Rossmann - cz. XII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 20:23   #1981
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio szukam w warszawie masła do ciała Isany z tej limitowanej serii i nie mogę nigdzie znaleźć może któraś z was się gdzieś natknęła na nie??

Polecam wam krem do rąk Isany z mocznikiem. Mam bardzo suchą skórę, dodatkowo atopową. Większość kremów do rąk wchłania się strasznie szybko,a potem znów ręce mam suche. Ten krem jest rewelacyjny! Wychodzę rano z wysmarowanymi rękoma a jak wracam jeszcze czuję że mam krem na rękach.
Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Warszawie i widziałam te masła w prawie każdym Rossie, odwiedzam głównie Rossmanny w Centrum. Jedno kupiłam w tym na Dworcu Centralnym.
Ani mi nie mówcie Drugi raz już leciałam do rosa i znów pusta półka, się wkurzyłam, poszłam do babki zapytać co i jak a ona mi mówi że to stała cena żadna promocja i dzisiaj nie dowieźli tym masełek Znając moje szczęście pewnie się nie załapie ....
O tym kremie myślałam dla mojego TŻ, strasznie ma dłonie suche przez te mrozy ale jak mówicie że śmierdzi to nie wiem czy przejdzie

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość

Ja od siebie z produktów rossmannowskich mogę polecić krem "brązujący" Alterry, który wcale nie jest kremem brązującym tylko tonującym, o rewelacyjnym zapachu (brzoskwini, który dla mnie wcale nie jest chemiczny), jest tylko jedna wersja kolorystyczna, która w opakowaniu wydaje się dość ciemna, jednak przy dobrym rozprowadzeniu (ja używam zwykłej gąbki do podkładu) nadaje się nawet dla bladziochów (tak, to ja ). Używam tego kremu hmm od około 2 tygodni zamiast podkładu i stan mojej skory na twarzy baaardzo się poprawił nie ma on zabójczego krycia jednak ujednolica i wygładza twarz. Jedynym minusem jest dość szybkie "zastyganie" także trzeba w miarę szybko go rozprowadzić. Ten krem jak dla mnie jest hitem i prędko nie sięgnę po zwyczajny podkład, dodatkowo cena jest bardzo na + ok. 10zł/50ml w promocji można go ustrzelić taniej i właśnie na to czekam żeby zrobić zapas. Jestem nim oczarowana, także jeśli ktoś poszukuje podobnego kosmetyku to bardzo polecam

https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/45041_500.jpg
Jaki masz rodzaj cery? Bo nie wiem czy ten krem dla rade przy mojej tłustej-mieszanej bladej twarzyTo jest bardziej krem czy podkład, bo się zastanawiam czy można go nakładać palcami czy ta gąbka jest niezbędna Sorki za takie pytania ale ja się za wiele nie makijażuje :P
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:39   #1982
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
że śmierdzi to nie wiem czy przejdzie


Jaki masz rodzaj cery? Bo nie wiem czy ten krem dla rade przy mojej tłustej-mieszanej bladej twarzyTo jest bardziej krem czy podkład, bo się zastanawiam czy można go nakładać palcami czy ta gąbka jest niezbędna Sorki za takie pytania ale ja się za wiele nie makijażuje :P
Z tego co napisałaś to mam identyczną cerę jak Ty ;d bladzioch niesamowity ze mnie (ale taki już mój urok- wmawiam sobie ) w strefie T tłusta, na policzkach czasem wręcz sucha, zależy od pory roku.

Ja tego kremu nie nakładałam palcami bo praktycznie od zawsze podkład nakładam gąbeczką ponieważ paluszki nie są tak zwinne i zawsze jakąś smugę zostawię co mnie do białej gorączki doprowadza, myślę że jak z podkładem sobie radzisz to i z tym nie będzie problemu Kremik ma lekką formułę, jest dość płynny.
Krem ujednolica twarz i wyrównuje koloryt, na pewno nie jest kryjący tak jak podkład jednak jeśli użyjesz korektora tam gdzie potrzebujesz to efekt jest zadowalający
Po całym dniu noszenia wieczorem zanika równomiernie, nie spływa
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:30   #1983
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ani mi nie mówcie Drugi raz już leciałam do rosa i znów pusta półka, się wkurzyłam, poszłam do babki zapytać co i jak a ona mi mówi że to stała cena żadna promocja i dzisiaj nie dowieźli tym masełek Znając moje szczęście pewnie się nie załapie ....
O tym kremie myślałam dla mojego TŻ, strasznie ma dłonie suche przez te mrozy ale jak mówicie że śmierdzi to nie wiem czy przejdzie
No właśnie ja też raz widziałam jedną sztukę ale nie kupiłam bo akurat kasy nie miałam na to wczoraj byłam to żadnego nie było, dziś pojechałam do innego rossa i nawet półki na to masełko nie było..

Dla mnie ten krem do rąk bardzo ładnie pachnie przypomina mi krem do rąk garniera ten czerwony..
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 23:00   #1984
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
O tym kremie myślałam dla mojego TŻ, strasznie ma dłonie suche przez te mrozy ale jak mówicie że śmierdzi to nie wiem czy przejdzie
wedlug mnie i mojego Tz nie smierdzi wcale
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:24   #1985
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Cool Dot.: Rossmann - cz. XII

Cześć dziewczyny!
Orientujecie się kiedy ma być nowa gazetka Rossmann?
Muszę kupić tusz do rzęs Max Factor tylko nie wiem, czy czekać na promocje.
Pozdrawiam
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:57   #1986
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Taki w czerwonym opakowaniu?

Ja od siebie z produktów rossmannowskich mogę polecić krem "brązujący" Alterry, który wcale nie jest kremem brązującym tylko tonującym, o rewelacyjnym zapachu (brzoskwini, który dla mnie wcale nie jest chemiczny), jest tylko jedna wersja kolorystyczna, która w opakowaniu wydaje się dość ciemna, jednak przy dobrym rozprowadzeniu (ja używam zwykłej gąbki do podkładu) nadaje się nawet dla bladziochów (tak, to ja ). Używam tego kremu hmm od około 2 tygodni zamiast podkładu i stan mojej skory na twarzy baaardzo się poprawił nie ma on zabójczego krycia jednak ujednolica i wygładza twarz. Jedynym minusem jest dość szybkie "zastyganie" także trzeba w miarę szybko go rozprowadzić. Ten krem jak dla mnie jest hitem i prędko nie sięgnę po zwyczajny podkład, dodatkowo cena jest bardzo na + ok. 10zł/50ml w promocji można go ustrzelić taniej i właśnie na to czekam żeby zrobić zapas. Jestem nim oczarowana, także jeśli ktoś poszukuje podobnego kosmetyku to bardzo polecam

https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/45041_500.jpg
A moja cera się bardzo pogorszyła od tego kremu- zaczęła się przesuszać, pojawiły się wypryski, po prostu tragedia, odstawiłam go po 2 tygodniach. Bardzo byłam też zawiedziona tym, że nie jest brązujący tylko tonujący, używałam go w wakacje i tak był dla mnie za ciemny(jestem zupełnym bladzioszkiem), a krycie zerowe. Oddałam koleżance do testowania i ona też miała takie odczucia jak ja. Resztę kosmetyków Alterry uwielbiam- pomadka ochronna to moje KWC, szampony, balsamy i żele pod prysznic też są wg mnie bardzo dobre.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:07   #1987
jsycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Rossmann - cz. XII

hej dziewczyny
macie kod na chusteczki babydream? please
jsycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:19   #1988
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
A moja cera się bardzo pogorszyła od tego kremu- zaczęła się przesuszać, pojawiły się wypryski, po prostu tragedia, odstawiłam go po 2 tygodniach. Bardzo byłam też zawiedziona tym, że nie jest brązujący tylko tonujący, używałam go w wakacje i tak był dla mnie za ciemny(jestem zupełnym bladzioszkiem), a krycie zerowe. Oddałam koleżance do testowania i ona też miała takie odczucia jak ja. Resztę kosmetyków Alterry uwielbiam- pomadka ochronna to moje KWC, szampony, balsamy i żele pod prysznic też są wg mnie bardzo dobre.
Kurcze, szkoda że u Ciebie były takie efekty, to chyba zależy od skóry i co na kogo działa.
Ja tylko chciałam się podzielić moją opinią
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012


Edytowane przez ankamilutka
Czas edycji: 2012-02-22 o 08:34
ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:24   #1989
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jsycha Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
macie kod na chusteczki babydream? please
no własnie ja tez chciałam i doopa.... wyskoczyło mi, że limit kodów wykorzystany
cokolwiek to znaczy....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:28   #1990
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann - cz. XII

Kod na chusteczki : 2982253168189
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:35   #1991
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Rossmann - cz. XII

Czy dobre są te chusteczki? Bo spodziewam się w maju dzidziusia i nie wiem czy zrobić zapas, bo okazja superowa. Jakby któraś mama mogła mi odp to będzie mi bardzo miło .
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:42   #1992
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Czy dobre są te chusteczki? Bo spodziewam się w maju dzidziusia i nie wiem czy zrobić zapas, bo okazja superowa. Jakby któraś mama mogła mi odp to będzie mi bardzo miło .
Polecam niebieskie Babydreamy, sama ostatnio zrobiłam zapas moze nie są aż tak bardzo nawilżone, ale akurat mi to pasuje, nie trzeba ich niemal wyciskać, nie smierdzą, nie podrażniają, przecieram nimi nawet buzię córy
edit: dopiero zerknęłam na rossnet, za taką cenę to zrobię jeszcze większy zapas, a co
__________________
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlać kwarty piwa do półkwartowego kufla. - T.P.

włosomaniaczka

Edytowane przez lenn8
Czas edycji: 2012-02-22 o 08:50
lenn8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:55   #1993
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jsycha Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
macie kod na chusteczki babydream? please
Ja ich nie polecam, strasznie suche, wolę takie bardziej wilgotne zeby porządnie wytrzeć pupkę. Lubię np Dada z biedronki, huggiesy, pampers.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:55   #1994
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Rossmann - cz. XII

Dziękuję za odp , to na pewno kupię i też może więcej dla maluszka.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:59   #1995
cassy78
Przyczajenie
 
Avatar cassy78
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 17
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Kod na chusteczki : 2982253168189
dzieki wielkie
cassy78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:00   #1996
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Rossmann - cz. XII

gdyby ktoś był zainteresowany: nowa gazetka wchodzi 29.02 - informacja prosto z Rossmanna
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:01   #1997
cassy78
Przyczajenie
 
Avatar cassy78
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 17
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Czy dobre są te chusteczki? Bo spodziewam się w maju dzidziusia i nie wiem czy zrobić zapas, bo okazja superowa. Jakby któraś mama mogła mi odp to będzie mi bardzo miło .
Moim zdaniem sa świetne, białe z resztą też.
cassy78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:05   #1998
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
gdyby ktoś był zainteresowany: nowa gazetka wchodzi 29.02 - informacja prosto z Rossmanna
To było raczej do przewidzenia skoro ta jest do 28.02..
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:27
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:09   #1999
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cassy78 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sa świetne, białe z resztą też.
Białe są jakby mniej nasączone, nie dawały rady, ale może trafiłam akurat na taką partię. Dla mnie Dady są aż za mokre i aromatyczne, jak wytarłam nimi buzię małej to ją podrażniły.
__________________
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlać kwarty piwa do półkwartowego kufla. - T.P.

włosomaniaczka
lenn8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 09:26   #2000
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
gdyby ktoś był zainteresowany: nowa gazetka wchodzi 29.02 - informacja prosto z Rossmanna
można to wydedukować po dacie ważności tej gazetki
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:55   #2001
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez haggat Pokaż wiadomość
kod na chusteczki : 2982253168189
2982253122785

2982253124369
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:24   #2002
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Rossmann - cz. XII

Odnośnie kosmetyków Hipp w Rossmanie:
"Potwierdzamy tę informacje, zmniejszyliśmy asortyment kosmetyków z serii HiPP BabySanft w sieci Rossmann. Jednak te kosmetyki nadal znajdują się w sprzedaży w innych dużych sieciach handlowych, jak i w naszym sklepie internetowym" (cytat z maila od nich)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:32   #2003
Immo
Zadomowienie
 
Avatar Immo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Czy dobre są te chusteczki? Bo spodziewam się w maju dzidziusia i nie wiem czy zrobić zapas, bo okazja superowa. Jakby któraś mama mogła mi odp to będzie mi bardzo miło .
Nie poleciłabym ich.
Nigdy nie wiesz czy trafisz na ,,prawie suche"(=podrażnienia jak.... ) Moją córkę bardzo uczulały - kupka ciężko się zmywała lub rozmazywała.
Ja używałam Dada ale potem podrożały i przerzuciłam się na nivea
Immo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:37   #2004
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Odnośnie kosmetyków Hipp w Rossmanie:
"Potwierdzamy tę informacje, zmniejszyliśmy asortyment kosmetyków z serii HiPP BabySanft w sieci Rossmann. Jednak te kosmetyki nadal znajdują się w sprzedaży w innych dużych sieciach handlowych, jak i w naszym sklepie internetowym" (cytat z maila od nich)
Zmniejszyli? Jeszcze bardziej, w małych Rossmannach HiPP nigdy nie było. Powinni raczej napisać, że wycofali zupełnie.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

[QUOTE=Haggat;32460390]
O tym kremie myślałam dla mojego TŻ, strasznie ma dłonie suche przez te mrozy ale jak mówicie że śmierdzi to nie wiem czy przejdzie

Dla mnie stwierdzenie, że śmierdzi jest za mocne. Mam ten krem i może jestem dziwna ale zapach mi się podoba, poza tym szybko się ulatnia.
Uważam, że zapach kosmetyku to sprawa drugorzędna (co innego perfumy), najważniejsze jest dobre działanie.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-02-22 o 12:45
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:23   #2005
Anusia3
Zadomowienie
 
Avatar Anusia3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rossmann - cz. XII

Ja kupiłam za ten kod 3 takie 4 paki chusteczek dla chrześniaka. (czyli 12 paczek po 80 sztuk)
Ciotka się ucieszyła bo ma dwóch małych dzieciaków i 3 w drodze.
Anusia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:28   #2006
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Rossmann - cz. XII

Ja też kupiłam dzisiaj czteropak . Z tym, że u mnie w rodzinie nie ma żadnych maluchów, ani nikt się nie spodziewa . Ale ja używam ich jako chusteczek do okolic intymnych, wycierania butów, a czasem do kurzu
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:30   #2007
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam dzisiaj czteropak . Z tym, że u mnie w rodzinie nie ma żadnych maluchów, ani nikt się nie spodziewa . Ale ja używam ich jako chusteczek do okolic intymnych, wycierania butów, a czasem do kurzu
A można wiedziec ile zapłaciłaś? Widziałam, że one są teraz w promocji i nie wiem od której ceny naliczany jest rabat
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:32   #2008
Anusia3
Zadomowienie
 
Avatar Anusia3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rossmann - cz. XII

1-czteropak czyli czyli 320 sztuk kosztuję 9.99zł.
Trzeba mieć kod: 2982253168189
Anusia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:34   #2009
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
a można wiedziec ile zapłaciłaś? Widziałam, że one są teraz w promocji i nie wiem od której ceny naliczany jest rabat
9,99
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:39   #2010
lilouuu
Raczkowanie
 
Avatar lilouuu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Rossmann - cz. XII

Łaaa. Właśnie wróciłam z Rossa i jestem zakochana w musujących kulach do kąpieli Dairy Fun!
lilouuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.