Problem imtymny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 21:27   #1
kasiaczek165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Unhappy

Problem imtymny


Witam, pewnie się powtarzam ale nie bardzo mam czas na przeglądanie wszystkich wpisów. Mój problem polega na tym że mam nawracającą grzybicę trwa to już jakieś 4 lata. Stosowałam już Flumycon ( przepisane przez lekarza), clotrimazolum w maść i w tabletkach dopochwowych, L3 Prurigon maść ( przepisaną przez lekarza) i Triderm maść też również przepisana przez lekarza. Do higieny stosuje Pliva fem F pomarańczowy polecony przez lekarza poprzednio stosowałam lactacyd. W 2010 robiłam cytologię i było niby wszystko w porządku a w 2011 badania na posiew i też nic poważnego nie wykryło. Już nie wiem co robić żeby się pozbyć uczucia pieczenia i tych upławów...
Proszę o radę
kasiaczek165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:15   #2
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Problem imtymny

Poniżej jest wątek zbiorczy Grzybica pochwy. Tam znajdziesz wiele informacji, np. ze po zakończonym leczeniu i potem profilaktycznie po miesiaczce trzeba stosowac probiotyki doustnie lub dopochwowo, np. polecaja lacibiose femina
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.