Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 21:11   #3331
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Immortal Flower szuka miłości u nowej właścicielki
Jakoś chyba nie dla mnie ten odcień.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:47   #3332
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dziękuję, mam nadzieję, że będą te fajne
hehe, no, ja też
ciekawe na które się czaisz

ja chyba przytuliłabym błyszczyki Impassioned, Rebel i Morange...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:13   #3333
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

moje dzisiejsze łupy

róż do policzków - well dressed £ 17,50
puder studio fix nw20 £ 19,50
paint pot - painterly £ 14,50

nigdy wcześniej nie miałam żadnego różu, żadnego pudru i żadnego paint pot'a więc jestem bardzo ciekawa jak się będą u mnie sprawdzać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1356.jpg (91,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1358.jpg (100,4 KB, 40 załadowań)
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:29   #3334
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze łupy

róż do policzków - well dressed £ 17,50
puder studio fix nw20 £ 19,50
paint pot - painterly £ 14,50

nigdy wcześniej nie miałam żadnego różu, żadnego pudru i żadnego paint pot'a więc jestem bardzo ciekawa jak się będą u mnie sprawdzać
Gratuluję łupów.
To ja od razu dodam, warto paint pota wyczuć - jednym pasuje solo (czyli na gołą powiekę, na to cienie) a innym (tak jak np mi) sprawdza się nałożony na bazę pod cienie (np Urban Decay albo Art Deco). Żebyś się nie zraziła popróbuj rózne kombinacje U mnie nałożony na bazę jest praktycznie nie do zdarcia, bo to nie typowa baza (primer) tylko cień w kremie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 23:07   #3335
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Gratuluję łupów.
To ja od razu dodam, warto paint pota wyczuć - jednym pasuje solo (czyli na gołą powiekę, na to cienie) a innym (tak jak np mi) sprawdza się nałożony na bazę pod cienie (np Urban Decay albo Art Deco). Żebyś się nie zraziła popróbuj rózne kombinacje U mnie nałożony na bazę jest praktycznie nie do zdarcia, bo to nie typowa baza (primer) tylko cień w kremie.
mam obydwie te bazy więc będę próbować co i jak wątpie żeby bez bazy cienie trzymały się u mnie dobrze, jeszcze mi się to nie zdarzyło
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 23:32   #3336
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
mam obydwie te bazy więc będę próbować co i jak wątpie żeby bez bazy cienie trzymały się u mnie dobrze, jeszcze mi się to nie zdarzyło
są tu na wątku Dziewczyny, którym to się zdarza zazdroszczę im jednej warstwy mniej na oku Niestety, u mnie się to nie sprawdza.
Dlatego piszę )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:16   #3337
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
są tu na wątku Dziewczyny, którym to się zdarza zazdroszczę im jednej warstwy mniej na oku Niestety, u mnie się to nie sprawdza.
Dlatego piszę )
ja też zazdroszczę u mnie wygląda to tak że nakładam na powiekę podkład, przypudrowuję, następnie baza z urban decay i dopiero cienie..
ciekawe jak będzie z paint pot'em
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 11:56   #3338
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
ja też zazdroszczę u mnie wygląda to tak że nakładam na powiekę podkład, przypudrowuję, następnie baza z urban decay i dopiero cienie..
ciekawe jak będzie z paint pot'em
Ja np. tylko PP nakładam. Nic się nie wałkuje, nie znika, nawet dzisiaj przy TAKIM upale . Painterly jest moim ulubieńcem ale inne perłowe np. Nubile też nakładam jako bazę albo w ogóle same. Warto spróbowac, bo po co niepotrzebnie obciążac delikatną skórę powieki tyloma warstwami .

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Kiedy u nas będą te zestawy MAC Fashion Sets?
Lips&Tips/Fashion Sets według tego co stoi na Temptalii mają byc dostępne w ten sposób:
"Note: North America includes lipstick, lipglass, and nail lacquer for these top-selling shades: Myth, Snob, Spice, Girl About Town, Russian Red, Rebel, and Chestnut.
For Asia Pacific, Peachstock, Razzledazzler, Ravishing, Angel, Saint Germain, Morange, and Impassioned.
For Europe/Africa, Myth, Spice, Saint Germain, Morange, Impassioned, Russian Red, and Rebel.
For Latin America/Middle East, Snob, Please Me, Pink Nouveau, Morange, Impassioned, Girl About Town, and Russian Red.
All sixteen shades for each product type are available online at maccosmetics.com".
Wchodzą od maja.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:54   #3339
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Ja np. tylko PP nakładam. Nic się nie wałkuje, nie znika, nawet dzisiaj przy TAKIM upale . Painterly jest moim ulubieńcem ale inne perłowe np. Nubile też nakładam jako bazę albo w ogóle same. Warto spróbowac, bo po co niepotrzebnie obciążac delikatną skórę powieki tyloma warstwami
masz rację dzisiaj nałożyłam go po staremu na bazę i zobaczę jak cienie będą się spisywać, natomiast jutro nałożę cienie tylko na paint pot'a
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:47   #3340
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Ja np. tylko PP nakładam. Nic się nie wałkuje, nie znika, nawet dzisiaj przy TAKIM upale . Painterly jest moim ulubieńcem ale inne perłowe np. Nubile też nakładam jako bazę albo w ogóle same. Warto spróbowac, bo po co niepotrzebnie obciążac delikatną skórę powieki tyloma warstwami
zgadzam się z tym ostatnim calkowicie!
u mnie to aż trzy warstwy, ale niestety sam PP nie daje rady :/ podobnie jak MUFE czy theBalm. Po prostu w trakcie dnia jednak ta powieka mi się przetłuszcza... Mimo że ogólnie cery tłustej nie mam...

Cytat:
Lips&Tips/Fashion Sets według tego co stoi na Temptalii mają byc dostępne w ten sposób:
"Note: North America includes lipstick, lipglass, and nail lacquer for these top-selling shades: Myth, Snob, Spice, Girl About Town, Russian Red, Rebel, and Chestnut.
For Asia Pacific, Peachstock, Razzledazzler, Ravishing, Angel, Saint Germain, Morange, and Impassioned.
For Europe/Africa, Myth, Spice, Saint Germain, Morange, Impassioned, Russian Red, and Rebel.
For Latin America/Middle East, Snob, Please Me, Pink Nouveau, Morange, Impassioned, Girl About Town, and Russian Red.
All sixteen shades for each product type are available online at maccosmetics.com".
Wchodzą od maja.
te co bym chciała to są... ale kurde sama nie wiem mam już tyyyyle błyszczyków...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 14:12   #3341
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A propos Lips&Tips/Fashion Sets.

Dzisiaj dzwoniłam do GM i tak, jak głosi info na Temptalii od maja w Europie czyli i u nas będą dostępne następujące zestawy (szminka - stała kol., Błyszczyk LE, lakier LE):
Myth, Spice (LE), Saint Germain, Morange, Impassioned, Russian Red, Rebel.


Tę, która mi się bardzo podoba czyli Razzledazzler niestety trzeba przez internet zamawiac a ciotka (z Toronto) jedzie do PL 18.05 i nie wiem czy przesyłka do niej dojdzie przed wyjazdem Dobrze, że chociaż na Spice się załapię



Czaicie się na coś? Ja strasznie szminkowo-błyszczykowa się ostatnio zrobiłam chociaż jak tak patrzę na swatche (http://www.temptalia.com/mac-fashion...28Temptalia%29) to lakiery tez fajnie się prezentują gdyby nie ta jakośc mało powalająca



A tak nawiązując do testowania na zwierzętach, to ciekawe czy podział tej kolekcji też jest z tym związany? Czy Fashion Sets dla Azji to produkty testowane a reszta nie?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym ostatnim calkowicie!
u mnie to aż trzy warstwy, ale niestety sam PP nie daje rady :/ podobnie jak MUFE czy theBalm. Po prostu w trakcie dnia jednak ta powieka mi się przetłuszcza... Mimo że ogólnie cery tłustej nie mam...


te co bym chciała to są... ale kurde sama nie wiem mam już tyyyyle błyszczyków...
Eee tam, błyszczyków i szminek nigdy dośc tak jak i fuksji na ustach
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.

Edytowane przez pasmal
Czas edycji: 2012-04-29 o 14:31
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 14:26   #3342
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

sets sa juz na stronie maca, mozna przejrzec
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:25   #3343
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nabylam tak chwalona na blogach too faced insurance zobaczymy czy jest faktycznie taka fajna i jak macowe cienie beda sie na niej sprawować.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:50   #3344
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
sets sa juz na stronie maca, mozna przejrzec
Niestety Razzledazzler już wykupione online
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:31   #3345
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czy ktoś z Was ma może róże w kremie z MACa?
Czy tylko mi się on tak brudzi, czy to normalne? Jest jakiś sposób na "wyczyszczenie" takiego różu? Oczywiście trzymam róż cały czas zamknięty, tylko jak używam to otwieram, często myję pędzel, a jednak w różu jest mnóstwo jakiegoś brudu, nie wiem, kurzu czy innego syfu . I jakoś nie jestem przekonana do nakładania sobie tego na twarz ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:36   #3346
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabylam tak chwalona na blogach too faced insurance zobaczymy czy jest faktycznie taka fajna i jak macowe cienie beda sie na niej sprawować.
U mnie sie nie sprawdzila, podobno przekombinowali z formula
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:30   #3347
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie, ponieważ przymierzam się do kupna Studio Fix Powder na lato, zamiast podkładu, ale niestety w Mac'u bywam rzadko, bo niestety nie ma go u mnie w mieście, wyhaczyłam taką aukcję na allegro i zastanawiam się nad kupnem.
http://allegro.pl/mac-studio-fix-pow...255165416.html

Może któraś z Was kupowała u tego użytkownika? I czy orientujecie się w jakiej cenie aktualnie plasuje się Studio Fix Powder? Z góry dzięki za odp
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:44   #3348
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam! Ja mam dwa roze z maca i mi sie nie brudza... Moze uzywasz wilgotnego pedzla? Albo brudnego? Moje sie spisuja bardzo dobrze

A ja z okazji ze wykonczylam swoja szminke Plink!, zakupilam nowa w odcienu speed dial, jest boska. Idealna na lato i super sie trzyma.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:09   #3349
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie, ponieważ przymierzam się do kupna Studio Fix Powder na lato, zamiast podkładu, ale niestety w Mac'u bywam rzadko, bo niestety nie ma go u mnie w mieście, wyhaczyłam taką aukcję na allegro i zastanawiam się nad kupnem.
http://allegro.pl/mac-studio-fix-pow...255165416.html

Może któraś z Was kupowała u tego użytkownika? I czy orientujecie się w jakiej cenie aktualnie plasuje się Studio Fix Powder? Z góry dzięki za odp
Wydaje się być ok. Z tego co kojarzę to Studio Fix jest w cenie 115-125 zł
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 22:09   #3350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
U mnie sie nie sprawdzila, podobno przekombinowali z formula
Ej no - nie strasz : P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 09:57   #3351
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze łupy

róż do policzków - well dressed £ 17,50
puder studio fix nw20 £ 19,50
paint pot - painterly £ 14,50

nigdy wcześniej nie miałam żadnego różu, żadnego pudru i żadnego paint pot'a więc jestem bardzo ciekawa jak się będą u mnie sprawdzać
Gratuluję zakupów . Myślę, że będziesz zadowolona, w każdym razie tego Ci życzę .
Ja podobnie jak Kasiajka Paint Potów używam wg kolejności: na nakremowaną powiekę baza, najlepiej UD, potem Paint Pot, potem cienie. Ponoć istotne jest, żeby cienie na PP nakładać w czasie do minuty, zanim Paint Pot nie zastygnie na dobre na powiece - wtedy lepiej wiąże się z cieniem. Ja nie zawsze zdążę zmieścić się w minucie (zanim zdecuduję, który kolor tym razem ciapnąć, to trochę mi schodzi ), ale szczerze mówiąc nie zauważyłam trudności w aplikowaniu cieni na PP w czasie powyżej minuty .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabylam tak chwalona na blogach too faced insurance zobaczymy czy jest faktycznie taka fajna i jak macowe cienie beda sie na niej sprawować.
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
U mnie sie nie sprawdzila, podobno przekombinowali z formula
Mam od jakiegoś czasu tę bazę i średnio mi odpowiada. Przy wyciskaniu z tubki wyraźnie widzę rozwarstwienie - jakby tłusta warstwa się rozdziela . Jest to widoczne zwłaszcza przy pierwszym, w danym dniu, użyciu bazy - jak już wyleci co ma wylecieć najpierw (jakby tłustawy olejek), to potem baza jest już bardziej jednolita.
W każdym razie tak jak Tiniaczek słyszałam, że firma coś za bardzo kombinowała z ulepszaniem formuły i często zmieniany był skład, więc pewnie zadowolenie zależeć będzie od tego, na którą akurat wersję się trafi. Ja widać trafiłam nie na tę najlepszą .
W każdym razie wolę bazę UD.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 14:15   #3352
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wydaje się być ok. Z tego co kojarzę to Studio Fix jest w cenie 115-125 zł

Dzięki serdeczne

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów . Myślę, że będziesz zadowolona, w każdym razie tego Ci życzę .
Ja podobnie jak Kasiajka Paint Potów używam wg kolejności: na nakremowaną powiekę baza, najlepiej UD, potem Paint Pot, potem cienie. Ponoć istotne jest, żeby cienie na PP nakładać w czasie do minuty, zanim Paint Pot nie zastygnie na dobre na powiece - wtedy lepiej wiąże się z cieniem. Ja nie zawsze zdążę zmieścić się w minucie (zanim zdecuduję, który kolor tym razem ciapnąć, to trochę mi schodzi ), ale szczerze mówiąc nie zauważyłam trudności w aplikowaniu cieni na PP w czasie powyżej minuty .



Mam od jakiegoś czasu tę bazę i średnio mi odpowiada. Przy wyciskaniu z tubki wyraźnie widzę rozwarstwienie - jakby tłusta warstwa się rozdziela . Jest to widoczne zwłaszcza przy pierwszym, w danym dniu, użyciu bazy - jak już wyleci co ma wylecieć najpierw (jakby tłustawy olejek), to potem baza jest już bardziej jednolita.
W każdym razie tak jak Tiniaczek słyszałam, że firma coś za bardzo kombinowała z ulepszaniem formuły i często zmieniany był skład, więc pewnie zadowolenie zależeć będzie od tego, na którą akurat wersję się trafi. Ja widać trafiłam nie na tę najlepszą .
W każdym razie wolę bazę UD.

Na mnie ta baza w ogóle nie działała, szybko ją oddałam, moim zdaniem nie umywa się do UD, ale nie wiedziałam, że są różne wersje
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:27   #3353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Testowalam na buzi Superb i jak dla mnie to on jako rozswietlacz jest za ciemny na kości policzkowe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-04-30 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:56   #3354
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wlasnie superb to ja bym widziala w roli brazera bardziej niz rozswietlacza
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:57   #3355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
Wlasnie superb to ja bym widziala w roli brazera bardziej niz rozswietlacza
Zgadzam sie z Toba chociaz ja sama nie lubie bronzerow z takim polyskiem, ale to kwestia gustu oczywiscie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 22:23   #3356
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testowalam na buzi Superb i jak dla mnie to on jako rozswietlacz jest za ciemny na kości policzkowe.
A u mnie Superb pięknie rozświetla i zero przyciemnienia

Dzisiaj nabyłam szminkę Reel Sexy, która na swatchach na Temptalii wyglądała moim zdaniem fatalnie a na żywo okazał się pięknym koralo-pomarańczo-różem Fajnie można ją intensyfikowac. I mam a propos takie spostrzeżenie, że szminki u Kryśki nie wyglądają zbyt dobrze, bo ona ma bardzo ciemny pigment na ustach w dodatku z jakimiś przebarwieniami a to często wprowadza w błąd. Kilkakrotnie już się o tym przekonałam.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 13:56   #3357
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A u mnie Superb pięknie rozświetla i zero przyciemnienia

Dzisiaj nabyłam szminkę Reel Sexy, która na swatchach na Temptalii wyglądała moim zdaniem fatalnie a na żywo okazał się pięknym koralo-pomarańczo-różem Fajnie można ją intensyfikowac. I mam a propos takie spostrzeżenie, że szminki u Kryśki nie wyglądają zbyt dobrze, bo ona ma bardzo ciemny pigment na ustach w dodatku z jakimiś przebarwieniami a to często wprowadza w błąd. Kilkakrotnie już się o tym przekonałam.
cieszy mnie że się cieszysz z Reel Sexy, bo ja się nią będę już wkrótce też cieszyła
co do Kryśki - mi akurat jej słocze dużo dają, być może dlatego, że mam podobnie ciemne usta
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 12:42   #3358
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

i ja sie zlupilam!
i dawno nie bylo mnie u Was kolejna przeprowadzka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac-heysaiolr2.jpg (32,4 KB, 27 załadowań)
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 16:19   #3359
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja wczoraj kliknęłam róż pink cult a mam jeszcze w planach lightscapade z z reel sexy ale.... czytałam, że najlepiej wybrać naocznie w salonie bo różnią się i niektóre nie mają tego błękitu tylko bardziej beżowe są dlatego wybiore sie do sklepu po to

Poza tym gapa jestem zapomniałam o Back to Mac i wyrzuciłam opakowanie po podkładzie... o ja sierota!

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was co jakiś czas, oglądam blogi. Wasze kolekcje MACowe są imponujące. Ja sama nie mam zbyt dużo rzeczy z Mac cztery róże, szminka, błyszczyk, fluidline i pędzel 138. Marzy mi się Strada, ale jak wiadomo pozostanie już tylko i wyłacznie w sferze marzeń (jeszcze rok temu się łudziłam i będąc w londynie pobiegłam do Mac pro).
Bardzo mnie interesuje jakie jest wasze macowe TOP 5.
Na Ebayu możesz jeszcze dostać Stradę ta z Garetha ale cena dla mnie przesadzona u mnie to kosztuje 35 funtów plus przesyłka czyli tyle co 2 normalne zwykłe róże łatwodostępne.
Powinnyśmy chyba wykupować limitowane edycje a potem sprzedawać z zyskiem w internecie
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:27   #3360
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Na Ebayu możesz jeszcze dostać Stradę ta z Garetha ale cena dla mnie przesadzona u mnie to kosztuje 35 funtów plus przesyłka czyli tyle co 2 normalne zwykłe róże łatwodostępne.
Powinnyśmy chyba wykupować limitowane edycje a potem sprzedawać z zyskiem w internecie
O to, to To jest pomysł na biznes
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.