Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 09:10   #2671
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Paula - no tak, pisałaś w klubie. Justynka jest exstra. Ale ja też pisałam dlaczego u mnie odpada, bliska rodzina ...
Pamietam Wlasnie chcialam pisac, ze juz pisalysmy o tym w klubie.
Dla dziewczynek jest duzo fajnych imion
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:11   #2672
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

phdwao - ja już swoją zaczęłam wydawać
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:11   #2673
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

karmeelek niieee przeważnie jak wstaję z łóżka i napinają mi się mięśnie na brzuchu i robi się taka gula co ten pępek wypycha.. Podejrzewam że to główka małej tak robi
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:12   #2674
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Pamietam Wlasnie chcialam pisac, ze juz pisalysmy o tym w klubie.
Dla dziewczynek jest duzo fajnych imion
ostatnio sklerotyczka ze mnie
my myslimy o Martynie na poważnie...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:14   #2675
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hehe no kochany

ja trzymam kciuki z Twoje dzisiejsze usg

fajne sama o tym mysle

pewnie że mozliwe, ja czekam na pensję z premia

Ano wlasnie to jest fajna sprawa na wyjazdy...
No i zawsze jesli bede potrzebowala dziecko z kims zostawic, moge podrzucic tez takie lozeczko, zeby mialo wygodnie.
Bo do domu wedlug mnie turystyczne sie nie nadaje (zreszta sama nazwa - turystyczne ), bo wiem, ze dzieci bardzo lubia w lozeczku cwiczyc wspinanie sie po szczebelkach, co w takim lozeczku jest utrudnione, a to jest wazne cwiczenie i nie musi byc wykonywane tylko w pokoju rodzicow
Nas kiedys wyslali na rehabilitacje (maly wolal sie przewracac glownie na prawy bok i kazali skonsultowac czy wszystko OK) i tam pani nas sie pytala wlasnie czy nie trzymamy dziecka w lozeczku turystycznym, bo podobno teraz taka "moda", a dziecko musi cwiczyc miesnie na rozne sposoby, co przy szczebelkach jest latwiejsze.


....
Tylko to oznacza, ze musze jeszcze kupic drugie lozeczko ze szczebelkami.
Nie ma mowy zeby moje dziecko spalo juz na lozku, bedzie sobie wychodzic i biegac po domu :/
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:18   #2676
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość


nie mam czegoś takiego puki co.

wczoraj takie cudo kupiłam http://allegro.pl/stitch-cudowny-ram...249860846.html
Słodki
Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
A co myslicie o takim lozeczku?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=84
Zaznaczam, ze potrzebne bedzie glownie na wyjazdy i na nocki u dziadkow (gdyby byla taka sytuacja ze wygodniej bedzie nam spac u moich lub TZ rodzicow). Bo do domu wybieram drewniane na 100%.
Bardzo fajne
Ja coraz bardzie myślę o turystycznym jako jedynym łóżeczku, tak jak Hania wypraktykowała z Dorotką
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Możliwe ze firma daje nagrody na Wielkanoc? Bo coś dużą pensje dostałam
Premia, jak miło
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Karolina ja w podobnym czasie ciaży zauważyłam tę ciemną linię. Ale jest taka jak była póki co, bladziutka

Karola, mam do Ciebie jeszcze pytanie. Wybacz ze tak Cię wykorzystuję.
Po wczorajszym zdejmowaniu kamienia i piaskowaniu zrobiły mi się w jamie ustnej pod językiem jakieś dwa bolesne punkciki.. Są lekko wypukłe. Czy to normalne czy może coś sie przypałętało jakaś infekcja ?? Zgłupiałam.
Jeśli jest to typowo pod językiem-możliwe że podrażniły się ślinianki podjęzykowe, ale na 100% nie jestem w stanie tego stwierdzić bez badania, kup sobie maść Solcoseryl i wklepuj w te punkty (najpierw lekko osusz miejsce, potem nałóż maść i pół godziny nie jedz) jeśli w przeciągu kilku dni nie ustąpi, pokaż to lekarzowi. Solcoseryl ta taka pasta gojąca wszelkie podrażnienia, otarcia, odleżyny.
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:21   #2677
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ostatnio sklerotyczka ze mnie
my myslimy o Martynie na poważnie...
Tez ladne.
Tylko ja mam takie dziwne spaczenie
Kiedy wybieram imie, patrze sie na osoby o tym imieniu, ktore znam.
Dla mojego Michala wzielam takie imie, bo znam pare fajnych, utalentowanych muzycznie Michalow.
Justyny wszystkie jakie znam sa bardzo mile, przyjazne, otwarte.

Martyna to ladne imie, ale znam taka, ktora.. hmm.. no niezbyt dobrze sie prowadzi, ze tak powiem i dla mnie to imie juz by bylo spalone.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Bardzo fajne
Ja coraz bardzie myślę o turystycznym jako jedynym łóżeczku, tak jak Hania wypraktykowała z Dorotką
Tak jak napisalam wyzej, wedlug mnie to nie jest za dobry pomysl
Tylko znowu bede musiala kupic drewniane lozeczko... + to turystyczne daje calkiem spory koszt... Ale my kochamy podroze i nie wyobrazam sobie jezdzic gdziekolwiek bez lozeczka turystycznego (teraz zazwyczaj pozyczamy od mojego brata, ale niestety zaczelo juz sie psuc).
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 09:21   #2678
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Tez ladne.
Tylko ja mam takie dziwne spaczenie
Kiedy wybieram imie, patrze sie na osoby o tym imieniu, ktore znam.
Dla mojego Michala wzielam takie imie, bo znam pare fajnych, utalentowanych muzycznie Michalow.
Justyny wszystkie jakie znam sa bardzo mile, przyjazne, otwarte.

Martyna to ladne imie, ale znam taka, ktora.. hmm.. no niezbyt dobrze sie prowadzi, ze tak powiem i dla mnie to imie juz by bylo spalone.
ja z Justynami mam odwrotnie.
brrrr jest taka jedna którą bym chętnie wgniotła w ziemię
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:24   #2679
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Karolina dzięki. W czwartek wizyta wiec spoko A maść to zaraz sobie kupię, bo właśnie idę na małe zakupy.. Widzę ze te miejsca ogólnie takie dość przekrwione są. Mam nadzieję, ze to tylko podrażnienie.

Paula - ja nie znam żadnej. Ale małych Martynek jest sporo, ostatnio to popularne imię.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:27   #2680
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja z Justynami mam odwrotnie.
brrrr jest taka jedna którą bym chętnie wgniotła w ziemię


Ano widzisz, wiec roznie z tym bywa
Ja znowu znam taka, ktora jest mila, wiem ze niektorzy jej nie lubia, bo uwazaja ze jest falszywa (w sensie az za mila zeby to moglo byc prawdziwe). Ale dziewczyna jest naprawde super w dodatku wszystko potrafi sobie zalatwic, widac ze poradzilaby sobie w kazdych warunkach
Jest tak otwarta, ze potrafi zagadac kazdego, pousmiechac sie i tym samym zalatwic dokladnie to co chce. Przydatna umiejetnosc, zwlaszcza w roznego typu urzedach, gdzie zazwyczaj splawiaja ludzi. Oj jak ja jej tego zazdroszcze... W dodatku jest super pomocna, dla synka dala mi praktycznie wszystko co moglabym chciec.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Karolina dzięki. W czwartek wizyta wiec spoko A maść to zaraz sobie kupię, bo właśnie idę na małe zakupy.. Widzę ze te miejsca ogólnie takie dość przekrwione są. Mam nadzieję, ze to tylko podrażnienie.

Paula - ja nie znam żadnej. Ale małych Martynek jest sporo, ostatnio to popularne imię.
U mnie nie jest popularne...
Tutaj poki co widze zatrzesienie Milenek... No i oczywiscie Julek, Oliwek... Wiktorie i Vanessy tez sie bardzo czesto zdarzaja... i Lenki...
Zadne z tych imion mi sie nie podoba ew. Vanessa, Julia tez fajna, ale zbyt popularna, ale na pewno bym nie dala na imie Oliwka, Milenka, Lenka czy Wiktoria... Jakos mi sie nie podobaja
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:28   #2681
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wczorja byłam w 2 sklepach z wozkami i obejrzalam wszytskie jak sie dało i chyba pozostane przy wyborze wózka jedo fyn wątpliwy pozostaje ejszcze kolor, nie chcialam nic szarego, ale na żywo wpadl mi w oko ten kolor: a'la szary jeans z fioletem, co sądzicie?
Podoba mi się ten wózek, ciekawy.
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Możliwe ze firma daje nagrody na Wielkanoc? Bo coś dużą pensje dostałam
Ja wczoraj też dostałam wyższą pensję. To jest chyba pewien rodzaj świadczeń socjalnych na święta. Całkiem miłe.
buena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 09:28   #2682
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja tez mam jakies 6-7kg na plusie z ta roznica, ze nie przejmuje sie tym wcale Moge miec i 10, nie przeszkadza mi to. Kilogramami zajme sie po ciazy.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:29   #2683
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Tez ladne.
Tak jak napisalam wyzej, wedlug mnie to nie jest za dobry pomysl
Tylko znowu bede musiala kupic drewniane lozeczko... + to turystyczne daje calkiem spory koszt... Ale my kochamy podroze i nie wyobrazam sobie jezdzic gdziekolwiek bez lozeczka turystycznego (teraz zazwyczaj pozyczamy od mojego brata, ale niestety zaczelo juz sie psuc).
Przeczytałam Twój post i znów mam mętlik w głowie Hania pisała, że u nich sie to świetnie sprawdziło...mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja mam prawie 9 (8,7) A uda ogromniaste i celullit tragiczny, brzuszek urósł mi mało, spokojnie zakładam skarpetki, nawet pedikiur mi się udało zrobić (choc się zmęczyłam) więc całe pokłady tłuszczu są na udach i boczkach
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:30   #2684
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość


Ano widzisz, wiec roznie z tym bywa
Ja znowu znam taka, ktora jest mila, wiem ze niektorzy jej nie lubia, bo uwazaja ze jest falszywa (w sensie az za mila zeby to moglo byc prawdziwe). Ale dziewczyna jest naprawde super w dodatku wszystko potrafi sobie zalatwic, widac ze poradzilaby sobie w kazdych warunkach
Jest tak otwarta, ze potrafi zagadac kazdego, pousmiechac sie i tym samym zalatwic dokladnie to co chce. Przydatna umiejetnosc, zwlaszcza w roznego typu urzedach, gdzie zazwyczaj splawiaja ludzi. Oj jak ja jej tego zazdroszcze... W dodatku jest super pomocna, dla synka dala mi praktycznie wszystko co moglabym chciec.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



U mnie nie jest popularne...
Tutaj poki co widze zatrzesienie Milenek... No i oczywiscie Julek, Oliwek... Wiktorie i Vanessy tez sie bardzo czesto zdarzaja... i Lenki...
Zadne z tych imion mi sie nie podoba ew. Vanessa, Julia tez fajna, ale zbyt popularna, ale na pewno bym nie dala na imie Oliwka, Milenka, Lenka czy Wiktoria... Jakos mi sie nie podobaja
ale znam 1 fajną Justynę - lekarkę, żona kuzyna mojego męża super dziewczyna
siostra męża też jest Justyna i co do niej mam mieszane uczucia.
A znam taką jedną przemiłą, słodką, subtelną Petrę - ja jestem nią zafascynowana a moja przyjaciółka mówi że coś z nią nie tak....
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:31   #2685
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój post i znów mam mętlik w głowie Hania pisała, że u nich sie to świetnie sprawdziło...mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie

Ja mam prawie 9 (8,7) A uda ogromniaste i celullit tragiczny, brzuszek urósł mi mało, spokojnie zakładam skarpetki, nawet pedikiur mi się udało zrobić (choc się zmęczyłam) więc całe pokłady tłuszczu są na udach i boczkach
Po prostu dziecko chwyta za szczebelki i sie wspina, inaczej staje na nogach, w dodatku nie wiem jak w tych turystycznych jest z materacykiem, jak sie ukladaja plecki. Po prostu wedlug mnie drewniane jest zdrowsze dla dziecka, turystyczne jest super, ale na wyjazdy.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:32   #2686
Ahawaa
Raczkowanie
 
Avatar Ahawaa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 46
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Witam dziewczyny

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
no akurat tak się stało, że ja ruchy i to bardzo wyraźne czuję już długo...nie wiem jak to się stało, ale cieszę się-cudowne uczucie

co do moich preferencji to chcę tak jak Ty!!! dziewuszkęmój Małż również marzy o córuni, ale oczywiście jeśli okaże się, że chłopaczek to też będziemy przeszczęśliwia mogę zapytać kiedy miałaś ostatnią @ w takim razie??ja 28października i wiem, że Dziecina spłodzona 12 listopada
Ostatnią @ miałam 29 października. W tym cyklu robiłam testy owulacyjne i pozytywny test wyszedł 15 dnia cyklu czyli 12 listopada, ale przytulaliśmy się 2 dni przed pozytywnym testem, w dniu testu i następnego dnia więc nie wiem kiedy dokładnie nastąpiło zapłodnienie.
Ale z moich obliczeń, położnej i z usg TP wychodzi na 4.08. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
a oto mój Kolaż Brzuszkowy:

po kolei 10tc, 16 tc, 19 tc i aktualny 23 tc
Śliczny i zdecydowanie mniejszy niż mój

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
moj brzucholek z dzis
Ładniutki i taki duży. Ale nogi to ty masz szczuplutkie

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Dziękuje za kciuki za dzisiejsze połówkowe Wszystko jest w najlepszym porządeczku i nic się nie schowało od ostatniego usg czyli na bank jest chłopiec Tym razem my też widzieliśmy wyraźnie klejnociki
Zmienił się znów termin porodu na wcześniej i ciekawa jestem czy się rozpakowanym bardziej sprawdzają terminy z usg czy z OM? Wiecie coś może na ten temat?

No to teraz uziemiona i tak przez rwę kulszową ponadrabiam pisanie
Gratuluję syna !!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej! Dziękuję za wszytskie kciuki Dzidzius obejrzany z każdej strony, jest zdrowy, słuchalismy serduszka, mały sobie fajnie ziewał-jak na fotce Waży 671g

Sprawdził szyjkę, ma 3,9cm i wygląda prawidłowo.Popytałam lekarza o moje rózne wątpliwości, wyniki sprawdził, mówi, że ładne, także następna wizyta za 3tyg u mojej prowadzącej

Pytałam o sędzenie na wlociku i mówił, że mam to obserwowac, jakby sie wydzielina zmieniła, miałabym skurcze to amm przyjechac na posiew.

aa i zapomniałam dodac, że maly lezy główka do dolu juz
Śliczności i tak cudownie ziewa

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Dzień brzuszkowy, to i ja poświecę golizną 25t4d

I dzisiejsze zakupy
Ale laska z ciebie

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą
Dzisiaj miałam wenę na sprzątanie więc ogarnęłam całe mieszkanie
A potem pojechaliśmy na badanie połówkowe.
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, główka, serduszko, przepływy.... Lekarz stwierdził, że mała ma długie nogi Badanie poszło bardzo sprawnie - córcia ładnie pozowała. Całość mamy nagraną na płytkę. Do tego kilka zdjęć w 2D i 3D. Na tych w 3D ładnie widać buźkę i paluszki Zdjęć już dzisiaj nie wrzucę, może jutro rano jak zdążę. A jak nie to pochwalę się moją córcią jak wrócimy. Jutro jedziemy w góry
A potem spędzimy święta u mojej mamy. Dostęp do internetu będę miała, ale ograniczony i nie dam rady być na bieżąco.

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt
Gratulacje i miłego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba nie dam was rady nadrobić
Co tam u was w związku z tym?

Wczoraj tak się śmieliśmy z D. bo pępek przed spaniem wyszedł mi na wierzch prawie na centymetr

I dzisiaj zaczynam 29 tydzień
Super!!! Gratulacje

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Dziendoberek dziewczynki! byłam u lekarza, wszystko ok, usg mam 12 kwietnia, przytylam tylko niecały kg. Waże 48 kg ale dziś sie troszkę denerwuje bo nie czuje jeszcze Maluszka od rana. Ja to panikara jestem dopiero...

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Ach, rooczelam 20 tc
Ahawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:34   #2687
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ale znam 1 fajną Justynę - lekarkę, żona kuzyna mojego męża super dziewczyna
siostra męża też jest Justyna i co do niej mam mieszane uczucia.
A znam taką jedną przemiłą, słodką, subtelną Petrę - ja jestem nią zafascynowana a moja przyjaciółka mówi że coś z nią nie tak....
Kazdy ma jakies swoje odczucia. Ja np. w zyciu bym nei powiedziala, ze Justyna, ktora znam jest wredna.
Dla dziecka pozyczyla mi nawet taka super kolyske, drewniana, porzadna.
Co moja bratowa skomentowala, ze pewnie chciala sie podlizac i nie wiadomo po co ona to daje. wiec widzisz... W dziesiejszych czasach az strach byc dla kogos milym, bo zaraz pomysla, ze cos z Toba nie tak.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:35   #2688
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

hej! Pare dni mnie nie bylo a tu tyle stron!
Wrocilam z polski, z dzidzia wszystko dobrze, tylko na lekarza chyba ieodpowiedniego trafilam, powiedzial mi zeby duzo odpoczywac bo moja szyjka ie jest taka jak powinna tzn jest twarda i dluga ale jak o to powiedzial on lubi jak jest lekko zagieta a ie prosta :/ o ale miejsza o to bo to chyba ie jest tragedia, do tego powiedzial ze jestem obrzekieta i zaczal mie straszyc zatruciem ciazowym...
o ale z dzidzia wszystko dobrze wiec to jest chociaz dobre...
Wrocilam w troszke lepszym humorze, straszie teskilam za tz.
Co u Was?
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:35   #2689
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość

Ja wczoraj też dostałam wyższą pensję. To jest chyba pewien rodzaj świadczeń socjalnych na święta. Całkiem miłe.
dokładnie tak jak piszesz
miłe, tym bardziej że sie nie spodziewałam
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 09:35   #2690
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Po prostu dziecko chwyta za szczebelki i sie wspina, inaczej staje na nogach, w dodatku nie wiem jak w tych turystycznych jest z materacykiem, jak sie ukladaja plecki. Po prostu wedlug mnie drewniane jest zdrowsze dla dziecka, turystyczne jest super, ale na wyjazdy.
Jeśli ma standardowe wymiary to można włożyć taki tradycyjny materacyk jak w drewnianych łóżeczkach. Pomyślę jeszcze...
Dzieki za odpowiedzi
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:36   #2691
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Ja w 21tc miałam +9.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:37   #2692
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Kazdy ma jakies swoje odczucia. Ja np. w zyciu bym nei powiedziala, ze Justyna, ktora znam jest wredna.
Dla dziecka pozyczyla mi nawet taka super kolyske, drewniana, porzadna.
Co moja bratowa skomentowala, ze pewnie chciala sie podlizac i nie wiadomo po co ona to daje. wiec widzisz... W dziesiejszych czasach az strach byc dla kogos milym, bo zaraz pomysla, ze cos z Toba nie tak.
przerażające!

Zapomniałam się pochwalić że dostaliśmy od znajomego męża mego matę edukacyjną i karuzelę z pozytywką
Ciekawe co o tym inni pomyślą

w ogóle to ja tych ludzi widziałam tylko raz. To ci sami którzy dali nam to nosidełko/fotelik
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:42   #2693
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Jeśli ma standardowe wymiary to można włożyć taki tradycyjny materacyk jak w drewnianych łóżeczkach. Pomyślę jeszcze...
Dzieki za odpowiedzi
Niby tak, ale nadal dookola bedzie siatka, a nie szczebelki. Jak wolisz, po prostu dziecko przy szczebelkach ma wiecej mozliwosci. Moj nawet lezac na pleckach lapal sie za szczebelki i przewracal na bok, trzymal sie ich i cwiczyl, pozniej na siedzaco kombinowal, lapal i wspinal w gore az stawal na nogach

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
przerażające!

Zapomniałam się pochwalić że dostaliśmy od znajomego męża mego matę edukacyjną i karuzelę z pozytywką
Ciekawe co o tym inni pomyślą

w ogóle to ja tych ludzi widziałam tylko raz. To ci sami którzy dali nam to nosidełko/fotelik
Fajnei macie My poki co dostalismy sporo ciuszkow.
I paczke pieknych sukieneczek dla dziewczynki, ktore najpewniej sie nie przydadza bo bedzie chlopczyk
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:43   #2694
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Niby tak, ale nadal dookola bedzie siatka, a nie szczebelki. Jak wolisz, po prostu dziecko przy szczebelkach ma wiecej mozliwosci. Moj nawet lezac na pleckach lapal sie za szczebelki i przewracal na bok, trzymal sie ich i cwiczyl, pozniej na siedzaco kombinowal, lapal i wspinal w gore az stawal na nogach

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Fajnei macie My poki co dostalismy sporo ciuszkow.
I paczke pieknych sukieneczek dla dziewczynki, ktore najpewniej sie nie przydadza bo bedzie chlopczyk
jakieś ciuszki też nam mają dać
tylko że oni córcie mają więc ja nie wiem co z tego się nada

aaaa mój mnie już na połówkowe wygania bo chce znać płeć
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:44   #2695
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba ze tak... Ale jesli juz wazysz 83 to chyba duzo nie przytyjesz? Chyba ktos tutaj na watku pisal, ze im wieksza waga na poczatku ciazy, tym mniej sie tyje do konca Mam nadzieje, ze nic nie pomieszalam.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:45   #2696
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

razem z niuńkiem dziękujemy bardzo

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Dziendoberek dziewczynki! byłam u lekarza, wszystko ok, usg mam 12 kwietnia, przytylam tylko niecały kg. Waże 48 kg ale dziś sie troszkę denerwuje bo nie czuje jeszcze Maluszka od rana. Ja to panikara jestem dopiero...

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Ach, rooczelam 20 tc
gratuluje a maluszek napewno śpi sobie smacznie
Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
Witam panie! My dzisiaj mamy USG!!!! ! i nie śpię juz od 7




popatrz na to z innej strony: to już 27 tydzień! więc prawie III trymestr. cokolwiek by się działo Twój dzidzius będzie już bezpieczny. a z resztą bliżej niz dalej do końca!
tak racja myślę już tylko pozytywnie
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wczorja byłam w 2 sklepach z wozkami i obejrzalam wszytskie jak sie dało i chyba pozostane przy wyborze wózka jedo fyn wątpliwy pozostaje ejszcze kolor, nie chcialam nic szarego, ale na żywo wpadl mi w oko ten kolor: a'la szary jeans z fioletem, co sądzicie?
bardzo ładny
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Witam zaginioną Mamusie Odzywaj się częściej Życzę zdrówka oraz udanej wizyty połówkowej i czekamy na relację.
Mandragorrka gratuluję udanej wizyty i życzę udanego wyjazdu i odpoczynku
muminek gratuluję III trymestru! Ale ten czas leci co? I takie jeszcze jedno małe pytanko... zostało Ci coś z tego deseru jeszcze?
nadalka również gratki za 29 tydzień! A z tym pępkiem to śmiesznie... i już tak on sobie ciągle sterczy?
phdwao na zdjęciu wózek się taki smutny wydaje troszkę ale często zdjęcia przekłamują więc jeśli na żywo wygląda weselej to super ale ogólnie fajnie wygląda.
dziękuje zleciało bardzo szybko!oczywiście częstuj się smacznego!
Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
A co myslicie o takim lozeczku?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=84
Zaznaczam, ze potrzebne bedzie glownie na wyjazdy i na nocki u dziadkow (gdyby byla taka sytuacja ze wygodniej bedzie nam spac u moich lub TZ rodzicow). Bo do domu wybieram drewniane na 100%.
bardzo ładne łóżeczko i super rozwiązanie na wyjazdy,sama chyba póżniej o takim pomyślę
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Możliwe ze firma daje nagrody na Wielkanoc? Bo coś dużą pensje dostałam
możliwesuper sprawa
[QUOTE=201704110948;333146 23]Treść usunięta[/
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:45   #2697
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Witam z rana, śniadanko pochłonięte kawa prawie wypita, to się pochwalę, że dzisiaj moja połóweczka


Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
------------------------------------------------------

dzisiaj zaczynam 28tc tym samym 7 miesiąc III trymestr
z tej okazji stawiam soczek i deser


Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
A potem pojechaliśmy na badanie połówkowe.
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, główka, serduszko, przepływy.... Lekarz stwierdził, że mała ma długie nogi Badanie poszło bardzo sprawnie - córcia ładnie pozowała. Całość mamy nagraną na płytkę. Do tego kilka zdjęć w 2D i 3D. Na tych w 3D ładnie widać buźkę i paluszki


No to jak tyle okazji, to dorzucę do imprezy coś dla podniebienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piwko karmiiiiiiiii.jpg (9,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszyk owoców.jpg (9,5 KB, 2 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:47
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:46   #2698
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
jakieś ciuszki też nam mają dać
tylko że oni córcie mają więc ja nie wiem co z tego się nada

aaaa mój mnie już na połówkowe wygania bo chce znać płeć
Koniecznie napisz, az jestem ciekawa co tam u Was bedzie

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Witam z rana, śniadanko pochłonięte kawa prawie wypita, to się pochwalę, że dzisiaj moja połóweczka
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:46   #2699
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Chyba ze tak... Ale jesli juz wazysz 83 to chyba duzo nie przytyjesz? Chyba ktos tutaj na watku pisal, ze im wieksza waga na poczatku ciazy, tym mniej sie tyje do konca Mam nadzieje, ze nic nie pomieszalam.
no powinno się przytyć jak najmniej.
moja mama startowała z wagą ok. 70 kg a zakończyła z + 30
a ja chyba tego nie powtórzę bo puki co waga się mnie boi i nic nie przytyłam
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:47   #2700
Alexandraaa88
Raczkowanie
 
Avatar Alexandraaa88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
Witam panie! My dzisiaj mamy USG!!!! ! i nie śpię juz od 7
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wczorja byłam w 2 sklepach z wozkami i obejrzalam wszytskie jak sie dało i chyba pozostane przy wyborze wózka jedo fyn wątpliwy pozostaje ejszcze kolor, nie chcialam nic szarego, ale na żywo wpadl mi w oko ten kolor: a'la szary jeans z fioletem, co sądzicie?
Bardzo fajny Podoba mi się

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
ad2. kurcze ale to musi być widok ubrania też takie?
Tak, ubrania też Jeszcze ten tleniony blond i solara

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Cudne
__________________
Sebastianek
Alexandraaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.