Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 12:30   #961
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tym blogu:
http://daisyline.blogspot.com/

Wtórny, mało oryginalny, zdjęcia na tle witryny Escady na pl.3 Krzyzy - nuuuuuuuuudaaaaaaaaa. szkoda czasu i oczu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:35   #962
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tym blogu:
http://daisyline.blogspot.com/
Średnio mi się podoba jej styl. W każdym razie foteczka z kawusią zaliczona
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:42   #963
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Średnio mi się podoba jej styl. W każdym razie foteczka z kawusią zaliczona
Na co drugim blogu można takie zobaczyć I to jest moda, która mnie rozwala ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:48   #964
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem na nie.
Początkowo konsekwentnie trzymała się swojego stylu, podobało mi się to. Nosiła spódniczki i buty na obcasie, była kobieca, optycznie sprawiała, że sylwetka była proporcjonalna (jest bardzo zgrabna, szczupła, ale w rzeczywistości ma długi tułów do krótkich nóg, co według mnie genialnie tuszowała, ponieważ dopiero po wstawieniu zdjęć bez butów to zauważyłam). Obecnie chodząca reklama romwe, przestała nosić spódniczki, a częściej widać ją w spodniach, czym według mnie ukryła swoje atuty. Czasem zaglądałam do komentarzy, nawet gdy ktoś zamieszczał rzetelną, wyważoną krytykę nie potrafiła jej przyjąć i rozważyć. Potem doszło do tej afery z Fashionelką (na bloga tej drugiej nawet nie zaglądam, nie interesuje mnie, ale dwulicowości nie lubię).
Ostatni zestaw, który mi się u niej podobał, który był jeszcze "jej" zamieściła jakiś rok temu. Podsumowując, inżynier Stokrotka (co bardzo podkreśla) jest moim ogromnym rozczarowaniem i przykładem jak prezenty od firm mogą zepsuć czyjś pomysł na siebie.
Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Niekóre jej stylizacje są fajne Ale pamiętam jedną jej stylizację w której kompletnie nic do siebie nie pasowało (nawet napisałam tam komentarz) ... Niestety czasem dziewczyna przekombinuje z zestawianiem pewnych ubrań.

Ja na jej bloga trafiłam jak rozpętała się afera z inną blogerką :P
Kobietki a zdradzicie o co chodzi z tą aferą? Bo zaciekawiło mnie to bardzo
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:17   #965
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Przejrzałam parę zestawów DaisyLine i nawet mnie dziewczyna do siebie przekonała, ALE... okropnie irytuje mnie, że muszę kliknąć "see more", żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia w poście, a następnie scrollować do góry, przedzierając się przez pierdylion komentarzy zawierających "ochy i achy". Może wychodzi ze mnie wygodnictwo , ale lubię, gdy posty wraz ze wszystkimi zdjęciami jeden pod drugim, wersja taka jak DL (i bodajże Fashionelki ) wybitnie mnie zniechęca do wchodzenia na bloga.

Btw. u Fashionelki pokrowiec na ajfona z Mulberry za 480 zł. Jeśli chodzi o "modowe pierdólki zdecydowanie nie warte swej ceny", to wg moich subiektywnych kryteriów spokojnie może konkurować z reklamówką JS.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:21   #966
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki a zdradzicie o co chodzi z tą aferą? Bo zaciekawiło mnie to bardzo

http://allthesame.pl/afera-szafiarsk...daisyline,904/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:30   #967
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki a zdradzicie o co chodzi z tą aferą? Bo zaciekawiło mnie to bardzo
Afera doczekała się nawet wątku na wizażu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=afera

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Przejrzałam parę zestawów DaisyLine i nawet mnie dziewczyna do siebie przekonała, ALE... okropnie irytuje mnie, że muszę kliknąć "see more", żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia w poście, a następnie scrollować do góry, przedzierając się przez pierdylion komentarzy zawierających "ochy i achy". Może wychodzi ze mnie wygodnictwo , ale lubię, gdy posty wraz ze wszystkimi zdjęciami jeden pod drugim, wersja taka jak DL (i bodajże Fashionelki ) wybitnie mnie zniechęca do wchodzenia na bloga.
Też mnie to irytuje. Do tego jeszcze nie można kliknąć prawym, żeby otworzyć notkę w nowej karcie, a ja w przypadku takich blogów otwieram kilka zestawów i potem oglądam jeden po drugim. Tak wiem, istnieją skróty klawiszowe, ale leniwa jestem i wolę sobie klikać jedną ręką, a drugą podpierać głowę.

Ale zestawy ma ładne, ciekawe a jednocześnie nie przesadzone.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 13:39   #968
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wtórny, mało oryginalny, zdjęcia na tle witryny Escady na pl.3 Krzyzy - nuuuuuuuuudaaaaaaaaa. szkoda czasu i oczu.
to jest akurat Escada na ul. Paderewskiego w Poznaniu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:42   #969
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
to jest akurat Escada na ul. Paderewskiego w Poznaniu
Nieważne, bez polotu, zero własnych pomyłow, zero świeżości, zero kreatywności, blog zaledwie mierny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:44   #970
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem na nie.
Początkowo konsekwentnie trzymała się swojego stylu, podobało mi się to. Nosiła spódniczki i buty na obcasie, była kobieca, optycznie sprawiała, że sylwetka była proporcjonalna (jest bardzo zgrabna, szczupła, ale w rzeczywistości ma długi tułów do krótkich nóg, co według mnie genialnie tuszowała, ponieważ dopiero po wstawieniu zdjęć bez butów to zauważyłam). Obecnie chodząca reklama romwe, przestała nosić spódniczki, a częściej widać ją w spodniach, czym według mnie ukryła swoje atuty. Czasem zaglądałam do komentarzy, nawet gdy ktoś zamieszczał rzetelną, wyważoną krytykę nie potrafiła jej przyjąć i rozważyć. Potem doszło do tej afery z Fashionelką (na bloga tej drugiej nawet nie zaglądam, nie interesuje mnie, ale dwulicowości nie lubię).
Ostatni zestaw, który mi się u niej podobał, który był jeszcze "jej" zamieściła jakiś rok temu. Podsumowując, inżynier Stokrotka (co bardzo podkreśla) jest moim ogromnym rozczarowaniem i przykładem jak prezenty od firm mogą zepsuć czyjś pomysł na siebie.
Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Przejrzałam parę zestawów DaisyLine i nawet mnie dziewczyna do siebie przekonała, ALE... okropnie irytuje mnie, że muszę kliknąć "see more", żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia w poście, a następnie scrollować do góry, przedzierając się przez pierdylion komentarzy zawierających "ochy i achy". Może wychodzi ze mnie wygodnictwo , ale lubię, gdy posty wraz ze wszystkimi zdjęciami jeden pod drugim, wersja taka jak DL (i bodajże Fashionelki ) wybitnie mnie zniechęca do wchodzenia na bloga.

Btw. u Fashionelki pokrowiec na ajfona z Mulberry za 480 zł. Jeśli chodzi o "modowe pierdólki zdecydowanie nie warte swej ceny", to wg moich subiektywnych kryteriów spokojnie może konkurować z reklamówką JS.
Dla mnie daisyline zalicza sie do *reklamowek*- daisyline, fashion, beauty,shopping, kasia tusk. ciagle jakies posty sponsorowane.
tak np u daisylin e nagle z d* post: zalety nokii 500 i nic wiecej nie dopisala.
kasia tusk: sweet focie z Eucerin tez nie napisala ze sponsorowane...
...
moglabym tak w nieskonczonosc.
dlatego blog mi sie nie podoba. wole bardzie orginalne stylizacje w sstylu jemerced.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:46   #971
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja to odebralam jako zart .


po 1., ja nie napisalam, ze mi sie mocna opalenizna nie podoba, ale po prostu zadna mnie nie rajcuje . po 2., do wytworzenia witaminy D wystarczy spacer w sloneczny dzien, nie trzeba lezec na sloncu w bikini badz, co gorsza, eksponowac sie w solarium .
w temacie solarium polecam!
http://tvnplayer.pl/seriale-online/r...1823,9395.html

zwłaszcza Honorata, lat 30, przekonana o swojej wyjątkowości i zadatkach na modelkę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 13:47   #972
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Najnowsza, jeszcze gorrrrąca propozycja do testowania przez wszystkie szafiarko--blogerki. Hit porsto z Fashion weeku w Berlinie. Dziewczeta,do testów:

problem bad hair day czy ziemistej cery rozwiązany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berlin.jpg (71,7 KB, 270 załadowań)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:59   #973
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Średnio mi się podoba jej styl. W każdym razie foteczka z kawusią zaliczona
To nowy trend, nie masz zdjęcia z kubkiem kawy ( lokalizacja dowolna ) nie istniejesz.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Na co drugim blogu można takie zobaczyć I to jest moda, która mnie rozwala ...
O na szczęście nie jestem osamotniona w odczuciach względem panującej mody na fotorelacje z kawą.

Brakuje tylko sesji - ja wystrojona z wózkiem pomiędzy półkami z kawą i pytanie do czytelników - a Wy którą kawę polecacie ?

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Najnowsza, jeszcze gorrrrąca propozycja do testowania przez wszystkie szafiarko--blogerki. Hit porsto z Fashion weeku w Berlinie. Dziewczeta,do testów:

problem bad hair day czy ziemistej cery rozwiązany.
tylko nie ma miejsca na kubek z kawą
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:21   #974
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze Kamila ma figure modelki- moglaby troche pocwiczyc i voila!

Moglaby podpatrywac styl od niektorych modelek- Anja tez ma takie nogi.
nie, Anja ma bardziej proporcjonalne, uda sa grubsze niz kolana.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja to odebralam jako zart .


po 1., ja nie napisalam, ze mi sie mocna opalenizna nie podoba, ale po prostu zadna mnie nie rajcuje . po 2., do wytworzenia witaminy D wystarczy spacer w sloneczny dzien, nie trzeba lezec na sloncu w bikini badz, co gorsza, eksponowac sie w solarium .
nie pisalam o wylegiwaniu sie na sloncu czy w solarium. dla niektorych wystarczy spacer w sloneczny dzien, zeby zlapac opalenizne.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:18   #975
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Afera doczekała się nawet wątku na wizażu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=afera
Rozwala mnie sława blogerek i ekscytacja ich osobą


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Najnowsza, jeszcze gorrrrąca propozycja do testowania przez wszystkie szafiarko--blogerki. Hit porsto z Fashion weeku w Berlinie. Dziewczeta,do testów:

problem bad hair day czy ziemistej cery rozwiązany.
Idealny outfit na wiosnę


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
To nowy trend, nie masz zdjęcia z kubkiem kawy ( lokalizacja dowolna ) nie istniejesz.



O na szczęście nie jestem osamotniona w odczuciach względem panującej mody na fotorelacje z kawą.

Brakuje tylko sesji - ja wystrojona z wózkiem pomiędzy półkami z kawą i pytanie do czytelników - a Wy którą kawę polecacie ?

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



tylko nie ma miejsca na kubek z kawą

Dzisiaj na moim blogu musi pojawić się sweet focia z kawusią!


Opalenizna "na skwarka" mnie obrzydza.
Zdrowa opalenizna, jak i porcelanowa bladość, podobają mi się praktycznie na równi (Jednak troszkę bardziej wolę opalone ciało ).
__________________
Jestem tu od 2009r.

Edytowane przez klaustynka
Czas edycji: 2012-01-23 o 15:19 Powód: Względy estetyczne :D
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:46   #976
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ot ciekawostka http://biznes.onet.pl/zarobic-na-blo...4,1,news-detal
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:03   #977
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Opalenizna "na skwarka" mnie obrzydza.
Zdrowa opalenizna, jak i porcelanowa bladość, podobają mi się praktycznie na równi (Jednak troszkę bardziej wolę opalone ciało ).
Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy wygląda to naturalnie. Jak dziewczyna ma jasne włosy, albo rude i jasne oczy (niebieskie, szare, zielone) i jeszcze do tego piegi, to jasna karnacja wygląda ślicznie. Czasem też brunetki z taką porcelanową skórą wyglądają cudnie. Ale wtedy widać, że nie jest to niezdrowe, tylko taka skóra się ciężko opala - łatwiej się poparzyć niż opalić. Z drugiej strony jak ktoś ma taką cerę jak ja sama - oliwkową, brązowe włosy, brązowe oczy, gdzie słońce mnie łapie natychmiast i od razu na brąz, a nie na różowo, to bez tego "złotawego" połysku wyglądam kiepsko - jakbym całe lato przesiedziała w komórce
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:14   #978
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
25 Ale na innych zdjęciach nie ma aż takiej dziecięcej twarzy
A mnie to wcale nie szokuje. Raz, że Azjatki starzeją się dużo wolniej (albo wcale) niż kobiety rasy białej, dwa, potrafią zrobić niezłe makijażowe tricki, że wyglądają jeszcze młodziej (kurde, czego oni tam używają! Kleju do skarpetek, kleju do powiek, takie rzeczy, że mi się nie śniło Może niedługo wynajdą jak założyć photoshopa na twarz )

Kolejny przykład http://kwejk.pl/obrazek/816204

Ale Wy się zachwycacie tą jej okrągłą buzią Mi się aż tak nie podoba. Czasami irytują mnie takie buzie jak u lalek, jakąś sztuczność w sobie mają.

Przypomina mi to, jak kiedyś czytałam artykuł (chyba w jakimś Focusie), że mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają to, co dla nich ładne. Nie kojarzę, co woleli mężczyźni, ale pamiętam, że większość kobiet uwielbia drobne sylwetki, małe okrągłe buzie, duże oczy - ponoć to "wina" instynktu macierzyńskiego

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A w którym miejscu ten wątek przerodził się z komentowania mody w komentowanie czyjegoś wyglądu?

Ok, fryzura, makijaż, włochy na nogach - to są elementy, na które blogerka ma wpływ, może sobie zrobić fryzurę na pazia jak i super wielkiego mopa na głowie (lub nogach ) , kwestia kreacji.

Ale komentowanie rąk, nóg, twarzy i innych części ciała, które są niezależne od danego człowieka? (...)
Sęk w tym, że zależne, bo Kamila specjalnie odchudzała się, żeby uzyskać obecną wagę. Dlatego też dziewczyny komentują
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:22   #979
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy wygląda to naturalnie. Jak dziewczyna ma jasne włosy, albo rude i jasne oczy (niebieskie, szare, zielone) i jeszcze do tego piegi, to jasna karnacja wygląda ślicznie. Czasem też brunetki z taką porcelanową skórą wyglądają cudnie. Ale wtedy widać, że nie jest to niezdrowe, tylko taka skóra się ciężko opala - łatwiej się poparzyć niż opalić. Z drugiej strony jak ktoś ma taką cerę jak ja sama - oliwkową, brązowe włosy, brązowe oczy, gdzie słońce mnie łapie natychmiast i od razu na brąz, a nie na różowo, to bez tego "złotawego" połysku wyglądam kiepsko - jakbym całe lato przesiedziała w komórce
Zgadzam się
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 16:25   #980
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dla mnie daisyline zalicza sie do *reklamowek*- daisyline, fashion, beauty,shopping, kasia tusk. ciagle jakies posty sponsorowane.
tak np u daisylin e nagle z d* post: zalety nokii 500 i nic wiecej nie dopisala.
kasia tusk: sweet focie z Eucerin tez nie napisala ze sponsorowane...
...
moglabym tak w nieskonczonosc.
dlatego blog mi sie nie podoba. wole bardzie orginalne stylizacje w sstylu jemerced.

Ja uwielbiam jej urodę, przepiękne włosy i super zgrabną sylwetkę, jednak stylizacje średnio przypadają mi do gustu. Czasami wydaje mi się, że zadaniem każdej jej notki jest pokazanie jak największej ilości prezentów od firm - a to post sponsorowany z telefonem, a to kosmetyki, a to każdy kolejny post z torebką z tej samej, podlinkowanej firmy. Według mnie Daisy ma świetne wyczucie stylu, ale nieszczególnie wykorzystuje ten dar, być może właśnie przez zbyt wielkie powiązania z różnymi markami. Jednak w dzisiejszym świecie tego nie da się uniknąć

A wracając do bloga Chloe - dopiero teraz na niego zajrzałam. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest niezwykle odważna i pewna swoich atutów Ale to akurat wielka zaleta )

Zmieniając temat, co myślicie o autorce popularnego za granicą bloga a go-go (http://agogofashion.blogspot.com/) , Jennifer? Nie da się ukryć, że jest zniewalająco piękna i bardzo konsekwentna w pokazywaniu swojego stylu, jednak momentami budzi sporo kontrowersji
Jednak przyznajcie same, niektóre jej zdjęcia aż emanują seksem i zmysłowością..

Edytowane przez chocarome
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:28
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:28   #981
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość

Zmieniając temat, co myślicie o autorce popularnego za granicą bloga a go-go (http://agogofashion.blogspot.com/) , Jennifer? Nie da się ukryć, że jest zniewalająco piękna i bardzo konsekwentna w pokazywaniu swojego stylu, jednak momentami budzi sporo kontrowersji
Jednak przyznajcie same, niektóre jej zdjęcia aż emanują seksem i zmysłowością..
mi się w ogóle nie podoba jej twarz, a styl jak styl - nic zaskakującego wg mnie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:32   #982
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A według mnie właśnie wręcz odwrotnie - gdyby mieszkała w Polsce pewnie nieraz zostałaby wytknięta palcami na ulicy, bo momentami prezentuje naprawdę oryginalny, wręcz ekstrawagancki styl (np. kiedyś pokazywała zestawienie składające się z ozdobnego stanika,spódniczki maxi i wysokich obcasów).

Poza tym jakość jej zdjęć też bardzo pozytywnie wyróżnia ją na tle innych bloggerek..
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:04   #983
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Sęk w tym, że zależne, bo Kamila specjalnie odchudzała się, żeby uzyskać obecną wagę. Dlatego też dziewczyny komentują
Dzisiaj ktoś jej zadał pytanie o to jak doszła do takiej wagi i podała inny powód.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:04   #984
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Kolejny przykład http://kwejk.pl/obrazek/816204
ś wietne!
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:08   #985
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja też nie widzę nic zaskakującego w jej blogu Stylizacje przeciętne. Wszystko już BYŁO. Z resztą mnie już chyba nic nie zaskoczy

(http://agogofashion.blogspot.com/)
__________________
Jestem tu od 2009r.

Edytowane przez klaustynka
Czas edycji: 2012-01-23 o 17:09
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:13   #986
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę nic zaskakującego w jej blogu Stylizacje przeciętne. Wszystko już BYŁO. Z resztą mnie już chyba nic nie zaskoczy

(http://agogofashion.blogspot.com/)
ladna dziewczyna. styl taki sobie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:26   #987
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dziś na poczcie spotkałam Pana, mocno po 40-stce w czarnych lakierowanych Hunterach, pasowało to do niego jak świnia do baletu
Musiałam, rozwaliło mnie to
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:50   #988
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę nic zaskakującego w jej blogu Stylizacje przeciętne. Wszystko już BYŁO. Z resztą mnie już chyba nic nie zaskoczy

(http://agogofashion.blogspot.com/)
dokładnie, mi już przejadły się te wszystkie blogi, wydumane, oryginalne stylizacje, by jak najbardziej szokować czy zwracać na siebie uwagę - koszula w formie sukienki (notka na kolejnej stronie), i tysiąc innych.

chyba już mnie nic nie zaskoczy, nawet Lady Gaga

a uroda wg mnie też mocno przeciętna.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:56   #989
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam jej urodę, przepiękne włosy i super zgrabną sylwetkę, jednak stylizacje średnio przypadają mi do gustu. Czasami wydaje mi się, że zadaniem każdej jej notki jest pokazanie jak największej ilości prezentów od firm - a to post sponsorowany z telefonem, a to kosmetyki, a to każdy kolejny post z torebką z tej samej, podlinkowanej firmy. Według mnie Daisy ma świetne wyczucie stylu, ale nieszczególnie wykorzystuje ten dar, być może właśnie przez zbyt wielkie powiązania z różnymi markami. Jednak w dzisiejszym świecie tego nie da się uniknąć

A wracając do bloga Chloe - dopiero teraz na niego zajrzałam. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest niezwykle odważna i pewna swoich atutów Ale to akurat wielka zaleta )

Zmieniając temat, co myślicie o autorce popularnego za granicą bloga a go-go (http://agogofashion.blogspot.com/) , Jennifer? Nie da się ukryć, że jest zniewalająco piękna i bardzo konsekwentna w pokazywaniu swojego stylu, jednak momentami budzi sporo kontrowersji
Jednak przyznajcie same, niektóre jej zdjęcia aż emanują seksem i zmysłowością..
Styl bez jakichś szczególnych fajerwerków, bardzo dobrze wykonana zdjęcia, ale jestem na nie ze względu na przesadnie wychudzone ciało i wszystkie te pozy: "na garba" "na krzywe nogi"... Straszne to jest, wygląda jakby miała ze dwie poważne wady postawy, szpotawe kolana i niedowład ręki. Ale to zmora blogów w ogóle...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:24   #990
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Styl bez jakichś szczególnych fajerwerków, bardzo dobrze wykonana zdjęcia, ale jestem na nie ze względu na przesadnie wychudzone ciało i wszystkie te pozy: "na garba" "na krzywe nogi"... Straszne to jest, wygląda jakby miała ze dwie poważne wady postawy, szpotawe kolana i niedowład ręki. Ale to zmora blogów w ogóle...
mnie obrzydza pokazywanie majtek i cyckow.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.