słoiczka i nie wiem, czy ją można podać całą bo tam jest ta ilość 2/3gram na 100?
Spróbuję z tym patentem, ale wiesz, mi się wydaje, że on wie, do czego służy butla, tylko nie chce jej i już. Dziękuję kochana . dzisiaj cały dzień walczyłam z herbatkami i guzik.

Kaszka ta dla dzieci z Nestle co kiedyś wklejałam (Kaszka mleczna manna) Z kupkami baardzo kiepsko niestety Ale dałam Szymkowi przez dwa dni śliwkę ze słoiczka i poszła Teraz testujemy na to Debridat.
Nie wiem jak to z tą ze słoiczka Muszę obadać etykietę.
To trzymam kciuki żeby Franek załapał znowu butlę



Mój mąż - uwaga - kupił piżamki na 12-18 miesięcy . I dziwi się, czemu są wielkie na Franka .


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no to zapytaj Acelinki i bedzie wszytsko jasne bo jakby co to Tusi trzeba dac znac
Acelinka napisała, że bardzo szkoda, ale że chyba faktycznie będzie lepiej jak poczekamy do roztopów

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
Jestem pod wrażeniem
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:14   #1221
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Cotka moja mama mówiła, że jabłuszko można skrobać łyżeczką, ale nie wiem jak. A marchewkę to nie mam pomysłu jak utrzeć? surową?
ja bym marchewke ugotowała i blenderkiem ja

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

A wiec oficjalnie odwołujemy spotkanko do czasu roztopów


Małgoś ju znie musi ci byc przykro że nie poznasz laseczek, bo bedzie inna okazja
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:16   #1222
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hahaha nieźle Sara najpierw oczy jak 5zł.. i nie wiedziała za bardzo o co cho...bo to pierwszy raz z łyżeczki jedzonko.. po chwili.. zaczeła coś ciamkać... a po dwóch trzech namiastkach łyżeczkowych miała minę jakby "matka nie wiem co ty mi tu wciskasz..do jedzenia to jem ale dałabyś mi coś innego " i z miną łaskawca niemalże pociamkała jeszcze troszkę no ale 1/3 słoiczka poszła
NA pierwszy raz?
Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
Ancia: jak Ty to robisz że tak chudniesz?? ćwiczysz coś?
ja jak narazie schudłam tylko 16kg, ale od 4 dni jestem na diecie dukana i zobaczymy jakie będą efekty...
Nic nie robię i nie ćwiczę. Samo spada.
Ale masz nieszczęścia dziewczyno, współczuję. Oby to fatum poszło precz!
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Kaszka ta dla dzieci z Nestle co kiedyś wklejałam (Kaszka mleczna manna) Z kupkami baardzo kiepsko niestety Ale dałam Szymkowi przez dwa dni śliwkę ze słoiczka i poszła Teraz testujemy na to Debridat.
Nie wiem jak to z tą ze słoiczka Muszę obadać etykietę.
To trzymam kciuki żeby Franek załapał znowu butlę
Mam tą ze słoiczka, na etykiecie nie ma nic, tylko jest napisane, że ma gluten, o. A widzisz śliwki, to bym nie wpadła chyba na to.
Z tą siną wodą to dobre .
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja bym marchewke ugotowała i blenderkiem ja
No właśnie, też tak myślę.
Blenderek muszę zakupić, jaki polecacie?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:22   #1223
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

8750 czy 7750 ??? bo podałaś tu i fb inne wagi ale i tak szacun normalnie...kawał Synala wyrósł
Wiem 8750 jednak

Anciu wg etykiety wychodzi, że produktów z glutenem jest 6%(kasza manna i płatki zbóż) czyli na cały 190g słoiczek jest tego 11,4 grama (a samego glutenu na pewno mniej) także myślę, że spokojnie na dwa razy można ten słoiczek podzielić - więcej na raz chyba Franio nie zje
Mam nadzieję, że dobrze dedukuję

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja bym marchewke ugotowała i blenderkiem ja

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

A wiec oficjalnie odwołujemy spotkanko do czasu roztopów


Małgoś ju znie musi ci byc przykro że nie poznasz laseczek, bo bedzie inna okazja
No to teraz nic tylko czekać na słonko

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mam tą ze słoiczka, na etykiecie nie ma nic, tylko jest napisane, że ma gluten, o. A widzisz śliwki, to bym nie wpadła chyba na to.
Z tą siną wodą to dobre .
Jest napisane ale drobnym druczkiem Mama mi śliwki podpowiedziała
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:23   #1224
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

ja mam taki i na razie sprawdza sie super
http://allegro.pl/blender-zelmer-491...994577782.html

kruszony lodzik do drinków =rewelka
ogóreczek w plasterki=rewelka
malibu -rewelka
placki ziemniaczane-rewelka -tarcie ziemniaków odeszło w błogie zapomnienie

mamy go od wigili i na razie testuje rózne rzeczy i jak na razie ok , duzo czesci i u mni ena pewno bedą wykorzystane, musisz sie zastanowic do czego chces zblender bo ja chciałam do różnych rzeczy i dlatego taka opcja ale sa i mniejsze , mniej czesci itd, na dzien dzisiejszy z całego kompletu jestem zadowolona
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:26   #1225
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja bym marchewke ugotowała i blenderkiem ja

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

A wiec oficjalnie odwołujemy spotkanko do czasu roztopów


Małgoś ju znie musi ci byc przykro że nie poznasz laseczek, bo bedzie inna okazja
co się odwlecze...
ważne że są chęci
jeszcze się spotkamy

Przepraszam, ja tak tylko na chwilę, bo dziś ciężki dzień był... przez te remonty młody niewyspany i marudny
Mam nadzieję jutro ponadrabiać
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:26   #1226
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Hohoho.... no proszę jaka mama zorganizowana Zazdroszczę bo mnie ostatnio leń dopada. Kiedy tylko synek idzie spać- odpoczywam, czytam, kąpie się, ćwiczę itd. Dom zarasta, koty kurzu w powietrzu a ja zadowolona na kanapie
i wery dobrze
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało
suuuper
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jak?
Czym rozdrabniacie? Bo ja to jabłko to pierw na tarce (ale wyszly taie nitki..) pozniej blenderem,ale za malo i nie lapalo, na koncu przez sitko
a nie masz na tarce takich drobnych, drobnych oczek? Mi na nich ściera na miazge
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...

Dziewczyny...przepraszam tak chciałam Was poznać...
zdrówka kochana
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Acelinko do Czarka chodzę na NFZ i generalnie jestem zadowolona, choć mam trochę żalu, że nie on mnie wysłał na cc, tylko lekarka w zastępstwie..no ale już mi przeszło i dalej do niego będę chodzić. A zajęcia prowadzę razem z koleżanką - ona prowadzi rytmikę a ja taniec
W ciąży przytyłam 23 kg i wszystko zeszło prawie miesiąc po porodzie, tylko brzuszek maly został. teraz ważę 3kg mniej niż przed ciążą i trochę mi dziwnie z tym hihi.
Mamy po cc...macie też takie zgrubienie w miejscu szycia? nad i po?
.
a to dlaczego miałas cesarke? Bo może nie doczytałam jak pisałaś
ja go lubię, ot fajny dowcipny człowiek a przy porodzie ile było śmiechu, a potem się dziewczyny dziwiły że mówiłam że poród to super sprawa

i będziesz wracac do tej pracy?
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
czy Wasze dzieci też się Wam tak intensywnie wpatrują? Ja to za chwilę dostanę zeza hihi....i zaczęła mi tak fajnie słodziutko popiskywć...świergotać jak to babcia mówi

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Uff nadrobiłam was wreszcie Cały dzień nie miałam neta
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć. Na szczepieniu nie płakał nic a nic, tylko stęknął przy ukłuciu Pytałam lekarza o te budzenie nocne nie z głodu i po raz drugi dostałam Debridat - to jest na ogólną poprawę pracy jelit i na trawienie i na ulewanie - zobaczymy co to da.
Poza tym przyznam się bez bicia że trochę boję się jutro jechać Jeszcze w domu głowę mi suszą, że po co, na co Jak drogi będą czarne to jedziemy, ale jak będzie sypać to dziewczynki wybaczcie ale chyba nie pojadę

o jaaaa, ale Pudzian duuuzy i odważny!
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
jaki wieloryb, rybunia kochana a nie wieloryb
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Cotka moja mama mówiła, że jabłuszko można skrobać łyżeczką, ale nie wiem jak. A marchewkę to nie mam pomysłu jak utrzeć? surową?
nie no marchewke to ugotowaną raczej przynajmniej tak mi sie wydaje.
Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
dobry wieczór!
żyję.. mąż też
u nas też zima zimna brrr...
ja to myślę że mnie to FATUM nie opuści.. ale tak sobie myślę że co mnie nie zabije to wzmocni .. chyba tak jakoś to szło.
Dzisiaj miałam rezonans magnetyczny na moje nieszczęsne kolano, wczoraj ustalili mi zabiegi rehabilitacyjne na koniec lutego i tak się bujam...
dzisiaj dostałam też wspaniałe pismo z mojej uczelni...
w grudniu przysłali mi że mnie skreślają z listy studentów (kompletnie nie rozumiem ich decyzji bo wysłałam pod koniec września do nich podanie z prośbą o przedłużenie sesji z powodu zagrożonej ciązy i porodu przez cc - przez to nie mogłam się stawić na dwa egz poprawkowe!) a wczoraj otwieram kopertę a tam wezwanie do zapłaty za 3 miesiące studiów (do momentu skreślenia) no i masakra... ciekawe skąd ja wezmę 1300zł
teraz niestety mam inne wydatki...
w czw jadę do dziekanatu zrobić aferę...
już się boję
w czw mamy mieć pierwszą kolędę na nowym M, ale co ja zrobię... tamta sprawa jest niestety wa żniejsza..szczególnie że mam 7 dni na odwołanie się od decyzji..
..
co za konowały!
spróbuj to jakoś wyjasnić, no co za gadziny, no

za rehabilitacje
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:26   #1227
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Bioderka jeszcze do szerokiegi układania, ale tylko na noc. Jest poprawa Kolejna wizyta za 2 miesiące. Mam nadzieję, że już ostatnia.
U pediatry też wszystko ok. Badania mamy powtórzyć, ale nie ma pośpiechu za 4-6 tyg. ewentualnie zrobić posiew moczu (haha jak to usłyszałam, że trzeba łapać środkowy mocz ze strumienia, to zapowiedziałam mężowi, że bierze na ten dzie urlop).
Reszta wyników ok.
Ważymy prawie 6 kg czyli jak dla nas to sukces!!! (na spotkaniu będziemy najmniejsi)
No i dostaliśmy zielone światło na rozszerzenie diety (na razie bez glutenu, z tego względu, że jest podejrzenie tej skazy) soczki, zupki, kaszki bezmleczne i sinlac.
Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hehe mój w okolicach 13 tez poszedł spac z tym ze jakos tak spi dziwnie , przebudza sie co jakis czas, ja z nim lezałam to otwierał oczka i jak go głaskałam to dalej spał , a w penym momencie tak mu sie ustka układały jakby mu było xle itd nie wiem czy cos mu jest czy co , wasze dzieci w snie jak sie achowuja maja tak czasem?
Oj tak. Moja to takie miny robi czasem przez sen... Ale to usteczka w podkówkę są najgorsze, człowiekowi serce się kraje
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
a to Bartuś zachwycony Biedroneczka z Biedronki
Rzeczywiście zachwycony ) A jakie ma fajne grubiutkie nóżki
Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
4 wrzesnia 2011 rodzilam i juz daje zdjecie małej
Śliczna
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a teraz Wam jeszcze opowiem jaką mam cwaną córkę
dostała dziś nowe smoki i do buźki, i do butelek. No ale zajmijmy się tymi do buzi- jeden z krówką, drugi z pszczołą, z aventu i dałam jej do sprawdzenia czy będą pasować. I tak sobie ciumka, ciumka i nagle bach- złapała za rączkę, wyjęła z buzi, obróciła w ręce tak, że złapała za tę część co się do buzi wkłada i zaczęła podziwiać pszczółkę wiecie co padłam jak to zobaczyłam dałam jej drugiego, żeby sprawdzić czy będzie to samo- i co?- to samo zrobiła a i co najlepsze- jak już obejrzała z każdej strony te zwierzaki to odwróciła sobie smoka z powrotem właściwą stroną i włożyła do buzi
Niezła cwaniara. Musiała obczaić co też matka jej nowego wpycha do buzi
Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
Wagowo szybciutko wróciłam to stanu sprzed ciąży (jakieś 2 tyg po porodzie). Ogólnie wszystcy mi mówią, ze w ogóle nie widać po mnie że dziecko rodziłam
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Bliźniaczko to masz co robić A wiesz co mi ostatnio Konrad zrobil? wziął z szuflady nóz (nie pytaj gdzie byli wtedy rodzice ), poszedl na nocnik, zrobil sobie to co trzeba (trochę rzadkie) i sobie to pokroil elegancko nozem Moje obrzydzenie było pierwsza klasa


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej Kobitki

ja tak bez nadrabiania narazie... chciałam Wam tylko powiedzieć,że rok temu...dokładnie 17go stycznia zobaczyłam na teście 2 wyraźne kreski..

a dziś to moje małe szczęście już będzie miało jedzoniowo łyżeczkowy debiut..


aaaale mnie na sentymenty wzięło...czytałam Nasz wątek, mój irlandzki..to jak mi kibicowałyście i wogóle... i ryczę jak bóbr.. nawet teraz mam łzy w oczach

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE
Wzruszyłam się

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
No brawo Niejeden facet dałby się pochlastać, a tu [roszę- matka wariatka wygrała
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...
Mamo... Co za paskudztwo sie przypałętało? Oby szybko przeszło
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mój mąż - uwaga - kupił piżamki na 12-18 miesięcy . I dziwi się, czemu są wielkie na Franka .
Faceci...

Myślałam, że nie nadrobię, ale się zawzięłam
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:27   #1228
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
NA pierwszy raz?

Blenderek muszę zakupić, jaki polecacie?
Nooo.... a to źle?? te słoiczki małe..to taka 1/3 to naprawdę niewiele

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wiem 8750 jednak
wooooowwww...to prawie 2 kg więcej niż Sara..
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:33   #1229
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha Martusia21 - jeśli słoiczek z owockami to chyba nie zastępuje karmienia, ale jak wejdziesz np. w zupki czy marcheweczkę z ziemniaczkami to na pewno tak.

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
ty wieloryb bo masz trzy kilo wiecej? mi 13 zostalo do mojego wygladu sie nie moge doczepic bo rozstepow nie mam cycki to wiadomo ze nie powroca do czasow dawnej swietnosc ponton na brzuchu jest wiec sie nie utopie latem na basenie
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:36   #1230
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Hej Pisałam wczoraj po powrocie od pedi, że nie zalecała nic, ale dała książeczkę z produktami gerbera i podobno taki jest najnowszy sposób wprowadzania i do tego mam się stosować Spytałam czy skoro mamy równo 4 miesiące to czy możemy wprowadzać powoli to powiedziała, że można, dla smaku bo i tak do 6 głównie pierś
A dałam surowe, kurka- a to miało być gotowane ?
a sorki nie doczytałam o relacji z wizyty pediatry

A jabłuszko i marchewkę to ja będą dawać gotowane

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.[COLOR="Silver"]
ja nie mam żadnego więc za wszystko będę wdzięczna

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A marchewkę to nie mam pomysłu jak utrzeć? surową?
Ancia - chyba lepiej gotowana
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.